Як відкрити тулуб Tiguan із салону. Поради для власників седанів та купе

Volkswagen Tiguan не відкриває багажник з кнопки

Звичайно, формулювання заголовка досить розмита, але саме з цією пропозицією я погулився зі своїм нещастям, і, можливо, хтось знайде мою статтю так.Це було на вулиці.38 (Сургут), і коли ви натискаєте електронну кнопку багажника (на самому багажнику), вона не відкрилася, t.Він взагалі не звучав жодних звуків, які говорили про несправність електронної частини, двері не замерзали просто замок не спрацювали! Сумні думки піднялися мені в голову, як завжди, але вони розвіялися, коли я зрозумів, що задній двірник також не працює, і це вже вказувало на елемент їх обов’язки, запобіжник або реле могло б.Людина, не турбуючись, почала Google. Поради розпочалися з “Посипте з WDSHKA” і закінчилися “постукали у двері”, десь кінчики перелетіли, щоб змінити квартал комфорту на 13 тис., А деякі сказали, що запобіжники змінювались на службі, але, сука, яка Вони не сказали хтось мав цю проблему, що супроводжувалася не працюючими шайбами ​​лобового скла, але я не міг цього перевірити.до.38.І після декількох варіацій формулювання проблеми я пішов на посаду людини, яка має абсолютно таку ж проблему, але двері не закриваються з правого боку автомобіля! Я вийшов, перевірив, і це стало не приємно з думки, що машина не закрилася з правого боку протягом тижня. Тож це найцікавіше, є багато людей з такими проблемами, і більшість з них закінчилися фразами “змінили запобіжник на закриття”. Сука, убив би цих ворогів.Загалом, слухайте! Я навіть висвітлю це сміливо, щоб ті бідні товариші, які гуляли з телефону з машини з неопрацьованим багажником, всі негайно зрозуміли!Якщо у вас є1. EL не працює кнопкою відкриття багажника і в той же час2. Задній двірник не працює плюс за цим3. Передні та задні шайби не працюють, 4. Двері не закриваються з правого боку автомобіля, 5. Опалення правого дзеркала не працює, 6. Коригування правого дзеркала не працює, і 7. (Я не встиг це перевірити) Правильний поворот не працює.Тоді знайте, вам потрібно замінити один запобіжник на 10 амперів, розташованих у кабіні під колесом зліва, за складною кишені.

Це легко зняти, ми відкриваємо і тягнемо себе, він залишає канавки, краще витягнути кожну сторону окремо. Відразу за ним буде запобіжник, ми змінюємо запобіжник 1

Усі тигуани будь.яких років. 21, лише з різних конфесій.

Це допомагає лише з усього сукупності всіх цих проблем, t.Цей запобіжник відповідає за них.Якщо тільки шайба в дубі не працює, то просто зачекайте, поки вона стане теплішою, і налийте її в нефрезіруючі.У деяких випадках людям потрібно було скинути термінал від акумулятора на 10 секунд, щоб відкинути помилки, а деякі допомогли деяким рухом переробки над запобіжниками.

Порушення експлуатації світла номерного знака.

Відкриваючи кришку багажника, вода капає з оббивки до багажника (див. Рис. один).

Відкрите ущільнення точного з’єднання в задній лампі може потрапити в порожнину кришки багажника і спричинити порушення роботи ручки відкриття.

Повітряний кабельний насадка або герметизація 3.го ліхтарика стоп.сигналу може впасти в кришку багажника.

Перевірте кришку багажника з точки зору витоків, ремонту та порушення роботи, замініть ручку

Перевірте правильність кріплення/насадження насадки (див. Рис.2, червоні овали).

Якщо потрібно, знову правильно виправте ослаблені форсунки кабелю.

Зніміть 3.й ліхтарик гальмівного сигналу відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Перевірте правильність герметизації третього ліхтарика гальмівного сигналу у видаленому стані.

Якщо потрібно, правильно встановіть 3.й ліхтарик гальмівного сигналу відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Відповідно до ⇒ посібник з ремонту для видалення оббивки кришки багажника.

Перевірте кришку багажника та ручку зсередини з точки зору потоку води (див. Рис. 4, червоні стрілки).

Якщо потрібно, вийміть ручку відкриття кнопкою (див. Рис. 4, POS. 1) Відповідно до ⇒ Посібник з ремонту.

Усуньте вологість у кришці тулуба (якщо такі є).

Якщо є корозія контактів ручки та/або якщо ви не зможете замінити ручку на ліхтарик підсвічування підкладки відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Вийміть задню лампу зліва та праворуч відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Очистіть кришку багажника зліва та праворуч у декольте під задніми вогнями (див. Рис. 5) Силіконове миття (число оригінальної частини LSE 020 000 A3).

Відпустіть кришку багажника зліва та праворуч у районі аркушів (див. Рис. 5, зелена рибальська лінія) вздовж периметра AKD 476 KD5 05 клейовий метр.

Встановіть задні ліхтарі вліво та праворуч відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Встановіть освітлювальні світильники ліцензійного знака разом з ручкою відкриття на місці відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Провести випробування води в кришці стовбура; У цьому випадку область ручки зсередини повинна залишатися сухою.

Встановіть спалах кришки багажника на місці відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль. Подивіться на її автомобілі, побудовані на платформі вашого автомобіля. З високим ступенем ймовірності, інформація про ремонт та обслуговування підходить для вашого автомобіля.

Варто було написати, що з машиною не було проблем, і з вами Перша поломка.Стовбур перестав відкриватися за допомогою звичайної ручки. Але з кейзейна повністю продовжував відкриватися.- Гммм. сказав російський інженер і заліз у пошукову систему.

Виявилося, що існує поширена проблема з тим, що ручка замерзає взимку. навіть тема на форумі. Але влітку у кількох людей такий напад. Але симптоми однозначні. Очевидно щось не так з кнопкою блокування.-Е-Геї-сказав російський інженер і піднявся, щоб подивитися, як розуміє обшивка багажника.Як виявилося, легко і природно. Немає нічого додати. Якщо тільки якщо при зніманні бокостей кліпів залишилось у дверях, я дам поради, щоб їх вийняти відразу. У деяких місцях, де вони піднімаються у двері, є загусники прорізів, в яких вони можуть легко потрапити всередину дверей. Цей досвід коштував кілька годин залишків з неодимовим магнітом.Після зняття обшивки кнопка видаляється очевидно. дві гайки відкручені з внутрішньої сторони дверей і два гвинти із зовнішнього. Після цього планка з підсвічуванням і кнопкою повністю вилучена, а сама кнопка вже виштовхувана з дошки.Наступне супроводжувалося найпростішою діагностикою. Фонер (штучне закриття контактів, які йдуть до нього. Підозри були повністю підтверджені. сама кнопка винна, вона не закриває контакти, а сам замок від закриття контактів працює ідеально.Потім наступний нюанс піднявся. На моєму автомобілі є камера. Кнопка з камерою (5N0 827 566 AB) коштує 20 тисяч. Кнопка без камери (5N0 827 566 т). 8 разів менше. Ну, і сам закритий елемент, мабуть, взагалі копійка.”Agaaaa”. сказав російський інженер. ми повинні йти далі.І піднявся, щоб розібрати кнопку замка. В процесі аналізу, оскільки не було нікого, хто пропонує, мені довелося заповнити свої удари, а деякі деталі були пошкоджені. Але винуватця святкування було знайдено.

Ремонт кнопки відкриття багажника. на прикладі Chevrolet Cruze

Щоб встановити причину кнопки розбиття кнопки Crevrolet Cruze Trunk, вам потрібно зняти її, оглянути та зателефонувати.

 • Щоб зняти панель (шабля) за допомогою кнопки та ліхтарів підсвічування числа, вам доведеться зняти шкіру на внутрішній стороні кришки багажника.
 • Під ним буде 4 горіхи для 10 та 2 пластикових затискачів жовтого кольору.
 • Гайки відкручені, а кліпи акуратно стискаються всередині і клацніть.
 • Після цього достатньо відключити роз’єм, що з’єднує дроти, що переходить до кнопки та підсвічування, щоб повністю зняти шаблю.

З візуальним оглядом кнопки зсередини, під прозорим силіконовим змішуванням.

Він потрапляє туди під час дощу через невеликі тріщини між кнопками та корпусом, або на місці з’єднання проводів (є також невеликий проміжок). Спроби висушити кнопку феном, не аналізуючи її, вони нічого не призведуть.

У цьому випадку можливі лише два варіанти вирішення проблеми:

Для ремонту вам знадобиться мінімум інструментів та матеріалів:

Якщо мультиметр показано наявність опору, то ланцюг кнопки є. Відсутність опору свідчить про порушення цілісності ланцюга.

Процедура ремонту відновлення:

 • Ми видалимо кнопку з сидіння. Для цього вам доведеться зняти теплові милі, на яких він прикріплений. Ви можете зробити це ножем;
 • Вийміть гумову кришку з корпусу кнопки, розбирайте саму кнопку ;;
 • Ми очищаємо контакти (при необхідності, ви можете використовувати тонкий наждачний папір), висушити нутрощі феном;
 • Ми збираємо все у зворотній послідовності, клеї і вимірюємо всі суглоби герметиком або гарячим клеєм;
 • Ми мазаємо сидіння по периметру герметиком;
 • Встановіть кнопку, дайте герметик висохнути;
 • Повернути шаблю на місце.

Якщо вищезазначений спосіб ремонту не дав результату, вам доведеться купувати та змінити весь комплект (кнопка підсвічування числа).

Ви можете налаштувати функцію нагрівання керма, коли температура за борт буде нижче нуля.

У відсіку рукавичок контролер температури прихований міні-хроніком з цього відділення, наприклад, для пляшки води.

Кабіна нагрівається вгору і після вимкнення двигуна. при натисканні кнопки відпочинку. Це може використовувати пасажири, які не в змозі увімкнути запалювання без водія, але сидячи в машині, поки він “вискочив на мить”.

Не видно?. це видно!

Переходячи в сильну погоду, якщо склоочисники не зможуть впоратися, ви можете натиснути важіль склоочисника вниз і тримати три секунди: склоочисники почнуть працювати дуже швидко, поки ви не відпустите важіль.

Камера заднього виду може бути пристосована до руху автомобіля з причепом. І якщо ви встановляєте систему перегляду області, це дасть огляд 980 градусів-це зручно оцінити ситуацію на дорозі, коли обертається за кутом або «стирчить ніс» за допомогою засміченої стоянки. І ви можете увімкнути функцію “Перегляд із супутника”. ви, звичайно, не отримаєте зовнішній вигляд із супутника, але майже з пташиного погляду.

Невідомий?. комфортно!

Права передня і задня сидіння Тігуанська складка в одній риболовній лінії. Звичайно, ви можете пожартувати про “німецькі фільми” і фантазувати про функціональність такого “дивана”, або ви можете заощадити на вантажному таксі. З викладеними місцями, лижні або великі будівельні матеріали, такі як пакет упаковки, включатимуть. Це сказано в рекламі. Але варто прочитати більш уважно інструкції: виявляється, сидіння можна перемістити по кабіні, як.от кубики “лего”, що ще більше збільшуючи довжину багажника. Важелі приховані в центрі секцій під кріслами. Задні сидіння рухаються назад і вперед і індивідуально. Центральне заднє сидіння, відчуваючи червону язик, можна скинути вперед, тоді щось порівнянне у розмірах з сноубордингом буде розміщуватися між сидіннями задніх пасажирів.

Як галантний джентльмен, кросовер буде тримати для вас кришку багажника. Для цього є функція затримки закриття машини. Клацніть кнопку в багажнику, відпочивали в багажнику, взяли коробку і пішов додому. Сама машина закриє багажник і поставить себе на тривогу.

VW TIGUAN 5N1: Обкладинка багажника. Вода отримує або не відкривається

Порушення експлуатації світла номерного знака.

Відкриваючи кришку багажника, вода капає з оббивки до багажника (див. Рис. один).

Відкрите ущільнення точного з’єднання в задній лампі може потрапити в порожнину кришки багажника і спричинити порушення роботи ручки відкриття.

Повітряний кабельний насадка або герметизація 3.го ліхтарика стоп.сигналу може впасти в кришку багажника.

Перевірте кришку багажника з точки зору витоків, ремонту та порушення роботи, замініть ручку

Перевірте правильність кріплення/насадження насадки (див. Рис.2, червоні овали).

Якщо потрібно, знову правильно виправте ослаблені форсунки кабелю.

Зніміть 3.й ліхтарик гальмівного сигналу відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Перевірте правильність герметизації третього ліхтарика гальмівного сигналу у видаленому стані.

Якщо потрібно, правильно встановіть 3.й ліхтарик гальмівного сигналу відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Відповідно до ⇒ посібник з ремонту для видалення оббивки кришки багажника.

Перевірте кришку багажника та ручку зсередини з точки зору потоку води (див. Рис. 4, червоні стрілки).

Якщо потрібно, вийміть ручку відкриття кнопкою (див. Рис. 4, POS. 1) Відповідно до ⇒ Посібник з ремонту.

Усуньте вологість у кришці тулуба (якщо такі є).

Якщо є корозія контактів ручки та/або якщо ви не зможете замінити ручку на ліхтарик підсвічування підкладки відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Вийміть задню лампу зліва та праворуч відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Очистіть кришку багажника зліва та праворуч у декольте під задніми вогнями (див. Рис. 5) Силіконове миття (число оригінальної частини LSE 020 000 A3).

Відпустіть кришку багажника зліва та праворуч у районі аркушів (див. Рис. 5, зелена рибальська лінія) вздовж периметра AKD 476 KD5 05 клейовий метр.

Встановіть задні ліхтарі вліво та праворуч відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Встановіть освітлювальні світильники ліцензійного знака разом з ручкою відкриття на місці відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Провести випробування води в кришці стовбура; У цьому випадку область ручки зсередини повинна залишатися сухою.

Встановіть спалах кришки багажника на місці відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль. Подивіться на її автомобілі, побудовані на платформі вашого автомобіля. З високим ступенем ймовірності, інформація про ремонт та обслуговування підходить для вашого автомобіля.

Volkswagen Tiguan аварійне блокування або розблокування дверей з 2007 року

У випадку дистанційного керування або центрального замка, двері та багажник можна відкрити/заблокувати (а деякі з них одиниця) вручну.

Примітка, щоб закрити панорамний розсувний люк в екстреному порядку за допомогою імпровізованих засобів неможливо. При необхідності зателефонуйте технічну допомогу.

Увага! Двері та скло, зафіксовані поза машиною, не відкриваються зсередини. Перш ніж зафіксувати машину ззовні, попросіть усіх пасажирів залишити внутрішню частину автомобіля бути у дверях дверей, небезпечно: це може призвести до травм. Відкрийте і закривайте двері лише тоді, коли в цій області немає нікого.

Розблокування та блокування дверей водія вручну

Ручка дверей водія: прихований замок

За допомогою ручного блокування всі двері зазвичай зачинені одразу. З розблокуванням вручну, відчиняються лише двері водія. Дотримуйтесь інструкцій із сигналізації безпеки.

Вставте край ключа з автомобіля в отвір вилки, вказаний стрілкою на малюнку.

Поверніть ключ, щоб виправити вилку.

Витягніть ручку дверей (1) та вийміть вилку (2).

Вставте ключ до замка замка і з’їжте двері.

Зверніть увагу на особливість розблокування:. Сигналізація безпеки залишається після розблокування увімкнення, але тривога ще не працює. Тривога спрацьовує, увімкніть запалювання. Коли запалювання увімкнено, електронний іммобілайзер ідентифікує відповідний ключ і вимикає тривогу безпеки при блоці автомобіля за допомогою ключа, тривога не вмикається.

Замикання передніх пасажирських та задніх дверей вручну

В кінці правих задніх дверей: аварійний замок, покритий гумовою пробкою

Передні пасажирські двері та задні двері можна зачинити вручну. Сигналізація безпеки не ввімкнена.

Вийміть гумову пробку на двері двері. Є позначка у вигляді блокування на вилку.

Вставте ключ до машини у вертикальний слот і поверніть його назовні.

Місцезнаходження автомобіля з ключем

Встановіть гумову пробку на місце і ляскайте двері.

Робіть подібні операції з іншими дверима.

Терміново перевірити машину на станції обслуговування.

Зверніть увагу з внутрішніх дверей Розблокувати та відкрити, якщо ви потягнете внутрішню ручку. Можливо, ручку потрібно буде витягнути двічі.

Аварійне розблокування багажного відділення

У багажному відділенні: розблокування багажу з ключем

При необхідності опустіть задню частину заднього сидіння.

Вийміть свій багаж, щоб вийти з внутрішньої/двері багажу.

Вставте край ключа в отвір для шкіри на дверях багажу і натисніть на нього у напрямку стрілки, зображеної на фігурі, щоб відчинити двері.

Як відкрити стовбур Volkswagen Tiguan зсередини?

Незалежно від того, чи використовуєте ви сміття, допоможіть комусь переїхати або виїхати на вихідні, додатковий обсяг, наданий багажником вашого Volkswagen Tiguan, дуже важливий. З іншого боку, іноді може статися, що ваш багажник застрягне, незалежно від того, чи проблеми з швами чи через проблему з замком, ви, безсумнівно, зіткнетесь з цією проблемою. Ось чому ми вирішили написати цю сторінку, щоб допомогти вам зрозуміти, як відкрити багажник Volkswagen Tiguan зсередини? Це повинно дати вам тимчасовий засіб для доступу до багажника, поки ви розглядаєте можливість повного ремонту. Для цього ми спочатку дізнаємось, чому багажник вашого автомобіля заблокований, а крім того, як відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan із салону.

Чому багажник вашого Volkswagen Tiguan заблокований?

Тепер ми по черзі враховуємо проблеми, які можуть змусити вас відкрити сейф вашого Volkswagen Tiguan зсередини.

Виріжте з’єднувальні дроти замку, які блокують багажник вашого Volkswagen Tiguan.

Перший мотив заблокованого багажника на вашому автомобілі. Цілком ймовірно, що дроти або джгути проводів замку багажника можуть бути прорізані силою або внаслідок шоку. Ця проблема призводить до того, що зовнішня ручка розблокування багажника не реагує, а також може спричинити проблеми з вашими задніми вогнями, які також можуть бути підключені до також джгута проводів. Якщо у вас є ці дві проблеми, і ваші світильники не спалені (будь ласка вашого стовбура Volkswagen Tiguan заблокували через несправність електричного обладнання.

Замок багажника на Volkswagen Tiguan

Друга проблема, яка може змусити вас шукати, як відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan зсередини, полягає в тому, що це багажник вашого багажника Volkswagen Tiguan на початку вашої проблеми. Зрештою, його можна заблокувати або зламати внутрішні механізми. У цьому випадку дія зовнішньої ручки багажника більше не керує механізмом. Ви все ще можете почути звук активації, але механізм не обертається.

Щось застрягло в замку

, Остання ситуація, хоча джерело проблеми в цілому вже встановлено. Можливо, у вас є щось (наприклад, сумка, піджак, листя. ) застряг у замку грудей, і це чужорідне тіло тримає його у закритому положенні.

Як відкрити стовбур Volkswagen Tiguan зсередини?

Вивчаючи різні фактори, чому ви можете захотіти відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan зсередини, ми опишемо, як це зробити на практиці.

Можливо, вам не буде повідомлено про це, але у вашому багажнику є внутрішня ручка, розроблена для безпеки. Ця ручка прихована, і більшість із нас навіть не повідомляється про своє існування. З іншого боку, саме ручка дозволить вам відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan із кабіни. Щоб виявити цю «ручку», вам потрібно буде сидіти на задньому сидінні (не соромтеся складати його, щоб звільнити більше місця), а на замку вашого Volkswagen Tiguan (у центрі задніх дверей), ви будете Майте пластикову кришку, щоб побачити повний замок. Як тільки це буде зроблено, вам слід знайти якийсь важіль, який після активації дозволить вам відкрити задню двері вашого Volkswagen Tiguan зсередини. Однак будьте обережні, на багатьох моделях, якщо цей важіль залишиться у відкритому положенні, ви не зможете заблокувати багажник під час блокування автомобіля за допомогою центральної системи блокування. Тому не забудьте повернути його на своє місце, як тільки ви закриєте багажник.

Якщо вам потрібно більше посібників Volkswagen Tiguan, перейдіть до нашої категорії Volkswagen Tiguan.

Volkswagen Tiguan 2 On.board Magazine.0 TDI 4Motion 140LS 6ACPP TF (2013.)

Мені потрібно було поїхати на станцію минулої ночі. Я виходжу з дому, відкриваю багажник, кладу там речі. До речі, оскільки це не незручно, ключ від сумочки не отримує, як завжди. А потім дзвінок до мобільного. Я беру телефон із сумки, покладу його в багажник, я кажу пару хвилин, потім закриваю багажник на машині. Через кілька секунд підбирається стандартна сигналізація, центральний замок закривається одночасно, і я залишаюсь з машиною, а ключ всередині. Друга паніка. Потім я йду додому на запасний ключ і продовжую бізнес. Я приходжу і починаю моделювати ситуацію. Я пробую різні варіанти, різні інтервали часу між різними діями. Пам’ятаючи, наприклад, таку мікросхему, як кришка автомобіля через 30 секунд.Замок, якщо після натискання кнопки відкриття на пульті дистанційного керування сигналізацією жодна дверцята не була відчинена. Ніфіга. Я не міг досягти більше першої ситуації.

Ось який сюрприз від Тігуана, чия смішність може бути обернено пропорційною відстані від будинку, абсолютним значенням температури навколишнього середовища тощо.D., т.Е. ступінь “потреби” автомобіля)))))

Необхідно ретельно і повністю прочитати посібник, принаймні. Питання залишалося відкритим.

 • Більше про цей автомобіль:
 • Два тигуан 2
 • Подарунок
 • Обидва
 • О, Джорджія!
 • Відпустка в Петербурзі
 • Два тигуан
 • 15 тисяч на дизельному тигуані
 • Кілька слів про різні
 • 180 000 км

Новий розвідник. Акі з мечеті 184 сил (Чесний дизель!).SES You Wolody. ))

Це не буде в Росії Дизель ні 150, ні 184 Чесна сила))) і якщо він раптом з’явиться, ми принаймні тесимо.

Не заплав)))) Я читав WAG своєї, видатної великої рогатої худоби, сумнівається у необхідності купівлі нового розвідника, і вирішив не постачати))))))

У цій чіпі багато автомобілів. Але перспектива залишитися на тисячу км на морозі без одягу закритого автомобіля, швидше за все, не для багатьох))))))))))

Завтра я спробую утримати багажник відкритим пару хвилин, я подивлюсь, закриється чи ні в центрі)), я намагаюся не залишати ключ у машині, на всякий випадок))

Аналогічно. Навіть почав, коли я виходжу з машини, я не повністю закриваю двері. Я навчився

Він відмовився від усіляких мішків і барсів. Або ви десь залишите його, або нюхають. Тож я ношу все в кишенях))

Це добре для ваших кишень, коли цілий день в одному одязі. І коли вам доведеться змінювати 100500 разів. налаштовує змінити ризик забути половину та другий. програти :)) Тому в такій ситуації. Сумка. рульове управління. Але справді, вам потрібно подивитися на W-Ohba.

Я шукаю зручну конструкцію сумки, щоб не видаляти і не заважати)

У мене є невелика барс, але пояс чіпляється за нього, щоб ви могли носити його на моєму плечі, як великий мішок. зручно, коли руки повинні бути вільними. Подобається це:

тулуб, tiguan, салон, поради

Я пару разів бачив щось на зразок плечової кобури. ремені на плечах і сумка під рукою. Поки що я ніде не отримав у продажу, а не тестувати (((

І точно так само, як на фотографії, вони відправили мене з Псова наступного дня з звичайним автобусом)) я виявив, що забув лише тоді, коли вивантажив з машини в Новгород з машини. З усіма ключами та документами. Добре, що ключі від будинку та з машини на одній купі були

Судячи з імені, потрібно перетягнути його на живіт

Гадаєшь. Вони заберуть його, якщо я буду носити його на боці? :))) Але загалом є. В якому місці носити: ви можете на животі, на спині, збоку, застебнути на брюк.поясі, просто в руках.

Прочитайте та зберігайте

Якщо автомобіль закривається клавішами, краще провести час на доставку другого набору. Це заощадить ваші нерви та гроші, оскільки процедура відкриття витрат на автомобіль з півтора тисячі плюс доплата за складність роботи та віддаленість від цивілізації. Наявність додаткових систем безпеки також підходить для лінійки або гачка сталевого дроту. Якщо можливо, використовуйте подібний автомобіль. раптом! Однак такі чудеса трапляються лише з нашою технікою. Підкладка скла. це найбільш екстремальний випадок. Будьте готові до того, що при першій спробі вам не вдасться. це не вікно вікна, а загартована річ!

Пам’ятайте, що незалежно від бренду та моделі автомобіля, найпоширенішою запасною частиною є келих дверей водія. Якщо можливо, розгойдуйте його маскувальною клейкою стрічкою, островом або медичним пластиром для безпеки. Ідеальним інструментом є молоток, але гора та джек підходять-вони можуть заїхати на дорогу від колег. Розбиття скла, стояти від нього.На момент удару відкрутіть голову, безпеку, перш за все! Ми не рекомендуємо побити каменем, ви можете травмувати руки.

Основні причини, чому багажник не відкривається:

Залишення механізму (літаюча бруд з.під колеса під час руху часто є причиною багажу замка для багажу)

Пошкодження електричного приводу (Електричний привід відповідає за роботу засувки клавіатури)

Механічна несправність (відмова замку механізму. У цьому випадку це не буде працювати, щоб відкриватися ззовні)

Контакт з окисленням (Для виявлення зриву необхідний діагностичний сканер).

Якщо всі спроби відкрити багажний відсік на вулиці були невдалими, вам потрібно скористатися доступом до салону автомобіля.

Що знадобиться для відкриття замку багажника:

Спочатку вам потрібно відкрити задню двері автомобіля. Тоді слід натиснути сидіння і скласти спину. Якщо в багажному відділенні є речі, їх слід видалити. Перш ніж підніматися, вам потрібно взяти з собою кінцевий ключ. зірочка та довга викрутка. Для того, щоб побачити механізм відкриття, необхідно відштовхувати шкіру від елемента тіла. Не буде працювати, щоб повністю видалити його із закритою дверима, оскільки шкіра кріпиться до основи, використовуючи кілька гвинтів і засувок. Вам також потрібно демонтувати гвинти за допомогою ключа з проміжком. Двоє з них розташовані у верхніх куточках панелі, а ще 2 кріплення. у самій ручці, розташованій на кожусі. Цю маніпуляцію слід проводити зверху вниз. Після відштовхування шкіри ви можете побачити важеля дроту, встановлений вертикально під електричним транспортним засобом.

Щоб відкрити замок, вам просто потрібно натиснути важіль рукою зверху і натиснути на кришку. Після відкриття дверей слід повністю видалити шкіру, демонтувати замок і вступити в його діагноз. Можливо, це вийде своїми руками.

Виберіть відповідний спосіб відкрити багажний відсік у машині

Вразливий і схильний до поломки. це замок на багажному відділенні. Особливо це гостро власники творінь вітчизняної автомобільної промисловості. І все.таки, тому що багажник закривається зусиллями. Це призводить до швидкого зносу ключового механізму. Але відкриття відсіку для багажу найпростіше у випадку вітчизняних машин. Це навіть не потрібно проникати в машину. Ви можете використовувати звичайну викрутку (покласти її під кришку) або побудувати петлю з металевого дроту, що дозволить вам скрутити язик на несправному замку.

Але іноземні машини, якими б не були сучасними та дорогими, не шкодували цю проблему. Ви можете легко відкрити багажник автомобіля, якщо знаєте деякі правила та секрети:

 • У разі несправності замка на обкладинці відсіку ретельно огляньте ключовий механізм наявності сторонніх предметів.
 • Виключіть ймовірність заморожування замка на багажнику. У цьому випадку ви можете використовувати спеціальні засоби для розмоування ключових механізмів.
 • Нерозширена система сигналізації, яка не дозволяє відкривати багажник.
 • Якщо панель управління керуванням не відкривається на панелі управління, то варто перевірити рівень зарядки акумулятора.

Поради для власників джипів та вагонів станції

Найпростішим способом дістатися до департаменту багажу буде власники позашляховиків, вагони та кросовери станції. У таких автомобілях заднє сидіння легко складається, що відкриває доступ до багажника зсередини. Залишається знайти ручку для аварійного відкриття, яке обладнано багато сучасних автомобілів, але не всі. Якщо ця ручка відсутня, і багажник не відкривається в кнопках або пульті дистанційного керування, то вам потрібно буде виконати такі дії:

 • Вийміть кожух із дверей багажника.
 • Зніміть пластикову панель.
 • Отримати доступ до механізму блокування.
 • Використання гравця (спеціальний інструмент, який знайомий автомобілістам), відкрийте багажник зсередини.

тулуб, tiguan, салон, поради

Невідомий?. комфортно!

Права передня і задня сидіння Тігуанська складка в одній риболовній лінії. Звичайно, ви можете пожартувати про “німецькі фільми” і фантазувати про функціональність такого “дивана”, або ви можете заощадити на вантажному таксі. З викладеними місцями, лижні або великі будівельні матеріали, такі як пакет упаковки, включатимуть. Це сказано в рекламі. Але варто прочитати більш уважно інструкції: виявляється, сидіння можна перемістити по кабіні, як.от кубики “лего”, що ще більше збільшуючи довжину багажника. Важелі приховані в центрі секцій під кріслами. Задні сидіння рухаються назад і вперед і індивідуально. Центральне заднє сидіння, відчуваючи червону язик, можна скинути вперед, тоді щось порівнянне у розмірах з сноубордингом буде розміщуватися між сидіннями задніх пасажирів.

Як галантний джентльмен, кросовер буде тримати для вас кришку багажника. Для цього є функція затримки закриття машини. Клацніть кнопку в багажнику, відпочивали в багажнику, взяли коробку і пішов додому. Сама машина закриє багажник і поставить себе на тривогу.

Ти спокійний?. Тепер так!

Існує система розпізнавання втоми водія. Щоб запустити його та налаштування, вам доведеться подумати, прочитати (все.таки!) інструкції, але воно того варте. Система пам’ятає природу руху за перші 15 хвилин. Далі він аналізує параметри (головним чином за характером обертання керма та перемикає педалі) та швидкість. Через кілька годин на панелі з’явиться ікона, яку «рекомендується відпочити», а ще через 15 хвилин. наполеглива вимога зробити перерву.

Інструкції вказують на важливу точку, в якій працює система. швидкість вище 65 км/год. Не знаючи цього, ми можемо даремно сподіватися, що він “посипає” з меншою швидкістю, наприклад, коли трек проходить через нескінченні поселення. Але саме така монотонна їзда найбільше вичерпує.

На Тігуані стоїть система епохи. У такому випадку він автоматично зателефонує відповідними послугами. Але ви можете тренуватися та перевірити, як це працює, активуючи кнопку “Режим тесту”. Але на ньому є “захист від дурня”-ви не можете запустити його пальцем, вам потрібно щось тонке, як зубочистка або ручка. Важливо: Під час підключення оператор чекає відповіді на хвилину, не соромтеся.

У багажнику за завісою приховано випуск 220 вольт. підходить для зарядки ноутбука петлі або буде перебувати на дорожній мініатюрному чайнику. Це працює, коли двигун увімкнено. Важливо: заздалегідь перевірте, чи збігаються розетки розетків та гаджетів (є Europlug, CEE 7/16 підходить). Може зажадати адаптера.

Зверніть увагу: у багажнику є ще один секрет. подвійний поверх. Ви можете використовувати його як секретний відсік. Щоб “кришка” не закрилася, поки ви не поставите речі, знайдіть засувку. вона зливається з панеллю.