Як правильно звинуватити седан Volkswagen Polo. Салон

Розмір зазору на Volkswagen Polo

Розмір зазору Volkswagen Polo залежить від методу вимірювання та завантаження автомобіля. Дані паспорта про дозвіл доріг наведені в таблиці нижче.

Модель моделі моделі, CM

За словами власників автомобілів, під навантаженням, зазор дорожнього руху Volkswagen Polo зменшує 25-35 мм. Причина ризику пошкодження дна машини значно збільшується.

Метод, який дозволяє збільшити зазор до Volkswagen Polo, без конструктивних змін у суспензії

Найпростішим методом збільшення зазору є використання коліс, які відрізняються від повного часу. Цей метод дозволяє підняти машину на 9-12 мм. Перевагою цього методу є відсутність необхідності втручатися в проект машинної підвіски. Існує кілька недоліків, основними з яких є:

 • спотворення показань спідометра;
 • вплив на вимірювання одометра;
 • ризик зловити колеса до арки під час поворотів;
 • погіршення поводження під час неправильного вибору колісних дисків;
 • Колеса вражають арку;
 • У навантаженому автомобілі шини можуть перекинути арку колеса.

Тіло

Іноді фарба на даху над лобовим склом відшаровується завдяки активному “пісковику” (це стосується обмеженої кількості машин).

Основна причина відмови переднього склоочисника. підкислення його трапеції (втулки). З невідомої причини це відбувається влітку та в спекотну погоду. Головне. подавати трапецію вчасно, інакше втулки підкиляться настільки, що вузол не вийде без зриву.

Навіть на нових автомобілях паливні трубки можуть брязкати на місці кріплення біля перегородки моторного відсіку. У кабіні з’являється резонансний пластиковий звук при певних швидкостях двигуна. Він обробляється ущільненням кріплення будь.якими імпровізованими засобами.

Дуже великий пробіг автомобілів може бути виданий з куточків “піскоструминної” куточків передніх крил у зоні суглобів з дверима/порогами.

Розміри в фарах потрібно змінювати дуже часто. Послуги не могли визначити точну причину їхнього життя. Верхні кріплення фари (вуха) досить легкі, відриваються від світлого удару. На ринку є дешеві китайські кріплення.

На ринку існує багато неорігінальних запасних частин для поло. Однак їх слід вибрати вибірково. Наприклад, ви можете безпечно приймати неорганські деталі суспензій від видатних виробників, але внутрішній шнур (трипоїд у випадку автоматичної коробки передач) повинен бути рідним (навіть назад), оскільки будь.які замінники мають надзвичайно невеликий ресурс.

Купівля деталей, що не є оригінальним тілом, не мають сенсу. Рідне залізо має адекватний цінник і в той же час дуже хорошої якості, особливо з точки зору антикорозійної стійкості.

Пластикова передня панель (“телевізор”) лопається навіть з незначним зовнішнім опроміненням. Досить неточно прокинутися у високу межу або замерзлий снігу. Якщо тріщина утворюється на місці опор (подушки) радіаторів, то теплообмінники в результаті можуть бути втрачені в буквальному розумінні цього слова.

Невеликі камені швидко швидко розрізають клітини радіатора кондиціонера, тому вам потрібно встановити захисну сітку на грилі на бампер. Доцільно мити теплообмінники кожні 60 000 км. Першим симптомом забруднення радіатора є швидкий від’їзд Фреона (необхідність частого рефіляції кондиціонування кондиціонування), спровокованого значним підвищенням тиску в ланцюзі через погане видування теплообмінника.

Якість фарби в поло є хорошою, як антикорозійна стійкість. Впливає ретельна адаптація автомобіля до російських умов. Поло не гірше, ніж дорожчі моделі занепокоєння з боку корозії, і в його класі сприятливо відрізняється від багатьох конкурентів.

Якість фарби в поло є хорошою, як антикорозійна стійкість. Впливає ретельна адаптація автомобіля до російських умов. Поло не гірше, ніж дорожчі моделі занепокоєння з боку корозії, і в його класі сприятливо відрізняється від багатьох конкурентів.

Личинка замка на дверях водія слабка. Він зношується досить швидко через постійне використання на автомобілях на дешевих рівнях обробки, без дистанційного контролю центрального замка. У морозах ризик його порушити особливо чудовий при повороті. Ефективна профілактика для істотного продовження життя личинки ще не придумала.

На машинах.престилінгу встановили личинку замка на кришці багажника. Вона не живе довго: або швидко зношується, або щільно забиваються через пару сезонів.

Двигуни та коробки передач

Атмосферний двигун 1.6 серії CFNA (85 та 105 літрів.З.) працює на машинах “дореформ”. Різниця в потужності досягається лише відповідною версією прошивки блоку управління.

Основна і неприємна особливість. стук поршнів при передачі на холодний двигун; В процесі нагрівання він залишає. В основному, цей “підтримуючий вокал” з’являється після 50 000 км. Починаючи з квітня 2013 року, виробник почав встановлювати модернізовані поршні, але це не допомогло. Струк присутній навіть на машинах “до реформи” 2015 року, і ті, що старий поршень змінив під гарантією.

Але стук поршня не призводить до значного зносу дзеркал циліндрів. багато двигунів проходять без капітального ремонту до 400 000 км. Це підтверджує досвід таксорів.

У зоні зрушення поршня чітко видно відповідні сліди, що легко виявити за допомогою ендоскопа вже на пробігу 100 000 км. У той же час вони повільно прогресують і не перетворюються на знущання. Навіть на двигунах з високим пробігом, стукає листя після розігрівання. Тут, у пам’яті, схожа історія з Ford Engine Duratec 1 вискакує.6 TI-VCT. Він також шумно працює і починає брязкати поршень на невеликих пробіжках, що не особливо впливає на його ресурс.

Багато власників плутають стук поршня з шумом зношеної ланцюга часу. Це помітно подовжується і вимагає заміни лише ближче до 200 000 км. У цьому випадку були записані лише поодинокі випадки його стрибків або зриву.

Гідрокомплатори роблять свій внесок у вокальну частину двигуна. Після 30 000 км вони починають активно шум “на холоді”. Це особливість роботи, вам не потрібно змінювати їх через такий шум.

Водяний насос разом із навісним ременем та валиками. витратними матеріалами. Зазвичай їх змінюють на рівні 60 000–90 000 км. І важливо оновити все разом. Замінюючи лише пояс і валики, власники повертаються до служби з поточним або гудим насосом через пару тисяч кілометрів.

Поширене місце витоку антифризу. це пластикова трубка, розташована за впускним трубопроводом. Дуже часто його потрібно змінювати після 50 000 км.

Часто до 100 000 км, вихлопний колектор не живе. підключення каналів з другого та третього циліндрів розтріскується. ), отже, власники віддають перевагу вітчизняному виробничому підрозділу, без нейтралізатора. Цей антиекологічний крок повинен зробити від безнадії. Новий рідний колектор доведеться знову змінити після 100 000 км, і неможливо успішно відремонтувати його: метал занадто тонкий.

Ще одне поширене джерело збільшення шуму вихлопної системи. це прийомна труба, що спалює з часів гофри.

Кілька років тому операція заміни лівої опори двигуна була частиною. Рідна подушка зношується буквально після 10 000 км, які характерні коливання були підписані при запуску мотора. Нео.Паури надають неоргінальну підтримку і тим самим раз і назавжди усунули проблему. Тепер потік таких автомобілів практично не вдалося.

Поновлений атмосферний двигун 1 встановлюється на рестайльованому поло.6 серії CWVA (90 та 110 літрів.З., Потужність залежить лише від версії прошивки). Належить до більш свіжої родини EA211. Двигун позбавлений недоліків його попередника CFNA і має пояс у часі. Порівняно з “ланцюговим” попередником, мотор CWVA тихо.

Мінусів не було: CWVA характеризується збільшенням споживання нафти (з високою ймовірністю вам доведеться додати літр між тим тоді), який зменшується після 30 000 км, але все ще залишається нехарактерним для атмосферного двигуна цього обсягу. У той же час, про кожну десяту одиницю, споживання нафти не спостерігається. можливо, так проявляються особливості селективної збірки.

На сьогоднішній день пробіжки автомобілів з цим двигуном не надто великі, але ви можете покластися на позитивний досвід сторінок таксі, які працюють складніше третє покоління октавія. Вони почали ставити на них CWVA набагато раніше. Поки його не відзначали будь.яких слабких місць, за винятком збільшення споживання нафти, і вимагає лише утримання регуляторних норм.

Підтримуючий двигун 1.4 (125 л.З.) Серія CZCA доступна для поло з 2016 року. Він належить до родини EA211, як атмосферний двигун 1.6 CWVA.

Відповідно до відгуків чиновників та незалежних станцій обслуговування, лінія нового покоління стала набагато надійнішою. Наприклад, двигун 1.4 CZCA викликає помітно менше скарг, ніж 1.4 Какса (122 л.З.), який був встановлений, наприклад, на шостому поколінні Golf. Однак будь.який сучасний прискорений двигун має стандартні слабкі місця, вимагає спеціального зв’язку під час роботи та збільшення уваги в діагностиці, коли мова йде про вживану машину.

Робот із семи.швидкості з сухим зчепленням DSG DQ200 працює в парі з важким двигуном 1.чотири. У минулому ця скринька доставила багато проблем, але виробник виправив багато недоліків та збільшив ресурс своїх індивідуальних компонентів. Він почав ставити на седан Polo лише у 2016 році, до цього періоду він зазнав декількох серйозних модернізацій та неодноразових оновлень програмного забезпечення.

Основні несправності DQ200: швидкий знос зчеплення та підшипники сил коробки передач, а також відмова від мехатроніки. Коробка призначена для максимального крутного моменту 250 Н м і встановлюється на більших і потужних моделях. Отже, глобальні болячки DQ200 відносяться до поло з його не найбільш примусового двигуна в меншій мірі, але ви все одно повинні бути готові до них.

Клатч був модернізований кілька разів, і тепер його середній ресурс наближається до 100 000 км. Неофіційні послуги займають близько 55 000 для його заміни. Mechatronik все ще поводиться непередбачувано і може померти на будь.якому бігу. Заміна коштуватиме приблизно тих же 55 000, але деякі спеціалізовані сотні ремонту його за значно менші гроші. Найчастіше зношуються підшипники шостої та задньої коробки передач; На ринку є їх первісна рептичність, замісна робота коштує 40 000–45 000.

Механічна частина робота (компоненти звичайної ручної коробки передач) йдуть тривалий час і рідко потребують уваги. Головне. хоча б раз на 50 000 км, щоб змінити нафту в ньому. У той же час важливо налити приблизно 2,1 літра, а не офіційно рекомендований об’єм 1,7 літра. Надлишок нафти взагалі не завдасть шкоди одиниці. Навпаки, він продовжить термін експлуатації механічної частини, виключаючи нафтове голодування.

Шість.швидкісний aisin aisin aisin tf.60 (09g) належить до складу успішних та надійних одиниць. Окрім поло, він поєднується лише з атмосферними двигунами з низькою потужністю 1.6, тож дуже важко вбити цю коробку.

Як збільшити зазор на седані Volkswagen Polo

Чому позашляховики користуються хорошим попитом у нашій країні? Тому що лише на цих мухоподібних мухінах з величезними колісними колесами та потужними електростанціями, щоб по.справжньому їздити російськими дорогами без втрати комфорту та підвісних запасних частин.

Зберіть невразливі конструкції рамки з довговічних матеріалів, висіли додатковими захисними елементами, модифікуйте компоненти шасі і, безумовно.

Але найважливішою особливістю будь.якого позашляховика, що поважає себе, є розмір дозволу. Чим більше це, тим краще. Значення всього цього позашляховика на колесах закінчуються на позначку 200 мм. З таким результатом будь.яка дорога. це не тягар, а радість.

Відповідно до визначення зазору означає відстань від проїжджої частини до нижньої точки центральної частини машини. Методи вимірювання дозволу доріг у Росії та зарубіжних країнах різні. Наш метод простіший, оскільки відстань вимірюється по прямій лінії. У європейських країнах дозвіл на дорогу визначає криву дуги, що перетинає центральні площини коліс. Цей метод не зовсім ефективний, тому реальний зазор може сильно відрізнятися від оголошеного виробником.

Ще одним важливим параметром, пов’язаним з дорожнім процесом, є геометрична прохідність. Термін включає концепції куточків Конгресу та вступу, а також поздовжню прохідність. Більш важко зашкодити бамперу з великими кутами, ніж з невеликим. Високий показник поздовжньої прохідності гарантує безперешкодно подолання “бар’єру”. На його рівень впливає зазор доріг та колісна база автомобіля.

Загалом, згідно з показником дорожнього дозволу, всі автомобілі можна розділити на три групи:

 • Звичайні “автомобілі”, в яких зазор змінюється в межах 140-200 мм.
 • “Позашляховики” з розмірами 180-250 мм.
 • Позашляховики, в яких початкова смуга встановлюється з 200 мм.

Седан Volkswagen Polo належить до першої категорії. Його зазор становить 170 мм, що є хорошим показником для автомобіля. Клас підтверджує решту параметрів седана: кут входу. 17 °, кут виходу. 20,7 °, кут поздовжньої прохідності. 12,6 °. Для порівняння, добре відомий кросовер Renault Duster з зазором, що досягає 210 мм, має відповідно 30 °, 36 ° та 23 °.

Незважаючи на те, що седан поло для російських дорожніх умов був розроблений, кліренс автомобіля не зазнав спеціальних змін. Вони вплинули лише на конструкцію суспензій, які отримали більш довговічні композити на основі.

Тому багато власників седана, щоб захистити свого «залізного коня» від пошкодження дна та життєво важливих «органів», йдіть, щоб збільшити дозвіл.

avto_vladd

Ми подивилися на зовнішній вигляд, і тепер давайте подивимося, що і як там є колеса.

Загальні враження від її роботи дуже нічого. Багато хто порівнює підвіску з Renault Logan і запевняє, що підвіска м’якша на Логана. Мені здалося, що все добре. Для такого двигуна та трансмісії алюмінієвий мульти.льф є непотрібним надлишком, і покладена м’якість не дозволить передачеві показати її спритність, хоч і невелика. Задріть четвертий фут (хто знає, він зрозуміє), все одно не буде, хоча, здається, це прагне до цього, але це витрати на високий зазор і внаслідок високого центру ваги. Енергетична інтенсивність похвала, на кордонах і навіть на автодорозі з вуглецю, наче на еластичному кулі, без зривів та кісткових столів. золота середина.

Що не трохи Таурег?Цікаво, наскільки вона буде жити на наших дорогах. Давайте подивимося, які там шматки:

Попереду у нас добре відомий тип підвіски. Макферсон, і на седані поло навіть більше, ніж добре відомо. Передня підвіска. це майже копія підвіски Fabi другого покоління. У будь.якому випадку я не знайшов відмінностей. Сама конструкція проста, з мінімум важелям, мовчазними блоками та підставами для кульок, звичайно, не Porsche, але для цього бюджету це цілком нормально, навіть несподівано добре. Стабілізаторні стелажі, майже по всій довжині амортизатора, і сам стабілізатор є потужним і зберігається на дитячих еластичних смугах. Сімейна лінія Volkswagen, як виявилося.

З усієї цієї краси, нижні важелі не сподобалися. Вони виглядають як дешевий штамп, хоча з гідною товщиною металу близько 3 міліметрів. Цілком можливо, що це підробка, але той факт, що це не сплав точно. Дивлячись на них, здається, що перша серйозна яма зігріє ці важелі в гострі, а мовчазні блокує розмір кришки кока-ролл загине після перших сотень кілометрів. Але нута не було. Власник Фабії, під катуваннями, визнав, що залишив 23 тис., І у нього не було проблем із передньою підвіскою. Але це в Фабії, але поло. це інша машина, інша основа, інша вага.

На випробуваннях я зазначив, що передня підвіска на автомобілях з автоматичною коробкою передач шумно працює, в районі ніг буде тьмяні стукіт на середній парусі ударів, суглобів, асфальтових шербінів, але під час Конгресу з кордону. все всередині терпимо, обрізка. Можливо, вже є переростання м’яча чи поради, я не знаю. Ці машини катували перед нами, всі не ліниві. З іншого боку, на автомобілях з ручною коробкою підвіска працює тихо, а точніше, це можна почути, звичайно, якщо ви слухаєте, але все ще не так галасливо, як при автоматичній коробці передач. Автомобілі, надані нам, трохи відрізнялися, в очах більше в наклейках та підказках. З автоматичними наклейками передачі на іноземних мовах та на ручній коробці передач, вже російською мовою. Ймовірно, вишневе поло (ICP) свіжіше, ніж срібло (автоматична коробка передач). З спереду все зрозуміло, але ззаду все легше. Там стара підвіска, перетворена на капакту з залежності від четвертого гольфу і накрутить його на всю Skoda, яка приходить до руки інженера), включаючи другу генерацію Fabia зі зміненими джерелами та амортизаторами. Це не твердження, я повторюю, лише реальна власність на машину може дати точну відповідь.

Деякі збентежені, що висяча губа нижньої опори пружини втирає каміння та коріння в колії Тайги, але ми не поїдемо туди, нехай Уаз їде туди.

Власник Фабії взагалі не скаржився на це, але там. До речі, ліве “взуття”. це дещо інший дизайн.

Я бачив позашляховик, щоб, як правило, промінь на цій висоті, приблизно 14 см від землі. Взагалі, дно навіть половина моторного відсіку охоплює пластиковий завантаження.

Передня обкладинка з дивним низьким незрозумілим пластиком, можливо, зустрічні камені з гальмівних шлангів ведуть? Бачите самі:

Дозвіл. За словами.Дано нам, вони обіцяють 17 см на оснащеній масі. І він там, але лише місцями. Ми будемо вимірювати російською. пляшки, але не.алохолічні 🙂 аквамінерал 0.6 газованих (обов’язково)

Пляшка 25 см. Експеримент не зовсім чистий, оскільки автомобіль стояв вперед під схилом маленького.

Колеса.Нові шини з Ками. У дитинстві велосипед був таким складним), як правило, гідний. У місті не було шуму, а точніше, я не помітив, на тренувальному майданчику Дмитровського, здавалося, він рано знесений, але є тепло, висока швидкість, гальмування до підлоги та сто поворотів і поворотів.

За барабанними гальмами. Їх діаметр великий порівняно з моїм галантним. Можливо, це добре або, мабуть, галант. це поганий автомобіль))) на болтах кріплення коліс спеціальних форсунок від оксиду в нашій зимі реагенту. У багажнику знайдіть інструмент, щоб їх видалити.

Він буде обладнаний цим: Tredline 175 \ 70 r 14Coformoi 185 \ 60 r15hain 195 \ 55 r15 (як на фотографії)

З підвіскою, здається, є все. Я збираю наступне. Ймовірно, салон і багажник.Напишіть коментарі.

Розуміння

 • Ae8315eo
 • Автор теми.-
 • Не в мережі
 • Новий я тут 🙂
 • VW PS
 • Вілен
 • Не в мережі
 • користувач заблокується
 • Напіввольксваген
 • Вілен
 • Не в мережі
 • користувач заблокується
 • Напіввольксваген
 • Лось
 • Не в мережі
 • Є дозвіл на проживання
 • Volkswagen Polo Sedan 1.6 MPI на Comfortline

Вілен пише: Навіщо робити інваліда з машини? Я особисто трохи піднявся.21 мм, раніше, дупа.

Вілен пише: Навіщо робити інваліда з машини? Я особисто трохи піднявся.21 мм, раніше, дупа.

Тут не потрібно говорити, що, коли ви встаєте, щось змінилося. Щойно на 2 Санта став вищим.Коли вона поводилася в запасі і поводиться, навпаки, стало зручніше пересуватися по перехрестях, і при повному навантаженні я не боюся чіплятися знизу, а оригінальні розпилювачі майже не скорочуються.Але машина, яка не може їхати на бік дороги або зазвичай переміщується міліціонера чи пагорба, не є необхідним, це людина.інвалід! Мені потрібна практичність в першу чергу, а не показ.!

 • Кристал
 • Не в мережі
 • Стажисти
 • Трентайн Поло Седан
 • Вихор
 • Не в мережі
 • Є дозвіл на проживання
 • Trendline Volkswagen Polo Sedan

Ці зображення приховані для гостей.Будь ласка, зареєструйтесь або увійдіть, щоб переглянути його.

Ae8315eo пише: Привіт polovods! Темка про колективне заниження на ферму. Хтось намагався вирізати стрижні?

 • Карабас
 • Не в мережі
 • Я живу тут 🙂
 • Поло SD 1.6
 • Недогольф
 • Не в мережі
 • Є дозвіл на проживання
 • Гольф 6 1.4 TSI (Половий седан)

195/65 15 може бути трохи з завантаженою машиною або повернути, поки кермо не зупиниться.

Розуміння

 • Ae8315eo
 • Автор теми.-
 • Не в мережі
 • Новий я тут 🙂
 • VW PS
 • Вілен
 • Не в мережі
 • користувач заблокується
 • Напіввольксваген
 • Вілен
 • Не в мережі
 • користувач заблокується
 • Напіввольксваген
 • Лось
 • Не в мережі
 • Є дозвіл на проживання
 • Volkswagen Polo Sedan 1.6 MPI на Comfortline

Вілен пише: Навіщо робити інваліда з машини? Я особисто трохи піднявся.21 мм, раніше, дупа.

Вілен пише: Навіщо робити інваліда з машини? Я особисто трохи піднявся.21 мм, раніше, дупа.

Тут не потрібно говорити, що, коли ви встаєте, щось змінилося. Щойно на 2 Санта став вищим.Коли вона поводилася в запасі і поводиться, навпаки, стало зручніше пересуватися по перехрестях, і при повному навантаженні я не боюся чіплятися знизу, а оригінальні розпилювачі майже не скорочуються.Але машина, яка не може їхати на бік дороги або зазвичай переміщується міліціонера чи пагорба, не є необхідним, це людина.інвалід! Мені потрібна практичність в першу чергу, а не показ.!

 • Кристал
 • Не в мережі
 • Стажисти
 • Трентайн Поло Седан
 • Вихор
 • Не в мережі
 • Є дозвіл на проживання
 • Trendline Volkswagen Polo Sedan

Ці зображення приховані для гостей.Будь ласка, зареєструйтесь або увійдіть, щоб переглянути його.

Ae8315eo пише: Привіт polovods! Темка про колективне заниження на ферму. Хтось намагався вирізати стрижні?

 • Карабас
 • Не в мережі
 • Я живу тут 🙂
 • Поло SD 1.6
 • Недогольф
 • Не в мережі
 • Є дозвіл на проживання
 • Гольф 6 1.4 TSI (Половий седан)

195/65 15 може бути трохи з завантаженою машиною або повернути, поки кермо не зупиниться.

Етап-2 (Пото Седана, що обмежує деталі).Logbook Volkswagen Polo Sedan на Drive2

На даний момент я замовив аморту у європейського поло, оскільки наше також поєднується з кодованим стеблом, після чого підвіска повинна стати ідеальною. Встановив відповідні амортизатори, і все стало на місце, вище Volkswagen Polo, зазначивши, що задні пружини не досягли своїх сидінь, після встановлення амортизаторів, Volkswagen Polo Spring.

Абсолютно все недооцінка Volkswagen Polo зникла, призупинення зараз добре! Почав вчитися відповідно до зацікавленого познайомитися з людьми про різні набори підвіски. Я згадаю цих людей сьогодні і дякую за тривалий термін і допоможу спочатку думати придбати кулон Eibach. чорний комплект.

Тоді я подумав про придбання набору TechnoreSor-50, тоді я дізнався, що ви можете поставити перед Ейбачом та дупою від Fabia Rs. Далі прийшов, запис запису від Springs або як це я з відбором З пружин Лесжофорса, плюс зацікавився набором джерел поблизу сервісної людини, тож довгий час я подумав і розмовляв з багатьма людьми з драйву, а саме: Особлива подяка Petresko stuld95, ви, хлопці, спонукали мене до мене лот і допоміг мені у виборі, а також gevorg, дякую за тест на Volkswagen Polo Polo Learning Polo.

Я не міг знайти ще пару людей, щоб згадати Volkswagen Polo на цю тему і дякую, дякую!

І тому саме час почати описувати саму підвіску та її встановлення! Почну з того факту, що я вирішив на набір джерел Lesjofors з вибору джерел у Volkswagen Polo, тема дуже завдяки автору теми Костянтину за те, що такий крутий вибір джерел.

Вся продукція сертифікована, а суворий контроль якості на всіх етапах виробництва проходить. Джерела виготовлені з високої якості сталі холодною навігацією, що значно збільшує ресурс використання.

Мають прогресивні характеристики: Інтенсивність енергії суспензії з низькими джерелами зберігається через підвищену жорсткість пружин. Завдяки цьому недооцінений автомобіль залишається комфортним, а тремор на тілі зменшується при подоланні нерівностей.

Вам потрібна компетентна консультація? Ми чекаємо ваших запитань, що наш покупець зможе вибрати правильні продукти Volkswagen Polo, щоб прийняти прийнятні ціни, і ми впевнені, що це буде відповідати найвищим очікуванням. Оптовий та роздрібний продаж автозапчастин!

Розуміння

Будь ласка, введіть або зареєструйтесь, щоб приєднатися до розмови.

Будь ласка, введіть або зареєструйтесь, щоб приєднатися до розмови.

Будь ласка, введіть або зареєструйтесь, щоб приєднатися до розмови.

Oleg_n267@ пише: як підйомники?

Будь ласка, введіть або зареєструйтесь, щоб приєднатися до розмови.

Вілен пише: Навіщо робити інваліда з машини? Я особисто трохи піднявся.21 мм, раніше, дупа.

Піднятий. Тоді він напевно зробив недійсним, вона вже трясе її бічним вітром. Плутанина.Sy. Виріжте пружини минулого епохи колективної ферми, простіше вибрати Ваговський відповідно до нижче або альтернативного ala phobos.

Будь ласка, введіть або зареєструйтесь, щоб приєднатися до розмови.

Вілен пише: Навіщо робити інваліда з машини? Я особисто трохи піднявся.21 мм, раніше, дупа.

Піднятий. Тоді він напевно зробив недійсним, вона вже трясе її бічним вітром. Плутанина.Sy. Виріжте пружини минулого епохи колективної ферми, простіше вибрати Ваговський відповідно до нижче або альтернативного ala phobos.

Тут не потрібно говорити, що, коли ви встаєте, щось змінилося. Щойно на 2 Санта став вищим.Коли вона поводилася в запасі і поводиться, навпаки, стало зручніше пересуватися по перехрестях, і при повному навантаженні я не боюся чіплятися знизу, а оригінальні розпилювачі майже не скорочуються.Але машина, яка не може їхати на бік дороги або зазвичай переміщується міліціонера чи пагорба, не є необхідним, це людина.інвалід! Мені потрібна практичність в першу чергу, а не показ.!

Будь ласка, введіть або зареєструйтесь, щоб приєднатися до розмови.

Я не знаю, якими дорогами ви їдете, але той факт, що Вілен підняв маленьку машину, тоді мені просто не вистачає, бо доріг настільки жахливі, що цих 2-3 сантиметрів дуже часто недостатньо не сидіти на дні.Минулих вихідних вони поїхали в передмістя (сосновий ліс) після дощу, повного автомобіля людей, мені довелося зануритися в глибокі калюжі і пробиватися через порушення, кліренс вже дуже малий для цих цілей, тим більше, що спинки Ззаду пружини майже за землею.Іноді мені доводилося розвантажити всіх людей, щоб хоча б якось їздити.Так що тема з заниженням автомобіля для краси була дуже суперечливою, красивою, практичною, ні.

Будь ласка, введіть або зареєструйтесь, щоб приєднатися до розмови.

Так!Я погоджуюся з Кристалом, думки будуть розділені приблизно 50/50.Я особисто не думаю про заниження, я хочу підняти його за рахунок шин над профілем, наприклад, 195 65 15, це повинно дати 2 см, але це ще одна тема.

Будь ласка, введіть або зареєструйтесь, щоб приєднатися до розмови.

Як збільшити зазор на седані Volkswagen Polo

Чому позашляховики користуються хорошим попитом у нашій країні? Тому що лише на цих мухоподібних мухінах з величезними колісними колесами та потужними електростанціями, щоб по.справжньому їздити російськими дорогами без втрати комфорту та підвісних запасних частин.

Зберіть невразливі конструкції рамки з довговічних матеріалів, висіли додатковими захисними елементами, модифікуйте компоненти шасі і, безумовно.

Але найважливішою особливістю будь.якого позашляховика, що поважає себе, є розмір дозволу. Чим більше це, тим краще. Значення всього цього позашляховика на колесах закінчуються на позначку 200 мм. З таким результатом будь.яка дорога. це не тягар, а радість.

Відповідно до визначення зазору означає відстань від проїжджої частини до нижньої точки центральної частини машини. Методи вимірювання дозволу доріг у Росії та зарубіжних країнах різні. Наш метод простіший, оскільки відстань вимірюється по прямій лінії. У європейських країнах дозвіл на дорогу визначає криву дуги, що перетинає центральні площини коліс. Цей метод не зовсім ефективний, тому реальний зазор може сильно відрізнятися від оголошеного виробником.

Ще одним важливим параметром, пов’язаним з дорожнім процесом, є геометрична прохідність. Термін включає концепції куточків Конгресу та вступу, а також поздовжню прохідність. Більш важко зашкодити бамперу з великими кутами, ніж з невеликим. Високий показник поздовжньої прохідності гарантує безперешкодно подолання “бар’єру”. На його рівень впливає зазор доріг та колісна база автомобіля.

Загалом, згідно з показником дорожнього дозволу, всі автомобілі можна розділити на три групи:

 • Звичайні “автомобілі”, в яких зазор змінюється в межах 140-200 мм.
 • “Позашляховики” з розмірами 180-250 мм.
 • Позашляховики, в яких початкова смуга встановлюється з 200 мм.

Седан Volkswagen Polo належить до першої категорії. Його зазор становить 170 мм, що є хорошим показником для автомобіля. Клас підтверджує решту параметрів седана: кут входу. 17 °, кут виходу. 20,7 °, кут поздовжньої прохідності. 12,6 °. Для порівняння, добре відомий кросовер Renault Duster з зазором, що досягає 210 мм, має відповідно 30 °, 36 ° та 23 °.

Незважаючи на те, що седан поло для російських дорожніх умов був розроблений, кліренс автомобіля не зазнав спеціальних змін. Вони вплинули лише на конструкцію суспензій, які отримали більш довговічні композити на основі.

Тому багато власників седана, щоб захистити свого «залізного коня» від пошкодження дна та життєво важливих «органів», йдіть, щоб збільшити дозвіл.

Способи збільшити зазор автомобіля

Способи збільшити показник у надлишку.

Найбільш елементарний, але не надто дешевий варіант. придбати нові колеса та більші шини. Основний набір седана включає 14.дюймові сталеві диски. На дорогій високій лінії та комфорті встановлено 15 дюймів. Різниця не дуже велика, але для тих, хто вирішив змінити зображення своїх автомобілів, ставлячи сплави замість стандартних, це відповідний варіант.

Купуючи великі диски у інших виробників, варто використовувати калькулятори шин, перш за все, для обчислення потрібного розміру та прочитати рекомендації інших власників седана. Необхідно також пам’ятати, що диск повинен мати відповідний діаметр колеса, однакова кількість кріплень та відповідний від’їзд.

Можливі «побічні ефекти» При виборі збільшених дисків: спідометр відображатиме неправильну інформацію про швидкість, шини можуть торкатися колісних дуг під час поворотів, споживання бензину збільшиться.

Інший спосіб. встановити спеціальні розпірки. Елементи виготовлені з поліуретану, гуми, алюмінію, пластику. Розміри добре поєднуються з сучасною передньою підвіскою типу MacPherson, яка переважає в більшості автомобілів (включаючи седан Polo). Легко встановлений у крученнях або осьових променях. Розташування прокладок. поглиблення між пружиною та тілом тіла.

Не тільки прокладки виготовляються з поліуретану, але й прокладки, подушок проти сифрики та мембран. Основними перевагами матеріалу є висока стійкість. Недоліком є ​​поява опадів, які можуть деформувати тіло автомобіля.

Гумові прокладки нагадують зразки поліуретану, але вони тримають удари, вони деформовані швидше. Однак термін їх обслуговування є найменшим, а також цінами на товари.

Найбільш міцними є алюмінієві розпірки. Вони добре витримують збільшені навантаження та добре впораються з впливом різних погодних факторів через стабільну стійкість до корозії. Однак вартість таких компонентів набагато вища, ніж інші види прокладок.

Найбільш збалансований варіант. це пластикові розпірки. Сила, стійкість до окислювальних процесів та наслідки корозії та, що найголовніше, помірна вартість. це основні «картки козирів» пластикових компонентів.

Перевага встановлення прокладок на седані Polo полягає в простої процедури встановлення, яка піднімає автомобіль на пару сантиметрів вище. Крім того, навіть при сильному навантаженні автомобіля задні арки не будуть стріляти по колесах.

Основна проблема. збільшення вільного інсульту амортизатора. Якщо автомобіль влітає в глибоку вибоїну, то амортизатор може «лопнути» або відійти від чашки. Тому спеціальні подовжувачі або «будинки», що охоплюють елементи пристрою, часто входять у комплект.

Ті ж «будинки» також будуть корисними для тих, хто вирішить використовувати нові джерела із збільшенням кількості витків. Цей варіант збільшення зазору кращий і надійний, ніж використання звичайних розпірків. Крім того, свіжі амортизатори не дешеві.

Ще одним методом «чаклунства» над пружинами є збільшення їх жорсткості. Для цього ви можете використовувати інтереси Inter.Thread. По одному для кожної весни. За допомогою цього варіанту задня частина автомобіля не буде провисатися зі значними навантаженнями. Повороти стануть більш стабільними, рулон зменшиться. Ризик отримання пошкодження підвіски під час удару в яму буде зменшено.

Але є зворотна сторона. вібрації тіла збільшаться, що, очевидно, не принесе задоволення як водієві, так і його пасажирам. Крім того, частина навантаження впаде на “плечі” підвіски.

Багато експертів рекомендують використовувати армовані джерела замість інтервальних розпірків. Вони дозволять зберегти ресурс шасі автомобіля. Крім того, тіло не буде настільки помітно провиснутим, як на стандартних джерелах. Натомість власнику доведеться пожертвувати шматок комфорту. спина сильно розмахує на нерівній проїжджій частині.

Повністю “небо.високий” опція. встановлення повітряної підвіски. Не тільки сам набір. для його ваги в золоті, але й ремонт пристрою буде літати до будь.якого автомобіліста в копійці. Буде потрібна збірка пристрою: панель управління, приймач, компресор, датчики тиску повітря та самі повітряні скриньки.

Ерінг гарантується, але це не триватиме занадто довго. Використання повітряної підвіски в міських умовах (особливо на російських дорогах) не допустимо, оскільки крихкий механізм пристрою легко пошкодити.

Таким чином, існує багато способів оновлення седана поло, і кожен власник автомобіля робить свій вибір на користь рішення.

Олія CFNA

Об’єм нафти в двигуні: 3.6.літровий рекомендований толерантність: VW 502 00, VW 504 00 Масло повинно відповідати 502 прийому, або альтернативне 504 прийому до Volkswagen.стурбовано

седан, volkswagen, polo, салон

Рекомендована в’язкість нафти: 5 Вт-40, 5 Вт-30. 5W-30 Castrol Edge Professional Longlife III виливається з заводу, але є думка, що ця марка нафти не забезпечує високий захист двигуна. І, звичайно, не змінюйте цю олію з інтервалом 30 ткм. Якщо вам потрібна міцність двигуна, вам потрібно змінити нафту в нашій країні максимум кожні 10 ТКМ.

Яку нафту заповнити?

Ось кілька класів нафти, що відповідають VW 502.00

 • Motul специфічний 502 505
 • Shell Helix Ultra Extra 5W-30
 • Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40
 • Mobil 1 Formula 5W-30
 • ZIC XQ LS 5W30

Особливості роботи

Представлений двигун серйозних проблем під час роботи не викликає. Якщо ви купили машину з фабрики, перші 1-1,5 тис. KM ретельно стежте за рівнем моторного масла. під час пробігу. в його збільшенні споживання спостерігалося, але нижче критичного значення об’єм жиру ніколи не зменшувався.

Під час руху в сильному вогні з спустошеним резервуаром водії можуть порушити гучний гудок бензинового насоса. На деякий час ви можете виправити цю проблему, замінивши фільтр.елемент системи подачі палива. Звук гудіння часто турбує, особливо коли двері з боку водія відкриті. ось як працює той самий насос, і це не буде працювати для зниження рівня випущеного шуму.

Tse Zyutzhennya, змащений гостями.Будьте пестити, візьміть багато, щоб вирости, Scho Woker Yogo.

Бути лаку, візьміть abidcrit rahunok, scho.

 • Рекорд
 • Автор. це.
 • Офлайн
 • Іноді я йду
 • Поло
 • Перевірка: 92
 • Podyaka Reaman: 35

Бути лаку, візьміть abidcrit rahunok, scho.

На фото показано інші пружини.

Виробник може оснастити седан VW Polo двома типами оригінальних джерел:

один.Вага категорія задньої вісь: 431-450 кг 6r0511115f 2.Вага категорія задньої вісь: 451-470 кг 6R051115G (посилений).

Увага до двох типів пружин. однакові позначки: (помаранчевий, білий, зелений). Для уточнення, які пружини використовуються у вашому седані Volkswagen Polo, потрібен номер автомобіля VIN.

Замінюючи пружини, рекомендуємо змінювати верхні та нижні розпірки під пружинами.

А також у вас є можливість придбати набір спортивних оригінальних джерел на седані Volkswagen Polo.

Ціни на запасні частини 6R0511115F, Аналоги та заміни:

Виробник: Номер: Назва: Термін доставки: Ціна:
6R051115f 6R051115f Пружина. гвинт 5. 7 днів. купувати
Тарія 6R051115f Пружина. гвинт 5. 14 днів. купувати
Тарія 6R051115f Пружина. гвинт 5. 8 днів. купувати
Тарія 6R051115f Пружина. гвинт 5. 9 днів. купувати
Тарія 6R051115f Пружина. гвинт 2. 5 днів. купувати
Тарія 6R051115f Пружина. гвинт 1. 2 дні. купувати
Тарія 6R051115f Пружина. гвинт 1. 3 дні. купувати
Тарія 6R051115f Пружина. гвинт 12. 30 днів. купувати

На цій сторінці показана поточна ціна на запчастини 6R0511115F. Ви можете придбати запасну частину 6R051115F, влаштувавши замовлення на Сайт або зателефонувавши нашим менеджерам.

Автоматичні запчастини зберігають vag-express Автоматичні деталі.RU завжди пропонує вам лише найкращі ціни та оптимальний час доставки для запасних частин 6R051115F, а також інші запчастини VAG для Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Porshe.

Якщо вам потрібна консультація за запчастинами 6R0511115F, наші менеджери будуть раді відповісти на всі ваші запитання.