Страхування автомобіля вимагає 5 кроків, які потрібно зробити після пошкодження, пов’язаної з погодою, Келлі Блакитна книга

Претензії на страхування автомобіля: 5 кроків, які потрібно зробити після пошкодження, пов’язаної з погодою

Коли мати природа пошкоджує ваш автомобіль ураганом чи іншим стихійним лихом, виконайте ці прості кроки під час роботи зі своєю страховою компанією. Читайте далі, щоб навчитися обробляти вимоги щодо страхування автомобіля після урагану чи торнадо, щоб заощадити час та гроші, а також уникнути розчарування в стресовий час.

Шторм, що швидкоплинає, як ураган, Ян може зловити багатьох власників автомобілів поза охороною. І скільки б ви не готувались, навіть ураган, що рухається, може бути непередбачуваним з кількістю вітру та води, яку він виробляє.

Шторми можуть спричинити смерчів, відключення електроенергії, спалаху та штормові сплески, затоплюючи цілі мікрорайони та руйнують транспортні засоби з повені солоної води.

Пошкодження граду, сильного вітру та швидко поширюючи пожежі з хмарами диму, також можуть завдати великої шкоди. Часто катастрофа вражає майже без попередження. Деяка погода може завдати великої шкоди вашому транспортному засобу. У деяких випадках доступна федеральна допомога.

“Більшість людей несуть комплексне покриття на автомобілях, тому вам слід зателефонувати своєму страховику, якщо у вас є пошкодження від небезпеки, крім зіткнення”. каже Лінн Макхрістіан, представник Інституту страхових інформацій. «Комплексне покриття. це захист, який не передбачає іншого автомобіля, наприклад, пошкодження від вогню, вибуху, повені, граду чи дерева, що падає на ваш автомобіль.”

Які найважливіші кроки, які потрібно зробити, розмовляючи зі своєю страховою компанією, коли трапляється найгірше? Ми розбиваємо, що сказати своєму страховику, коли погода шкодить вашій машині.

Претензії на страхування автомобіля: покроковий посібник для погодних збитків

Прочитайте пов’язані статті:

Примітка редактора: Ця стаття оновлена ​​для точності з моменту її опублікування.

SOURCE

Image:www.kbb.com