Як зняти передню фари Volkswagen Amarok. Volkswagen Amarok антискрипси

Видалення передньої фари Volkswagen Amarok

В Айзіні на поло, седан 14 років купив 4 літри. При встановленні рівня 1,2 літра об’єднався. Піддон видаляли при заміні масла, а фільтр промивали. Це норма? Насправді з видаленням піддону 2,8 літра піднялися на рівень. Скільки просочилося, невідомо

Мені шкода машини. Чому робити таку колективну ферму? Йдеться про бампер. Я не буду писати про Туманку. І про вставки, покладіть диски з ноутбука та гуми 205.55.16. І нічого іншого не потрібно.

Дякую за Vidos. не вак, хлопці будуть ходити. Звичайний світить так тьмяно, загалом. не видно! Як зняти панель управління на одній машині. Є VIDOS??). Зазвичай там лампочки.

Я дивлюсь і не розумію. Автомобіль не працює для датчика дощу? Постійно натискайте вимикач керма, щоб склоочисники були очищені лобором. Або це рейд якогось неадекватності та напруги за кермом і під час стрільби?!

Привітання, прадо 120 всередині радіоприймання. Раді.стрічковий рекордер є рідним. що антена натискає

Усі, хто зламався. Мавпи, які не в змозі зазвичай обслуговувати та керувати автомобілями. Вони можуть лише пресувати педаль і йти на звуковий сигнал. І запчастини, які розміщуються, які занурюються в послуги дилерів. Проблема не в машині, а в мозку людей. Той, хто розбиває німецьку за його розвитком, лише відійшов від ваза “інтернату” і дотягнувся до японців “надійно”, тримається за його гаманець, в тому числі в темряві розмірів “Schaub” Benz і подорожує здутими вогнями та ще не розуміє, що антеділувіанські та низькоякісні японські машини відстали протягом півстоліття від німецьких автомобілів. Збільште свій рівень життя, людей, а потім проблем не буде.

Що ти, хлопці. Все відмінно. Але я думаю, що всі розуміють, ви не можете виправити лінзи на горіх. Буде тусуватися. І якщо він не одразу тремтить на удари, то через рік він тремтить, але тоді вам вже не байдуже

Салам. Равенол ATF 5 к.с. масла підходить для Audi A6 C5 1998.в 2.4L Автоматична коробка передач 5 к.с. 19 DE. Заздалегідь дякую

Заміна ламп Xenon D3S на VW Touareg 2 без зняття фар та бампера

зняти, фари, volkswagen, amarok

Однак немає нерозв’язних проблем, і серед майстрів завжди буде хтось, хто може спростити процес, уникаючи необхідності усунути додаткові елементи.

Щоб замінити світильники у фарах на Туарегу другого покоління, знадобиться певна спритність та гнучкість рук, а також спеціальний інструмент у вигляді карданського адаптера та набору Torx.

Власне, замінюючи світильники на передніх фарах Touareg 2, не знімаючи фари та бампер

 • Підніміть капюшон, відкрутіть два верхні гвинти кріплення задньої кришки, за якою розташоване світло. Це не гвинти, які тримають фари. Будьте пильними, тому що скручені гвинти дуже легко опустити і втратити.

зняти, фари, volkswagen, amarok

 • Обкладинка видаляється шляхом вилучення нижньої частини з гачка. Тут вам доведеться звикнути до цього, для зручності правого фари я відкрутив один гвинт кріплення корпусу повітряного фільтра. Після цього, трохи, витягуючи корпус фільтра, ви можете зняти кришку.

зняти, фари, volkswagen, amarok

зняти, фари, volkswagen, amarok

зняти, фари, volkswagen, amarok

Таким чином, ви можете змінити цибулини в фарах Volkswagen Touareg 2, не знімаючи бампер та решітку радіатора. Цей метод дозволить вам заощадити час і зусилля, в той час як ви точно нічого не зламаєте і не пошкодите.

Заміна Volkswagen Touareg NF Lamps

Основна перевірка автомобіля під час відвідування служби є основою основ: як не дивно, власники з фасом не завжди помічають деякі невеликі дефекти автомобіля, поки головний приймач їх не знайде і не показує.

Кілька днів тому я загнав нас, щоб підтримувати Volkswagen Touareg NF 3.0 TDI, під час прийому, у двох місцях вони знайшли пошкодження декоративних решітків переднього бампера та правого інтеркуляра.

У розмові виявилося, що оскільки передній бампер повинен був би зняти, щоб замінити решітки, в той же час вам потрібно змінити лампи фар: не так давно, коли одна з ламп згоріла, їх змінили на іншій службі, вкладаючи аналог, після чого світло від звичайного білого стало помітно фіолетовим і з нерівномірним сяйвом.

Сказано зроблено. Ми замовляємо решітки, координуємо час наступного візиту та починаємо у узгоджений час.

 • Автомобіль: Volkswagen Touareg NF
 • Рік випуску: 2012
 • Модель року: 2012
 • Двигун: CRCA (2967 Куб. см., 244 л.З.)
 • Коробка передач: nab.

Камінь полетів у центральну решітку десь на шосе. Добре, що за нею стояла додаткова захисна пластикова сітка, яка затримала оболонку і зберігав радіатор.

Візуально встановити причину пошкодження решітки правильного інтеркулера. Здається, це дрібниця на вигляд, але це впливає на естетику.

Нові решітки для Volkswagen Touareg NF вже чекають у Rembzone.

Вийміть передній бампер і по черзі змінюючи всі несправні запасні частини.

Ми не поспішаємо повернути його назад, вам потрібно змінити лампи фар на “правильні”, для цього ви повинні зняти фари.

Щоб зрозуміти на практиці різницю між правильною лампочкою та замінником, ми спеціально залишаємо аналогове світло зліва, а праворуч-оригінальна лампа, вибрана відповідно до Віна.

Навіть при оголеному вигляді стає зрозуміло, що аналог суттєво надається фіолетовому, а сам потік світла нерівномірний і збирається в центр з помітною різницею яскравості, тоді як оригінальна лампа дає рівний потік у горизонтальна площина і чесно розробляє свої 4300 клітин.

Наші очі сприймають біле світло (сонячне) та жовту частину спектрів, тому замінюючи лампи Volkswagen Touareg NF на від’їзд синьо-фіолетового спектру, що загрожує поганою видимістю в туманну погоду та дощу, плюс осліплює решту дорожніх споживачів.

Наші електрики, навіть якщо вони прокидають їх вночі, скажуть без вагань: «Расово вірна лампа фари на Volkswagen Touareg NF постачається з OEM N 10721805. Лампи з іншими числами повинні бути негайно подрібнені бульдозером, оскільки санкції “дор-блакит”.

Покладіть бампер на місце і приводьте автомобіль до підставки для регулювання фари. обов’язкова процедура після кожної заміни лампочок. Загальний час, проведений 2 години. Фінал

Ціна спочатку висока, але вона пов’язана з високою вартістю світильників, що більше половини суми. В Інтернеті прозорі пропонують світильники дешевше на 20%, але вони світять фіолетовий! І все.таки якість світла є запорукою безпеки.

Ви можете бути впевнені, що ми ніколи не запропонуємо вам дешеві сумнівні варіанти. Тільки працівник білий!

Купуючи на табло, була виділена помилка поворотної лампочки в фарах, і різниця між розмірами в правій та лівій фар була помічена (хтось був занадто лінивий для заміни).

зняти, фари, volkswagen, amarok

 • Нічний вимикач OSRAM H7 12V 55W. 2шт. 270 uah.
 • Osram Coolblue без підвалу в розмірах 12 В 5 Вт. 2шт. 80 UAH.
 • KSENON Встановити в основі PTF H11.

початок. Варто зазначити, що у мене в той момент не було комп’ютера та Wi-Fi. Я шукав всю інформацію за допомогою мобільного Інтернету і зробив процедуру, можна сказати, сліпий.

Але що сталося, тому вони використовували.Я з’ясовую, що замінює лампочку-ви повинні зняти фари. Вже шоку. І з самими лампочками це незрозуміло. Вони також видаляються по.різному в рестілі та dorestylae.

Видалення фари. Щоб зняти його, потрібно вимкнути мікросхему з фари і скинути кронштейн під голову. Більше того, з лівого боку це зручніше зробити, t.до. Там більше місць. Можливо, людина з досвідом може замінити лампу на місці. Але людина без досвіду вам потрібно пройти цей досвід. І краще попросити компетентну людину, t.до. Є опція і зламайте мікросхему, і сайт, на якому додається фара.

Відкриття кронштейнів фари. На фотографії нижче я призначив основні активні елементи, які беруть участь у цьому процесі. Вам потрібно діяти на лапі під номером з пальцем вперед, щоб вона звільнилася з.під кронштейна.

Частина цього механізму під номером 2 не дозволяє вниз і відпускати фари. Але ми випускаємо і йдемо далі.

Ось різні кроки, які потрібно виконати, щоб замінити фари на ваш Volkswagen Amarok. Будьте терплячі, не забудьте надати собі ізоляційний матеріал, щоб уникнути ризику ураження електричним струмом, ретельно дотримуйтесь інструкцій, і все буде зроблено за мить.

Якщо, однак, ці різні кроки вам не підходять, не соромтеся звертатися до професіонала, щоб забезпечити виконання процедури на вашому Volkswagen Amarok.

Volkswagen Amarok. Чудовий автомобільний автомобіль. Але зі світлом виробники явно пропускають на досить дорогому автомобілі. світло таке. так. На момент випуску автомобіля. ксенонові фари не були для нього. До 2018 року наша компанія накопичила багато досвіду налаштування оптики для Amaroki. Давайте зробимо зразок на прикладах, що саме можна зробити. Перший варіант-встановити у фари в лінзах Bi-Xenon. Ми зробимо бронювання відразу. ми говоримо лише про оригінальні компоненти. Через вартість компонентів-це відображається як ціною змін, так і якості світла та надійності кінцевого продукту.

Переваги Bixenon:-добра і чітка поблизу світла-шикарної більш високої більш високої та довговічності, тестування на 4 далекі світильники: 2 галоген 2 ксенон (так, галоген, як далека дуже хороша і не має сенсу повернути вимкнено).онно низька ціна, порівняно зі стандартними фарами ксенона:. у порівнянні з китайськими дешевими лінзами, то ця зміна не для вас. немає прекрасних DRO (денні бігові вогні), як на звичайних фарах

Другий варіант-фари ксенону на повний робочий день, які з’явилися всюди у 2014-2015 роках.

зняти, фари, volkswagen, amarok

зняти, фари, volkswagen, amarok

Переваги: ​​- Фари повністю оригінальні. прекрасний дизайн. повний час та розміри з безперервною лінією. надійність та непомітні недоліки:. Ціна. вимагає спеціально розроблених координаційних модулів при встановленні (у нас їх). немає окремої родзинки. немає окремих родзинок. Не дуже висока яскравість при використанні лампочок D8S з комплекту

Зауважте, що ті машини, представлені нижче на відео, не мають лампочок D8s з потужністю 25 Вт, а D3S потужністю 35 Вт

зняти, фари, volkswagen, amarok

Наші блоки затвердження не потребують жодних втручань у проводку автомобіля та фари. Просто засуньте один кінець у фарі, а другий. у роз’ємі автомобіля.

зняти, фари, volkswagen, amarok

Третій варіант у 2015 році виявився чудовим біто-лінзом. На їх підставі, використовуючи будівлі зі стандартних фари-було можливо зробити щось між оригінальними бі-ксенонними фарами та домашніми можками. Якість світла таких фар набагато краща за всі фази фар для амачів.

Переваги: ​​- Дуже гарне світло, яке не втрачається на мокрому асфальті. дуже низьке споживання електроенергії. фари не нагріваються. немає жодного прилипання та висихання бруду, наприклад. дуже тривалий термін служби, порівнянне з життям машина (30 000 годин)

Недоліки:. Ціна. відсутність стандартних DRO (обробляється шляхом встановлення HPL.ламп)

Як видалити фари Mercedes

Ваш номер телефону:. Хочу отримати uah.? Перегляньте всі продукти для Volkswagen Amarok навіть такий вражаючий транспортний засіб, щоб зняти фари Amarok Volkswagen Amarok, ви можете зробити це ще цікавішим. Налаштування дозволяє кожному власнику автомобіля брати участь у створенні індивідуального дизайну його машини.

Матова підкладка на задньому бампері Volkswagen Amarok буде гармонійним не тільки в комплекті з іншими аксесуарами, але й як окремі елементи дизайну. Розроблена представлена ​​продукція для автомобілів, виготовлених з року.

Вони виготовлені з нержавіючої сталі і, як уже зазначалося, у мене матова поверхня. Представлена ​​матова підкладка на задньому бампері Volkswagen Amarok має чудові характеристики. Купуючи цей товар для свого автомобіля, ви отримуєте корисне багатофункціональне доповнення: він виглядає стильним та цікавим, має модельну конструкцію; виконує захисну функцію, приймаючи всі пошкодження; Приховує можливе пошкодження стандартного заднього бампера.

Ланцюг масляного насоса. Як зняти фари масляного насоса. Насадка для подачі масла. Балансування вал.

Як видалити фари амакаторів фільтра. Кришка двигуна. Терміни двигуна. Ремінь ГРМ. Набір термінів. Валика гріх.ременя. Термін служба часу. Розтягнутий валик часу.

Ланцюжок поїздів клапана. Набір ланцюга. Заспокоювач ланцюга. Натягувач ланцюга. Час передачі. Пояс. Покладання кришки часу. Кріплення двигуна. Кронштейн двигуна. Чіппер двигуна. Подушка підтримки підтримки. Двигун у зборі. Прокладки двигуна. Датчики двигуна. Масляний радіатор.

зняти, фари, volkswagen, amarok

Кріплення масляного фільтра. Прокладка масляного фільтра. Кожух двигуна. Захист двигуна. Двигун. Зонд нафти.

Бампер передній. Обкладинка пральної машини. Задній бампер.

Бампер.решітка. Бампер для поглиначів. Ліплення бампера. Ліплення заднього бампера. Ліплення переднього бампера. Спідниця.бампер. Спідниця заднього бампера. Спідниця переднього бампера. Посилення бампера. Бамперний кронштейн. Накладка на бампер. Накладка заднього бампера. Передня накладка бампера. Бампер. Бампер.кріплення.

Рамка номерного знака. Переднє крило. Заднє крило. Бензобака люк. Переднє притулок. Петлі. це задня. Перекриття крила. Крила ліплення. Кріплення крила. Арка крила. Петля з капюшоном.

Кабель. Ізоляція капот. Капотне печатка.

Гачок капюшони. Акцент капота. Копот.амортизатор. Амортизатор багажника. Двері багажника. Кнопка багажника. Гора. Кришка багажника. Обшивка багажника.

Полиця для багажника. Ущільнювач для багажника. Акцент стовбура. Вхідні двері. Двері задні. Дверима. Двері ліплення. Ручка дверей.

Volkswagen Amarok I 2H, S1B Pickup 2 Lamps.0 Bitdi 4Motion 180 л.З. ID22936

Петля. Дверна печатка. Кінець дверей. Бічне дзеркало.

Система освітлення Volkswagen Amarok з 2009 року

Дзеркало залишається. Дзеркало має рацію. Дзеркальний елемент Скло. Регулятор кнопки дзеркала. Кришка дзеркала. Дзеркальне накладання. Поворотна точка дзеркала. Лобове скло. Задня склянка. Кнопка нагрівання задніх вікна. Дверне скло. Скляна печатка. Скляне лиття.

Бачок омивача. Двигун шайби. Двигун двірників. Форсунки війни. Склоочисник. Зимова тягова привід. Щітки склоочисника. Зимова еластична смуга. Замок двері. Набір замків. центральний замок. Картридж індикатора обертання разом із лампою видаляється в.Напрямок стрілки. Розподіліть лампу індикатора обертання з картриджа. Заміна розмірної вогневої лампи Примітка:. Заміна лампи лівої фари можна проводити, не видаливши інших деталей.

Витяг картриджа стоянкового світла від відбивача до.Напрямок стрілки. Обережно вийміть лампу з картриджа. Вставте в рефлектор, як видалити фари амач паркувальної лампи у світлі.Напрямок стрілки- до зупинки. Налаштування, як видалити фари Amarok внизу, описує регулювання гвинтів для лівої фари. A. гвинт вертикального регулювання фари B. гвинт горизонтального управління фари фари, що видаляють та встановлюють головки туманів, що видалили 1.

Зчепіть бамперну підкладку позначеним.стрілки. Поверніть гвинти кріплення.Стрілки. Усуньте тіло туманного світла від бампера. Розблокувати і як видалити фари роз’єму Amarok.

Зробіть.це самі передні фари, що видаляють своїми руками. VM Amarok чорні фари фари 2015 року

Дякую. Дуже цікаве відео. І найголовніше когнітивне. Я купив машину три роки тому, але я не їздив на ньому! Але зараз все змінилося і лише завдяки вашому відео.

Дякую за підсвічування. Нарешті я зроблю це яскравішим, інакше це нарешті видно ні те, що goooo) дякую друже. Удачі та голоснішої говорити.

Доброго дня. Хлопці, будь ласка, голос, якщо можливо: Варіатори або автоматичні машини та інше, зовнішні розміри порівняно із західними аналогами. Наприклад, Honda Voyel, як і Dualis (Qashqai) або Mitsubishi RVR (ASX), або як Nissan Juke.

Огляд від Toyota. Їздити на вечірках, де 9 місяців, решта. це весняна, або осінь? Хлопці, яких ви, мабуть, не пішли далі, ніж ваш мікродістрик, і максимум у калюжах. Я земля. їх зчеплення запаху. L200. це дуже поверхневий огляд, такий як, здається, це, здається, не. Khaylux (так, так, халі, ми їдемо на цих автомобілях з початку 90-х, і називаємо їх так, як їх слід називати), виставленим у найкращому світлі, це можна побачити. На. Ці гаджетні джип.укладені пікапи. Та електронні помічники передачі без повного зворотного зв’язку.це повне лайно. Super Select.Сила, L200. це відмінний робочий пікап, з чесною передачею дорожнього руху, і чого ви не хотіли, або не виявили його, він уже був видно з самого початку огляду. Так. І музика, як правило, нудота.

Добре зроблений! (Мастурбатор!) Скоріше, рукоятка! Необхідно було представити інформацію для інформації для інформації. Скільки коштуватиме цей ремонт (час та гроші) та скільки ремонту було б для чиновників.

Щиро дякую, але скажи мені маркування лампи, ну, якщо ти десь записав. Я пам’ятаю, коли я змінював потрібну і не могла довго знайти потрібну модель, є якісь Philips

Отже, що з вашої гіпотези. це те, що крутиться? І якщо ви сидите в супер прохолодній глині, наприклад, на задньому приводі, коли двигун взагалі не в змозі скрутити одне колесо приводних коліс?- Диск 4 називається??

За рахунок Supra Coupe та Z4 Roadster, а не на велосипедах, це насправді так, і так, платформа абсолютно однакова, але на тестах є машини та з 4 циліндровими турбо.двигунами на 2 літри, але, природно, вони не були котилися Виходити так, що вони не склали враження, вони не зруйнували враження. Хто б не сказав, представлений мотор B58 з прямим введенням дуже добре, я не знаю, який буде ресурс, давайте подивимось

Видалення передньої фари Volkswagen Amarok. Як видалити бампер Volkswagen Polo за 5 хвилин

Вони справді виглядають красиво, але не як колективна ферма, як якесь Volvo чи американці 80.х. Це не цвіті сині діоди з Lifan

Hallo Ihr Beiden. Der Bericht War Mega Interessant. Капелюх mir sehr gut gefallen. Es ist schon zu sehen, був die leut. Даумен Хох.

Це смішно, скільки дрібниць і скільки у них тонкостей! Однозначно так, хоча він очікував, що наприкінці відбудеться демонстрація або в темряві, або в темній кімнаті, тому що протягом дня фари якось не комітетів на камеру. Дякую, ми ще раз чекаємо.

Дякую за вашу роботу, вам дуже цікаво, є теми, а головне, необхідні, які справді допомагають в роботі автомобіля.

Фари зберігаються, решітка радіатора пішла? На Mitsubishi Lancer 9 задні вогні навіть простіші, навіть нічого не потрібно відкрити.

Я почав дивитись, і навіть дружині це сподобалось, ти Йопатная Кашпіровський, мій рідний місто Владік покинув там у Челябінську в 1998. Я не скільки автомобіля я бачу, скільки моїх сімейних пагорбів з дитинства, і це не порівнянне сонце

Приятель, що для бізнесу, бампер, чий? Або щось дати? Для бампера не було відео. Ні, я розумію? Давайте пити, скажи, як і що і що зараз назад

Що за маячня. Що означає цей двигун не призначений для його закручування, і ви не можете дати повного газу? Якщо це не вдалося зробити, то виробник обмежив програми та відкриття дросельної заслінки. Двигун повинен витримати всі можливі режими, встановлені користувачем. Ваші дурні здогадки про те, що цей двигун не призначений для цього. маячня. Тож він взагалі не призначений їздити на ньому, запустити його і милуватися, коли він тремтить.

Як було зроблено адаптацію? Сьогодні ми спробували на Rasters W176. Зробіть адаптацію: Coreketer ставить фари занадто високими та поза входом. Xentry попросив 2D.сканер для сканування виданого штрих.коду, який неможливо знайти в місті. Як результат, тупик. Близькі лінзи узгоджуються з коректором значень для високого світла.

Видалення передньої фари Volkswagen Amarok

Романіч Привіт! Скажіть, де ви знайшли кнопку, щоб увімкнути тумани? Це акторський склад з вами з панеллю, у мене трохи випинається, а колір. це фігня.

Я поїхав до Ауді та Мерс, і жодних проблем, лише хороші позитивні емоції! І я заїхав до Camry та Lc 200, є також хороші машини, але емоцій немає

І якщо такі звуки з вібрацією з’являються лише тоді, коли автомобіль нагрівається з 70 градусами,? Audi A4 B7 3.0tdie quatra mechanic

Доброго дня змінив нафту на екскурсію настільки затопило, що воно просочилося, але воно не капало з вікна наповнення, і температура з 40-50 градусами текла потоком. Нічого страшного, що масло з бульбашками

Різання. Різання. Ви можете зняти старий. Але тут, мабуть, сідло вже ослаб, так легко знято.Це трапляється з оригінальним пресом спеціально для цього навряд чи йде.тиск 15 тонн.Торка, як це, мама не сумує.А потім, мабуть, дідусь.метод. Але поставити це не завжди вийде з молотком. Край кулі кулі тонкий і крихкий, і під цим типом натискання, тобто він просто ламається або вигинає і просто не сідає до кінця. Так, я згоден, це дорого в сервісі, але ви не потрапите на новий м’яч і через деякий час на новому важелі. Ми знаємо, пройшли.

Красива машина, але Lexus Lightyears за BMW, Audi та Mercedes, коли мова йде про інтер’єрну технологію. Я володію 2015 RX F-Sport і надзвичайно розчарований тим, наскільки застарілий зовнішній вигляд, але він їздить як шарм. Nissan Maxima відчуває себе кабіною космічного корабля порівняно з майже кожним інтер’єром Lexus, а інформаційна панель S550 просто вдихне. До цих пір Лексус насправді не мав транспортних засобів, які змусили їх стояти від своїх колег Toyota. Ніхто не хоче платити розкішні гроші за перероблену Toyota. Їм потрібно припинити переробку компонентів з автомобілів попередніх років, які не продавали їх, щоб продати їх як нові в наступні роки моделі з кількома налаштуваннями; Простота моя дупа. Це нормально для цього для двох або тремтіння, але Лексус підштовхує його до 5, 6 руд за 8 років перед основним переробкою. Якщо ви збираєтеся до цього, принаймні випустите машину, яка випереджає свій час, як це робить Mercedes та BMW. Ці машини відчувають себе сучасними аж до своїх переробки.

Блоки в салоні

Основний блок запобіжників

Він розташований під панеллю пристрою від драйвера. Для доступу до запобіжників необхідно звільнити важіль блокування. Після цього блоку запобіжників можна опустити вниз.

Блок для 72 запобіжників (моделі до 2013 року)

Варіант 1.

Блок управління блоком 30A, привід центрального замку грудної шиї, привід центрального замку

Для запальнички сигарети номер 54 відповідає за 15А.

Варіант 2.

Салон освітлення передньої площини Салон Салон Салон переднього Габарітського вогню, лівий передній вогонь Габаріт, праворуч

Слідом за регулятором фари ліцензійний знак ліцензійний знак, ліва лампа номерного знака, праворуч

Перемикач керування круїз.контролем ключа встановлення (SET) Круїз.контроль спірального кабелю управління блоком управління багатофункціональним кермом

У цій версії Cigarette Light відповідає за номер 52.

Блок для 68 запобіжників (моделі з 2013 року)

З липня 2013 року автомобілі Volkswagen Amarok встановлюються новим, 68. гніздуванням, запобіжним блоком SC (під передньою панеллю від водія). З старого 72. гніздового блоку він в першу чергу візуально відрізняється тим, що він чергує вертикальні ряди менших запобіжників (міні, 8 штук поспіль) з рядами більших запобіжників (АТО, 9 штук поспіль). У старому 72. гніздовому блоці 4 міні.запобіжники, потім 4 ряди ато.запобіжників, спочатку були 9 штук у всіх рядах у всіх рядах.

один2
10А насос для прання
15a Перемикач нагрівача та вибір робочого режиму датчика регулювання вентилятора Bitron, переднього блоку управління блоком управління блоком управління блоком управління блоком управління блоком управління A/M блоку управління автоматичним управлінням

5a Перемикач нагрівача та вибір робочого режиму ASR та ключа ESP блоку управління програмою руху Блок управління ABS RELAE 1 Конкуральна сигналізація комбінована блока блоку I Паруваних вимикачів

Звуковий сигнал антикутної сигналізації реле 1 анти.крадіжної тривоги ваги для зовнішнього використання

Сигаретна запальничка відповідає за запобіжник 43 до 25А.

Додаткові елементи

Поруч з рульовою стійкою може бути додатковий блок із запобіжниками або окремими елементами.

Ретрансляційний блок

Він розташований на кронштейні, збоку від водія під інструментальною панеллю. Кронштейн блоку реле повністю прихований інструментальною панеллю. Блок запобіжника SC фіксується на одній кронштейні. Тут блок керування мережею ON.дошки, інтегрований у кронштейн самого блоку реле / ​​запобіжника (SC), також може бути розташований.

зняти, фари, volkswagen, amarok

Блок під капотом

Високі запобіжники у вигляді гладких вставок (SA) розташовані під кришкою на акумуляторі. Він підключений до дроту плюс клеми акумулятора. Поруч знаходиться запобіжник (SB), захищений від води від спеціальної шапки.

 • 175а. генератор
 • 110/175a. реле та запобіжник у салоні
 • 110a. реле та запобіжник у кабіні, 50a. запобіжники в кабіні або інтеграція для зовнішнього використання
 • 80/110A Блок управління вентилятором Радіатора
 • 50a. блок управління свічками розжарювання
 • 80/110a. запобіжники в кабіні
 • 40A. Блок управління ABS, 25A. Основне реле
 • 30a. реле паливного насоса, модуль подачі палива, регулятор тиску палива, реле електричного паливного насоса 2, модуль подачі палива
 • 30a. блок управління ABS
 • 5a. блок управління для управління акумулятором, блок управління мережею на дошці
 • 7.5a. реле вентилятора, 30a. реле фари, лампи фари, 25/40a. реле нагрівання заднього вікна, нагрівальний елемент заднього вікна твердого верху
 • 40А.З’єднувач, 6-контактний або інтеграція для зовнішнього використання