Пружини на Kia Rio 3 Що краще

Ознаки несправності

Перед тим, як змінити амортизатори Kia Rio, вам потрібно перевірити їх стан. Сьогодні ми детально не будемо жити в кожному методі перевірки. Тільки висловлювали найбільш ефективні з них:

 • Візуальний огляд встановленого на підйомному або спостережному яму. Визначте можливі місця карта: сліди нафтового горщика. Ми писали про це раніше. Подивитися тут.
 • Старий спосіб визначити стан амортизуючого елемента: машина прокатки. Деталі з фотографіями тут.
 • Визначення керованості при переміщенні: вид тесту. Автомобіль може їздити з боку до боку зі швидкістю 80 км / год, а також на гладких ділянках доріжки за нижчою швидкістю. Деталі тут.
 • Комплекс діагностичних заходів на стенді з оцінкою демпфування властивостей кожного елемента окремо. Після тестування на вібраційному стенді комп’ютерна програма випускає результати вимірювання осьових коливань.

Важливо, коли виявляючи висоти та зменшення контролю дорожнього руху, зверніться до фахівців сервісного центру для проходження діагностики та заміни невдалих структур.

Заміна переднього пружину та судноплавного кондиціонера

Почали помічати, що суспензія почала проникати призупинення на кожному бандеру, а кордони, коли парковка почала чіплятися, де це не було раніше. Я вирішив виміряти кліренс у найнижчій точці спереду, і є 11 см.

Не думаючи, я замовив екзистенціальні передні пружини fobos і нові удари. Після заміни, повторні вимірювання кліренсу показали 16 см.

Постійні побиття передньої підвіски пішли, кордон зупинився.

Що стосується кондиціонера, то почав помічати, що він почав якось трохи падати, особливо в сильному спеку, вирішив перевірити стан хладагента в ОД “Агат-Авто”. Після прочитання цих. Література Скільки хладагента повинна бути в системі, і повинна бути там 420г. 10г.

Замінивши фронт-пружини та освіжуючи майстер кондиціонера, приймач обертається і.З. висловив наступне “ви були в системі 92G. Ми зробили вас ще 420г.”На моє запитання” не так багато заправка?- Він назвав автотехнікою зони REM для роз’яснення. Відповідно до фіналу, водій і я пішов до зони REM, де ці автоматичне шоу показало документ, в якому фігура 420G. Тобто вони повинні були завантажувати 330г. Графік головного приймача та.З. Каже: “Ну зараз перераховує”. На моєму запиті, що було б необхідно надмірно викачати з системного автомобільного, відповідей на наступне «Так, що ми заповнюємо всі Rio 550G.”Відповідно до результату, я все ще досяг надлишкового хладагента, щоб насос до потрібного значення. Вже перед тим, як підписати акцію виконаної роботи, я роз’яснив водій водія, і.З. Скільки масел затопив хладагентом. Він негайно зателефонував у Ремзону, і там було відповіло, що вони наливали 100г. Нормальний повинен бути 110-130г. Майже вдарив норму. Мабуть, те ж саме не знає, скільки це має бути.

Відповідно до статистики з системи кондиціонування повітря на рік, 10% листя хладагента, я становив 79% більше 8 років

Чесно кажучи, я був розчарований в ОД “Агат-Авто” такий непрофесіоналізм технічного персоналу, засмучений. На попередній заміні двигуна в двигуні їм вдалося заповнити. Я помітив це не відразу. Зазвичай після заміни масла в 4 літра. Каністра залишається 400-500. І цього разу він залишається 200г. (Спеціально вимірюється). Подивився на dinstick і там вище максимального набору 7 мм.

Після 8 років служби я дійшов висновку, що я більше не рекомендую своїх знайомих “Агат-Авто”.

Як оновити задню підвіску в Kia Rio

І багато речей, за допомогою цих найбільш розрахунків, як і раніше працюють (нещодавно після 50 років експлуатації на військовій техніці від електричного шнура, зробленого самого подовжувача для компресора, який в Росії.18 градусів вийдуть з стовбура, і це не нудно, але розгадує, як тепло, і все ізоляція нормальна).

READ  Який карбюратор краще покласти на Niva

І всілякі вольт і амперметри з написом, зробленими в СРСР на ринках у робочому стані, і зараз у достатку.

Ну, про час: багато подій, які ми віримо там, насправді прийшли звідси, і основа їхньої технології, багато з яких були розроблені з нами (надпровідність. Мобільні телефони, навігація, яка була названа не-незнайомим підсмаженою системою, була модифікована, а GPS з’явилася там; ПК, який відбувся від БЕСМ Лебедєва 50с. 60-х років), а на Panasonic (про Samsung в цілому. Це, як не дивно, достатньо лідера у світовій мікроелектроніці) працює багато наших людей, якщо ви не знаєте.

І назад це не були ці люди, які були розраховані, а чиновники, як зараз (я знайшов найкращу країну, нафту та газ закінчиться).

Розміри седана

Перші моделі Kia Rio з’явилися в 2000 році. Незалежно від модифікації (хетчбек або седан) виробництво здійснюється на одній платформі. Тобто, немає великої різниці в розмірах цих автомобілів або характеристик обробки.

Довжина “KIA Rio” в організмі седана має додаткові 20 см, відносно з хетчбеком, але це не вплинуло на інші індикатори автомобіля. Розмір кабіни не змінився, відстань між передніми та задніми рядами не збільшувалося. З відносним зручністю водія може бути розташоване лише два дорослих.

З 2020-х років виробництво 3-го покоління з покращеною платформою та переднім приводом. KIA Rio Car Body отримало розширені розміри та розміри. Характеристика керованості також покращилася.

Габарити седану залишалися незмінними (крім довжини автомобіля, яка повністю збігається з хетчбеком):

 • Довжина. 4 м 37 см;
 • ширина. 1 м 70 см;
 • Висота. 1 м 47 см;
 • Розмір колісної бази становить 2 м 57 см;
 • Дорожній кліренс “Kia Rio”. 16 см.

Відносно невелика колісна база автомобіля забезпечує досить хороші показники продуктивності на високій швидкості.

Енергоємна суспензія поглинає більшу частину дискомфорту від невеликих збору та отворів на дорогах. Внутрішньочому просторі з попередніх версій не змінилася.

Які амортизатори покладають на Kia Rio 3

У Kia Rio II та III, амортизатори відрізняються технічними характеристиками. 2-й покоління цього автомобіля почала виробляти у 2005 році., І через деякий час після рестайлінг у 2009 році. почав виробляти і моделі 3-го покоління. У 2015 році. Відбулося чергове реставлювання, в якому KIA K2 було прийнято для оновленого ринку Kia Rio, адаптованого до умов

Вибираючи компоненти для поколінь II та III, необхідно враховувати, що в межах одного покоління, амортизатори відрізняються на передній частині і ззаду, тоді як необхідно вибрати інсталяційну сторону установки (ліворуч або праворуч) для Передня вісь). Загалом, частини відрізняються статтями, що пов’язано з відмінностями в конфігурації частини тіла, контрольно-пропускного пункту, обсягу двигуна, роком самого запасних частин. На окремих амортизаторах перед заводським номером, символ S встановлюється. Це говорить про те, що продукти підходять для негантальних автомобілів і не вважаються оригінальним продуктом. Такі амортизатори постачаються офіційними дистриб’юторами Kia / Hyundai як більш доступними замінниками для оригінальних продуктів. Виробник фабричних компонентів MOBIS.

Вибір амортизаторів на Kia Rio II та III, слід пам’ятати, що передні ліві та правильні моделі, що наносять на цю машину, мають різні статті, оскільки автомобіль трапляється з різними типами електростанції, частина тіла, коробка передач. Виробник ставить газові масляні стійки, що робить машину більш керованим, але може спричинити невеликі проблеми з малими нерівностями.

Слід пам’ятати, що модель 3-го покоління після рестайлінг трохи виправлена ​​підвіскою, вона впала, тому що вони почали поставити інші джерела та амортизатори. Це призначено для виготовлення автомобіля більш керованою та вдосконаленою якістю водіння. Власники модифікації до рестайлінг можуть встановити нові амортизатори, але для них потрібні інші джерела. Пам’ятайте, що автомобіль буде нижче приблизно на 10-15 мм.

У наступній таблиці заводські статті згідно з набором та поколіннями машини.

READ  Саморобний причіп для легкового автомобіля своїми руками

Які пружини покласти на Kia Rio 3

Після заміни задні джерела, то момент замінив фронт підкріплений (Phobos 54632), перш ніж він став маленьким пірсом, т.K змінював навантаження на передню вісь, а керівники фари впали. Результати після заміни лише позитивної, пружної суспензії, ями проковтнули, повороти зручні на трасі, поки не їздилися.

Купив стійку Kayaba 365501 Excel-G, Springs 11606 Phobos (K-T 2PCS.) і підтримки підшипників. Установка проводиться з знайомим у своєму гаражі. Не виникли непередбачені ситуації. Я скажу, що результат задоволений. Перед піднятою дорога тримає стабільну.

Огляд 5 посилених пружин Kia. Hyundai

Два роки тому я поклав пружини Монро. Я отримав 2 рази дешевше, ніж Каяб. Їздити відмінно.

Після заміни задніх пружин KYB K-Flex і амортизатори раділи не довгими, через приблизно місяць, джерела швидко побачили. Т.До. У мене є шини вартістю 205/55/16, потім з повним завантаженням проблем з чірканім гумою на крилах виникло. За порадою, я вирішив купити проміжок для пружин, я не знайшов рідних прокладків, але я купив розмах з ланос, я придумав досконалий. Після встановлення спейсера машина трохи виросла, але на трасі проблема залишається. Виявилося, що пружини занадто м’які, хоча я замовив, як посилюється, тому я думаю про встановлення більш жорстких джерел.

За порадою багатьох змінено пружини в колі на фобос, армована, машина піднята до 2 см, спина 3 см, плюс після завантаження на поліцію припинив скорочення задніх арків.

Ще в січні змінив пружини покласти fobos 54927. Це було не дуже погано, м’якше, ніж це було. Пружини прийшли в німий пакет, але не було повернення, мені довелося поставити. 3 місяці пробігу, і все нормально, вони не шукали.

Добрий день, у мене є автомобіль Kia Rio 2012.в. зламаний рідний фронт лівий весни за 110 тисяч. км, куплений покласти ці джерела, мені сподобалося, вони трохи.трохи важко, ніж родичі, але але менш коливаються при переміщенні лежачої поліції.

Пружини армовані в колі фобос, гума 195/60 tigar. Опублікований рік, почуття. це лише позитивне, управління. прокатки, не зовсім, але однозначно стало краще. Але, як і скрізь, є його свідомість. Але я фігура, головне, що автомобіль став більш стабільним на трасі.

Я забув про bardyers, коли парковка, мені дуже сподобалася робота підвіски на грунті, як на асфальту. З мінусів, лише якщо один і майже з порожньою танком проходять, трохи швидше, ніж брехня, тоді дупа стріляє на з’їзді з ними, але це маленькі речі, дякую Богу танк рідко порожній)))))))).

Змінився в гаражі, за допомогою гнізда, Чурбанчика, і чия мати. Спина піднята на 2,5 см, дупа стала бустером, ями ластівками, крадіжкою. Відмінність товщини стрижня впливає. Пружини Phobos на тему 1 мм оригінал.

Напишіть відгук про підвісні джерела

Допоможіть іншим розповісти про ваш досвід роботи запасних частин.

пружини, краще
 • навантаження.
 • навантаження.
 • навантаження.
 • навантаження.
 • Vectra
 • Мокка
 • Антара
 • Астра
 • Спортивний турист
 • Meriva
 • Zafira Tourer

Проголосували за Solus Marshall на сторінці рейтингу

Рідина для обшивки Gleid тільки 9 відгуків. Ви можете додати ще один?

Антикорозійні покриття Тіло тільки 3 відгуки. Ви можете додати ще один?

У котушках запалювання avantech тільки 2 відгуки. Ви можете додати ще один?

У рекордері вводяться лише 10 голосів! Рекомендований?

Lambda Probe Patron має лише 15 голосів! Рекомендований?

OEM LADA OEM OEM OAL (АвтоВАЗ) лише 10 голосів! Рекомендований?

10 виробників вже беруть участь у гальмівних колодах для Ford Focus!

У Auto-tetting герметики для Subaru Legacy, 15 виробників беруть участь!

5 Виробники беруть участь у автоматичному лікуванні HBO для Honda Odyssey!

Огляд 5 армованих пружин Kia. Hyundai

У рейтингу кращих фарб для супортів лише 9 виробників. Можливо, ви знаєте про деякі інші?

Проголосували за генератор KRAUF на сторінці рейтингу

Novline Mats написано 75 відгуків.

У рейтингу кращий штаб-квартира лише 14 виробників. Можливо, ви знаєте про деякі інші?

READ  Яке масло краще заливати в Niva Chevrolet

Я використовую цю олію протягом декількох років, все підходить, двигун працює тихо, гладко, масла не горить, я рекомендую.

Проголосували за амортизатори мотоциклів для Ford Focus на сторінці автоматичного tetting.

Проголосували за гальмівні колодки Remsa на сторінці рейтингу

Сьогодні вперше я вирішив перевірити свічки на моїй калдійській. Іридій, танець. Під час роботи спеціальних проблем немає.

У рейтингу найкращі привідні вали вже беруть участь у 50 виробників!

У рейтингу найкращі поліролі вже брали участь 70 виробників!

Кулька задній на Toyota Mark проходить більше року, якщо ви точні, 16 місяців. Рануть 28 тисяч кілометрів за цей час.

У рейтингу найкращі ліквідні вікна лише 14 виробників. Можливо, ви знаєте про деякі інші?

Безумовно, хороші якісні підшипники. Я до сих пір не пройшов п’ятдесят тисяч, але веде себе нормально. Знайомий, Кото.

У рейтингу найкращі радіатори охолодження вже брали участь 80 виробників!

Проголосували проти амортизаторів KYB для Chevrolet Aveo на автоматичній панелі Tetting.

Проголосували за ATE Гальмівні диски для ВАЗ (LADA) PROPERA на сторінці автоматичного tetting.

 • Гальмівні колодки
 • Моторне масло
 • Шини
 • Амортизатори
 • Гальмівні диски
 • Свічки запалювання
 • Батарея
 • Щітки склоочисника
 • Набір інструментів
 • Прибиральники
 • Автоламп
 • Кульова опора
 • Відеореєстратор
 • Мовчазні блоки
 • Полюс стабілізатора
 • Землерийки
 • Антифриз
 • водяний насос
 • Набір зчеплення
 • Салонний фільтр
 • Магнітол
 • Поліроль
 • Підвісні джерела
 • Стійки амортизатора
 • Підшипник маточини
 • Масляний фільтр
 • Радіатор охолодження
 • Лобове скло
 • Подушка двигуна
 • Радар детектор
 • Термостат
 • Масло mcpp
 • Високовольтні дроти
 • Повітряний фільтр
 • Чагарник
 • Анти-світлодіодний
 • Паливний фільтр
 • Мат
 • Дефлектори
 • Роз’єм
 • Аромат
 • Бруд
 • Литі диски
 • Санітар
 • Дитяче автокрісло
 • Автомобільна сигналізація
 • Стартер
 • Багажник на дах
 • Автомобільний компресор
 • Рідина шайби
 • Гальмівна рідина
 • Рульова рейка
 • Аутосампун
 • Автомобільний тримач
 • Мийка високого тиску
 • Веселий
 • GPS навігатор
 • DPDZ
 • Автоматичний затвор
 • Автомобільна фарба
 • Універсальні мастильні матеріали
 • Захист двигуна-картера
 • Антирадарний
 • Парковий
 • Анти-рекордер
 • Аудручка
 • Тонувальна плівка
 • Камера заднього виду

Фронтальні амортизатори Kia Rio 3

Kia Rio 3 стійки, встановлені на передній панелі, відрізняються конструктивними. Щоб встановити на лівій статтях оригінальних запчастин, буде наступним: 546504Y000, 546504Y100 та 546504Y101 (для останнього варіанту, також потрібна оригінальна весна з каталогом 46304L104). На правій стороні деталі під числом. 546604Y000, 546604Y100 та 546604Y101 (той же випадок, вам знадобиться весна).

На додаток до оригінальних амортизаторів на Kia Rio 3, водії часто купують аналоги. Серед популярних: Стійки мандо (EX546504Y100 для лівої сторони, EX546604Y100. праворуч), KYB (338107 LEFT, 338106 праворуч) та крутний момент (VAV014. ліва стенда, VAV015. праворуч).

Основні етапи ремонтних робіт

На Kia Rio 3 машини, підтримка м’яч замінюється на два етапи: видалення старого вузла і заміни для нового елемента.

 • Колесо видаляється;
 • Кріплення розстебно;
 • Витягнута кульова вісь;
 • Після цього нижній важіль повертається, через який зводиться збірка.

На цій розбирач закінчується. Далі чарівники починають встановлювати оновлену запасну частину:

 • Є випадки, коли оновлений елемент несправний. Перед установкою стійки перевіряється продуктивність.
 • Після аналізу вузла встановлюється на сидінні.
 • А потім встановіть всі оригінальні частини у зворотному порядку.

Важлива інформація! Не оновлюйте з’єднувальний вузол з власними руками! Правильне рішення, щоб зв’язатися з послугою.

Kia Rio з 2017 до 2020 року

Купуйте передні пружини

AMD Засновники компанії стали найбільшими виробниками запасних частин у Кореї, провідні товари для виробництва асамблеї Hyundai, Kia, Ssangyong, General Motors та запасних частин у оригінальній упаковці Mobis та Geniune.

Купуйте задні джерела

AMD Засновники компанії стали найбільшими виробниками запасних частин у Кореї, провідні товари для виробництва асамблеї Hyundai, Kia, Ssangyong, General Motors та запасних частин у оригінальній упаковці Mobis та Geniune.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS