Зміна масла Volkswagen Jetta в автоматичній коробці передач. Необхідна кількість масла для заміни…

GPP “автоматик” для VW Jetta

Для того, щоб заміна масла в автоматичній коробці передач Jetta 6. Знадобиться:

 • Масло передачі, що відповідає Toyota ATF типу T-IV або VAG G055025A2 толерантності;
 • Фільтр (09G325429 або 09G325429A, виберіть код VIN автомобіля);
 • Прокладка піддону 09G 321 370;
 • Зливна пробка Wht 000 310 A (не кожен раз може бути змінений);
 • Герметичне кільце 09d 321 181 b;
 • Болти піддону M6X1X21 WHT 000 309. 8 PCS., Ви можете змінюватися не кожного разу, зосередьтеся на їхньому стані.

Майже всі витратні матеріали підходять для обох типів коробки, виняток. лише масляний фільтр. Незважаючи на те, що навіть невідповідні можна «хвалити», не займайтеся аматорськими виступами, а покладіть те, що підходить для вашого автомобіля.

Запам’ятати! Для “Volkswagen Jetta” нафта в автоматичній коробці передач вибирається лише згідно з прийомом виробника, і ви можете зосередитись на обох AISIN (Toyota), оскільки це їх спільна розробка.

Види зміни масла

У автоматичній передачі “Volkswagen Jetta” є 3 типи заміни нафти:

Одиночний, це частковий спосіб замінити масло в автоматичній коробці передач “Jetta 6”, лежить:

Цей метод підходить для запобігання повітряним зривам, тому доцільно виконувати його кожні 15-20 тис. Км. Подвійний метод проводиться так само, як і частково, але з інтервалом у кілька хвилин для запуску двигуна. Це підвищує ефективність видалення роботи, а це означає, що нафта стає чистішою і близькою до стану нового.

Повна заміна нафти у коробці “Volkswagen Jetta” можлива лише на спеціальній підставці, тому вона здійснюється лише станціями технічного обслуговування.

Обладнання та інструменти

Щоб змінити рідину передач, вам знадобиться:

 • яма або шляхопровід;
 • Анти.ключові взуття (звичайна цегла підходить);
 • Стандартний набір інструментів слюсаря (різні ключі та викрутки);
 • 5-тестовий ключ для 5;
 • ємність до осушення розвитку;
 • Файлова система VAS 6262 (повний набір, з усіма адаптерами).

Всі інструменти, за винятком системи наповнення, можна знайти в будь.якому гаражі або найближчому автомобілях, але систему доведеться придбати за замовленням у дилерів Volkswagen.

Порядок дій

Щоб змінити рідину передач, діяти так:

 • Зігріть коробку до температури 35 градусів. Для цього зробіть невелику поїздку або залиште машину, щоб працювати на холостому ходу, нагріву за допомогою стандартних діагностичних інструментів.
 • Закручіть машину на яму або шляхопроводу, а потім керувати взуттям.
 • Зніміть захист двигуна.
 • Замінити контейнер.
 • Відкрутіть зливну пробку, потім рівень рівня, вам знадобиться шестикутник на 5.
 • Зачекайте дренажу дренажу.
 • Відкрутіть піддони піддону, вийміть його і злийте решту рідини.
 • Скрутіть фільтр.болти і замініть їх. Пам’ятайте, він прикріплений до блоку з болтами різної довжини, тому не змішуйте їх.
 • Перевірте піддон, чи він чистий, коробка в хорошому стані. Якщо внизу багато сажі та металевого пилу, то пристрій має серйозний знос. Потулення внизу піддону говорить про те, що автоматична коробка передач терміново потребує ремонту, оскільки вона може зламатися в будь.який час.
 • Очистіть піддон, замініть прокладку і поставте її на місце.
 • Накрутіть рівень рівня.
 • Зберіть систему виливання VAS 6262 і накрутіть один адаптер у зливний отвір, а другу нахабно на каністрі новою маслом.
 • Підніміть каністру вище і налийте нову передачу (приблизний об’єм рідини. 3,5 л).
 • Відкрутіть систему наповнення з отвору. Якщо масло тече, зачекайте її злив і затягніть його, не підтягнувши його, пробку. Якщо масло не протікає, поділіться ще 100-400 мл, то відкрутіть систему і чекайте кінця стоку трансмісійної рідини.
 • Зробіть двигун і зігрівайте автоматичну коробку передач до температури 30 градусів.
 • Заглушити двигун і відкрути вилку.
 • Зачекайте, коли масло перестане капати, а потім надягайте нову ущільнювач на нову пробку і прикручіть його в отвір.
 • Протріть сліди олії чистою ганчіркою.
 • Покладіть захист двигуна на місці.

Це заміна масла в автоматичній коробці передач “Volkswagen Jetta”. автомобіль готовий до використання.

Що робити, якщо ти не змінишся?

Експерти не рекомендують ігнорувати заміну масла в автоматичній передачі вашого кросовера Volkswagen Touareg з кількох причин. По.перше, стара рідина не в змозі правильно видалити тепло. І це підвищений ризик перегріву коробки. По.друге, таке масло не в змозі забезпечити належне змащення компонентів автоматичної коробки передач, що призводить до їх збільшення демпфування. Нарешті, сама рідина сильно насичена продуктами зносу. Як результат, він діє як абразивний, створюючи шліфувальний ефект під тиском. В результаті страждають гідробліни та контрольні клапани. І сама олія стає насиченою алюмінієвим пилом.

Все це, звичайно, впливає на поведінку автомобіля. Тому водій помічає дивні вібрації та удари, що виникають як у русі, так і на холостому ходу. Коробка передач може посмикуватися або ковзати при спробі переключити передачу.

VW Jetta: Заміна масла в автоматичній коробці передач

Власник Volkswagen Jetta. наш постійний клієнт, діагноз та обслуговування регулярно проходять. Ретельно читаючи інструкції виробника автомобілів, водій знав, що для автоматичної передачі цієї модифікації vw Jetta рекомендується часткова заміна масла після 70 000-80000 кілометрів пробігу, тому він загнав машину до нас для діагностики, коли спідометр показав 80 тисяч.

 • Toyota ATF-тип T4-3000 (4 літри)
 • Фільтр. 1100
 • Миття Венвелла

Опис зміни масла в автоматичній коробці передач

зміна, масло, volkswagen, jetta

Особливості автоматичної коробки передач, встановлених на “Jetta”

У цій моделі Volkswagen шести.швидкість автоматичного поля 09G, розроблена AISIN, встановлюється на технічному завданні VAG та в електричній частині, модифікованих німецькими інженерами. Модель автоматичної коробки передач популярна, за винятком “Audi” та Volkswagen моделей встановлюється на “Seaty”, “Skoda”, “Ford”, “Mini Cooper”. Особливістю коробки 09G є чутливість до рівня масла та змішування з низькою якості передачі рідин.

З голодуванням нафти починається посилений знос деталей, що призводить до капітального ремонту. Дорогий майор капітального ремонту вимагає заміни поршнів та фіксаторів, набори тертя, масляного насоса, втулків, плунжерів, гідравлічних стадій.

Для заміни та клапана рекомендується використовувати синтетичні коробки передач типу G 052 025 A2. Як основне масло для всіх модифікацій автоматичної коробки передач 09G, розробник AISIN використовує ATF Toyota T-IV.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Прийнятно замінити масло на рідину передачі Mobil 3309. Застосовки інших виробників не рекомендуються для часткової заміни. При змішуванні можуть утворюватися пінопластові емульсії, які не забезпечують жиру деталей, що розтираються. Повітряні бульбашки збільшують тертя передач, прискорюють утворення металевих мікросхем, засмічення жиру.

Діагностика коробки та перевірка рівня трансмісійної рідини

Власник Jetta не мав жодних скарг на роботу коробки, він не відзначив шліфування та шуму, затримки швидкостей швидкості. Тому завданням автоматичної механіки було визначення рівня та чистоти передового масла. Вимірювання кількості олії в цій автоматичній коробці передач проводиться при температурі приблизно 40 градусів за рівнем трансфузійної трубки піддону. Тканина АТФ, наявність металевої стружки визначається в сковороді. Тому для точної діагностики необхідно було розібратися.

Армонічна робота

Щоб отримати доступ до нижньої частини коробки передач, автомобіль був піднятий на гідравлічному підйомі. Не потрібно зняти колеса, але арматура потрібно швидко виконувати, щоб температура масла, необхідна для дренування, не падає.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Щоб зняти захист двигуна Jetta, необхідно було відкрутити чотири кріплення болтів до шасі.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Автоматичний піддон передачі фіксується 4 болтами, які чітко видно на малюнку.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Перед тим, як зняти піддон, зливна пробка відкручується, а частина масла (наскільки вона виробляється), зливає через воронку в підготовлену контейнер. Повторне використання об’єднаної трансмісійної рідини не може.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Коли масло припинило стік, кріпильні болти піддону відкручуються. Найчастіше піддон застряг, тому для його поділу вам доведеться використовувати кріплення.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Для відокремлення піддону від нижньої частини коробки слід обережно, оскільки стік олії ще не закінчений.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Колір та забруднення олії в піддоні діагностики її виконання проводиться.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Як видно на малюнку, масло змінило колір, але залишається прозорим. У трансмісійній рідині немає зерна та металевих стружок. Це означає, що не потрібно замінювати мастило, достатньо додати рекомендоване масло.

Заміна фільтра

Ця модель автоматичної коробки передач, як правило, замінюється грубим фільтром для очищення, демонтажу якого ви бачите на малюнку.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Фільтр, закріплений на коробці з внутрішньої сторони піддону, був розроблений разом з передачею. Неможливо замінити його на іншу модель. Починаючи з 2005 року, модифікація 134010B була встановлена ​​на шести.швидкісній “автоматичній” “автоматичній” “jett”, з глибокою огорожою та вбудованою металевою сіткою грубого очищення.

Шановні німецькі оригінали не потрібні, аналоги тайваньських, японських, китайських виробництва відрізняються хорошою якістю. Щоб замінити, власник купив потрібний фільтр Аскаші в нашому автомобільному магазині. Хоча нафтові фільтри цього бренду виробляються на заводі в Індонезії, всі компоненти дизайну виготовляються за допомогою японських технологій.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Набір фільтрів включає ущільнювальні прокладки з отворами для кріплення.

Заміна масла

Тепер нижня частина коробки повністю очищена.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Перед встановленням нового фільтра та заповнення масла нижня частина автоматичної коробки передач промивається спеціальною рідиною з аерозольного спрею.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Встановлення нового фільтра не є складним, для цього потрібно кілька хвилин робочого часу з автоматичного механіка.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Піддон перед установкою очищається від бруду та іржі ззовні, повністю промивається зсередини.

зміна, масло, volkswagen, jetta

На фотографії видно, що очищений піддон встановлений у звичайному місці. До повного обсягу автоматичного коробки 09G (7 літрів), трансмісійну рідину додавали через масляну пробку зі спеціальним шприцом. Рівень нафти контролювали зондом, поки він не досяг максимальної позначки.

Після перекачування двох літрів трансмісійної рідини автоматичний механік встановив захист двигуна на місці та накачувану жиру на робочому двигуні. Ще одне випробування зонда проводили після нагрівання передачі.

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Jetta 3

У наступному звіті з фотографій ми розглянемо, як замінити масло в автоматичній коробці передач на автомобілі Volkswagen Jetta 3. Процес зміни простий.

зміна, масло, volkswagen, jetta

Щоб змінити масло в передачі, вам потрібна або яма, або пристрій для підняття або “підставки для джека”. Необхідна щільність масла для використання описана в книзі про роботу машини. При необхідності, додатковий захист картера, вам потрібно зняти і поставити все, як було.

В кінці процесу не забувайте про призупинення остаточного тракту. Нафта проходить протягом десяти хвилин. Процес заміни нафти в автомобілі Jetta 3 не складно. Необхідно провести кілька маніпуляцій. Вам знадобляться такі інструменти:

 • T25 Trux;
 • L-Wrench Hex 5 мм;
 • Розетка шестигранна 5 мм;
 • Розетка 10 мм;
 • Гараж Джек;
 • Джек стоїть;
 • Assenmacher ATF1033-5VW VW FLUID TRANSIOD FLEID;

Потрібно заїхати на машину до пристрою для підняття, шляхопроводу, ями або джека. Ми дивимось так, щоб машина горизонтально.

Ми розбираємо захисний пристрій, який утримується на восьми Sammores T25.

Потім покладіть посуд там, де ми соляємо стару олію і від’єднаємо пробку. Шестигранний 5 мм

У нас в контейнері є два літри нафти.

Коли ми сприяємо рівні рівня з отвору зливного отвору. Також буде випущена третина нафтового літера.

Стара пробка скручена назад, розбирайте лоток для трансмісії (десять мм). Ми відкладаємо фільтр. Під час розбирання елемента фільтру також виникає половина літра олії. Вам потрібно його зібрати. Три болти 10 мм.

Ми прибираємо. Все повинно бути сухим. Рівень рівня та нової прокладки встановлені назад. Розміщується свіжий фільтр, зволожуйте поверхні пробки в ATF. Трубки болтів 4 нм. Піддон. на його колишнє місце. Болти накручуються поступово. Затягування часу 7 нм. Не перестарайтеся за буксир.

У зливному отворі встановіть адаптер заправки Assenmacher.

Налийте 4,5 л олій. Використовується Assenmacher ATF1033-5VW та VW Fluid Fluid Fluid. Предмети бажані для VW Америки.

Потрібно затягнути шланг.кран. Потім запустіть двигун. Підключіть VCD, чекайте температури, щоб підвищити температуру передачі. рідини понад 45 (-5) градусів. Моя температура піднялася вище 58.

Коробка прогрівається. Не вимикаючи двигун, ми знімаємо шланг з адаптера для заправки. Непотрібні нафтові стоки та рівень АТФ будуть на рівні картера трубки. Ми натискаємо на гальмо і ходимо по коробці передач, чекаючи десять секунд кожного разу. Ми крутимо пробку з нещодавно придбаною шайбою для злиття надлишки. Затягування часу 25 нм. Шайба хороша для одного разу.

Періодичність

Відповідно до правил технічного обслуговування, масло та фільтр у 6-ступінчастому DSG потрібно змінювати кожні 60 тис. км. Для DSG-7 подібна операція не є обов’язковою, хоча компетентне оновлення його вмісту може значно збільшити термін експлуатації.

Процес заміни є досить складним, оскільки він вимагає спеціального обладнання для перекачування “передачі”, контролюйте його кількість та температуру. Відхилення від заповнення об’єму наповнення до швидкого виходу частин “коробки” та дорогого ремонту.

Для того, щоб не ускладнити подальшу роботу автомобіля, радимо вам не намагатися заощадити на обслуговуванні трансмісії Jetta та довіряти цю операцію майстром мережі автосалону Volkswagen.

Ціни на заміну нафти в автоматичній коробці передач та DSG Volkswagen Jetta 5, 6, 7

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Будь-хто зможе замінити ATP-рідину в автомобіль Volkswagen Jetta, важливо лише запастися всіма необхідними інструментами та врахувати функції транспортного засобу. Знаючи відсутність заводського зонда, автомобіліст повинен буде вдатися до деяких хитрощів, які допоможуть оптимізувати процес та прискорити роботу.

Зміна Volkswagen Jetta 6 автоматична масла передач, не кожен драйвер чітко розуміє, яка автоматична коробка передач встановлена ​​на його автомобілі, в якій передачій маслі працює ця коробка та як здійснюється його заміна. Зрештою, це може бути або класична гідромеханічна коробка, або попередньо послідовний робот.

Масла в коробці Volkswagen Jetta 6

зміна, масло, volkswagen, jetta

Класична гідромеханічна автоматична машина AISIN 09G (TF60SN) можна побачити лише на моделях Volkswagen Jetta 6 з 1,6-літровим об’ємом двигуна, а також потужністю 105 та 110 кінських сил. Ця машина використовує масло для передачі G055025A2, яке вважається оригінальним і виробляється автовиробником, або його прямими дешевшими аналогами Вальволін ATF 866885, Mobil 3309 тощо.

Масло для автоматичної коробки передач 09г. 1600R. Нафтовим мобілом 3309. 550r.
зміна, масло, volkswagen, jetta

Перевірка рівня масла в автоматичній коробці передач Jetta 6

Структурно масляний зонд у цих моделях автоматичної коробки передач просто відсутній. Перевірка рівня масла проводиться за допомогою зливної пробки:

Багаторазовий витік говорить про те, що вам потрібно мало стікати. Ми очікуємо, коли він перетворюється на потік і затягнемо злив. Якщо ви відкрутили пробку, вони не бачили витоків масла і взагалі, то його потрібно додати до рівня та повторити чек.

Як замінити масло в автоматичній коробці передач Jetta 6

Відразу слід сказати, що повна зміна масла в умовах гаража просто не досягне успіху. Оскільки додаткове гідравлічне обладнання необхідне для його впровадження. Але щоб зробити часткову заміну автоматичного масла автоматичної передачі Volkswagen Jetta 6 може бути можливим:

 • Автомобіль під’їжджає на спостережній ямі
 • Нижній зливний пробку автоматичної коробки передач відкручений
 • Витрачене масло зливається
 • Масляний фільтр та витратні матеріали змінюються
 • Виливають придбану трансмісійну рідину

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Jetta залиште коментар

Всім доброго дня! Ця стаття буде корисною для тих, хто планує замінити масло в автоматизації Volkswagen Jetta. Спочатку ми будемо мати справу з теорією, а пізніше поступово переходитимемо безпосередньо до самої практики. Отже, кожен власник автомобіля розуміє, що його безперебійна робота залежить від своєчасної зміни масла в автоматичній коробці передач. Сама передача та її ремонт досить дорогі. Тому в інтересах кожного власника автомобіля максимально розширюйте ресурс коробки. Це може бути забезпечено лише ретельним ставленням до машини в цілому, а також своєчасним обслуговуванням.

Інтервал заміни масла в автоматичній коробці передач Volkswagen

Нормальний інтервал заміни масла в автоматичній коробці передач Volkswagen Jetta становить 60 тис. Км пробігу. Цей інтервал підходить для тих, хто використовує автомобіль у стандартних умовах. Якщо машина працює з постійними навантаженнями, то інтервал зміни масла в автоматичній коробці передач повинен бути зменшений до 30 000 км.

Окрім даних про пробіг, які є дуже умовними, слід також зосередитись на стані самої нафти. Щоб контролювати якість нафти в автоматичній коробці передач Jetta, ви можете обмежити себе зовнішніми знаками. Просто візьміть зразок олії з коробки. Це робиться так. Невеликий об’єм олії береться з автоматичної коробки передач. Далі візьміть чисту білу тканину і капайте на ній кілька крапель олії. Зачекайте, поки масло не буде поглине. Якщо олія знаходиться в хорошому стані, а автоматична коробка передач працює належним чином, то на серветці залишиться лише жирне місце. В іншому випадку бруд та інші дрібні частинки залишаться на серветці. Крім того, слід звернути увагу на колір рідини. Масло повинно бути легким, а в нашому випадку. світло.червоним, але не чорним. Не забувайте про запах олії. Олія не повинна пахнути гором.

Що знадобиться для незалежно заміни масла в автоматичній коробці передач Volkswagen?

Отже, заміна нафти у Volkswagen Jetta Automation. це дуже проста процедура. Однак для його впровадження знадобиться деякі інструменти та пристрої для його реалізації.

По.перше, це набір інструментів, який містить не тільки стандартні роги та голови, але й клавіші Torx (з зірочкою) та шестикутників). Вам також знадобиться канцелярський ніж і плоска викрутка.

Щоб замінити, нам також знадобиться масло для трансмісії. В середньому близько чотирьох літрів рідини потребує часткової заміни для часткової заміни. Ну, не забувайте про фільтр автоматичної коробки передач масла. При заміні олії його також слід змінити. Безпосередньо з фільтром необхідно замінити прокладку автоматичного піддону передачі.

Наступним пунктом є очищувач карбюратора, який необхідний для миття піддону автоматичної коробки передач. А також герметик.

І останнє, що вам потрібно. це контейнер для осушення старої трансмісійної рідини, а також тонкий шланг для наповнення нового масла. Більш детальна інформація про виливну трансмісійну рідину буде описана в процесі.

Процес заміни нафти в Volkswagen Automatic Transcrission Jetta

Перш за все, вам потрібно визначитися з місцем роботи. Основна вимога. забезпечити доступ до нижньої частини ATORT. Все залежить від вашої уяви. Це може бути гараж з ямою, прольотом або підйом.

Тепер вам потрібно розігріти двигун до робочої температури. Це робиться так, щоб олія в коробці також зігрівалася і стала більш рідкою.

Поки двигун прогрівається, вийміть захист двигуна, щоб дістатися до піддону автоматичної коробки передач.

Ми знущаємось з двигуном, готуємо ємність до розробки та вимкненням пробки автоматичної коробки передач. У цей момент трохи зливається трохи масла.

Тепер ми беремо шестикутник і закрутаємо переливну трубку, яка розташована безпосередньо під зливною пробкою. Зробіть це обережно, оскільки сама трубка виготовлена ​​з твердого пластику. Тому його можна легко зламати або порушити. Тримайте поруч із ємністю колекції ATP, коли ви відкручуєте трубку переповнення, основна частина масла об’єднається з коробки.

Тепер нам потрібно перейти до видалення піддону автоматичної коробки передач. Відкрутіть болти по периметру та з плоскою викруткою, відокремте піддон від корпусу.

Трохи масла може залишитися в піддоні, тому будьте обережні і не наливайте його. Ми видаляємо піддон збоку і переходимо до фільтра автоматичної коробки передач.

Відкрутіть кріплення болтів і потягніть фільтр вниз. Всередині фільтра буде ще 100-200 грамів масла. Тож тримайте поблизу ємності нафти.

Встановіть новий фільтр автоматичної передачі на місце у зворотній послідовності та перейдіть до підготовки піддону для встановлення.

Тепер вам потрібно очистити сковороду автоматичної коробки передач. Це робиться за допомогою очищувача карбюратора та серветки Smoor. Після очищення піддону по периметру слід наносити тонкий шар герметика і дайте трохи висохнути. Потім ми встановлюємо піддон на зворотній послідовності. Не забудьте встановити нове прокладку долоні.

Скільки коштуватиме замінити масло в автоматичній коробці передач

Підсумки програм часткової заміни (з фільтром) повна заміна (з фільтром)
5 програм (ZF 5HP) 12.700 16.000
6 програм (09G, 09K) одинадцять.300 п’ятнадцять.000
6 програм (DSG 6) 16.100

У зв’язку з частими випадками придбання клієнтами підроблених (підроблених) запасних частин та нафти (ATF), ми змушені відмовитись працювати з запасними частинами та витратними матеріалами, придбаними у третій партійних постачальників. Дякую за розуміння!

Ціна включає: роботу, трансмісійну рідину, набір тоді (фільтр, прокладка)

Процес ремонту Volkswagen в нашій службі

Яка автоматична коробка передач була встановлена ​​на Volkswagen Jetta?

Рік випуску Опис двигуна автоматичної коробки передач додатково
1975-92 3. Передній привід L4 1.6 л. один.7 л. один.8 л. десять
1993-98 4. Передній привід L4 1.8 л. один.9 л. 2.0L. 96
1995-01 4. Передній привід L4 1.8 1.9 2.0L. V6 2.8 л. 01 м
2002-05 4. Передній привід L4 2.0L. один.9 л.D 01 м
1995-2001 Передній привід один.8 л. 01 м
1995-2001 Передній привід один.9 л. 01 м
1995-2001 Передній привід 2 01 м
1995-2001 Передній привід 2.8 л. 01 м
2004-2005 Передній привід 2 01 м
2005-13 6. Передній привід L4 1.9 л.D 2.0L. L5 2.5 л. 09г
2005-2011 Передній привід один.9 л. 09г
2005-2011 Передній привід 2 09г
2005-2011 Передній привід 2.5 л. 09г
2008-14 7.й св. Передній привід L4 1.4L. один.6 л. один.9 л. один.8 л. 2.0L. DQ200 ДД зчеплення
2005-12 6. Передній.колесний привід/ВСІ.ВЕЛИКИЙ ДИЗАЦІЯ L4 1.6 л. один.9 л. 2.0L. L5 2.5 л. DQ250 (02E)
2005-2011 Передній привід один.6 л. DQ250 (02E)
2005-2011 Повний привід один.6 л. DQ250 (02E)
2005-2011 Передній привід один.9 л. DQ250 (02E)
2005-2011 Повний привід один.9 л. DQ250 (02E)
2005-2011 Передній привід 2 DQ250 (02E)
2005-2011 Повний привід 2 DQ250 (02E)
2005-2011 Передній привід 2.5 л. DQ250 (02E)
2005-2011 Повний привід 2.5 л. DQ250 (02E)
2005-14 6. Передній.колесний привід/ВСІ.ВЕЛИКИЙ ДИЗАЦІЯ L4 1.6 л. один.9 л. 2.0L. L5 2.5 л. DQ250 (O2E) Зчеплення WD
2002-03 5. Передній привід L4 1.8 л. V6 2.8 л. JF506E
2004-08 5. Передній.колесний привід/ВСІ.ВЕЛИКИЙ ДИЗАЦІЯ L4 1.8 л. один.9 л.D JF506E
2002-2003 Передній привід один.8 л. JF506E
2002-2003 Передній привід 2.8 л. JF506E
2004-2008 Передній привід один.8 л. JF506E
2004-2008 Повний привід один.8 л. JF506E
2004-2008 Передній привід один.9 л. JF506E
2004-2008 Повний привід один.9 л. JF506E
2002-05 4. Передній привід L4 2.0L. один.9 л. Дизель O1m
1980-92 3. Передній привід L4 1.6 л. один.7 л. один.8 л. O1O
1993-01 4. Передній привід L4 1.8 л. один.9 л. 2.0L. V6 2.8 л. O96/O1m
2002-08 5. Передній.колесний привід/ВСІ.ВЕЛИКИЙ ДИЗАЦІЯ L4 1.8 л. один.9 л. Дизель V6 2.8 л. O9A JF506E
2005-14 6. Передній привід L4 1.6 л. один.8 л. 2.0L. L5 2.5 л. O9G Aisin tf-60sn
2005-12 6. Передній привід L4 1.6 л. 2.0L. TF-61SN
2005-14 6. Передній привід L4 1.6 л. 2.0L. TF-61SN
2005-2010 Передній привід один.6 л. TF-61SN
2005-2010 Передній привід 2 TF-61SN

Всі матеріали сайту akpphelp.RU. це інтелектуальна власність. Розміщення матеріалів сайтів у сторонніх веб-ресурсах можливе лише при позначенні повного активного посилання на джерело та письмову роздільну здатність своїх авторів.