Apple AirPods Pro Review 2-й покоління великі вдосконалення зсередини

Apple AirPods Pro Review (2-й покоління): великі вдосконалення, все зсередини

Три роки тому Apple нарешті подарувала людям те, що вони хотіли: активне скасування шуму (ANC) у наборі AirPods. Ця модель першого покоління зберегла загальний вигляд класичних навушників компанії, але додала наконечники вуха для шумової ізоляції разом із кращою відповідністю. Після повного переробки “регулярних” AirPods минулого року та введення деяких навушників з надвисором у 2020 році Apple, нарешті, оприлюднила свої останні преміальні навушники поряд з iPhone 14: Другого покоління AirPods Pro (249).

Для версії 2.0, Apple не повністю переписала формулу. Якщо ви сподівалися на оновлений дизайн для нового AirPods Pro, Apple, безумовно, залишила вас розчарованою. Замість повного капітального ремонту компанія замість цього зосередилась на внутрішніх місцях, додавши кілька нових функцій та вдосконалювати те, що вже було за допомогою нового кремнію. Тож, хоча Apple не відмовилася від естетики, ці AirPods Pro все ще сильно відрізняються від попереднього видання.

  • Вдосконалений звук
  • Зоряний режим прозорості
  • Твердий АНК
  • Безшовне перемикання між пристроями Apple
  • Той же дизайн
  • Новий жест дотику вимагає практики
  • Середній час акумулятора
  • Персоналізовані результати просторових аудіо різняться

Дизайн

Зараз ми на нашому п’ятому наборі навушників від компанії, і поки що він лише підняв вигляд «регулярних» повітряних полів. і це було лише до третього ген. Вже тоді компанія зберігала свої стікінки, поляризуючий елемент дизайну, який став ознакою справжнього бездротового складу Apple. Очікуючи, що люди в Купертіно скинуть стебло в цей момент, ймовірно, вправа в марності, але ей, я вітаю Apple, щоб довести мене неправильно.

Навіть із звичним виглядом є кілька невеликих, але значних змін. По.перше, це те, чого ви не бачите: новий жест пальців. Стебло AirPods Pro все ще можна натиснути для основних елементів керування (відтворення/пауза, пропускних треків, звукових режимів та Siri), але тепер сторона цієї панелі приймає Swipes. Цей сенсорний жест використовується для управління гучністю і відображається з обох боків. На жаль, ви не можете просто провести його, або навушник випасти з вашого вуха; Ви повинні використовувати великий палець, щоб підбити стебло, як і ви, якщо ви збираєтеся натиснути основну кнопку. Одне доповнення, яке ви можете побачити. це зайвий невеликий розмір наконечника вуха, що покращить придатність (не кажучи вже про пасивне зменшення шуму) для ще більшої кількості людей. Помітно Apple регулює ці повітряні пори для невеликих вух, намагаючись підвищити загальну продуктивність та комфорт.

Інші ключові зміни дизайну пов’язані з корпусом зарядки AirPods Pro. По-перше, на цей раз у нього вбудований динамік, що полегшує чуття пінгса, коли ви шукаєте навушники або активуєте тони для низької батареї, зарядки та спарювання. Відповідно, решітка тепер видно на нижньому краю. Корпус IPX4 оцінюється так само, як і AirPods Pro, тобто це теж потурало піт і водостійка. Крім того, зараз з одного боку є ремінця. По.справжньому Apple, в коробці немає жодної, тому додаткова зручність коштуватиме вам більше грошей. В даний час компанія продає шнурок у своєму інтернет.магазині від у випадку 13, але ви можете очікувати, що інші виробники аксесуарів незабаром запропонують альтернативи.

Програмне забезпечення та функції

Усі функції для AirPods Pro запечені в iOS, тому не потрібно завантажувати окрему програму, щоб внести зміни. З цієї причини навушники безперешкодно поєднуються з телефоном, коли ви відкриваєте корпус, і торкніться екранного спливаючого вікна. Як і раніше, ви можете швидко отримати доступ до скасування шуму, прозорості, просторового аудіо та відстеження голови з довгим натисканням на повзунок гучності в центрі управління.

В iOS 16 зараз є ярлик у головному перегляді налаштувань iPhone, зберігаючи вам додаткові крани через меню Bluetooth. Після того, як ви потрапите на сторінку налаштувань AirPods Pro, ви побачите фігури акумуляторів для навушників та корпусу (одне число для обох). Параметри контролю шуму для АНК, прозорості та вимкнення обох знаходяться трохи нижче з можливістю перенастроювання довгого пресу для активації SIRI, а не провести цикл через ці звукові режими. Тест на підказку Apple також живе в цьому меню, як і повзунки для відключення адаптивної прозорості, виявлення на вухах, корпус зарядки звучить оптимізована зарядка та знайдіть мою.

Apple раніше пропонувала адаптивне еквівалент, але нова особливість для AirPods Pro другого покоління-це адаптивна прозорість. Це допомагає, коли ви перебуваєте в режимі навколишнього середовища, застосовуючи рівень зменшення шуму до гучних шумів, як сирена або жакхам. Коли ви синхронізуєте AirPods Pro зі своїм Apple Watch, додаток шуму покаже вам, скільки децибелів пригнічується в режимі реального часу навушники. Більше того, ця інформація потім надсилається до програми Health, щоб ви могли відстежувати рівень слухової експозиції. Дійсно, AirPods Pro дозволяє вам все ще чути ці речі (ви хочете знати про наближення сирени), але це помітно зменшує їх суворість у інтересах ваших вух.

Ще одна нова функція Apple, представлена ​​на AirPods Pro, є персоналізованим просторовим аудіо. З цього основного меню налаштувань ви можете ініціювати процес налаштування пристрою на вуха, що, за словами Apple, покращить якість занурювальної якості просторового звуку з більшою точністю та чіткістю для режисерських елементів у фільмах, телевізійних шоу та відеороликах. Щоб налаштувати його, ви створюєте особистий профіль із передньою камерою TruedePth на iPhone. Після сканування обличчя та вух, ваш телефон робить все інше.

Це схоже на налаштування FaceID, тільки ви також захоплюєте сторони голови. Sony робить аналогічну справу, щоб адаптувати 360 реальність звуку для кожної людини з телефонною камерою та швидким скануванням. Персоналізоване просторове аудіо також буде доступне на першому поколінні AirPods Pro на додаток до AirPods третього покоління та AirPods Max. І як тільки ви налаштуєте його, звуковий профіль синхронізується на вашому iPhone, iPad, Mac та Apple TV

apple, airpods, review, покоління, вдосконалення, зсередини

У модернізованому випадку зарядки розміщується чіп U1, який дозволяє точно знайти пошук мого. До цих пір ви отримали загальне місце для пропущеної справи AirPods. Але з AirPods Pro, Apple пропонує інформацію про напрямок та відстань, як це робиться для авіаударів. Як оновлення, U1. це ультра.смуга компанії, яка є у кожному iPhone з 11 для точних можливостей розташування. Компонент робить те саме, що він робить для нового корпусу AirPods Pro на Airtags.

Чіп Н2

Чіп H1 Apple живляв свої навушники та навушники, включаючи продукти Beats, вже багато років. Компонент обробляє все адаптивне рівняння та активне скасування шуму до сирі-вільних рук. Однак кожен хороший фрагмент техніки проходить свій хід і на новому AirPods Pro, Apple представляє H2. Компанія каже, що новий чіп не лише пропонує покращену якість звуку та вдосконалену ANC, але і обробляє нові функції, такі як адаптивна прозорість.

H2 є більш потужним, але він також більш ефективний. Наприклад, з адаптивною прозорістю чіп здатний обробляти пристрої 48 000 разів в секунду, щоб визнати та заспокоїти ці суворі шуми, з якими ви можете зіткнутися. Для ANC Apple каже, що H2 може запускати алгоритми, які раніше не були можливими на пристроях, як AirPods. Отже, у поєднанні з драйверами, вентиляційними отворами та мікрофонами, AirPods Pro скасовує вдвічі більше шуму як модель першого покоління. H2 також підвищує адаптивний еквал.

Я знаю, це кілька претензій на підвищення продуктивності в різних сферах. Але все, що вам справді потрібно знати. це те, що новий чіп H2 робить все можливим, що Apple або додала, вдосконалювала або вдосконалювала з моменту 2019 року.

apple, airpods, review, покоління, вдосконалення, зсередини

Якість звуку

Всередині нового AirPods Pro, Apple каже, що нові алгоритми, підсилювач, драйвер та перетворювач поєднуються для “багатшого” звуку, підвищення чіткості та послідовної продуктивності в обсягах та частотах. Це багато звукових жаргонів, але те, що вам потрібно знати,-це те, що загальна якість звуку моделі другого покоління значно покращується з першої версії. Apple не брехала, коли обіцяла, що музика звучить краще при нижчих обсягах. Навіть коли я відхиляю рівні, просторові рифи вогонь і постардкору, що все ще прорізали чистого. Атмосферний звук гурту залишається недоторканим, а не стискатися до приглушеного шумного. Це серйозно вражає, що ця нова модель може зробити з більш спокійним обсягом, аж до басу.

Те, що Apple зробила з регулярним обсягом, теж чудово. Загальний звук справді багатший з більшою глибиною, чіткістю та ширшою звуковою сценою, щоб створити більш повне прослуховування. Ехо на знімках та підтримці на низькому, синтезі бум на “Royals” Лорді на рівних, але на протилежних кінцях частотного діапазону. Це зберігає легкий і розмірний, демонструючи тонкий нюанс у обох звуках. Звук не просто занурюючий, він теж більш детальний.

Источник

Image:www.engadget.com