Заміна задньої лівої лампочки Туарег. Що робити, якщо стоп-сигнали не горять на машині

.5. Заміна лампи

Очищивши передню поворотну лампу проти годинникової стрілки, вийміть її з картриджа.

Після закінчення періоду авторських прав у Росії цей період 50 років, робота переходить у державний скарб. Ця обставина дозволяє вільно використовувати роботу, дотримуючись особистих прав, що не є власністю. право авторства, право на ім’я повноважень будь.якого спотворення та право захистити репутацію автора. оскільки ці права захищені на невизначений термін.

© автомобілі. Вся інформація, представлена ​​на цьому сайті.

Заміна лампи

Праворуч: Всі світильники на відкритому повітрі можна замінити, використовуючи лише викрутку. Він показує заміну сторони сторони повороту. Процедура заміни світильників описана раніше.

Зліва: Заміна несправної лампи номерного знака також дуже проста. Важливо, поряд із правильною установкою шпилькової сполуки, щоб перевірити правильну установку рами лампи та дифузора в корпусі лампи, оскільки світло ліцензійної точки особливо сприйнятливий до вологи.

Знімаючи задній ліхтарик для заміни зіпсованої лампи, вичавіть дві еластичні накладки (показані стрілками) та вийміть тримач лампи з лампи (на фігурі тримач лампи лівої задньої лампи). Щоб перевірити, тримач лампи може бути підключений до роз’єму без заднього ліхтарика. На встановленому ліхтарику перевірте правильне положення штифтового з’єднання. На малюнку вказується:

 • Відкрийте двері багажника і відкрутіть у багажнику два гвинти кріплення корпусу задньої лампи.
 • Зніміть пластикове покриття.
 • Від’єднайте роз’єми.
 • Зніміть корпус ліхтарика зовні.
 • Вийміть тримач світильника з тіла, стискаючи пластикові уступи.
 • Відключіть багонний болт досягнутої лампи та вийміть її з картриджа.
 • Під час заміни дволанцюгової лампи, стоп-сигнал та задні розміри гарантують, що центральний акцент правильно вставлений у основу лампи.
 • Перед встановленням корпусу світильника, якщо необхідно, очистіть прокладку ущільнення на декольте і нанесіть на нього невелику кількість силіконової жиру.
 • Підключіть роз’єми та перевірте роботу ламп.
 • Перш ніж закріплювати корпус лампи гвинтами, перевірте правильне місце пластикового кожуха.
 • Відкрийте двері багажника і вийміть покриття дверей багажника.
 • Поверніть тримач лампи проти годинникової стрілки і вийміть його з корпусу лампи.
 • Відключіть багнети, повернувшись проти годинникової стрілки та вийміть лампу з картриджа.
 • Під час встановлення корпусу лампи переконайтеся, що путівники тримача лампи та її корпус правильно підключені один до одного. Після цього фіксуйте тримач лампи, обертається за годинниковою стрілкою.

Увімкнення зворотних вогнів відбувається завдяки комутаторі, розташованому в коробці пирогів, коли відповідна тяга управління натискає, коли він увімкнено ззаду.

 • Якщо коли зворотна передача зворотних ударів спини не спалюється, то спочатку перегляньте запобіжник.
 • Якщо він справний, тоді вийміть дріт із зворотного вимикача і закрийте контакти з дротом. Якщо задні світильники загоряються, то перемикач несправний.
 • Якщо задні світильники не спалюються, то проводка несправна (якщо лампи розжарювання працюють).
 • Обережно вийміть ліхтарик з бампера, обережно підберіть викрутку.
 • За винятком бічних вистуків, вийміть корпус світильника з диспергера.
 • Вийміть софітну лампу з пружинного кріплення.

Зліва: світильники внутрішнього освітлення або освітлення коробки одягу можна зняти з тримачів за допомогою невеликої викрутки. Софіт 10- або 5-W лампи записуються весняним замком.

Праворуч: підніміть кожух комбінованої лампи внутрішнього освітлення для заміни світильника софім (7 Вт) на викрутку. Щоб дістатися до контактного з’єднання, вам потрібно зняти тримач лампи зі стелі автомобіля. Для цього вичавіть пружину засувку (показана стрілкою) до центру ліворуч і вправо.

Софітна лампа (7 Вт) повинна спалювати відкритими дверима та відповідним положенням вимикача. Вона постійно отримує електричний струм безпосередньо від акумулятора. Вам знадобиться тонка викрутка або ніж, щоб зняти стелю.

 • Обережно вийміть тонкою викруткою зі світлого корпусу кожуха (послаблення пружинного затискача) разом із розсіюванням та читачем для читання.
 • Вийміть несправний лампа для пружини.

Несправності в нових дверних перемикачах вхідних дверей залишалися в минулому. Основна умова для цього. це правильно встановлена ​​пластикова ущільнювальна манжета (1) навколо вимикача (2). Окислений і, як результат, необробний вимикач можна очистити та обробляти контактним спреєм. Якщо необхідно, перевірте з’єднання вилки (3).

Внутрішнє освітлення вмикається і вимикається у відповідному положенні контактного перемикача у дверній стійці. Передні та задні вимикачі в їх дизайні дещо відрізняються. У разі несправностей:

 • Перемикач вхідних дверей: за допомогою невеликої викрутки вийміть перемикач із стійки у формі A та відключіть роз’єм; У цьому випадку решту дверей повинні бути закриті.
 • Закрийте обидва контакти шматочком проводів.
 • Якщо внутрішнє освітлення працює, то причиною несправності є перемикач освітлення, пошкоджений корозією дверей. Перемикач повинен бути замінений, акуратні автомобілісти можуть відкрити перемикач та очистити контакти.
 • Вимикач задніх дверей: На встановленому перемикачі вийміть гумове покриття та закриває обидва контакти, а решта дверей повинна бути закрита.
 • Якщо освітлення працює, то причиною несправності є вимикач освітлення, пошкоджений корозією дверей. Це можливо за допомогою неправильно одягненого гумового покриття.
 • Вийміть вимикачі дверей зі своїх гнізд.
 • Перемішайте всі контакти.
 • Якщо контактний роз’єм зламаний або зігнутий, то дверний вимикач повинен бути замінений.
 • Обидва перемикачі: при зняття вилку переконайтеся, що дріт не потрапляє у дверну стійку.
 • Якщо дріт впав у дверну підставку, вийміть підлогу і, відповідно, обшивка стійки у формі В, щоб мати змогу витягнути дріт.

Так що акумулятор не сів, софська лампа працює лише з розмірами або основним світлом.

 • Відкрийте коробку Duffel.
 • Тусною викруткою вийміть тримач лампи з гнізда.
 • Вийміть софітну лампу (5 Вт) з пружинного кріплення.
 • Під час встановлення кріплення лампи переконайтеся, що роз’єм добре підключений.

Renault 19 оснащений запальничкою для сигарет, який освітлюється, коли світло знаходиться на світлі 1,4 Вт лампочки розжарювання.

Заміна задніх вогнів Volkswagen Touareg Задні світильники. Заміна сигналу стоп.лампи на Volkswagen Touareg 2

Тільки вам потрібно поставити резистор 15-20 Ом 2-5 Вт на кожній панелі, щоб зменшити напругу та для довговічності у мого сусіда є Volkswagen з задньою світлкою все ще без проблем.

Дякую.Для перегляду та коментарів мого відео.Я подивився і оцінив коригування та укол скла-27.хай щастить.

Шапка завжди гірша, навіть якщо вона латексна і дорога. Переважно в деталях про задню лампу на фользі поясниться)

Краще було б порадити щось конкретне на лампі задніх вогнів) Я в шоці), наскільки примітивно все в Ларгусі)

Скажіть, будь ласка, у планах взяти T5 або Kadi, питання про двигун, яку модифікацію ви радите, двигун.

Краще мити фари Mazda 3 2008, щоб не зіпсувати коректор, відбивачі там нічого? Труднощі з задньою світловою лампою починають напружувати.

Доброго дня. У мене подібна проблема, справді на копійці. Коли запалювання увімкнено, лампочки не освітлюються, пристрої не реагують, але, крім того, машина не починається (стартер не крутиться). Кум в порядку, замок запалювання також є, запобіжники цілі. Ви не можете сказати мені, що може бути справою?

Розібрати все. Це потребує andryukha добре, цей пластик галім) як брат, його син на Volkswagen з задньою лампою все ще всі дякують Богові!

Цікаво, який термостат на FL 17, у мене завжди є 3 підрозділи t.Е. У середині я лише в деяких місцях змінив шланги, і все, здається, не замерзає, вже 2.а зима

Світлодіодні світильники відрізняються сяйвом від повного часу.Особливо різниця видно, якщо вартий стандартне радіо! Але я ніколи не дістався до задніх ламп задніх ламп))

Я взяв два набори H1 на 10KU та 12K. Через місяць вони моргнули і загинули через місяць, і зайняли 3 місяці в першій десятці та одному моргали. Вони блиснули добре, але щоб дати такі гроші заради 3 місяців шоу.я думаю, що це не варто. Я б не радив їх приймати. Постійні геморої з задніми лампами люфт)

Переважно в деталях про задню світлову лампу на Volkswagen повідомили б. Стопні сигнали не були інформативними, не дуже відрізняються від регулярної роботи з цією електричною добавкою. І відео було знято так, що надзвичайно важко зрозуміти суттєву різницю “для” це доповнення.

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Заміна задніх вогнів Volkswagen Touareg Задні світильники. Заміна стоп-сигнальної світильника Voltsvagen touareg nf touareg nf

У мого найкращого друга є Туарег із задньою світловою лампою все ще без проблем))) Дякуємо за ваше відео. Як любитель, ваше відео економить гроші.

Цікаво, скільки цих китайських діодів достатньо, вони заблокують через один, або вони будуть з часом стробоки

Спочатку подряпав склянку сухою ганчіркою зсередини, а потім полірами. Фари не зовсім пластичні, а від різних полікарбонатних останніх полімерів. BMW дуже проблематично для відпориву на вулиці, але в більшості брендів без проблем із звичайною шліфувальною пастою або навіть зубами.

Вибачте, не вдалося показати сяйво 4.ї лампи. У відгуках про Алі кожна десята проблема натрапила на таку проблему, вони просто вирішили. Перед встановленням суглоби лампи та підвалу мазали ціанокрилатом і не парили. Я замовив точно 4.е число в машині, це зашкодило ціні спокусливості 🙂

Навіщо приймати це так ретельно? Але потрібно це сказати, не оцінити, а за допомогою спеціального горіха через шайбу.

Гайки повинні бути стиснуті в трубки з 10 сантиметрів довжиною і з зворотної сторони, щоб посипати з кінця канавки з кінця канавки, тоді ви будете стріляти без проблем без проблем, а контакти. це тема, це є Наскільки це лайно нашого автоматичного в делірії, не може придумати такий дизайн. Я хотів би детальніше проконсультувати лампу задніх вогнів))

Друг сказав мені про Volkswagen і без лампи задніх вогнів купа чогось ремонту). це те, що таке костюми 176? Це на якій відстані?

Ми беремо з собою на пікнік: кіл, сік, гамбургери, чіпси, печиво, коктейлі, яблука, шоколад та м’ясо для барбекю, все ще вугілля! Хто також хоче їсти і пити все це!

Бідна машина! Підлога морди витягнули! Але вам просто потрібно зняти колесо і передню частину притулку. Друг на Volkswagen із задньою лампою ще не має проблем)

Тест на старих квадратних фарах з Audi 80 10. На задніх світильниках є багато інформації))))))

Я рекомендую використовувати світлодіод з кольоровою температурою від 2700 до 4000 К. А сила світильників повинна бути щонайменше 0.2 від потужності стандартної лампи посилюється.

Заміна сигналу лампи лампсваген Туарег

Eugene у мене теж t5 1.9tdi brs, також буде постояти 2-3 години, комп’ютера погано, коли ви повернете його на запалювання, ви можете почути насоси для насоса, які можуть бути кільця?

Друг на Туарег і без лампи сигналу зупинки, щоб багато відремонтувати) може хтось сказати мені, де 1.6 Датчик тиску масла знаходиться?

У мене, як правило, їжа від запобіжників від того, що це таке, фари горять, повороти теж тьмяні Знайте, якщо ви знаєте

У мене є передній лівий поворот на VAZ 2121 (головним чином у вологу погоду) не працює неправильно. А саме: частіше, ніж зазвичай, моргає. від значка на інструментах (повернути) до зовнішніх світильників. У той же час замість переднього лівого помаранчевого кольору білий (той, який передні розміри) у блоці розмірної лампи. це лампа. У той же час, поворот лівої сторони зовсім не моргає. У суху погоду все відновлюється і блимає всі три помаранчеві повороти з нормальною частотою (передня, бокова, ззаду зліва). З правого боку все добре. У чому може бути причина? Порадити, будь ласка! Друг сказав мені на фользі і без лампи ніг багато чого зламалося!

Заміна сигналу лампи лампсваген Туарег

добрий день! Скажіть, будь ласка, що може бути з правого боку вхідних дверей, лише скляний човен лише закривається, але не відкривається? З боку водія або з Кейена він відкривається і закривається.

Справа в тому, що у кожного є інше відео для мене, я переміг ретранслятора, і ми не продаємо таке дзеркало, і це чорне, тобто я хочу переповнити кожух

Щоб натиснути на нього, достатньо там, де паз. вискакувати з плюшевим або манолом, а потім натиснути двірник зі скла до скла, а потім натисніть, вимийте іржу і вуса і вуса! струм недовго

розірвав гайку маточину 2.Розірені гайки (болти) колеса 3.Зміцнювати, о, гайки TC, вийміть колесо 4.Вийміть суппортер, кронштейн супорта, гальмівний диск 5.Вийміть наконечник рульового управління (вам потрібен шутер) 6.Вийміть підопічну кульку (іноді накип, іноді простіше) 7. Відкрутіть 2 болти кріплення стійки.амортизатор 8.Ваттер обертовий кулак 10. Ви заткнете себе, хочете, в гаражі до дядька Піта. Ugggg 🙂

У належному реле відповідності ламп розжарювання є лише п’ять шунтів, а також справність усіх 4 розмірів і перевіряється стоп.сигнал!! Автор відео. закінчений!!

Підкажіть будь ласка!Загублений ключ до Toyota Mark 2 100, немає запасного ключа, інші не підходять!як скрутити личинку до положення АСД?Чи можливо якось видалити личинку в крайньому положенні ключа (закрито)?Якщо в крайньому положенні ключа для витягування кнопки личинки?І після цього замок буде працювати після цього?

3.й раз це відео допомогло мені запам’ятати. 3 зміни масла і щоразу переглядайте YouTube. Ха.ха.ха. Дякую за допомогу.

Хто з цього відео дізнався, що існує 3 типи ручного ручка, я навіть не думав там і не знав

добрий день!, потрібна допомога!, Центральний замок перестав працювати, я перевірив запобіжники, всі норми, будь ласка, скажи мені, де копати?, у чому може бути причина?, Сигналізація працює. Заздалегідь дякую! (Starline B9 тривога)

Коли він зняв пластиковий тримач, в якому лампочки відірвали підкладку одного. Можливо, хтось мав це?

Це так, я навіть не знав, що можливо, і на Renault Duster ви можете зробити це для інформації

Ich habe wegen eurem video meine agr deaktiviert. BMW X3 E83 Facelft BJ 2007. Ergebnis Mkl Lechtete. Fehlerspeicher p0401 3 x vorhanden. Також Wieder angeschlossen fehlerspeicher geloscht. Mkl kommt trotzdem wieder. Був Тун?

Заміна лампового сигналу лампсваген Туарег

Eugene у мене теж t5 1.9tdi brs, також буде постояти 2-3 години, комп’ютера погано, коли ви повернете його на запалювання, ви можете почути насоси для насоса, які можуть бути кільця?

Друг на Туарег і без лампи сигналу зупинки, щоб багато відремонтувати) може хтось сказати мені, де 1.6 Датчик тиску масла знаходиться?

У мене, як правило, їжа від запобіжників від того, що це таке, фари горять, повороти теж тьмяні Знайте, якщо ви знаєте

У мене є передній лівий поворот на VAZ 2121 (головним чином у вологу погоду) не працює неправильно. А саме: частіше, ніж зазвичай, моргає. від значка на інструментах (повернути) до зовнішніх світильників. У той же час замість переднього лівого помаранчевого кольору білий (той, який передні розміри) у блоці розмірної лампи. це лампа. У той же час, поворот лівої сторони зовсім не моргає. У суху погоду все відновлюється і блимає всі три помаранчеві повороти з нормальною частотою (передня, бокова, ззаду зліва). З правого боку все добре. У чому може бути причина? Порадити, будь ласка! Друг сказав мені на фользі і без лампи ніг багато чого зламалося!

Проблема з запобіжником

Для початку, звичайно, найпростіший шлях від блоку запобіжників. У будь.якому випадку, ймовірність того, що саме тут причина неоперативності багатьох електричних приладів завжди висока.

І лише якщо ви переконані, що проблема знаходиться в роздутому лампочці. шукайте повну заміну.

На деяких автомобілях електричний ланцюг живлення стоп-сигналу розташований таким чином, що з несправним (спаленим) світлом, інший не згорить. Це потрібно враховувати при виконанні чека наведеним вище.

Між картриджом та електричною проводкою може не бути контакту, але для встановлення цього факту знадобиться тестер.

Volkswagen Touareg (2011-2018) запобіжники та запобіжники

Чому світиться лампа несправності гальма, і що в цьому випадку збільшено, з червоним символом / опущеним, із синім кольором символу, системою охолодження t. З миготливим індикатором. несправність в електричній потужності системи охолодження.