Заміна датчика тиску олії Lacetti

Chevrolet Lacetti (Chevrolet Lacetti) заміна датчика тиску масла, відео

Покажемо як швидко і легко замінити датчик тиску олії в автомобілі Chevrolet Lacetti (Chevrolet Lacetti). Проблема полягала в тому, що при роботі на неодружених оборотах двигуна, на приладовій панелі загорялася лампочка, яка сигналізує про низький тиск масла. Після заміни датчика тиску все прийшло в норму.

Був придбаний ось такий датчик (номер у каталозі запчастин: 95961350):

Перед установкою, шприцом заповнюємо отвір датчика маслом, знімаємо праве переднє колесо. Отримуємо доступ до датчика, знімаємо його роз’єм і за допомогою ключа на 24 викручуємо його. Ключем » на 22 закручуємо новий датчик тиску масла. Одягаємо роз’єм та встановлюємо колесо на місце.

Відео заміна датчика тиску масла в Chevrolet Lacetti (Chevrolet Lacetti):

Варто пам’ятати, що різьблення у нас конусне, тому необхідно змастити пару витків фіксатор різьблення, якщо цього не зробити потекти.

Стукають компенсатори і горить лампочка тиску масла

всім доброго дня. взагалі ситуація у мене Passat б5 97 рік 1.8 т Бенін 150 л.з. aeb. недавно почали постукувати компенсатори і мені порадили поміняти масло. я поміняв залили кастрол магнатек. сказали поїздити тисячу і знову злити типу промити маслом двигун, я проїхав цю тисячу поміняв масло залили знову кастрол магнатек, проїхав 1500 і знову застукали і загорілася лампочка тиску масла я природно зупинився постояв пів години і вирішив поїхати знову і все ніби добре і тихо доїхав до майстрам вони кажуть що це типу бруд напевно забила маслоприймач треба міняти знову масло, поміняли, залили Energy 5 30 ,наступний день знову застукали гідрик і знову загорілася лампочка (((( допоможіть будь ласка вирішити цю проблему, всім дякую).

можливо і маслоприймач забився розбирати та промивати. так само міг полетіти масляний насос. ну і зовсім по важкій якщо заміна вкладишів з просточкою коліна рахуйте кап ремонт двс. можливо на пасата є свої тонкощі і ще через що може пропадати тиск масла. але основні причини я вам назвав. шукайте нормальний сервіс. а не тих розводив що вам масло по колу міняють вже 4-й раз. зачекайте, може, ще хто відпише хто конструкцію вашого ДВС знає вже в подробицях. я ж вам назвав загальні проблеми зникнення тиску масла на ДВЗ впринципі. а не конкретно за пасатом

Спочатку замір тиску масла. Манометр коштує небагато, вкручується замість датчика тиску. Тиск на добре прогрітому (через півгодини нормальної їзди) на оборотах ХХ має бути від 1,2 кг/см. на оборотах 2000 2,5-3,5 кг/см. на оборотах більше 4000 не більше 4,5 кг/см. Якщо на ХХ низька, на 2000 низька, а на 4000 нормальна насос міняти. Якщо низький на будь-яких сітку чистити. Якщо при цьому пульсує стрілка манометра не більше ніж 0,1 кг і. корінні та шатунні на заміну на той же розмір без ремонту. Якщо пульсація більше ремонт колінвалу.

ооо як. тобто чистити піддон і чистити сітку спочатку немає сенсу? і яке проміння масло потім залити ?

головне постоїть підлога аса машина заводиш і все нормально ніби дійсно бруд забиває що то а потім осідає)

ну про про сітку вам SerGoD написав) а щодо постоїть. не тіштесь ілюзіями. це просто масло остигає в’язкість його збільшується ось і тиск з’являється.

так може густіше залити? а то мені 5 30 залили

це перед зимою то? та й не ризикував би я так. іномарки довго служать не лише через якість деталей. але і через підвищену вимогу до якості ПММ, залийте 8ку що всі в класику ллють) боюся машинка тоді і половину ресурсу класики не відходить) так що не радив би пустувати з маслами. потім ремонт ще дорожче може стати.

просто вже була у мене ситуація. не на посі звичайно але все ж. загалом узяв машинку приблизно рік від’їздив і настав час міняти масло. тому що лампочка вже блимала вирішив взяти трохи густіше. змінив, взагалі скачав бак бензину двигун стукнув. мат перемат давай капіталити. ну думаю раз вліз так робити все. розточив блок, коліно. змінив взагалі всю начинку масло купив у тому ж магазині. все зібрав. залив завелася з півоберта) це після капіталу то) взагалі скачав бак бензину знову стуканув. матам моїм кінця не було))) і все за новою. знову все перетрусив, масло в попередній раз брав із подвійним запасом із розрахунком на заміну після обкатки. взагалі його і залив. і знову після бака бензину встав. і ось вже коли втретє привіз коліно на розточку у мене токар і питає а ти де олію брав? ось тут до мене стало доходити. коли сказав де він мені і відповів що у нього останні півроку прямо потік клієнтів, що взяли в тому магазині масло))) господар лив не пам’ятаю вже марку ну грубо кажучи дизельне по різних каністрах і сам клеїв етикетки))) причому спочатку масло непогане. але за в’язкістю і характеристиками до ДВС ну абсолютно не підходяще))) не говоритиму вже що за магазин. все одно він вже давно закрився та й було це в лихі 90е. але після цього з оліями я зовсім жартувати не люблю

READ  Заміна заднього сайлентблока переднього важеля Mazda 3

Для чого потрібний датчик абсолютного тиску

Як може виглядати датчик абсолютного тиску.

Моргає лампочка аварійного тиску олії Chevrolet Lacetti

Цей невеликий пристрій відповідає за вимірювання абсолютного тиску. Поняття «абсолютний тиск» використовується не випадково, адже вихідним орієнтиром для вимірювання є стан вакууму, який приймається за абсолют.

Після надходження даних в ЕБУ електроніка, враховуючи тиск і температуру у впускному колекторі, визначає найбільш підходящу щільність повітря і передбачувану його витрату, що необхідно для підготовки паливно-повітряної суміші відповідної якості. Блок управління відповідно до розрахованої маси споживаного повітря віддає керуючі команди необхідної тривалості, завдяки чому і виконується регулювання форсунок упорскування. Хоча датчик тиску. дуже гідна заміна витратоміру, іноді вони встановлюються на агрегат разом.

Тиск масла в двигуні Lacetti норма на неодружених

Для нормального функціонування двигуна внутрішнього згоряння він повинен змащуватися. При цьому масло не просто хлюпається на дні картера: по спеціальних каналах воно має надходити до робочих точок. Для цих цілей у моторі працює масляний насос, який приводиться в дію колінчастим валом.

Принцип дії нескладний: насос нагнітає рідину у фільтр, мастило очищається, і масляними каналами переміщається до точок мастила. У деяких місцях воно просто стікає на деталі, що обертаються, при необхідності відбувається зрошення повітряно-краплинним шляхом.

Заміна датчика тиску олії Chevrolet Lacetti

І в тому і в іншому випадку, правильний тиск олії у двигуні грає вирішальну роль. За його відсутності, змащуватиметься тільки колінчастий вал: решта вузлів тертя і обертання працюватиму в сухому режимі, що неминуче призведе до поломки ДВЗ.

Найбільш точну діагностику, яку можна підтвердити на власні очі, забезпечує димогенератор. Саме це обладнання використовують спеціалізовані СТО при діагностиці герметичності впускного тракту.

Головною перевагою димогенератора є можливість побачити всі місця у впускному тракті, які підсмоктують невраховане дроселем повітря.

Дим подається до впускного колектора під мінімальним тиском, до 0,1 (бар). Дим виходитиме в тих місцях, де було порушено герметичність.

Як підключити виносний

У деяких випадках пильні та досвідчені автолюбителі підключають виносний датчик тиску масла на свій автомобіль. Це той захід, який забезпечить надійний контроль над системою змащення двигуна. З одного боку, функції датчика забезпечуватимуться в штатному порядку, а з іншого — можна буде будь-якої миті подивитися на силу тиску в системі.

Встановити на місце датчика тиску олії трійник (перехідник).

До роз’ємів перехідника підключаються сам датчик та сигнальний пристрій.

Провід від приладу простягається в салон.

За кольором проводок здійснюється підключення до панелі приладів.

Таким чином, без особливих складнощів можна встановити та підключити додатковий прилад для контролю тиску масла.

Завдяки чіткій шкалі поділів водій завжди знатиме точний тиск у системі

 • Перевіряйте комплектність постачання при отриманні товару
 • Відповідність отриманого замовлення контролюйте до підписання актів отримання
 • Перед тим, як замінити Датчик тиску олії. перевіряйте відповідність товару з номером 90336039-OEM на автомобіль Chevrolet Lacetti
 • Не довіряйте встановлення некомпетентним фахівцям
 • При самостійній заміні, користуйтеся порадами, що публікуються у спеціальному Блозі з ремонту Chevrolet Lacetti.

Ми пропонуємо великий асортимент запчастин на Chevrolet Lacetti оригінального та ліцензійного виробництва, а також прямі поставки з нашого складу в будь-яку точку України. Датчик давления масла для ремонту авто і має оригінальний код 90336039-OEM.

Для підбору інших товарів ви можете скористатися каталогом. Магазин пропонує брендові товари для якісного обслуговування автомобілів Chevrolet Lacetti.

Діагностика

Все, можна перевіряти справність проводки та лампочки на панелі приладів. Для цього потрібно лише з’єднати контакт проводки з масою автомобіля.

 • З’єднуємо роз’єм на дротовій колодці з масою. Майстру знадобиться подовжувальний провід. Хороший зв’язок з масою автомобіля забезпечує відполірована до блиску канавка шківа колінчастого валу.
 • Включаємо запалення та контролюємо індикатори, які спрацьовують під час самодіагностики. Якщо індикатор недостатнього тиску масла все ж таки ввімкнувся, то проблема полягає в самому датчику.

Коли ж індикатор не включився при самоперевірці системи, то швидше за все винуватцем є лампочка панелі приладів або сам провід. У цьому випадку рекомендується продзвонити проводку датчика недостатнього тиску. Якщо провід дає чіткий сигнал, то можна сміливо демонтувати комбінацію приладів та міняти сигнальну лампочку.

датчик, тиску, олії, lacetti

У блозі з ремонту Chevrolet Lacetti є докладний огляд, як зняти комбінацію приладів та як замінити в ній лампочки, що згоріли.

Датчик тиску оливи Chevrolet Lacetti

Прилад вимірювання тиску масла. це деталь автомобіля, яка відповідає за контроль рівня масла та сигналізує про його зниження. Він попереджає водія про відсутність відповідної рідини у достатній кількості в системі, контролюючи абсолютний тиск у двигуні. Датчик тиску масла для автомобіля Chevrolet Lacetti. це чутливий елемент, контрольно-вимірювальний прилад, що не вимагає постійної перевірки для повноцінного функціонування.

READ  Заміна датчика колінвалу Nissan almera classic

Датчики Chevrolet Lacetti: що слід знати автомобілісту-початківцю?

Призначення датчиків у будь-якому автомобілі відрізняється, оскільки окремі регулятори виконують різні функції. У кожному сучасному авто є безліч контролерів, які дозволяють забезпечити нормальну роботу двигуна. Зараз ми пропонуємо вам дізнатися, як замінити регулятор коленвала, швидкості, холостого ходу та датчик тиску масла Lacetti, і які функції виконують ці пристрої.

Вимірювання тиску олії

Іл. 18.1. Інструменти, необхідні для вимірювання тиску масла: масляний манометр, торцевий ключ з храповиком та подовжувальною вставкою та головка торцевого ключа під корпус датчика тиску масла

Іл. 18.2. Для того, щоб виміряти тиск масла, спочатку необхідно знайти місце встановлення датчика тиску масла. (В автомобілі на фото він знаходиться поряд з масляним фільтром. Від цього датчика йде окремий провід до індикатора аварійної сигналізації на панелі приладів)

Іл. 18.3. Щоб відкрити доступ до датчика тиску масла, потрібно від’єднати повітропровід від корпусу повітряного фільтра

Іл. 18.4. Перед тим як демонтувати датчик тиску масла, необхідно перевірити, чи запалення відключено. Датчик викручується за допомогою торцевої головки

Іл. 18.5. На різьблення датчика був нанесений герметик з метою запобігання можливому витоку через різьбове з’єднання

Іл. 18.6. Викрутіть штуцер масляного манометра в різьбове посадкове гніздо датчика тиску масла

Іл. 18.7. Перевірте, щоб манометр не заважав роботі частин двигуна, що рухаються, і заведіть двигун

Іл. 18.8. Спостерігайте за показаннями манометра. Для холодного двигуна це. нормальний тиск олії. Нормальний тиск олії має становити приблизно 10 фунтів/кв. дюйм на кожну тисячу обертів за хвилину

Іл. 18.9. Після того, як двигун прогріється до нормальної робочої температури і ви переконаєтеся, що тиск масла як на холостому ходу, так і при підвищенні частоти обертів двигуна залишається в нормальних межах, зупиніть двигун

Іл. 18.10. Від’єднайте від двигуна вузол масляного манометра

Іл. 18.11. Нанесіть на різьблення датчика тиску олії герметик. Більшість виробників автомобілів забороняють використовувати як ущільнення тефлонову стрічку через небезпеку того, що вона буде розрізана витками різьблення та обрізки цієї стрічки, що потрапили в систему мастила, можуть засмічити маслопровідні канали, що призведе до серйозного пошкодження двигуна

Іл. 18.12. Після вкручування датчика тиску олії в посадкове гніздо блоку циліндрів приєднайте сигнальний провід. Заведіть двигун та перевірте його на відсутність витоків

Заміна датчика тиску олії Lacetti

Chevrolet Lacetti вважається “не вбивається” транспортним засобом. При своєму заслуженому статусі, ця машина має низку інших переваг. Наприклад, у поєднанні ціна-якість їй практично немає рівних у цьому класі. Це не означає, що проблем не буває. Слово «практично» в цьому випадку означає, що як у будь-якому іншому механізмі, іноді щось виходить з ладу. Розглянемо одну несправність, яка досить легко усувається, але з самою діагностикою не все так просто.

У цій статті докладно досліджуємо приклад несправності датчика, який контролює тиск олії. І спробуємо його замінити своїми руками. Іноді на панелі приладів горить або блимає лампочка низького тиску масла. Спрацювання індикатора може відбуватися з низки причин.

Причини виникнення проблеми

Нестача олії в системі автомобіля. Усувається просто – треба долити олії до необхідної межі. І все готово. Лампочка тиску олії повинна згаснути.

Через нестачу масла може спалахувати датчик низького тиску.

Забився масляний фільтр. Наслідком цього є втрата тиску масла, яке гаситься вдвічі і більше у всій системі. Заміна витратного матеріалу часто вирішує проблему.

Ще один варіант – сам фільтр не має достатньої для цього типу пропускної спроможності.

Проблеми датчика тиску олії. Це як наш варіант, оскільки раніше було виключено інші несправності.

Щоб зробити демонтаж та заміну нам знадобляться:

 • упори для задніх коліс машини, щоб вона не покотилася під час ремонту;
 • ключі накидні, а краще головки на 22 і 24 з тріскачкою;
 • сам домкрат;
 • колісний ключ.

Черговість дій при заміні датчика

 • Включаємо першу швидкість передач і гальмо стоянки (ручник).
 • Під задні колеса підкладаємо упори, щоб машина не рухалася з місця, доки стоятиме на домкраті.
 • Беремо колісний ключ, на півоберта послаблюємо кожну гайку, крутимо проти годинникової стрілки.
 • Відклавши на якийсь час ключ убік, беремо домкрат, піднімаємо автомобіль, щоб колесо повисло в повітрі, не торкаючись при цьому землі.
 • Викручуємо повністю всі елементи кріплення, поміщаємо їх всередину перевернутого ковпака від колеса, або кладемо в якусь чисту коробочку. Не бажано кидати їх прямо на землю, щоб потім ще й не перемивати кожну гайку окремо.
 • Зняте колесо відставляємо вбік, вивертаємо рульове колесо вправо до упору, щоб дістатися заповітної мети – приладу, який відповідає за тиск олії в системі.

Знімаємо переднє праве колесо та викручуємо кермо до упору в право.

Демонтуємо клему та викручуємо датчик.

датчик, тиску, олії, lacetti

Моргає “масляка” на неодружених Chevrolet Lacetti 1.6

Датчик на панелі тиску мастила приладової панелі повинен світитися.

От і все. Заміна датчика тиску масла зроблена, і наша Chevrolet Lacetti знову готова послужити для нас вірою та правдою не один рік.

Датчик недостатнього рівня гальмівної рідини автомобіля Chevrolet Lacetti. діагностика та заміна Для здійснення роботи знадобляться мультиметр та магніт. Черговість здійснення 1. Підготовляємо транспортний засіб до виконання роботи (див. з. 34, підготовка автомобіля до технічного обслуговування та ремонту). 2. Роз’єднуємо колодку джгута кабелів датчика. Подальші процедури для наочності представлені на демонтованому бачку головного гальмівного циліндра. 3. Демонтуємо колодку з утримувача на корпусі бака 4. Стисаємо стопори датчика, встановивши на них торцеву головку на 6 мм. 5. Виймаємо датчик із основи бака. 5. Для вимірювання датчика під’єднуємо мультиметр у режимі продзвонювання ланцюга до висновків датчика. Ланцюг повинен бути розімкнений. 6. Підносимо до датчика магніт. ланцюг повинен замкнутися. В негативному випадку датчик зіпсований і його потрібно змінити. 7. Монтуємо датчик недостатнього рівня гальмівної рідини автомобіля Chevrolet Lacetti у зворотній черзі.

READ  Заміна лампочки ближнього світла Nissan TIIDA

Датчик швидкості обертання колеса Chevrolet Lacetti. заміна Черговість здійснення 1. Підготовляємо транспортний засіб до виконання роботи (див. з. 34, підготовка автомобіля до технічного обслуговування та ремонту). 2. Для демонтажу датчика швидкості обертання правого переднього колеса демонтуємо повітряний фільтруючий елемент (див. 77, повітряний фільтруючий елемент (демонтаж і установка) Колодка датчика швидкості обертання лівого переднього колеса розташовується близько з гідроблоком ABS і для її роз’єднання демонтувати повітряний фільтруючий елемент не треба. 3. Виводимо колодку датчика з утримувача та роз’єднуємо її. 8. Демонтуємо колесо (див. з. 141, колесо заміна). 9. Виводимо кабель датчика із фіксаторів. 6. Виймаємо кабель із отвору в ніші крила. 7. Ключом-шестигранником на 5 мм вивертаємо гвинт фіксації та демонтуємо датчик швидкості обертання колеса. 8. Монтуємо всі демонтовані частини у зворотній черзі. Датчики швидкості обертання задніх коліс зроблені за одне ціле з цапфами та замінюються з ними у зборі.

Вимірювання тиску олії

Іл. 18.2. Для того, щоб виміряти тиск масла, спочатку необхідно знайти місце установки датчика тиску масла. (В автомобілі на фото він знаходиться поряд з масляним фільтром. Від цього датчика йде окремий провід до індикатора аварійної сигналізації на панелі приладів)

Іл. 18.3. Щоб відкрити доступ до датчика тиску масла, потрібно від’єднати повітропровід від корпусу повітряного фільтра

Іл. 18.4. Перед тим як демонтувати датчик тиску масла, необхідно перевірити, чи запалення відключено. Датчик викручується за допомогою торцевої головки

Іл. 18.5. На різьблення датчика був нанесений герметик з метою запобігання можливому витоку через різьбове з’єднання

Іл. 18.6. Викрутіть штуцер масляного манометра в різьбове посадкове гніздо датчика тиску масла

Іл. 18.7. Перевірте, щоб манометр не заважав роботі частин двигуна, що рухаються, і заведіть двигун

Іл. 18.8. Спостерігайте за показаннями манометра. Для холодного двигуна це. нормальний тиск олії. Нормальний тиск олії має становити приблизно 10 фунтів/кв. дюйм на кожну тисячу обертів за хвилину

Іл. 18.9. Після того, як двигун прогріється до нормальної робочої температури і ви переконаєтеся, що тиск масла як на холостому ходу, так і при підвищенні частоти обертів двигуна залишається в нормальних межах, зупиніть двигун

Іл. 18.10. Від’єднайте від двигуна вузол масляного манометра

Іл. 18.11. Нанесіть на різьблення датчика тиску олії герметик. Більшість виробників автомобілів забороняють використовувати як ущільнення тефлонову стрічку через небезпеку того, що вона буде розрізана витками різьблення та обрізки цієї стрічки, що потрапили в систему мастила, можуть засмічити маслопровідні канали, що призведе до серйозного пошкодження двигуна

Іл. 18.12. Після вкручування датчика тиску олії в посадкове гніздо блоку циліндрів приєднайте сигнальний провід. Заведіть двигун та перевірте його на відсутність витоків

Змінюємо датчик тиску олії на Chevrolet Lacetti своїми руками: де він знаходиться

Chevrolet Lacetti вважається “не вбивається” транспортним засобом. При своєму заслуженому статусі, ця машина має низку інших переваг. Наприклад, у поєднанні ціна-якість їй практично немає рівних у цьому класі. Це не означає, що проблем не буває. Слово «практично» в цьому випадку означає, що як у будь-якому іншому механізмі, іноді щось виходить з ладу. Розглянемо одну несправність, яка досить легко усувається, але з самою діагностикою не все так просто.

У цій статті докладно досліджуємо приклад несправності датчика, який контролює тиск олії. І спробуємо його замінити своїми руками. Іноді на панелі приладів горить або блимає лампочка низького тиску масла. Спрацювання індикатора може відбуватися з низки причин.

Заміна датчика тиску масла на Chevrolet Lacetti

Перед початком роботи зберемо все необхідне.

Послідовність заміни датчика

 • Автомобіль ставиться на рівну поверхню, включається перша передача та ручник, під задні колеса підкладаються противідкатні черевики.
 • Торцевою головкою на 19 трохи послаблюються гайки на правому передньому колесі автомобіля.
 • Тепер праве переднє колесо піддомкрачується, ослаблені гайки відкручуються за допомогою тієї ж торцевої головки. Колесо знімається.
 • Після цього відкривається кабіна автомобіля і кермо повертається в крайнє праве положення (бо дістатися датчика можна лише максимально повернувши колеса).

Змінюємо датчик тиску масла на Chevrolet Lacetti — відео

| Denial of responsibility | Contacts |RSS