Citroen с4 заміна олії АКПП

Table of Contents

Практичні поради щодо вибору масла в АКПП Citroen С4

У коробку заливають оригінальну змащувальну рідину або її аналоги, якщо автовласник не зможе знайти в місті масло від виробника. Якщо автолюбитель використовуватиме китайські масла або мастила, які не рекомендовані для Citroen С4, то незабаром він поставить її на капітальний ремонт.

Не рекомендується заздалегідь купувати змащувальний засіб, так як у неї є термін придатності. Згодом вона також втрачає свої властивості і загусне або навпаки розріджується.

Оригінальна олія

До оригінального масла, яке заливають в АКПП, відносяться такі марки, вказані в таблиці.

Увага! Для двигунів з різним об’ємом в АКПП можна заливати універсальне мастило Total Fluide XLD FE. Це важливо врахувати при виборі олії.

Аналоги

Якщо ж оригінальної олії для автомата Citroen С4 не знайти, то автовласник може використати аналоги. До ідентичних за консистенцією та властивостями масел належать такі види:

Останній тип змащувальної рідини підходить до різних за об’ємом двигунів.

Які АКПП встановлювалися на Citroen С4

Citroen С4 був випущений виробником у 2004 році вперше. З 2008, а також у 2016 роках зазнав рестайлінгу. До 2008 року цей тип транспортного засобу можна було побачити з автоматичною коробкою передач AL 4. Цей тип автомата є найпроблемнішим.

citroen, олії, акпп

Цей тип коробки був створений компанією Renault. Офіційну назву отримав DP0. А AL4 стали називати цю коробку вже після приходу на конвеєр транспортних засобів Peugeot та Citroen.

Цей тип АКПП встановлювався на такі авто, як:

Після рестайлінгу Citroen С4 отримав шестиступінчасту коробку передач від японського виробника Aisin. Це відома компанія, яка прославила своє ім’я автоматами, що не вбиваються. А також на деякі моделі встановлювалися роботизовані коробки.

Які модифікації АКПП та у який рік були встановлені на Citroen С4 читач може дізнатися з наступної таблиці.

Модифікація АКПП Модель авто Дата
AL4 Citroen С4 (хетчбек) 2004 2014
TF80/SC Citroen С4 (Седан) 2006 2019
AT8/DP2 Citroen С4 2013 2019
TF70/SC Citroen С4 2013 2019

Згідно з інформацією від виробників АКПП Citroen С4 не сприйнятлива до ступеня свіжості у трансмісійній рідині через автомат старого формату. Тому багато експертів зазначають, що експлуатація може здійснюватися протягом кількох десятиліть без заміни. Насправді ж, ситуація все одно, рано чи пізно, вимагатиме зміни відпрацьованого матеріалу.

При самостійній діагностиці за інтервалами заміни масла трансмісійного Citroen С4 головними ознаками до дії стають ривки та поштовхи. Такий прояв характерний під час набору швидкості. Інші показання:

 • часте виникнення переходу на аварійний режим;
 • некоректне перемикання швидкостей із затримкою будь-якої з них;
 • вібрація, що раптово виникає (часто з’являється при заторах або на світлофорі).

Перевірка рівня олії в коробці-автоматі

Щоб не доводити коробку до стану, коли і заміна трансмісійної рідини може не вирішити проблем, що виникли, важливо регулярно перевіряти рівень і стан масла. Автоматична коробка. один з найдорожчих і погано піддаються ремонту агрегатів, який, напевно, обійдеться вам у кругленьку суму у разі його поломки. Що стосується «Citroen С4» слід зазначити, деякі моделі не оснащені звичним щупом, яким можна легко визначити рівень мастильного матеріалу. У таких випадках для виконання цієї процедури потрібні певні навички.

Як перевірити рівень масла в АКПП «Citroen С4», якщо до цього виконувати цю процедуру ще не доводилося? Перед початком перевірки необхідно розігріти силовий агрегат приблизно до 90 ° С (поїздки на відстань 10. 15 км. буде достатньо). Потім потрібно забезпечити доступ до нижньої частини автомобіля, причому машина повинна бути встановлена ​​горизонтально. Це можна зробити на ямі, ескалаторі, підйомнику, або просто піддомкративши машину і підклавши рід колодки. Як правило, перевіряти рівень рідини потрібно за допомогою отвору, що розташовується на бічній стінці картера коробки.

Заміна олії в АКПП Citroen с4

Якщо потрібний транспортний засіб, який видає відмінну маневреність, доцільно зупинити свій вибір на Citroen C4 (седан). Цей автотранспорт оснащується різними за обсягом силовими установками. Виробник укомплектував машину надійним кузовом, розраховані на високі навантаження ходові та кермові механізми.

У різних комплектаціях Citroen C4 зустрічаються різні види швидкісних коробок. Зокрема автомобіль може комплектуватися МКПП, АКПП, РКПП. Дані варіанти трансмісій відрізняє тривалий робочий ресурс.

Перевіряємо рівень

Так як у АКПП Citroen С4 немає щупа для перевірки рівня олії, то багато новачків не знають, як перевірити рівень олії в АКПП у Citroen С4.

Під машиною, де знаходиться дно піддону, є зливна пробка. Використовуючи її автовласник, зможе заміряти кількість масла в АКПП.

 • Прогріти АКПП Citroen С4. Щоб це зробити потрібно завести двигун.
 • Натиснути на гальмо педаль, зняти кулісу селектора з положення «Парковка» і прогнати по всіх передачах. Встановити назад у це саме положення.
 • Заїхати на рівний простір чи естакаду.
 • Заглушити двигун та залізти під машину.
 • Відкрутити зливну пробку на кілька кроків.
 • Якщо масло АКПП Citroen С4 виливатиметься «крапля за краплею», то його достатньо в автоматі. Якщо ж не поллється, то рекомендується долити.

Перевіряти рівень змащувальної рідини необхідно один раз на 10 тисяч кілометрів. При кожній перевірці дивитися на колір мастила. Якщо вона потемніла, слід замінити найближчим часом.

READ  Заміна заднього підшипника ВАЗ 2107

При появі металевих вкраплень рекомендується не тільки замінити засіб, що змащує, але й розібрати коробку повністю і візуально перевірити на пошкоджені механічні об’єкти. Але таку перевірку краще робити у сервіс-центрі.

Як виконується заміна олії в АКПП Citroen С4?

Як здійснюється заміна олії в АКПП Citroen С4? Це питання цікавить багатьох автолюбителів. Citroen C4 седан, що відноситься до класу С. Цей автомобіль розробляється з урахуванням особливостей російських доріг. Citroen C4 комфортабельний та надійний автомобіль, який створюється із застосуванням сучасних технологій. Автомобілі, що пропонуються споживачеві, комплектуються як механічною, так і автоматичною трансмісією. АКПП, які встановлюються у Citroen C4, відрізняються надійністю. Вони можуть експлуатуватись десятиліттями за умови правильного технічного обслуговування.

Заміна масла в АКПП Citroen С4 є важливою умовою, дотримання якої дозволить насолоджуватися бездоганною роботою трансмісії. Умовами, які гарантують надійність роботи коробки передач, є регулярний технічний огляд та заміна необхідних комплектуючих.

Це дозволяє суттєво збільшити термін її експлуатації. Фахівці рекомендують проводити повну заміну рідини після 40-60 тисяч км пробігу автомобіля. Особливо це важливо, якщо експлуатація транспортного засобу проводиться в умовах, близьких до екстремальних, у зимовий час.

Citroen C4: заміна олії в АКПП Відео

Можуть вийти проблеми серйозніше – перехід АКПП в аварійний режим, різкі удари та ривки при перемиканні, а також на початку руху, слабкий відгук на дії водія.

Основна причина описаних неприємностей – забруднення олії, зниження його експлуатаційних характеристик. Вихід один – заміна олії АКПП Citroen. Хоча коробка передач позиціонується як необслуговувана, тобто виробником не передбачена процедура заміни трансмісійної рідини, досвідчені «ситроєноводи» рекомендують оновлювати олію на кожних 30-40 тис. пробігу.

Змінюємо масло в АКПП «Citroen» C4

Насамперед, потрібно підготувати робочий інструмент. Якщо у Вас спостерігаються поштовхи АКПП або ривки, то перш за все радимо поміняти масло в автоматі. Беремо необхідну кількість заявленого виробником масла, вирву з довгим заливним кінцем. Така вирва потрібна через особливості розташування заливної горловини під капотом C4. Ну і, власне, набір ключів, викруток, а також ганчір’я.

Готуємо автомобіль. Всі роботи зручніше виконувати на ямі чи підйомнику. Прогріваємо двигун до моменту включення охолоджувального вентилятора. Глушимо. Фіксуємо авто. Селектор ставимо в положення “P”. Знімаємо захист картера.

Викручуємо пробку зливного отвору знизу машини. Помилитись складно, вона там одна. Під пробкою бачимо внутрішній клапан. Він теж на різьбленні, відкручуємо. Рідина починає витікати. Чекаємо, доки зіллється (близько 4 літрів), закручуємо внутрішній клапан назад, зверху закріплюємо на штатному місці зливну пробку.

Такий колір олії у одного з власників АКПП AL-4, всього через 30.000 км

Тепер переходимо під капот до заливної горловини, викручуємо її. Тут можуть виникнути деякі труднощі, французи дуже незручно компонують вузли та агрегати у силовому відділенні. Тому і знадобиться довгий носик вирви, через яку заливаємо свіжу трансмісійну рідину.

Чи не найвдаліше розташування заливної горловини (фотографії власника)

Тепер прогріваємо двигун, доки не запуститься вентилятор. Проганяємо важіль селектора за всіма положеннями, потім ставимо знову на “P”. Викручуємо зливну пробку, не чіпаючи внутрішній клапан. Чекаємо, поки масло не перестане текти. Після цього завертаємо її назад, і можна глушити двигун.

Заміна олії в автоматі Citroen C4 | Відео

На Citroen С4 масло в АКПП в повному обсязі поміняти не можна. З першого разу вдасться освіжити лише половину. Другою процедурою поміняємо вже три чверті обсягу. І так далі у пропорції. Якщо ж Вам потрібен ремонт АКПП Citroen ми завжди до Ваших послуг.

Рецепт В’ялені томати на зиму гострі з оцтом

Вам знадобляться: 1 кг дрібних м’ясистих томатів, 100 мл оливкової олії, 50-70 г винного оцту, 2-3 зубчики часнику, 1/2 стручки гострого перцю, лавровий лист, 3-5 г сушеного розмарину, 3-5 г сушеного чебрецю 3-5 г сушеного базиліку, 1/2 год.л. солі, 1/2 год.л. цукру.

Приготування. Вимийте та обсушіть томати. Розріжте їх навпіл, великі – на четвертинки. Виріжте плодоніжки і чайною ложкою видаліть насіння.

За вищеописаною технологією висушіть томати в духовці, збризкавши олією та посоливши.

Потім готові томати потрібно промаринувати. У киплячу воду додайте лаврушку та оцет, туди ж відправте в’ялені томати і проваріть їх 3-4 хвилини, після чого дістаньте та ретельно обсушіть на паперовому рушнику кілька годин.

Тим часом дрібно наріжте очищений від насіння гострий перець і часник, змішайте їх із сухими травами. В’ялені помідори викладіть у суху скляну баночку шарами, пересипаючи підготовленою сумішшю та поливаючи маслом, яке має повністю покрити томати.

Коли міняти масло

Рекомендований період заміни олії в АКПП автомобіля Citroen С4 становить від 60 до 80 тис. км. При цьому важливо пам’ятати, що мастильний матеріал швидше втрачає свої корисні властивості при тяжких навантаженнях. Зокрема, йдеться про часті поїздки ґрунтовими та запиленими дорогами, різкі старти та активне перемикання передач у світлофорних умовах тощо. д. У будь-якому випадку, агресивна манера водіння негативно позначиться на ресурсі олії та трансмісії, яка почне перегріватися, виникатимуть пробуксовки автомата на затяжних підйомах та інші неполадки. У зв’язку з цим у таких умовах потрібна своєчасна перевірка олії, для якої через 60 тис. км характерні такі ознаки: низький рівень, наявність продуктів зносу та металевої стружки, специфічний запах тощо. д.

Як самостійно замінити масло в АКПП автомобіля «Citroen С4»

Комфортабельний, привабливий зовні, надійний. таких епітетів заслуговує на седан «Citroen C4», що відноситься до С класу. З 2012 року хетчбек збирався в Росії, причому його конструкція враховувала особливості вітчизняних доріг. Автомобілі, що збираються на калузькому заводі, комплектувалися як механічною, так і автоматичною трансмісією типу AL-4. За умови дотримання регламентних термінів технічного обслуговування така коробка може експлуатуватися десятиліттями, але, з урахуванням горезвісної якості вітчизняних доріг і не завжди спокійного стилю водіння, проблеми з АКПП можуть виникнути значно раніше. Вони можуть виявлятися ривками на нижчих передачах, поганою динамікою розгону, збільшенням витрат палива. Від подібних неприємностей не застрахований ніхто, вони можуть статися і після 50 тисяч кілометрів. пробігу, та після 150 тисяч. Серед найпоширеніших причин порушення нормальної роботи автоматичної коробки – забруднення трансмісійної рідини, тому своєчасна заміна олії в АКПП «Citroen С4» – запорука безпроблемної експлуатації вашого автомобіля.

READ  Заміна олії ГАЗель Next дизель

Самостійна заміна олії в АКПП Citroen C4 можлива лише часткова.

Citroen C4 1.6i 2008 заміна олії АКПП

Коли потрібна заміна

Багато початківців водіїв може ввести в оману фраза, що міститься в офіційному мануалі користувача, в якому йдеться, що коробка-автомат в даній моделі є необслуговуваною, тобто ні масло, ні фільтр в ній міняти не потрібно протягом усього періоду експлуатації. Але будь-який співробітник автосервісу скаже, що такі твердження не зовсім коректні. Будь-яке мастило, включаючи трансмісійне масло – це завжди матеріал, що відноситься до категорії витратних. У будь-якому випадку з часом він забруднюється, частина масла випаровується, воно втрачає свої початкові характеристики, що збільшує швидкість зносу деталей трансмісії, що труться

Виробники, заявляючи про відсутність необхідності в заміні масла в коробці, виходять з того, що ця процедура дійсно не буде потрібна протягом гарантійного обслуговування авто (3 роки або 100 тисяч км. пробігу). Але ж машина купується далеко не на три роки, навіть у дуже благополучних країнах.

Друга умова – що автомобіль буде експлуатуватися у відносно щадному режимі. В умовах мегаполісу про це не може бути й мови. Їзда в пробках – велике навантаження на АКПП, оскільки наступні один за одним зупинки та старти перешкоджають нормальному постачанню деталей коробки мастилом. Загалом орієнтуватися на показники спідометра – не дуже підходяща ідея. Заміна масла в коробці-автомат «Citroen С4» за відсутності ознак несправності АКПП не лише недоцільна, але навіть небажана, оскільки часто в таких випадках автомобіль починає «тупити», чого раніше не помічалося.

Основні симптоми, що вказують на необхідність заміни масла в автоматичній КПП «Citroen C4», що не обслуговується:

 • поява вібрації, незнайомих сторонніх шумів під час перемикання передач;
 • неадекватна реакція машини на перемикання передач (або відсутність реакції);
 • неправильне або неточне функціонування однієї або кількох передач;
 • ривки машини, відчуття удару ззаду під час перемикання передач;
 • часті переходи трансмісії до аварійного режиму;
 • помітна зміна кольору трансмісійної рідини, що визначається за допомогою нанесення декількох крапель рідини зі щупа на лист білого паперу (якщо масло ввібралося повністю, залишивши після себе жирну пляму. це нормально; за наявності будь-яких чорних вкраплень, будь то бруд або металева крихта. це свідчення серйозного забруднення мастила, що підлягає заміні).

Перевірка рівня олії в коробці-автоматі

Щоб не доводити коробку до стану, коли і заміна трансмісійної рідини може не вирішити проблем, що виникли, важливо регулярно перевіряти рівень і стан масла. Автоматична коробка. один з найдорожчих і погано піддаються ремонту агрегатів, який, напевно, обійдеться вам у кругленьку суму у разі його поломки. Що стосується «Citroen С4» слід зазначити, деякі моделі не оснащені звичним щупом, яким можна легко визначити рівень мастильного матеріалу. У таких випадках для виконання цієї процедури потрібні певні навички.

Як перевірити рівень масла в АКПП «Citroen С4», якщо до цього виконувати цю процедуру ще не доводилося? Перед початком перевірки необхідно розігріти силовий агрегат приблизно до 90 ° С (поїздки на відстань 10. 15 км. буде достатньо). Потім потрібно забезпечити доступ до нижньої частини автомобіля, причому машина повинна бути встановлена ​​горизонтально. Це можна зробити на ямі, ескалаторі, підйомнику, або просто піддомкративши машину і підклавши рід колодки. Як правило, перевіряти рівень рідини потрібно за допомогою отвору, що розташовується на бічній стінці картера коробки.

Змінюємо масло в АКП

Рукоятку селектора автомата слід поставити в положення “Паркінг”, завести двигун, потім знайти та відкрутити заливну пробку. Робити це потрібно акуратно, оскільки можна обпектися або забруднитися, адже якщо масла буде більше необхідного, воно почне витікати. Якщо в отворі масла не видно, при силовому агрегаті, що працює, потрібно доливати його до тих пір, поки воно не почне переливатися через верх. Якщо все нормально – закручуємо пробку та глушимо двигун. Безумовно, такий спосіб перевірки рівня трансмісійної рідини незручний, але цим недоліком страждають багато передньопривідних автомобілів.

Як вибирати масло

У цю модель встановлюється чотириступінчаста трансмісія AL4 виробництва концерну PSA, для якого рідна трансмісійна рідина – Mobil ATF LT-71141. Для заміни рекомендується заливати в коробку Citroen С4 або це ж трансмісійне масло, або Renaultmatic D3 SYN, що має схожі експлуатаційні характеристики. При частковій заміні знадобиться 3,0 – 3,5 – 4,0 літри, при повній заміні – близько 7. Слід врахувати, що при заміні мастила бажано змінювати і фільтр (каталожний номер 144010). Проблема полягає в тому, що для цього доведеться розбирати коробку (принаймні знімати піддон картера), тому при частковій заміні, яку легко можна виконати в гаражних умовах, фільтр не змінюють.

Послідовність робіт

Заміна олії в АКПП «Citroen С4» своїми руками – процедура нескладна, але не забезпечує повного заміщення старої олії, і це завжди потрібно враховувати. За наявності серйозного забруднення, що викликає збої в роботі АКПП, краще звернутися до сервісу. Якщо ви міняєте масло в профілактичних цілях, можна зробити це самостійно. Для цього вам знадобляться:

 • метод доступу до днища автомобіля (оглядова яма або естакада);
 • набір ключів;
 • власне трансмісійне масло (приблизно 4 літри);
 • тара для зливу відпрацювання (5-літровий буде достатньо);
 • вирва з подовженою носовою частиною або спеціальний шприц із вигнутою нижньою частиною;
 • ганчір’я.

Перед початком процедури слід прогріти автомобіль, для чого дати попрацювати на холостому ходу близько 20 хвилин, або здійснити поїздку на 10. 15 км.

Порядок проведення робіт із заміни олії в АКПП «Citroen С4»:

 • підставити під зливний отвір підготовлену ємність;
 • відкрутити розташовану під піддоном коробки пробку зливного отвору;
 • під пробкою знаходиться захисний клапан, який знімається так само. відкручується відповідним ключем;
 • дочекатися, доки з зливного отвору не перестане капати відпрацювання. зазвичай виливається 3. 4 літри рідини;
 • закручуємо на місця спочатку клапан, потім пробку;
 • відкручуємо на бічній стінці корпусу коробки пробку заливного отвору;
 • використовуючи вирву або шприц, залити кількість масла, що дорівнює злитому;
 • закрутити пробку;
 • запустити двигун, почекати, доки не запуститься вентилятор, потім по черзі пройтися важелем селектора за всіма положеннями з невеликою затримкою у прямому та зворотному порядку;
 • не глушачи двигуна, викрутити зливну пробку, не чіпаючи клапана, дочекатися, поки не стічуть залишки олії;
 • закрутити пробку.
READ  Заміна датчика тиску олії Lacetti

Зазвичай складності виникають тільки з відкручуванням пробок, в усьому іншому процедура досить проста. Але таким чином ви заміните не більше половини старої олії. Щоб покращити цей показник, деякі автолюбителі вдаються до повторних замін (після наїзду щонайменше 50 км.).), що досить затратно і за матеріалами, і за часом, і зусиллями. Повна заміна олії можлива лише в автосервісі з використанням спеціального апарату. При цьому будуть замінені і фільтр, і всі прокладки, що прийшли в непридатність.

Як самостійно замінити масло в АКПП автомобіля «Citroen С4» Посилання на основну публікацію

Особливості перевірки рівня трансмісійної рідини

Як перевірити рівень масла в АКПП у Citroen С4? Для здійснення даної процедури необхідно в положенні “Паркінг”, завести двигун, далі слід забезпечити собі доступ до заливного отвору. Якщо пального більше необхідного, воно буде витікати. При недостатній кількості його не буде візуально видно. Враховуючи це, рідину потрібно долити до верхньої межі.

Важливо! При недостатній кількості масла, відзначається характерна вібрація, погіршується розгін, а при надлишку може відбуватися із утрудненням зміна швидкісних режимів.

Коробка «автомат» не обслуговується, не передбачено здійснення заміни трансмісійної рідини. У профілактичних цілях можна здійснювати часткову зміну цієї речовини. Як здійснити заміну масла в с4 в АКПП?

Citroen C4: заміна олії в АКПП Відео

Можуть вийти проблеми серйозніше перехід АКПП в аварійний режим, різкі удари та ривки при перемиканні, а також на початку руху, слабкий відгук на дії водія.

Основна причина описаних неприємностей. забруднення масла, зниження його експлуатаційних характеристик. Вихід один заміна олії АКПП Citroen. Хоча коробка передач позиціонується як необслуговувана, тобто виробником не передбачена процедура заміни трансмісійної рідини, досвідчені ситроєноводи рекомендують оновлювати масло на кожних 30-40 тис. пробігу.

Чи потрібно проводити заміну олії?

В офіційному посібнику користувача сказано, що автоматична коробка передач не підлягає обслуговуванню та міняти в ній масло не потрібно. Але досвідчені автомеханіки заперечують подібні інструкції, говорячи про те, що склад, що змащує, — це витратний матеріал. Він відпрацьовується, забруднюється, випаровується, втрачає свої властивості. Поступово підвищується швидкість зношування деталей, і в певний момент комплектуюче виходить з ладу.

Рекомендації виробника машини побудовані на двох припущеннях:

 • /Машина працюватиме лише протягом гарантії — 100 000 км або 3 роки, залежно від того, що настане раніше. Звичайно, середньостатистичний споживач купує авто не на 3 роки, планує їздити на машині якомога довше.
 • /Автомобіль буде експлуатуватися в хороших умовах, у відповідних режимах. У сучасному місті хороші умови недосяжні. У найбільш складних режимах роботи машина опиняється в пробках — постійні зупинки та старти заважають системі подачі олії видавати нормальну кількість мастила на деталі. Крім того, у вузлах підтримується висока температура.

Якщо машиною потрібно користуватися довше, ніж термін її гарантії, рано чи пізно доведеться здійснити заміну масла в АКПП Citroen С4. Питання в тому, як швидко це робити.

Виявляємо необхідність заміни за основними ознаками

Деякі автовласники заявляють, що АКПП потрібно обслуговувати раз на 35–50 тисяч кілометрів пробігу, інші заперечують, що проїхали вже понад 100 тисяч, і нічого не зламалося. Конкретні терміни залежать від того, як використовується машина: хтось їздить хорошими дорогами рано вранці або пізно вночі, не потрапляє в пробки. Інші, навпаки, експлуатують машину в найскладніших для неї умовах. Тому й проблеми у когось виникають через 50 тисяч кілометрів пробігу, а у когось через 150 тисяч.

Великий пробіг авто. не привід міняти масло. Якщо машина справно працює, немає жодних ознак поломки КПП, то заміна лише завадить.

 • Під час роботи машини під час перемикання передач з’являються сторонні звуки, вібрація.
 • Автомобіль не коректно реагує на перемикання передач або зовсім не реагує. Неправильно може працювати одна передача або відразу кілька.
 • Перемикання передач супроводжується ривками, ударами.
 • Перехід коробки в аварійний режим.
 • Потемніння олії. Перевірити колір можна простим способом. Необхідно взяти аркуш паперу і капнути на нього олією зі щупа. Якщо залишилася просто жирна пляма, то все нормально. Якщо виявилися чорні вкраплення, невеликі фракції металу або інші забруднення – матеріал відпрацьований і підлягає заміні.

Як виконати заміну

Якщо у Вас немає бажання платити автосервісам за таку процедуру, заміна олії Citroen С4 своїми руками легко здійснити і не займає багато часу у водія. Далі буде розглянуто, як поміняти олію Citroen С4. Перш ніж приступити до роботи, слід приготувати необхідні матеріали та інструменти, а також місце проведення цієї операції. Про те, яке масло заливати в двигун Citroen С 4, найкраще дізнатися з інструкції з експлуатації машини або у дилерів, які реалізують моторні мастила.

Важливо! Перед заливкою моторного масла іншої марки, слід промити систему змащення спеціальною рідиною для промивання.

Виробник рекомендує використовувати для цього автомобіля мастило total guartzineoecs 5w-30, а ще краще застосувати ineofirst 0w-30. Об’єм масла в двигуні Citroen з 4 3,5 літри, тому купуйте каністру мастила об’ємом 4 літри, цього буде достатньо.

Вибираючи олію, слід орієнтуватися на пробіг машини. Чим він більший, тим більшу в’язкість мастила слід вибирати.

Ще важлива деталь при ТО це фільтр масляний для Citroen з 4, який є розбірним корпусом, в якому встановлений замінний фільтруючий елемент. Виробник встановлює Citroen Grand Picfsso, але можна використати аналоги цього виробу. Це FO-ECO060 виробником є ​​JAPAN PARTS, 64307 від Марсо, ТІ 639 від MFILTER, N1315030 від NIPPARTS та інші.

Заміна олії АКПП АЛ4(Al4) Citroen, Peugeot. На прикладі ситроен с4.


| Denial of responsibility | Contacts |RSS