Де знаходиться реле бензонасоса на kalina

Перший блок: місце розташування, з чого складається

Перша система розташовується під кришкою, поруч із перемикачем швидкостей, трохи нижче попільнички. Знаючи, де знаходиться запобіжник бензонасоса Kalina, можна усунути безліч неполадок. Щоб підчепити кришку, достатньо скористатися викруткою плоскої форми.

Цифри на зображенні відповідають нумерації:1. Силовий ланцюг;. Паливний насос;. Ланцюг, призначений для безперервного живлення ЕБУ;. Роз’єм, необхідний для діагностування стану ЕСУД.Якщо запобіжник бензонасоса Kalina перестане працювати, його потрібно акуратно вийняти за допомогою пінцета або іншого пристосування, потім вставити інший. При виконанні цих маніпуляцій акумулятор повинен бути відключений.

Можливі причини відмови системи подачі палива

Базоновий насос на каліну електричний. Застосування цієї конструкції та принципу роботи виправдано рядом переваг. Це простота та надійність, відповідність необхідним характеристикам щодо обсягів подачі палива та високий рівень безпеки, забезпечений відключенням системи при припиненні роботи двигуна.

З іншого боку, для якісної роботи необхідний відмінний бензин та забезпечення охолодження бензонасосу, також процес супроводжується підвищеним рівнем шуму.

 • Як правило, погана якість бензину та забруднення фільтрів призводять до некоректної роботи бензонасоса або виходу його з ладу.
 • Якщо при повороті ключа запалення немає реакції з боку двигуна, проблема може бути пов’язана з поломкою бензонасоса.
 • Так як живлення головного агрегату паливної системи забезпечується струмом, для пошуку несправності необхідно проконтролювати електричний ланцюг, що йде до бензонасосу.

LADA Kalina заміна реле бензонасосу

За пунктами:1. Відкрив кришку діагностичного роз’єму (біля важеля перемикання передач). Там середній запобіжник. бензонасос. Ціл. 2. Т.до. діагностичний роз’єм OBD 2 відразу. Замкнув 11 та 16 контакти. Бензонасос запрацював. Машина завелася. Поїхав у справах.Пункт 3 відпав. Значить накрило реле чи мозок. Але якщо мозок, то швидше за все глюків було більше. Так що ймовірніше реле. Реле негайно в руках не було. Їздив з перемичкою деякий час. Перед заведенням встромляв, після закінчення поїздки виймав. Залишати не слід сяде акумулятор.На фотці перемичка це світлий проводок. Взяв перше що знайшлося. Паливний насос 4А, це означає хв. Дріт розділ 0.2 мм2. Краще дотримуватися живого дроту так, щоб запобіжник працював, а не дріт спалений, якщо це.

[ Далі фотки ] У другана знайшлося реле бензонасоса. Наскільки зігрівалася зміна. Але перед цим в інтернеті пошукав де це реле знаходиться. Дивно але виразних картинок не знайшлося. Але в середньому з’ясував. Потрібно зняти пластикову панель у ногах пасажира (на якій прорізає обдування ніг). Там один шуруп треба відвернути.

Ось коротше фотки:Панель в ногах

Ключ 10 відкрутіть фіксуючий бар.

Відсунути дроти та вийняти планку з реле.

Реле бензонасоса одне знизу, поруч із запобіжниками. Ключ на 8 відвернути реле

Замінити на нове завести-перевірити та зібрати у зворотному порядку.

Інструмент: перехресна викрутка.Ключ або головка на 10 та 8.

Ось ще. Люди запитують: “Як поміряти струм бензонасосу?”НАТО беруть мультиметр у режимі амперуму за шкалою 10а у закритті 10А в з’єднувальному контакті 11 (паливний насос) та контакт 16 (12 В). Т.е. подати напругу безпосередньо з використанням роз’єму діагностики.

LADA Kalina реле бензонасоса та запобіжник: не працює і де знаходиться

Перш ніж почати заміну будь-якого запобіжника, потрібно спробувати визначити і обов’язково усунути причину його перегорання.

Щоб уникнути збою якихось елементів системи управління мотора, ми не рекомендуємо ставити запобіжник зі збільшеним номіналом або саморобний. Буває, що нитка запобіжника вціліє, а ось її з’єднання всередині порушується.

Візуально таку поломку побачити неможливо – це в такій ситуації допоможе це зробити омметр. Отже опис запобіжників

Монтажний блок запобіжників та реле Lada Kalina знаходиться зліва панелі керування зовнішнім освітленням. Добратися до нього можна так:

 • Тягнемо за виступ лівого боку приладової панелі, відкриваємо кришку самого монтажного блоку.
 • Нижче схема розташування запобіжників LadaKalina.
 • Призначення запобіжників Kalina в блоці салону:
READ  Бсз на москвич 412 своими руками.

Дешифрування реле та запобіжників у головному блоці Lada Kalina:

 • У дужках зазначені відмінності для монтажного блоку, що має нумерацію на 31 запобіжник.
 • При заміні запобіжників радимо керуватися позначками на кришці монтажного блоку.
 • Запобіжники та реле двигуна системи управління
 • Ланцюги системи управління захищені трьома плавкими запобіжниками, які розташовані під кришкою в облицюванні тунелю підлоги.
 • Щоб дістатися до цього, потрібно зробити викрутку і відкрити, видалити кришку з центральної консолі.
 • Нижче фото розташування запобіжників та колодки діагностичного роз’єму всієї системи управління мотором у накладці тунелю підлоги
 • Розшифровка:

Реле від системи знаходяться у блоці, встановленому під центральною консоллю. Блок також побудований у запобіжника електричного вентилятора для системи охолодження двигуна. Доп.реле та запобіжник знаходяться праворуч від приладової панелі внизу. Щоб дістатися до них, потрібно зняти праву накладку консолі панелі приладів:

 • Потім торцевим ключем відкрутити гайку від кріплення блока реле і вийняти блок
 • Позначення системи керування моторним управлінням:
 • Lada Kalina11174, 11184 та 11194 євро 3 у комплектації «Люкс».
 • Схеми електричних з’єднань монтажного блоку реле та запобіжників
 • Позначення на схемах:

Запобіжники та реле Лада Калина 2 (2013-2021 рр.)

Можлива причина непрацюючих склопідйомників, прикурювача або іншого електроприладу може полягати в запобіжнику, що перегорів, або реле, що зламався.

Нижче про запобіжники і реле на LADA Kalina (універсал, хетчбек) 2-го покоління: де знаходяться, як розшифровуються схеми і як самостійно замінити.

Схема запобіжників та реле в Kalina 1

Як було сказано раніше, у Lada Kalina першого покоління блоків запобіжників і реле три. Тому кожен слід розглянути окремо.

Основний блок

Щоб зрозуміти, які запобіжники встановлюються в основному блоці, і що вони відповідають, повинні бути знайомі з таблицею:

Номер Струм спрацьовування, А За що відповідає
F1 10 Аварійна сигналізація, вказівники повороту, протиугінна система (іммобілайзер), щиток приладів
F2 30 Електричні склопідйомники
F3 10 Аварійна сигналізація
F4 20 Омивач та склоочисник
F5 25 ЕБУ електропідсилювача керма та двигун обігрівача
F6 20 Гудок
F7 10 Плафони освітлення салону, щиток приладів
F8 20 Нагрівальний елемент обігріву заднього скла
F9 5 Габарити – правий бік автомобіля
F10 5 Габарити – ліва сторона автомобіля
F11 7,5 Блок керування іммобілайзера
F12 7,5 Ближнє світло – права блок-фара
F13 7,5 Середній світло. ліва блок-фара
F14 10 Далеке світло – права блок-фара
F15 10 Далеке світло. ліва блок-фара
F16 10 ПТФ – права сторона
F17 10 ПТФ – ліва сторона
F18 15 Обігрів сидінь
F19 10 ЕБУ антиблокувальної системи
F20 15 Сигарет
F21 10 Вимикач заднього ходу
F22 15 Блок керування штатною сигналізацією
F23 25 ЕУР
F24 7,5 Ел. Кондиціонер магнітного зчеплення
F25 30 Живлення електропакету
F26 25 ЕБУ антиблокувальної системи
F27 50 ЕУР
F28 40 ABS

Останні чотири запобіжники є зайвими і необхідними для заміни дистильованого.

Щоб дізнатися, яке реле та за що відповідає в Lada Kalina 1, достатньо вивчити таку таблицю:

Номер Позначення
K1 Склоочисник фар
K2 Електричні склопідйомники
K3 Стартер
K4 Додаткове реле
K5 Реле-переривник покажчиків повороту та аварійної сигналізації
K6 Склоочисник та склоомивач
K7 Дальнє світло
K8 Гудок
K9 ПТФ
K10 Обігрів заднього скла
K11 Елемент нагрівання сидінь
K12 Муфта компресора кондиціонера

Блок запобіжників під прикурювачем

Тут встановлено лише три вставки. Призначення запобіжників – захист ланцюгів системи упорскування двигуна.

Блок запобіжників та реле під консоллю

Замикає силові частини системи упорскування двигуна. На другому поколінні автомобіля, майже всі реле та запобіжники звідси перейдуть на основний монтажний блок.

Про причини відмови системи паливоподачі

Як зазначалося, у моделі LADA Kalina паливний насос наділений електричним приводом. Це надає низку певних та важливих переваг. Тут у пріоритетній простоті в конструктивному плані та надійності, що дозволяє пристрою мати вражаючий ресурс. Також відзначимо високу безпеку, коли при зупинці двигуна система паливоподачі припиняє своє функціонування. Щоб насос «довго жив», йому потрібен якісний бензин, який також виконує функцію охолоджувача пристрою.

Отже, докладніше про основні причини:

 • Паливо з невідповідними нормами кондиціями якості. Це призводить до поступового засмічення фільтра та некоректної роботи вузла подачі бензину.
 • Обрив в електричному ланцюзі живлення насоса. Тут винуватцем може бути не тільки запобіжник бензонасоса, який, до речі, слід перевіряти в першочерговому порядку, а й реле бензонасоса. Також серед причин можуть мати місце контакти, що окислилися, колодки живлення насоса або обрив підводних проводів, що трапляється значно рідше.
READ  Заміна ременя помпи Ford Focus 3

У будь-якому випадку, якщо насос не працює, то потрібно ретельне діагностування всього контуру паливоподачі, обов’язково потрібно перевірити запобіжник насоса, а також реле бензонасоса.

Паливний насос / усунення несправностей Каліна, грант не керують паливним насосом. KALINA GRANT.

Реле паливного насосу LADA Kalina

Реле бензонасоса Kalina є важливим елементом для забезпечення стабільної роботи автомобіля. Двигун внутрішнього згоряння є основним агрегатом для пересування автомобільного транспорту. В умовах наступу електромобілів частка машин з ДВЗ скорочується, але переважна більшість і на найближчі десятиліття забезпечено автомобілями на вуглеводневій сировині.

Для стабільної роботи полум’яного мотора будь-якого автомобіля, у тому числі і LADA Kalina, необхідне стабільне подання достатньої кількості палива.

Основним елементом паливної системи на Kalina є бензонасос. Паливний бак на LADA Kalina знаходиться в задній частині кузова, відповідно, доставка бензину по трубках, що подають, до розбризкувачів форсунок повинна бути постійною і нагнітатися примусово.

Іншими елементами паливної системи автомобіля, крім бака та бензонасоса, є фільтр тонкого очищення та трубки подачі палива.

Запобіжники та реле Lada Kalina

Перш ніж почати заміну будь-якого запобіжника, потрібно спробувати визначити і обов’язково усунути причину його перегорання. Щоб уникнути збою якихось елементів системи управління мотора, ми не рекомендуємо ставити запобіжник зі збільшеним номіналом або саморобний. Буває, що нитка запобіжника вціліє, а ось її з’єднання всередині порушується. Візуально таку поломку побачити неможливо – це в такій ситуації допоможе це зробити омметр. Отже опис запобіжників

Монтажний блок запобіжників та реле Lada Kalina знаходиться зліва панелі керування зовнішнім освітленням. Добратися до нього можна так:

Нижче схема розташування запобіжників Lada Kalina.

Призначення запобіжників Kalina у блоці салону авто:

№ реле Найменування реле
1 ДО 1 Місце встановлення реле увімкнення склоочисника фар
2, К7 Реле увімкнення далекого світла фар
3, К8 Реле увімкнення звукового сигналу
4, К2 Реле увімкнення склопідйомників дверей
5, К9 Місце встановлення реле включення протитуманних фар
6 Реле стартера
7, К10 Реле увімкнення обігріву заднього скла
8, К4 Додаткове реле
9, К11 Реле увімкнення підігріву сидінь
10, К5 Реле включення покажчиків повороту та аварійної сигналізації
11, К12 Місце встановлення резервного реле
12, К6 Реле включення склоочисника та склоомивача вітрового скла,
13 Пінцет для вилучення запобіжників та реле з маленьким корпусом
14 Пінцет для вилучення реле
15 Запасні запобіжники;
16, F28 Місце встановлення запобіжника ABS
17, F27 Запобіжник електричного керування
18, F1-F26 Запобіжники
знаходиться, реле, бензонасос, kalina

Розшифровка реле та запобіжників в основному блоці Lada Kalina:

№ запобіжника Струм, А Розшифровка
F1 10 Покажчики повороту (блок керування іммобілайзером, щиток приладів, вимикач аварійної сигналізації)
F2 30 Електросклопідйомники
F3 10 Аварійна сигналізація
F4 20 Склоочисник і скло Чефір
F5 25 Електровентилятор обігрівача, блок керування електропідсилювачем рульового керування, запобіжник пічки
F6 20 Звуковий сигнал
F7 10 Інструмент щит, внутрішні освітлювальні лампи
F8 20 Обігрів заднього скла
F9 5 Лампи габаритного світла з правого боку автомобіля
F10 5 Лампи габаритного світла з лівого боку авто
F11 7,5 Блок управління іммобілайзером
F12 7,5 Лампа ближнього світла правої блок-фари
F13 7,5 Лампа ближнього світла лівий блок-фари
Немає Ток, А Захищені ланцюги
F14 10 Лампа далекого світла правої блок-фари
F15 10 Лампа далекого світла лівий блок-фари
F16 10 Протитуманна фара
F17 10 Протитуманна фара
F18 15 Підігрів сидінь
F19 10 Абс
F20 15 Сигарет легкий запобіжник
F21 10 Соленоїд блокування передачі заднього ходу
F22 15 Дистанційне керування центральним блокуванням та системою безпеки автомобілів
F23 Керуючий електричний контрольний блок
F24 Резерв (муфта компресора кондиціонера Kalina)
F25 Заповідник (контролер електропостачання)
F26 Заповідник (ABS)
F27 (F31) 50 Електропідсилювач рульового керування
F28 50 Резерв, ABS

У дужках є відмінності для блоку збірки, що мають нумерацію за 31 запобіжник.

При заміні запобіжників радимо керуватися позначками на кришці монтажного блоку.

НЕ ПРАЦЮЄ БЕНЗОНАСОС/ПОШУК НЕСПРАВНОСТЕЙ Kalina, Granta DO NOT OPERATE A FUEL PUMP. KALINA GRANT.

Запобіжники та реле двигуна системи управління

Ланцюги системи управління захищені трьома плавкими запобіжниками, які розташовані під кришкою в облицюванні тунелю підлоги.

Щоб дістатися до нього, необхідно підчепити викруткою і відкрити, знявши кришку з центральної консолі.

Нижче фото розташування запобіжників та колодки діагностичного роз‘єму всієї системи управління мотором у накладці тунелю підлоги

READ  Піч Chery Tiggo Т11 не гріє
Позначення на зображенні Сила струму, А Ланцюги, що захищаються
F1 15 Ланцюги головного реле (обмотка реле включення електровентилятора системи охолодження, клапана продування адсорбера, датчика витрати повітря, датчика швидкості, датчика концентрації кисню, котушки запалення)
F2 15 Паливний насос, запобіжник бензонасоса калини.
F3 15 Електронний блок управління (ланцюги постійного живлення)

Реле від системи знаходиться в блоці, встановленого під центральною консоллю. У блок також додатково вбудований запобіжник електровентилятора для системи охолодження двигуна. Доп.Реле і запобіжник розташовані праворуч від панелі приладів нижче. Щоб дістатися до них, потрібно зняти праву накладку консолі панелі приладів:

Потім торцевим ключем відкрутити гайку від кріплення блока реле і вийняти блок

Позначення блоку реле системи керування двигуном:

№ реле Найменування реле
1 Реле увімкнення паливного насоса
2 Система охолодження запобіжників запобіжника (50А)
3 Включення системи охолодження електричного вентилятора (низька швидкість)
4 Головне реле
5 Реле включення електровентилятора системи охолодження (висока швидкість)

LADA KALINA 11174, 11184 та 11194 EURO 3 в конфігурації “Lux”.

Схеми електричних з’єднань монтажного блоку реле та запобіжників

Немає Розшифровка
1, 2, 3, 4 Прокладки джгуту дротів панелі приладів до входів задніх дротів
5, 6 Колодки джгута проводів панелі приладів до колодків джгута проводів переднього
7 Миготливий панельний проводки блок значків значків
вісім Значок панелі підключення панелі приладів до фронтальної проводки
9 Модуль керування освітленням
10 Перемикач запалювання
одинадцять Перемикач режимів бортового комп’ютера
12 Перемикач склоочисників
13 Вимикач звукового сигналу
14 Перемикач світлової сигналізації
15 Комбінація приборів
16 Датчик температури випарника
17 Датчик температури повітряного струму салону
вісімнадцять Вимикач кондиціонера
дев’ятнадцять Контролер системи автоматичного керування кліматичною установкою
двадцять Моторедуктор заслінки обігрівача
21 Вимикач обігріву заднього скла
22 Вимикач аварійної сигналізації
23 Вимикач сигналу гальмування
24 Прикурювач
25 Блок керування електропідсилювачем
26, 27 Колодки джгута проводів панелі приладів до радіоапарата
28 Панель керування підсвічуванням лампи
29 Освітлювач
30 Монтажний блок
К3 Додаткове реле стартерів
К4 Додаткове реле
К5 Реле-переривник покажчиків повороту та аварійної сигналізації
К6 Реле склоочисника
К7 Реле увімкнення далекого світла фар
К8 Аудіо реле
К9 Реле включення протитуманних фар
К10 Реле увімкнення обігріву заднього скла
К11 Реле електрообігріву сидінь
К12 Реле увімкнення муфти компресора кондиціонера
31 Перемикач електродвигуна обігрівача
32 Електродвигун обігрівача
33 Опір додаткове електродвигуна обігрівача
34 Плафон освітлення речової скриньки
35 Вимикач дитячого освітлення
36 Одиниця контролю автомобільної протисудинної системи APS-6
37 Водій надувний модуль подушка безпеки
38 Пасажирський модуль подушка безпеки
39,40 Колодки джгута проводів панелі приладів до колодків джгута проводів системи запалення

Джгут проводів системи запалення

Розшифровка та опис схеми:

знаходиться, реле, бензонасос, kalina
Розшифровка
1 Датчик контрольної лампи тиску олії
2 Датчик вказівника температури охолоджуючої рідини
3 Блок запобіжників додатковий
4 Запобіжники електровентилятора системи охолодження двигунів
5 Реле електробензонасоса
6 Реле електровентилятора системи охолодження двигуна
7 Реле запалення
8 Реле 2 електровентилятори системи охолодження двигуна
9 Реле 3 електровентилятори системи охолодження двигуна
10 Електровентилятор системи охолодження двигуна
11 Датчик положення дросельної заслінки
12 Регулятор холостого ходу
13 Датчик температури охолоджувальної рідини
14 Колодка діагностики
15 Колодка джгута системи запалення до колодки джгута панелі приладів
16 Електромагнітний клапан продування адсорбера
17 Датчик швидкості
18 Колодка джгута системи запалення до колодки джгута панелі приладів2
19 Датчик масової витрати повітря
20 Датчик положення колінчастого валу
21 Датчик кисню
22 Контролер
23 Датчик нерівномірний дорогий
24 Діагностичний датчик кисню
25 Колодка джгута котушок запалювання до колодки джгута системи запалювання
26 Котушки запалювання
27 Колодка джгута системи запалення до колодки джгута котушок запалювання
28 Свічки запалювання
29 Форсунки
30 Резистор
31 Датчик тиску системи кондиціювання повітря
32 Колодки джгута системи запалення та джгута проводів форсунок
33 Датчик фаз
34 Датчик детонації

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ. запобіжники та реле для:

LADA GRANTA

LADA KALINA 2

LADA LARGUS

LADA PRIORA

LADA VESTA

ВАЗ 2104, 2105

ВАЗ 2106

ВАЗ 2107, 21047

ВАЗ 2108, 2109, 21099

ВАЗ 2110, 2111, 2112

ВАЗ 2113, 2114, 2115

ВАЗ 2121, 21213, 21214

| Denial of responsibility | Contacts |RSS