Де знаходиться діагностичний роз’єм на uaz patriot

Помістіть розташування діагностичного з’єднувача: 1 діагностичний взуття на автомобілях УАЗ знаходиться за сидінням водія. Електронний блок керування знаходиться за сидінням водія. Система охолодження двигуна рідинна, закритого типу, з примусовою циркуляцією рідини.

Місце розташування діагностичного роз’єму: 4 Колодка діагностики UAZ Hunter знаходиться в моторному відсіку з права поруч із вакуумним підсилювачем гальм. Система охолодження двигуна рідинна, закритого типу, з примусовою циркуляцією рідини.

Діагностичний роз’єм призначається для того, щоб мати можливість підключення до автомобіля комп’ютерного пристрою, за допомогою якого здійснюється зчитування помилок, порушень та інших неполадок системи.

Завдяки наявності діагностичного отвору, спрощується пошук несправностей та пошкоджень, але й не тільки. Адже періодичне комп’ютерне діагностування дозволяє запобігти серйозним поломкам, зберегти дорогі деталі та заощадити в такому разі свої фінанси. Позашляховик UAZ Patriot не є винятком, адже він також має властивість ламатися, тому знайти поломки за допомогою комп’ютерної діагностики – це не тільки швидко, але й приємно.

Що являє собою роз’єм?

Зовнішній вигляд діагностичний роз’єм має зовсім непомітний і нагадує розетку, в якій є кілька десятків отворів. У цей отвір підключається спеціальний кабель, що з’єднується з сучасним пристроєм (якщо, точніше, ноутбуком або нетбуком). Особливого значення слід приділити не тільки розетці, а й кабелю, який підключається до неї. Зрештою, це особливий кабель,

Діагностичний роз’єм на кожному автомобілі відрізняється формою, тому шнур для підключення ноутбука необхідно придбати лише для певного транспортного засобу. Діагностичний роз’єм з’єднується з ЕБУ за допомогою спеціального шнура. Якщо ця розетка буде несправною, зробити діагностику просто неможливо.

Де знаходиться?

Звичайно ж, щоб зробити діагностику автомобіля, слід знати, де знаходиться ця розетка. Майстри на СТО знають розташування цих отворів для підключення комп’ютера. Якщо ви вирішили зробити перевірку системи самостійно, тоді знадобиться з’ясувати місце розташування діагностичного отвору.

Отже, позашляховики UAZ Patriot, залежно від року випуску, мають три варіанти розташування роз’єму:

  • До 2007 року випуску у підкапотному просторі. Розташовується він ліворуч біля блоку керування.
  • У кабіні під торпедом у місці розташування важіль швидкості. Фото вище показує розташування цього елемента. Для доступу до нього, слід викруткою підчепити

кришку з пластику та зняти її. Тепер можна підключити автомобіль до ноутбука та за допомогою спеціальної програми провести діагностику.

Тип цієї розетки. OBD-II. Чимале значення приділяється і способу виробництва виробу, адже для цього використовується чорний пластик типу ABS, а на зверху наноситься олово, срібло і навіть золото.

Таким чином, якщо на вашому автомобілі є спеціальна розетка для підключення комп’ютера, то зі 100% успіхом можна визначити всі несправності, поломки та недоліки на позашляховику.

Останнім часом жовтого ока ABS стикається з питанням про діагноз! Заїхав у Кемп до електриків вони мало тямлять у патрах але сказали що роз’єм підкапотом має всього 3 дроти і через нього ABS не продігнуєш! А де копати той роз’єм? Патр 08 року, схожих роз’ємів як під капотом, у салоні не знайшов! Хто знає підкажіть! Стіот пристиж бк він же кудись підключений до мізків?! І який там роз’єм?

Діагностичний роз’єм UAZ Hunter

Ситуація, коли десь на дорозі далеко від населених пунктів раптово спалахнула помаранчева лампа Check Engine і двигун Уаза почав працювати з помітними перебоями або заглух і не хоче заводиться, досить неприємна, але не смертельна. У більшості випадків, на справній машині, що вчасно обслуговується, несправність завжди лежить на поверхні, і її вдається швидко знайти і тут же на місці усунути.

Якщо ж зовнішній огляд двигуна, його датчиків, вузлів та систем жодного результату не приніс, то несправність можна точно з’ясувати, дізнавшись її цифровий код, який записав у свою пам’ять електронний блок управління двигуном.

Контрольна лампа несправності двигуна в звичайному режимі роботи тільки сигналізує про те, що якась помилка в системі існує. І добре, якщо в машині встановлено бортовий комп’ютер, який має можливість рахувати з пам’яті ЕБУ і вивести код несправності на свій дисплей або озвучити його, щоб можна було зрозуміти куди дивитися і що треба ремонтувати чи міняти.

У випадку, коли бортовий комп’ютер відсутній та іншої можливості дізнатися цифровий код помилки немає, доведеться примусово переводити контролер (ЕБУ) двигуна з його звичайного режиму в режим самодіагностики та послідовно здійснювати читання кодів помилок двигуна з пам’яті контролера через спалахи контрольної лампи.

Але якщо двигун ЗМЗ-409 має клас Євро-2 з відповідною діагностичною колодкою і підведеною L-лінією на висновок 10. Якщо двигун класу Євро-3 з діагностичним роз’ємом типу OBD-II, то тут уже потрібно возити із собою спеціальний діагностичний сканер або ноутбук із встановленою діагностичною програмою, адаптером та кабелем.

Переклад електронного блоку управління (контролера) Мікас 7.2 двигуни ЗМЗ-409 в режим самодіагностики.

Відкрийте кришку діагностичного роз’єму (1), який у UAZ Hunter встановлюється в двигунному відсіку ліворуч на кронштейні, від сидіння водія, а сегмент дроту надійно з’єднує свої висновки 10 та 12 (2), що забезпечує хороший і безперервний контакт.

ЧЕК та BLUETOOTH адаптер OBD 2 ( УАЗ Патріот )

знаходиться, діагностичний, patriot

Читання кодів помилок двигуна за допомогою системи самодіагностики ЕБУ Мікас 7.2 двигуни ЗМЗ-409 в польових умовах.

Кожній несправності присвоєно свій окремий цифровий код, його і впізнають за кількістю спалахів контрольної лампи. Число коротких спалахів лампи по 0.5 секунд відповідає такій же цифрі: один спалах. цифра 1, два спалахи. цифра 2, три спалахи. цифра 3, і т.д.

Після закінчення виведення першої цифри настає пауза 1.5 секунд, а потім таким же чином, за допомогою коротких спалахів, виводиться друга. Після виведення другої цифри треба звернути увагу на паузу після неї.5 секунди, тобто код помилки тризначний і слідує третя цифра, а якщо пауза 4 секунди, то це вже кінець коду. Код кожної несправності повторюється тричі.

Відразу після переведення контролера (ЕБУ) у режим самодіагностики контрольна лампа повинна висвітлити три рази код 12, це означає початок роботи режиму самодіагностики. Якщо коду 12 на початку немає, це говорить про те, що система бортової самодіагностики не справна або ви її не включили.

Наступні коди, після 12, вже відображатимуть несправності. Після індикації всіх наявних в пам’яті ЕБУ кодів несправностей тричі знову виводиться код 12 і індикація кодів повторюється заново. Якщо ЕБУ двигуна не може самостійно визначити несправність або їх просто немає, то на контрольну лампу виводиться лише код 12.

Приклад виведення коду помилки:

Код 243. коротке замикання на масу ланцюга 3 системи запалення: 12, 12, 12, 243, 243, 243, 12, 12, 12 і так по колу. 12. один спалах в 0.5 сек., пауза в 1.5 сек., два спалахи по 0.5 сек., пауза 4 секунди та цикл повторюється ще два рази аналогічним чином. 243. два спалахи по 0.5 сек., пауза в 1.5 сек., чотири спалахи по 0.5 сек., пауза в 1.5 сек., три спалахи по 0.5 сек., пауза 4 секунди і цикл повторюється ще двічі.

CM-409 Код помилки двигуна двигуна, посилання, причини та деякі інші інформаційні посилання: цифри від 013 до 081 та цифри від 091 до 244.

Очищення кодів несправностей із пам’яті електронного блоку управління.

Для автомобілів з двигунами екологічного класу.

ЧЕК та BLUETOOTH адаптер OBD 2 (UAZ Patriot)

Пам’ять зберігає коди несправностей можна очистити відключивши масу акумуляторної батареї на більше 2 хвилин. При цьому необхідно стежити за тим, щоб запалення було вимкненим, щоб уникнути пошкодження електронного блоку управління.

Після відключення акумуляторної батареї втрачається накопичена в оперативній пам’яті електронного блоку управління інформація про стан двигуна та параметри самонавчання ЕБУ, тому при першому пуску двигун може працювати нестійко.

Для адаптації системи управління, запустивши двигун, прогрійте його до робочої температури, дайте попрацювати на холостому ходу не менше 1 хвилини і рухайтеся на автомобілі не менше 1 кілометра в режимі часткового навантаження двигуна до відновлення нормальних робочих показників.

Для автомобілів з двигунами екологічного класу 3.

Пам’ять, що зберігає коди несправностей, можна очистити тільки за допомогою сканер-тестера. У разі відключення акумуляторної батареї параметри самонавчання ЕБУ не втрачаються, але можуть бути скинуті за допомогою сканер-тестера.

Версія 24.10.16 beta

Переїзд сайту на новий домен.

UAZ-315195 Hunter Випуск із 2003 р.

UAZ-315195 Hunter автомобіль підвищеної прохідності, серійно випускається Ульянівським автозаводом з 2003 року. До цього у 1985-2007 р. вироблялися моделі UAZ-3151, UAZ-31512, UAZ-31514, UAZ-31519, UAZ-3153, а в 1972-1986 р. UAZ-469 та UAZ−469Б.

Помістіть розташування діагностичного роз’єму: 4 діагностична взуття UAZ Hunter розташована в двигуні з прапором поруч із вакуумним підсилювачем гальма.

Місце розташування ECU: Немає даних

Система охолодження двигуна рідинна, закритого типу, з примусовою циркуляцією рідини.

Система випуску відпрацьованих газів є сукупністю елементів глушника, з’єднаних з випускним колектором. У розрив приймальної труби та резонатора можливе встановлення каталізатора відпрацьованих газів.

Про днодискове, сухе, з гідравлічним приводом.

5-ступ. МКПП, синхронізована Роздавальна коробка: 2-ступ. механічна, синхронізована.

Передня залежна, важільно-пружинна, з гідравлічними амортизаторами двосторонньої дії та стабілізатором поперечної стійкості. Задня залежна, ресорна, на двох поздовжніх малолистових ресорах.

Гвинт кулькова гайка сектор, з гідропідсилювачем.

Гідровлічна, двоконтурна, з вакуумним підсилювачем та регулятором тиску. Передні і задні барабанні, з автоматичним регулюванням зазору між колодкою та барабаном.

КУЗІВ : 5-дверний універсал (5/7- місць)

1770 кг (з двигуном ЗМЗ-409) 1815 кг (з двигуном ЗМЗ-514) Повна: 2520 кг

6.2.2. Система самодіагностики (OBD) та коди

Цифровий вольтметр використовується для діагностики системи зменшення токсичності вихлопних газів та управління роботою двигуна.

Сканер використовується для визначення кодів несправності та аналізу систем керування двигуном.

На моделях з 1990 до 1994 року встановлюється система самодіагностики OBD1, а з 1995 року – система самодіагностики OBD2.

Для визначення кодів несправності в системі OBD1 необхідно просто роз’єднати перевірочний роз’єм, розташований під панеллю приладів. Але для визначення кодів несправностей у системі OBD2 необхідно використовувати спеціальний прилад для перегляду кодів несправностей. Для проведення діагностики системи зменшення токсичності вихлопних газів та управління роботою двигуна бажано використовувати цифровий вольтметр, який має високий вхідний опір і не впливає на роботу ланцюга, що перевіряється (див. Рис. Цифровий вольтметр).

READ  Де знаходиться реле стартера Chevrolet Lacetti

Для визначення кодів несправностей та аналізу систем керування двигуном необхідно використовувати спеціальні сканери (див. Рис. Сканер).

Блок ECM містить вбудовану систему самодіагностики, яка виявляє та класифікує несправності в електричних ланцюгах. Коли ECM виявляє несправність, загоряється контрольна лампа “check engine”, несправність ідентифікується, і код несправності записується в пам’ять і зберігається в ній.

Є чотири способи самодіагностики несправності двигуна. Контрольна лампа “check engine” спалахує, якщо є несправність в U-способі.

U-спосіб найбільш зручний для користувача.

Спосіб читання пам’яті. Призначений для відділу технічного обслуговування для перевірки запасних кодів несправностей.

D-спосіб. Використовується для перевірки несправних частин.

Спосіб очищення. Призначений для видалення записаних кодів несправності.

Більшість кодів помилок OBD уніфіковано, тобто певному коду помилки відповідає те саме розшифровка. У деяких автомобілях запис помилки має специфічний вигляд. Надійніше скачати коди помилок в інтернеті. Але робити це для всіх помилок у більшості випадків буде зайвим. Вони крім розшифровки вказуються можливі причини, щоправда, лаконічно, і англійською мовою.

Найпростіше, надійніше та інформативніше ввести в пошуковій системі, наприклад, помилка P Opel Verctra 1,9 Б, тобто вказати скорочено всі відомості про авто та код помилки. Результатом пошуку будуть уривчасті відомості на різних роз’ємах обд 2 на UAZ Patriot, інших сайтах. Не слід відразу сліпо дотримуватися всіх рекомендацій.

Але, подібно до думки залу на відомій програмі, багато роз’ємів 2 на UAZ Patriot їх будуть правдоподібними. До того ж, ви можете отримати відео- та графічну інформацію, іноді вкрай корисну. Які сканери для діагностики автомобілів та прошивки використовуються частіше. Ваш e-mail не буде опубліковано.

Авто та мото поради Огляди, інструкції, корисні поради та багато іншого! Avtovaz Auto Publishing Accessories Site Map Контакти. Частина діагностичного роз’єму УАЗ Патріот 6 серпня 0 Автор. Мобільний Мб 1 відгуків. Як видалити повзунок за допомогою травбара. Помпа хофер на ВАЗ.

Галогенні лампи h4 з підвищеною світловіддачею Реле та запобіжник на вентилятори Priora Відгуки про електроінструмент Зубр Відгуки про машину Priora Колесо спускає через шипи що робити.

Рубрика Автоваз. Додати коментар Скасувати відповідь Ваш e-mail не буде опублікований. Для відключення батареї від маси натисніть на скобу, розташовану збоку. Зліва від вимикача маси на боковині знаходиться побутова розетка 28 роз’єм обд 2 на UAZ Patriot лампи.

На панелі пристроїв рис. У шкалі спідометра є отвір для контрольної лампи з синім лінзовою лінзою. Амперметр 2, що служить для визначення сили зарядного стрілка відхиляється вправо, до роз’єм обд 2 на UAZ Patriot або розрядного стрілка відхиляється вліво, до знака. Контрольна лампа 5 аварійного падіння тиску масла з лінзою червоного кольору.

Контрольна лампа запалюється при включенні запалення та згасає після того, як двигун почне працювати. Короткострокове спалах лампи при зменшенні частоти обертання колінчастого валу мотора НЕ вказує на несправність системи мастила, якщо при збільшенні частоти обертання колінчастого валу мотора лампа відразу згасає.

Контрольна лампа 6 покажчиків повороту з лінзою зеленого кольору запалюється при включенні покажчиків повороту.

Роз’єм має тип ОБД Він робиться із темного пластику ABS. Контакти покриті олов’яним, срібним чи золотим напиленням. UAZ Patriot з Мікаса 11 Е2. Мінус АКБ прикручується до кузова на лівому бризковику, між АКБ і лівою фарою, на приварну шпильку: Мідний плетений джгут заземлення ДВС, притягнутий до кузова на приварну шпильку в нижній частині лівого бризковика тому знайти поломки за допомогою комп’ютерної діагностики. Це не тільки швидко, але і приємно. Роз’єм діагностики автомобіля UAZ Patriot.

Покажчик температури охолодження води 7 вказує при включенні роз’єму OBD 2 на температурі води Патріоту УАЗ у блоці циліндра. Датчик цього покажчика розміщено у кронштейні водяного насоса. Датчик знаходиться в вершині радіатора. Покажчик 9 роз’єм обд 2 на UAZ Patriot пального має шкалу з розподілами 0; 0,5; П, відповідної незаповненої, половині та повної місткості бака.

Показник рівня пального забезпечена двома датчиками, за кількістю баків, і вказує кількість пального в кожному баку окремо. Щоб увімкнути правий або лівий сенсорний сенсор на панелі пристрою, є 12 кабельних вимикачів має два позиції:. Покажчик дійсний лише тоді, коли запалювання увімкнено.

Вимикач 10 ліхтаря освітлення кузова. Ручка 11 служить вручну контролювати дросель карбюратора; При потягуванні ручки, демпфер виявляється.

Під час руху автомобіля ручка має бути утоплена. Комбінований вимикач 13 запалення та стартера замок рис.

Ручка 14 рис. Ручка перемикача має три фіксовані положення: перше. Поворотом ручки перемикача регулюється інтенсивність освітлення пристроїв. Перемикач 15 електродвигуна обігрівача кузова може бути встановлений в три положення: пересування ручки перемикача вгору включається підвищена швидкість обертання валу електродвигуна, руху ручки вниз включається знижена швидкість обертання валу електродвигуна, при середньому положенні ручки електродвигун вимкнений.

Ручка 16 служить для ручного управління повітряною заслінкою карбюратора, при витягуванні ручки можна роз’єм обд 2 на UAZ Patriot або повністю закрити повітряну заслінку. Після прогріву двигуна ручка повинна бути втоплена.

Перемикач 1 призначений для керування роботою склоочисника та змивача; обертанням за годинниковою стрілкою включається склоочисник, а натисканням на ручку в осіному напрямку. Кнопка 18 термічного запобіжника в ланцюг. Ы освітлення. Для включення ручку витягнути на роз’єм обд 2 на UAZ Patriot.

Положення ключа у вимикач запалювання:. Auto UAZ Patriot оснащений модулями типу ножа. Циліндричні не вживаються через застарілі. Незалежно від покоління UAZ Patriot, штатне розміщення монтажного блоку запобіжників у салоні, роз’єм обд 2 на UAZ Patriot від керуючого колонки. Кількість модулів в моделях старого стандарту до року було меншим: реле 8 штук, запобіжників 12 штук. У версіях UAZ Patriot від року кількість приростила до 11 і 30 штук відповідно.

Де знаходиться додатковий блок: встановлений під капотом, у моторному відділі, за акумуляторною батареєю. В силу різних причин, серед яких, коротке замикання, природний знос, плавильний елементи перегорають, виходять з ладу.

Струм НЕ надходить до механізмів, агрегатів.

7.1.2 Самодіагностика систем електронного керування другого покоління OBD II

Підміна модулів новими процесами не непроста, але вимагає пильності з боку ремонтника. Порушення роз’єм обд 2 на UAZ Patriot монтажу може призвести до повторного виходу з ладу. Для спрощення процесу ідентифікації на тильній стороні пластмасової кришки вказані порядкові номери кожного з модулів, нанесено маркування, розпинування. Середній ресурс експлуатації запобіжників російського виробництва 45 тис.

Зарубіжні аналоги служать на 5. Якщо виникають труднощі з установкою монтажного блоку, заміною запобіжників. Зверніться до фахівців У автомобілі UAZ Patriot встановлений ще й третій монтажний блок силовий він встановлений з торця торпедо, в лівій частині.

Щоб змінити потрібний блок:. Діагностичний роз’єм призначається для того, щоб мати можливість підключення до автомобіля комп’ютерного пристрою, за допомогою якого здійснюється зчитування помилок, порушень та інших проблем системи. Завдяки наявності діагностичного отвору, спрощується пошук дефектів та пошкоджень, та й не тільки.

Адже це спеціальний кабель, що Діагностичний роз’єм на кожному автомобілі відрізняється формою, тому шнур для підключення ноутбука необхідно купувати тільки для певного транспортного засобу. Діагностичний роз’єм з’єднується з ЕБУ роз’єм обд 2 на UAZ Patriot спеціального шнура.

Якщо ця розетка буде несправною, зробити діагностику просто неможливо.

Звичайно, щоб зробити діагноз машини, ви повинні знати, де це розетка. Майстри на СТО знають розташування цих отворів для підключення комп’ютера.

Якщо ви вирішили зробити перевірку системи самостійно, тоді знадобиться з’ясувати місце розташування діагностичного отвору. Система проводить також перевірку датчиків і виконавчих пристроїв, контролює цикли обслуговування транспортного засобу, забезпечує можливість запам’ятовування навіть короткочасних збоїв і очищення блоку пам’яті.

Розташування діагностичного роз’єму 2. Основним елементом системи є бортовий процесор, найчастіше званий електронним модулем управління ЕСМ або модулем управління функціонуванням силового агрегату РСМ.

РСМ є мозком системи керування двигуном. Вихідні дані надходять на модуль від різних інформаційних датчиків та інших електронних компонентів вимикачів, реле та. На підставі аналізу вступників від інформаційних датчиків даних, і відповідно до закладених в пам’ять процесора базових параметрів, РСМ виробляє команди на спрацьовування різних керуючих реле і виконавчих пристроїв, здійснюючи тим самим роз’єм обд 2 на UAZ Patriot коригування робочих параметрів двигуна, і забезпечуючи максимальну ефективність його віддачі при мінімальній витраті палива.

Зчитування даних пам’яті процесора OBD-II проводиться за допомогою спеціального сканера, що підключається до 16-контактного діагностичного роз’єму зчитування бази даних DLC, розташованого під панеллю управління обігрівачем. Не слід робити спроб самостійного виконання діагностики відмов РСМ або заміни компонентів системи, до виходу термінів даних зобов’язань, — звертайтеся до фахівців роз’єм обд 2 на UAZ Patriot станцій техобслуговування.

Відомості про діагностичні прилади Використання при діагностиці систем цифрового мультиметра з високим імпедансом істотно підвищує точність вироблених вимірювань 4. Перевірка справності функціонування компонентів систем упорскування та зниження токсичності відпрацьованих газів здійснюється за допомогою універсального цифрового вимірювача мультиметра.

Використання цифрового вимірника переважно з кількох причин. По-перше, за аналоговими приладами досить складно часом, неможливо визначити результат показання з точністю до сотих і тисячних частках, у той час як при обстеженні контурів, що включають до складу електронні компоненти, така точність набуває особливого значення.

Другою, не менш важливою, причиною є той факт, що внутрішній контур цифрового мультиметра має досить високий імпеданс внутрішній опір приладу становить 10 мОм. Так як вольтметр приєднується до ланцюга, що перевіряється паралельно, точність вимірювання тим вище, чим менший струм буде проходити через власне прилад. Цей фактор не є роз’ємом PBD 2 на Патріоті УАЗ при вимірюванні відносно високих значень напруги 9 Е, 12 води стає визначальним при діагностиці видатних низьковольтних сигналів елементів, таких як, наприклад, L-зонд, де мова йде про вимірювання Volta.

Паралельне спостереження параметрів сигналів, опорів і напруг у всіх ланцюгах управління можливе за допомогою розгалужувача включеного послідовно в роз’єм блоку управління двигуном.

P — Обрив ланцюга або несправність приймальної антени іммобілайзера. P — Функція іммобілайзера в контролері не активована контролер у ненавченому стані. P — Несправність ланцюга керування індикатором діагностики систем двигуна.

READ  Скільки масла в КПП ВАЗ 2107

P — Обрив ланцюга керування електроприводом дросельної заслінки. P — Положення приводу електричного дроселя поза робочим діапазоном.

P. коротке замикання за вагою схеми керування електричним приводом дроселя. P. коротке замикання на ланцюжку керування літаком. P. Коротке замикання на масу ланцюга управління клапаном рециркуляції відпрацьованих газів. P. Коротке замикання на бортову мережу ланцюга клапана рециркуляції відпрацьованих газів. P — Обрив ланцюга форсунки циліндра 1. P — Сигнал датчика атмосферного тиску в контролері поза діапазоном.

P — Низький рівень сигналу в ланцюзі датчика атмосферного тиску в контролері. P — Високий рівень сигналу в ланцюгу датчика атмосферного тиску в роз’єм обд 2 на UAZ Patriot. P — Несправність ланцюга або датчика води в паливі. P — Невідповідність сигналів датчиків педалі гальма та педалі акселератора.

P — Низький рівень сигналу в ланцюгу датчика тиску холодоагенту кондиціонера. P — Високий рівень сигналу в ланцюгу датчика тиску хладагента роз’єм обд 2 на UAZ Patriot. P — Несправність ланцюга вимикача запалювання в робочому положенні. P. Коротке замикання на Масу ланцюга управління реле нагрівача палива. P. Коротке замикання на Бортову мережу ланцюга управління реле нагрівача палива.

Patriot

Сучасна та потужна машина з повним приводом для активного способу життя. Комфортна їзда, прохідність бездоріжжям і потужний двигун, що ще потрібно для сучасного автомобіля.

HUNTER

Легендарний військовий позашляховик, який одержав друге життя. Йому не страшні ніякі складні умови експлуатації, при цьому сучасні комплектації зробили салон автомобіля комфортнішим, двигун потужнішим і водночас досить економічним.

«БУХАНКА»

Яку б кличку не давали цьому автомобілю, він все одно залишається надійним і зручним вантажівком, що має підвищену прохідність.

Оснащений рамною конструкцією, 4-циліндровим двигуном, що випускається у двох модифікаціях – вантажопасажир або фургон.

Замовте послугу «Виїзд майстра» за телефонами 7(495) 778-68-45, 7(495) 778-73-19 – і наші спеціалісти приїдуть до вас на допомогу. Заміну стартера, генератора, паливних та повітряних фільтрів та інші дрібні неполадки ми усунемо відразу на місці. Якщо потрібна комплексна діагностика та ремонт або UAZ сервіс, а у Вас немає часу, то наші евакуатори перевезуть ваш автомобіль у наш техцентр УАЗМайстер.

Ця стаття присвячена шумоізоляції UAZ Patriot.На початку Уазмайстер пропонує розібратися з теорією виникнення шумів, що перевищують допустимі значення та можливістю їх усунення.

Сьогодні УазМайстер обговорює наболіле питання корозійної стійкості позашляховика UAZ Patriot та наскільки актуально антикорити новий Patriot. Вивчаючи відгуки та звернення наших клієнтів.UAZ PATRIOT

Цю статтю Уазмайстер присвячує проблемі вибору кермових наконечників на Російський позашляховик UAZ Patriot. Рульовий наконечник є невід’ємною частиною рульового керування та відповідає в кінцевому

Крутилка спідометра UAZ Patriot інструкція

Крутилка спідометра UAZ Patriot встановлюється на автомобіль у разі, якщо вам необхідно накрутити спідометр на UAZ Patriot. У цій інструкції ми розповімо як намотати пробіг на UAZ Patriot з панеллю приладів нового зразка (синє підсвічування).

Не секрет, що значення пройденого кілометражу в Патріоті фіксується не тільки на панелі приладів, але і в блоці управління двигуном. Тому наші розробники приділяли особливу увагу, а час для розробки алгоритму, який синхронно додає нове значення для кожного з цих блоків. Обмотка на УАЗ-патріот 2019 явно представлена ​​на нашому

Процес намотування спідометра та “мозків” на UAZ PATRIOT 2017 2018 без датчика швидкості наочно представлений на

Новий UAZ Patriot отримав нову панель приладів, новий щиток приладів, який може бути двох видів, з чотирма або двома стрілками, залежно від комплектації. На більш дешевих варіантах ставлять двострілочну панель, температура і рівень палива на ній відображаються на дисплеї. Відмінна риса обох. білі символи на блакитному тлі дисплея.

UAZ Patriot 2016 2017 2018 2019 з панеллю приладів нового зразка представлений на ринку з двома типами роздаток. з датчиком швидкості та без. Найчастіше нові машини виходять із заводу вже без датчика швидкості. Адже він насправді тепер і не потрібен, у всіх комплектаціях стоїть ABS.

Якщо на вашому Патріоті встановлена ​​така роздатка без датчика швидкості (вона може бути і корейська і російська), то щоб намотати спідометр вам не потрібно доробляти жодних дротів. Підмотування спідометра в такому випадку просто підключається до роз’єму діагностики.

Для того, щоб почати намотування на такій версії UAZ потрібно зробити 4 дії:

“Для чого відключати ABS?”. цей пункт необхідно виконувати, щоб забезпечити запис намотаного значення в ЕБУ, інакше в “мізки”. Елі цього не робити, то пізніше на діагностиці виявиться розбіжність між цифрами на табло та в “чорній скриньці”.

Тільки наша крутила UAZ Patriot гарантовано прописує пробіг в панель приладів і в блок управління двигуном “мозки”. Даний алгоритм є нашою авторською розробкою і на сьогоднішній день не має аналогів. Чи працює це насправді і як це працює детально показано на відео.

Навпаки, він все ще зустрічається з автомобілями УАЗ-патріот з розповсюдженням, на якому все ще встановлюється датчик швидкості. Зазвичай це автомобілі до кінця 2016 року та на початку 2017 року. Є чи ні на вашому UAZ Patriot 2017 датчик швидкості ви можете дізнатися заглянувши під автомобіль.

Якщо ваш патріот УАЗ є датчик швидкості, як на фото, то вам доведеться зробити невелику проводку. З інструкцією з доопрацювання ви можете ознайомитись нижче.

Демонстраційна установка крутилки спідометра UAZ Patriot 2016-2017 проводилася на такий автомобіль, обладнаний роздаткою з датчиком швидкості, бензиновим двигуном, ABS, денними ходовими вогнями та салоном, як на фото.

Підключити крутилку спідометра UAZ Patriot ви можете своїми руками. Вам для цього знадобиться хрестова викрутка, довга та коротка, торцева головка на 8, кусачки, ножик та ізолятора. Інструкції для підключення, необов’язкового дроту та додаткового контакту для діагностичного роз’єму включені з Speedometer Tweet, який ви можете придбати від нас.

Аналогічно для роботи підмтоки потрібне доопрацювання з проведення на автомобілях Skoda Octavia, Skoda Rapid, UAZ Буханець, LADA Largus, ГАЗель Бізнес, Hyundai H1. Варто відзначити, що більшість автомобілів, на яких монтується крутилка спідометра. нові автомобілі, на які поширюється гарантія заводу. Зверніть, наприклад, увагу на показання одометра автомобіля, на прикладі якого ми робимо установку крутилки спідометра. Якщо робити всі доробки акуратно, це ніяк не виявиться офіційним дилером і не позначиться на гарантії. Традиційно для автомобілів вітчизняного виробництва, на UAZ Patriot проводка виконана вкрай неакуратно. Провід часто йдуть не в джгутах. Джгути ж не покриті заводською ізоляцією, дроти в джгутах різної довжини. Все це робить ваше невелике доопрацювання абсолютно непомітним.

УВАГА! Цю інструкцію слід застосовувати для підключення крутилки спідометра, придбаної в нашому магазині. Крутилки спідометра, підмотування спідометра інших виробників можуть відрізнятися за схемотехнікою. Ми продаємо намотники власної конструкції та власного виробництва, тому може гарантувати їхню стабільну роботу. Тим більше не варто підключати в такі нові та дорогі автомобілі генератори аварійного запалення АЗ, кидати дроти з генератора тощо. Треба розуміти, що такі пристрої хоч і дешеві, але видають сигнали, рівень яких вищий, ніж застосовувані в даному автомобілі. Генератор АЗ видає імпульс амплітудою 12в. Датчик спідометра нового UAZ Patriot видає імпульси 5в. При підключенні АЗ-1 до UAZ Patriot панель приладів легко згорить! На UAZ Patriot панель приладів безпосередньо з’єднується з блоком управління двигуном, тому приєднання саморобних пристроїв та генератора АЗ може вивести з ладу та панель приладів та мізки, що перетворить автомобіль на нерухомість!!

Тільки застосування фірмових крутилок спідометра гарантує безпеку намотування пробігу та намотування пробігу у всіх електронних блоках автомобіля, т.до. в UAZ Patriot крім панелі приладів, пробіг прописується в блок управління двигуном або мозок. Дані про пробіг у “чорній скриньці” (мозках) обов’язково зчитуються офіційним дилером при проходженні ТО.

Якщо коротко, то для підключення вам потрібно зняти панель приладів, в джгуті дротів знайти сигнальний провід, приєднати до сигнального дроту додатковий провід, прокинути додатковий провід до діагностичного роз’єму OBD2, вставити додатковий провід з обжатим на кінці контактом у порожнє гніздо діагностичного роз’єму. Зібрати все і перевірити, підключивши крутилку спідометра до діагностичного роз’єму.

Підключення моталки UAZ 3163 докладно з зображеннями.

Перед початком проведення доробок рекомендується зняти мінусову клему з АКБ.

Для підключення крутилки спідометра необхідно знайти сигнальний провід у джгуті дротів панелі приладів. Тому спершу потрібно зняти щиток приладів. Для цього потрібно відкрутити два саморізи кріплення козирка панелі приладів.

Потягнути на себе козирок щитка приладів і зняти його, відчепити шкіряну накладку, що кріпиться до кожуха кермової колонки на липучці.

Відкрутити хрестовою викруткою два нижні саморізи кріплення панелі приладів UAZ Patriot 2016-2017 і два верхні саморізи за допомогою торцевої головки на 8.

Вимкнути один роз’єм джгута проводів панелі приладів UAZ Patriot 2017 та вийняти щиток приладів. Знайти в джгуті дротів сигнальний провід і приєднати до нього додатковий провід (колір дроту, а також розпинування спідометра UAZ Patriot вказано в інструкції до нашого приладу). З’єднання бажано пропаяти та обов’язково заізолювати.

Зняти пластикову кришку під кермом автомобіля. Під нею прихований блок запобіжників, в який вмонтовано діагностичний роз’єм. Віджати викруткою кріплення даігностичного роз’єму і виштовхнути його за блок запобіжників.

Прокинути додатковий провід до діагностичного роз’єму. Контакти діагностичного роз’єму пронумеровані на зворотному боці. Розмістити роз’єм, як показано на малюнку, і вставити додатковий провід з обтисненим на кінці контактом для роз’єму в 3-й праворуч гніздо у верхньому ряду роз’єму. З заводу це гніздо порожнє. Контакт на додатковому дроті з одного боку суцільний, з іншого має прямокутний отвір для фіксатора. Вставляйте отвором до серцевини роз’єму. Рідний контакт діагностичного роз’єму UAZ Patriot має іншу геометрію, тому новий контакт вставити до кінця не вийде. Вставити акуратно внатяг до упору. Контакт не дійде до краю приблизно на третину, але при цьому добре триматиметься у роз’ємі. Цього цілком достатньо для з’єднання з крутилкою спідометра.

Поставити на місце спідометр UAZ Patriot, зібрати елементи салону. Встановити на місце діагностичний роз’єм. Підключити моталку спідометра UAZ Patriot до діагностичного роз’єму, при необхідності налаштувати швидкість намотування, обертаючи вісь на торці крутилки спідометра. ВАЖЛИВО! Для початку намотування необхідно включити запалення, вставити моталку спідометра в діагностичний роз’єм і зловити положення коліс, в якому положення коліс не блокує сигнал моталки спідометра (проїхати повільно півметра вперед або назад).

READ  Як перевірити акумулятор автомобіля вилкою навантаження

Комп’ютерною діагностикою (процесу висновку про сутність хвороби та стан пацієнта) називається процедура, при якій до електричного блоку управління машиною підключають комп’ютер. Тестування проводять за допомогою спеціальних програм. Софт зчитує параметри функціонування компонентів автомобіля і виявляє помилки. Це допомагає попередити несправності та прибрати їх на кроці зародження. Підключення пристрою до ЕБУ позашляховика допомагає з високою точністю розрахувати необхідні характеристики.

Для діагностики передбачені такі засоби:

  • Сканер кодів.Являє собою пристрій, який зчитує закодовану інформацію. Пристрій приєднується до діагностичного роз’єму машинки. Такі гроші застосовуються автосервісами, купувати їх для особистого користування недоцільно через високу ціну.
  • Мотор-тестери.Мають вигляд цифрових осцилографів, що визначають напругу електронної мережі позашляховика, частоту обертання колінчастого валу, температуру двигуна. Ці прилади також можна зустріти лише на станціях технічного обслуговування. Дорогоцінне обладнання в домашніх умовах використовувати не вдасться.
  • Ноутбук. Діагностика (процес встановлення діагнозу, тобто висновки про сутність хвороби та стан пацієнта) із застосуванням персонального комп’ютера. надійний і доступний спосіб тестування автомобіля. Для підключення ноутбука отримують спеціальний кабель, сумісний з діагностичним роз’ємом машини. На комп’ютер встановлюють програму, яка оцінюватиме основні параметри.

Роз’єм обд OBD UAZ Patriot, де знаходиться

Якщо ви купили собі діагностичний адаптер і не знаєте, де в машині знаходиться діагностичний роз’єм OBD 2, то ця стаття стане вам у нагоді. У статті підкажуть, де знаходиться діагностичний роз’єм на автомобілях різних марок: ВАЗ, ГАЗ, UAZ, Chevrolet, Renault та інші.

Діагностичний роз’єм 14 пін на автомобілі ВОЛГА знаходиться під капотом, на стінці моторного відсіку, з боку пасажира

На новіших моделях цей роз’єм вже стандарту OBD 2 розташований під кермом (аналогічне положення в автомобілях новорічної Газелі)

На автомобілі ВАЗ 2110 2112 діагностичний роз’єм знаходиться праворуч від водія, поруч із рульовою колонкою внизу.

На автомобілі ВАЗ 2109 з високою панеллю приладів діагностичний роз’єм повинен знаходитися на полиці під «бардачком», поруч з ЕБУ автомобіля.

Повертання спідометра UAZ Patriot встановлюється на автомобіль за необхідності навантажувати спідометр на UAZ Patriot. У цьому мануалі ми розповімо, як самостійно накрутити пробіг на UAZ Patriot з новою комбінацією приладів (синє підсвічування).

Ні для кого не секрет, що значення пробігу на Патріоті фіксується не тільки на панелі приладів, а й у блоці керування двигуном. Тому наші розробники приділили особливу увагу та час розробці алгоритму, який синхронно додає нового значення кожному з цих блоків. Процес заведення спідометра та «мозку» на UAZ Patriot 2017 2018 без датчика швидкості наочно показаний на відео.

Новий UAZ Patriot отримав нову панель приладів, нову панель приладів, яка може бути двох видів, з чотирма або двома стрілками, залежно від комплектації. Найдешевші версії мають панель з двома стрілками, температура та рівень палива на ньому відображаються на РК-дисплеї. Відмінною рисою обох є білі символи на блакитному тлі дисплея.

UAZ Patriot 2016 2017 2018 2019 з новою приладовою панеллю представлений на ринку двома видами роздаткових матеріалів: з датчиком швидкості та без нього. Найчастіше нові автомобілі залишають завод без датчика швидкості. Тому що, по суті, тепер він не потрібен, у всіх налаштуваннях є ABS.

Якщо у вашого Патріота така роздатка без датчика швидкості (вона може бути як корейською, так і російською), то для заводки спідометра вам не доведеться вибігати будь-які кабелі. В цьому випадку обмотка спідометра просто підключається до діагностичного роз’єму.

Щоб почати накручувати таку версію УАЗіка, потрібно виконати 4 кроки:

Навіщо відключати ABS? цей крок необхідно виконати, щоб значення спіралі записувалося в ЕБУ, інакше в «мізках». В іншому випадку пізніше діагностика виявить невідповідність цифр на табло та в «чорній скриньці.

Тільки наш UAZ Patriot твіст гарантовано фіксує пробіг у приладовій панелі та «мозку» блоку керування двигуном. Цей алгоритм є розробкою нашого автора і на сьогоднішній день не має аналогів. Це дійсно працює, і як це працює, докладно показано на відео.

Навпаки, рідше, але все ж таки трапляються автомобілі UAZ PATRIOT з роздавальною коробкою, на якій ще встановлено датчик швидкості. Зазвичай це автомобілі кінця 2016 початку 2017 року. Чи є у вашому UAZ PATRIOT 2017 датчик швидкості, ви можете дізнатися, заглянувши під машину.

Якщо у вашому UAZ Patriot є датчик швидкості, як на фото, вам потрібно буде зробити невеликий ремонт проводки. Нижче ви можете знайти інструкції для перегляду.

Демонстраційний демонстраційний демонстрація УАЗ-Патріот був проведений на такій машині, оснащеному коробкою передач з датчиком швидкості, бензиновим двигуном, абс, денними поточними вогнями та лаунжем, як на фотографії.

Ви легко зможете підключити спіднер спідометра UAZ PATRIOT своїми руками. Для цього вам потрібна викрутка Філліпс, довга і коротка, 8-го голова, щипці, нож і стрічка. Інструкція з підключення, додатковий кабель та додатковий контакт для діагностичного роз’єму додаються до ручки спідометра, яку ви можете придбати у нас.

Так само для експлуатації підмтоки потрібно доопрацювання проводки на Skoda Octavia, Skoda Rap, UAZ Буханець, LADA LARGUS, ГАЗель Бізнес, Hyundai H1. Слід зазначити, більшість автомобілів, на яких встановлено поворот спідометра, є новими автомобілями, на які поширюється заводська гарантія. Зверніть увагу, наприклад, на показання одометра автомобіля, на прикладі якого ми встановлюємо ручку спідометра. Якщо ви внесете будь-які зміни обережно, офіційний дилер не повідомить про це та не вплине на гарантію. Традиційно для вітчизняних автомобілів проведення UAZ Patriot вкрай неакуратне. Пасма часто не згруповані. Джгути не покриваються заводською ізоляцією, дроти у джгутах мають різну довжину. Все це робить ваш невеликий огляд абсолютно непомітним.

УВАГА! Цю інструкцію слід використовувати для підключення ручки спідометра, купленої в нашому магазині. Блешні спідометра, обмотки спідометра інших виробників можуть відрізнятися схемами. Ми продаємо намотувальні машини власної розробки та виробництва, щоб гарантувати їх стабільну роботу. Також не варто підключати до таких нових і дорогих автомобілів генератори аварійного запалення, перекидати кабелі від генератора тощо. Слід розуміти, що, хоча такі пристрої та недорогі, вони випромінюють сигнали, рівень яких вище, ніж той, який використовується в цій машині. Генератор AZ випромінює імпульс амплітудою 12. Датчик спідометра нового UAZ Patriot видає імпульси 5в. При підключенні АЗ-1 до UAZ Patriot панель приладів просто перегорить! На UAZ Патріоті приладова панель підключається безпосередньо до ЕБУ двигуна, тому підключення саморобних пристроїв та генератора АЗ може пошкодити приладову панель та мозок, що перетворить машину на нерухомість!!

Тільки використання фірмових скручування спідометра гарантує збереження наклеювання пробігу та загортання пробігу у всіх електронних блоках автомобіля, адже в UAZ Patriot, крім приладової панелі, пробіг записується в блоці управління двигуном або в головному мозку. Дані про пробіг у «чорній скриньці» (мозку) повинен зчитувати офіційний дилер під час перевірки.

Коротше, щоб зробити підключення, необхідно буде зняти приладову панель, знайти сигнальний провід у джгуті, підключити додатковий дріт до сигнального проводу, протягнути додатковий дріт до роз’єму діагностики OBD2, вставити додатковий дріт з притиснути штифт до порожнього діагностичного роз’єму роз’єму. Зібрати все і перевірити, приєднавши ручку спідометра до діагностичного роз’єму.

Підключення котушки UAZ 3163 докладно з зображеннями.

Перед початком доробок рекомендується зняти мінусову клему з АКБ.

Для підключення скрутки спідометра потрібно знайти сигнальний провід у джгуті панелі приладів. Тому спочатку необхідно зняти панель приладів. Для цього відкручуємо два саморізи козирка приладової панелі.

Потягніть козирок приладової панелі на себе і зніміть його, відчепіть шкіряну накладку, прикріплену до кришки рульової колонки на липучці.

Викрутка Phillips відкрутіть два нижні гвинти для кріплення панелі інструментів UAZ Patriot 2016-2017 та двох верхніх гвинтів з внутрішньою шестикутним ключем 8.

Від’єднайте один роз’єм UAZ Patriot 2017 Instrument Warness CUBES та видалення комбінації інструментів. Знайдіть у проводці сигнальний провід і підключіть до нього додатковий провід (колір дроту, а також розпинування спідометра UAZ PATRIOT вказані в інструкції, що додається до нашого пристрою). З’єднання рекомендується пропаяти та заізолювати.

Знімаємо пластикову кришку під кермом. Під ним захований блок запобіжників, в який вмонтовано діагностичний роз’єм. За допомогою викрутки вийміть діагностичний роз’єм та виштовхніть його за блок запобіжників.

Проведіть додатковий кабель до діагностичного роз’єму. Штир діагностичного роз’єму пронумеровано ззаду. Розташуйте роз’єм, як показано на малюнку, і вставте додатковий провід з обтискним контактом для роз’єму в третє гніздо праворуч у верхньому ряду роз’єму. Із заводу це гніздо порожнє. Контакт на додатковому дроті суцільний з одного боку та має прямокутний отвір для упору з іншого. Вставте так, щоб отвір був спрямований до серцевини роз’єму. Рідний контакт діагностичного роз’єму UAZ PATRIOT має трохи іншу геометрію, тому повністю вставити новий контакт не вийде. Вставте акуратно до упору. Контакт не досягне краю близько третини, але в роз’єму буде добре. Цього достатньо для підключення спіннера зі спідометром.

Встановіть спідометр UAZ PATRIOT на місце, зберіть внутрішні елементи. Встановіть діагностичний роз’єм. Приєднайте заводку спідометра UAZ PATRIOT до діагностичного роз’єму, за необхідності відрегулюйте швидкість намотування, провертаючи вал на кінці лічильника спідометра. ВАЖЛИВИЙ! Щоб запустити намотування, необхідно включити запалення, вставити заводну головку спідометра в діагностичний роз’єм і визначити положення коліс, при якому положення коліс не блокує сигнал заводчика спідометра (повільно проїхати півметра вперед або назад).

Діагностика несправностей

Для перевірки цілісності джгутів використовують тестовий прилад або контрольну лампу, які підключають до виходів ланцюга, що тестується. Для визначення коректності заземлення негативний висновок з’єднують тестером із кузовом автомобіля. Додатковим способом перевірки є тестування блоку керування комп’ютером, який зчитує збережені у пам’яті помилки.

Розшифровка кодів дозволяє знайти пошкоджені елементи електроніки та з’єднувальної проводки.

Читайте: де знаходиться діагностичний роз’єм на UAZ Patriot?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS