Цей алюміній GFC Topper або Camper може утримувати запасну вантажівку

Go Fast Campers стверджує, що зробив найсильніший у світі вантажівка, а компанія, що базується в Боземані, підтримує свою претензію за допомогою тесту на вершині, що включає мимоводу Toyota Tacoma та невпевнено збалансований Ford F-250.

алюміній, topper, camper, може, утримувати, запасну
алюміній, topper, camper, може, утримувати, запасну

Технічно останній Topper Platform GFC може підтримувати до 800 фунтів динамічного навантаження, але це нібито сильніше, ніж рейки ліжка будь.якого пікапа. Для того, щоб продемонструвати міцність платформи топпера зі статичним навантаженням, GFC ретельно опустив один форд кабіни вагою 4500 фунтів на дах.

Я не можу підкреслити, наскільки це небезпечно і дурно. Як попереджає випускник Jalopnik Wes Siler, витончений стресовий тест. це жахлива ідея, але, е, це дійсно отримує точку: топпер платформи GFC смішно сильний.

Сильніше, навіть, ніж ліжко Toyota Tacoma другого покоління, що використовується під час тесту. GFC довелося зварювати 500 фунтів сталі всередині ліжка Tacoma, щоб підкріпити його-щоб переконатися, що вона не застібне під вагою Ford F-250. Таким чином, якби платформа Topper дав, це було б пов’язано з власною слабкістю, а не з Tacoma.

Але ні посилений Tacoma, ні The GFC Topper не провалилися. Якщо ви коли.небудь замислювалися про те, чому ці снаряди кемпер.S. виготовлення. ось чому.

Слухайте, що це одні з найкращих навушників, які можуть отримати користувачі Samsung та мають активне скасування шуму, неймовірну якість звуку та довготривалий акумулятор, що швидко заряджається.

алюміній, topper, camper, може, утримувати, запасну
алюміній, topper, camper, може, утримувати, запасну

GFC каже, що топпер підкріплюється алюмінієвими деталями заготовки до затискачів, які кріплять його до вантажівки. А рамка закріплюється на кожному шві, а не зварюється, щоб зупинити переломи напруги. Вся справа важить 135 кілограмів при розмірі для такоми з коротким ліжком, тобто він легший, ніж інші жорсткі снаряди.

Як ви можете собі уявити, середній кемпер не проходив добре під одним тестом. GFC покладіть на Tacoma склопластику на Такому і залишив F-250 на хвилину. Підвіска Такоми виглядала так.

GFC каже, що та сама модель Topper зі склопластику не набагато дешевша, ніж топпер.платформа, яка коштуватиме 3995. Очевидно, GFC не буде виглядати так приємно, як кольорний кемпер, який слідує за лініями нової вантажівки, але принаймні це об’єктивно і обурливо сильніше.

Источник

Image:jalopnik.com