Заміна Volkswagen Tiguan Puel Pumposs Basoline. Видалення та встановлення блоку…

Видалення та встановлення елементів системної системи Volkswagen Tiguan

Інструкції: З’єднання шлангів фіксуються пружинами та затискачами. Затискачі затискачі завжди слід замінювати весною. Паливні лінії дозволяють фіксувати на двигуні лише пружинними затискачами. Використання затискачів та затискачів з різьбовим кріпленням заборонено.

Відключення подачі палива під час зіткнення повинно зменшити небезпеку автомобіля після зіткнення через відключення паливного насоса. У той же час, завдяки цьому пристрою, вдосконалення комфорту при запуску двигуна досягається. Коли двері відчиняються, паливний насос увімкнеться протягом 2 секунд, щоб створити тиск у системній системі.

Видалення та встановлення датчика рівня палива 2.G169-

Зігніть провід зварювання завдовжки 80 мм, як показано. Розмір.A- = 10 мм, розмір.B-: 70 мм. Розблокуйте та від’єднайте дроти для датчика рівня палива 2.G169-2-.

Натисніть на зварювальний провід.один-.У напрямку стрілки, у перерві під датчиком. Вилийте датчик рівня палива одночасно.G169-.2-.Напрямок стрілки- від путівників.

Де знаходиться паливний насос Volkswagen Tiguan

Хтось знадобиться точно, було бажання розібратися, де знаходиться в машині паливний насос Volkswagen Tiguan. Я знайшов це, відео чітко видно там, де знаходиться паливний насос Volkswagen Tiguan.

Струм. це не гідроблок, але гідротрансформо, гідроблок. це мішан, де ви грали з електричними клапанами на W140.)

Я писав у Балоні в своєму центральному отворі вентиляції, а в кінці трубки спрей явно не для того, щоб вставити в іншу трубку

добрий день!Олександр, будь ласка, у 166 році, заміна радіатора печі на принципі однаковий, або є серйозні відмінності??

Привіт, скажи мені те саме, що й твої тире на панелі приладів. За те, що це таке?І як це виправити

Passat B6, Diesel 2.0 зварювання. Увімкніть запалювання, електричний насос увімкнено. Ми брешемо як хочемо, бульбашки будуть почуті. Ми додаємо до рівня, біжи, їздимо до відкриття термостата (75г в кліматі), якщо весь вогонь, забутий. Якщо він не обходиться додаванням)

Скажіть мені, де ви можете, або взяти з іншого автомобіля датчик зовнішньої теми зовнішньої теми, яка підключена до комп’ютера на дошці?

Перетворіть колесо в іншу струну так, що вал шру спустився на місце глибокого вигину стабілізатора, є найбільша відстань до валу, а перед цим вимкніть стійку стабілізатора з іншого боку, дайте Безкоштовний стабілізатор, тоді немає більше, щоб вимкнути щось інше. Не забудьте використовувати Ведашку.

Допомога з порадою. Двигун 7 A Ford Toyota Crown Premio 1996, коли натискає газ у 2 збої.3 секунди, потім різке збільшення швидкості. Через це неможливо плавно перемикатися. Споживання норм. Революції плавають заздалегідь, дякую

Привіт, нігтя, поясніть, чому ти рухався трамвайцем наприкінці? Зрештою, запалювання. це все, це для того, що воно потрібно?

О Олексій. Нещодавно лише змінили всі світильники, спалили лише два, вирішили замінити все. З бічною підкладкою було дуже важким. Легше зняти знизу, раніше відтворювало дверну ущільнення, а під ними з’являється зазор. Лампи змінили все на звичайну розжарку Орама.

Заміна газового насоса Volkswagen Touran. Заміна сітки бензинового насоса Tiguan 2.0tsi

У мого найкращого друга є Туран, і без бензинового насоса багато чого зламалося)) не, він не противник), що у нього є Мінівановський?Форми тіла?Звичайний весь автомобіль приводу.Він дуже слабкий, якщо немає заднього мосту замикання.

Друг сказав мені і без бензинового насоса на Volkswagen, сповнений чогось, що полетіло;), наскільки я знаю завжди повноцінно, навіть з майже порожнім танком. Тому сміття стосується того, що ви не можете утримувати невеликий рівень палива

Сергій, наскільки вище стала задня Седушка? І якось вигадливі кріплення, звичайно, не дай Бог, але в цьому випадку задній диван не буде пролітати?

Непогано, якщо більш ретельно на газовому насосі до Турану пояснить двигун Троїти, замінив DPRV і все, що залишилося

Я хотів би детальніше показати на бензиновий насос! Чудовий огляд. Дякую! Я бачив багато іншого. Цей огляд є найвищою якістю та повною. Я спробував усі способи особисто і погоджуюся з автором за їх градацію. Аератор не любить t.до. Окрім танка, вони дуже люблять зовнішні манжети GTC, щоб пройти після цього. Окрема подяка за номер зворотного клапана, з Вазовським. Не працював лише з всмоктуванням вакууму. Не підкажете? Заводський бродячий для компресора 6-8 атм. Я працював з 6, але як не смоктати в трубку, є повітря, ти, і слово, хоча ти дуже коротко показав. Як інтерпретувати повітря за допомогою цього методу? Низький насосний тиск великий діаметр трубки або фактично повітря в системі? Або щось інше? Скільки у вашому досвіді вимагається до моменту перекачування одного спонуканого шосе з такою SPOC? Як результат, все ще є чиста тже або також суміш?

У мого друга з паливним насосом є фольці все ще все, ніж Бог нормальний)) диск на шліфувальній машині на камені, а не для металу)

Протягом 2 років я мучився мною, коли ти натискаєш газ на підлогу двигуна, він не закручує більше трьох тисяч, якщо 30 відсотків Давіша скручується до 5500. Тиск у пандусі є нормальним для навісу, немає нових броні Каталіка.Форса змінився.Можливо, скажи мені що? Друг розповів мені про Турана з бензиновим насосом, як і раніше, не проблем.

Привіт, напишіть, будь ласка, у вас було герметичне кільце на фурнітурі, якщо ви можете писати на Admglavn

Здається, ви говорите про бензиновий двигун, потім після того, як насос був замінений бензиновим насосом. Отже, ви вирішите спочатку у вас є цей дизельний або бензиновий двигун, перш за все? І вона може посмикуватися через датчики, наприклад.По.друге, газовий насос може, і ви можете проконсультуватися з мультиметром, вам не потрібно ніде наповнювати його та підключати до акумулятора.Там електродвигун, ну, перевірте, як це має бути.Найчастіше з проблемою насоса рідкісне явище бачать дотик дотику.У мого друга також був Peugeot, і я відразу пішов до наших російських майстрів, і я купив АЗС, але виявилося, що я її не купив, але проблема була простим датчиком.Хоча, звичайно, нам все.таки потрібно враховувати, що російський бензин не є чужим, тому, звичайно.Але повірте, несправність бензину. це дуже рідкісна несправність, вони працюють для нас дуже довго, у мене є автомобіль 2001 року першого року, я ніколи не змінювався багато років.

Заміна паливного насоса Volkswagen Tiguan

Щось я не бачив вашого відео, як ви ставите колінчасте вал, після того, як вони поставили розподільні вали

Не потрібно відкрутити інвертора. Я просто пішов змінити насос (я вирішив зробити це сам, переглянувши це відео, t.До. В службі заміни 1500r.), Не тільки ви не можете повзати до цього заднього болта, це також не зручно скрутити насос, і, як правило, цілий епос для видалення кленів, а форсунки. цілий епос. Я зробив це простіше, я просто зняв фари, після якої насос, я навіть не повністю зняв його, але відкрутив його і витягнув з канавок, відключив два верхні клени і відштовхнувся вбік. Все, весь насос перед моїми очима і торкайтеся його і закрутять і закрутять болти двома руками, не викручуючи букви. Я все робив, кажучи, працює, радує)

Молодці, ви знаєте, як читати. Тільки на циліндрі також написано, що автомобіль повинен працювати з відкритими вікнами, щоб у салоні не було запаху та опадів хімії. І після цієї процедури новий.

Привіт Святослав.Auto Toyota Avensi D4d.на холоді, коли воно почалося.Не було обороту нагріву.А потім вона перестала почати холодно (лише з буксиром).Періоди в простому плаванні.Вони подивилися на послугу.У пандусі є тиск.форсунки нормальні.Може бути цей регулятор? Автомобіль хапає і кріпляється на холоді

Я даю зуб, після п’яти шести електронних панелей пристроїв буде навіть у вазах та журналах. KOPEE Китайська електроніка.

Допомога з порадою. Видалений бошка на 156 1.8ts, що далі?) як витягнути блок? PLIZ Крок за покроковими інструкціями.

Дякую за Vidos. промив фільтр, був не таким жахливим, як ваш. Але тут, щоб підтягнути кільце над бензиновим насосом. це щось. Пода. Нитка велика, ущільнювальне кільце не дозволяє. змащується з літрилою, це пішло краще.

У мене Ford Transit 2002. Як ви радили рік тому, я поставив 2 мікроні попереду. Плюс я додаю в паливо 2-х такт. Я боявся, що в морозі 2 мікроніки не триватимуть такого щільного палива. Нічого подібного! У нас в Сибіру другий тиждень поза вікном.3540. Летить на морозі, як літак!

Заміна паливного насоса Volkswagen Tiguan

Які чудеса я тут чую? Яка загальна проблема? Я щось не зустрічав в інших місцях такої проблеми, а це означає, що проблема в насосі.

Я хотів би детальніше розповісти про паливний насос на Volkswagen як ви можете налити воду на форсунки з всмоктуванням. Поганий двигун. Спалювання бензину вражає воду.

Друг сказав мені, що з паливним насосом на Volkswagen поки що вся слава Богу нормальна. Скажіть, будь ласка, номер насоса? Або як я можу вибрати з іншого автомобіля. На тілі kvro a6 в c5

Ви рахуєте чисту сітку, ви побачили б моє після 400, щоб бігти, трахнули б, в 6-7 разів більше, ніж ваш

Шлакські родовища під хвостом петруша розлючених. гнійний шакал німого оленя завіси Шихт спалює власну, а не. олень мозку. Мій друг з паливним насосом на Volkswagen. це все зараз 🙂

Я вставлю виправлення. Пілот і Рійлен (і MDX системи першого покоління) відрізняються, VTM-4. Ви можете перевірити цю схему технічно, наскільки я знаю, вона працює як DPS у випадку кульок, але є дві муфти. По одному для кожного колеса. VTM-4 має замок міжісного диференціального та електричного управління складніше. Не забувайте, що біля входу на поворот на VTM-4 задні колеса постачаються більше, ніж момент, як передня. RD1 не входить до поворотів. Я думаю, що VTM-4 має блок управління з вимірюванням сили Gatherel G (Гравітація?) це, безумовно, у Sh-Awd. Постійні труднощі з паливним насосом вже отримали)))))

Скажи мені, яка насадка (з чого), який насос.Я хочу зробити таку систему.Я з Болгарії.Я бачу, що це як бізнес для вас, і ви нічого не говорите про ці компоненти конкретно нічого, але, будь ласка, скажіть мені особисто, що купувати, що робити, що робити.

Друг сказав мені з паливним насосом на фользі, поки все зловживає;) Відмінне відео на Megane Scenic 1.9dti 98 років?

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Якщо ви не ремонтуєте

Якщо ви потягнете із заміною паливного насоса, коли з’являться симптоми недостатньої продуктивності, незабаром він нарешті вийде з ладу, і двигун раптом зупиняється або не починається після простою.

У родині Тігуань було три двигуни. дизель та два бензин. 1,4 бензин TSI останнім часом стає все меншим попитом, і він майже припинив його встановити. Втрата невелика, оскільки цей мотор, поряд з ненадійним, був неслухняним через низьку якість російського палива або навіть зламався: через стрибки ланцюга часу поршня, «брата» з клапанами. Останнє трапилося через невдалу конструкцію натягувача, позбавлену блокування анти-пропуску: коли двигун зупиняється і, відповідно, нульовий тиск нафти до плунжера, нічого не заважало йому вийти, залишаючи ланцюг, щоб тусуватися на зірках. З наступним початком двигуна, поки нафта не висуне плунжер у робочий стан, все сталося.

Дві інші двигуни. 2,0 TDI дизель та бензин 2,0 TSI. виявилися “розумнішими”. А власники автомобіля з двигуном 1,4 TSI дадуть просту пораду: щоб не спровокувати натягувач, будь ласка, не залишайте машину з ручною коробкою передач у програмі! Іноді невеликого схилу достатньо, щоб колінчасте вал побачив і заглушити плунжер.

Ми змінюємо паливний фільтр: я б знав дизель

що його творіння, яке стало спільним домом у власному, Рудольф Дизель, честь, стане набагато складніше підтримувати під час еволюції. Наприклад, щоб замінити паливний фільтр, тепер, будь ласка, майте корпоративний сканер. за допомогою його допомоги, згідно з офіційними технологіями, вони насильно включають режим насосів паливних автомобільних доріг та виїжджають на пропуск. На жаль, виробник не надав ручного насосного насоса. І якщо це було нетерпляче в полі? Звичайно, ви можете обійтися без цього бродячого: повернувши гвинти кришки паливного фільтра і зняли його, ми знімаємо старий фільтр.елемент і викачуєте паливо, що залишилося зі скла, так що при зануренні нового картриджа все, що буде бути вниз за течією (згадайте закон Архімеда). Встановивши новий фільтр, ми наповнюємо скло попередньо накачаним паливом до самого верху, роблячи пучки для просочення з’єднань. Потім ми встановлюємо кришку на місце і затягнемо гвинти хвилиною 5 нм. Звичайно, ми не заощадимо на герметичному кільці. Тепер, після молитви, ми дозволили двигуну з надією, що паливний насос виходить. Якщо це задихається в ефірі. але це сталося. лише ви винні. Справа в тому, що після заміни фільтра.елемента в службі (зі сканером) в мозку блоку управління двигуном робиться знак, і без цього рахунку марно робити претензії нікому.

Майте на увазі, що головна проблема двигунів з заводським індексом CLJA. це саме відмова від паливного обладнання. Тому перед тим, як прокласти рукави, виміряйте сім разів: чи варто це?

Ще одним джерелом проблем є ремінь часу. Відповідно до правил, він повинен змінюватися через 150 тисяч. км, але насправді вони не так живуть. Не покладайтеся на інструкції, але слухайте поради майстрів: якщо вони сказали, що настав час, то ми повинні змінити. Ви самі навряд чи почнете турбуватися, оскільки операція не проста: вам потрібно повісити живлення і знати ряд тонкощів. ми настійно рекомендуємо звернутися до фахівців.

На щастя, із заміною інших витратних матеріалів їм вдалося досить швидко: на свічках розжарювання (рано чи пізно їх потрібно змінити), пояс клініки та нафта провели загалом п’ятнадцять хвилин.

Але щоб змінити масло, серйозна скарга: пластикова накладка двигуна має перехід на шию, що набирається маслом, у вигляді воронки, що збирає весь бруд внизу. Варто зняти пробку, і все це сміття прагне розсипатися в олійну порожнину. Дилери спочатку підірвали воронку стисненим повітрям, і ми просто радимо вам зняти паразитарну частину. гумову ущільнювач, встановлену на шиї двигуна (див. фотографія). Тоді бруду доведеться накопичуватися.

Місце встановлення блоку управління паливним насосом.J538-

Зніміть праворуч у напрямку руху, кожух з модуля подачі палива. Від’єднайте з’єднувач.один-.

Вставте викрутку.2- безпосередньо над з’єднувачем у зняття кронштейна, візьміть викрутку в.Напрямок стрілки-.

Натисніть викрутку.Напрямок стрілки та в той же час витягніть блок управління на роз’ємі з кронштейна. Зніміть роз’єм з блоку управління.

Встановлення

Вставте роз’єм.3- до блоку управління.2-. Покладіть блок управління.2- в дужці.1. Перш ніж натиснути. Подальша установка проводиться у зворотному порядку.

  • 1-конектор, чорний, 6-контактний
  • 2. Датчик положення педалі прискорювача.G79- з датчиком положення педалі прискорювача 2.G185-, не регулюється. Положення положення педалі прискорювач передає дані блоку управління двигуном на потрібну потужність двигуна.A- канавки для повзучого
  • 3. 10 нм
  • 4. шапка

Проблеми при оплаті банківськими картками

Іноді при оплаті банківськими картками Visa / Mastercard можуть виникати труднощі. Найпоширеніший з них:

  • На картці обмежено оплату за покупки в Інтернеті
  • Пластикова карта не призначена для здійснення платежів в Інтернеті.
  • Пластикова карта не активується для здійснення платежів в Інтернеті.
  • Недостатньо коштів на пластиковій картці.

Для вирішення цих проблем потрібно зателефонувати або записати технічну підтримку банку, в якому ви обслуговуються. Банківські експерти допоможуть вирішити їх та здійснити оплату.

Це в основному це. Весь процес оплати книги у форматі ремонту PDF на нашому веб-сайті займає 1-2 хвилини.

Якщо у вас ще є якісь запитання, ви можете задати їх за допомогою форми зворотного зв’язку або напишіть нам лист про info@krutilvertel.com.

Чому ми?

Понад 9 років ми займалися VAG

На фотографії колекція старих мереж часу одного з наших майстрів за місяць!

Гарантія на роботу

1 рік або 20 000 км. Офіційно сертифіковані!

Тільки оригінальні запчастини Ваг

Ми працюємо з перевіреним постачальником запасних частин

Відремонтувати або змінити двигун двигунів 1.2; 1,4; 1.8; 2.0 FSI / TSI / TFSI?

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! У списку послуг служби служби не існує точок ремонту та відновлення несправного або зношеного паливного насоса. Ми не займаємося роботою, такою як заміна плунжера пари, штовхачів, вал насоса, втулки, ущільнювачів, пружин та інших елементів паливних насосів для двигунів Vag Vag Vag. Причина цього дуже проста: згідно з нашим досвідом, підтвердженим досвідом колег та оглядів клієнтів, ресурс паливного насоса не перевищений 7-10 тисяч після таких типів ремонту. км. З інтенсивною експлуатацією автомобіля такий пробіг може бути поранений через пару місяців. У цій ситуації видимі заощадження призведуть до додаткових витрат як грошей, так і часу клієнта.

Чи готові ви відвідувати сто щомісяця, щоб усунути ту саму проблему? І витратити додаткові гроші на правителів? Частий ремонт насоса з високим тиском коштуватиме дорожче, ніж замінити його повністю, і результат буде не просто сумнівним, але, очевидно, незадовільним. Ми робимо це для совісті, тому ми рекомендуємо клієнтам змінити збірку насосного блок і не відродити цей пристрій на короткий час.