ByTedance S Pico розкриває свою останню гарнітуру VR, оскільки вона має на меті конкурувати з Meta Quest 2

Піко 4 прибуде в деякі країни наступного місяця близько 420, але американський випуск не оголошено.

Спонсоровані посилання

Піко

Дочірній Піко має. Pico 4 спочатку буде доступний у Японії, Південній Кореї, Великобританії, Франції, Німеччині, Іспанії, Італії та вісім інших європейських країн. Піко ще не розкрив планів випуску США.

Гарнітура. яка має процесор Qualcomm XR2, GPU Adreno 650 та 8 ГБ оперативної пам’яті. може використовуватися як окремий пристрій. Піко стверджує, що акумулятор, який знаходиться в задньому ремінці, щоб допомогти збалансованому, пропонує близько трьох годин використання на одному заряді, як зазначається. Пристрій важить 295 грам без ремінця та 586 грам, коли він прикріплений.

Pico 4 добре обладнаний, щоб забезпечити покращений досвід #VR без порушення комфорту.

bytedance, pico, розкриває, останню, гарнітуру, оскільки

Повідомте нас, які особливості вам найбільше любите!

bytedance, pico, розкриває, останню, гарнітуру, оскільки

Ви також можете підключити Pico 4 до ігрового ПК для досвіду VR вищого класу. Це може знадобитися для повного використання подвійних дисплеїв, які пропонують роздільну здатність вище 4K при роздільній здатності 4320 х 2160 для кожного ока. Дисплеї мають швидкість оновлення 90 Гц та 105-градусне поле зору, згідно

Pico 4 використовує відстеження зсередини без потреби у зовнішніх маяках. Він поставляється з контролерами руху Pico 4 (які мають функції вібрації), і є чотири зовнішні камери, як вказує. Згідно з веб-сайтом PICO, пристрій запропонує повнокольорове проходження-над чим мета працює для своєї гарнітури Project Cambria.

Враховуючи, що Bytedance також володіє. Не повинно дивуватися, що є спосіб переглянути відео з цього додатка. Ви також зможете поділитися досвідом VR для Tiktok. У форматах VR та 360 буде ще сотні речей, які слід спостерігати. Pico працює над тим, щоб також принести на платформу спорт та “концерти на базі аватару”.

Що стосується ігор, то в магазині Pico є 165, а більше додається щотижня. Гарнітура підтримуватиме подібні до вершинних жалюзі: викуп короля, Demeo. Все в одному літній спортивний VR та просто танці VR (який прибуде в 2023 році як ексклюзивний піко). Також буде підтримка SteamVR.

Тим часом планується запустити досвід у метаверс-стилі під назвою Pico Worlds наступного року. На відміну від мета. Здається, у аватари Піко є ноги.

Pico 4 з 128 Гб зберігання коштує 429 євро (близько 422). Модель з подвійною ємністю зберігання запустить вам 499 євро (приблизно 491). Попередники відкриваються в наступному місяці, і гарнітура доставить 18 жовтня. Піко також випустити кілька аксесуарів наступного року. Більш точний фітнес.трекер, бездротовий ключ для підключення до ПК та корпус, що перевозить, коштуватиме 50 євро (або близько 49).

Усі продукти, рекомендовані Engadget, вибирають наша редакційна команда, незалежна від нашої материнської компанії. Деякі з наших історій включають партнерські посилання. Якщо ви купуєте щось через одне з цих посилань, ми можемо заробити партнерську комісію. Усі правильні під час публікації.

Источник

Image:www.engadget.com