Заміна Volkswagen Touareg зворотної лампи. Світильники з газовими ліхтарями…

Система освітлення VW Touareg з 2010 року

Правила безпеки та використання ліхтарів для розряду газу

Увага: Особи, які не ознайомилися з послідовністю та правилами виконання роботи, запобіжних заходів та роботи з інструментами, не можна дозволити замінити світильники.

Показання на небезпечну напругу / струм

Увага:. Одиниці управління системою освітлення, з’єднувачі та деталі біля картриджів трубки можуть бути піддані енергії, робота контрольних блоків та блоків запалювання дозволена лише за допомогою ламп.

Увага:. Вимкніть запалювання та всіх споживачів електрики. Вийміть ключ із блокування запалювання, переконайтеся, що при роботі з фарами немає напруги на жодному з компонентів, включаючи залишкову напругу після вимкнення фар, залишкова напруга видаляється, вимкнувши та вимкнувши ближче світло після Ключ запалювання видаляється із замка зі замка, так що під час роботи з роботою вони не могли увімкнути фари.

Інструкції з безпеки при роботі з джерелами тиску, температурою та випромінюванням/осліпленням

Увага:. Лампи дозволяють включати лише фари, встановлені у справі (захист від контакту з дуже гарячою лампою, поглинання поглинання, виключення небезпеки осліплення, захисту від вибуху) скляних клаптях розжарювання може бути дуже гарячим. Небезпека вогню! Ви не повинні дивитися безпосередньо в легкий пучок фари, оскільки УФ.випромінювання світильника газового розряду приблизно в 2,5 рази вище, ніж звичайна галогенна лампа, щоб не дивитися в промінь світла фари (небезпека осліплення). Втрата візуальних тривалий час можлива протягом тривалого часу.

Увага:. Уникайте контакту з тріщинами скляних колб з ламп розжарювання H7 та світильників газових розрядів (ксенона / біксенона) під тиском і можуть лопнути при заміні. Небезпека травми! Видалення та встановлення світильників газових розрядів необхідно проводити лише в захисних окулярах та рукавичках.

Інструкції щодо видалення та встановлення газових розрядів

Увага:. Перш ніж замінити лампу розжарювання, спочатку потрібно вимкнути джерело живлення, вимкнути запалювання та всі споживачі електроенергії. Візьміть ключ із замка запалювання, не торкайтеся лампи, використовуйте чисті тканинні рукавички для цього. Решта частинок жиру шкіри під впливом тепла лампи на лампу випаровуються і, осадження на відбивача, погіршують світлові характеристики лампи фар, можуть бути замінені лише лампою тієї ж моделі. Позначення лампи відображається на підвалі або на скляній колбі при встановленні, слід правильно підключити до роз’ємів і переконатися, що з’єднання надійне.

Утилізації для утилізації світильників газових розрядів

Увага:. Лампи для розряду MAS повинні бути утилізовані як особливі відходи, і ніколи не кидаючи їх з домашніми сміттєзвалищами, не можна зламати, оскільки вони містять ртуть (HG), і Талліус ці компоненти підлягають утилізації відповідно до національного законодавства, слід лише виконувати У контейнерах, призначених для цього та в спеціально призначених місцях.

Гаазька лампа фари

 • Передня ліва розмірна вогнева лампа.M1- або передня права загальна лампа.M3- (лампа 12 В, Ш 5 Вт)
 • Картридж для захоплення лампи (передня передня ліва загальна вогонь.M1- або передня права загальна лампа.M3-)
 • Передня ліва лампа лампи.M5- або передня права лампа повороту.M7- (лампа 12В, WY21W)
 • Лампа.картридж (ліва лампа індикатора переднього повороту.M5- або права лампа індикатора переднього повороту.M7-)
 • Невдале лампа фари.M30- або лампа правої фари фари.M32- (лампа H15, 12В, 15/55 Вт; невдалою лампою фари також виконує функцію лампи для руху вдень)
 • Лампа.картридж (світильники лівої фари високого світла.M30- або світильники правої фари фари.M32-)
 • Лампа середнього світла.M29- або лампа правого фари близького світла.M31- (лампа 12 В, 55 Вт)
 • Виконавчий електродвигун коректора лівої фари.V48- або виконавчий електродвигун коректора правої фари.V49-
 • Фари
 • Налаштування втулки
 • Гвинти (для кріплення фар для підтримки, момент затягування: 5 н м)

Видалення та встановлення фари

Примітка:. Дріт маси від акумулятора не може бути відключений на малюнках, показує видалення та встановлення лівої фари. Праве фара видаляється та встановлюється подібним чином.

Видалення

Вимкніть запалювання та всіх споживачів електрики. Видаліть ключ із блокування запалювання.

Розблокуйте та від’єднайте роз’єм.один-.

Трохи підніміть зупинку язика.стрілка- і потягніть фари.1- від тіла прямо вперед.

Встановлення

Установка здійснюється у зворотному порядку, тоді як необхідно дотримуватися наступних вимог:

Примітка. З нерівномірним проміжком між фари та тілом положення фари потрібно відрегулювати.

Виправлення положення встановлення фари

Примітка. Необхідні спеціальні пристрої, контрольні та вимірювальні пристрої, а також допоміжні засоби

Примітка:. Фігури показують ліву феру, якщо, перевіряючи положення фари після її встановлення, виявляється нерівномірний зазор між фарами та тілом, положення фари потрібно відрегулювати.

Вимкніть запалювання та всіх споживачів електрики. Видаліть ключ із блокування запалювання.

Послабити гвинти кріплення.стрілки- так що фара легко переміщується в регулюванні втулків.

Повернення рукава регулювання.стрілка-, відрегулюйте зазори між фари і тілом.

Затягніть гвинти прописаними миготливими моментами.

Перевірте і, якщо необхідно, відрегулюйте положення встановлення фари, щоб зазори між фари та тілом були однаковими.

Встановіть обличчя переднього бампера (див. Голова тіла).

Примітка. Під час зняття та встановлення (або регулювання положення встановлення) фари після завершення встановлення фари завжди потрібно регулювати.

Заміна лампи

Праворуч: Всі світильники на відкритому повітрі можна замінити, використовуючи лише викрутку. Він показує заміну сторони сторони повороту. Процедура заміни світильників описана раніше.

Зліва: Заміна несправної лампи номерного знака також дуже проста. Важливо, поряд із правильною установкою шпилькової сполуки, щоб перевірити правильну установку рами лампи та дифузора в корпусі лампи, оскільки світло ліцензійної точки особливо сприйнятливий до вологи.

Знімаючи задній ліхтарик для заміни зіпсованої лампи, вичавіть дві еластичні накладки (показані стрілками) та вийміть тримач лампи з лампи (на фігурі тримач лампи лівої задньої лампи). Щоб перевірити, тримач лампи може бути підключений до роз’єму без заднього ліхтарика. На встановленому ліхтарику перевірте правильне положення штифтового з’єднання. На малюнку вказується:

 • Відкрийте двері багажника і відкрутіть у багажнику два гвинти кріплення корпусу задньої лампи.
 • Зніміть пластикове покриття.
 • Від’єднайте роз’єми.
 • Зніміть корпус ліхтарика зовні.
 • Вийміть тримач світильника з тіла, стискаючи пластикові уступи.
 • Відключіть багонний болт досягнутої лампи та вийміть її з картриджа.
 • Під час заміни дволанцюгової лампи, стоп-сигнал та задні розміри гарантують, що центральний акцент правильно вставлений у основу лампи.
 • Перед встановленням корпусу світильника, якщо необхідно, очистіть прокладку ущільнення на декольте і нанесіть на нього невелику кількість силіконової жиру.
 • Підключіть роз’єми та перевірте роботу ламп.
 • Перш ніж закріплювати корпус лампи гвинтами, перевірте правильне місце пластикового кожуха.
 • Відкрийте двері багажника і вийміть покриття дверей багажника.
 • Поверніть тримач лампи проти годинникової стрілки і вийміть його з корпусу лампи.
 • Відключіть багнети, повернувшись проти годинникової стрілки та вийміть лампу з картриджа.
 • Під час встановлення корпусу лампи переконайтеся, що путівники тримача лампи та її корпус правильно підключені один до одного. Після цього фіксуйте тримач лампи, обертається за годинниковою стрілкою.

Увімкнення зворотних вогнів відбувається завдяки комутаторі, розташованому в коробці пирогів, коли відповідна тяга управління натискає, коли він увімкнено ззаду.

 • Якщо коли зворотна передача зворотних ударів спини не спалюється, то спочатку перегляньте запобіжник.
 • Якщо він справний, тоді вийміть дріт із зворотного вимикача і закрийте контакти з дротом. Якщо задні світильники загоряються, то перемикач несправний.
 • Якщо задні світильники не спалюються, то проводка несправна (якщо лампи розжарювання працюють).
 • Обережно вийміть ліхтарик з бампера, обережно підберіть викрутку.
 • За винятком бічних вистуків, вийміть корпус світильника з диспергера.
 • Вийміть софітну лампу з пружинного кріплення.

Зліва: світильники внутрішнього освітлення або освітлення коробки одягу можна зняти з тримачів за допомогою невеликої викрутки. Софіт 10- або 5-W лампи записуються весняним замком.

Праворуч: підніміть кожух комбінованої лампи внутрішнього освітлення для заміни світильника софім (7 Вт) на викрутку. Щоб дістатися до контактного з’єднання, вам потрібно зняти тримач лампи зі стелі автомобіля. Для цього вичавіть пружину засувку (показана стрілкою) до центру ліворуч і вправо.

Софітна лампа (7 Вт) повинна спалювати відкритими дверима та відповідним положенням вимикача. Вона постійно отримує електричний струм безпосередньо від акумулятора. Вам знадобиться тонка викрутка або ніж, щоб зняти стелю.

 • Обережно вийміть тонкою викруткою зі світлого корпусу кожуха (послаблення пружинного затискача) разом із розсіюванням та читачем для читання.
 • Вийміть несправний лампа для пружини.

Несправності в нових дверних перемикачах вхідних дверей залишалися в минулому. Основна умова для цього. це правильно встановлена ​​пластикова ущільнювальна манжета (1) навколо вимикача (2). Окислений і, як результат, необробний вимикач можна очистити та обробляти контактним спреєм. Якщо необхідно, перевірте з’єднання вилки (3).

Внутрішнє освітлення вмикається і вимикається у відповідному положенні контактного перемикача у дверній стійці. Передні та задні вимикачі в їх дизайні дещо відрізняються. У разі несправностей:

 • Перемикач вхідних дверей: за допомогою невеликої викрутки вийміть перемикач із стійки у формі A та відключіть роз’єм; У цьому випадку решту дверей повинні бути закриті.
 • Закрийте обидва контакти шматочком проводів.
 • Якщо внутрішнє освітлення працює, то причиною несправності є перемикач освітлення, пошкоджений корозією дверей. Перемикач повинен бути замінений, акуратні автомобілісти можуть відкрити перемикач та очистити контакти.
 • Вимикач задніх дверей: На встановленому перемикачі вийміть гумове покриття та закриває обидва контакти, а решта дверей повинна бути закрита.
 • Якщо освітлення працює, то причиною несправності є вимикач освітлення, пошкоджений корозією дверей. Це можливо за допомогою неправильно одягненого гумового покриття.
 • Вийміть вимикачі дверей зі своїх гнізд.
 • Перемішайте всі контакти.
 • Якщо контактний роз’єм зламаний або зігнутий, то дверний вимикач повинен бути замінений.
 • Обидва перемикачі: при зняття вилку переконайтеся, що дріт не потрапляє у дверну стійку.
 • Якщо дріт впав у дверну підставку, вийміть підлогу і, відповідно, обшивка стійки у формі В, щоб мати змогу витягнути дріт.

Так що акумулятор не сів, софська лампа працює лише з розмірами або основним світлом.

 • Відкрийте коробку Duffel.
 • Тусною викруткою вийміть тримач лампи з гнізда.
 • Вийміть софітну лампу (5 Вт) з пружинного кріплення.
 • Під час встановлення кріплення лампи переконайтеся, що роз’єм добре підключений.

Renault 19 оснащений запальничкою для сигарет, який освітлюється, коли світло знаходиться на світлі 1,4 Вт лампочки розжарювання.

Робити.це.це заміна wolkswagen touareg. Як зняти ліхтарик і замінити цибулину (заміну лампочки в задній лінії) touareg nf

Я купив лайно Polo 2012 з пробігом 45000 CFNA і негайно пішов на зміну водяного насоса, тепер я керував (і не проходив протягом року) на столиці двигуна із заміною поршня та набором часу І навіть зламав випускний колекціонер, життя казки, я б знав, що це лайно бат, враховуючи б китайців, враховуючи лише один. Тримайся подалі від Ваги.

Світлова лампочка зберігається через тертя? Фіг вам. є засувка, і вона відривається у 98 випадках із 100

Breat, як збереження приносить людей до таких заходів. Вибачте, але мені здається, що вам довелося взагалі відмовитись від будь.яких процедур, після відмови замінити ланцюг. Така станція, як ваша, повинна звикати людей, що існує лише одне правильне рішення. І як завжди гарне відео!

Загір, купуй собі стискання кліщів! і правильніше і швидше. Конди типу рукава (є інші для автомобілів) коштують копійки (у нас у Києві 100 шт. 1 бак)

Купуючи нові фари, я не знав, як правильно відрегулювати фари, тепер все зрозуміло, дякую за допомогу!

Всім привіт. У мене є охайність з передньою консоллю на 1 Ford Європ. Раніше ця проблема з’явилася рідше, і її було достатньо, щоб вимкнути світло і вимкнути її назад. Тепер охайність виходить частіше, і сяйво світла не допомагає (або підсвічування охайного загоряється і негайно виходить, або воно зовсім не загоряється). Хто натрапив на це? Скажи мені, Пліз Нуба, я купив машину місяць тому, я цього не розумію

Доброго дня. Допоможіть мені зрозуміти проблему. Сигнал не працює на семи. Я все перевірив. Равлика, запобіжник, реле, кнопка в роботі керма. Але сигналу немає.

Чудове відео.І у мене три.голова, голова китайської камери з Алі прийшов майже на день PR. C і нічого.Ми не знаємо, де подає червоний провід у радіо.Копайте Інтернет.

Поважав, скажи мені, чому, коли він зігрівається в місті під час підйому в місті. Нафта змінилася, але також проблема. Дякую. 140 3.5 TDI

Робити.це.це заміна wolkswagen touareg

Бекхем написав привіт. Будь ласка, додайте в назву теми ‘. Об’єм та генерація двигуна седана. Заздалегідь дякую. З повагою

Фаун написав чудове відео, точніше відео. Шкода, лише про з’єднання без OBD немає деталей.

Ленін Девідян писав (а) чорт, я не люблю Shumka Open у багажнику. Чи справді немає коробки на Весті або як вони там називають. Щоб все було закрите від пластику)

Парса писав, чому насильно постачав плюс плюс на стику зворотних проводів на Магнтолі та суппорт на тюльпанах, камера не вмикається?Я хотів увімкнути з кнопки, мені не подобається те, що не так

Амма написав (а) я звертаюся до тих, хто допоміг цьому відео, кинь його 100r. Такі люди не шкодують, але? Мені дуже сподобалось, щоб зняти його більш добрі відео.

Туся писав подяку, інформуючи. У мене подібна проблема, але я не можу зрозуміти, що таке причина. Світло блимає на холостому ходу, якщо ви даєте газ, то він негайно виходить. Вона не завжди моргає, але періодично. Замінив датчик тиску, але проблема не пішла. Потім замінили фільтрувальне масло, все також моргає. При заміні олії не знайшли не знайдено невеликих частинок, яких вони могли засмічувати сітку споживання масла. Автомобіль нещодавно придбав Chtvrolet Lactti, пробіг 90 тисяч. Скажіть, будь ласка, яка причина може бути і як її виявити.

Дімич Буровінський писав (а), а на Skoda yeti 2012 з реєстратором радіо.стрічки, цей адаптер підходить? Зрештою, здається, що болеро. це аналоговий RCD 510?

Озадкін Карлсон написав. Привіт.Така проблема на панелях пристроїв постійно увімкнена, але датчик повороту.Все вимкнено.а аварійна людина працює лише з поворотом.VAZ 2106

Асак написав таких простичних хлопців, завжди діляться знаннями, допомагаючи іншим подякувати вам набагато більше якісь «багаті», він би зробив цю таємницю, під замком. Я був би на це спрямований, ви добре зроблені!Добрий, простий.подутий людина та людська дякую.

Мудрік написав писар, який ви пояснили, що таке підтримуючий стрес, я відчуваю якусь нісенітницю), центр відпочинку перевіряється осцилографом, а не китайським мультфільмом. Їх можна називати лише та виміряною їжею. Це колективне господарство. Але для зусиль лайків

Робити.це.це заміна wolkswagen touareg

Капітан пояснює докази. І як змінити лампу, якщо, як і в більшості сучасних машин, не повзайте ззаду до фари?

Доброго дня, відсталі світильники не горять при ручній коробці передач 100с4 2.8, спробував відключити обгортку від контрольної точки і увімкнути його на прямій перемичці, це не дало жодних результатів, що робити

вітаю, дорогі друзі. Хто може допомогти? Ніссан Приклад 2 З об’ємом температура піднімається до 80 Піч холодно дме, в той час як уточнення повернення холодне, а вентилятор не зупиняється

Доброго вечора, ви не знаєте, які кракси можуть бути прикріплені до звичайного місця, що, якщо у вас не було більш потужного досвіду заміни, якщо так, скажіть, будь ласка, і інше питання. дерев’яне кермо, воно йде з опаленням або ні, завдяки курсу.

Чоловіки допомагають зрозуміти Galant9 на холод, поки автомобіль не прогріть щонайменше до 30-40 градусів автоматичної коробки передач, не включає положення D. Як це все розігріло все ідеально без ударів, ривки. Що може бути? Заздалегідь велике спасибі.

І я назад під бампер, я впав з Аріонати. І я не переживаю. Мене трахкають, як світить повне світло.

Добрий час дня дорогий, як, дякую вам дуже корисна інформація, навіть якщо я сам електрик, але деякі речі навіть не знали, дякую вам удачі

Привіт. У мене є японський CRV 98. B20B Mater і датчик на датчику немає таких двох шлангів. Це для води? А дахи інших б’ють

Цікаво взимку, прилипання мокрого снігу залишиться на фарі, як я розумію, завдяки нагріву, сніг залишив фари фари

Доброго дня, Євген, я вигадую свій взуттєвий натягувач двигуна. Чи могли б ви виміряти мені відстань від опорної поверхні стандартної взуття до площини пристосування натягувача. На зібраний термін, звичайно. Зацікавлені в цих відстанях як для верхньої, так і для нижньої взуття. І для зіркових, і для пластикових взуття. Наперед дякую. Якщо не ясно. Я можу скинути ескіз. Але де? Моє мило (able00077)

За 900 ви можете мати пару телиць, замість цих цибулин великої рогатої худоби, люди не отримують зарплати, і ви радите китайського сміття для 900 r людей

Привіт, будь ласка, скажи мені.У мене FH35 2004.о 6.і кріпляє CTA 60 км, я йду, а потім зупиняю.Відповідь полягає в тому, що це

Заміна Volkswagen Touareg Lamps. Заміна підсвічування

Мій син з лампою про справи про Туарег все ще без проблем)), швидше за все, це, дякую за відповідь у ефірі) про знос. Здоров’я. це нюанси. Машину не працювали, дуже ретельно) іноді мені здається, що справа в «ручках» тих людей, до яких ви потрапите, 3 рази були сто разів, але все.таки вдалося зламати навіть, і пластикові речі.Я сподіваюся знайти всіх адекватних фахівців. )

Як завжди, все на вершині.хай щастить.Дякую. Мій друг сказав мені з лампою ззаду на Volkswagen поки що не було проблем!

“Турбіна дуже багато дме, справді з двох літрів 150 лося”, що?) Так, з атмосфери більше видаляються.

Я підкреслював восьмий рік, я ніколи не відчував бажання вдосконалити задню частину. Я, мабуть, старію!

Про лампу ззаду та стільки інформації в Інтернеті, салам та пробірки для охолодження не підходять для мене, лише чіп, тому це повинно бути так? CR-V 97G.Автоматична трансмісія

Привіт, у мене є Nissan приклад P10, машина не починається сам по собі, усі системи перевірили все, це здається нормальним, і сьогодні я намагався почати дим у салоні

У мого друга є Volkswagen Touareg і без лампи в зворотному шляху багато для ремонту! Чженья, якщо це можливо. Дякую

Друг сказав мені, і без лампи в спині на Туарегу, сповненому чогось, пролетіли 🙂 ти супер. Ти клас. Хто не вірить у очі??

Важко сказати навіть на прикладі трьох машин однієї моделі (Volkswagen Transporter T4): у кожного однакові танки, той самий двигун, один і той же насос тощо.D.) На одній після лампочки ви можете проїхати 20-30 км, на іншій. 120 км, а третій, як правило, піднявся на 3-5 км після лампочки. Питання є проблематичним. Для кожного автомобіля різний. Тепер, здається, це змінило систему сповіщень, тепер вона сигналізує про невелику кількість палива при обчисленні 100 км, t.Е. Якщо автомобіль має споживання 7.5 л км, потім з рештою 7.5 літра в резервуарі буде працювати лампочкою. Раніше лампочка залежала безпосередньо від рівня палива (існує фіксоване обмеження на 8 літрів, тоді воно спрацює, а може, і коли залишиться 2-3 літри)

Красиві, але не для наших дорог. Діоди струшуються і швидко провалюються. За короткий термін служби він відрізняється високою ціною.

Вам потрібно подивитися в якому стані стабілізатор рептилії. Гум час від часу стає м’якою, а кермо ходить, немає стабільності курсу. Весь боляче в стабілізаторі змінює гумку в часі, вони не вічні.

Будь ласка, допоможіть у Blubert EU14 без зболення генератора, що двигун починається і зупиняється з ключа, але більше нічого не працює.Якщо ви наклеїте запобіжник, все працює, але двигун не зупиняється, поки запобіжник і реле не будуть витягнуті

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Заміна Volkswagen Touareg Lamps. Як зняти заднє світло, замініть цибулину на Volkswagen Touareg 2011-2017

Привіт! Glorifty Me. Golf 3 1.8 моно вона не почнеться. Змінені свічки, бензин з дротом свічок йде на іскру, стартер працює, яка причина?

Я хотів би детальніше проконсультувати лампу в спині на Туарег)) датчика, з якої моделі ваз.

Я залишу тобі iGor мій коментар. Свого часу я пообіцяв вам знайти таку машину, щоб знайти мене. 2 роки тому.З бюджетом 1200 тис. К.Ви мене зняли і сказали, що не знайдете пробіг до 100 тис.Тип це нереально.Я навіть радий, що не зв’язався з вами.У вас справді був довгий час я був з відповідями, не брав трубу і не відповів на пошту.Вибачте за час, проведений за 3 тижні невизначеності та марного очікування.Як результат, він звернувся до вашого колеги, він знайшов мені живий тур 08 GV з пробігом 97 к.Я довго шукав правду. 1,5 місяці, і подивився 12 машин.Пробіг та елементи перевіряли зі мною.1 колір на каско.Я йду і пам’ятаю добру слово.Тож у вашому Відосікі ви можете і добре, і в житті, звичайно, не герой.щастя.

Друг сказав мені про Volkswagen з лампою ззаду, все ще все ще на відкритій роботі) добре зроблено. Як зробити контроль?

вітання. Я хочу поставити Поктроніка з двома камерами.Блок включає 3 дроти.один письмовий обертовий Vire.Другий гальмівний вир.Третій GND.Скажіть, будь ласка, де мати коси 🙂 Сусід у гаражі з лампою ззаду на Volkswagen все ще знаходиться на відкритому роді 🙂

Проста правда в простому пісні, і в той же час для більшості жінок так важко зрозуміти це, або, можливо, це було просто те, що я не зустрів того, хто це зрозумів.

Ніхто не про напрямок датчика та кут його установки збоку і навіть не пам’ятає. Просто позначений і розділений, а бампер зігнувся збоку, а датчик вже дивиться в бік.

Доброго вечора При розбитті Менча важеля наведуть у SERES в Сересі, ручка була знята, але там не була шапка та джерела нейлону, майстри кажуть, що вам потрібно зняти коробку, міркування, будь ласка, скажіть мені, будь ласка.

Привіт Роман.Моя історія їхала, повернута на поворот, і все вийшло, і стрілки застрягли до нуля.Весь двигун запускається.VAZ 01.Скажи мені, де шукати

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Заміна освітлювальних світильників Volkswagen Touareg

Технічний центр VAG Avtoservis якісно замінить будь.які освітлювальні світильники: біля світла, високого світла, туманних головки, зворотні. Ми працюємо з автомобілями Volkswagen Touareg з усіх поколінь, модифікацій та типів двигунів (2.5, 3.0 tsi, 3.0 tdi, 3.6 FSI, 4.2 FSI).

Операція заміни лампи може зайняти від 10 до 40 хвилин. Вартість норми роботи для автомобілів цього класу становить 1800

Прайс для заміни світильників у Volkswagen Touareg

Щоб дізнатись вартість ремонту вашого автомобіля, виберіть цікаві роботи. Таблиця вказує на ціни на роботу, виключаючи вартість запасних частин та витратних матеріалів.

Звичайна вартість: 1 800
Зовнішні освітлювальні пристрої
# Деталь Працювати Ціна
один Близько/висока світла лампа розжарювання Заміна 540
2 Біля світла Заміна 900
3 Розмірна лампа підсвічування Заміна 360
чотири Передня лампа повороту Заміна 720
5 Перетворюючи ретрансляційний ламп Заміна 540
6 Передня лампа PTF Заміна 1 440
7 Задня лампа ззаду Заміна 360
вісім Реєстраційний номер підсвічування лампи Заміна 360
9 Лампа додаткового сигналу ніг Заміна 720
десять Блок Фара Видалення/встановлення 1 440
одинадцять Задній ліхтарик (у крилі) Видалення/встановлення 720
12 Задня лампа (у кришці багажника) Видалення/встановлення 1 260
13 Ptf задній Видалення/встановлення 1 440
Чотирнадцять Фара Коригування 1 080
п’ятнадцять PTF Front Коригування 720

Щоб записати на технічне обслуговування, діагностику та ремонт, достатньо зателефонувати одному з контактних телефонних номерів, зазначених на веб.сайті.

Заміна ламп Xenon D3S на VW Touareg 2 без зняття фар та бампера

volkswagen, touareg, лампи, світильники

Однак немає нерозв’язних проблем, і серед майстрів завжди буде хтось, хто може спростити процес, уникаючи необхідності усунути додаткові елементи.

Щоб замінити світильники у фарах на Туарегу другого покоління, знадобиться певна спритність та гнучкість рук, а також спеціальний інструмент у вигляді карданського адаптера та набору Torx.

Власне, замінюючи світильники на передніх фарах Touareg 2, не знімаючи фари та бампер

 • Підніміть капюшон, відкрутіть два верхні гвинти кріплення задньої кришки, за якою розташоване світло. Це не гвинти, які тримають фари. Будьте пильними, тому що скручені гвинти дуже легко опустити і втратити.

volkswagen, touareg, лампи, світильники

 • Обкладинка видаляється шляхом вилучення нижньої частини з гачка. Тут вам доведеться звикнути до цього, для зручності правого фари я відкрутив один гвинт кріплення корпусу повітряного фільтра. Після цього, трохи, витягуючи корпус фільтра, ви можете зняти кришку.

volkswagen, touareg, лампи, світильники

volkswagen, touareg, лампи, світильники

volkswagen, touareg, лампи, світильники

Таким чином, ви можете змінити цибулини в фарах Volkswagen Touareg 2, не знімаючи бампер та решітку радіатора. Цей метод дозволить вам заощадити час і зусилля, в той час як ви точно нічого не зламаєте і не пошкодите.

Заміна Volkswagen Touareg NF Lamps

Основна перевірка автомобіля під час відвідування служби є основою основ: як не дивно, власники з фасом не завжди помічають деякі невеликі дефекти автомобіля, поки головний приймач їх не знайде і не показує.

Кілька днів тому я загнав нас, щоб підтримувати Volkswagen Touareg NF 3.0 TDI, під час прийому, у двох місцях вони знайшли пошкодження декоративних решітків переднього бампера та правого інтеркуляра.

У розмові виявилося, що оскільки передній бампер повинен був би зняти, щоб замінити решітки, в той же час вам потрібно змінити лампи фар: не так давно, коли одна з ламп згоріла, їх змінили на іншій службі, вкладаючи аналог, після чого світло від звичайного білого стало помітно фіолетовим і з нерівномірним сяйвом.

Сказано зроблено. Ми замовляємо решітки, координуємо час наступного візиту та починаємо у узгоджений час.

 • Автомобіль: Volkswagen Touareg NF
 • Рік випуску: 2012
 • Модель року: 2012
 • Двигун: CRCA (2967 Куб. см., 244 л.З.)
 • Коробка передач: nab.

Камінь полетів у центральну решітку десь на шосе. Добре, що за нею стояла додаткова захисна пластикова сітка, яка затримала оболонку і зберігав радіатор.

Візуально встановити причину пошкодження решітки правильного інтеркулера. Здається, це дрібниця на вигляд, але це впливає на естетику.

Нові решітки для Volkswagen Touareg NF вже чекають у Rembzone.

Вийміть передній бампер і по черзі змінюючи всі несправні запасні частини.

Ми не поспішаємо повернути його назад, вам потрібно змінити лампи фар на “правильні”, для цього ви повинні зняти фари.

Щоб зрозуміти на практиці різницю між правильною лампочкою та замінником, ми спеціально залишаємо аналогове світло зліва, а праворуч-оригінальна лампа, вибрана відповідно до Віна.

Навіть при оголеному вигляді стає зрозуміло, що аналог суттєво надається фіолетовому, а сам потік світла нерівномірний і збирається в центр з помітною різницею яскравості, тоді як оригінальна лампа дає рівний потік у горизонтальна площина і чесно розробляє свої 4300 клітин.

Наші очі сприймають біле світло (сонячне) та жовту частину спектрів, тому замінюючи лампи Volkswagen Touareg NF на від’їзд синьо-фіолетового спектру, що загрожує поганою видимістю в туманну погоду та дощу, плюс осліплює решту дорожніх споживачів.

Наші електрики, навіть якщо вони прокидають їх вночі, скажуть без вагань: «Расово вірна лампа фари на Volkswagen Touareg NF постачається з OEM N 10721805. Лампи з іншими числами повинні бути негайно подрібнені бульдозером, оскільки санкції “дор-блакит”.

Покладіть бампер на місце і приводьте автомобіль до підставки для регулювання фари. обов’язкова процедура після кожної заміни лампочок. Загальний час, проведений 2 години. Фінал

Ціна спочатку висока, але вона пов’язана з високою вартістю світильників, що більше половини суми. В Інтернеті прозорі пропонують світильники дешевше на 20%, але вони світять фіолетовий! І все.таки якість світла є запорукою безпеки.

Ви можете бути впевнені, що ми ніколи не запропонуємо вам дешеві сумнівні варіанти. Тільки працівник білий!

Купуючи на табло, була виділена помилка поворотної лампочки в фарах, і різниця між розмірами в правій та лівій фар була помічена (хтось був занадто лінивий для заміни).

початок. Варто зазначити, що у мене в той момент не було комп’ютера та Wi-Fi. Я шукав всю інформацію за допомогою мобільного Інтернету і зробив процедуру, можна сказати, сліпий.

Але що сталося, тому вони використовували.Я з’ясовую, що замінює лампочку-ви повинні зняти фари. Вже шоку. І з самими лампочками це незрозуміло. Вони також видаляються по.різному в рестілі та dorestylae.

Видалення фари. Щоб зняти його, потрібно вимкнути мікросхему з фари і скинути кронштейн під голову. Більше того, з лівого боку це зручніше зробити, t.до. Там більше місць. Можливо, людина з досвідом може замінити лампу на місці. Але людина без досвіду вам потрібно пройти цей досвід. І краще попросити компетентну людину, t.до. Є опція і зламайте мікросхему, і сайт, на якому додається фара.

Відкриття кронштейнів фари. На фотографії нижче я призначив основні активні елементи, які беруть участь у цьому процесі. Вам потрібно діяти на лапі під номером з пальцем вперед, щоб вона звільнилася з.під кронштейна.

Частина цього механізму під номером 2 не дозволяє вниз і відпускати фари. Але ми випускаємо і йдемо далі.

Далі натисніть кронштейн трохи вниз, і зовнішній край фари закритий всередині. Зовнішній край взагалі не піде, 5 сантиметрів. Потім так збоку і потягніть вперед. Не застосовуйте багато сил, важливо бути акуратним.

volkswagen, touareg, лампи, світильники