Де знаходиться салонний фільтр Kia RIO

Заміна салонного фільтра Kia RIO: інструкція, встановлення, перевірка

Порівняно з більшістю інших автомобілів, заміна салонного фільтра у Kia RIO 4 (FB) відносно проста. Для цієї операції не потрібно спеціальної підготовки. Все, що вам потрібно, це сам новий фільтруючий елемент.

сперечатися про салонні переваги немає сенсу, особливо якщо йдеться про вугілля. Тому не дивно, що незалежна установка фільтрів для автомобілів стало звичайним явищем. Це рутинна та досить проста процедура періодичного обслуговування, в ній немає нічого складного.

знаходиться, салонний, фільтр

Відповідно до закону, фільтр кабіни підлягає заміни кожні 15 000 км, тобто з кожним плановим обслуговуванням. Однак, залежно від експлуатаційного стану автомобіля термін заміни може бути скорочений до 8-10 т.км пробігу. Чим частіше міняти салонний фільтр, тим чистіше повітря і краще працюватиме кондиціонер чи обігрівач.

Четверте покоління випускається з 2016 року.

Де знаходиться

Салонний фільтр Kia RIO 4 розташований за полицею ящика рукавички, що закриває доступ. Щоб усунути цю перешкоду, необхідно відкрити ящик рукавички і потім дотримуватися інструкцій, описаних нижче.

Фільтруючий елемент робить подорож комфортною, тому нехтувати її заміною не варто. У салоні буде накопичуватися набагато менше пилу. Якщо ви використовуєте вугільну фільтрацію, якість повітря всередині автомобіля буде ще кращою.

Якою стороною встановлювати

Крім заміни фільтруючого елемента салону, важливо встановити його з правого боку. Для цього є прості позначення:

 • Усього одна стрілка (без напису) вказує напрямок повітряного потоку.
 • Стрілка та напис Вгору вказує верхній край фільтра.
 • Стрілка та напис повітряного потоку вказує напрямок потоку повітря.
 • Якщо потік йде зверху вниз, крайні краї фільтра мають виглядати так – ////
 • Якщо потік йде знизу вгору, крайні краї фільтра мають виглядати так – ////

У Kia RIO 4 повітряний потік йде зверху вниз. На підставі цього, крім написів на бічній площині повітряного фільтра, ми виконуємо правильну установку.

Заміна фільтра кабіни Kia Rio Залиште коментар

Всім доброго дня! У даній статті буде представлена ​​докладна інструкція щодо заміни салонного фільтра Kia RIO. Процедура дуже проста і займає не більше 5-10 хвилин. За бажання її зможе виконати абсолютно будь-який автовласник. Так, ви проведете деякий час, але збережіть кров. І я врятував подумати, що я заробив. Отже, продовжуйте. Але спочатку, як завжди, трохи теорії.

Салони для фільтрів для Kia Rio. це два види простого та вугілля. Прості елементи фільтра призначені для очищення повітря, бруду та інших частинок, що входять до інтер’єру.

Вугільні фільтри забезпечують якіснішу фільтрацію повітря, затримуючи не тільки пил і великі частинки, але запобігають попаданню в салон неприємних запахів зовні. Тому більш переважним для використання вуглецевих фільтрів. Хоча за задоволення доведеться заплатити на 30-40% більше, ніж при купівлі простого елемента, що фільтрує.

READ  Як зняти радіатор грубки на газелі

Коли потрібно міняти салонний фільтр Kia RIO?

Заміну салонного фільтра Kia RIO 2010, 2012, 2013, 2014 потрібно проводити двічі на рік перед зимою та перед початком літнього сезону. Перед зимою фільтр салону змінюється для того, щоб у машині не запотівали вікна та клімат-контроль працював як належить. Але є одна тонкість. Міняти фільтр потрібно після того, як встановилася погода, т.е. на дорогах підмерзла бруд і сльота. Це важливо, тому що протягом цього періоду часу фільтр постійно повторюється, замерзає, витягується, і це значно погіршує свою пропускну здатність.

Влітку ж фільтруючий елемент змінюється після того, як дорога висохла. Це робиться з тією ж метою, що й заміна фільтра салону перед зимою.

Але врахуйте і той момент, що не варто чекати зими чи літа, щоб зробити заміну салонного фільтра на Kia RIO. Якщо Ви стали помічати, що шибки в машині стали дуже часто запотівати, а кондиціонер, пічка або клімат-контроль до ладу не працюють, то фільтр краще поміняти відразу.

Інструкція із заміни салонного фільтра на Kia RIO

Для роботи нам знадобиться лише новий салонний фільтр та 5-10 хвилин вільного часу.

Відкриваємо бардачок і прибираємо з нього весь вміст.

Відвертаємо проти годинникової стрілки пластикові заглушки, розташовані праворуч і зліва всередині відсіку бардачку.

Коробка рукавичка знижується, відкриваючи доступ всередину до корпусу кабіни.

Тепер нам потрібно притиснути фіксатори та потягнути заглушку салонного фільтра на себе. Після чого витягуємо старий салонний фільтр.

На місце старого салонного фільтра встановлюємо новий. Зверніть увагу на напрямок потоку повітря. Стрілки на салонному фільтрі повинні бути спрямовані строго вниз.

Ми збираємо все у зворотній послідовності: Покладіть заглушку кабіни, встановіть замки.

На цьому все! Заміна фільтра кабіни на Kia Rio на цьому кінці. Дякуємо за увагу. Сподіваюся, дана стаття буде корисною!

Заміна салонного фільтра Kia RIO відео

Заміна масла в автоматичній трансмісії Kia Rio Ridue Gur Kia Rio, яке масло виливається в Kia Rio?

Олександр

Допомагаю розібратися з автомобілями і не лише. Пишу просто про складне з автомобільного світу. Заглядайте на наш сайт частіше!

Коли настає час міняти салонник?

Регламентне ТО Kia RIO 4 (посилання на джерело зображення)

Регламент пропонує змінювати салонний фільтр в Kia RIO 4 через 15 000 км пробігу. Але в деяких випадках це повинно робити частіше. Наприклад, якщо в літню спеку постійно їздити при закритих вікнах та увімкненому кондиціонері. Такий режим експлуатації вдвічі скорочує ресурс деталі.

Весна та осінь – періоди з підвищеною вологістю повітря. Вогкість також скорочує термін служби салонного фільтра Kia RIO 4 через гниття матеріалів.

Третя причина швидкого зносу очищувача повітря – часте відвідування промислових зон, де шари, що фільтрують, інтенсивно забиваються. У таких умовах салонний розхідник може вимагати заміни вже через 5000 км.

У таких умовах експлуатації автомобіля розумно перевіряти салонний фільтр Kia RIO 4 кожні 5 тис. км на спідометрі, і у разі потреби міняти його раніше регламентного терміну.

Термін служби салонного фільтра

Найчастіше можна почути цифри від 15-20 до 45 тисяч кілометрів пробігу, необхідні до планової заміни автозапчастини Kia RIO 2014 — салонного фільтра. Тим не менш, реальний корисний період роботи може сильно відрізнятися, наприклад, для посушливих і запорошених кліматичних зон і холодніших і чистіших, або при використанні в умовах великих мегаполісів.

READ  Де знаходиться діагностичний роз'єм на uaz patriot

У народі найчастіше про заміну замислюються тільки в той момент, коли при включенні циркуляції повітря в салоні виникає стійкий неприємний запах. І дарма. Робити це потрібно регулярно.

Як вибрати

Щоб заміна фільтра салону Kia RIO принесла вам лише позитивні емоції, потрібно навчитися правильно підбирати деталі. Найпопулярніші фільтри для цього транспортного засобу мають артикул 971334L000.

Також Kia Rio 3 Fit Filter матеріали з бренду Hyundai. Природно, ви можете знайти варіанти дешевше. не оригінальний. Основний критерій їх вибору. вони повинні поміститися за розміром. Але якість виконуваної ними роботи, а також тривалість терміну служби перебувають під сумнівами. Як каже вже народне повір’я: «краще один раз заплатити…» або «скупий платить двічі». Так, насправді краще придбати якісну запчастину, ніж дешеву, яка вже через три місяці знову вимагатиме заміни і при цьому ваших витрат (як фінансових, так і тимчасових).

Навіщо часто міняти салонний фільтр

У Kia RIO 4 є отвори повітря в кузові, через які повітряна маса з вулиці надходить в салон. У великих містах зовнішнє повітря потрібно очищати від:

 • вихлопних газів (більше 200 токсинів)
 • дорожнього пилу
 • мікрочастинок гумових шин
 • пилу з стертих гальмівних колодок
 • алергенного пилку рослин
 • патогенних мікроорганізмів.

Якщо все це регулярно потрапляє в легені, то у людини поступово розвивається зниження швидкості реакції, задишка, біль голови, кисневе голодування. В результаті виникають хронічні респіраторні та онкологічні захворювання.

Очищувач повітря в Kia RIO 4 здатний затримувати близько 99,5% всіх перерахованих патогенів. За умови, що деталь чиста. Для того, щоб зберегти свою роботу, замінюючи регулярний фільтр кабіни Kia Rio 4 2018 та інших транспортних засобів автомобіля, повинні передавати правила, або раніше. Це можна зробити самостійно, у гаражі або на вулиці.

Заміна салонного фільтра Kia RIO \ Kia RIO (2011-2015 р.)

Kia Rio 4 Регулювання технічного обслуговування з витратними матеріалами детально описані в цьому матеріалі.

Фільтр кабіни Kia Rio Де: ми розбираємо в загальних термінах

Фільтр салону призначений для очищення повітря ззовні пилу, дрібних частинок бруду, незнайомців та летких речовин. Завдяки йому, комфортний мікроклімат створюється в кабіні автомобіля. Для підтримки потрібна регулярна заміна фільтра кабіни Kia Rio 2013. Поміняти його своїми руками може будь-який автолюбитель. Ця стаття допоможе розібратися, навіщо змінювати фільтр, де він знаходиться, як правильно виконати процедуру.

Заміна фільтра кабіни Kia Rio \ Kia Rio (2011-2015.)

Коли змінити фільтр кабіни Kia Rio

Періодичність заміни салонного фільтра Kia RIO становить 45 тис. км за мануалом. Однак на практиці термін служби фільтра залежить від умов експлуатації. Наприклад, якщо машина експлуатується там, де повітря курне, фільтр забруднюється досить активно.

Ви також повинні звернути увагу на такі ознаки:

 • поява неприємного запаху у салоні при включенні вентиляції;
 • погіршення ефективності дуття;
 • Окуляри потіють, коли плита вмикається;

Ці симптоми зазвичай вказують, що фільтр кабіни сильно забруднений, і він повинен бути змінений. Зверніть увагу, на багатьох моделях Kia RIO, що виходять з конвеєра, фільтр салону може не стояти. Замість фільтра, рослина встановлює рамку з дрібною сіткою. Вказаний кадр повинен бути видалений та встановити повний фільтрувальний елемент.

READ  Як зняти фару LADA Granta

Фільтр салону на Kia Rio 2, 3, 4

Середній ресурс очищення салону в Kia Rio 15000 км. Коли машина активно використовується на пересіченій місцевості, в періоди рясного падіння пуху, пилку інтервал заміни скоротите на кілька тисяч кілометрів.

Де знаходиться фільтр кабіни: у Kia Rio Cars, очищувач розташований за корпусом широкого коробки. Примітно, що незалежно від покоління Kia RIO, розташування очисника незмінне.

Розрізняються фільтри між поколіннями за розмірами, типом наповнювача: паперовий, вугільний.

Каталожний артикулЦіна в рубляхСерійний номерЦіна
97133-0С000 (оригінальний) до 2012 р.в. Від 550 97133-4L000 (оригінальний) після 2012 р.в. Від 550
Якісні аналоги
MANN CU1877 Від 450. 500 MAHLE LA144 Від 450 – 500
Kia RIO 3 VALEO 698374 Від 450. 500 ЦН 9.7.122 Від 450. 500
Kia Rio 2 TSN 9.7.126 Від 450. 500 Filtron k1698 Від 450. 500
Манн CU21008 Від 450. 500 0 986 BF0447 Bosch Від 450. 500
MS-6268 Alco Від 450 – 500 Kia rio 4k1656 filtron Від 450 – 500
NF-6697 Невський фільтр Від 450. 500 FS-450 FORTECH Від 450. 500
ціни вказані станом на травень 2019 року

У яких випадках потрібно замінити фільтр кабіни за допомогою автомобіля Rio (2, 3, 4)

 • ушкодження кожуха;
 • деформація основи по периметру;
 • на волокні виявлено олію, вологу, ворсу, антифриз;
 • шлюб при виготовленні;
 • експлуатація довше за рекомендований термін.

Ознаки засмічення фільтра на Kia RIO (2, 3, 4)

 • у салоні чути смердючий запах;
 • з дефлекторів вилітає сміття, пил, листя;
 • слабкий повітряний потік із дефлекторів;
 • нехарактерно велике скупчення пилу на поверхні торпеди.

Діагностика салонного фільтра своїми руками на Kia RIO 2, 3, 4

Діагностика проводиться подібно до ряду інших моделей Kia, всього два етапи:

 • перший: візуально оцінюємо ступінь засмічення волокна, вугільного наповнювача. Перевіряємо пластиковий корпус на деформацію, тріщини, вм’ятини;
 • другий: перевіряємо запобіжник 8 монтажного блоку салону на цілісність. Часто, коли вентилятор активується, останній неактивний через відсутність струму. Монтажний блок встановлений з торцевої частини торпеди.

Водієві на замітку. Не обов’язково встановлюйте новий чистіше, якщо ступінь засмічення є колишнім незначним. Достатньо продути потоком стисненого повітря, встановити повторно.

Рекомендації щодо догляду та обслуговування фільтра кабіни на Kia Rio 2, 3, 4

Паралельно з заміною салону очищувача, проводять профілактику випарника кондиціонера. Для цього використовуйте аерозоль у спеціальних балончиках. Купити спреї можна в автомагазинах, на авторинках. Альтернатива: суміш оцту та води пропорційно 1: 5.

Не порушуйте технічну перевірку, рекомендовану виробником. Купівля аксесуарів, витратних матеріалів з оригінальними серійними номерами. Повністю з повним списком каталогу Статті Прочитайте інструкції щодо використання Вашим автомобілем.

Замовляйте послуги з обслуговування транспортного засобу переважно у сертифікованих СТО, де майстри надають гарантію якості на виконані роботи.

Який очисник краще: паперовий чи вугільний. Очевидно, що вугільний, оскільки якісніше очищає повітряний потік від домішок, токсичних речовин.

Перед придбанням аксесуарів, запасних частин консультуйтеся з фахівцями щодо сумісності деталей з моделлю Kia RIO 2, 3, 4 поколінь.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS