Заміна Volkswagen Polo підшипника заднього колеса. Причини відмови підшипника колеса

Підшипник концентратора на седані Volkswagen Polo: Заміна

Підшипник концентратора забезпечує рівномірне обертання колеса відносно осі автомобіля і є ланкою між маточиною, на якій фіксований колесний диск і вісь.

Для чого є матожина.

Якщо говорити коротко, завдання підшипника концентратора полягає в тому, щоб забезпечити можливість вузла обертатися відносно осі автомобіля. Підшипник концентратора або, як кажуть, підшипник. це класичний котячий підшипник, м’яч або валик.

Як часто змінювати вузол колеса?

Підшипник маточини проти дуже високих навантажень, які спочатку визначаються вагою транспортного засобу, але потім повторно збільшуються, коли автомобіль рухається, особливо коли він потрапляє в порушення проїжджої частини. Підшипники концентратора виготовлені з високоякісної сталі, є дуже сильною деталізацією, і необхідність їх заміни виникає, як правило, з кількох причин: тривала робота на поганих дорогах, отримуючи бруд і пил всередині концентратора, неправильні умови експлуатації. Регулярне перегрівання та різке охолодження (наприклад, з рухом на воді або снігу). За відсутності промислового шлюбу або деяких заборонених навантажень, матожина, що несе на седані VW Polo 1.6 гарантовано медсестрам більше 100 тисяч. кілометри. Трапляється, що передчасна невдача підшипника виникає через низьку якість ремонту маточини (під час заміни підшипника). Залежно від моделі автомобіля та конструкції концентратора, підшипник може змінюватися окремо або зібрати з самим центром. Для необхідності замінити концентратори хаб VW Polo Sedan 1.6 обов’язково вказуватиме на гул або хрускіт, що виникає, коли автомобіль/обертання підвішного колеса, а також люфт, коли намагаються струсити колесо в поперечному напрямку. Якщо ви ігноруєте знос підшипника концентратора, то, в кінцевому підсумку, підшипник може руйнуватися, і заклинати колесо. Рух з зношеним підшипником дозволяється лише в одному випадку. якщо автомобіль акуратно і повільно рухається до служби автомобіля для ремонту.

Які підшипники вузла вибрати?

На сьогоднішній день власник автомобіля завжди стикається? Найпопулярнішим варіантом завжди було придбання оригінальних підшипників маточини для седана VW Polo 1.6. Чудовим варіантом є пропозиції таких брендів, як SKF, FAG, SNR/NTN, KOYO, ILJIN та інші, які постачають одиниці концентраторів виробників авто. Високоякісна марка, яка виробляє підшипники маточини, що за їх характеристиками на 100% відповідають параметрам, викладеним у конструкції (склад металу, характеристики навантаження та швидкості підшипника, якість та параметри мастила) Дозволяє забути про заміну підшипника концентратора більше 100 тисяч. км. Що стосується придбання найдешевших варіантів, можливо, цю частину доведеться знову змінити через 20-30 тис. кілометри.

Чи можна самостійно замінити підшипник центру?

Процедура заміни підшипників концентратора описана на багатьох ресурсах в Інтернеті та в будь.якому посібнику з ремонту для VW Polo Sedan 1.6. Процедура заміни займає щонайменше годину

Зверніть увагу, що високоякісна заміна підшипників вимагає спеціального інструменту та навичок. Заміна підшипників концентратора не терпить «кривизни» та відхилень від технології, t.до

У цьому випадку підшипники гарантовано провалюються через 1-2 тис. кілометри.

Що робити, якщо ви не зміните підшипники концентратора?

Знос та невдача підшипників маточини загрожує втратою керованості автомобілів і може призвести до надзвичайної ситуації. Необхідно регулярно підтримувати технічне обслуговування автомобілів, під час якого перевіряти стан підшипників маточиків. Якщо підшипник зношений, його потрібно змінити в швидкому порядку або зібраного з маточиною, або окремо, якщо він дозволяє проектувати автомобіль та виробник автомобіля.

Як вибрати підшипники колеса для седана VW Polo 1.6?

Підберіть підшипники коліс для седана VW Polo 1.6, як і інші запчастини, ви можете або в оригінальному каталозі, або в каталозі замінників. Якщо є сумніви щодо правильного вибору підшипників вузла VW Polo Sedan 1.6. Зробіть запит на вибір вузлів Vin автомобіля з нами.

Volkswagen: майстерня Заміна переднього підшипника концентратора Polo Sedan (Polo Sedan)

І найбільш правильні взагалі не принесуть ці деталі до стану, коли їх знос відчуває себе. Той факт, що вони знаходяться на межі розробки свого ресурсу, легко визначається в процесі діагностики роботи частини автомобіля.

До речі, ще один аргумент на користь необхідності регулярного проведення цієї процедури.

Ознаки зносу підшипника концентраторів такі: поява характерного гуркта, який з’являється, коли автомобіль рухається і збільшується зі збільшенням швидкості та при повороті. Якщо для, наприклад, перетворення гуркоту з.під лівого переднього колеса посилюється, то проблеми виникли з лівим елементом. Те саме те саме з правильною деталізацією. Зміцнення вібрації в осі.

Якщо справа доходить до передніх підшипників, то ця вібрація буде перенесена на рульову колонку. Більше того, він може бути настільки сильним, що буде помітно навіть через гура.

І він, як відомо, частково гасне вібрацію передньої вісь.

Підшипники задніх колеса

Підшипники маточини задніх коліс після заміни їх повинні бути відрегульовані, щоб забезпечити нормальний люфт.

Які інструменти та матеріали знадобляться для заміни

Перед початком профілактичної роботи готуються матеріали та інструменти.

 • два набори підшипників на задніх маточинах або вузлах;
 • мастило для обертового елемента;
 • кінцевий ключ для 30 “та 16”;
 • Універсальний знімач;
 • змащування;
 • викрутка з плоским наконечником.

volkswagen, polo, підшипника, заднього, колесо

Внутрішній та зовнішній кліп не промиваються, встановлення нових проводиться лише парами

Заміна заднього центру на седані Volkswagen Polo

Після діагнозу та підготовки інструментів та матеріалів вони переходять до ремонту. Заміна заднього концентратора на Volkswagen Polo 2012 і старша робляться відповідно до наступних інструкцій фахівців:

  Задня частина седана поло піднімається за допомогою гнізда або підвіски. Встановіть під передніми колесами. Автоматичний селектор передач встановлений на позначці “p”, t. Е. Перша програма.

На задніх колесах послаблюють кріплення болтів

volkswagen, polo, підшипника, заднього, колесо

За допомогою плоскої викрутки, кришка концентратора натискається

Встановіть на TSAPFU універсальний знімач для стиснення підшипника

Кріплення горіхів затримується на мить 70 нм і доносять до 300

Іноді виникають ситуації, в яких різьблення хвостовика на горіх розбиваються. Зазвичай це трапляється під час гасіння. У таких випадках замінюється вузол заднього центру, дотримуючись рекомендацій кроків.кроку на автомобілі Deles:

  Коробка передач розміщується в положенні “P” (з першою швидкістю). Задня частина седана поло піднімається, а акцент встановлений під нижньою частиною, щоб машина не падала. Зніміть барабан гальмівного диска.

Пошкоджений елемент розподілу тяги видаляється

При складанні механізму увага приділяється правильній установці елементів. Порізи та слоти повинні відповідати. Якщо частина встановлена ​​неправильно, вона незабаром буде деформована, і вам доведеться знову виконати заміну роботи.

Які основні причини невдачі колеса, що несе з себе з порядку?

Статистика за останнє десятиліття показує, що заміна маточини або підшипника в седані поло займає майже перше місце серед несправностей автомобіля. Незалежно від того, наскільки ідеальним є автомобіль, досі немає таких технологій, щоб автомобілі працювали довго з мінімальним зносом.

Як і будь.яка інша частина транспортного засобу, підшипник зношується внаслідок впливу зовнішніх факторів. Що саме впливає на стан підшипника?

 • Колесо до скорочення. Саме дисбаланс викликає вібрації, які негативно впливають на стан підшипника.
 • Збір, а точніше, його відсутність. Подібний руйнівний ефект вібрацій спостерігається.
 • Неточна їзда на водія. Якщо ви ловите на повній швидкості, навіть маленькі з зовнішнім виглядом ями, то призупинення вашого автомобіля явно не скаже вам завдяки вам. У цьому випадку є шанс пошкодити диск або ще гірше, сам підшипник.
 • Зношена підвіска. В результаті застарілості частин може спостерігати нерівність у розподілі навантажень. Як результат, підшипник застарілий, і досить короткий проміжок часу.

Запам’ятати! Своєчасна діагностика та встановлення оригінальних запасних частин. ключ до надійної роботи вузла. Багато водіїв роблять помилку щодня, відмовляючись від ремонту через економію коштів, але потім оплата за недбалість показала набагато більше, ніж може бути деякий час тому.

Заміна підшипника седаном Volkswagen Polo: основні нюанси.

Час змінити несуть? Однак ви не впевнені, як це зробити правильно? Наступний крок.кроки.крок.

Перш за все, потрібно підготувати кімнату, вона точно не повинна бути запиленою, обладнаною додатковим освітленням. Очевидно, що перша необхідна, оскільки деталі люблять стерильність, а світло допоможе вам захистити себе від можливості травми, перевірити деталі на дефекти після встановлення і, як правило, набагато зручніше здійснити вони працюють, коли все видно.

Отже, послаблюйте болти на колесах. Для цього традиційно використовуйте Джек. Потім вийміть колесо.

Далі нам потрібна викрутка, через отвір для болта ви повинні обережно під пружиною. Щоб підняти її, щоб накладки були закриті, і ви можете легко зняти гальмівний барабан.

Відкрутіть гайку, просто не забувайте, що спочатку потрібно ходити по колу зовнішнього підшипника і зняти замок. Після вилучення захисної шапки.

Далі видаліть у порядку зменшення: шайба, потім підшипник (зовнішній) та гальмівний барабан.

Перш ніж витягнути внутрішній підшипник, вийміть масляне ущільнення. Після цього сміливо викиньте його, оскільки це не для нас. Потім, застосовуючи невеликі зусилля, ви можете витягнути внутрішній підшипник.

На наступному етапі вам не просто потрібно його зняти, а вибити зовнішні кільця підшипника. Очистіть барабан старої мастила, і ви побачите спеціальні поглиблення. Візьміть молоток і постукуючи через ці отвори, вийміть старі кільця.

Після такого вибивання необхідно поставити нові кілець. Цей етап називається. етап пресування. Для того, щоб не пошкодити деталі, рекомендується використовувати картон, через який застосовується світло, в колі. Після такого кільця вони стоять на місці, яке нам потрібно. Як засіб для подальшої оправки використовується старе кільце. За аналогією з натисканням, покладіть його на нове кільце і вдарить молотком у колі. Внутрішнє кільце натискається так само.

Ми переходимо до фінального етапу, етапу змащування та остаточної колекції. Дивіться, сформована площина між підшипниками? Він наповнений жиром, потім сам підшипник. Тепер вставте його в гальмівний барабан (не забувайте про масляну печатку).

Обробивши центр з новою жиром, надягайте на нього гальмівний барабан.

Візьміть засувку, кладіть їх горіхи, плайн і накрийте жиром шапки.

Це все, справа робиться. Не забудьте своєчасно змінити підшипники концентратора, і краще робити ці роботи для фахівців, які працюють з цим щодня. Це і швидке, і безпечне! Удачі на дорогах!

Частина 1. демонтаж старого вузла маточини

Вийміть з ручного русла, покладіть зупинки під інше заднє колесо, заблокуйте передні колеса трансмісією, гніздо, вийміть колесо. 2. Невеликий молоток, впевнено ударить на ніж, вставлений між ковпачком і маточиною, ми поклавши пилостійкий ковпачок після кожного удару, прокручуючи гальмівний диск злегка. Ми вставляємо велику викрутку у утворений зазор і, прокладаючи молоток між викруткою та димом, потягніть ковпачок.

Тримаючи направляючу суппортер з ключем 15.ключа, використовуючи ключ/голову для 13, відкрутіть болти направляючого супорта 4. Ми дістаємо прокладки. Обережно повісіть суппортер на дріт, призначений для амортизатора, при цьому переконайтесь, що завантаження циліндра котла не пошкоджено брудною панеллю

Використовуючи голову XZN M18, подовжувач, укус і дві труби та помічник, ми «смикаємо» болт і відкрутимо його приблизно на 5 мм; Використовуючи біт Torx t30, відкрутіть болт 6. Ми тягнемо гальмівний диск над собою (оскільки він був приварений до концентратора, останній також рухається). Поки помічник тримає диск, тягнучись за себе, ми вставляємо серцевину воріт по черзі в кожну з великих отворів гальмівного диска, яке розташоване між отворами колісних болтів, і завдає сильного удару до нього маленький молоток. Після десятка або двох ударів диск падає.

Когда Диска Ошободітся Оттппі, Полношт’хкрюхіемм, алт н.Пригагя. Щоб диск не спирався на центр, ми також повільно переміщуємо його. вісім. Очистіть поверхню гальмівного диска, що підходить до суппорта з коренем.

Частина 2. вихлопні та змащення підшипника концентратора

Кому не цікаво досліджувати. Почніть змащення

На малюнку показаний розділ концентратора з деякими помилками (порівняйте з фотографією). Однак це дає певне уявлення про дизайн.

Покладіть центр із зовнішньою стороною на ганчірку і натисніть між колінами або поставте між губками пороки. Отримайте другу викрутку між внутрішніми половинами підшипника та невеликим молотком, нанесіть кілька слабких ударів, періодично обертаючи підшипник. утворюється зазор. Тепер вставте викрутку більш вертикально і обережно почніть вибити половину (вона тримає пластикову оправу, що вичерпається з внутрішньої сторони підшипника), поки вона не “перекоситься” з наступного удару (це буде легко нахилити пальцями, “плавання” далі кулі. Поверніть центр. Опустіть кульки половиною вниз. Тепер половина легко встане, не спираючись на кульки. Слід зазначити, що на ескізі робиться 2 помилки: зовнішній діаметр зовнішньої половини з боку різання (середина маточини) не такий, як з крайньої сторони. Така ж помилка у ескізі внутрішньої половини (див. Фото). Як видно зліва (це результат виконання цього елемента) фотографії нового концентратора, між підшипником практично немає мастила.

Другий тайм (внутрішній) вибивається трохи жорсткіше, оскільки він тримає не тільки пластикову оправу, але й Повна оброблена масляна пломба. Але ви можете поводитися з цим сміливіше. жодних хитрощів із поворотом кульок не потрібно. Просто вибиваю більш впевнено, ніж вперше (якщо ви слабко побиєте, то масляна ущільнення не дозволить половині вистрибнути; якщо дуже сильно, вона перекосується і джем). Як видно з фотографій нижче, старий концентратор ретельно набита жиром, однак, він все ще вийшов з ладу. До речі, коли я вставив голову в болт правого цапфа, я знайшов воду! Отже, швидше за все, концентратор починає гудити саме через пошкодження сірника. Витягнувши останнього з викруткою, я виявив, що він більш слабкий, ніж це, що я нещодавно притиснувся до SHAPO-STDS третього гольфу.

На прохання Soconfires я публікую детальні фотографії нутрощів. 3. Вийміть поршень шприца і покладіть там жир. Вставляючи шприц глибоко в кульки, наповніть простір між внутрішньою зчепленням кульок і маточиною жиром. Вставте внутрішню половину. Акуратно натисніть його маленьким молотком. Для одного кліпу розміщується приблизно 20 кубічних мм мастила. чотири. Поверніть центр. Повторіть операцію мастила з другим затискачем і просто вставте зовнішню половину; Зусилля пальців повинні бути достатніми. Надлишок змащення вийде, і зняти його буде легко викруткою.

Седан

Центр прийшов вранці, взяв. Прочитайте звіти та посібники, якось все незрозуміло і лякає. Я зареєструвався на службу для друзів на завтра, щоб замінити. Але мої руки свербить, а завтра я не хотів просити роботу з роботи, свято гарного дня вихідних, пішов на роботу і вирішив замінити її під суворим керівництвом моїх товаришів.

volkswagen, polo, підшипника, заднього, колесо

Розпустили колесні болти, підняли його на підйомник і відкрутили колесо. Ми бачимо барабан, ми беремо викрутку T30 Torx і відкрутить болт, який утримує барабан. Барабан, природно вилучений, ми беремо молот і торкнемося між отворами для болтів кріплення колеса.

З зворотного боку, на пильних пилях барабана є гумові пробки, вийміть під ним верхню частину болта, скрутіть його, а колодки рухаються, вийміть барабан.

Зніміть захисний ковпачок маточини, плоска викрутка. Ми знову приїхали в гараж.

volkswagen, polo, підшипника, заднього, колесо

Її знімають руками, не потрапили! І тоді не потрібно вирішити ніші!

volkswagen, polo, підшипника, заднього, колесо

Ми прокручуємо барабан і намагаємося кинути кінчик клинового розкладу з пружиною через отвір для болта. його потрібно розмістити викруткою і натиснути його, щоб накладки були закриті, а барабан можна було легко зняти. В іншому випадку сторона, яка утворюється при розробці робочої поверхні барабана, буде спиратися на колодки і не дозволить барабан.

На наступному малюнку видно кут цього прокладника: Щоб зробити його зрозумілішим, ось фотографія з видаленим барабаном. стрілка показує, що вам потрібно підштовхнути на фотографії. праве колесо, клини є Розташований праворуч.

Для лівого колеса він симетрично розташований зліва.

volkswagen, polo, підшипника, заднього, колесо

Далі ми знімаємо захисну кришку, яку я зняв, постукуючи молотком по колу, викрутка погано хвалить. Ми виклали кінчик гайки, видалимо його, відкрутить гайку, виносите вперту шайбу і зовнішній підшипник, знімайте барабан покладіть її і витягніть внутрішню ущільнювальну масляну ущільнювач і вийміть його підшипником Після зняття змащення барабана ви можете побачити поглиблення, через які вибиваються зовнішні кільця підшипника, притиснуті в барабан.

Кільця викинуті ударом молотка через зазор, я використовував стару потужну викрутку через ці поглиблення по колу.

Детальніше про ремонт та обслуговування седана Volkswagen Polo в нашому службі автомобіля в G. Москва

У моєму випадку можна було б їхати досить легко. Після огляду витягнутих кілець на внутрішній, такі сліди не були змиті, вони відчуваються як розкопки та нерівності: до речі, на задніх колесах було три підшипники Німеччини SKF, а четверта. це те, що на фотографії З слідами абсолютно однакове, але маркування. Тімкен Англія. Після очищення білого духу барабан готовий натиснути на нові кільця.

Зовнішнє кільце спочатку натиснуто на легкі удари через коло через картон, потім, коли кільце повністю вводилося в барабан, він використовував старе кільце як оправку. покладіть зверху і продовжував стукнути по колу.

В ідеалі вам потрібно трохи подрібнити старе кільце, щоб воно не притиснулося до барабана разом з новим. Під рукою не було загостреного кола, тому я так натиснув його так. головне. розмістити старе кільце з широким краєм вниз, щоб тоді ви могли його вибити.

volkswagen, polo, підшипника, заднього, колесо

На наступній фотографії нове кільце вже сиділо на місці, старий ще не вибивається і стирчить через край барабана на пару міліметрів це потрібно вибити дуже обережно, щоб не робити пошкодити робочу поверхню нового кільця.

З внутрішнім кільцем схоже, але все простіше-глибина менша, тому стара кільцева лінія не притиснута в барабан і легко витягується. Наповніть порожнину між підшипниками мастильним кольором круто!!

Self.заміни колесного підшипника поло, седан

Ви також повинні приготувати рідину або аналогову WD. для застосування до горіхів та інших деталей. А також змащування. lilet або подібне.

volkswagen, polo, підшипника, заднього, колесо

Краще працювати над ліфтом. Якщо доступу до нього немає, вам доведеться користуватися гніком. Автомобіль розміщується на плоскому майданчику, піднімається сторона, ремонт якого потрібен.

Як змінити передній підшипник

 • Зніміть колесо.
 • Відкрутіть гайку концентратора 12-річної голови на 36.
 • Вийміть колесо, суппорт, кронштейн, гальмівний диск.
 • Відпустіть усі гайки кулі, повністю відкрутіть гайку рульового наконечника, а потім зробіть його назад.
 • За допомогою установки витягніть рульовий стрижень вниз, вдари в кулак молотком, де сидить палець. Після 2-3 ударів він вийде.
 • Відкрутіть гайку тегів і вибивайте його болт. Вам не потрібно отримувати стійку.
 • Витягніть центр.
 • Вийміть стійку, відкрутіть підтримку кулі з важеля.
 • Зніміть ротаційний кулак.
 • Акуратно вибивайте підшипник з кулака, використовуючи оправку. Його діаметр повинен бути приблизно дорівнює діаметру зовнішньої затискач.
 • Новий підшипник також слід натиснути, розчавлюючись на зовнішньому кліпі. Як прес, ви можете використовувати потужні слюсарі або гніздо.
 • Потрібно розчавитися, поки не буде не з’явитися кільце замок.
 • Змастіть різьбові отвори, графітові або маточини мастила.
 • Зберіть деталі у зворотному порядку.

Як змінити задній підшипник для поло

Працюючи з задньою віссю, процес спрощується, оскільки крутний момент не передається на колеса, тому деталі менше. Основна тонкість. гальмівний барабан встановлюється ззаду, який доведеться відкрутити з концентратора. Іноді він кусає і доводиться бити його молотком

Важливо враховувати, що барабан з ролики може лопнути, тому вам потрібно бути обережним і використовувати рідину wd

Решта операцій такі ж, як при роботі з переднім центром. Знімаючи гальмівний барабан та колодки, потрібно їх оглянути. У присутності сильного зносу тріщини. замініть.

Заміна в службі

Сто заміни концентратора на поло буде зроблено швидше: Майстри мають усі необхідні інструменти та пристрої. знімачі, ключі, гідравлічний прес. І щоб змінити тил, вам потрібно 400-500. Вам також доведеться платити за запасні частини.

У рідкісних випадках пошкодження шасі може вимагати заміни інших деталей. Тому перед ремонтом потрібно виконати діагностику та визначити всі проблеми.

Volkswagen Polo Sedan. Заміна амортизаторів

Взагалі я прийшов на службу, щоб змінити амортизаторів (як мені сказали, вбито задню частину)

Для того, щоб не мати непотрібних питань, я відразу кажу: Kayaba 339763 Передній амортизатор “Ексель-G” Kayaba 344357 Засновник, газовий амортизатор поглинач

Для всіх було дуже цікаво розповісти, які амортизатори я купив, щоб вкрасти свою машину, адже є дуже різні думки та відгуки про ці японські запчастини. Мій огляд нижче.

Колеса видаляли, амортизатори видаляли зі спини дуже швидко та прості. Старі були повністю вбиті, коли я запитав, як це вийшло (що вони були вбиті), вони показали мені, як вони міцно залишаються в одному положенні, коли їх розчавляли і розчавляли. Ви зрозуміли))

Після деяких маніпуляцій з майстром стійка збирали.

Крім того, якби ви знали про мідний змащення, тобто гель (вони сказали мені, що це корпоративний гель, але це не зовсім правда)))), що обробляє болти.

Динамометричний ключ для мене завжди є показником якості обслуговування: всі болти потрібно затягувати за необхідності, а не випадково))

Трохи більше було пошкоджено з передніми амортизаторами: мені довелося відкрутити своєрідну чашку, де є підтримка, тому що без цього амортизатора просто не видаляти.

При вставленому (або видаленому? Як і обидва) весна, щоб вставити там новий амортизатор, вони принесли такого сволота.

Volkswagen Polo Sedan. Заміна амортизаторів

Взагалі я прийшов на службу, щоб змінити амортизаторів (як мені сказали, вбито задню частину)

Для того, щоб не мати непотрібних питань, я відразу кажу: Kayaba 339763 Передній амортизатор “Ексель-G” Kayaba 344357 Засновник, газовий амортизатор поглинач

Для всіх було дуже цікаво розповісти, які амортизатори я купив, щоб вкрасти свою машину, адже є дуже різні думки та відгуки про ці японські запчастини. Мій огляд нижче.

Колеса видаляли, амортизатори видаляли зі спини дуже швидко та прості. Старі були повністю вбиті, коли я запитав, як це вийшло (що вони були вбиті), вони показали мені, як вони міцно залишаються в одному положенні, коли їх розчавляли і розчавляли. Ви зрозуміли))

Після деяких маніпуляцій з майстром стійка збирали.

Крім того, якби ви знали про мідний змащення, тобто гель (вони сказали мені, що це корпоративний гель, але це не зовсім правда)))), що обробляє болти.

Динамометричний ключ для мене завжди є показником якості обслуговування: всі болти потрібно затягувати за необхідності, а не випадково))

Трохи більше було пошкоджено з передніми амортизаторами: мені довелося відкрутити своєрідну чашку, де є підтримка, тому що без цього амортизатора просто не видаляти.

При вставленому (або видаленому? Як і обидва) весна, щоб вставити там новий амортизатор, вони принесли такого сволота.

Заміна підшипників вульксвагена поло

Розглянемо заміну цього елемента шасі на прикладі одного з передніх коліс. Перш за все, необхідно послабити колісні болти, а також гайку маточину (фіксація зовнішнього шрея) і ковзайте машину.

Після цього вийміть колесо та суппорт гальмівної системи, вивернувши два путівники. Далі ми вимикаємо два болти кріплення кронштейна, а також видаляємо його. Тільки після виконання всіх вищезазначених дій можна зняти гальмівний диск.

Наступним кроком є ​​зняття опори кулі (на нижній фотографії). Для цього потрібно вийти три болти на 13. Після цього наконечник рульового управління демонструється, відкрутивши гайку на 17.

Остаточною дією буде видалення повороту, для якого потрібно буде відкрутити одну гайку на 18. Щоб розділити вузол від повороту, потрібно використовувати розширення та кувалду.

Однак якщо є спеціальний стрілець.хаб (на нижній фотографії), заміна підшипника набагато швидше.

При натисканні на концентратор у обертовому куларі залишатиметься зовнішня частина затискача підшипника маточини (на фотографії). Щоб демонтувати це, вам також знадобиться розширення, або ви можете використовувати шлях перевіреного діда. молоток і зубила.

Натиснення нового концентратора разом із підшипником виконується у зворотній послідовності, керуючись наступною схемою, яка дозволяє рівномірно встановити деталь:

Що потрібно знати, перш ніж замінити підшипник седана Volkswagen?

Ви здогадуєтесь, чому фокус уваги. це котячі підшипники? Відповідь проста, ці частини менше підлягають критичному впливу сили тертя. Тому запасні частини такого типу можна характеризувати надійними та довговічними

Важливо лише розуміти, що своєчасне застосоване змащення високої якості збільшує ресурс частини, захищає від руйнівних зовнішніх факторів. Зазвичай зміна змащення відбувається під час проходження

volkswagen, polo, підшипника, заднього, колесо

У свою чергу, виробник у виробництві цієї частини надав та запровадив спеціальну технологію у виробництво. Це дещо ускладнює дизайн, як використовується Подвійний.ровний кульковий підшипник, але тим самим забезпечує високий ступінь надійності. Є певна залежність: чим більше кульок у випадку, тим менше ефекту сили тертя.

Це цікаво: ремінь часу на Daewoo Matiz: Зроби Зроби

Заміна переднього підшипника концентратора Polo Sedan (Polo Sedan) Volkswagen недорого в Санкт.Петербурзі

Я використовував концентратор.фаг для натискання маточини, що підшипника в поворотне кулак, набір витягнутих з дев’яти, щоб замінити ті самі підшипники дитинства. Для гасіння я використовував регулярну фотографію кувалдської кувалдської кувалди, в результаті чого ми мали під час встановлення замикаючого кільця Позбавтеся від своєї невеликої частини одночасно і змініть підтримку підшипника, ми послабили гайку ключем свічки та зірочкою, під рукою не було підходящого шестикутника, і впорядкував Торкс.

Важливо розуміти, що при виборі будь.якої запасної частини, зокрема, підшипник колеса ключовим критерієм є не вартість, а якість. Зрештою, ресурс не лише окремої частини, але й пов’язаних елементів у вигляді підвіски безпосередньо залежить від цього

Заміна підшипника Volkswagen Polo Hug розглянемо заміну цього елемента шасі на прикладі одного з передніх коліс

Зрештою, ресурс не лише окремої частини, але й пов’язаних елементів у вигляді підвіски безпосередньо залежить від цього. Заміна підшипника Volkswagen Polo Hug розглянемо заміну цього елемента шасі на прикладі одного з передніх коліс.

Перш за все, необхідно послабити колісні болти, а також гайку маточину, яка фіксує зовнішній шреус і перемішайте машину.

Після цього вийміть колесо та суппорт гальмівної системи, вивернувши два путівники. Далі ми вимикаємо два болти кріплення кронштейна, а також видаляємо його.