Заміна заднього центру Volkswagen Polo. Незалежна заміна концентратора…

Підшипник концентратора на седані Volkswagen Polo: Заміна

Підшипник концентратора забезпечує рівномірне обертання колеса відносно осі автомобіля і є ланкою між маточиною, на якій фіксований колесний диск і вісь.

Для чого є матожина.

Якщо говорити коротко, завдання підшипника концентратора полягає в тому, щоб забезпечити можливість вузла обертатися відносно осі автомобіля. Підшипник концентратора або, як кажуть, підшипник. це класичний котячий підшипник, м’яч або валик.

Як часто змінювати вузол колеса?

Підшипник маточини проти дуже високих навантажень, які спочатку визначаються вагою транспортного засобу, але потім повторно збільшуються, коли автомобіль рухається, особливо коли він потрапляє в порушення проїжджої частини. Підшипники концентратора виготовлені з високоякісної сталі, є дуже сильною деталізацією, і необхідність їх заміни виникає, як правило, з кількох причин: тривала робота на поганих дорогах, отримуючи бруд і пил всередині концентратора, неправильні умови експлуатації. Регулярне перегрівання та різке охолодження (наприклад, з рухом на воді або снігу). За відсутності промислового шлюбу або деяких заборонених навантажень, матожина, що несе на седані VW Polo 1.6 гарантовано медсестрам більше 100 тисяч. кілометри. Трапляється, що передчасна невдача підшипника виникає через низьку якість ремонту маточини (під час заміни підшипника). Залежно від моделі автомобіля та конструкції концентратора, підшипник може змінюватися окремо або зібрати з самим центром. Для необхідності замінити концентратори хаб VW Polo Sedan 1.6 обов’язково вказуватиме на гул або хрускіт, що виникає, коли автомобіль/обертання підвішного колеса, а також люфт, коли намагаються струсити колесо в поперечному напрямку. Якщо ви ігноруєте знос підшипника концентратора, то, в кінцевому підсумку, підшипник може руйнуватися, і заклинати колесо. Рух з зношеним підшипником дозволяється лише в одному випадку. якщо автомобіль акуратно і повільно рухається до служби автомобіля для ремонту.

Які підшипники вузла вибрати?

На сьогоднішній день власник автомобіля завжди стикається? Найпопулярнішим варіантом завжди було придбання оригінальних підшипників маточини для седана VW Polo 1.6. Чудовим варіантом є пропозиції таких брендів, як SKF, FAG, SNR/NTN, KOYO, ILJIN та інші, які постачають одиниці концентраторів виробників авто. Високоякісна марка, яка виробляє підшипники маточини, що за їх характеристиками на 100% відповідають параметрам, викладеним у конструкції (склад металу, характеристики навантаження та швидкості підшипника, якість та параметри мастила) Дозволяє забути про заміну підшипника концентратора більше 100 тисяч. км. Що стосується придбання найдешевших варіантів, можливо, цю частину доведеться знову змінити через 20-30 тис. кілометри.

Чи можна самостійно замінити підшипник центру?

Процедура заміни підшипників концентратора описана на багатьох ресурсах в Інтернеті та в будь.якому посібнику з ремонту для VW Polo Sedan 1.6. Процедура заміни займає щонайменше годину

Зверніть увагу, що високоякісна заміна підшипників вимагає спеціального інструменту та навичок. Заміна підшипників концентратора не терпить «кривизни» та відхилень від технології, t.до

У цьому випадку підшипники гарантовано провалюються через 1-2 тис. кілометри.

Що робити, якщо ви не зміните підшипники концентратора?

Знос та невдача підшипників маточини загрожує втратою керованості автомобілів і може призвести до надзвичайної ситуації. Необхідно регулярно підтримувати технічне обслуговування автомобілів, під час якого перевіряти стан підшипників маточиків. Якщо підшипник зношений, його потрібно змінити в швидкому порядку або зібраного з маточиною, або окремо, якщо він дозволяє проектувати автомобіль та виробник автомобіля.

Як вибрати підшипники колеса для седана VW Polo 1.6?

Підберіть підшипники коліс для седана VW Polo 1.6, як і інші запчастини, ви можете або в оригінальному каталозі, або в каталозі замінників. Якщо є сумніви щодо правильного вибору підшипників вузла VW Polo Sedan 1.6. Зробіть запит на вибір вузлів Vin автомобіля з нами.

Volkswagen: майстерня Заміна переднього підшипника концентратора Polo Sedan (Polo Sedan)

І найбільш правильні взагалі не принесуть ці деталі до стану, коли їх знос відчуває себе. Той факт, що вони знаходяться на межі розробки свого ресурсу, легко визначається в процесі діагностики роботи частини автомобіля.

До речі, ще один аргумент на користь необхідності регулярного проведення цієї процедури.

Ознаки зносу підшипника концентраторів такі: поява характерного гуркта, який з’являється, коли автомобіль рухається і збільшується зі збільшенням швидкості та при повороті. Якщо для, наприклад, перетворення гуркоту з.під лівого переднього колеса посилюється, то проблеми виникли з лівим елементом. Те саме те саме з правильною деталізацією. Зміцнення вібрації в осі.

Якщо справа доходить до передніх підшипників, то ця вібрація буде перенесена на рульову колонку. Більше того, він може бути настільки сильним, що буде помітно навіть через гура.

І він, як відомо, частково гасне вібрацію передньої вісь.

Підшипники задніх колеса

Підшипники маточини задніх коліс після заміни їх повинні бути відрегульовані, щоб забезпечити нормальний люфт.

Основними ознаками зносу є:

один._ Можливість пригніченого Руму. Зазвичай проявляється зі збільшенням швидкості руху або при проходженні поворотів. Гум походить від певного колеса? Тож причина в ньому, і настав час змінити несуть.2._ Вібрація. Більше того, характерно, що вібрації йдуть на рульову стійку, і іноді навіть Гур не в змозі їх пом’якшити.3._ Машин приводить до проблемного колеса. Існує кілька несправностей, включаючи застарілий підшипник.чотири._ Дослідіть огляньте протектор колеса. Якщо ви бачите нерівномірний знос, то підшипник для заміни.5._V Відмінність від першого знаку, де з’являється гуркіт, є ситуації, коли ви вже можете почути тріщину. Це означає, що невідкладно відвідувати автомобільну службу, оскільки підшипник безумовно повністю не вдалося.

Крім того, для того, щоб перевірити несвату несправність, достатньо, щоб похитнути колеса в кінцівці, якщо ви помітили неоднорідність ходьби та вільний догляд за центральною осі, настав час замінити.

Які деталі вибрати під час заміни?

Основне правило. не заощадити на шасі. Вибирайте лише оригінальні запчастини, вони завжди мають великий ресурс, на відміну від копії. Зокрема, виробники деталей для седана Volkswagen Polo можуть бути не тільки німцями, але й вітчизняними виробниками. Останнє має більше, ніж гуманна політика.Не турбуйтеся про якість продукції. Часто на седані Volkswagen Polo домашні підшипники поставили збори Калуги. Їх основою є сталь, а контроль над її якості не гірший, ніж у німецьких виробників.Відповідно до правил, Holler Resource на седані Volkswagen Polo становить сто тисяч кілометрів. Цей автомобіль має посилену масу у своєму класі, і для нього такий підшипник є чудовим показником. Якщо ви впевнені, що настав час змінити підшипник, а ресурс для регламенту ще не вичерпаний, тобто має сенс перевірити все шасі. І краще виготовити це в спеціалізованій службі автомобіля.

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

Практичні поради щодо заміни переднього підшипника на седан поло.

Як згадувалося раніше, біг седан Поло містить сучасні вузли підшипника. Виробник вирішив об’єднати не тільки механіку, але й різні електронні датчики. Вони розповідають ECU багато цінної інформації, в тому числі навіть про навантаження в кілограмах.Передні підшипники в седані поло можуть по праву вважати технологічним проривом у автомобільній промисловості. Але через його складність вам доведеться вдатися до використання спеціального обладнання. Загалом, для професіоналів. це не складно, тому краще зв’язатися з фахівцями.

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

Якщо ви вирішили змінити їх самостійно, то вам потрібно спочатку покласти машину на джек і підняти її. Не забудьте відкрути центральну гайку перед цим. Зніміть колесо.Далі зніміть вилки та вийміть болти путівників. Наступне завдання. видалити дужки, які утримують гальмівний шланг. Після цього вийміть супорт.Для того, щоб зняти гальмівний диск, необхідно відкрутити всі його кріплення. Важливо, після того, як відкрутила стійка стабілізатора, вийміть роз’єм з ABS. Дивіться три болти кулі? Відкрутіть і потягніть важіль вниз, а потім вже сам лічильник.Вже під капотом ми позбавляємося від фіксаторів стелажів і виносимо його. Далі підшипник вже легко видалити. Перш ніж натиснути на нове, вам потрібно очистити місце, щоб вставити підшипник. Після використання спеціальної оправки у вигляді циліндра, фіксуючи підшипник із спеціальними власниками.Після етапу пресування ми збираємо все назад, як це було. І останнє, не забувайте, що при зніманні гайки на концентраторі, нове.

Заміна заднього центру на седані Volkswagen Polo

Після діагнозу та підготовки інструментів та матеріалів вони переходять до ремонту. Заміна заднього концентратора на Volkswagen Polo 2012 і старша робляться відповідно до наступних інструкцій фахівців:

  Задня частина седана поло піднімається за допомогою гнізда або підвіски. Встановіть під передніми колесами. Автоматичний селектор передач встановлений на позначці “p”, t. Е. Перша програма.

На задніх колесах послаблюють кріплення болтів

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

За допомогою плоскої викрутки, кришка концентратора натискається

Встановіть на TSAPFU універсальний знімач для стиснення підшипника

Кріплення горіхів затримується на мить 70 нм і доносять до 300

Іноді виникають ситуації, в яких різьблення хвостовика на горіх розбиваються. Зазвичай це трапляється під час гасіння. У таких випадках замінюється вузол заднього центру, дотримуючись рекомендацій кроків.кроку на автомобілі Deles:

  Коробка передач розміщується в положенні “P” (з першою швидкістю). Задня частина седана поло піднімається, а акцент встановлений під нижньою частиною, щоб машина не падала. Зніміть барабан гальмівного диска.

Пошкоджений елемент розподілу тяги видаляється

При складанні механізму увага приділяється правильній установці елементів. Порізи та слоти повинні відповідати. Якщо частина встановлена ​​неправильно, вона незабаром буде деформована, і вам доведеться знову виконати заміну роботи.

Які інструменти та матеріали знадобляться для заміни

Перед початком профілактичної роботи готуються матеріали та інструменти.

 • два набори підшипників на задніх маточинах або вузлах;
 • мастило для обертового елемента;
 • кінцевий ключ для 30 “та 16”;
 • Універсальний знімач;
 • змащування;
 • викрутка з плоским наконечником.

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

Внутрішній та зовнішній кліп не промиваються, встановлення нових проводиться лише парами

Заміна заднього центру на седані Volkswagen Polo

Після діагнозу та підготовки інструментів та матеріалів вони переходять до ремонту. Заміна заднього концентратора на Volkswagen Polo 2012 і старша робляться відповідно до наступних інструкцій фахівців:

  Задня частина седана поло піднімається за допомогою гнізда або підвіски. Встановіть під передніми колесами. Автоматичний селектор передач встановлений на позначці “p”, t. Е. Перша програма.

На задніх колесах послаблюють кріплення болтів

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

За допомогою плоскої викрутки, кришка концентратора натискається

Встановіть на TSAPFU універсальний знімач для стиснення підшипника

Кріплення горіхів затримується на мить 70 нм і доносять до 300

Іноді виникають ситуації, в яких різьблення хвостовика на горіх розбиваються. Зазвичай це трапляється під час гасіння. У таких випадках замінюється вузол заднього центру, дотримуючись рекомендацій кроків.кроку на автомобілі Deles:

  Коробка передач розміщується в положенні “P” (з першою швидкістю). Задня частина седана поло піднімається, а акцент встановлений під нижньою частиною, щоб машина не падала. Зніміть барабан гальмівного диска.

Пошкоджений елемент розподілу тяги видаляється

При складанні механізму увага приділяється правильній установці елементів. Порізи та слоти повинні відповідати. Якщо частина встановлена ​​неправильно, вона незабаром буде деформована, і вам доведеться знову виконати заміну роботи.

Заміна підшипників седана Volkswagen на сотню

За експертами за сотню цінного досвіду, накопиченого роками. Зрештою, вони ремонтують не тільки Volkswagen Cars, але й багато інших брендів. Часто, незалежно від стану автомобіля. ваш “улюблений” знову стає повністю справним, безпечним та комфортним для водія та пасажирів. Заміна седана заднього маточини Поло, як ви могли б подумати, потрібно, але це не так. Іноді цього достатньо, щоб змінити задній підшипник. Тому достатньо зареєструватися на діагностику в спеціалізованій автосалоні, і ви отримаєте детальний звіт про його стан та необхідні дії для ремонту несправностей, якщо такі знайдені.

Перед записом переконайтеся, що робота сотень побудована на таких принципах:

 • Після офіційної документації щодо підтримки компонентів;
 • Лише оригінальні компоненти запасних частин;
 • Діагностика вузла відповідно до всіх світових стандартів.

Як результат, ваша машина буде знову і знову з його стабільністю в часі.

Якщо ми детальніше розглянемо, то заміну підшипників седанів Volkswagen повинні здійснюватися в спеціалізованих умовах. Наприклад, зазвичай використовується гідравлічний прес для пресування.

Ларбодичні твори характеризуються тим, що порока часто використовується. Після цього може статися, що підшипник може змінити свою первісну форму, Bend, що є провідником до більш серйозної шкоди. Тому будьте розсудливі, захищайте себе, зв’яжіться з автомобілям для посвячення, до професіоналів вашої галузі.

Змінити підшипники чи ні? На що звернути увагу на першому місці?

Переходячи до Інтернету, ви можете знайти тисячі відео для зміни підшипників на седані Volkswagen Polo. Але ви впевнені, що пора змінитися? Щоб відповісти на це запитання, достатньо пройти діагностику в будь.якій спеціалізованій службі автомобіля. Звичайно, є незаперечні поради, що вказують на необхідність заміни. Ми представляємо вашу увагу список із 4 основних функцій, які допоможуть визначити несправність маточини або підшипника:

 • Перший знак. це сторонній шум. Слухайте звук шуму, у прояві він має різну тональність, що вказує на несправність. Це може бути звуковим діапазоном від низького гуркоту, до хрусків або невеликого хрусків, а в інших випадках навіть брязкальця. Тональність шуму безпосередньо залежить від стану підшипника;
 • Другий знак. зворотне колесо по відношенню до концентратора. На практиці існує метод, який визначатиме цю гру. Свляйте заднє колесо. Помітив переміщення? Ми поспішаємо попередити вас. найближчим часом потрібно буде замінити підшипник;
 • Третій знак. вібрація при русі. Більше того, ці вібрації можуть помітити, як сидіти на задньому сидінні, або ви, як водій, оскільки іноді вібрації значно йдуть до всього тіла автомобіля. У цьому випадку потрібен професійний діагноз і чим швидше, тим краще;
 • А кінцевою особливістю є надмірне нагрівання центру колеса. Ступінь нагрівання безпосередньо залежить від кількості кілометрів, що пройшли від початку руху. Також центральна шапка, яка покриває центр, може текти.

Важливий! Зверніть увагу на раніше представлений список, якщо, принаймні, ви спостерігаєте за своїм автомобілем, то негайно вам слід звернутися до спеціалізованої служби автомобіля. Будь.який рух з пошкодженим підшипником виключається, оскільки в гіршому випадку колесо може просто заклинати, а потім ви самі розумієте, наслідки можуть бути дуже різними.

Седан

Центр прийшов вранці, взяв. Прочитайте звіти та посібники, якось все незрозуміло і лякає. Я зареєструвався на службу для друзів на завтра, щоб замінити. Але мої руки свербить, а завтра я не хотів просити роботу з роботи, свято гарного дня вихідних, пішов на роботу і вирішив замінити її під суворим керівництвом моїх товаришів.

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

Розпустили колесні болти, підняли його на підйомник і відкрутили колесо. Ми бачимо барабан, ми беремо викрутку T30 Torx і відкрутить болт, який утримує барабан. Барабан, природно вилучений, ми беремо молот і торкнемося між отворами для болтів кріплення колеса.

З зворотного боку, на пильних пилях барабана є гумові пробки, вийміть під ним верхню частину болта, скрутіть його, а колодки рухаються, вийміть барабан.

Зніміть захисний ковпачок маточини, плоска викрутка. Ми знову приїхали в гараж.

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

Її знімають руками, не потрапили! І тоді не потрібно вирішити ніші!

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

Ми прокручуємо барабан і намагаємося кинути кінчик клинового розкладу з пружиною через отвір для болта. його потрібно розмістити викруткою і натиснути його, щоб накладки були закриті, а барабан можна було легко зняти. В іншому випадку сторона, яка утворюється при розробці робочої поверхні барабана, буде спиратися на колодки і не дозволить барабан.

На наступному малюнку видно кут цього прокладника: Щоб зробити його зрозумілішим, ось фотографія з видаленим барабаном. стрілка показує, що вам потрібно підштовхнути на фотографії. праве колесо, клини є Розташований праворуч.

Для лівого колеса він симетрично розташований зліва.

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

Далі ми знімаємо захисну кришку, яку я зняв, постукуючи молотком по колу, викрутка погано хвалить. Ми виклали кінчик гайки, видалимо його, відкрутить гайку, виносите вперту шайбу і зовнішній підшипник, знімайте барабан покладіть її і витягніть внутрішню ущільнювальну масляну ущільнювач і вийміть його підшипником Після зняття змащення барабана ви можете побачити поглиблення, через які вибиваються зовнішні кільця підшипника, притиснуті в барабан.

Кільця викинуті ударом молотка через зазор, я використовував стару потужну викрутку через ці поглиблення по колу.

Детальніше про ремонт та обслуговування седана Volkswagen Polo в нашому службі автомобіля в G. Москва

У моєму випадку можна було б їхати досить легко. Після огляду витягнутих кілець на внутрішній, такі сліди не були змиті, вони відчуваються як розкопки та нерівності: до речі, на задніх колесах було три підшипники Німеччини SKF, а четверта. це те, що на фотографії З слідами абсолютно однакове, але маркування. Тімкен Англія. Після очищення білого духу барабан готовий натиснути на нові кільця.

Зовнішнє кільце спочатку натиснуто на легкі удари через коло через картон, потім, коли кільце повністю вводилося в барабан, він використовував старе кільце як оправку. покладіть зверху і продовжував стукнути по колу.

В ідеалі вам потрібно трохи подрібнити старе кільце, щоб воно не притиснулося до барабана разом з новим. Під рукою не було загостреного кола, тому я так натиснув його так. головне. розмістити старе кільце з широким краєм вниз, щоб тоді ви могли його вибити.

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

На наступній фотографії нове кільце вже сиділо на місці, старий ще не вибивається і стирчить через край барабана на пару міліметрів це потрібно вибити дуже обережно, щоб не робити пошкодити робочу поверхню нового кільця.

З внутрішнім кільцем схоже, але все простіше-глибина менша, тому стара кільцева лінія не притиснута в барабан і легко витягується. Наповніть порожнину між підшипниками мастильним кольором круто!!

Заміна підшипників седана Volkswagen на сотню

За експертами на СТО цінний досвід, набутий за ці роки. Зрештою, вони ремонтують не тільки Volkswagen Cars, але й багато інших брендів. Часто, незалежно від стану автомобіля. ваш “улюблений” знову стає повністю справним, безпечним та комфортним для водія та пасажирів.

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

Заміна седана заднього маточини Поло, як ви могли б подумати, потрібно, але це не так. Іноді цього достатньо, щоб змінити задній підшипник. Тому достатньо зареєструватися на діагностику в спеціалізованій автосалоні, і ви отримаєте детальний звіт про його стан та необхідні дії для ремонту несправностей, якщо такі знайдені.

Перед записью убедитесь в том, что работа СТО строится на следующих принципах:– Следование официальной документации по обслуживанию комплектующих автомобиля;- Только оригинальные комплектующие запчасти;- Диагностика узла в соответствии со всеми мировыми стандартами.В результате, ваш автомобиль снова и снова будет радовать своей устойчивостью во времени.

Если рассматривать более детально, то замена подшипников Volkswagen Polo Sedan обязательно должна быть проведена в специализированных условиях. Например, обычно используется гидравлический пресс для запрессовывания.Кустарные работы характеризуются тем, что зачастую используются тиски. После такого, может случиться такое, что подшипник может изменить свою первоначальную форму, погнуться, что является проводником к более серьезным повреждениям. Поэтому будьте благоразумны, обезопасьте себя, обратитесь за починкой в автосервис, к профессионалам своего дела.

заднього, центр, volkswagen, polo, концентратора

Поменять подшипники или нет? На что обратить внимание в первую очередь?

Зайдя в интернет, вы можете найти тысячи видео инструкций по смене подшипников на Volkswagen Polo Sedan. Но, уверены ли вы, что уже пора менять? Для ответа на этот вопрос, достаточно пройти диагностику в любом специализированном автосервисе. Конечно, есть неопровержимые подсказки, указывающие на потребность в замене. Представляем вашему вниманию перечень из 4 основных признаков, которые помогут определить неисправность ступицы или подшипника:

_Первым признаком является посторонний шум. Прислушайтесь к звуку шума, в проявлении у него разная тональность, которая укажет на наличие неисправности. Это может быть звуковой диапазон от низкого гула, до хруста или небольшого похрустывания, а в других случаях даже скрежета. Тональность шума зависит напрямую от состояния подшипника;

_второй признак. люфт заднего колеса по отношению к ступице. На практике, есть способ, который позволит определить данный люфт. Покачайте заднее колесо. Заметили смещение? Спешим вас предупредить – в ближайшее время необходимо будет производить замену подшипника;

_третий признак – вибрации при движении. Причем данные вибрации могут заметить, как сидящие на заднем сидении, либо вы, в качестве водителя, так как иногда вибрации ощутимо переходят на весь корпус авто. В этом случае, профессиональная диагностика – обязательна и чем раньше, тем лучше;

_и завершающим признаком является чрезмерный нагрев центра колеса. Степень нагрева напрямую зависит от количества пройденных километров от начала движения. Также, может потечь центральный колпачок, прикрывающий ступицу.

Важно! Обратите внимание на ранее представленный список, если хотя бы один вы наблюдаете у своего автомобиля, то, незамедлительно, вам стоит обратиться в специализированный автосервис. Исключено любое движение с поврежденным подшипником, так как в худшем случае, колесо может просто заклинить, а далее вы сами понимаете, последствия могут быть самыми разными.

Пошаговая замена стоек амортизатора

Передние стойки всегда заменяются в комплекте с кожухами, бамперами, гайками и болтами.

Для замены амортизатора понадобится набор инструментов:

При выполнении работы требуется безопасность. Для этого машину ставят на ручник. Далее необходимо установить раздвижные башмаки. С помощью домкрата передняя часть поднимается на упоры. На начальном этапе ремонта колесо снимается. Это делается каждый раз, когда необходимо изменить положение.

Алгоритм

После разборки пластика откроется свободный доступ к крепежной гайке.

Рюшу снимать не обязательно, но работать будет неудобно, а пластик может повредиться.

Тормозной шланг крепится к стойке двумя скобами.

Откручиваем от стойки соединение стабилизатора.

На фото гайка штока амортизатора в опорном подшипнике. На конце стержня видны канавки под шестигранный ключ.

Причины выхода из строя ступичного подшипника

Из-за того, что ступичный подшипник сильно зависит от технического состояния подвески автомобиля, его можно отнести к расходным материалам. Однако, стоит выделить причины, которые приводят к неисправности данного элемента:

 • Отсутствие балансировки колёс. Длительная эксплуатация транспортного средства с разбалансированными колёсами не только ведёт к быстрому износу протекторов колёс, но и дополнительно нагружает ступичные подшипники всех осей, так как возникают дополнительные вибрации;
 • Неправильный уровень развала-схождения. В этом случае также возникают вибрации, которые оказывают негативное влияние на ходовую часть автомобиля в целом;
 • Неаккуратный стиль вождения, который сопровождается наездом на ямы и прочие неровности дороги;
 • Общее состояние всей подвески автомобиля главным образом влияет на ресурс ступичного подшипника. Ведь если элементы подвески имеют высокую степень износа, то и нагрузка будет неравномерно распределяться между ними, а значит и ступичный подшипник подвергнется дополнительному влиянию.