Honda CR-V 3 не працює кондиціонер

Table of Contents

Трансмісія

Непогану надійність показують і коробки передач. 2-х літровий двигун може комплектуватися 6-ступінчастою “механікою”. Власники таких машин відзначають сторонній звук/стук при включенні 1-ої та 2-ої передач. Дані прояви не сигналізують про несправність коробки. У всякому разі, коробка продовжує функціонувати без симптомів погіршення «самопочуття».

П’ятиступінчаста автоматична коробка передач за регламентом технічного обслуговування вимагає проводити заміну масла зі зміною виносного фільтра через кожні 45 000 км. Очевидно, в цьому і криється секрет «невбивності» механічної частини коробки. Але є й слабкі місця. Це датчик положення селектора вибору передач (25000 ) і датчик тиску фрикціону другої передачі (2500 ). З несправністю стикаються на автомобілях старших 4-5 років.

Немає серйозних проблем і з системою повного приводу. Хіба що при великих пробігах часом доводиться міняти хрестовини карданного валу.

Болячки та проблемні місця Honda CR-V 3 покоління

Автомобіль Honda CR-V, 3 покоління зарекомендував себе як надійний, місткий та невибагливий автомобіль. Якщо проводити правильне та регулярне технічне обслуговування вашого Honda ЦРВ 3 у вас не буде проблем навіть якщо пробіг буде далеко за 200 т. км.

На автомобілях Honda CR-V, 3 покоління на багатьох машинах є недоліки. болячки, про деякі ми поговоримо в цій статті і наведемо приклади їх усунення.

Є косметичні болячки на Honda CR-V 3, які не впливають на працездатність автомобіля, але зовні виглядають не дуже охайно.

Облазуючий логотип на кермі Honda ЦРВ 3.

На кришці подушки безпеки керма розташований логотип, який починає облазити і кермо виглядає не презентабельно. Логотип тримається на кермі Honda ЦРВ на заклепках, тому щоб поміняти його необхідно акуратно зняти подушку з керма, зрізати заклепки і встановити нову логотип Honda CR-V.

Облазний підлокітник Honda ЦРВ 3.

Підлокітники дверей та міжкрісельного тунелю на модифікаціях зі шкіряним салоном страждають найбільше.

Справа в тому, що підлокітники Honda ЦРВ обтягнуті шкірозамінником, який з часом починає пузиритися і відшаровуватися від основи.

Є кілька варіантів вирішення проблеми: звернутися до спеціалізованої майстерні, де підберуть обшивку з натуральної шкіри та обшиють підлокітники; купити викрійку для підлокітники та самостійно обшити підлокітник Honda CR-V.

Слід розуміти, що при самостійній обшивці підлокітника шкірою необхідні певні вміння, якщо у вас криві руки або близько того. раджу звернутися до професіоналів.

Пудники амортизаторів Honda ЦРВ 3.

При проходженні регулярного технічного обслуговування не лінуйтеся подивитися в арках коліс захисні манжети на амортизаторах Honda CR-V. Вони виконують роль захисту амортизаторів від бруду. У разі пошкодження пильовика амортизатора Honda CR-V в амортизатор починає потрапляти бруд, який досить швидко виводить з ладу амортизатори.

Захисні манжети продаються окремо. При купівлі та установці пильника зверніть увагу, що ліва та права манжети. різні.

На жаль заміна пильовика Honda ЦРВ без повного демонтажу амортизатора неможлива. А краще заплатити за демонтаж-монтаж амортизатора, ніж купувати потім нові амортизатори.

Задні Колеса будиночком та просідання корми Honda ЦРВ 3.

Задні колеса Honda CR-V майже на всіх авто згодом стають будиночком. Це особливість моделі. При цьому на стенді розвал сходження всі показники в нормі і гуму не жере. Ця проблема вирішується установкою регульованих важелів та регулюванням розвал-сходження коліс Honda CR-V. Однак у мануалі Honda CR-V 3 зазначено, що задні колеса все одно повинні мати невеликий ухил і не повинні стояти 0 градусів. Також часто зустрічається таке явище. як просідання корми Honda ЦРВ. На ходові та інші показники ця проблема ніяк не впливає.

Питання лише у зовнішньому вигляді. Вирішується питання просідання кормів Honda CR-V установкою збільшених по довжині пружин амортизаторів. Також можна встановити проставки на амортизатори, які зможуть підняти корму.

Датчики паркування Honda ЦРВ 3.

Слабину Honda CR-V 3 мають датчики паркування. Згодом під дією вологи та сонця з них сходить фарба і датчики перестають правильно видавати сигнал про відстань до перешкоди під час паркування Honda CR-V. Можливий тимчасовий ремонт: дрібною наждачкою знімаємо залишки фарби та фарбуємо датчик фарбою. Цього ремонту вистачить приблизно на рік, півтора, після нутро датчика просто трісне і потрібно буде міняти на новий датчик паркування Honda ЦРВ.

Бічна накладка заднього бампера Honda ЦРВ.

При невеликій механічній дії на бічну накладку заднього бампера Honda CR-V вона вилітає з пазів. Поставити на місце можна лише при частковому демонтажі заднього бампера Honda CR-V 3.

Моторчик заднього склоочисника (двірника) Honda CR-V 3

Приблизно після 8 років експлуатації задній двірник починає включатися через раз і в результаті завмирає в будь-якому зручному для себе положенні. Насамперед потрібно подивитися запобіжники під кермовим простором та реле під капотом. Якщо все живе, то проблема швидше за все криється в осі, на яку кріпиться двірник. Її необхідно вибити з корпусу та очистити наждачкою. Потім зачистити, придатним по діаметру свердлом. безпосередньо отвір корпусу, куди вставляється вісь. Потім змащуємо вісь і збираємо двигун Хонца ЦРВ зворотному порядку. Як результат все працює. Купити моторчик заднього склоочисника Honda ЦРВ 3 можна ТУТ

Не працює кондиціонер на Honda CR-V 3

З настанням літньої спеки кондиціонер Honda ЦРВ періодично не хоче вмикатися і через пару тижнів остаточно зітхає. Насамперед дивимося реле кондиціонера та запобіжник. Далі потрібно зробити замір тиску холодоагенту, якщо фреон на місці потрібно подивитися, чи спрацьовує на включення компресор Honda CR-V. При живому компресорі залишається проблема з муфтою. На заводі виробники Honda встановлюють 2 шайби між компресором та муфтою. Відкручуємо гайку і скидаємо одну шайбу зазор збільшився і вуаля в салоні з’явилося холодне повітря. Вся маніпуляція займає 40 хвилин і коштує 2000.

Личина замку запалення Honda CR-V 3.

Ремонт кондиціонера Honda CR-V 3 2,4

У процесі експлуатації Honda ЦРВ 3 ключ від дверей та замку запалювання поступово стирається по граням. І в певний момент ви відкриваєте брелоком автомобіль і намагаєтеся завести авто, але ключ у замку запалювання не провертається і більше того, не виходить його із замку дістати.

Зазвичай у такому випадку необхідний демонтаж личини замку та заміна його на новий або б/в ключ та замок запалювання. Але проблема полягає в тому, що замінивши маску замку запалення та ключ Ви новим ключем не зможете відкрити багажник та двері (без заміни личин дверей). У цій ситуації найоптимальніший, хоча і не найдешевший варіант. це звернеться до майстра з виготовлення ключів та личин по фото ключа, але в результаті буде дешевше ніж змінювати всі маски автомобіля в коло (для того. що був один ключ для всіх замків).

READ  Де знаходиться запобіжник бензонасоса на газелі

Звучить звичайно фантастично, але це правда і перевірено на собі є майстер який може виготовити ключ і личину замку за допомогою спеціальної програми. При чому немає необхідності кудись їхати і витрачати час, просто потрібно зробити якісне фото та надіслати майстру на виготовлення ключа та личини замку запалювання. Після виготовлення, у моєму випадку, майстер кур’єром надіслав деталі і через 3 години після заявки все стояло на місці. P.S. Після демонтажу маски запалення переконливе прохання не крутіть кермом-кермо заклинить і ви ще години 3 витратите на розблокування керма. Контакти фірми з виготовлення та ремонту ключів та замків Хонла ЦРВ 3 та на інші авто ви можете отримати ТУТ.

Датчик положення кузова, тяга датчика кузова, конектор-фішка датчика положення кузова Honda ЦРВ 3.

На Honda CR-V 3 стоять два датчики положення кузова (спереду та ззаду). Оригінальний датчик рівня підвіски продається в зборі і складається з безпосередньо датчика положення кузова, тяги датчика положення кузова Honda CR-V, кронштейна датчика положення кузова, який зміцнює датчик до кузова і коннектора (фішки), яка підключається до датчика і через проводку інформація передається блок управління світлом, артикул 33146-SWA-003.

Під впливом агресивних середовищ наконечники тяги положення кузова закисають, що призводить до розлому тяги. Цю поломку, як правило, швидко виявляється, внаслідок гуркоту зламаної тяги положення кузова Honda ЦРВ про інші деталі підвіски.

У датчик рівня підвіски та фішку також потрапляє волога, яка призводить до корозії та руйнує конектор (фішка) датчика положення кузова та сам датчик.

Зараз можна купити окремо датчик рівня світла Honda ЦРВ, тягу датчика положення кузова Honda CR-V 3 та роз’єм (фішка) датчика положення кузова Хонца CR-V.

Вібрація двигуна при включенні кондиціонера, основні причини та способи їх усунення

Виникнення вібрації при включенні кондиціонера – явище не рідкісне та зустрічається на більшості сучасних автомобілів.

Найчастіше на: Hyundai Solaris, Кіо RIO, Volkswagen Polo, Nissan Qashqai, Kia SEED, LADA Priora, Toyota Corolla, Ford Focus 2, Honda CR-V 3, Nissan Teana та інших.

Найцікавіше те, що в багатьох випадках незначна вібрація ніяк не відображається на експлуатаційних характеристиках авто і відноситься до штатної. Вона може з’являтися періодично, залежно від оборотів двигуна, включеної передачі та в інших випадках.

Але якщо після включення кондиціонера двигун почав вібрувати сильно, на всіх режимах роботи і протягом тривалого часу, то тут вже потрібно розбиратися в причинах того, що сталося.

Запобіжники та реле Honda CR-V 1

Реле включення та плавкі запобіжники основних ланцюгів електрообладнання розташовані у блоці. На автомобілях з лівим розташуванням кермового колеса, основний блок запобіжників встановлено в моторному відсіку з правого боку, а з правим розташуванням кермового колеса. з лівого боку. На кришці блоку вказані номінальний струм запобіжників, ланцюги, що ними захищаються, і електроустаткування, що включається через реле.

Плавкі запобіжники окремих ділянок ланцюга електрообладнання розташовані у додатковому блоці, встановленому на панель приладів. Номери запобіжників вказані на корпусі блоку.

Основний блок запобіжників та реле (в моторному відсіку): 1. запобіжник на 100 А ланцюга акумуляторної батареї (BATTERY); 2. запобіжник на 15 А ланцюгів звукового сигналу та сигналу гальмування (HORN STOP); 3. запобіжник на 10 А ланцюга аварійної сигналізації (HAZARD); запобіжник на 30 А ланцюга блок-фар (HEAD LIGHT); 5. нсзадіяні гнізда запобіжників (резерв); 6. запобіжник на 40 А реле стартера та ланцюга вимикача запалення (IG1); 7. запобіжник на 40 А ланцюга електричних склопідйомників (POWER WINDOW); 8. запобіжник на 7,5 А ланцюга освітлення салону (INTERIOR LIGHT); 9. запобіжник на 15 А ланцюга ЕБУ системи управління двигуном (Fl Е/М); 10. запобіжник на 7,5 А ланцюга ліхтаря заднього ходу (BACK UP); 11. запобіжник на 20 А ланцюга нагрівального елемента заднього скла (RR DEFROSTER); 12. запобіжник на 20 А ланцюгів центрального замку та електроприводу вентиляційного люка (DR LOCK UNIT. ROOF); 13. запобіжник на 10 А ланцюга електровентилятора радіатора кондиціонера; 14. запобіжник на 40 А ланцюга електровентилятора обігрівача; 15. запобіжник на 20 А ланцюга електровентилятора системи охолодження двигуна (COOLING FAN); 16. реле включення (HEATER MOTOR RELAY); 17. запобіжник на 40 А ланцюгів додаткового обладнання (HEATER MOTOR); 18. реле включення електровентилятора системи охолодження двигуна (COOLING FAN RELAY); 19. реле включення кліматичної установки (MG. CLUTCH RELAY); 20. реле включення електровентилятора радіатора кондиціонера (CONDENSER FAN RELAY)

Додатковий монтажний блок запобіжників та реле: 1. щипці для вилучення запобіжників; 2. запобіжники F23-F33; 3. запобіжники F12-F22; 4. запобіжники F 1 F U; 5. гніздо для встановлення запасного запобіжника; 6. три гнізда для встановлення запасних запобіжників

Блок запобіжників та реле ABS (у моторному відсіку): 1 – реле включення насоса ABS (PUMP MOTOR RELAY); 2. запобіжник на 7,5 А ланцюга електронасоса ABS (MTR CHECK); 3. запобіжник на 20 А ланцюга електрообладнання ABS (ABSB); 4. запобіжник на 40 А ланцюга електронасоса ABS (PUMP MOTOR)

Перед заміною запобіжника необхідно визначити та усунути причину його перегорання. Щоб уникнути виходу з ладу елементів електрообладнання, не можна встановлювати запобіжники, розраховані на більший струм або замінювати їх на саморобні.

Перевірка та заміна1. Від’єднуємо клему дроту від негативного виведення акумуляторної батареї.2. На автомобілях з правим розташуванням органів керування для доступу до монтажного блоку, встановленого на панелі приладів, відкриваємо ящик для монет. Трохи піднявши, виводимо нижню частину із зачеплення з панеллю приладів. Зміщуючи ящик вниз, виводимо його верхній обмежувальний виступ і знімаємо ящик.

На автомобілях з лівим розташуванням органів керування відкриваємо кришку блоку.

У блоці запобіжників, розташованому на панелі приладів, знаходиться пінцет для вилучення малогабаритних запобіжників штекерного типу з гнізд. Сила струму і ланцюги запобіжників, що захищаються, вказані на кришці і задній стінці ящика для монет.

Для доступу до запобіжників та реле основного монтажного блоку, натискаємо на два фіксатори та відкриваємо кришку блоку.4. Стискаємо пінцетом корпус запобіжника та виймаємо запобіжник із блоку.5. Несправний запобіжник визначаємо по нитці, що перегоріла.

Іноді нитка запобіжника залишається цілою, тоді як її з’єднання з висновками всередині запобіжника порушено. Візуально визначити таку несправність неможливо. У цьому випадку оцінити стан запобіжника слід за допомогою омметра.

Встановлюємо новий запобіжник відповідного номіналу.7. Запобіжники, вбудовані в прямокутні корпуси (MAXFUSE/у перекладній літературі їх називаютьплавкі вставки), виймаємо пальцями або плоскогубцями.8. Для заміни запобіжника, розрахованого на великий струм, хрестовою викруткою відчиняємо два гвинти його кріплення.9. Виймаємо запобіжник із монтажного блоку.

При установці такого запобіжника його необхідно надійно закріпити, затягнувши гвинти кріплення.

Для заміни реле витягаємо його пальцями.5. Несправний запобіжник визначаємо по нитці, що перегоріла.

Іноді нитка запобіжника залишається цілою, тоді як її з’єднання з висновками всередині запобіжника порушено. Візуально визначити таку несправність неможливо. У цьому випадку оцінити стан запобіжника слід за допомогою омметра.

Встановлюємо новий запобіжник відповідного номіналу.7. Запобіжники, вбудовані в прямокутні корпуси (MAXFUSE/у перекладній літературі їх називаютьплавкі вставки), виймаємо пальцями або плоскогубцями.8. Для заміни запобіжника, розрахованого на великий струм, хрестовою викруткою відчиняємо два гвинти його кріплення.9. Виймаємо запобіжник із монтажного блоку.

READ  Скільки потрібно прогрівати дизельний двигун

При установці такого запобіжника його необхідно надійно закріпити, затягнувши гвинти кріплення.

Для заміни реле витягаємо його пальцями.

Переконатися в несправності реле можна, якщо встановити його місце інше — свідомо справне.

Встановлюємо нове реле аналогічного типу.12. Після закінчення роботи закриваємо кришку монтажного блоку (або встановлюємо ящик для монет у панель приладів) та приєднуємо акумуляторну батарею.

Запобіжники додаткового блоку та ланцюги, що захищаються
Сила струму, А Ланцюги, що захищаються
F1 Резерв (елементи обігріву зовнішніх дзеркал, протитуманні фари)
F2 Резерв (омивач передніх фар, елементи обігріву зовнішніх дзеркал)
F3 10 Очищувач та омивач заднього скла
F4 10 Права фара (дальнє світло)
F5 10 Ліва фара (дальнє світло)
F6 10 Задня розетка (у багажному відділенні)
F7 20 Електропривод склопідйомника лівих задніх дверей
F8 20 Електропривод склопідйомника правих задніх дверей
F9 Резерв (котушка запалення)
F10 20 Електропривод склопідйомника двері пасажира
F11 20 Електропривод склопідйомника двері водія
F12 7.5 Покажчики повороту
F13 15 Паливний насос
F14 7,5 Резерв (блок круїз-контролю)
F15 7,5 Генератор
F16 7,5 ABS
F17 7,5 Реле увімкнення кліматичної установки
F18 7,5 Резерв (реле включення габаритного світла)
F19 7,5 Лампи ліхтаря світла заднього ходу
F20 7,5 Резерв (лампи габаритного світла)
F21 10 Права фара (ближнє світло)
F22 10 Ліва фара (ближнє світло)
F23 10 Подушки безпеки SRS
F24 7,5 Реле увімкнення склопідйомників
F25 7,5 Контрольні прилади
F26 20 Очищувач та омивач вітрового скла
F27 10 Передня розетка
F28 10 Магнітола, годинник
F29 Резерв (задні протитуманні ліхтарі)
F30 7,5 Лампи підсвічування приладів
F31 7,5 Реле увімкнення стартера
F32 7,5 Ліхтарі освітлення номерного знака, лампи задніх габаритних ліхтарів
F33 7,5 Система блокування

Інформація актуальна для моделей Honda ЦРВ 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 року випуску.

Не працює кондиціонер Honda CR-V: у чому причина

Можна виділити кілька найпоширеніших причин проблем із системою кондиціонування. Сюди відносяться:

honda, cr-v, працює, кондиціонер
 • втрата холодоагентом своїх властивостей, унаслідок чого не забезпечується повноцінна робота кондиціонера;
 • ослаблення натягу приводного ременя компресора або його пошкодження;
 • проблеми з електродатчиками чи запобіжниками системи;
 • механічні пошкодження магістралей чи радіатора;
 • заклинювання підшипника на шківі компресора.

Перелічені несправності виявляються такими ознаками:

 • неможливість включення кондиціонера;
 • невідповідність реальної температури в салоні тієї, що виставлена ​​на панелі приладів;
 • свист у підкапотному просторі, що виявляється при включенні кондиціонера;
 • гул, гуркіт та інші сторонні шуми у підкапотному просторі;
 • неприємний запах під капотом та в салоні;
 • масляні плями, що виникають під машиною в районі розташування двигуна.

Якщо автолюбитель спостерігає один або кілька перерахованих вище симптомів, то необхідно терміново відправлятися в автосервіс. Своєчасне звернення до фахівців дозволить знизити ризик виникнення додаткових несправностей.

Діагностика у сервісі проводиться на спеціальному обладнанні, за допомогою якого можна швидко виявити проблему. Далі проводиться ремонт залежно від типу виявленої несправності.

Коли потрібно проводити заміну приводного ременя на Honda CR-V

З часом може знадобитися заміна ременя Honda CR-V через сильне зношування деталі. Кожен автомобіліст повинен знати симптоми цієї несправності. Далі розберемо найпоширеніші ознаки зносу.

Коли ви заводите машину з непрогрітим мотором, ремінний привід починає рипіти. Причина стороннього звуку у тому, що деталь зношена чи слід збільшити натяг ременя генератора.

Якщо скрип з’являється під час здійснення поворотів рульового колеса або коли воно вивернуто максимально вліво або вправо, значить, ремінний привід зношений або натяг ременя гідропідсилювача недостатнє.

При появі скрипу під час увімкнення кондиціонера слід перевірити, чи не зношений ремінний привід, можливо, потрібно підтягнути ремінь кондиціонера.

Заміну ременя генератора на Honda CR-V доведеться робити, якщо з’явилися наступні ознаки:

 • на приладовій панелі висвітився індикатор розряджання акумулятора;
 • на ремінному приводі є відшарування корду, масляні патьоки, плями антифризу.

Фахівці рекомендують виконувати заміну цієї деталі на Honda CR-V як мінімум кожні два роки. При цьому щорічно слід перевіряти натяг.

Однак навіть у випадку, коли ніяких поскрипування не чутно, заміна ременя на Honda CR-V може знадобитися через те, що ресурс цієї деталі закінчився. Якщо ремінний привід став непридатним, а водій не звернув на це увагу, наслідки можуть бути набагато серйознішими. На ремонт автомобіля в цьому випадку ви витратите набагато більше, ніж на покупку нової деталі та оплату роботи майстра, який виконує заміну.

Рекомендується перевіряти стан ремінного приводу на Honda CR-V на другому техобслуговуванні. Залежно від зносу слід зробити заміну деталі. Зазвичай, ця процедура проводиться кожні 90 000 кілометрів.

 • Ремінний привід «Хонди», номер у каталозі 38920-RBB-E03.
 • Ролик натягувача, артикул 31180-PNA-J01.
 • Натяжник, номер у каталозі 31170-PNA-023.

Ті автомобілісти, які раніше виконували заміну цієї деталі на Honda CR-V, помітили, що робити це досить складно. У підкапотному просторі з боку шківів мало отворів, розмір яких дозволить просунути руку. Деякі водії роблять спеціальний знімач з накидного ключа та головки на 14.

Також спеціальний інструмент можна придбати в автомагазині, за його допомогою вам вдасться послабити натяг. Наприклад, підійде Meisterwerk SR-150B. це набір, призначений для знімання всіляких шківів. Використовуючи його, ви зможете своїми руками виконати заміну ременя Honda CR-V, ця процедура займе у вас 20 хвилин, і не буде потрібна нічия допомога.

У комплект входять ріжкові насадки, головки, подовжувачі, а також куточки. Потрібний безпосередньо сам важіль, а також головка на 14. Інші деталі, що входять до комплекту, обов’язково знадобляться вам у роботі по господарству.

Порядок робіт

Якщо Вам пощастило і справа в нестачі холодоагенту, тоді буде потрібно лише дозаправка.

З часом кількість фреону постійно зменшується. Це призводить до того, що напір холодного повітря стає слабшим, а салон машини довше охолоджується.

На весь комплекс робіт з діагностики та ремонту кондиціонера Honda CR-V надаємо гарантію. В наявності. Гарантуємо бездоганну якість, прийнятні ціни та оперативність ремонту.

Honda cr-v не працює кондиціонер. Хонда заміна електромагнітної муфти кондиціонера.

Для запису на нашу станцію технічного обслуговування досить просто зателефонувати.

Як почистити кондиціонер Honda CR-V 3

Володимир Honda робить машини для того щоб на них їздити Раїса = для Honda авто. це МЕТА виробництва.

Toyota робить машини для того ж приблизно, для чого макдоналдс робить гамбургери = тобто це для них ЗАСІБ досягнення ІНШОЇ мети.

зауважте як часто стали відкликати тойоти. ет не попросту вони надриваються в гонитві за ДжіЕмом давно це почалося гординя до доброго не приведе. та й проект лексус, запущений у японії. не пішов

що стосується кузова понці Зроблені в японії для японії Олександр. всі з гальванізованої оцинкованої та відпаленої сталі Діана. вона при пробої невеликому. згодом затягується дома пробою і дає внутрішнє поширення корозії. в японії ж клімат вологий. там без нормальної сталі на авто. СМЕРТЬ.

решти японців. не розглядаємо, тому що 100% японці тільки Toyota та Honda,

бери, струму родовід перевір, якщо уживана. двигун не вбитий?і з варіатором раджу

Оксана Підтримаю порадників! Це звичайно не Ляхух, але теж дуже надійний паркетничок.

Лариса Про млин че написав.переплутав усі.

ДмитроHonda вважається японським Mercedes`ом. Роби висновки.

honda, cr-v, працює, кондиціонер

Сергій чого її хвалити. в тому ж класі все те ж саме, в концернах не дурні.

Валерій

READ  Як включити круїз на Ford Focus 3

Микита У Хонд оч. надійний мотор, але по кузову вони далеко не найкращі. гниють як і всі японські авто. Краще брати німецьку машинку, виграєш у будь-якому разі. запчастини дешевші, їх легше дістати. А щодо того, що Honda. японський Mercedes. ну просто повне марення, люди абсолютно помиляються. якщо говорити Про Лексус. дійсно, концерн Mercedes-Benz з ним працює, можна помітити і неозброєним оком. багато моделей схожі.

Як почистити кондиціонер Honda CR-V 3 відео

Компресор кондиціонера Honda CR-V

Наявність кондиціонера або клімат-контролю стає невід’ємною частиною базової версії автомобіля. Навіть вітчизняні марки стали радувати покупців такою новинкою. Раніше «кондишки» ставили тільки на іномарки і преміум-сегменту. Поряд із такою радістю виникає безліч проблем, серед яких заправка, обслуговування, експлуатація належним чином. Не всі і не завжди це виконують. Підсумок однозначний – ремонт чи повна заміна.

У даній статті йдеться про кондиціонер на прикладі іномарки Honda CR-V. Марка обрана працівниками нашого СТО тому, що найчастіше власники зверталися за допомогою.

Компресор кондиціонера Honda CR-V 3

Як часто власникам Honda CR-V доводиться влітку їздити з відчиненими вікнами?

У двох випадках. Або водій затятий курець, або у його авто проблеми з кондиціонером.

У першому випадку водій так і їздитиме в Honda CR-V з відчиненими вікнами. А ось у другому. знадобиться грамотна діагностика та професійний ремонт кондиціонера.

Розглянемо докладніше особливості охолоджувальної системи автомобіля Honda, її можливі несправності, ознаки поломок, а також питання про те, де і коли слід проводити діагностику та ремонт пристрою.

Заміна запобіжників Honda CR-V. Фото, інструкція як замінити запобіжники на CR-V 3

Заміна запобіжників Honda CR-V 3 — не така складна справа, якою може здатися новачкові. Поміняти запобіжники своїми руками не складе труднощів і не забере багато часу.

Honda CR-V має два блоки запобіжників: один під капотом, другий у салоні. Слід відкрити кришку підкапотного блоку запобіжників та озброїтися пінцетом, що там знаходиться. Також там можна виявити запасні запобіжники та схему їх розташування.

Замінити запобіжник просто взяти пінцетом край запобіжника і потягнути на себе. Підозрювальний запобіжник варто оглянути на предмет пошкоджень. Але його в будь-якому разі краще змінити, якщо вже виникли сумніви в його працездатності. Тим більше, що запобіжники коштують недорого.

Новий запобіжник має бути того ж номіналу, що й старий.

Honda cr-v не працює кондиціонер. Ремонт хонду. Клімат контроль. Не спрацьовує муфта компресора.

У салонному блоці запобіжники змінюються так само. Дізнатися більше про те, як проводиться заміна запобіжників Honda CR-V 2011 року, допоможе ця інструкція з фото.

Які запобіжники ставити на Honda CR-V?

Оригінальний номер блоку запобіжників салонного. 38200SWAJ01, середня ціна 60198., блоку запобіжників під капотом. 38250SWA013, середня ціна 12682.

Блок запобіжників знаходиться під капотом праворуч позаду фари, біля АКБ.

З зворотного боку знаходяться запасні запобіжники, схема їх розташування та пінцет для заміни.

У коробці ліворуч від блоку знаходиться ще реле.

Другий блок запобіжників знаходиться у салоні під панеллю, в районі лівого коліна водія.

Оглянути запобіжник. Якщо металева смужка всередині напівпрозорого пластику пошкоджена – значить запобіжник згорів.

Зафіксувати кришку блоку запобіжників під капотом.

Основні вузли системи кондиціювання Honda CR-V

Цілком природно, що самостійна діагностика, а тим паче ремонт навряд чи здійснимо руками дилетанта. Після ремонту або знімання деталей системи кондиціювання автомобіля, знадобиться заправка кондиціонера. А це неможливо зробити без спеціального обладнання у побутових умовах. Крім цього, система кондиціонування Honda CR-V повністю оснащена датчиками та електронікою, тому без спеціальних навичок у цій галузі не обійтися.

Але в будь-якому випадку, щоб розуміти причини виникнення несправностей кондиціонера, необхідно знати, з чого складається система кондиціювання автомобіля та розуміти принципи її функціонування. Це лише кілька вузлів, які забезпечують роботу всієї системи охолодження.

 • Компресор кондиціонера Honda CR-V 3 – найголовніший елемент.
 • Конденсор. нагадує радіатор і встановлюється прямо перед основним радіатором.
 • Заправні клапани низького та високого тиску. З їх допомогою відбувається заправка чи діагностика кондиціонера.
 • Датчик тиску.
 • Випарник.

У більшості випадків причиною некоректної роботи кондиціонера є поломки компресора кондиціонера, які можна усунути на Honda CR-V третього покоління, як після знімання деталі, так і без демонтажу. Все залежить від ступеня важкості несправності.

honda, cr-v, працює, кондиціонер

Основні вузли системи кондиціювання Honda CR-V

Цілком природно, що самостійна діагностика, а тим паче ремонт навряд чи здійснимо руками дилетанта. Після ремонту або знімання деталей системи кондиціювання автомобіля, знадобиться заправка кондиціонера. А це неможливо зробити без спеціального обладнання у побутових умовах. Крім цього, система кондиціонування Honda CR-V повністю оснащена датчиками та електронікою, тому без спеціальних навичок у цій галузі не обійтися.

Але в будь-якому випадку, щоб розуміти причини виникнення несправностей кондиціонера, необхідно знати, з чого складається система кондиціювання автомобіля та розуміти принципи її функціонування. Це лише кілька вузлів, які забезпечують роботу всієї системи охолодження.

 • Компресор кондиціонера Honda CR-V 3 – найголовніший елемент.
 • Конденсор. нагадує радіатор і встановлюється прямо перед основним радіатором.
 • Заправні клапани низького та високого тиску. З їх допомогою відбувається заправка чи діагностика кондиціонера.
 • Датчик тиску.
 • Випарник.

У більшості випадків причиною некоректної роботи кондиціонера є поломки компресора кондиціонера, які можна усунути на Honda CR-V третього покоління, як після знімання деталі, так і без демонтажу. Все залежить від ступеня важкості несправності.

Діагностика та ремонт кондиціонера Honda Honda.

Насамперед, щоб зрозуміти чому погано працює чи зовсім не включається кондиціонер у вашому автомобілі Honda, зробимо діагностику трьома ефективними способами.

Найчастіші звернення до нашого сервісу автовласників Honda.

Паяння радіаторів напиленням металів.

 • Ремонт конденсатора радіатора, внаслідок пошкодження стільників у серцевині роз’їдених корозією від реагентів, апаратом димет для паяння та напилення металів.

Зварювання аргоном алюмінієвих трубок.

Виготовлення шлангів за зразком на замовлення.

Крім ремонту виконаємо заміну деталей.

 • Заміну ролика ременя приводу компресора, випарника радіатора з чищенням, фільтра ресивера осушувача, реле, датчиків високого тиску, трв терморегулюючого вентиля, повітряного фільтра салону та інших складових авто кондиціонера Honda.

Після завершення відновлювальних робіт, заміни та ремонту деталей виконаємо заправку кондиціонера Honda. Заправка буде зроблена на спеціальному обладнанні, за таблицею норм до повного обсягу з огляду на модель Honda з додаванням олії до компресора.

Здійснюємо обслуговування, діагностику та ремонт кондиціонерів всіх моделей Honda CR-V cr v 3, accord Accord 7, Civic civic 4d та 5d, фіт fit, джаз jazz, легенд legend, одіссей odyssey, стрім stream та інших.

Питання щодо вартості на послуги?, ви можете задати зателефонувавши за нашим контактним номером телефону.

Заміна радіатора кондиціонера Honda CR-V

В умовах мегаполісу радіатор кондиціонера Honda CR-V страждає від цілого ряду проблем. Банальні ДТП, коли його мені, не береться до уваги. Спекотна погода веде до забивання радіатора та його перегріву. А взимку, сіль, що потрапляє, призводить до утворення іржі і фізичного роз’їдання сот.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS