5 майбутніх пригодницьких велосипедів в Індії Xpulse 400 до Zontes 350t

Майбутні пригодницькі велосипеди в Індії. Xpulse 400 до Zontes 350t

пригодницьких, велосипед, індії, xpulse, zontes

Пригоди велосипеди зараз стають надзвичайно популярними в Індії і є величезним хітом серед покупців, які шукають комфортну маршруту на великі відстані

Пригоди на індійському ринку зараз залучають неабияку кількість покупців та пропонують кращі можливості та міцний вигляд порівняно з іншими стандартними велосипедами, доступними на ринку. Побачивши тенденцію посилюється, ряд виробників велосипедів вже запустили багато пригодницьких велосипедів в Індії, і ось найкращі нові майбутні пригодницькі велосипеди, які, як очікується, вдарить у салони в Індії.

Royal Enfield Himalayan 450:

Новий Royal Enfield Himalayan 450. один з найбільш очікуваних пригодницьких велосипедів в Індії зараз, і, як очікується, буде представлено новий Powertrain 450cc. Тестові мули цього пригодницького велосипеда кілька разів шпигували за тестом і розкрили багато деталей про велосипед, включаючи новий кадр Trellis, на якому базується велосипед.

Поки бренд ще не ділиться офіційними характеристиками, очікується, що цей новий Himalayan 450 демонструє 6-ступінчасту ручну коробку передач. Очікується, що новий двигун з рідким охолодженням 450 куб.

пригодницьких, велосипед, індії, xpulse, zontes

Hero Xpulse 400:

Нинішній герой Xpulse 200 поки що отримав похвальну відповідь від покупців в Індії та має доступний пакет VFM. Очікується, що бренд розширить лінійку Xpulse в країні за допомогою запуску Xpulse 400, який не тільки запропонує більший двигун, але крім цього, також запропонує кращі можливості. Як повідомляється, він використовуватиме новий двигун 421 куб. См, а часовий час. близько H2 2023.

Хоча детальніше ще не поділяються, ми очікуємо, що Xpulse 400 похвалиться легкою рамою та компактним слідом. Крім того, велосипед буде продовжувати похвалитися ціною VFM, тим самим роблячи його сильним суперником для інших велосипедів у сегменті.

TVS 310 ADV:

пригодницьких, велосипед, індії, xpulse, zontes

Очікується, що буде базуватися на BMW G310 GS, очікується, що новий майбутній TVS 310 ADV дебютує в індійському. Цей велосипед не тільки поділить свою основу з BMW G310GS, але крім цього, також отримає подібні механічні компоненти. З того, що ми знаємо досі, цей новий велосипед буде працювати від того ж 312.2 CC Firecracker Одноциліндровий двигун, який доставляє 33.52 к.с. і 27.3 нм максимального крутного моменту.

Цей двигун прийде до шестиступінчастої коробки передач і буде похвалитися сильною та вишуканою продуктивністю. Очікується, що телевізори запускаються в Індії до середини 20123.

Zontes 350t

пригодницьких, велосипед, індії, xpulse, zontes

Zontes 350T має агресивний вигляд дизайну і є спортивним туром з остаточним зверненням. Він буде доступний упакованою з функціями, такими як п’яти-дюймовий повнокольоровий TFT Dash, світлодіодний фара з DRLS, високий лобовий скло, спортивні колеса безкримових коліс тощо. Він отримує живлення від одноциліндрового двигуна з рідиною 348cc, що розвивається близько 38 к.с. і 32 Нм.

Moto Morini X-Cape 650X

пригодницьких, велосипед, індії, xpulse, zontes

Moto Morini прагне заманювати клієнтів, які шукають середньої ваги ADV з Moto Morini X-Cape, і він буде доступний загалом у двох варіантах: стандартний та більш орієнтований на бездоріжній варіант X. Moto Morini X-Cape 650X отримує потужність з паралельного двигуна з двоциліндром 650 куб. Усі чотири мотоцикли 650 куб. См від бренду надійдуть у продаж у найближчі тижні.

SOURCE

Image:gaadiwaadi.com