Поло не працює на сигаретній запальничці для цілого запобіжника. Ремонт запальнички сигарети

Часте запитання: Як видалити запальничку для сигарети на Volkswagen Polo?

Кінці інструменту повинні тьмяні та згинатись в різних напрямках. Таким чином, хороший “важіль” виявиться, щоб зняти сигаретну запальничку: ми вкладаємо кінці в канавку, вставить їх у пластикові поглиблення, фіксують положення і підтягуйте. пристрій витягується.

Стандартний запобіжник запальнички сигарети Volkswagen розташований у салоні, під нігами водія Заміна світлого запобіжника

 • Відкрийте кришку монтажного блоку.
 • Знайдіть необхідний елемент і використовуючи спеціальні пінцет, вийміть його з сидіння.
 • Встановіть нову вставку у зворотному порядку.

Чому сигаретна запальничка не працює на поло?

Якщо запальничка сигарети не працює на вашому седані поло, то, швидше за все, причиною цього був спалений запобіжник. У седані поло, кріпильне відділення закрито щитом на двох кліпах. Сигаретний легший запобіжник становить 15 ампер, найбільш екстремальний у верхньому правому куті блоку запобіжника 2.

Необхідно зняти декоративну панель. Він тримає на пластикових засувах, тому вам потрібно обережно видалити. На задній частині є інструкція та пінцет, які допомагають елементам. Для ремонту вам потрібно витягнути запобіжник F19, відповідальний за сигаретну запальничку Chevrolet Lacetti, а потім замінити його новим.

Клуб власників та шанувальників Volkswagen Polo Sedan

Але історія пристрою має майже ціле століття. Перші зразки сигаретних запальничок почали встановлювати на автомобілях в E GG.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

Перш за все, вони використовувались для освітлення сигарет, що є назвою пристрою. Але з часом сфера застосування почала розширюватися. Портативні світильники, автомобільні пилососи, електричні компресори для накачування коліс, мобільні холодильники та навіть невеликі електричні чайники можуть бути підключені до гнізда. У старих версіях, щоб активувати пристрій, потрібно було натиснути на корпус і чекати, коли він повернеться до початкового положення.

У сучасних автомобілях запальничка для сигарет зазвичай негайно підключається до мережі живлення на дошці і не потребує активації.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

На седані Volkswagen Polo потрібно увімкнути запалювання, щоб сигаретна запальничка починала функціонувати. Напруга живлення в ланцюзі. 12В.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

Проблема з продуктивністю пристрою на седані поло, може виникнути, як і у самого пристрою, наприклад, контакти відійшли. і з запобіжником. Але запальничка для сигарет і запозичений пилосос автомобіля не працює.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

Сигаретна запальничка працює, коли запалювання увімкнено? Ні, це сказано вище “обидва, коли запалювання увімкнено і з компанією. Було б добре, якщо так, я спробую перевірити по.різному по.різному.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

Я виберу далі, але мені здається, що це зовсім не про. Я поїхав у суботу після дисків до дилера і скаржився, консультант назвав мені пристрою, задзвонили запобіжники, і всі вони виявилися цілими.

Як результат, він порадив зателефонувати на тиждень і їхати до електриків для ремонту. Тоді я також назвав запобіжник. ціле, але ланцюг від запальнички сигарети до запобіжника не дзвонить, тепер я повинен проводити час на службі. Навіть я не знайшов відповідної теми, тому пишу тут.

Дизайн та можливі проблеми запальнички сигарети

Я думаю, що це буде корисніше для початківців аматорів. У мене тут було нещастя. штепсельна штепсельна вилка впала на світлу сигарети і зробила Баак. запобіжник спалений. Перш за все, вони використовувались для освітлення сигарет, що є назвою пристрою. Але з часом сфера застосування почала розширюватися. Портативні світильники, автомобільні пилососи, електричні компресори для накачування коліс, мобільні холодильники та навіть невеликі електричні чайники можуть бути підключені до гнізда.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

У старих версіях, щоб активувати пристрій, потрібно було натиснути на корпус і чекати, коли він повернеться до початкового положення. У сучасних автомобілях запальничка для сигарет зазвичай негайно підключається до мережі живлення на дошці і не потребує активації.

На седані Volkswagen Polo потрібно увімкнути запалювання, щоб сигаретна запальничка починала функціонувати. Проблема з продуктивністю пристрою на седані поло, може виникнути, як і у самого пристрою, наприклад, контакти відійшли. і з запобіжником. Лампочка, розташована під запальничкою для сигарет, також часто вигоріла. У перших і останніх випадках вам потрібно буде придбати новий елемент і трохи затягнутий процес видалення.

Розташування та електричний ланцюг

Так що все електричне обладнання вашого седана Volkswagen Polo працює нормально, час від часу необхідно приділити час візуальному огляду блоків запобіжників. Часто причина не працюючими фарами або, наприклад, світлові освітлювальні лампи.це несправності, пов’язані з експлуатацією ВР. По.перше, розглянемо електричні схеми та мету кожного АД.

Давайте по черзі по черзі до електричного ланцюга та цілі кожного живлення. Почнемо з PSU, встановленого в моторному відділенні.

ВР у моторному відділенні

Ми негайно зазначимо, що гнізда під числами 6, SA2 та SA7. це резерв, тому їх мета не має сенсу розглядати. Цей блок знаходиться в моторному відсіку, а саме на акумуляторі. Вона захищена пластиковою кришкою.

Живлення в салоні

Обидва запобіжники запобіжників розташовані в машині під кермом. Перший розташований безпосередньо на приладовій панелі і захищена пластиковою підкладкою.

BP Volkswagen Polo Sedan 2011. 2014. у., Розташований під кермом автомобіля

Нижче розглянемо ланцюг реле в ВР, що знаходиться в салоні автомобіля. Для доступу до цього пристрою необхідно демонтувати приладову панель. Якщо ви не можете цього зробити, є ще один спосіб часткового доступу до ВР. Для цього відкрийте двері водія та на кінці боку торпеди, ви побачите кришку ВР. Естафета під числами 1, 6, 11, 12, 13, 14, 15. резерв.

BP у Volkswagen Polo Sedan 2011. 2014

Число Мета
R2 Відповідає за експлуатацію нагрівального пристрою лобового скла. Відповідно для тих моделей автомобілів, які оснащені цим пристроєм.
R3 Забезпечує роботу механізму блокування стартера.
R4 Ця реле несе відповідальність за постачання палива по лінії тиску. Якщо це не вдасться, робота з транспорту буде неможливою.
R5 Реле живлення.
R7 Забезпечує функціональність передніх лампочок загального.
R8 З поломкою цієї реле функціонування бензинового насоса буде неможливою. Відповідно, запуск двигуна також буде неможливим.
R9 Відповідає за виконання кліматичної установки.
R10 Зверніться до реле “x”.

Процес видалення та заміни

Необхідність зміни спаленої частини виникає в декількох випадках:

 • Перш за все, це поганий контакт на гніздах ВР (для збільшення терміну експлуатації елементів гнізда потрібно періодично очистити);
 • Крім того, це може бути невідповідність значення встановленої частини навантаження навантаження (щоб уникнути цього, необхідно вибрати елементи з тим самим ампержем);
 • коротке замикання в захищеній деталі ланцюга;
 • Відмова основного електричного обладнання (генератор, стартер тощо.D.).

Нижче розгляньте процедуру видалення та заміни запобіжників у блоках. Незалежно від того, який компонент вам потрібно замінити, дії будуть приблизно однаковими.

 • Спочатку слід відкрити капюшон і вимкнути акумулятор. Для цього вийміть з нього мінус.термінал.
 • Якщо вам потрібно замінити запобіжник у монтажному блоці, встановленому безпосередньо на акумуляторі, натисніть на пластикову кришку та демонтувати його. Якщо вам потрібно замінити пристрій у блокрозі, розташованому під кермом, тоді просто натисніть на декоративну кришку, розташовану під кермом. У випадку, якщо потрібно замінити запобіжник у блоці, розташованому на кінці боку торпеди, відкрити двері водія та за допомогою викрутки та кришки BP.
 • Зробивши це, ви можете побачити запобіжники в одному з ВР. Якщо ви точно знаєте, який компонент потрібно замінити, то зробіть його демонтажі спеціальними щипцями (для запобіжників) або руками (якщо вам потрібно замінити реле). Якщо ви точно не знаєте, який елемент не вдався, то вам доведеться провести візуальний огляд ВР. На зворотній стороні оболонки живлення застосовується розташування елементів, відповідно до нього, ви можете визначити несправний компонент. Якщо у вас є проблеми з ідентифікацією спаленої частини, то огляньте кожен елемент. У випадку зриву пристрою його згасаюча нитка буде обернена, а частина частини буде спалена. Змініть невдалий запобіжник на нове номінальне значення.
 • Завершивши зміну частини, закрийте кришку кріпильного блоку і не забудьте підключити задню частину акумулятора.

Покладіть захисну кришку монтажного блоку, розташованого під кермом автомобіля.

Відкрийте кришку. Не забудьте вимкнути акумулятор, перш ніж замінити елементи BP.

За допомогою пінцетів демонтуйте спалену частину і замініть її новою. Підключіть акумулятор назад.

Також зауважте: при зміні компонентів ні в якому разі не можна використовувати імпровізовані засоби. Наприклад, деякі російські та українські автомобілісти встановлюють домашні деталі замість традиційних запобіжників. Як правило, вони є лише зігнутою нерухомою паперовою скріпкою або шматочком дроту.

Який запобіжник відповідає за світлий седан

Перш за все, генератор передає струм через себе. Потім є перемикач запалювання, перемикається на рульовій колонці та різноманітну ретельну реле, паливний насос тощо.D. Номінальний струм запобіжника. a.

Далі йде запобіжник блоку управління силовим колесом Volkswagen Polo 50AABS та вентилятор системи охолодження для 40A. Вартість контрактного блоку запобіжників для седана Volkswagen Polo, каталог хетчбека від 2.

Як видалити та розібрати сигарету легше

Пристрій, наділений такими функціями, знаходиться в будь.якому сучасному автомобілі, в тому числі у седані Volkswagen Polo. Де цей пристрій, будь.який автомобіліст знає. Часто драйвери використовують цей пристрій для інших цілей.

Блокування пристрою простий. Сигаретна запальничка складається з:

Принцип роботи також простий. Коли кнопка натискається, схема закривається, викликаючи нагрівання. Пристрій має спеціальне реле, яке вимикає систему при досягненні максимальної температури. Ланцюг відкрита, нагрівання зупиняється.

Використовуючи запальничку для сигарет, використовуючи спеціальні адаптери, ви можете заряджати гаджети. Цей елемент може вийти з ладу, якщо ви підключите пристрої, що вимагають високої напруги.

Друга за несправністю частоти. ослаблення гнізда, в якому знаходиться приймач.

Сигаретна запальничка має 3 дроти. Червоний вважається головним. Ще один жовтий провід відображається безпосередньо до світлого фільтра, відповідального за правильну роботу підсвічування. Чорний дріт знаходиться в останній черзі.

Найпоширенішою несправністю є перерва на проводку, запальничка сигарет не буде працювати в цій ситуації. У деяких випадках дроти спалюються через різкі стрибки напруги.

Проблема може виникнути через окислення контактів.

Іноді спалений елемент стає причиною зриву.

Ремонт

Коли несправність усунута, сигаретна запальничка повинна бути замінена. Через це:

Дизайн та можливі проблеми запальнички сигарети

Дизайн сигаретної запальнички. це металева спіраль, розташована в пластиковому корпусі, яка розташована в спеціальному гнізді. У старих версіях, щоб активувати пристрій, потрібно було натиснути на корпус і чекати, коли він повернеться до початкового положення.

У сучасних автомобілях запальничка для сигарет зазвичай негайно підключається до мережі живлення на дошці і не потребує активації. Є одна різниця: на деяких моделях запальничка сигарети може працювати як із запалюванням, так і без нього.

На седані Volkswagen Polo потрібно увімкнути запалювання, щоб сигаретна запальничка починала функціонувати. Напруга живлення в ланцюзі. 12В. Термінал “плюс” наближається до центрального контакту гнізда та біметалічних лап вилки. “Маса” йде від підвалу гнізда до основи пластикової вставки.

Проблема з продуктивністю пристрою на седані поло може виникнути як із самим пристроєм (наприклад, контакти відійшли), і з запобіжником. Лампочка, розташована під запальничкою для сигарет, також часто вигоріла.

У перших і останніх випадках вам потрібно буде придбати новий елемент і трохи затягнутий процес видалення.

Щоб замінити заблоковані «пробки», достатньо придбати нову частину та встановити замість старого. Для цього вийміть кришку з набору запобіжників, який розташований під колесом седана, і знайдіть сигаретне світло на запальничку для сигарети до консолі: запобіжник розташований у верхньому ряду, крайній праворуч.

Якщо з самим пристроєм виникають труднощі, то вам потрібно буде витягнути пристрій з гнізда. Щоб демонтувати запальничку для сигарет, існує спеціальний знімач, розроблений спеціально для седана поло. Назва коду пристрою. VAG T40148. Це спеціальний знімний пристрій, який використовується у виробництві у фабричних умовах. У інтернет.магазинах його можна платити за ціною 1800 багатьох автомобілістам такий пристрій, звичайно, не впливатиме на кишенькову. Тому більшість автомобілістів вирішують проблему за допомогою імпровізованих засобів.

Є багато варіантів. Один з найпопулярніших. це знімач з нігтя.

Незалежне демонтаж запальнички сигарети

 • Спочатку вам потрібно зробити заготовку: ви можете використовувати звичайний цвях або будь.який металевий стрижень з довжиною трохи більшого діаметра гнізда.
 • “Прищипувати” голову і гострий кінець гвоздики “. Головне тут полягає в тому, що довжина все ще перевищує розмір гнізда на пару міліметрів.
 • Ми беремо вузькі плоскогубці, щоб ви могли вільно «піднятися» в сигарету.
 • Ми ловимо зубчики до інструменту і обережно опустіть його в отвір.
 • Ми вставляємо один кінець металевого «тіла» у квадратний з’єднувач з невеликим червоним язиком.

Схема проста в ганьбі, але має свої недоліки. По.перше, може не мати достатньо зусиль для зняття механізму. У горілці плоскогубці постійно ковзають з металевого стрижня. По.третє, сам нігтя зігнеться, а година не дорівнює прориву всередині справи.

Те саме стосується використання канцелярських товарів або прищіпки та інших металевих підлог замість нігтя.

Ще один варіант. це особливий винахід справжніх «чагарників». автомобільних аматорів Polo Sedan. “Пристрій” виготовлений із звичайних манікюрних ножиць, які втратили свої функціональні можливості. Кінці інструменту повинні тьмяні та згинатись в різних напрямках. Таким чином, хороший “важіль” виявиться, щоб зняти сигаретну запальничку: ми вкладаємо кінці в канавку, вставить їх у пластикові поглиблення, фіксують положення і підтягуйте. пристрій витягується.

Але навіть на цьому методі немає гарантії, що металеві “паростки” не відпадуть при створенні зусиль.

Але що робити, якщо корпус світла для сигарети розміщено з плоскою викруткою? Немає проблем, ви можете почати, якщо не шкода пластикових накладок навколо пристрою, які, безумовно, подряпить або. що ще гірше. тріщини. Навіть загорнута «жало» викрутки залишить борозни на поверхні. Тому цей варіант варто швидко.

Є інший спосіб, який є невеликим оновленням попередніх методів. Щоб зняти пристрій, потрібні два інструменти: пінцет та плоска викрутка (або зубило). Краї пінцесника повинні бути відкручені в різних напрямках на кілька міліметрів. Ми розкладаємо викрутку між кліщами, і пристрій готовий до роботи.

Схема однакова: ми поширюємо кінці в ніші всередині гнізда і підтягуємо пристрій вгору. Основна перевага розвитку “кустарного” полягає в тому, що однією рукою ви можете направити пінцет у отвір, а другий створити необхідний тиск для вилучення корпусу сигарет.

Нарешті, слід сказати кілька слів про лампочку. Він розташований у другій пластиковій частині запальнички сигарети, на дні. Це звичайне “скло” без основи 1,5 Вт. Найкраще розібрати пластик у теплому приміщенні, оскільки споруда може зламатися на холоді. Лапу видаляється легко: для цього необхідно розстебнути засувки по краях зеленого тримача.

Цікаво, що у випадку, поставленої на лампу, ви можете зробити індивідуальне «проникнення» для освітлення. За запальничкою для сигарети стоїть спеціальне «вікно» з прозорою пробкою, яка буде світитися, коли пристрій буде активовано. На жаль, на седанах поло, що виробляються в Росії, виробник ігнорував цю маленьку “гру зі світлом”.

В результаті: нова запальничка для сигарет стоїть, а лампочка прекрасно мерехтить у темному салоні. невеликі “задоволення” “задоволення”.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

На початку цієї статті я хочу відзначити наступне, на Volkswagen Polo Sedan 2017. у. Функція нішевого освітлення перед запальничкою для сигарет є активною, тобто вже є картридж з лампою розжарювання для освітлення сигаретної запальнички (vag 6k0919243) з «вікном» для проходження світлого потоку через нього. Але цей потік світла настільки слабкий, що ви мимоволі думаєте про те, чи є функція освітлення чи ні. І тоді я просто мав ідею, як область нішу перед сигаретною запальничкою та світлом, який спочатку був мені недостатньо. Тому, поки зимовий період вирішив зрозуміти і ввести свою ідею в життя.Тепер процес видалення сигаретної запальнички та доопрацювання самого картриджа з освітлювальної лампи.

Ми виймаємо металеву частину запальнички для сигарети (роз’єм штекера. VAG 1J0919309)

Перш за все, необхідно зняти металеву частину сигаретної запальнички.Я використовував для мене варіанти: пластикова карта, що підходить під металеву частину запальнички для сигарет (не можна було б більше підняти), намагався натиснути і натиснути на викрутки (велика ймовірність розділити апельсиновий рукав із запальнички сигарети або Подряпайте пластик), а фіксатори кліпів були підірвані адаптацією від канцтоварського затискача (не було достатньо зусиль, щоб незрозуміти зусилля), навіть зібраних на роботі складової структури: різьбовий стрижень M4. зчеплення. різьбове ROD M4 з горіхом під ключ 7 мм (не вдалося розрізати, зовнішні розміри гайкового ключа з двором на 7 мм не дозволяли це робити, не хотів подрібнювати ключ).

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

Набір інструментів для вилучення металевого корпусу сигарет

Як результат, ми йдемо за більш простим, але менш гуманним методом: ми проводимо ніж кінчиком ножа до пластикових засувок і Злегка (Я навіть не помічав ока) Згинання нижніх країв отворів всередині сигаретної запальнички. Далі візьміть канцелярські затискачі і покладіть їх кінці в канавки металевої частини запальнички сигарети, зафіксуйте положення та підтягніть вгору. Вся ця частина запальнички сигарети витягується. Видалення таким чином зайняло мене 2-3 хвилини. Правда, неможливо зняти далеко, дроти, що ведуть до запальнички для сигарети, і лампа розжарювання короткі, максимум півтора сантиметри.

Поло Седан. Сигаретна запальничка не працює

Щоб дістатися до нього, найзручніше зняти ліве переднє колесо і відкрути притулок. Служити для нього, якщо він працює, то справа знаходиться в проводці або рульовому комутаторі.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

Взимку вода могла потрапити в неї і заморозити. Освітлення сигарет, підсвічування не працює.

Ви повинні почати з перевірки цієї конкретної причини. демонтажер не потрібен. Вийміть кришку з набору запобіжників і змініть спалену на нове.

Іноді проблема зберігається, тоді ми шукаємо проблему в контактах, живленнях ланцюгів.

Ланцюжок живлення де.енергіюється. Пристрої, підключені до гнізда, не працюють.

Діагностика показує відсутність струму. Контакти залишилися. ті самі знаки, що і в першому випадку, іноді видається недостатній рівень напруги.

Лампочка була спалена під запальничкою для сигарет. лише підсвітка не працює. Чомусь вони не з’єдналися при складанні автомобіля відповідно до відгуків, цього достатньо.

Ця проблема повинна бути усунена в центрі обслуговування дилерів заміни запальничого запобіжника сигарети Volkswagen Polo для гарантії. Наявність або відсутність світла на запальничці сигарети не впливає на продуктивність пристрою, але приємно, коли використовуються всі можливості автомобіля.

Поло Седан. Сигаретна запальничка не працює

Цей пристрій є у всіх сучасних автомобілях. Власники використовують легше гніздо для сигарет не для його призначення, а для підключення електронних пристроїв, що полегшують роботу:

 • зарядний пристрій для ноутбука, мобільний телефон або планшет;
 • Відеореєстратор, що аналізує поточну дорожню ситуацію;
 • Навігатор прокладає оптимальний маршрут для водія;
 • Електричний компресор.

З поломкою розбиття водій змушений зіткнутися з великою кількістю незручностей. Однак пристрій легко виправити себе. Про причини, чому запальничка сигарет Polo не працює, які запчастини для придбання, щоб видалити старе та встановити новий пристрій, ви можете прочитати в цьому огляді.

Дизайн та мета запальнички сигарет

Сам пристрій складається з двох частин: роз’єм для з’єднання та металевої частини. Всередині останнього тонка металева спіраль знаходиться на сигаретній запальничці. Після натискання кнопки схема закривається і починає проходити струм, а після нагрівання спіралі нагрівається. Після досягнення максимальної температури спрацьовує спеціальне реле, що дає команді обнюхати сигаретні ліхтарі VW у первісному положенні.

Під час роботи пристрою на поло необхідно дотримуватися наступних правил:

 • Не підключайте декілька потужних пристроїв на сигаретній запальничці одночасно (через гілку);
 • Не встановлюйте запобіжник, призначений для більшої міцності струму, ніж рекомендував виробник;
 • запобігти передач або поганому контакту з картриджом. це може призвести до короткого замикання, в результаті чого пристрій припинить працювати.
 • Головний плюс (червоний дріт). Приходить до акумулятора через захисний елемент (запобіжник). Відповідає за нагрівання внутрішньої спіралі.
 • Постійний плюс (жовтий провід). Підключений до світлого фільтра. Відповідає за правильну роботу освітлювальної лампи.
 • Постійний мінус (чорний провід). Меса, на одному кінці, що надходить до корпусу пристрою, а другий. до корпусу автомобіля.

Причини розбиття крекерів

З часом пристрій може припинити працювати. Найпоширеніші причини, чому вам потрібно видалити та змінити запальничку сигарети Polo Sedan. це наступне.

 • Розрив електропроводки. У міцному віці автомобіля або через неграмотні маніпуляції з електриком, сигаретні легші кабелі можуть бути увінчані та вигоріли, або в самій ланцюзі станеться скеля. Цей розрив повинен бути діагностований за допомогою мульти.немісника. Дроти, які надходять на запальничку для сигарет, прозвучені за опір. Якщо на пристрої немає живлення, то один з проводів розривається.
 • Coicier Fibe Five Plakdown на поло. Якщо один або кілька потужних пристроїв будуть запущені в з’єднувач. Ремонт проводиться просто. передню панель слід зняти, щоб дістатися до монтажного блоку, де змінити запобіжник спаленого сигарети.
 • Погане з’єднання. З часом контакти окислюються, завдяки якому сигаретна запальничка перестає працювати. Причиною появи також може бути з’єднання запобіжника з більшим опором, наприклад, 25-аморним або канцелярським кліпом. Якщо запальничка для сигарет не працює, то спочатку потрібно витягнути металевий картридж і перевірити його контакти на наявність оксидів. Рекомендується очистити ці місця. Перш ніж проводити процедуру, рекомендується зняти мінус клем з акумулятора. Це виключає можливість короткого замикання.
 • Спалений елемент розжарювання. Всередині картриджа є ніхромна спіраль, яка може вигоріти з віку. Реставрація в цьому випадку недоречна. У разі несправності необхідно видалити та замінити запальничку сигарети новою частиною.

Як видалити запальничку для сигарети на седані Volkswagen Polo

Перш ніж видалити та почати замінювати пристрій, вам потрібно придбати запасні частини. Вибираючи, слід зосередитись на ціні моделі. Занадто дешеві запасні частини вказують на те, що в процесі виробництва використовувались матеріали з низькою якості, і така деталь триватиме довго.

Для роботи вам потрібен інструмент. Відповідно до інструкцій, підняття сигарети Volkswagen Polo Sedan проводиться за рахунок спеціальної целюлози VAG T40148 (див. Відео). Однак такий пристрій оцінюється в 1800 році, і його покупка є невідповідною. Можна ретельно витягнути та вилучити поло за допомогою стандартних інструментів. Необхідно:

Інструкції із заміни

Щоб видалити пристрій, слід діяти в порядку.

 • Вимкніть запалювання, відкрийте капюшон і відкрийте ланцюг. Для цього вийміть дріт з підводного клеми акумулятора.
 • Ми вставляємо гвоздику або спеціально вигнуті манікюрні ножиці всередині картриджа, щоб натиснути на фіксуючі канавки (див. фотографія).
 • Витягніть металевий картридж із блоком проводів, відключіть вилку. Його слід видалити, натиснувши спеціальні фіксаційні елементи.
 • За допомогою невеликої викрутки, згорніть засувку пластикового світла, а потім вийміть її.
 • Тепер ви можете встановити нову частину. Етап складання проводиться в порядку, зворотне демонтаж. Більше інформації про те, як видалити запальничку для сигарет на седані Volkswagen Polo, повідомить відео, розташоване пізніше.

Змініть лампочку

Іноді потрібно не замінювати запальничку для сигарети, а відновити її компоненти. Наприклад, лампочки. Спочатку вам потрібно видалити їх відповідно до пунктів 1. 4 попереднього розділу. Після демонтажу світлого фільтра необхідно демонтувати зелений картридж від помаранчевого рукава. Він повинен бути зганьблений, зняти розроблену частину та замінити лампочку. Ви можете додати світло, розширивши отвір (див. фотографія).

Чому сигаретна запальничка не працює

Якщо запальничка для сигарет перестає працювати, то найімовірніша причина. це спалений запобіжник, який у нього є кілька. Саме гніздо часто горить часто. А може, запальничка для сигарет просто отримала сторонній предмет. Щоб дізнатися, що є причиною у вашому автомобілі. прочитайте статтю.

Шукаю причину, чому сигаретна запальничка не працює, завжди починайте, перевіряючи запобіжники, а потім рухайтеся далі. Таблиця коротко показує місця, де запобіжники зазвичай розташовані на популярних марках автомобілів. Хоча, звичайно, найкраще використовувати схему для вашого автомобіля.

Автомобіль. це де подивитися
Toyota Запобіжник, що відповідає на написі CIG, найчастіше на 15а в блоці під рульовик.
Ford (Focus, Fiesta) Переповнення в блоці під рукавичкою (для Ford Focus. F109 на 20 А). Якщо у вас є два сигаретні ліхтарі, і один з них працює, це в самому гнізді, адже запобіжник. це один для двох пристроїв.
Renault (Логан, Дастер, Меган) Frontier F33 (15a) з маркуванням “нот” (адже він також відповідає за радіо) у салонному блоці (з лівої сторони приладної панелі). Також автомобілі на Renaul.
Ваза Залірування в монтажному блоці під капюшоном, напруга на запальничці сигарет, шляхи кріплення.
Нісан Запобіжники (найчастіше за 15А) у салонному блоці з запобіжником сигарети або сигаром. У автомобілях з запальничкою для сигарет та виходом, запобіжники окремо для кожного пристрою. дивіться обидва.
Kia Переповнення на 15а в монтажному блоці зліва від рульової колони, з маркуванням у вигляді сигарети та написом c/uber. У автомобілях з запальничкою для сигарет та виходом, запобіжники окремо для кожного пристрою. дивіться обидва.
Chevrolet (Aveo, Lacetti, Niva) Переповнення для 15-20A в блоці біля рульової колони (для Aveo T300-F34, T250-F13, з Lacetti-F19).

Де є запобіжники на інших автомобілях. шукайте на нашому веб.сайті, і ви можете задати питання про причини в коментарях

Якщо проблема не працюючої сигаретної запальнички не вирішується заміною запобіжника (це ціле), то більш детально про універсальні методи перевірки та усунення несправностей, ви знайдете відповідь нижче. Але щоб з’ясувати причину, чому сигаретна запальничка перестала працювати, з’ясуйте, як вона влаштовується, і за схемою своєї роботи. Зрештою, часто він все ще перетинається з радіо і навіть годинником.

Як працює запальничка для сигарет та схема з’єднання

Основним елементом запальнички сигарети є його гніздо, в вставлені як нагрівальні елементи, так і пробки різних пристроїв. Масу акумулятора приводиться в гніздо, а в пробці є плюс контакт. Коли ви вставляєте роз’єм у гніздо, ланцюг закривається і живлення подається на пристрої.

Як світло на машині запальнички

Якщо є підсвічування, то він працює від окремого дроту, придатного для гнізда. Потужність постачається через провід, які з одного боку через мікросхему підключені до кріпильного блоку з запобіжниками, а з іншого боку, через іншу мікросхему. до клем корпусу сигарети.

Для того, щоб уникнути циркулювання в мережі, легше гніздо для сигарет завжди має запобіжник у запобіжному блоці. У нього також є ще один додатковий запобіжник у справі. До речі, підсвічування має окремий запобіжник.

Важливий момент. чому сигаретна запальничка постійно працює, коли запалювання вимкнено? Це не несправність, це особливість її зв’язку відповідно до схеми. Наприклад, саме так сигаретна запальничка в Vaz Classica, Vaz-2114, Lada Kalina, BMW E34-E36, Skoda Octavia MK2, Seat Leon I та деякі інші. Але це не завжди відбувається.

Сигаретна запальничка не працює, коли запалювання вимкнено на VAZ-2115, BMW E39 та новіші, Volkswagen Touareg, Opel Corsa та інші. До речі, судячи з форумів, в тих же моделях LADA, пристрій може працювати, а не працювати з запалюванням.

Місця несправностей та причин, чому сигаретна запальничка перестала працювати

Як видно із схеми роботи, запальничка для сигарет перестане працювати, якщо в будь.якій точці електрокопа відбувається прорив контакту або його погіршення. Тому, якщо сигаретна запальничка не працює, то причиною може бути така:

 • У гнізді для сигарет є сторонні об’єкти, які заважають контакту або призвели до короткого замикання;
 • Гніздо було спалено внаслідок короткого замикання, через те, що не існує тісного контакту антен, і підключення або контакти з часом були зігнуті, або вилки, або контакт зникли під час руху по пустному дорога;
 • Запобіжник у блоці запобіжника спалив;
 • Запобіжник спалив на сигаретній запальничці;
 • Напруга не постачається на запальничку для сигарети: дроти відключені або спалені;
 • Шляхи в монтажному блоці були спалені (загальна проблема для VAZ-2114 та VAZ “Classic”).

Цей елемент відповідає за освітлення запальнички сигарети, який часто не вдається

Основна проблема більшості електричних приладів, яку ми підключаємо до гнізда. це відсутність чіткого світового стандарту пробки та гнізд. Тому є короткі схеми, які вбивають сигарету.

Друга глобальна причина-це багато електричних приладів, підключених до запальнички для сигарет (компресори, пилосос, холодильники тощо) споживають струм вище 20А, в той час як він призначений для 15-20A. Тому часто система не витримує і блокує в найслабшому місці, що зазвичай є запобіжником.

В якості можливості вирішити проблему, що вирішує сигаретну запальничку на потужних приладах, приєднайте кліщів «крокодилів» та підключіться безпосередньо до акумулятора.

Схема запобіжника Volkswagen Polo Sedan

Також перевірте механізми замків дверей та їх приводів, проводка. Лампа поодинці, розташована праворуч. Якщо це не працює, перевірте його справність та контакти в з’єднувачі.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

Також перевірте перемикач на коробці передач на автоматичному перемикачі передач у селекторі. Якщо скло водія опускається і піднімається з перебоями, через деякий час, швидше за все, це питання перегріву двигуна. Поширена проблема, відома дилерам. Якщо вікна працюють неправильно, спробуйте їх запрограмувати.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

Проблема з продуктивністю пристрою на седані поло, може виникнути, як і у самого пристрою, наприклад, контакти відійшли. і з запобіжником. Лампочка, розташована під запальничкою для сигарет, також часто вигоріла.

У перших і останніх випадках вам потрібно буде придбати новий елемент і трохи затягнутий процес видалення.

поло, працює, сигаретній, запальничці, запобіжника

Для цього вийміть кришку з набору запобіжників, який розташований під кермом седана. і знайдіть сигаретні світильники, виділені для корпусу сигарет: якщо є труднощі з самим пристроєм, то вам потрібно буде витягнути пристрій з гнізда.

Щоб демонтувати запальничку для сигарет, існує спеціальний знімач, розроблений спеціально для седана поло. Це спеціальний знімний пристрій, який використовується у виробництві у фабричних умовах.

Для багатьох автомобілістів такий апарат, звичайно, не буде доступним. Тому більшість автомобілістів вирішують проблему за допомогою імпровізованих засобів. Незалежне демонтаж запальнички для сигарети, щоб зняти запальничку для сигарети: спочатку вам потрібно зробити заготовку: ми натискаємо гвоздику до інструменту і обережно опустіть її в отвір.

Ми обережно покладаємо його на другий кінець і покладемо його в протилежну канавку, щоб перший не вийшов з отвору.

Після того, як цвях був між двома засувками, ми підтягуємо конструкцію вгору. Ми витягуємо запальничку для сигарети, видалимо гвоздику.

Заміна запобіжників на Volkswagen Polo 9n.

Якщо ви точно знаєте, який компонент потрібно замінити, то зробіть його демонтажі спеціальними щипцями для запобіжників або руками, якщо вам потрібно замінити реле. Якщо ви точно не знаєте, який елемент не вдалося, то вам доведеться провести візуальний огляд ВР.

На зворотній стороні оболонки живлення застосовується розташування елементів, відповідно до нього, ви можете визначити несправний компонент.

Якщо у вас є проблеми з ідентифікацією спаленої частини, то огляньте кожен елемент.

Запобіжники та естафета в кабіні седана Volkswagen

Блок запобіжників розташований на ногах водія, внизу панелі приладів, під кермом. Блок закритий захисною кришкою, всередині, яка зазвичай є ланцюгом для блоку запобіжників.

Позначення запобіжника з кришки блоку

один Резервувати
2 10/15A Перемикачі на рульовій колонці, насос для шайби, заднього склоочисника
3 5/7.5a реле паливного насоса, блок управління двигуном
чотири 7.5a перемикачі на кермі
5 Резервувати
6 5A Блок управління панеллю управління
7 5/15A регулятор напрямку світла, освітлення ліцензійних табличок
вісім Форсунки 10а або резерв
дев’ять ABS 5/7 Блок управління.5а, перемикач ASR / ESP
десять 5 / 7.5 Основний блок, датчик швидкості автомобіля, автоматичний селектор передачі, блок управління передачею, перемикач запалювання
одинадцять 5A регулятор напрямку світла, двигуна в блоках фари
12 5A Джойстик регулює дзеркала заднього виду
13 15A Блок управління автоматичною коробкою передач, багатофункціональний вимикач автоматичної коробки передач, автоматичний селектор передач
Чотирнадцять Блок управління подушкою 5/10a
п’ятнадцять 5a нагрівальні елементи насадки для шайби лобового скла
16 Блок управління Паркброніка 5/10a
17 10/15A Lambda та клан-Zond нагрівання системи сполучення палива
вісімнадцять 5 / 7.5A Блок управління в комбінації інструментів, туманне світло в лівому задньому ліхтаристі
19 5/7.5 Еновлення загальних світильників, основний аудит, блок електричного управління, перемикач запалювання та стартер
Вітри 5/10A Блок управління в комбінації пристроїв, вимикачі керма
21 рік 10/15A Блок управління PowerPack, спрямоване освітлення, освітлення кабіни з вимкненням, багажне освітлення
22 Діагностичний роз’єм 5/10a, блок управління мікрокліматом, блок управління мікрокліматом, набір блокування ключів у блоці запалювання
23 7.5 / 10A центральний електричний блок, блок управління двигуном, блокування автоматичної передачі, автоматичний перемикач передач (вручний режим)
24 5A Блок управління потужністю, резистори для зовнішніх дзеркал
25 5 / 7.5A датчик тиску холодоагенту, реле компресора кондиціонера, блок управління вентилятором охолодження, блок управління мікрокліматом, діагностичний роз’єм, блок управління нагріванням та вентиляцією, діагностичний роз’єм
26 років 7.5/10A Блок управління кермом
27 5/15A Задній перемикач лампи в правому задньому ліхтаристі
28.річний Lambda-Zond 10a
29 Котушки запалювання 20а
тридцять Електромагнітні клапани каністри 15а, насос теплоносія, рециркуляція перемикачів радіатора вихлопних газів
31 рік Сніговий ящик циліндр 10а
32 10A паливний насос, блок управління двигуном 30A
33 5A датчик педалі зчеплення, вимикач затвора 10a 10a управління одиницею вентилятора радіатора
34 7.5а правий блок. фара (високе світло) 20а високого світла
35 років 10A Блок управління двигуном
36 10 / 15a паливний насос або форсунки 20a реле живлення палива до головки шосе
37 Контролер 25A Опалення сидіння водія, контролер опалення переднього пасажирського сидіння, контролер опалення переднього сидіння
38 7.5A лівий блок. фара (високе світло), блок управління пристроєм 30a блок управління блоком управління
39 10/15A Права фара (біля світла)
40 30a перемикач вентилятора нагрівача, блок управління вентилятором нагрівача
41 рік Задній склоочисник Електричний двигун 15А чашка
42 Coicier Fuse 15 / 20A Volkswagen Polo Sedan
43 роки Блок управління одиницею 15 / 20A, індикатори обертання, гальмівні системні сигнальні лампи
44 рік Ультразвуковий датчик крадіжки 15а, сиренна анти.крадіжка
45 Блок управління навігацією 15/30A, основна аудиторія, блок управління блоком управління
46 Блок живлення одиниць 20/30A (звуковий сигнал)
47 Електрична група 20/30A (електричний двигун Wiper)
48 Центральний замок 25A / 30A, привід від дверей багажу, електродвигун з паливним бака
49 5/15A зворотний ліхтарик
п’ятдесят 25/30A Блок управління драйвером
51 25/30A Блок управління дверцятами переднього пасажира
52 30A Блок управління з задніми лівими дверима, заднім блок управління правою дверцятою
53 30a опалення заднього вікна
54 15a туманне світло
55 Котушки запалювання 15А
56 Обігрівання лобового скла 40а
57 років 5 / 7,5 та бічні світильники в лівій фарі та в лівому задньому ліхтаристі
58 5 / 7,5 та бічні світильники в правій фарі та в правій задній лампі
59 10/15A лівий замок. фара (біля світла)
60 Щоденні бігові вогні 15a

Блоки запобіжників “a” і “c

Схема запобіжника досить проста. Блок A і блок C розташовані на акумуляторі Volkswagen Polo. Кого ви пропустили? Правильно, блок B. Він був прихований під рульову колонку в машині. Крім того, блок реле розташований всередині приладної панелі з лівого боку, додаткова підтримка для інших учасників управління.

Генератор перестав працювати або вентилятор охолодження перестав працювати на седані поло? Тоді ми піднімаємось, щоб заблокувати a. Саме в ньому є запобіжники, відповідальні за обидві частини автомобіля.

Щоб отримати доступ до монтажного блоку, натисніть кришку кришки та видаліть “ковпачок”. Ми знаходимо 7 запобіжників під кришкою. Перш за все, генератор передає струм через себе. Його потужність коливається від 150-175а. Потім є перемикач запалювання, вимикачі керма та різні реле (біля світла, паливний насос тощо.D.). Номінальний струм запобіжника 110а. Далі йде одиниця управління потужністю живлення керма (50а), ABS та вентилятор системи охолодження (40a). Зарезервовано два місця.

Допомога з перерозподілом напруги надається блоком C. Щоб отримати доступ до нього, вам потрібно відключити пластикові затискачі з боків у відсіку двигуна та зняти кришку. Перед нами є ще 6 запобіжників. Їх схема певною мірою повторює встановлений у блоці A.

До двох слотів: перші та четверті слоти відповідають за вищезгаданий розділ управління ABS (25 та 10А відповідно). Другий і третій слоти контролюють роботу двигуна вентилятора охолодження. П’ятий спрямований на правильну роботу блоку управління. Останній роз’єм. резерв.