Chevrolet Aveo не починає гаряче. Причина № 3. Датчик положення розподільного вала

Проблеми при запуску гарячого двигуна

А точніше, не тільки паливний насос, але й зворотний клапан у паливному модулі. Справа в тому, що для цілей безпеки ECU вимикає паливний насос через пару секунд, якщо двигун не обертається. Це запобігає потоку палива під час аварії.

Тому, якщо зворотний клапан працює неправильно або сам насос має знижену продуктивність, то він не має достатньо часу, щоб накачати необхідний тиск для запуску двигуна. І вам доведеться кілька разів увімкнути запалювання і приділяти насосу більше часу. Зазвичай двигун починається вдруге. Більше того, чим холодніше, тим чіткіше проявляється ця проблема, оскільки в теплі часи потрібно менше палива для початку, а саме паливо випаровується легше з клапанів, і тим самим двигун починає спростити спрощення.

У модулі палива функція зворотного клапана виконує регулятор тиску палива. Він підтримує тиск палива в межах зазначених меж і запобігає відмову палива назад у бак, коли паливний насос відключений.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

Виявити це окремо важко, але можливо. Тут ви можете придбати його за цим посиланням.

З поганою продуктивністю насоса потрібна заміна самого насоса (так.цільна колба)

Щоб перевірити та діагностувати цю причину, просто виміряйте тиск палива. Як легко це робити своїми руками, показано тут

Якщо перевірка показала проблеми з тиском палива, тоді не поспішайте негайно замовити насос або регулятор тиску. Демонтувати паливний модуль з автомобіля та оглянути його. Справа в тому, що іноді сполучні шланги лопнули, і через це виникають проблеми з тиском палива

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

Основні причини

Каліна має досить поширену причину, що вона не починається вперше. Це пов’язано з дизайном, зносом та електричним. Але варто розділити проблеми на категорії та розглянути їх більше деталей. Отже, врахуйте основні категорії, на які ця несправність поділяється на:

Коли все демонструється з причин, варто розглянути їх детальніше та як усунути їх на машині.

Паливна система

Перша причина того, що автомобіль може не запуститись вперше. це паливна система. Недостатнє паливо або занадто велике постачання бензину стає проблемою.

Вихід із будівництва бензинового насоса або засмічення паливного фільтра може служити, що тиск у паливній лінії недостатній, а суміш погана. Відповідно, невеликої кількості палива в камерах згоряння недостатньо для запуску двигуна. Якщо подається занадто багато паливної суміші, то свічки запалювання просто кидають її, і немає іскри для запалювання, що є причиною не запускати двигун.

Запалювання

Друга причина поганого початку. це несправність системи запалювання. Проблема може лежати в таких вузлах:

Розглядаючи проблему, необхідно, перш за все, звернути увагу на свічки, очистити їх і регулювати прогалини за допомогою зонда. Далі необхідно перевірити дроти запалювання, опір та наявність пошкодження ізоляції

Якщо необхідно, варто змінити продукти, які залишили систему.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

Газорозподільчий механізм

Неодноразово в посібниках можна зустріти, що запуск не вперше пов’язаний з неправильною експлуатацією механізму розподілу газу. Перш за все, це пов’язано з ґрунтом, який утворюється на клапанах, а також неправильною експлуатацією фаз розподілу газів. Несправність повинна шукати у валах розповсюдження, а також на положенні колінчастого вала відносно розподільного вала.

Ще одна причина. зношування ременя та валика часу. Розтягнутий пояс може порушити фази розподілу газу. Варто перевірити, і, якщо потрібно, встановіть нову рептилію часу.

Електрик

Остання причина, чому така несправність може виникати електричні частини та схеми. Отже, проблема може лежати в стартері, електронному блоці управління або проводки. Ми відкидаємо основну причину акумулятора, бо якщо він сів, то автомобіль не починається вдруге. Розглянемо всі причини відокремленості.

Стартер

Проблеми в роботі та виході з побудови елементів цього вузла можуть спричинити поганий старт.up. Отже, вихід із системи малювання реле або бендикс може спричинити лакетті, не запуститься вперше. Варто також перевірити дроти, які можуть окислювати та пропустити контакти.

Проводка

Сламки та проблеми в проводці можуть спричинити машину, що автомобіль не буде запущений вперше. Отже, варто шукати проблему між клемами акумулятора та стартером, а також котушкою запалювання та свічками.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

Електронний блок управління може слугувати основною причиною того, що автомобіль не хоче починати перший раз. Отже, велика кількість помилок може призвести до видачі неправильних команд. Наприклад, неправильна кількість розподіленого палива або збагачення суміші. Варто піднятися в ECU після перевіреної паливної системи, запалювання та стартера. Причину усувається помилками, що змінюються, або зміною прошивки.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

Chevrolet Aveo, як і будь.який інший транспортний засіб, може з часом добре почати під впливом негативних внутрішніх чи зовнішніх факторів навколишнього середовища. Необхідно перевірити всі можливі варіанти, щоб усунути несправності вчасно та уникнути аварійних ситуацій на дорозі в майбутньому. Далі ми детальніше розглянемо основні причини, чому Chevrolet Aveo не починається.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається

Несправність паливної системи. це перша і основна причина, чому автомобіль не запускається. Переважно проблема полягає в засміченні форсунок або насосів. Це призводить до порушення подачі палива до двигуна, що, в свою чергу, не починається.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається. несправність системи запалювання. Це може бути розбиттям одного з основних елементів системи, наприклад, несправності замка, модуля запалювання або свічок. Заміна або ремонт одного з елементів допоможе вирішити проблему.

Розряд акумулятора є загальною причиною, чому Chevrolet Aveo не починається. Це головним чином взимку або через рідкісну роботу автомобіля.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається. несправність стартера. У цьому випадку пошкодження Бендікс або естафета негативно впливає на роботу стартера. Якщо один із елементів пошкоджений, то стартер просто не почнеться.

Несправність іммобілайзера. ще одна причина, чому автомобільний двигун не починається. Ви можете вирішити проблему з її ремонтом або заміною.

Залишення повітряного фільтра. ще одна причина, чому Chevrolet Aveo не починається. Залишення фільтра призводить до утворення вуглецевого волокна, що негативно впливає на роботу двигуна.

Перегрівання двигуна. ще одна причина, чому Chevrolet Aveo не починається.

Допомога автомобіля не починається вранці!

Холод, машина, машина почала починати погано вранці. З 2-3 рази. Таких проблем раніше не було. Тому він почав читати проблеми в Інтернеті, виявив, що проблеми можуть бути в: 1) свічки2) бензин

Свічки очищені (1), бензиновий фільтр (3) та фільтр газового насоса (4) замінені. Заздалегідь замовили їх, були доступні. Після цього машина, очевидно, ожила, почала рухатися краще, скажімо, більш впевнено))) я прикріплюю фотографію.Сьогодні я щойно змінився, завтра вранці я почну бачити.

І які думки у вас є з цього приводу і чи це ви це мали? Як це було вирішено?

Автомобільна частина

Коментарі та думки власників 51

Сьогодні вранці майже та сама проблема, погода.8, машина почала починати погано, до того, як розпочався пів половину, як кажуть. Я почав, поки зайшов у будинок, як правило, зупинився. Вона не хоче починати, стартер крутиться, двигун навіть не чхав, слухав газовий насос, і він якось дивно працює, з перервами. Насос змінив сітку та фільтр і форсунки в листопаді. Я в резервуарі, вийняв сам модуль (бензин половина резервуара), а внизу в резервуарі майже купа снігу!, Заморожена каша. На підлозі резервуара затопило 200 мл чистого спирту, ця каша поступово розчиняється, коли змішується з алкоголем. Я вставив все в оригінал, підключив і підключив його, а потім зняв паливний шланг, який наближається до граблі, щоб покласти його в банку, скрутив його стартером, поки чистий бензин не витік із цього шланга. Шланг назад до залізниці, запустився негайно, він добре набирає обороти, він весело, а не Троїт, завтра я побачу, як це починається.

Якщо фільтр і сітка B Benzo.н. Тривалий час ви не можете довго кинути насос, ви можете перевірити його продуктивність одним способом, щоб виміряти його, що він видає тиск ! має бути на потопленому машині 2.8 і на початку 3.2 бар, якщо показання менше або після запалювання вимкнено тиск, негайно падає в нуль, а потім замінити його !

Якщо ви вимкнете машину і тиск впаде на 0, якщо в цьому винна регулятор тиску палива?

Якщо воно негайно впало, RDT не є справним, але також можуть бути й інші підводні камені, як флестер або розтрісканий шланг тощо.П.

Не в цьому справа.Вчора поговорили з майстром, він сказав мені наступне.Добавки в Бензі не живуть довго, і через деякий час розбиваються.Коли на вулиці гаряче, добавки розбиваються набагато швидше.У моєму випадку влітку я вилив собі повний танк з добавками.Поки я пішов на підлогу танка, все було нормально, але тоді, швидше за все, добавки розійшлися, а властивості бензину погіршилися, що призвело до поганої фабрики для холоду.З запитайте, чому саме для холоду? І ви берете скляну банку та олію, добре і подивіться, що буде з рідиною через деякий час.Рідина розділена на дві частини, товстіша і щільна буде нижче (олія), а більш рідина зверху.Те ж саме відбувається в танку з добавками та бензом, які довго тусуються. Коли автомобіль тривалий час, добавки (вони в основному на масляній основі) виявляються знизу, а Бенц зверху.Отже, газо насоса постачає форсунки добавок, які погано запалюються.У моєму випадку я не зміг розгорнути весь бенз і затопив свіжу, щоб перевірити теорію.Як результат, мій свіжий бенз змішувався зі залишками старого.Він також розгорнув його, але все ж частина добавок залишається в танку.Для добра потрібно мити резервуар і наповнити підлогу бака доброго бензина без добавок

Ось ще одне підтвердження.Ще до вчорашнього дня машина почалася погано, залишилося близько 10 літрів Бенца.Вчора я налив 15L 95 на АЗС Сокара.Я почав від цього без проблем.

Ну, ви самі розумієте, не повинні бути такими. Мало або не трохи бензину

Я гадаю, що відгуки в Бензі не живуть давно.Вони працюють, коли ти постійно їдеш на них.І коли вони довго зависають, вони починають надавати протилежний ефект.ІМХО

Я частково вирішив питання заміни Бенца.Я також йду на газ.Влітку повний танк Okko тягне 95 налив.Місяць тому розпочалися проблеми з фабрикою для холоду.Я також змінив фільтр, очистив датчики- це не допомогло. КОГДАВ БАКАКЕ ОСТАВАЛОС ПРІМЕРНО ЛІТРОН 10, з АЛІЛЬ НАКАРАРА ОБУНый 95.Вранці машина запустилася з підлоги.Зараз знову залишається близько 10 літрів, і проблеми з фабрикою починаються знову.Не так, як востаннє, але все.таки.Починаючи вдруге.Так, а також помітив це.Коли машина починається погано, точніше, коли вона вже починала починати, якщо трохи натиснути на педаль газу, двигун починає задихатися.Якщо ви спробуєте рухатись, це виявляється лише з прохідним шляхом.Когдаолайл Сокара, імагіна ннрум.

Хм про повний резервуар, і я не можу сказати, що у мене зараз мало, я хочу стелаж і для іншої АЗС. Про те, що автомобіль надається холодній газулці, вони починають зменшуватися нижче норми, схоже, автомобіль хоче зупинитися, але тоді він є рівнем. Що таке Сокар і Магіна?

Кіоски і не починається.Електрик.Це вирішується!

Привіт всім.Я прошу про допомогу, можливо, хтось натрапив на таку проблему.Суть полягає в наступному.Більше півроку наступна плаваюча проблема була в машині.Я завойовую машину, він захоплює, починає і миттєво зупиняється, а потім, з подальшими спробами, це нічого не виходить.Стартер крутиться, іскра йде, паливо потрапляє в паливний пандус.Стартер перетворюється на холостий.Трапляється, що з 10-25 він запускається, і все працює без проблем.Потім його можна розпочати 5.10.15 разів, а потім в якийсь момент проблема знову проявляється.Загалом, кожна спроба запустити машину. це лотерея.Мене потягнули на мереживо, я не міг його отримати.Потім після двох.трьох спроб почати з стартера все добре.Як тільки мені вдалося доставити машину електрику в неопрямованому стані, він забув проводи і нічого не знайшов.Проблема в іммобілайзері сказала.Мене потягнули до електрика, вони зшивали інший іммобілайзер (я не був з ними в той момент) сказав, що проблема не в ній.Але! Їм вдалося дістати машину, і я поїхав.У той же час вони повернули мій іммобілайзер на місце.Я пішов без проблем на місяць, потім проблема знову повторилася.Ця проблема проявляється як на холодному, так і на гарячому.Коли я звертаюсь до електриків, вони, природно, знизають плечима і кажуть, що я б провів їхню машину, коли вона не почнеться, і це практично не реалістично.Тепер він не починається, і через 10 хвилин все в порядку, і не відомо, коли проблема знову вийде.Я намагався розпочати газ, але також безрезультатно.На жаль, світло іммобілайзера не працює в моїй машині, що показує, що він приймає ключ чи ні.У мене є один.На даний момент у мене є кілька припущень: 1.Іммобілайзер. Buggy2.Датчик колінчастого вала. це баггі.Датчик розподільного вала є баггі. У той же час він не загоряється.Скажи мені, що це може бути, де копати?У компанії немає проблем з машиною.Проблема іноді при запуску.Свічки, дроти змінювались без результату.

П.S: Взагалі я знайшов розумного електрика.Коли запалювання увімкнено, клацає, зламати.Це було запущено естафетам іммобілайзера.Оптимальним рішенням для мене було повністю вимкнути.Майстер спалахнув мізками, робив маніпуляції з проводами та проблемою з фабрикою.Але була ще одна проблема, через діагностичне відсторонення, не вдалося підключитися до мозку.Як результат, один контакт був знайдений в одній з контактних прокладок у кабіні, які окислювали та повністю гнили.До речі, це може бути проблемою, яка також вплинула на роботу іммобілайзера.Загалом, контакт відновлений, ця проблема повністю вирішена!Всім дякую!

Повітряний фільтр

Чисте повітря необхідне для стабільної роботи автомобіля. На будь.якому автомобілі обов’язково встановлюється повітряний фільтр, який очищає вхідне повітря пилу та інший дорожній бруд, який летить на зустріч під час руху. Якщо ви не змінюєте фільтр у часі, потік повітря на вході важко. В результаті цього бензин не може ефективно сплескуватися в камері згоряння, а це означає, що запуск автомобіля стане важким завданням. Для вирішення потрібно придбати новий фільтр і замінити. Ви можете прочитати про те, як це зробити тут:

У той же час, не забудьте перевірити умову повітряних примх та повітряних протоків. Їх також можна забивати пилом і брудом. Якщо ці системи перебувають у відмінному стані, контролюйте форсунки. Якщо вони будуть пошкоджені, двигун також зазнає проблем із запуском.

Автомобіль з бензиновим двигуном не починається

Відповідно до статистики автомобілів з бензиновим двигуном, набагато більше. Причини проблем із запуском бензину та дизельних двигунів суттєво відрізняються. Існують також відмінності між двигунами карбюратора та інжектора. Тому ми розглянемо окремо кожен із цих типів.

Двигун карбюратора не починається

Ми перелічимо основні причини, чому двигун карбюратора може бути запущений, а також методи їх усунення:

  • Акумулятор був повністю або частково виписаний. У першому випадку, коли ви спробуєте запустити на інформаційній панелі, жодне світло не загоряться, і стартер не буде прокручувати на. У другому. енергії від акумулятора недостатньо. Щоб запустити двигун. Низький заряд буде позначений стрілкою пристрою або відповідним індикатором на інформаційній панелі. У будь.якому випадку, вам потрібно перевірити багатометрову напругу на клемах акумулятора. Якщо це нижче норми, ви повинні бути “відсторонені” від іншого автомобіля, або зняти і зарядити акумулятор.
  • Стартер не працює. Причин може бути два типи. механічний або електричний зрив. Перший стосується зносу пензлів, підшипників, заклинання передач приводу на шоломах ротора, зносу вільного сполучення. До електричного. втрата контакту, побиття ротора, закриття обмоток, спалювання робочих поверхонь контактних болтів та заключна пластина, коли великі течії проходять через місце контакту. Ми розглядаємо все це детально в матеріалі “несправність стартера”. Тому необхідно діагностувати вузол. Ми поговоримо про це трохи нижче.
  • Проблеми з карбюратором. Їх може бути багато. Щоб перевірити цю гіпотезу, необхідно виконувати певні дії. Ви можете прочитати більше про несправності карбюратора, використовуючи приклад популярної моделі “Sogers” окремо в нашій країні.
  • Невдача запалювання. Необхідно виконувати дії, описані в попередньому розділі.

Інжекторний двигун не починається

Проблеми з запуском двигуна інжектора

Деякі проблеми з запуском двигуна інжектора схожі на аналог карбюратора. Серед них проблеми з:

Перевіряючи двигун інжектора, вам потрібно звернути увагу на:

  • Паливний насос. Якщо він не вмикається, необхідно перевірити його контакти, а також контакти на датчику теплоносія. Найчастіше проблеми лежать у проводці. Крім того, вам потрібно перевірити паливний фільтр. Як правило, коли насос виходить з ладу, його замінюють.
  • Датчики положення розподільного вала та колінчастого вала (датчик залу). Коли вони не зможуть, вам потрібно їх замінити.
  • Іскра на інжекторі. Необхідно провести його діагноз, подивитися на роботу модуля запалювання, контролер.

Причини

Chevrolet Aveo не може запустити з декількох ймовірних причин і опосередковано. Отже, багато автомобілістів можуть негайно подумати про електрика, але є набагато більше причин. Розглянемо основні причини, чому двигун не може бути запущений:

Перш ніж почати розгляд варіантів усунення несправності, варто сказати, що незалежний ремонт можливий, якщо автомобіліст має уявлення про структурні елементи Aveo. В іншому випадку пряма дорога до служби автомобіля та спустошення гаманця.

Паливна система

Перший варіант. засмічення палива. Варто зазначити, що, залежно від експортного регіону, використовується інша прошивка. Отже, погана якість або “погане” паливо, комп’ютер не зможе визнати, що призведе до багатьох помилок всередині. Результатом буде те, що машина просто не почнеться.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

Крім того, причина, як у багатьох випадках, може бути форсунками, які забивали. У той же час слід розуміти, що прибирання елементів доведеться здійснювати в автомобільній службі. Зазвичай ефект спочатку супроводжується танками або DIZ.

Система запалювання

Вихід з побудови одного з елементів системи запалювання призведе до того, що двигун перестане проявляти ознаки життя. Отже, ми не візьмемо несправність замку. відремонтовані та пішли. Але отвори в свічках і високопостійні дроти можуть призвести до того, що стартер повернеться, а двигун не запуститься. Варто діагностувати елементи, щоб переконатися, що вони працюють.

Модуль запалювання є ще однією причиною поганого запуску або взагалі запуск двигуна. Отже, зміна елемента допоможе. Якщо, зрештою, проблема справді в запаковій, але нічого не підходить з вищезазначених елементів, то ми шукаємо перерви в проводці.

Акумулятор і стартер

Акумулятор SAT. перше місце, де шукають несправності. Спочатку ми проводимо метр струму, а потім звертаємо увагу на дроти на стартер, який можна окислювати або покрити іржею.

Щодо стартера, то причин може бути багато, але головне естафета та Бендікс залишаються основними. Вихід елементів із системи призведе до того, що стартер просто не запустить двигун. Усунення несправності. відновлення або заміни вузла.

Іммобілайзер

Часто причиною “мертвого” двигуна був іммобілайзер, який довелося відремонтувати або повністю змінити. Отже, довгі муки зазвичай були увінчані успіхом, але в цьому випадку настійно рекомендується звернутися до професіоналів.

Датчики та ECU

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

Часто ця причина рідко призводить до того, що двигун не може бути запущений. Але були такі випадки. Вихід із системи датчиків або одного з них призведе до того, що двигун внутрішнього згоряння не може бути запущений, і шукати, який з них стало досить складним.

Отже, варто проводити комп’ютерну діагностику за допомогою OBD II. Якщо виявлені помилки, їх слід розшифрувати та усунути несправністю. Після цього скиньте індикатори ECU і спробуйте знову діагностувати. У разі невдачі ви можете спробувати спланувати прошивку.

Не закручує стартер Chevrolet Aveo

Виходячи вранці, і включення запалювання може статися, що стартер не крутиться. Що сталося з Chevrolet Aveo, що цей вузол не працює. І ми проаналізуємо це в цій статті.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

Слід розуміти, що додаткові елементи також впливають на роботу стартера. Так, наприклад, приладова панель може спалювати, не завантажувати газовий насос, а стартер все ще не крутиться. Але не поспішайте відправляти машину на автомобільну службу. Ви можете зрозуміти це питання та незалежно, не вдавшись до допомоги механіки автомобілів. І так, ми визначаємо основні причини, чому стартер не працює на Chevrolet Aveo:

Методи відновлення

Слід розуміти, що стартер на Chevrolet Aveo. це електрична частина, яка має як електричний, так і механічний ланцюг. І відповідно, вони можуть зазнати невдачі. На початку ви повинні розуміти, що він може просто не мати їжі.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

У цьому випадку необхідно оглянути дроти, які переходять від акумулятора до стартера. Якщо шкоди немає, то необхідно шукати причину в іншому місці.

Часто взимку не вистачає заряду в акумуляторі заряду для запуску машини. У цьому випадку необхідно замінити акумулятор на новий, оскільки старий може просто залишити систему. Щоб перевірити, вам потрібно взяти ще один акумулятор і спробувати запустити машину. Якщо автомобіль запустився, то причина полягає в акумуляторі.

chevrolet, aveo, почин, гаряче, причина, датчик

А тепер давайте перейдемо до найсумнішої частини цієї несправності. це сам стартер. Слід розуміти, що такий елемент, як втягування реле, часто може киснути або залишати від будівлі. Ви можете замінити його самостійно, але зазвичай достатньо, щоб зняти сам стартер з автомобіля і відвезти його до служби автомобіля, де вас відремонтують.

Звичайно, багато автомобілістів можуть порадити, як замінити втягування реле на стартері. Але не всі автомобілісти, які працюють на машині, зможуть зробити це самостійно. Плюс до цього, ви можете розібрати стартери та побачити основні елементи, які могли б вийти з ладу, наприклад, наприклад, щітки.

Причина витоку в електричному обладнанні

Ця причина прилягає до попереднього і дуже часто є. Його прояв виглядає так. Протягом дня двигун починається без проблем, але після нічної парковки він робить це з труднощами. І навіть після заміни акумулятора проблема повертається через деякий час.

Вся справа в тому, що в електричному обладнанні автомобіля є витоки струму, які викидають акумулятор протягом ночі, а проблеми з холодною погодою починаються з запуску.

Тож я зробив детальне відео про витоки та поточне споживання в машині

Тому вам потрібно перевірити наявність витоку. Вимкніть усіх споживачів і послідовно підключіть амперметр з акумулятором.

Примітка. Після підключення амперметра зачекайте близько хвилини. У цей час витік може бути знайдено під час управління двигуном, подушками безпеки, АБС тощо.D. Вони не підуть у стан відпочинку. Після хвилини витоку не повинно бути.

Якщо виявлено поточне споживання, то вже необхідно детальніше шукати винуватця і звернути особливу увагу на «неосновне» обладнання (тривогу, радіо, камери заднього перегляду тощо.П.). А також перевіряйте шланг шайби заднього вікна на наявність герметичності, якщо у вас є в машині. Він проходить поруч із роз’єми та проводки. І часто їх затоплює.

Причина. стартер

Це також сусідня причина з попередніми двома.

Навіть якщо на машині встановлено надійний акумулятор, а витоків немає, то втомлений стартер може вирівняти все це і забезпечити гарне осідання напруги, що не призведе до запуску вперше. Більше того, він може круто крутити, але в той же час забирає високі ресурси.

Поганий запуск до холодного, а не стабільного обороту. заміна RDT

Всім привіт. Я хотів довгий час зробити рекорд, але мої руки не дійшли. Ну, плюс я спостерігав за поведінкою машини.

Все почалося з приїзду першої холодної погоди, і машина почала погано починати на холоді, з другого, або навіть втретє, і перші пару хвилин, які я намагався зупинитися, мені довелося підтримувати газ.

З цього моменту я замінив паливний фільтр, сітка в колбі газового насоса, очистила RXX та DZ, змінила паливо, замінила свічки запалювання та очистила насадку.

Здається, що вперше пройшов, але потім трохи тепліше, можливо, є зв’язок.

І з часом і приїзд холодного, те саме лайно знову почалося.

Машина не запускалася вперше, трясеться, ковбаса, оборот впав, мені довелося підтримувати дві на першу хвилину газом.

Ось ще один приклад не правильної роботи, а також холодного початку після ночі

Після страждання на деякий час я знову пішов на службу, цього разу вони вирішили здійснити вимірювання тиску в паливній пандусі. Підключений безпосередньо до колби, запущеної, погашеної, сам насос накачається на тиск, як новий, немає жодних питань.

Потім вони заглушили і почали спостерігати, буквально через 2 хвилини простою, тиск з 4 атмосфери впав до 2,5, а потім продовжував падати. Як результат, я пішов додому, машина залишилася стояти, і до ранку був тиск на нуль. Тож винуватець святкування було знайдено, регулятор тиску палива.

Він почав прориватися через новий, і він, ублюдок, як окрема запасна частина на Aveo не продається, насправді як на Лакетті та на багатьох інших автомобілях. Я думав знайти з ваз, але RDT продаються там на паливній рейці, а не в колбі, а не в моєму варіанті. Я знайшов абсолютно той самий RDT для колби Kia, але його ціна була вищою, ніж купівля колби з RDT та Dutu та нового газового насоса для Aveo.

Я кинув крик на привід і не марно. Велике спасибі товаришу Вінлогу. Він змінив колбу для себе, а старий з працівником RDT залишався непотрібним, і для символічної колби денюцха з бензиновим насосом і RDT прийшов до мене безпечно.

Перш за все, я витягнув свою колбу, я видаляю її за 5 хвилин, ви можете сказати з закритими очима, це не перший раз, коли я робив цю процедуру. Я вивчаю і вирішую перенести всю проводку та Дутус у нову колбу, оскільки труба, яка наближається до РДТ, дуже важко видалити, вам потрібно її зігріти тощо.D. І все було зроблено в гаражі в.5 на вулиці. Коротше кажучи, не варіант. Тому ми знімаємо притиск за допомогою всієї проводки

Ми знімаємо обидва колби, переставляємо фільтрувальну сітку

І зібрати колбу з працівником RDT у зворотному порядку

Як результат, те, що ми маємо сьогодні. Автомобіль запускається вперше після тривалого простою, тому тиск у паливній пандусі залишається однаковим і не падає. Єдина залишилася однією стороною, з великими морозами після запуску автомобіля, вона знову намагається зупинитися, а перші секунди 20-30 повинні допомогти підтримувати газ, а потім працює як годинник. Рекомендовано було промити всю систему рідиною для очищення інжекторів, розбавити її від 1 до 1 паливом, зробити приблизно 4 літри суміші, завантажити колбу в резервуар з цією сумішшю і дати машині на холостому ходу всі 4 літри, а потім замініть свічки, паливний фільтр і сітку в колбі, і доцільно проводити цю процедуру, перш ніж змінити масло. І після цього це має бути щастя =)

І так зараз погода тримає максимум до.5 і в цих межах поки що машина починається з удару і працює добре =)

Я думаю, що це був останній рекорд у вихідному 2016 році. Тож я вітаю всіх з майбутнього Нового року, бажаю вам та твоїх близьких людей, міцного здоров’я та доброго.А машини смачні і не дорогі паливо, не ламайте і не радують їх власників! =))

Chevrolet Aveo Sedan 2007, бензин двигуна 1.6.літровий., 109 год. П., Передній привід, посібник. Зроби сам

Добре весь час доби! Проблема з видатною сумішшю та відсутністю тиску під час запуску вирішила замінити двигун газового насоса (Bosch 0580454093) з’явився, коли оригінал, єдине верхнє кільце, яке зупинилося, потрібно було ущільнити з затискачем! Крім того, якщо він не утримує тиск Rd, то Aveo підходить для Rd з Kia (0k2a2 13 280

Будь ласка, допоможіть, машина поїхала як подарунок. Chevrolet Aveo 2014. Пробіг становить лише 37000, т.до. практично не продовжував це. Все добре, але проблема з запуском, вона якось починається з здригання двигуна, ну, не приємно, коли машина вже є ковбасою, коли фабрика вже є ковбасою, до цього був Hyundai Solaris з пробігом 80 тис. Км, тому воно почалося дуже м’яко, навіть не чутно що це могло бути? Дякую

І після початку він працює нормально або також з перебоями? Або як він зігрівається, а потім нормально? З найпростіших, ви можете спробувати, якщо обладнання не використовується, спробуйте додати паливо в систему перед запуском автомобіля, тобто увімкніть запалювання, але не закрутити стартер, ви можете почути, як насос, поверніть його вимкнено, зачекайте кілька секунд і знову ввімкніть, почуйте, як воно трясеться, і тому воно трясеться і тому повторіть кілька разів, якщо він починається нормально після цього, то має сенс ходити до майстрів, щоб вони вимірювали тиск У паливному пандусі і подивіться на екскавентний автомобіль чи ні, якщо він падає, регулятор тиску палива не вдається, він знаходиться в нашій колбі разом з газовим насосом на підставках для резервуара. Так само, як вони перевірять, який тиск дає газо насос, це може елементарне питання в ньому і просто не накачати на стабільну роботу. Якщо тут все гаразд, а маніпуляції з накачуванням не дають жодного результату, то подивіться на свічки та високопостійні дроти, можливо, свічки вже втомлені і поки машина нормально не зігріться, вони не підпалить на паливо.

Я бачу ATP, ми перевіримо. Сьогодні я спостерігав, як інші книги мрій починаються нормально

І у мене те саме з першим холодом. Спочатку я не тримав імпульсу для бездіяльності, тепер з’явилися невдачі, і тепер ми встали на дорогу.

Безумовно, до закладок. Є кілька питань, моя ситуація схожа. На мінус, він починається на холоді, як ваша, або взагалі не почнеться. Старий оригінальний насос спалив, поставив мені новий насос і почався проблеми, або це був просто збіг обставин.Скажімо: Коли водіння це було невдачею в тязі, машина не трясеться на холостому ходу?Після невдачі ваш чек не загорявся?Не було білуватого вихлопу, коли?Інакше мій насос новий, але він такий голосний

За вихлопами все, здається, все гаразд.Під час невдачі перевірка не загорілася під час руху збоїв, залишалася на бензині в області 2000 обертів під час прискорення інтенсерії, якщо все гаразд, а понад 2,5 про ракету не плавно, це не спостерігається на газі.Він не трясеться на холостому ходу, як тільки тиск повернувся до норми протягом хвилини.двох, машина нормально працювала на опаленнях, а потім, як на годиннику до наступної довгої нічної парковки.І повністю всі ці косяки залишилися після наступного очищення форсунок, заміни паливного насоса, заміни стартера та ремонт генератора. Що саме від усього вищезазначеного допомогло в більшій мірі i xs, можливо, насос. Після цього машина починається в будь.яку погоду після будь.якого простою і зігрівається, як годинник, але збій при переміщенні бензину з інтенсивним прискоренням залишився, я не знаю, що пов’язано, але оскільки я йду на газ, я не дізнаюся » t справді хвилюйся. Такі справи.

Безумовно, до закладок. Є кілька питань, моя ситуація схожа. На мінус, він починається з холоду, як ваша, або взагалі не почнеться. Старий оригінальний насос спалив, поставив мені новий насос і почався проблеми, або це був просто збіг обставин.Скажімо: Коли водіння це було невдачею в тязі, машина не трясеться на холостому ходу?Після невдачі ваш чек не загорявся?Не було білуватого вихлопу, коли?Інакше мій насос новий, але він такий голосний

У мене така ж проблема. Як ти вирішив? Новий насос запускається втретє і в режимі очікування, коли ви даєте збій і реагує пізно

Так, я не вирішив. Були інші проблеми. Продали машину з проблемою. Я був виснажений

добре тоді. Тож ми будемо шукати та битися

Привіт, біль у швидкості революцій вирішило замінити RXX та DPDZ?

вітання. Я точно не можу сказати, а скоріше ні. Оскільки зараз я повернув рідний RXX та DPDZ до машини. Запуск холоду зазнав поразки від заміни RDT у колбі газового насоса, після чого він почав зберігати тиск. Також було придбано новий стартер, генератор був поставлений у порядку, не давав нормальної напруги. Насадки очищали, а новий газовий насос та фільтр розміщували. Тепер він затоплений в танку щонайменше половину танка Бенца, і поки що ugh pah запускається вперше і на холоді теж. Але все.таки проблема залишається, бензин проявляється яскравіше, менше на газі, але ви також можете спровокувати. Якщо ви не плавно прискорюєте мега, але досить інтенсивно, то в області 2000 року виникає невдача, і, здається, на шосе на затяжних підйомниках це стало більш млявим, ніж коли я його купив, мені доведеться перейти від 5 до 4 від 5 до 4. Я не знаю, де і копати, я думаю, що каталізатор може почати засмічувати, майже 170 до бігу Існує ідея кинути його в планах і поставити трюк на другу лямбда. Тож я навіть не знаю і в той же час до гарячого, це трапляється не з підлоги пока. Я змінив свічки та дроти, я кинув котушку запалювання у менеджера робочої машини, тому я не знаю можливо, які датчики не вистачає, але я не знаю, що і як перевірити Діагностики балакають скрізь, я вже знав гроші на інжир, які.