Заміна інформаційної панелі Tiguan електронною. Mitsubishi

Комбінація пристроїв. видалення та встановлення

Поєднання пристроїв оснащена функцією самодіагностики, яка полегшує пошук помилок. Для пошуку несправностей використовуйте тестер.VAS 5051 A- в “Ведиканому пошуку несправностей”.

Автомобіль Tiguan оснащений іммобілайзером четвертого покоління з онлайн.з’єднанням та завантаженням. Найважливішою частиною іммобілайзера четвертого покоління є центральна база даних, яка містить усі, пов’язані з крадіжкою індивідуальних контрольних одиниць. Неможливо адаптувати контрольні блоки, що беруть участь у іммобілайзері за допомогою цього банку даних. Запити PIN-коду компонентів іммобілайзера факсом або тимчасовим з’єднанням неможливі. Усі компоненти, що беруть участь у іммобілайзері, повинні бути навчені в Інтернеті. Усі (включаючи пізніші замовлення) ключі автомобілів попередньо заміщені у виробника, і їх можна навчити лише на цьому автомобілі. Подальший порядок клавіш виготовляється для забезпечення відповідного номера шасі. Адаптація компонентів інших брендів занепокоєння у автомобілях Volkswagen більше неможлива.

Видалення та встановлення комбінації пристроїв

Інструкції: Якщо в машині встановлено нову комбінацію пристроїв, то блок управління пристроєм повинен бути налаштований для різних функцій та варіантів обладнання для певної країни. Для адаптації побудованого іммобілайзера до блоку управління двигуном дані з блоку управління двигуном повинні бути збережені в змінному комбінації пристроїв. Крім того, після встановлення нової комбінації пристроїв необхідно адаптувати всі клавіші до автомобіля. Перш ніж замінити комбінацію пристроїв, у кожному випадку необхідно виконувати послідовність дій “замінити пристрій пристроїв” для зчитування даних, що зберігаються в блоці управління.

Вимкніть запалювання та всіх споживачів електроенергії, витягуйте ключ запалювання.

Інструкції: Видалення керма не потрібно.

Повністю потягніть кермо вперед і зафіксуйте його в найнижчому положенні. Зніміть регулювання щілини рульового стовпчика. Відкрутити кріплення.Дороги-комбінація пристроїв.

Інструкції: Вилучивши комбінацію пристроїв, немає необхідності відключати роз’єми. Роз’єм жорстко зафіксовано на автомобілі і автоматично відключається при зняття комбінації пристроїв.

Видаліть комбінацію пристроїв з передньої панелі.

Установка проводиться у зворотному порядку.

Не видно?. це видно!

Переходячи в сильну погоду, якщо склоочисники не зможуть впоратися, ви можете натиснути важіль склоочисника вниз і тримати три секунди: склоочисники почнуть працювати дуже швидко, поки ви не відпустите важіль.

Камера заднього виду може бути пристосована до руху автомобіля з причепом. І якщо ви встановляєте систему перегляду області, це дасть огляд 980 градусів-це зручно оцінити ситуацію на дорозі, коли обертається за кутом або «стирчить ніс» за допомогою засміченої стоянки. І ви можете увімкнути функцію “Перегляд із супутника”. ви, звичайно, не отримаєте зовнішній вигляд із супутника, але майже з пташиного погляду.

Невідомий?. комфортно!

Права передня і задня сидіння Тігуанська складка в одній риболовній лінії. Звичайно, ви можете пожартувати про “німецькі фільми” і фантазувати про функціональність такого “дивана”, або ви можете заощадити на вантажному таксі. З викладеними місцями, лижні або великі будівельні матеріали, такі як пакет упаковки, включатимуть. Це сказано в рекламі. Але варто прочитати більш уважно інструкції: виявляється, сидіння можна перемістити по кабіні, як.от кубики “лего”, що ще більше збільшуючи довжину багажника. Важелі приховані в центрі секцій під кріслами. Задні сидіння рухаються назад і вперед і індивідуально. Центральне заднє сидіння, відчуваючи червону язик, можна скинути вперед, тоді щось порівнянне у розмірах з сноубордингом буде розміщуватися між сидіннями задніх пасажирів.

Як галантний джентльмен, кросовер буде тримати для вас кришку багажника. Для цього є функція затримки закриття машини. Клацніть кнопку в багажнику, відпочивали в багажнику, взяли коробку і пішов додому. Сама машина закриє багажник і поставить себе на тривогу.

Toyota

Мультимедійна інструментальна панель для Toyota Highlander 2014-2019

інформаційної, панелі, tiguan

Власники Toyota Highlander мають чудову можливість оновити свій автомобіль, додаючи до нього унікальну зручність управління та навігації завдяки встановленню мультимедійної сенсорної панелі інструментів замість стандарту! Яскравий і контрастний дисплей з діагональною 12,3 дюйма та роздільною здатністю 1920 на 1080 дюймів, не тільки чітко побачать читання пристроїв, але й насолоджуються чудовим зображенням, коли переглядають відео та розрізняють усі деталі області, коли Використання камери заднього перегляду!

Мультимедійна панель Toyota Highlander з 2014 по 2019 рік використовує всі можливості сучасних цифрових технологій-Bluetooth, Wi-Fi, 3G/4G, голосового управління та підтримки для всіх відомих аудіо та відео форматів та відео! Комплект включає всі необхідні кабелі зі стандартними роз’ємами, а також USB-антену для прийому радіосигналів та антену GPS для вбудованого навігатора!

Мультимедійна інструментальна панель для Toyota Vellfire та Alphard 20 2008-2014

інформаційної, панелі, tiguan

Для найпопулярніших японських мікроавтобусів Toyota Vellfire та Alphard з 2008 по 2014 рік існує відмінна мультимедійна система, яка встановлена ​​замість стандартної панелі приладів! Встановивши цю сенсорну панель, власник мінівену отримує в своєму розпорядженні найсучасніший електронний гаджет з дуже широкими можливостями!

По.перше, це панель пристроїв, на екрані яких чітко видно всі показання датчиків автомобіля!

По-друге, це мультимедіа-комбінський, який підтримує такі технології, як Bluetooth, 3G/4G, Wi-Fi, GPS, а також вбудований радіоприймач та гравець аудіо-відео-файлів усіх форматів!

По-третє, приладна панель має роз’єм OBD-II, який дозволяє діагностувати всі системи автомобілів, що сидять за кермом!

Мультимедійна інструментальна панель для Toyota Vellfire та Alphard 30 2015-2019

інформаційної, панелі, tiguan

Ця багатофункціональна панель приладів розроблена для встановлення замість стандартної панелі в автомобілях Toyota Vellfire та Alphad 30, вироблених у період з 2015 по 2019 рік! Це не просто заміна класичної панелі приладів, а й повна спрямована та найсучасніша мультимедійна система, яка може замінити кілька гаджетів одночасно!

Це досягається завдяки тому, що Sensory Pane Daking Android підтримує технології Wi-Fi, 3G/4G Bluetooth, що дозволяє використовувати його як планшет, здатний не тільки відтворювати відео та аудіофайли, але й працювати з Інтернетом з Інтернету який ви можете завантажити будь.які програми в гаджет! Вбудований радіоприймач, відеоплеєр Full HD 1080p, GPS Navigator та багато інших функцій порадують кожного власника Toyota Vellfire та Alphard 30!

Мультимедійна інструментальна панель для Toyota Rav4 2019-2020

інформаційної, панелі, tiguan

Якщо ви володієте автомобілем Toyota Rav4 2019-2020, то настав час подумати про незначне оновлення, яке значно підвищить комфорт у вашому автомобілі! Для цього потрібно лише замінити стандартну інформаційну панель на мультимедійну сенсорну панель, що працює під Android 9.0!

Система із вбудованим модулем Wi-Fi підтримує 3G/4G мережі, оснащена гігабайтами Ram 2 та вбудованою пам’яттю 32 гігабайт для зберігання даних. Підключившись до Інтернету, ви можете завантажити за допомогою Google Play та встановити будь.яку необхідну програму! Мультимедійна система здатна відтворювати майже всі аудіо- та відео форматів і без проблем підключається через Bluetooth до будь.якого смартфона!

Мультимедійна інструментальна панель для Toyota Land Cruiser Prado 150 2010-2020

інформаційної, панелі, tiguan

Якщо ви збираєтеся встановити GPS-навігатор на своєму автомобілі Toyota Land Cruiser Prado, то вам слід подивитися на мультимедійну панель приладів, яка, крім наявності вбудованого навігатора, має багато функцій, які можуть вирішити різні проблеми!

По.перше, це чудова заміна класичної панелі, оскільки всі вказівки на пристрої тепер будуть чітко видно на РК.дисплеї пристрою!

По-друге, це сенсорний екран мультимедійної системи, що працює під контролем Android і оснащений шестиядерним процесором та Ram 4 Gigabytes!

По-третє, це повноцінний планшет з Інтернетом, який отримує доступ до мереж 3G/4G, який має вбудований модуль Wi-Fi та підтримує смартфон Bluetooth, що підключається до смартфона!

Музика, відео, навігація, а також будь.які програми до ваших послуг разом із сенсорною панеллю пристроїв!

Мультимедійна панель пристроїв для Toyota Highlander Kluger Xu50 2013-2019

інформаційної, панелі, tiguan

Ця мультимедійна сенсорна панель пристроїв створена для встановлення в автомобілях Toyota Highlander (на внутрішньому ринку Японії, модель називається Toyota Kluger), що випущена з 2013 по 2019 рік. Мультимедійна система, яка легко підключається до бортової мережі автомобіля, оснащена вбудованим GPS-навігатором, модулем Wi-Fi та підтримує 3G мережі.

Електронна начинка здійснюється як графік, і тому не вимагає спеціальної установки! У налаштуваннях панелі ви можете вибрати один із 3 типів відображення даних на дисплеї. економічний, спортивний або комфортний! Підключивши свій смартфон до панелі приладів, ви можете відобразити вміст екрана телефону на ньому!

Лексус

Lexus LX570 2007-2015

інформаційної, панелі, tiguan

Розумна панель приладів для Lexus LX570 від 2007-2015 років, значно покращить інтер’єр улюбленої машини, а також додасть багато корисних функцій. Інформаційна панель працює на Android 9.0 і має сенсорний екран 1280720 пікселів. Пристрій має всі сучасні функції, такі як GPS-навігація, голосовий контроль, можливість встановлення додатків з Google Play Store, підтримка мереж 3G/4G, вбудованого модуля Wi-Fi та Bluetooth 5.0 та Bluetooth.

Серед додаткових функцій існує інтенсивна HDMI, фіксація відео та опція для камери 360. Потужний процесор з цифровою обробкою сигналів (DSP) значно покращує якість об’ємного звуку. Завдяки технології сумісності підключення та гри, встановлення приладової панелі не викликає проблем, і може бути виконана як в спеціалізованій майстерні, так і незалежно.

Заміна приладової панелі вбудованою поколінням Imbilizer 4

Цей посібник показує, як замінити приладову панель на вбудований модуль іммобілайзера на автомобілях VW/Audi/Seat/Skoda, оснащені 4 іммобілізаторами покоління. Для того, щоб детальніше ознайомитись з анти.Theft пристроєм Group Group, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

[Вибір] [01. Двигун] [Вимірювальні блоки. 08] Виберіть блок 081.[Іди!] Перший 17-значний номер. Він. Другий 14-значний номер. Імомод.[Зроблено, назад] [Закрийте контролер, назад. 06]

Визначення ідентифікатора Vin-Number (приладна панель)

[Вибір] [25. Іммобілайзер] [Вимірювальні блоки. 08] Виберіть блок 081.[Іди!] Перший 17-значний номер. Він. Другий 14-значний номер. Імомод.[Зроблено, назад] [Закрийте контролер, назад. 06]

Попередні вимоги:

 • Нова (використана) інформаційна панель, встановлена ​​на автомобілі.
 • На.дошці напруги щонайменше 12.0 V.
 • Усі пов’язані значення кодування та адаптації зі старої інформаційної панелі записуються на новій панелі приладів.
 • У вас є шпилька від нового і підлягає заміні приладової панелі.
 • У вас є код з радіо.

[Вибір] [25. Іммобілайзер]

Для цієї процедури використовуйте штифтовий код з нової вживаної панелі.

 • Тепер приладна панель повинна показати, що адаптація іммобілайзера активна. Зачекайте, поки не буде показано, що іммобілайзер активний. може зайняти до 2 хвилин.

[Адаптація. 10] Введіть 050 у “Номер каналу”.[Прочитайте] Для цієї процедури використовуйте PIN.код зі старого оригінального блоку.

[Тест] [Зберегти] [готовий, назад] [Закрийте контролер, назад. 06]

Volkswagen Tiguan NF 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Активація прихованих функцій, кодування, оновлення, блокуючі блоки, навігація, діагностика завила

Активація прихованих функцій (список), оновлення, прошивка блоків, навігація, діагностика в Perm Volkswagen Tiguan NF 2017 2018 2018 2019 202 2021 2022 Зимове видання, статус, спортивна лінія, засоби, все включено, високогайм, ексклюзиваган

Найпопулярніші приховані функції, які можна активувати на вашому Volkswagen Tiguan 2 NF 2017-2022:

Поліпшення якості звуку композиційних засобів масової інформації, Discover Pro, Media MIB 2.5 Відповідно до ексклюзивної техніки (вихід є більш потужним, об’ємним і глибоким)

Розблокування перегляду відео в русі (з 2021 р.у.) На композиційних засобах масової інформації Discover Pro, Media MIB 2.5

Встановлення та активація адаптивного круїз-контролю ACC Stop 0-210 км/год/год

Активація матричного променя матричного променя на світлі IQ або FLA на Tiguan NF (Fernlichtassistent, Andr Light Assist Assistant A5 (трапеція над дзеркалом салону). Автоматичний вимикач світла від сусіднього до далеко

Активаційна смуга допомога на Tiguan NF. Асистент утримання на смузі в присутності асистентної камери A5 (трапеція над дзеркалом салону)

Активація пробки для пробки (TJA) зі швидкістю до 60 км/год (якщо є помічник камера) та попередження про виїзд на смугу руху

Меню ESC Off ESC Sport (повне відключення системи стабільності курсу) Система управління тиском у 2.х ширі ITPMS (показує специфічне опущене колесо)

Динамічні налаштування рульової стійки (більше спортивного, інформативного контролю) електронне блокування диференціалу XDS для більш динамічних поворотів, щоб прискорити коло кола (STEPWATCH) Система фільтрації повітряного повітря 30 різних кольорів панелі дайвінгу та радіо (будь.який колір на ваш вибір з каталогу RGB) звичайний сигнал тривоги (оригінальний комплекс безпеки,Звук і легка сирена з несанкціонованим відкритим дверима) Зручний сигнал повороту на 4 або 5 спалахує автоматичну активацію функцій, що приходять/виходять додому, коли відкривають двері звуку налаштування та зняття задніх розмірів у режимі Dro (усі секції) поза звуком Відкритої двері з запалюванням тестів запалювання Пам’ять про нагрівальні сидіння Автоматичне нагрівання індикації клімату керма в абстрактному автомобільному дизайні віртуальної інформаційної панелі з маркуванням до 280 або 320 км/год стилю віртуальної панелі приладів з анімацією Робота броні з придбаним автоматичним відключенням DHOS через меню, що рухається задніми розмірами з оборотом

Весь перелік прихованих можливостей для Volkswagen Tiguan 2:

(Ексклюзивний) Удосконалення звуку стандартного радіо магніту композиційних медіа (Discover Pro)

(Нова) Активація легкої відкритої функції (віртуальна педаль) Volkswagen Tiguan 2017-2018 в пермі (не для всіх блоків Tiguan NF. Починаючи з середини.2017, датчик під бампером не встановлений, ви можете придбати датчик додатково та на запит)

Розблокуйте MirrorLink Smartlink у русі композиційних медіа, відкрийте для себе Pro VW Tiguan NF New (2016, 2017, 2018) у Perm, Vim Vim (Video in Motion) DVD Video у системі радіо навігації MIB2, MIB2.

Ефект стробового.скрапсу майже/далеко. Ефект строба через туманні фари 4. Активація задніх загальних світильників у режимі Dro (стиль Audi)

Налаштування DRO при включенні сигналу повороту (із стилем Audi) на ритм)

Перемикання задніх розмірів із поворотними сигналами VW Tiguan New 2017 6. Налаштування функції кута. Повороти повороту 7. Заміна ближнього світла на передній PTF або DHO у функції “Приходне/виїжджаючи з дому 8”. Зміна кількості спалахів “комфортного індикатора повороту” 9. Звукове підтвердження відкриття/закриття автомобіля

Налаштування будь.яких світильників для світлодіодів або Xenon 11. Dotir краплі 12. Зміна частоти глотки, перенастроюйте роботу шайби шайби-спрацьована лише із затримкою промивання лобового скла за 2-3 секунди 13. Опускання правого дзеркала, коли задня передача увімкнена

Складні дзеркала, що містять кнопку клавіші 15. Встановлення часу нагрівання лобового та заднього вікна 16. Контроль клавіатури, коли запалювання увімкнено (здатність закрити роботу запуску) 17. Відображення швидкості клімату в автоматичному режимі

Активація автомобіля для нагрівання керма

Опалення сидіння пам’ять 20. Активація місця в резервуарі

Активація 30 кольорів у VW Tiguan. Розширений колір RGB Design BCM, приладова панель та радіо

Відключення повідомлення про не кріплений пояс 25. Зручна посадка (простий вхід, сидіння відштовхується назад для більш зручної посадки, лише для сидінь з пам’яттю та електричним приводом) 26. Зміна швидкості для паркування 27. Деактивація діапазону AM 28. Зміна завантаження анімації на радіо. Зміна загальної конструкції радіо, розширюючи кількість радіостанцій на першій сторінці з 5 до 6 клітин пам’яті для композиційного носія 2017 року.

Пристрій панелі пристроїв у Volkswagen Tiguan

Обладнання та автомобіль комфорту залежать від конфігурації. У попередніх версіях Tiguan приладна панель обладнана аналоговим спідометром та тахометром, між якими розміщується функціональний екран, який може бути кольором або монохромним.

А останні моделі Tiguan вже оснащені наявними на дошкових комп’ютерах, які відображають всю інформацію про автоматичні налаштування, його стан. Вся інформація, необхідна під час руху, з’являється на багатофункціональному кольоровому дисплеї на панелі панелі Tiguan Premium, яка залишається весь час у полі зору водія. Ви можете підключити смартфон до дисплея.

Вибір мультимедійної системи проводиться з урахуванням конфігурації Volkswagen Tiguan. Можливі 4 варіанти:

 • Колір композиції. Оснащений сенсорним екраном з 5-дюймовим кольоровим екраном, CD-програвачем MP3 та WMA з 8 динаміками, слот SD-карти, роз’єм Aux-In-In.
 • Композиція медіа. Оснащений усіма однаковими пристроями, але екран дисплея збільшується до 8 дюймів, додатково з’явилися датчики наближення, USB, Bluetooth.
 • Відкрийте для себе ЗМІ. На відміну від попередніх наборів, доповнених навігацією попередньо встановленою картою території
 • Відкрийте професіонал. Набір обладнання поповнена жорстким димом та DVD.програвачем.

Панель приладів нового Tiguan (основне обладнання) оснащена багатофункціональним дисплеєм.

Конфігурація Actod, Highline та Sportline Tiguan оснащені дисплеєм активної інформації про цифрову панель. Екран. забарвлений 10 дюймів. Характеризується підвищенням чіткості образу, функціональності, красивої анімації

інформаційної, панелі, tiguan

Поява приладової панелі в сучасному Volkswagen Tiguan

Значення показників

Про будь.яку проблему, яка з’являється на шляху, драйвер дізнається за піктограмами на панелі. Якщо в декількох вузлах виникають проблеми, індикатори по черзі загоряються до усунення.

Tiguan відображається на цифровій інформаційній панелі:

 • дані про системи та вузли;
 • попередження;
 • Рекомендації щодо перемикача передач;
 • Дані пробігу;
 • багатофункціональний екран та меню;
 • час;
 • температура зовні;
 • Компас;
 • Інформація про технічне обслуговування;
 • Додаткова індикація швидкості.

Ігнорування сигналів на панелі є неприйнятним, це часто призводить до відмови від автомобіля безпосередньо в дорозі, а в важких випадках. до аварії та складних травм.

інформаційної, панелі, tiguan

Типи ікон на охайному тигуані Volkswagen

Піктограми кольори

Щоб зрозуміти значення індикаторів на панелі приладів Volkswagen Tiguan, перш за все, вам потрібно звернути увагу на те, який колір значок на дисплеї є, незалежно від того, чи значок постійно блимає, звуковий сигнал з’явився чи ні:

 • червоний. Найважливіший колір пріоритету вказує на наявність небезпеки. Необхідно зупинитися, перевірити несправність, усунути її, викликати технічну допомогу, якщо це необхідно.
 • Жовтий. Попереджувальний сигнал вказує на несправності або відсутність робочих рідин, можливість поломки, несправність машини. Необхідно перевірити несправність вказаної системи.
 • Зелений. Інформація про стан автомобіля, робота різних його підрозділів.

інформаційної, панелі, tiguan

Типи ікон на охайному тигуані Volkswagen

Система та вузли

Інформація про стан, в якому є системи та вузли, чи є якісь несправності, ви можете отримати один із наступних ознак, коли засмаглять на пристрої Тігуань:

 • Машина та ключ. Показує, що двигун функціонує з невдачами, часто це стосується передачі або одного з датчиків.
 • Червона машина та замок. Розлади анти.крадіжки. Моргання індикатора означає, що автомобіль заблокований.
 • Машина та оклику жовтого кольору. Електричний привід гібридного двигуна несправний.
 • Відкриті двері. Якщо двері автомобіля закриті, то контакти проводів Kenxi порушуються на дверях.
 • Слизька дорога. Коли ключ освітлюється з цим знаком, трикутник, перетинався з дрейфу, слід шукати порушення в системі стабілізації, звичайно, стабільності.
 • Гайковий ключ. Підходить час для проходження.

Піктограми на інформаційній панелі Volkswagen Tiguan можуть нести попереджувальне значення. Наприклад, блискучий знак іммобілайзера означає, що автомобіль закритий. Але якщо ознаки червоного автомобіля та білого ключа одночасно з’явився в той же час, це ознака роботи анти.крадіжки.

Якщо світло іммобілайзера не блимає, то можливі три причини:

 • Кермо. Жовтий колір цього індикатора показує, що потрібна адаптація, червона. можливість зриву гура або EUR.
 • Ручний. Освітлюється, піднімаючи важіль гальмівного гальма, гальмівні колодки з відсутністю гальмівної рідини.
 • Значок ASR. Зазвичай поява трикутника, всередині якого намальовується знак оклику, і зовні. кругова стрілка або візерунок слизької дороги та машини. З постійним спалюванням. відмова від анти.циркусної системи.
 • Каталізатор. Означає перегрівання цього вузла, відбувається одночасне зниження потужності двигуна. Наявність проблем запалювання або засмічення сот.
 • Вихлопні гази. Система очищення вихлопу несправна. Часто вказує на погану заправку або помилки в датчику “Ламбда”.

інформаційної, панелі, tiguan

Типи ікон на охайному тигуані Volkswagen

Відсутність рідини

Значки часто сигналізують про відсутність деяких рідин або необхідність їх заміни.

 • Червона цибулина та термометр демонструють підвищення температури всередині системи охолодження.
 • Поява жовтого резервуара з хвилями. о кінці.
 • Піктограма пральної машини з’являється, коли рідина не видно або скляна пральна машина.

Несправності та поломки

Коли виникають несправності та поломки, на панелі інструментів Tiguan з’являються такі піктограми:

 • Акумулятор. Зменшуючи напругу мережі ON.BOARD, від генератора немає заряду акумулятора.
 • Масленка (червоний). Іноді супроводжується написами. Недостатня нафта або падіння тиску, несправність мастила.
 • Подушка. Існують різні форми, але будь.який червоний малюнок означає порушення пасивного механізму безпеки. Отже, подушки відмовляться від аварійних ситуацій.
 • Абс. Несправності анти.блоку.
 • Esp. Порушення механізму стабілізації: зрив стоп-сигналів або датчиків кута обертання, порушення тиску всередині гальмівної системи.
 • Двигун (інжектор). Жовтий колір сигналізує про порушення електронної моторної системи.

У багатьох серйозних ситуаціях позначка оклику з’являється на панелі Tiguan.

 • Якщо він червоний і розташований всередині кола, то виникають порушення гальмівного механізму.
 • Знак розташований всередині жовтого або червоного поля. порушення електронної системи стабілізації.

Електроніка в салоні неодноразово збільшує рух надійності та комфорту. Однак є також недоліки: людина за кермом звикає до того, що все знаходиться під контролем і розслабляється, і в самий непідквартний момент електроніка може відмовитись. І в таких ситуаціях не кожна людина може миттєво взяти функцію управління на собі. Іноді це займає до шести хвилин.

Анімована панель приладів VW Tiguan. тема цього відео:

Блок 7/56. Адаптація.

Канада, США, u.С. Території; Бермуда 2. Західна та Центральна Європа, Західна Азія, Єгипет, Японія, Південна Африка, Свазіленд, Британські закордонні території, Французькі закордонні території 3. Південно.Східна Азія; Південна Корея; Гонконг 4. Океанія, Центральна та Південна Америка, Карибський басейн, Мексика 5. Східна Європа, Африка, Центральна та Південна Азія, Монголія, Північна Корея 6. Китайська Китайська

Огляд комп’ютера на дошці в Volkswagen Golf 5 варіанту автомобіля.

Golf Plus TSI 2011 Налаштування комп’ютера на борту.

Тигуанські діагностичні варіанти

Важливо:

Автомобільний сервіс може виконуватися двома способами:

 • Самодіагностика-доступна лише для систем кліматронічного типу і визначає несправності кліматичного контролю;
 • Повне обслуговування електронних блоків через зовнішнє обладнання.

В останньому випадку діагноз проводиться спеціальними пристроями. сканери. Це дозволяє визначити умову всіх компонентів електроніки.

Ecu tiguan

Блокування можливостей системи бренду Коди помилок Конфігурація параметрів для них Ідентифікація Додаткові функції
Bosch Continental Simos 18.1 TEMIC DQ200 Двигун Скидання, адаптація
Абс Коригування параметрів
Srs _
Панель приладів (Тільки внутрішній) Читання, калібрування
Автоматична трансмісія

Протоколи для обміну інформацією

Розглянемо типову стандартну передачу інформації в бортовій мережі Tiguan:

Режим протоколу VAG KWP-1281 KWP-2000 CON KWP-1281 може TP 1.6 кВт-2000 UDS
Ідентифікація помилок
Тест на іммобілайзер
Варіанти
Результати OBD
Кодування
Адаптація
Конфігурація SRI
Додаткові налаштування

Представлені параметри актуальні для всіх поколінь VW Tiguan, що підтримує стандарт OBD.

Розташування ECU VW TIGUAN:

Для лінії Тігуань розташування блоків управління в підводному просторі, поруч із акумулятором акумулятора. Доступ до коробки трохи обмежений, але при зняття акумулятора він відкриває додатковий простір.

Важливо пам’ятати, що в наступних модифікаціях цієї лінії для кріплення використовувались болти зриву. Вони є одноразовими і підлягають заміні відразу після демонтажу.

інформаційної, панелі, tiguan

інформаційної, панелі, tiguan

Налаштування чіп, прошивка. Серійний, комерційний в:

Прошивка в блоці управління виконується в таких випадках:

Прошивка в таких випадках виконується за допомогою серійних або підготовлених програм. Процедуру заміни також вдається у випадках, коли необхідно фізично видалити якийсь вузол, часто-система рециркуляції вихлопних газів та фільтри для сажі.

Налаштування чіпів здійснюється комерційною прошивкою, в якій параметри двигуна регулюються певним чином. Таким чином, ви можете досягти великих динамічних показників або навпаки. зменшити споживання палива для економічного водіння.

Двигун контролю на Volkswagen Tiguan загорівся?

Детальна стаття з причин перевірки двигуна та як повернути чек. Якщо у вас є контрольний двигун, терміново прочитайте цю статтю. Матеріал повідомляє, що таке перевірка Ендіна, що робити, якщо він з’явиться, і як самостійно видалити цю помилку.

Ennin Head Buture buse?

Топ.15 причин, чому лампочка освітлюється, і способи вирішення проблеми. Прочитайте статтю, щоб вирішити проблему перевірки двигуна.

Зміна відображуваного типу автомобіля

не працює, якщо ввімкнено естетичну підсвічування

Пристрої VW 5NA920790A/B/C, 5NA920791A/B/C Панелі Дамбер VW 5NA920790D Сидіння

Варіант 1. Стандартна схема

Варіант 2. Стандартна схема з великою кількістю балів

Варіант 3. Тема AllTrack

Варіант 4. Тема GTI / GTD

Варіант 5. Тема R-Line

Варіант 6. R-Line зверху з логотипом R-Line внизу приладної панелі

Функціональний

Немає різниці між функціональністю білої та кольорової панелі, лише естетичне задоволення.

Автор

Сергій (Segromozeka)

Якщо у статті щось не зрозуміло. Задайте своє запитання, знайшли помилку. Правильно, врешті.решт, просто киньте цікаве посилання або веб.сайт на сайті.

Майте на увазі, що ніхто не побачить ваше запитання, поки не буде надано відповідь, або вона не буде змінена.

добрий день! Як я це розумію, червоний охайний не може бути змінений для кольору ?! Випуск 2008 року

Привіт, я хотів знати. Тільки ти можеш поставити “кольоровий охайний”? У Саратова немає одного офіцера.Дилер не займається цим типом роботи і навіть не чув. (ТОВ Елвіс, ТОВ «Автомір»). Дійсно лише в столиці? Можливо, це так трудомістка і дорога. На форумах вони пишуть 10 000 правди? Принаймні приблизно орієнтується. Або, можливо, ви не можете поставити його на 2013 рік? У мене 2.0 TDI Trackfield Technic 1.2 Заздалегідь дякую.

Ні, звичайно, вони ставлять це скрізь, задають своєму дилері логічне питання. Якщо у вас є охайні перерви, як вони це змінить? У них є список операцій, вони роблять у Самарі (на 3 тисячі.)- особисто перевіряється. Пийте трохи ближче 🙂

Будь.який білий охайний може бути змінений на колір. Навпаки, зі старими червоними проблемами (я не знаю, як змінити)

добрий день. Я живу в Петербурзі. Я купую Audi Q 3 Я дуже сподіваюся на вашу допомогу в підкріпленні. Задня камера, Bluetooth, навігація. можливо? Спабо

На жаль немає. Немає знань, а не в Петербурзі.

добрий день! Скажіть, будь ласка, номер охайного кольору на Tiguan (бензин)