Довгостроковий тест Ford Mustang Mach-E 2022

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

Знову до Ноолка, цього разу на сімейному відпочинку, який був укладений у обіцянку сонячного світла та приморського з можливістю розлучення, якщо у нас закінчилося електроенергія, коли у нас вдома ідеально справний бензиновий автомобіль вдома. Хто знав, що спроба врятувати планету буде пронизана такою небезпекою?

Якщо ви пробачите спойлер, я залишаюся щасливо одруженим: ми проїхали 981 милі за 10 днів, стикаючись поруч із без драм і проводили значно більше часу в черзі на морозиво, ніж чекати, коли машина заряджається.

Це стало можливим завдяки двома новими концентраторами швидкого зарядки в регіоні, одному проводячи GridServe, про який я проводив лірику раніше, і один керував MFG (моторне паливо), що все настільки вражає з точки зору числа та можливостей з його зарядних пристроїв, якщо трохи більше схоже на традиційну паливну станцію в її виконанні.

Як результат, я знав, що коли ми приїхали в Ноолк з південно-західного Лондона, я міг поповнити час, який знадобився, щоб відпочити. А згодом у наших святах, коли ми їхали з нашої бази в Кромер до Снайтертона, щоб спостерігати Завжди там і ніколи не клопоту чи марнотратства часу.

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

Одне з найбільш знакових імен у бізнесі йде “шахрайство” з електричним кросовер

Між ними ми розмістили банк з чотирьох зарядників у самому Кромері. Вони не були швидкими в 11 кВт, але в той час, коли нам знадобилося щовечора поплавати, вони поповнили б 20-40 миль дальності, що зазвичай було однаковим або більше, ніж ми використовували в дні, коли ми не робили ‘ t йти походи.

Киньте кілька місцевих визначних пам’яток з вільними повільними зарядними пристроями, і я швидко пережив один відпустку, що було зарядним пристроєм 50 кВт, який я спочатку ідентифікував як нашого Спасителя для поїздки, але виявився зламаним майже рік.

Що з Mach-e? Ви пригадаєте, що він прийшов для чогось удару в останніх звітах, особливо це стосується його видання Buckaroo на нерівних дорожніх поверхнях, і помітно, що Ford нещодавно приніс новину, що автомобілі моделі 2022 року були підняті з переглянутою призупиненням, щоб протистояти цьому. На більш гладких дорогах це ледве проблема, але потрапляє на неправильний вид поверхні, і незабаром ви будете струшені і перемішали до краю терпіння. Скажімо, що я з нетерпінням чекаю дізнатись, наскільки це вдосконалення.

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

Інакше, однак, Mach-e-це абсолютно компетентний автомобіль і, безумовно, достатньо хороший, щоб стільки миль проїхати досить без зусиль. Є безліч сховища, це досить просторий для всіх нас. у тому числі двох дітей у висоту старше 170 см. подорожувати в комфорті, і це вдосконалюється таким чином, що більшість електричних автомобілів є.

Особливо слід зазначити кількість, яку ми могли б забитися в черевик. і що ми можемо засунути те, що залишилося в простір під капотом, тим самим зберігаючи кабіну відносно вільною від безладу.

В найприємнішому сенсі, що створило досить не примітного досвіду. Підвіска вбік, MACH-E-це не поганий автомобіль: це просто не вистачає якоїсь нової конкуренції на чолі з Kia EV6, який перемістив гру далі. Надія повинна бути тим, що оновлення останньої моделі йдуть певним чином, щоб принаймні подолати цю прогалину.

Любіть це

Відчуття тепла

Немає сумніву, значки Mustang роблять Mach-E виділяються, спонукаючи до розмов та додавання трохи містики.

Ненавидіти

Захоплення застуди

Крихітна затримка між натисканням і реакцією з кнопок входу (а не ручки) починає втягувати, оскільки стає холоднішою та мокрою.

Фурн Mach-e виявляється корисним. 14 вересня

Як зателефонувати до перерви під капотом електричного автомобіля? Американці люблять “Frunk”, як на передньому багажнику, але ми не американці. Незважаючи на це, він регулярно виявляється корисним. Це дивна форма і не величезна на 136 літрів, але вона корисна або для зберігання зарядного кабелю, або видавлення в останні кілька шматочків вільного вантажу, які ще б котилися.

Пробіг: 14 987

Його великий сенсорний екран. це точка розмови. і з правильних причин. 7 вересня

В ці дні недостатньо для автомобілів, щоб бути автомобілями. В епоху гігантського екрану Tesla (з функціональною подушкою Whoopee), повинні бути і примхувачі, які також додають трохи сюрпризу для матеріалів.

Тут Mach-e Excels, від власного центрально встановленого, орієнтованого на портрет гігантському екрану до значків диких коней та багато іншого. Екран. це тріумф. Це перше, що всімкоми і Мінія Валадель, коли вони піднімаються всередину, це інтуїтивно зрозуміло, і це дозволяє виконувати великі, кучеряві функції, які легко вдарити в рух у русі.

Практично єдиним недоліком є ​​те, що єдина функціональність, що я розкрив,-це можливість грати в нальоти (проти машини чи друга) або робити місце мистецтва у форматі, який більше нагадує мені про моє Дитинство на спектрі ZX, ніж сучасний світ. Поставити муджанг.значок спереду та в центрі та переробляти з будь.яким Ford Blue Oals. це ще один розумний хід.

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

На самому базовому рівні це робить Mach-e виділитись, наскільки я, мабуть, ніколи не керував автомобілем, про яку перехожі хочуть дізнатися більше про. З іншого боку, він піднімає Mach-e як щось особливе і йде якось виправдати 40-ти кілометрів, запитуючи ціну, що, можливо, скромний форд не міг цього зробити легко.

Третій, проте я висвітлюю, має менший успіх, і обертається навколо спроби відповісти на запитання, яке я не впевнений, що хтось запитав: винаходити ручку дверей та замок дверей.

У випадку ручки у Mach-E є невеликі круглі кнопки, з цікавим потягом, що висить трохи нижче вікна. Окрім невеликого сміху за рахунок тих, хто не знайомий з автомобілем, намагаючись його зрозуміти, вони нічого не роблять, крім того, що не дають трохи дратівливого моменту.

Замок дверей-по суті цифрова версія комбінованого замка старої школи, до якого можна отримати, натиснувши освітлені кнопки вниз по стороні дверної рами-просто дивно. Знову ж таки, це змушує людей говорити, що може бути і суттєвим, і достатньо, щоб виправдати його присутність.

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

Але мій досвід пропонує вам використовувати його один раз, цікаво, чому ви не просто провили ключ, а потім витратили кожну поїздку, сподіваючись, що ніхто не запитує, чому на землі у вашому автомобілі є номери, надруковані вниз по ній. Можливо, це змушує мене звучати як старий, а не схвильований тисячоліття, і, можливо, це означає, що я пропустив суть, але, на мою думку.

Загалом, мені подобається, що Ford намагався бути дещо іншим. Звичайно, деякі зусилля. більші хіти, ніж інші, але я був би ще більш розчарований, якби Форд намагався ввійти в нову еру без кількох процвітань. Є час вчитися. навіть якщо це означає робити кілька помилок по дорозі.

Любіть це

Крута користь

Миттєва повітряна кон-кон-кон-кон-конструкція-це радість в EV, при цьому холодне повітря перекачує набагато швидше, ніж у льоду.

Ненавидіти

Полягає в тому, що білизна?

Після запуску Mustang повинен надати своїй рідині насос. Це звучить (коротко) як пральна машина на циклі.

Пробіг: 14 089

Життя з Ford Mustang Mach-E: 3 місяць

Їзда в найспортивнішому варіанті Mach-E спонукає їзду на переосмислення. 24 серпня

Ви можете згадати, що я застогнав про сувору їзду мого Mustang Mach-e. Ну, привід до спини з швидшим варіантом GT змусив відчути, що він сидить на подушці. Що б із змінних налаштувань ви вибрали в GT, їзда така ж смішна, як і її ціна 72 750 фунтів. Якщо ви хочете mach-e, модель нижчого класу, безумовно, повинна піти.

Пробіг: 13,010

Назад до вершини

Нарешті, наш чоловік не має застережень щодо використання EV для довгих подорожей. 17 серпня

Я проїхав багато електромобілів протягом декількох років, але, незважаючи на те, що жодного разу не потрапляв у проблему з дальністю чи зарядкою інфраструктури, незалежно від того, наскільки віддалене моє призначення, я повинен зізнатися, що були випадки, коли я вирішив взяти замість цього автомобіля, що дає змогу, лише для абсолютного спокою, щоб усунути ще одну потенційну клопоту.

Тепер я вважаю, що мій розум змінюється. Так, минули роки, і так, мені пощастило, що я мав вибір, але, як тільки мені довелося продати поїздку на 500 миль до Західного Уельсу як пригоди, щоб переконати себе, що варто зробити, тепер у мене немає вагання.

Ознайомлення-це, звичайно, не лише те, що доступне на моїх маршрутах і на моїх напрямках, а й від того, хто знає, хто найнадійніший зарядний постачальник Я можу потрапити на неприємності, завжди складати альтернативні плани і усвідомлювати, що якщо я вражаю неприємності, мережа, як правило, досить хороша, щоб вивести мене з цього.

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

Що мене вражає як цікаве, це те, що цей момент просвітлення настав, поки я був за кермом Ford Mustang Mach-E, який за більшістю заходів є досить пристойним, але посереднім EV, досить добре, щоб добре продати, але встановити кілька орієнтирів (Якщо такий, що є, можливо, можливо, діапазон, запропонований версією розширеного діапазону) на все більш конкурентоспроможному ринку.

Це, можливо, допомагає, що я пишу це, оскільки нація охоплена тепловою хвилею, хоча перевершення покращення ефективності іноді компенсується необхідністю запустити Air-Con.

Як путівник, проте, 200-милі дальності, що вказували під час роботи з нагрітими сидіннями та іншими допоміжними в глибині зими, замінено піком 269, вказаними на милі після деяких особливо обережних виїздів та зарядки гарячої погоди.

Незважаючи на це, я б сказав, що абсолютна впевненість у тому, щоб отримати 200 і більше миль у реальному світі, у поєднанні з сьогоднішньою вдосконаленням зарядної мережі, позначає точку, в якій я перейшов до того, щоб бути щасливим, щоб висунути будь-які обставини.

Звичайно, 100 миль в кожному напрямку рідко буде достатньо, щоб отримати мене де завгодно значущого і назад, але 25 хвилин при швидкому зарядному пристрої (або дужки зупинок половини цього часу) достатньо, щоб додати ще 50% пробігу та Розтягніть свій діапазон у сферу розумної одноденної поїздки.

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

Тактика для розтягування наявного пробігу застосовується до всіх автомобілів; Вимкнення повітряних або обігрівачів додає чудову 10-20% прямо назад, подорожі зі швидкістю 65 км / год, а не 70 км / год дає 5-10% назад, при цьому просто зосередившись на русі більш плавного та перенесення якомога більше швидкості, варто ще 5%.

Це, звичайно, основна математика, але чудово, як мало часу проїхати на кілька миль на годину повільніше.

Перевага полягає в тому, наскільки ви також відчуваєте життя і до життя. Після того, як ви пережили страх бути на межі та довіряти діапазоні та заряджати інфраструктуру, водіння EV. це безперечно спокійніший, більш розслабляючий досвід, частково завдяки тиші, але також тому. Кожне опитування говорить про це, але варто повторити: як тільки ви перейдете, ви навряд чи захочете повернутися назад.

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

Все це доповнює зростаюче очевидний висновок: після періоду підйому і з багато чого робити, зарядна інфраструктура наближається досить добре зараз для кількості ЕВ на дорозі. А кількість. і можливості. EVS на ринку досить хороші для більшості водіїв, щоб зробити перемикач.

Обидві сторони цього рівняння повинні, звичайно, продовжувати рухатися вперед, але, на мій досвід це.

Любіть це

Запаморочити

Значки поні працюють, привертаючи увагу та питання, які щоденний Ford не отримає.

Ненавидіти

Це хустка

Все чорний автомобіль у цю погоду? Немає сюрпризів, що в спекотні дні гарячіше, ніж сонце всередині.

Пробіг: 12 890

Життя з Ford Mustang Mach-E: місяць 2

Зарядка щаслива. 27 липня

Лондон. Норвіч і назад, близько 320 миль. Я хвилювався, поки я не дізнався про новий об’єкт GridServe в регіоні, з 36 точками зарядки, 22, здатними зарядитись на рівні 350 кВт. далеко перевищує максимум Ford 107 кВт. Я зупинився, поїхав до Коста, перевірив кілька речей у (безкоштовному) Інтернеті та повернувся, щоб знову знайти автомобіль повною. Дивовижний.

Пробіг: 12 786

Ви сидите комфортно? Ми, безумовно, ні. 13 липня

Дозвольте мені просто вийти з цього шляху, щоб я міг писати про інші речі, поки мені не доведеться попрощатися: їзда Ford Mustang Mach-e вражає жахливо, до того, що це робить автомобіль неприємним для життя.

Деякий час я думав, що це неправильна сторона цієї критичної лінії, але з досвідом та регулюючи налаштування, я знайшов щасливіше місце.

Проблема випливає з крихкої обстановки, яку я підозрюю, що був розроблений, намагаючись зробити великий позашляховик на живе до імені Mustang. Я не впевнений, що Ford в моєму житті був проданий з такою малою витонченістю підвіски.

І хоча твердість надає йому псевдо-спортивного краю, я незабаром набридаю головою, граючи в Buckaroo на пробігу на автостраді або справляючись із постійним непорушеним піттером руху по нерівній дорозі. Частина відповіді. це вибір режиму водіння шепоту.

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

Підвіска не регулюється на стандартному Mach-E (вона робить на GT, що вимагає власного вступу до книги жахливих налаштувань Ford), але ця установка пригнічує різкість рульового та дроселя, і результат полягає в тому, що коли машина відскакує і стукає, ваші результуючі рухи не перебільшують наслідки.

Я також підозрюю, що знайомство полегшить проблему. Це може бути абсолютно ненаукаюча теорія, але я вважаю, що з часом ви підсвідомо почнете компенсувати примхи автомобіля, трохи більше підтягуючи своє тіло проти коливань і змінюючи своє місце для сидіння та рульове положення.

довгостроковий, тест, ford, mustang, mach-e, 2022

Зараз я провів кілька тисяч миль у Mach-e, і дороги, які колись залишали мене замислитися, що пішло не так, зараз проходять у відносній анонімності. Правильно чи неправильно я можу принаймні сказати, що я змирився з цим безсумнівним недоліком, саме так я поясню, чому, мабуть, багато, імовірно, щасливі, драйвери Mach-e на наших дорогах.

Шкода полягає в тому, що Форд пішов цим шляхом в першу чергу. Так, це залишило б його відкритим для звинувачень у тому, що вони, як і всі інші.

Kia EV6 та Hyundai Ioniq 5 прибили його, їх верховенство настільки зрозуміло, що вони надають ефект ореолу для всіх майбутніх електрифікованих продуктів від корейських брендів. Навпаки, добре, хоча Mach-e може бути, ці недоліки означають питання про електрифіковане майбутнє Ford.

Любіть це

Великий принт

Ненавидіти

Отримати контроль

Замінюючи ручки дверей на кнопки кнопки здається вирішенням проблеми, яка не існувала

Пробіг: 12 087

Назад до вершини

Весело на сонці. 6 липня

Привіт сонячне світло. У глибині зими, коли нагріті сидіння Mach-E та повітряні кондиції були багато, я намагався отримати вказані 200 миль від нього після повного заряду. Тепер, коли температура навколишнього середовища ближче до 25 градусів С протягом декількох днів, вона ближче до 270 миль. Це робить величезну різницю в тому, де я б розглянув його.

Пробіг: 10 798

Життя з Ford Mustang Mach-E: місяць 1

Вітаючи Mach-e до флоту. 22 червня 2022 року

Це ознака часу, коли запуск цього Ford Mustang Electric позашляховика викликає стільки питань, запитів та коосів інтриги, як і це було купе, що працює від V8.

Що саме по собі відповів на один сумнів, який я мав до того, як я їздив де завгодно. Пуристи можуть відчайдушно, але, здається, переважна більшість сучасних автомобілістів підписуються на віру, що “стангер-монітор існує, щоб заінтригувати, збуджувати та штовхати межі, а не сидіти виключно на м’язовому автомобілі, що витікає паливом (попередньо, імовірно, вимерти в досить коротке замовлення).

Це полегшення для мене (і, звичайно, Форд), оскільки це може бути легко відволіканням від того, що є, принаймні, на папері, одному з найбільш інноваційних і найважливіших нових Fords у поколінні, а також від усіх намірів та цілей Перший належний електричний автомобіль бренду.

Запізаючись на електричну вечірку, як є Ford, це також автомобіль, з яким він повинен висадити фієсту, мондео або фокус, схожий на присоску. Якщо Mustang mach-e ковзає в глибину автомобільного чистилища поряд з екоспортом, b-max або ka другого покоління, це не загрожує лише імені Mustang, але потенційно сама по собі, така важливість встановлення себе як ключа Гравець на EV Market.

Хороша новина полягає в тому, що реакція поки що була хорошою, від нашого власного чотиризіркового вироку дорожнього тесту до вражаючих показників продажів у всьому світі. З точки зору сприйняття, принаймні, Ford зараз розглядається. майже. в темпі, коли мова йде про EVS.

Що стосується обох, однак, після більш ніж 1500 миль за кермом цього вже добре запущеного Mach-e (він прибув з 8000 миль на годиннику), я вже маю сильне відчуття, що це автомобіль, який буде Розкрийте його характеристики. як добрі, так і погані. протягом тривалого періоду.

Той, який я висвітлю відразу, оскільки, я вважаю, більшість водіїв помітить подібні за короткий проміжок часу, однак, це якість їзди. Я бачив, як це описав один надентузіастичний коментатор як “красивий”, але я просто не можу погодитися. У чомусь, крім його найменшої обстановки,

Источник

Image:www.autocar.co.uk