Заміна зовнішнього седана Shrus Polo Akp. Коли замінити

Як видалити недосліджену гранату, шок. Простий метод.

Привіт, шановні автомобілісти! Передні провідні колеса забезпечують власникам автомобілів безліч бонусів у вигляді: більш слухняне рульове управління, підвищена маневреність, стабільність на слизькій дорозі та інших чарах.

Натомість машина, а саме, шасі, у поєднанні з приводом, знадобиться додаткова увага. Передні колеса мають можливість витягнути машину лише завдяки наявності валу, що з’єднує центр з коробкою передач.

Однак це ще не все. Неможливо було б передати обертання від передачі на колеса без спеціальних пристроїв, встановлених на кінцях валу.

Загарник рівних кутових швидкостей.це сьогодні єдиний спосіб передати обертальний рух між напівгельмами, розташованими під кутом один до одного.

У зв’язку з цим будь.який самоповажний автомобіліст повинен знати, як видалити та як розібрати чір, проводити його діагноз, обслуговування та ремонт.

Як видалити Chrus самостійно без допомоги автомобіля

Незважаючи на очевидну складність на пристрої переднього приводу автомобіля, незалежно від його бренду та моделі, дизайн цього пристрою досить простий і схожий на всіх машинах.

Для того, щоб видалити CVA та заміну, достатньо мати гараж із спостережною ямою або шляхопроводом для полегшення доступу до нижньої частини автомобіля, а також набору стандартних інструментів.

Як правило, досвідчені автомобілісти можуть виконувати свою роботу без будь.яких спеціальних пристроїв, але якщо є бажання прискорити ремонтні роботи, ви можете придбати незріту CVA.

Зважаючи на те, що кожне приводне колесо має два петлі, ремонтні роботи можуть проводитися залежно від розбиття таких типів:

Як видалити внутрішню знизання плечей у гаражі

Ремонт внутрішнього Шруса. це подія, яка є досить рідкісною, але навички поводження з цим механізмом повинні бути, оскільки для його тривалого життя необхідно проводити профілактичні заходи, заміну пильних і жиру. Перш ніж описати технологію, включаючи видалення внутрішньої каналізації, слід зазначити, що в цьому випадку яма спостереження буде просто необхідною, оскільки тканина шарніра накручується болтами (6-8 шт.) Безпосередньо до передач диференціалу, і це найнижча точка передачі.

Після того, як всі кріпильні болти відкручуються, рульове колесо слід повернути, щоб звільнити безкоштовний удар щілинних стиків. За допомогою монтажу брухт дуже легко видаляється із посадкового гнізда. Також легко вийняти його з валу, для якого потрібно лише розстебнути замикаюче кільце та затискачі пильних пильних.

Термінова рекомендація для всіх автомобілістів: Ви не повинні видаляти Chid з валу під машиною і, крім того, я робив його розбирання. Набагато зручніше і раціональніше одночасно зняти вал двома суглобами CV, а потім виконувати всі маніпуляції на робочому столі з пороком.

Як самостійно видалити зовнішню плечима

Зовнішній Шреус, який встановлюється безпосередньо на концентраторі, хоча він доступніший, але знадобиться більше часу та зусиль для усунення. Тут вам доведеться майже повністю розібрати передню підвіску.

Колесо знімається, гайка маточину відкручується, а замок для шайби знімається. Після того, як відкрутивши нижню підставку для кулі, рухомий підставка дозволяє зняти нахил CVA.

Ремонт цирку може бути пов’язаний з певними труднощами. Перший.це неможливість вилучення напівфабрик або валу з прорізного з’єднання. Є кілька варіантів, щоб залишити ситуацію. Спочатку вам потрібно взяти дерев’яний або латунний розпір і спробувати вибити половину.

Якщо на цьому етапі нічого не було зроблено, то екіпаж CVA знадобиться. Один з найпоширеніших і найпростіших режисерів виготовляється у вигляді підкови, яка закріплена на напівзаванні, а вперті болти видаляються під час обертання.

Не складно розібрати саму смугу, це необхідно для цього:

 • Застосовуйте теги на затискач і кузов для зворотного складання в одному положенні;
 • Нахиліть вал затискачем в кінці якомога більше до однієї сторони;
 • Витяг на протилежну сторону кулю затискача, по черзі зробіть процедуру з усіма кульками.

Існує така думка деяких експертів, що Шреус просто змиває дизельне паливо і знову «оцінює» з мастилом без розбиття.

У цьому випадку існує велика ймовірність того. Якщо хрус уже видалений, краще розібрати його, мити, збирати та змаїти.

Установка Skrus після заміни або технічного обслуговування проводиться в манері видалення.

Методи заміни

Існує два методи заміни зовнішнього сплеску на Audi A6 C5 власними руками. з відключенням важелів підвіски від обертового кулака і без цієї операції.

З відключенням важелів

Розглянемо заміну петель попереднім відключенням важелів, використовуючи приклад лівого зовнішнього скакання.

 • Покладіть машину на рівній платформі, використовуйте ручний гальмо і увімкніть першу передачу на контрольно.пропускній точці. Крім того, ви можете поставити підліти зупинки під задніми колесами;
 • Вийміть ковпачок і за допомогою головки на 27 воротами, відірвіть болт кріплення приводу до маточини, а також ляпайте по колесних кріпленнях;

Популярний серед читачів: Виберіть тип амортизаторів для автомобіля

Це заміна зовнішнього CVA на Audi A6 C5 вважається завершеною.

У деяких випадках не завжди можна просувати кріплення кулака до верхніх важелів. Якщо ці болти давно не крутяться, то з часом вони “кусають” і скручують їх важко. Альтернативний варіант у цій ситуації. відкрутити нижні важелі з кулака.

Насправді, щоб замінити зовнішній брухт на Audi A6 C5, він робить особливу різницю, з яких важелі для відключення поворотного кулака. верхнього або нижнього, в обох випадках маточин буде голодом, що дозволить штурмового терміналу.

Заміна зовнішнього седана Shrus Polo Akp

Volkswagen Polo Sedan. Заміна петлі рівних кутових швидкостей

Заміна петлі рівних кутових швидкостей (Chrus)

Якщо під час руху автомобіля на поворотах ви можете почути стукіт у передньому приводі, перевірте петлі рівних кутових швидкостей. Якщо люфт відчувається, коли вал валу приводу розривається або захисні обкладинки розірвані, то такий шарл повинен бути замінений. Для розбирання зовнішнього шарніра (тип біжа) приводу переднього колеса практично не має сенсу. Ця робота дуже споживає час, і з розірваною обкладинкою грязь, яка впала в шарнір, швидко приносить деталі шарніру в непридатність. Неможливо замінити частини шарніра окремо, тому найкраще рішення. замінити шарнірну збірку. У крайніх випадках розбирання дозволяється замінити змащення внутрішніх петель правого приводу переднього колеса (наприклад, TRPO) як простіше і менш схильне до отримання води та дорожньої грязі. Поява слідів змащування на шарнірі вказує на те, що справа розірвана. Вам знадобиться: викрутка з плоским лезом, боковими стінками, бородими, молотком, знімачем для фіксованих кілець. один. Зніміть вузол приводу переднього колеса 2. Очистіть деталі та огляньте привід:

Щоб замінити зовнішній шарнір або його кришку, відокремити викрутку або мати бакцесу замикання затискача великої кришки зовнішнього шарніра і вийміть затискач стороною затискача.

Затискачі кріплення захисних обкладинки петлі рівних кутових швидкостей використання одного разу, коли збираються, замініть їх новими. Як правило, затискачі включаються до набору нового шарніра.

Так само вийміть невеликий затискач кришки корпусу.

Покладіть захисну обкладинку з шарнірного корпусу.

і трясти молоток від валу через бороди, подолавши зусилля замикаючого кільця. 7. Вийміть зовнішні петлі з слотів вала. Попередження про те, щоб розбирати зовнішній шарнір не дозволено. вісім. Вийміть замикаюче кільце, знімаючи його викруткою з пазу валу. ПРИМІТКА, коли складання Замініть блокування кільця новим. Як правило, кільце включено до набору нового шарніра.

Зніміть захисну кришку з валу приводу. Примітка При встановленні шарніра замініть захисну кришку новою. Зазвичай випадок включений у набір нового шарніра.

Перш ніж встановити новий зовнішній шарнір, заповніть її порожнину жиром (якщо шарнір не був змащений виробником) у кількості (135 ± 6) g: поставити (70 ± 3) g в шарнірі та на кришці. (65 ± 3) g.

За відсутності мастила, рекомендованої виробником, ви можете використовувати вітчизняний молібденний мастило Шрус-4.

Встановіть кришку зовнішнього шарніра та шарнір у порядку.

Щоб зняти внутрішній шарнір правого приводу переднього колеса, вийміть затискачі кріплення кришки шарніра до його тіла.

Відключіть внутрішній чохол від приводу.

Усуньте блокування кільця шарнірного концентратора.

і вийміть кільце, виймаючи його з вала.

Для ясності з шарніра змащування видаляється.

Вийміть маточини валиками з валу валу.

і вийміть захисну кришку з валу. Примітка При встановленні шарніра замініть захисну кришку новою. Зазвичай він включає новий набір шару. 19. Промийте всі металеві частини гасом, поки старе змащування не буде повністю видалено.

Перед складанням заповніть порожнину корпусу та внутрішню покриття шарніра мастилом у кількості (145 ± 6) g: поставити (100 ± 3) g у шарнірі та на кришці. (45 ± 3) g. Зверніть увагу на відсутність мастила, рекомендованої виробником, ви можете використовувати вітчизняний молібденний мастило Шрус-4. 21. Зберіть внутрішній шарнір правого приводу переднього колеса в порядку, зворотне розбирання. 22. Після складання та встановлення петлей перевірте щільність пристосування обкладинки та надійність кріплення затискача. Обкладинки не повинні вмикати петлі та вал, і затискачі на обкладинках. В іншому випадку замініть затискачі.

Вибираючи запасні частини, слід враховувати, що дизайн та розміри деталей, призначених для правої та лівої сторони, а також автоматична коробка передач та ручна коробка передач відрізняються. Найкращим рішенням буде їх вибір вином.

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Заміна антенатальної губки зовнішнього шру.вулксвагена поло. Як змінити черевик гранат (Шруса) своїми руками? Повний відео звіт. Наприклад VW T5.

Звичайно, той факт, що ви забуваєте порядок операцій, забудьте щось, щоб щось там загорнути). мінус. Але той факт, що ви не турбуєте місце ремонту, у справжніх полях, у грязі. Це тест. Ваше відео. Найреальніша реклама нашої вази! Я пам’ятаю, і я змінив шнур на полі, про все було близько 12 годин про все про все.

Е, де мить, коли поршня витягнули на поршень, вставлений у корпус штангенциркуля. Я щойно переглянув це відео для нього, коли я сам змінив котел, спочатку тягнув його на поршень, а потім вставив його у корпу.

Постійні геморой з пильтами зовнішнього шруса вже Задолбалі! Йому потрібно патентувати цю технологію) життя життя може бути загорнутий у плівку в цілому

Так, якщо він, затискач, одягнений, що буде, коли він збирає все. З такою ногою, з поворотом на гаражі, з славою, вони побачили Бл. б)) друг розповів мені про фолс з антикварним антикварним антикварним, але всім нормами))

Скажіть, будь ласка, до мосту UAZ 469, здатний використовувати міхіметр параніну 1 на місці паперу як прокладка Ато.

І ринг штопор, тому що він видаляється штопом або тому? Але загалом, для такого підшипника, що засмічується на внутрішньому кліпі, ви б відірвали руки.

добрий вечір. Я зададу неодноразово. Я просто нікуди не чув, як зрозумів, що це лівий бар. У мене є Qashqai 2L механіка.все.колесний привід, коли прискорює вібрацію, тим швидше прискорення, чим більше вібрації і тягне праворуч під час руху, скажіть мені праву або ліву смугу. Зазделегідь дякую. Друг і без антикваріату на Volkswagen має купу чогось зламаного)

Ланос говорить про хворобу осі. Патам каже, що власник трахкав у чомусь і зламав підлогу осі. Чоловіка розірвали

І вони кажуть, що кулон дупи на ваді, судячи з Хонди, японці потемніли тут) періодичні труднощі з пильтами зовнішнього CVA, куди б він не пішов)

Питання. Збийте кермо. І таке враження є. Що десь ще. Прогулянки (люфт) права рульова тяга. Що ще могло бути.

Привіт чоловіки! Скажи мені, через те, що на зонді з’явилася смуга оксиду вуглецю? Десять сантиметрів від вимірювань нафти. Геморой з пильтами зовнішнього CVA починають напружувати;)

Ви навчаєте всіх, але не знаєте, як ніхром! Чому нитка горіха маточика, очищена пензлем, і WD не заповнили ? Але чому не взяли перевезення до стрільця, а за допомогою шліфувальної машини та іржавого зубила? Я б не відкрив рот, але було б краще вивчити подальше сина! Мені більше не потрібні ваші коментарі! гавкіт в іншому місці!

Заміна пильовиків Shrusa VW Polo 2014.у Drive2

зовнішнього, седана, shrus, polo

Тож мої суглоби резюме служили власним, продовжували хрусткі стрижні вже три місяці, заміни постійно не було. Гренади не мали досвіду заміни, він витік в Інтернеті, знайшов мало корисним, тому я вирішив опублікувати невеликий звіт про фото. Це може стати в нагоді комусь. Взагалі, хрускіт на вигині вже стало страхітливим, але після заміни виявилося, що це все ще не так страшно, і граната могла пройти через пару місяців з турботою. Японський HDK протягом 1500R був придбаний для заміни оригіналу

Все упаковано і красиво, воно було включено:

Офіс, мастило, 2 затискачі, замикання кільця, сама бар з горіхом.

Потім ми закручуємо гайки: покладіть машину на гніздо, знімайте колесо, відкрутіть колесо колеса колеса великою головою (у центрі колеса, великим), потім ми відкрутимо ці гайки гайки (3 (. Далі витягніть важіль з кулькою з рослини, витягніть кульку вниз, після вибивання болта, на якому гайка була маточиною рукою, а граната з приводом падає, потім два варіанти:

1 Злийте масло з коробки і витягніть другий кінець приводу разом із внутрішньою гранатою з коробки. // в той же час, є шанс пошкодити ущільнювач із замикаючим кільцем, яке фіксує привід у коробці. 2 Вийміть черевик з внутрішньої гранати, розгадуючи затискач. Риггер з викруткою з замикаючим кільцем всередині гранати, витягніть його і витягніть за допомогою гранатового шарніра. Я зробив саме це. Майте на увазі, що в той же час вам також потрібно буде придбати жир CVA, ми витягуємо привід, щоб змастити внутрішню гранату, загортаємо суглоб у сумку, щоб бруд не потрапив туди

Потім ми обережно збиваємо гранату з приводу, тримаючи його в пороці

Ми намагаємось не втрачати блокування кільця, у вас його немає в комплекті.

Вийміть гранату з приводу і акмісучно збийте старе кільце ABS.

Краще збити через розпір (наприклад, голова, як я) t.Ви можете легко кинути кільце Abs до молотка до молотка.

Ми поставили нове замикаюче кільце в гніздо на приводі і забирали нову гранату на привід, поки воно не буде зафіксоване кільцем всередині, раніше вичавивши половину MSAMAME від трубки всередині гранату

Збірка здійснюється у зворотному порядку.

Ну, кілька зауважень про всю справу

Гранати були дещо іншими

І в цілому стара граната виглядала більш довговічною та надійною /на фотографії Новий Грангат праворуч. Старий був демонтований і побачив, як нерозумно рости в канавках під кульками. Але вона пройшла б ще пару місяців, якби не поховати газ на кутах.

Chiru заповнив нашу внутрішню мастило у внутрішню гранату. Така здорова трубка, достатня її для рівно двох гранати.

Гайка концентратора на новій гранаті виявилася трохи меншим діаметром і під іншим кроком нитки, але все з’явилося нормально.

Після складання коригування колапсу не вимагало. Варто також повернути анімацію, що на якомусь тайваньському шрусі немає місця посадки під кільцем ABS, а на деяких є, але щось на ньому поховано, як шайба. його слід вибити і покласти на місце кільце ABS. Затискачі для котла можуть використовуватися лише спеціально для цього.

Їх не можна використовувати. Вони розривають затискачі і чіпляються за лона до деталей тіла. Перевірили особисто

Для всього Ethog8o нам потрібен був набір клавіш, порока, молоток, нова смуга і те, що йде в коробці, ще одна трубка мастила шнура, викрутки, рукавички та хороший інструмент для миття рук. Стара мастила жахливо мивається.

Процедура зайняла 2 години, ніде не поспішає.

Hatab42rus, дякую за звіт!

Я йду з хрусткою гранатою 2,5 років! Хрустки лише тоді, коли ви різко починаєте з скрученого колеса. Я чекаю, поки він буде переповнений прямою лінією, щоб замінити!

Наша мастила. це амно, я подорожував на ньому протягом року і викинув чір, краще не заощадити на цьому, багато підробки

Chiru заповнив нашу внутрішню мастило у внутрішню гранату. Така здорова трубка, достатня її для рівно двох гранати.

Видалення Шрус з половиною

Щоб замінити пошкоджені разом, їх потрібно зняти з карданського валу. Перш за все, вам потрібно зняти пилянки. Затискачі для виправлення одноразового, щоб їх можна було безпечно вирізати або кусати їсти з грізами. Захисний кожух підштовхується до зупинки, пошкоджений брусок збивається з дерев’яним розпіркою з карданського валу.

Він має замикаюче кільце, бельвілл.весна, пластикове кільце. Їх видаляють з приводного валу з невеликою викруткою. Збірка здійснюється у зворотному порядку. Перш ніж прикріпити захисний кожух шипа, до шарніра додається жир.

Рекомендується використовувати динамометричну клавішу для перевірки затягування болтів та гайки маточини. Момент затягування болтів. 40 н м, а гайки маточини. 50 н м. Балійні горіхи та амортизатори мають пластикову вставку, тому краще замінити їх новими.

Прайс для заміни гранати у Volkswagen Polo

Щоб дізнатись вартість ремонту вашого автомобіля, виберіть цікаві роботи. Таблиця вказує на ціни на роботу, виключаючи вартість запасних частин та витратних матеріалів.

Звичайна вартість: 1 400
Шрус
один Дивізіон (передня вісь) привід (передня вісь) Видалення/встановлення (без підвісного підшипника) 4 900
2 Вал приводу на пункті пропуску Заміна 700
3 Дивізіон (передня вісь) привід (передня вісь) Видалення/встановлення (включаючи підшипник підвіски) 5 180
чотири Зовнішній хрус Заміна (складна робота) 5 880
5 Шнур внутрішній Заміна (привід вилучений) 980
6 Призупинення несучого приводу Заміна 560
7 Черевик внутрішнього резюме суглоба Заміна (складна робота) 5 880
вісім Губка на відкритому повітрі Заміна (складна робота) 4 480
9 Привід задньої вісь Видалення/встановлення 3 780
десять Зовнішня вісь Заміна (складна робота) 2 800
одинадцять Шрус Заміна (привід вилучений) 980
12 Черевик заднього внутрішнього приводу Заміна (складна робота) 5 880
13 Черевик заднього зовнішнього приводу Заміна (складна робота) 4 480

Заміна внутрішнього CVAS Volkswagen Polo

Німецька стурбованість Volkswagen Group. одна з популярних та авторитетних виробників. Його автомобілі мають високу якість, надійність. Звичайні огляди часто відзначають шасі багатьох моделей, включаючи Volkswagen Polo. Однак його високі характеристики повинні підтримуватися, проводячи технічне обслуговування у часі, змінюючи витратні матеріали та деталі, які служили їх терміну. Однією з цих процедур є заміна внутрішнього Shrus Volkswagen Polo, ціна якої може значно відрізнятися в московських послугах.

Можна виконати таку процедуру, а також діагностику, обслуговування автомобілів цієї моделі в спеціалізованому технічному центрі «Vag avtoservis», якісно та недорого. Висока кваліфікація фахівців у поєднанні з передовим обладнанням автомобільної служби дозволяє швидко виконувати будь.яку роботу. Додатковою зручністю послуги є великий склад запасних частин та витратних матеріалів, де ви можете дешево придбати будь.які необхідні елементи. Тому заміна внутрішнього CVAS Volkswagen Polo може бути терміново і без затримки.

Шрус або шарнір рівних кутових швидкостей. це вузол, який забезпечує передачу обертання з двигуна до контрольованих коліс машини. Він тримає досить великі навантаження, тому відносно швидко зношується природно. Його несвоєчасна заміна загрожує зменшенням обробки автомобілів та безпекою взагалі. Крім того, несподіваний Шрю є причиною передчасного зносу інших більш дорогих частин вузла.

Заміна Шрус на седан Volkswagen 2020-2022

Вони встановлюються на автомобілі залежно від коробки передач TIC і відрізняються типом передачі:

6-крокова автоматична коробка передач;

5-крок механічна коробка передач.

Точний вибір CVA можливий лише Vin автомобіля.

Нижче наведено таблицю приладів Polo Sedan 2020-2022 відповідно до типу передачі:

5-крок механічна коробка передач

Дванадцять.горіх M16x1.5 6Q0407396B, захисна шайба 6Q0407623E, гвинти M8x48 N91108201 та прокладки до них 1K0407357C

Слід, що він завершений з пиляннями 6R0498203

Включено: 1. Затискач 32.3x10x0.8- мистецтво. N90981501 2. Затискач 92.5x10x1- Арт. N90772401 3. Тюленя. 183521141a 4. Зупинити кільце 24.5х2- Арт. 113517279 5. Весна 34x25x2.2- мистецтво.321407287

Слід, що він завершений з пилом 6R0498201

Включено: 1. Затискач 32.3x10x0.8- мистецтво. N90981501 2. Весняна шайба-арт. 113501327A 3. Герметичне кільце 25.1х6.95- мистецтво. 321407295a 4. Зупиніть кільце 25.1х2- мистецтво. 171407297c 5. Весна 34x25x2.2- мистецтво.321407287

6-крок автоматична коробка передач

Дванадцять.горіх M16x1.5 6q0407396b, захисна шайба 6Q0407623E, зупинка кільця 27×2.5 1K0407298

Слід, що він завершений пилом 6R0498203C

Включено: 1. Затискач 32x10x0.8- мистецтво. N90442501 2. Clamp 92x10x1- Art. N90442401 3. Герметичне кільце 25.1х6.95- мистецтво. 321407295a 4. Зупинити кільце 25×2- мистецтво. 171407297c 5. Весна 34x25x2.2- мистецтво.321407287

Слід, що з штативом, antument 6r0498201a

Антикварна кабінка на седані поло

Включено: 1. Затискач 80.5x10x0.6- мистецтво. N91118801 2. Весняна шайба-арт. 113501327A 3. Зупинити кільце 27×2.5- мистецтво. 1K0407298 4. Зупиніть кільце-арт. 1K0407298

Дванадцять.горіх M16x1.5 6Q0407396B, захисна шайба 6Q0407623E, гвинти M8x48 N91108201 та прокладки до них 1K0407357C

Придумують це з пиляками 81a498203

Зовнішній черевик для седана поло

Включено: 1. Затискач 34.5x10x1- Арт. N90824001 2. Затискач 102.5x10x1- Арт. N90630701 3. Зупиніть кільце 27.1х1.8- мистецтво. 5N0407297A

Слід, що з штативом, antument 6r0498201a

Черевик Polo Sedan

Включено: 1. Затискач 32.3x10x0.8- мистецтво. N90981501 2. Весняна шайба-арт. 113501327A 3. Зупинити кільце 24.5х2- Арт. 113517279 4. Тюленя. 183521141a

Ємність 120 гр. Оригінальні суглоби та пильовики постачаються без змащування.

В даний час оригінальний C Shus на седані Polo Sedan 2020-2022 постачається з пиляннями та кріпленнями. Оригінальне циркове змащення не включається до набору доставки.

Виробник оригінальних приводних валів та просторів для седана Volkswagen Polo є GKN (Німеччина). У той час, коли офіційні заміни оригінальних деталей ще не були написані, але з часом з’являються аналоги високої якості та китайські замінники.

Для більш точного вибору деталей підвіски поло, ви можете надіслати нам VIN, і ми допоможемо вам у виборі.

Заміна фурм.ременя Volkswagen рекомендується виробником на пробіг 120 000 км. У той же час, є досвід заміни ременя термінів на Volkswagen Polo, що працює в таксі.

Volkswagen Touareg NF має підвіску з багатопохваткою. Усі мовчазні блоки передніх важелів Touareg NF постачаються окремо в оригіналі, а також є замінники високої якості.

Зовнішня процедура заміни SHRUS

Набагато зручніше працювати з приводом (напівокс), коли він видаляється і фіксується на робочому стані в пороці. Але ви не можете виконувати непотрібні операції для демонтажу та осушення масла з коробки передач, знімаючи зовнішню гранату безпосередньо під машиною, працюючи внизу або в арці крила.

Без зняття половини

Складність завдання полягає в тому, що, вибиваючи зовнішній Шус, важливо не передавати непотрібні зусилля через вал до внутрішнього. Він може це зрозуміти або вистрибнути з коробки. Тому вам потрібно діяти обережно, бажано разом з помічником:

 • Болти або гайки кріплення колеса ослаблені, а також гайку, що підтягують підшипник маточини;
 • Машина з потрібної сторони піднімається з гніздом і фіксується на надійній підставці;
 • Колесо знімається, гайка концентратора відвертається;
 • Подальші дії можуть змінюватись залежно від моделі автомобіля, але в найчастішому випадку підвіска типу Макферсона повинна бути відключена від кульового суглоба важелем або розтяжками, для яких палець кульової опори не розгортається, або його тіло відкручене важіль;
 • Підставка присвоюється стороні, тоді як хвостовик зовнішнього плечима виходить від прорізного з’єднання концентратора;
 • Затискачі та обкладинка видаляються з пильних і обкладинки, видаляється надлишок змащення, що заважає роботі з внутрішнім кліпом;
 • Найважливіший момент. тримаючи вал, завдайте різкого удару важким молотком через розпір до кінця внутрішнього затискача, правий гранат буде рухатися по слотах або навіть відокремитись від приводу;
 • Чоти, затискачі, гайка, ударна збірка та замикаюче пружинне кільце підлягають заміні, як правило, все це у віддаленому комплексі разом із трубкою спеціальної мастила, звичайна багатоповерхова тут не підходить;
 • Перш за все, на валу встановлюється нове завантаження;
 • Новий змащений суглоб кладуть на вал і різко рухається до клацання замикаючого кільця, іноді вам доводиться завдати легкого удару до кінця хвостовики, захищаючи його від деформації старим горіхом;
 • Підвіска збирається у зворотному порядку, гайка маточини затягується згідно з ремонтною документацією для певної машини.

Буде корисно змінюватись одночасно, і антиполотентне завантаження видаляється зовнішнім. Ресурс вузла принципово залежить від стану обкладинок.

З видаленням напівкваліфікованого валу

Видалення приводу в колекції корисно для більшої зручності роботи, особливо у важких випадках замикаючого кільця заклинання. Як правило, для цього вам потрібно буде осушити масло або частину коробки передач, не забуваючи вилити її назад, а ще краще поєднайте процедуру зі заміною масла.

Привід у коробці утримується подібним замикаючим пружинним кільцем круглої секції, яке стискається після різкого удару до зовнішнього затискача петлі через розпір.

Іноді можна вичавити привід з кріпленням. Видалення петель з вала виконується у пороці аналогічно описаної процедури.

Не намагайтеся витягнути половину. Це закінчиться самостійною роздумим внутрішнього шарніра, вперше кільце, доступне там, не витримає.

Заміна внутрішнього розмови

Операція повністю схожа на видалення зовнішнього шарніру, але тут ви не можете зробити без зняття пеніса. Існують конструкції, де привід фіксується з болтами на фланці коробки, наприклад, як у Audi A6 C5. У цьому випадку масло не потрібно.

На відміну від зовнішнього, внутрішній штатив легко розуміє, що відкриває доступ до блокування кільця. Але він стискається все одно, з гострими ударами на внутрішньому затискачі з приводом, закріпленим у пороці.

зовнішнього, седана, shrus, polo

Існують відмінності у встановленні пиляків. внутрішній шарнір дозволяє поздовжній рух, тому необхідно виправити його кришку, враховуючи відстань, рекомендовану заводом з кінця валу. Це необхідно для належної роботи пильовців при переміщенні петлі між екстремальними положеннями по довжині.