Заміна передніх пружин Volkswagen Polo Sedan. Передні стелажі амортизатора

Збірка стійки для амортизаторів

Збірка стійки для амортизаторів здійснюється в послідовності, зворотного розбирання, хоча потрібно звернути увагу на наступне.

Поперечний важіль суспензії. Якщо підтримуючий кульовий суглоб був видалений, він повинен бути встановлений відповідно до опису CM. субтреку. 12.5.

передніх, пружина, volkswagen, polo

передніх, пружина, volkswagen, polo

передніх, пружина, volkswagen, polo

передніх, пружина, volkswagen, polo

Ні в якому разі не дозволяти зусиллям мати стійку для амортизатора. Натисніть підшипник, поки він не підніметься в блокування пружини. Він повинен надійно сидіти в канавці. На

.вісім. Заміна пружини передньої підвіски

Замініть пружину, якщо вона має механічне пошкодження або значні опади. Ознаки опадів:

Вийміть і встановіть пружини з максимальною обережністю, щоб уникнути “зйомки” пружини з вузла підвіски та отримання травм. Запропонований метод видалення весни без спеціальних пристроїв вимагає певних навичок.

Оптимально використовувати будь.який спеціальний вихід пружини або екранізації серед доступних продажів.

Вам знадобиться: ключі “13”. “на 17”. “19”. “на 22”. Passatigi, підтримка (гвинт або гідравлічний гніздо).

Вийміть стабілізатор стабільності сосни, для якої ви відкрутаєте і відкрутіть гайку стійки на пружини, вийміть гайку і нижню затискач подушки та подушку стійки.

чотири. Тримаючи гайковий ключ від повороту начальника стійки, іншим ключем вимкніть палець і відключіть палець від стабілізатора, вийміть стійку.

Якщо автомобіль встановлений на канавці, гальмуйте його з паркувальним гальмом, встановіть зупинки під задні колеса, підніміть передню частину автомобіля та встановіть його на опори. Під пружиною пружини встановіть гніздо (бажано гідравлічний) і, піднімаючи чашку з нею, завантажте пружину.

Якщо автомобіль встановлений на ліфті, встановіть стабільну опору під пружиною пружини і, обережно опустіть машину, вивантажте пружину. Закінчіть болти кріплення опори для кріплення кулі, нарешті, і візьміть обертовий кулак, зібраний із матожиною та гальмівним механізмом на бік.

Закріпіть верхній важіль (не відключаючи його від обертового кулака) дерев’яним розпірком у максимально можливому верхньому положенні для кращого доступу до пружини.

десять. Повільно і обережно вивантажуйте пружину, опускаючи гніздо, якщо автомобіль встановлений на канавці або піднімаючи машину, якщо він встановлений на підйомник. Після повного вивантаження пружини вийміть гніздо або підтримку.

Очистіть пружину з бруду і обережно перевіряйте її. У присутності тріщин і деформації поворотів замініть пружину. Розірвана або сильно стиснута гумова прокладка Заміна.

Встановіть пружину в режимі замовлення. У цьому випадку встановіть гумову прокладку на верхній руці кінця пружини.

Затягніть важіль, щоб прикріпити важіль до осі, коли підвіска завантажується масою автомобіля (на спостережній канаві або шляхопроводі). Працюючи над ліфтом, замініть опору під нижчим важелем і трохи опустіть машину (працюючи на майданчику, підніміть важіль на гніздо), щоб положення важелів приблизно відповідали їх положенню під навантаженням. Після заміни пружини перевірте і, якщо необхідно, відрегулюйте кути встановлення колеса. Використовуйте послуги семінарів із спеціальним обладнанням.

Після закінчення періоду авторських прав у Росії цей період 50 років, робота переходить у державний скарб. Ця обставина дозволяє вільно використовувати роботу, дотримуючись особистих прав, що не є власністю. право авторства, право на ім’я повноважень будь.якого спотворення та право захистити репутацію автора. оскільки ці права захищені на невизначений термін.

© автомобілі. Вся інформація, представлена ​​на цьому сайті.

Заміна передніх пружин Volkswagen Polo Sedan

У своєму Достемі 78 000 пробіжок також нещодавно помітили на передній частині, що буфер пробився (і навпіл і вздовж) на початку листопада, коли він змінив колеса, все було добре, праве ціле, в лайні та сніговиках. не пішов, через що це могло зламати.

Якщо після довгого ковзання, на животі сидів передній привідний автомобіль, тоді підніміть попку, і ваш передній бампер зійде. Всі автомобілі розроблені для певного навантаження (паливо, пасажири, багаж), сильно провисали, а це означає, що пружини (від рецепту) ослаблені. Зміни джерела, дружина та мати.in.law та диво.

Я завжди кладу амортизаторів з 412 москвитів на класику, вони працюють в обох напрямках, і вони мають такі, що якщо недостатньо, щоб підняти Донкрат під тілом!

І у них різні рослини, Qashqai не може бути встановлений на стандарт. Вони мають зсув болтів на 1 см. десь.

Я взяв передні трибуни на Pajero Sport 2 Ctr CLM-24,25. Було напоготові, що канавки під котлом у вузькій частині, де болт поняття. Коли болт обертається в кулі, утворюються зазори. На його рідному колоті еластична смуга щільно притиснута до болта. Як не бути підпискою. Я взяв синій мастильне синій, здається, волога хороша. Тож я думаю, що більше підкреслює. Чому не склав канавку під завантаженням, штам. Деталі, але на вулиці весь час

Старий як світ.На моїй першій машині (vaz) вони це зробили, але це було приблизно. Touxes назад.Крекер знизу була завантажена жорсткою пружиною, яка заважала відкрутити гайку, працював як гравер

Чому я лише вмикаю повну? І не вимикається! Дроти, підключені до ввімкненої машинки, змінили полярність! Я підключив проводку на видаленій машинці, коли запалювання ввімкнено негайно, і все більше і більше шайтанків, щоб натиснути кнопки, не відповідають

Я знову хотів uaz.Повага до виробництва та акторської майстерності.Дякую вам і вашому, Бог дає йому здоров’я.

Привіт, я нещодавно переїхав до Новосибірського з Далекого Сходу, і я хочу merce e-shchu, мене катували на вибір. Як ви можете зустрітися з вами? Ви поділитесь своїм досвідом, скажи мені, де шукати і на що звернути увагу, на який двигун краще вибрати тощо.

Заміна передніх пружин Volkswagen Polo Sedan

Що допомогло поодинці не обов’язково допомагає іншому. Коли несправність у цій масі. Є багато симптомів.

Альтернативний? Я хотів би подивитися на людину, яка його придбає. І якщо Гранта можна “закінчити”. Тоді тут навряд чи вийде.

Я настійно рекомендую вам відкрутити верхню опорну горіх. Але не до кінця. Підтримка може бути нахилена, а зазор для пояса значно збільшиться. Другий пункт. Краще витягнути відео за годинниковою стрілкою, а не проти нього, як з фабрики. Є два плюс: 1. Тягання відео не прославляється, коли болт підтягується, 2. Принаймні, на ступінь, але розрив імпульсу генератора збільшується. Найбільш нормальний пояс. Mitsuboshi 6pk1115.

жерстя. Це отримується під час обігрівання: вам потрібно контролювати швидкість, щоб увімкнути Overdrave, а потім вимкнути. але трахає такий автоматичний. Простіше і чіткіше, ніж на механіці їздити, ніж на цьому овердій.

Привіт тезка, я хотів би подивитися на цього ідіота, який привів машину в таку державу. І як ти це отримав вам, бо там ви не дорога?

Ягуар. Дуже круто видалено! Я хотів би переглянути відео час від часу! Випадок, коли 30 мінних міні)

Якщо двигун знаходиться під ряд, то ми отримуємо першу свічку і накрутимо відповідний болт більш автентичний. і обережно скрутіть шківовий болт, поки поршень не звинувачує болт і, відповідно, відкрутіть шків. Це насправді все.

Інші послуги

передніх, пружина, volkswagen, polo

Перевірка та заправка системи кондиціонування автомобіля будь.якої марки необхідна для хорошої роботи кліматичного обладнання. Він забезпечує охолодження або нагрівання повітря, його очищення та циркуляція на кабіні. Якщо система не вдасться, поїздка буде незручною. У дилерському центрі Рольф на південному сході ви можете витратити послугу на заправку кондиціонера на сприятливих умовах від 2500 до кінця серпня. Давайте подбаємо про вашу машину. Пропозиція дійсно стосується людей, коли купує необхідні запчастини та витратні матеріали для Рольфа на південному сході. Пропозиція не поєднується з іншими акціями та знижками дилера. Інформація про організатор дії, щодо правил її холдингу, умови, може бути отримана від майстрів консультантів Рольфа Південного Сходу та за телефоном 74957772000. Вся інформація є довідкою і не є публічною пропозицією (St. 437 Цивільний кодекс).

передніх, пружина, volkswagen, polo

У період з 15 вересня 2022 року по 15 грудня 2022 року ви можете замінити нафту в спеціальних умовах. Для цього необхідно: придбати щонайменше 4 л моторного масла в каністрі генезис Lukoil у роздрібній мережі або на службі в дилерському центрі Rolf; замінити моторне масло Genesis Lukoil у замовлення Будьте 1, коли олія генезису Lukoil замінюється службою рольфа як подарунковий розкид.

передніх, пружина, volkswagen, polo

Рекомендується перевірити крах підйому поселення з інтервалом 10-15 тис.км на домашніх автомобілях і до 30 тисяч.км на іноземних автомобілях. Якщо у вас є один із наступних випадків, вам потрібно пройти позаплановий чек: ви дісталися до великого отвору і потерли колісний диск; машина почала зніматися; сильний знос шин;, поганий кермо керма, коли залишаючи повороти. Служба Rolf для вашого автомобіля має спеціальну пропозицію: перевірка краху до 31 жовтня 2022 року в службі Rolf лише 1700 за 1 вісь. для автомобілів автомобілів. Ви можете отримати детальну консультацію та запис від службовців служби в будь.якій службі Rolf або зареєструватися в Інтернеті через мій мобільний додаток My Rolf самостійно.

передніх, пружина, volkswagen, polo

Rolf Service пропонує спеціальну ціну на всеосяжне сухе очищення інтер’єру автомобіля. Служба включає: очищення сидінь, очищення оббивки кабіни, очищення стелі, очищення підлоги, очищення багажника, очищення торпеди та панель приладів. Техніка сухого очищення вибирається індивідуально для кожного салону, залежно від його матеріалу та ступеня забруднення. Вартість сухого прибирання до 31 жовтня 2022. 5000, замість 8000, ви можете отримати детальну консультацію та записати від службовців служби в будь.якій службі Rolf або зареєструватися в Інтернеті через мій мобільний додаток My Rolf самостійно.

передніх, пружина, volkswagen, polo

У службі Rolf Volgogradsky проходить вигідна акція для власників автомобілів будь.яких брендів: при купівлі всіх необхідних запчастин та витратних матеріалів, які ми маємо від 10 000 або більше. робота над їх заміною буде виконуватися лише у 1 ! Поспішайте, щоб використовувати пропозицію до кінця місяця. З іншими акціями та знижками дилера не узагальнено. Інформація про Організатор дії, щодо Правил її Холдингу, умови, можна отримати від головних консультантів офіційного дилера Рольфа Волгоградського та по телефону. Вся інформація є довідкою і не є публічною пропозицією (St. 437 Цивільний кодекс).

передніх, пружина, volkswagen, polo

Регулярне обслуговування обслуговування автомобілів. Ключ до його ефективності, безпеки, надійності та тривалої роботи. Незалежно від бренду та моделі, часто трапляється, що вартість регуляторних норм виконується. Особливо при контакті з офіційними технічними центрами. Проведення на південний схід дозволить вам отримати звичайну високу якість роботи та заощадити помітно. Оцініть користь часу, коли я самостійно проводите деякі моделі автомобілів: Модель дилера на південно.східні високі висоти Hyundai Solaris/ Kia Rio 1.6 22 300 10 800 11 500 Mercedes E200 (2.0 в (184 л.З.)) 36 450 19 300 17 150 Kia Sportage/Hyundai Tucson (2,0 AT) 27 400 14 600 12 800 Audi A3 30 600 16 400 14 200. Ми дамо гарантію запасних частин та роботи, проведемо технічне миття тіла та обов’язковий контроль якості, ми будемо використовувати лише професійний та спеціальний інструмент. Пропозиція дійсно стосується людей, коли купує необхідні запчастини та витратні матеріали для Рольфа на південному сході. Пропозиція не поєднується з іншими акціями та знижками дилера. Інформація про організатор дії, щодо правил її холдингу, умови, може бути отримана від майстрів консультантів Рольфа Південного Сходу та за телефоном 74957772000. Вся інформація є довідкою і не є публічною пропозицією (St. 437 Цивільний кодекс).

передніх, пружина, volkswagen, polo

Вибір місця ремонту автомобілів після аварії є важливим кроком. Усі типи робіт з ремонту тіла повинні проводитись на сучасному обладнанні, використовуючи матеріали провідних світових виробників. Rolf У нас є всі ресурси для здійснення високоякісної ремонту тіла, а також дає їм гарантію. Рольф підрахує безкоштовно вартість відновлення пошкоджень та фарбування частин тіла, як у напрямку страхування, так і на готівку без напрямку. Рольф має спеціальну пропозицію щодо фарбування одного елемента: ви можете отримати детальну консультацію від 10 000 або зареєструватися від працівників відділу тіла в будь.якій службі рольфа, де можна виконати цю послугу. Ви також можете зареєструватися в Інтернеті через мій мобільний додаток мій рольф самостійно.

передніх, пружина, volkswagen, polo

Крок.by.step Заміна амортизатора

передніх, пружина, volkswagen, polo

Передні стійки завжди змінюються за допомогою кожуха, буфера, болтів та гайок.

Для того, щоб замінити ударну стійку стійку, ви повинні мати набір інструментів:

Під час виконання роботи потрібно спостерігати за безпекою. Для цього автомобіль кладе на ручне гальмо. Тоді необхідно встановити ковзаюче взуття. За допомогою Джека передня частина піднімається до зупинок. На початковому етапі ремонту колесо знімається. Це робиться там, де вам потрібно змінити стійку.

Алгоритм

 • Капот відкривається, і його потрібно виправити. Після цього привід склоочисника видаляється. На наступному етапі знімається коробка з впускною решіткою.

Верхні кріплення стелажів розташовані під решітками жаби.

Гальмовий шланг закріплений на стійці з двома дужками.

передніх, пружина, volkswagen, polo

Відкрутіть тягу стабілізатора з стійки.

передніх, пружина, volkswagen, polo

Ми виймаємо стійку з обертового кулака, раніше відкрутивши болт.

передніх, пружина, volkswagen, polo

На фотографії зображено гайку кріплення амортизатора в опорному підшипнику. В кінці стрижня канавки видно для шестикутного ключа.

Ось як виглядає передня підвіска без амортизатора.

передніх, пружина, volkswagen, polo

Стійка змінюється в комплекті з пружиною або окремо одним амортизатором. В останньому випадку стяжки для пружини потребуватимуть.

передніх, пружина, volkswagen, polo

Так само відбувається стійка з іншого боку автомобіля.

Перевірка передньої підвіски після заміни

передніх, пружина, volkswagen, polo

Обов’язковий момент після заміни стелажів, що регулюють колапс.

Після заміни стелажів необхідно відрегулювати кут нахилу коліс на спеціальній підставці, і якщо є відхилення, то вони збалансовані. При встановленні підвіски потрібно звернути увагу на стан кріплення, дужки, болтовані стики. Ми говоримо про те, що корозію часто є.

Якщо деякі деталі стали непридатними, то варто замінити їх мовчазними блоками та болтами. Мовчазні блоки зазвичай перевіряються на легких колесах. Тут вам потрібно натиснути невелике кріплення на нижній передній важелі підвіски. Якщо є навіть невелика реакція, то безшумний блок повинен бути замінений.

Щоб перевірити роботу з амортизаційними стелажами, вам потрібно запустити машину та простежити, як вони працюють над прискоренням. Чи є рулон при повороті. Часто після зміни стелажів вони поводяться більш жорсткими, і призупинення в цьому випадку може зазнати великого навантаження в перших п’яти тисяч кілометрів.

Ось чому власник автомобіля повинен постійно контролювати та оглядати стелажі під час усієї їх роботи.

Аналоги та статті

передніх, пружина, volkswagen, polo

Стійки цієї компанії Багато власників автомобілів вважають це хорошою альтернативою оригінальній продукції.

Шасі на Volkswagen Polo має свої переваги. Власник автомобіля завжди може знайти аналоги тим деталям, які не вдалося.

  Наприклад, якщо ви приймаєте стійки для амортизації, ви можете придбати їх у Монро. Їх службове життя майже вдвічі збільшиться завдяки використанню механізму газового поршня.

Актрибатори Polo Sedan: типи, характеристики та статті

Усі стандартні амортизатори, встановлені на автомобілі цієї марки, позначаються буквено.цифровим кодом, що дозволяє легко вибрати частину для заміни.

передніх, пружина, volkswagen, polo

На Volkswagen Polo передні стелажі можуть відрізнятися в таких статтях:

 • 6R041303AJ. Стандарт.
 • 6R041303AH. GTI.
 • 6R041303AN. Крос.
 • 6RU41303B. Встановлено до 2016 року.
 • 6RF41303F. Встановлено після 2016 року.

Незалежно від модифікації, передня підвіска передньої підвіски Volkswagen Polo Sedan має такі технічні характеристики:

Задні амортизатори на седані поло повинні бути обрані відповідно до таких статей:

 • 6Q0513025P. Стандарт.
 • 6R0513025L. GTI.
 • 6R0513025AJ. Крос
 • 6RU513025A. rectyl до 13.06.2016 рік.
 • 6RU513025C. restyl від 14.06.2016 рік.
 • 6RF513025A. restyl від 19.01.2016. 25.07.2016 рік.
 • 6R0513025b. restyl від 26.07.2016 рік.

Основними технічними параметрами таких пристроїв є:

Залежно від навантаження та інтенсивності роботи автомобіля, слід вибрати один чи інший тип оригінальних продуктів.

Які аналоги існують і хто з них краще поставити

За відсутності можливості придбати оригінальний амортизатор, а також у випадку, коли необхідно надати підвісці автомобіля певні властивості, рекомендується встановлювати аналоги. Для передньої підвіски ви можете придбати та встановити:

передніх, пружина, volkswagen, polo

передніх, пружина, volkswagen, polo

Для російських доріг хорошим варіантом є встановлення стелажів KYB, але якщо автомобіль працює у спортивному режимі, краще вибрати амортизатори Монро для заміни відповідними характеристиками.

Можливі проблеми задньої підвіски

Ми відкрутимо болти нижніх кріплень амортизаторів з обох боків. Ми опускаємо пучок підвіски і отримуємо пружини разом з прокладками.

При необхідності змініть прокладки. Те саме стосується джерел: ми збираємо компоненти у зворотній послідовності. Що стосується підшипника концентратора, винуватця підвіски, то деталі не продаються окремо. З незалежним ремонтом вам доведеться придбати підшипник у комплекті з центром. Підніміть задню частину автомобіля і покладіть її на підтримку.

Заміна стелажів амортизаторів, підтримуючи підшипники. Ремонт рульової залізниці.

Вгору по викрутці, притуліть кришку, під якою розташований болт маточини. Відкрутіть гайку, покладіть на концент. Той самий метод стискайте підшипник. Змініть кабінки підшипника, сам підшипник і встановіть новий концентратор. Ми збираємо всі деталі у зворотному порядку.

Іноді для лікування скрипу задньої підвіски може знадобитися для заміни маточини.

Ознаки несправності стійки для амортизації

Ви можете опосередковано перевірити стан цього елемента підвіски, розмахуючи кожною стороною тіла вгору і вниз руками і вивчаючи частину частини. У першому випадку тіло повинно розгойдуватися 1 раз і повертатися до свого первісного положення. У другому випадку не повинно бути потоків або слідів притулку на справу.

Передні амортизатори на телескопічному, двосторонньому акті Volkswagen Polo 5, взаємозамінних (немає поділу вліво і вправо). У середній частині частини нижня опора пружини та ока зварені для стійки стабілізатора. Нижня частина частини вставляється в обертовий кулак.

 • Скручена циліндрична пружина,
 • Буфер стиснення,
 • гумова кришка,
 • Верхня підтримка пружини,
 • опорний підшипник,
 • Верхня гума.метальна підтримка стійки амортизації.

Останній спирається на чашку грязі тіла і дозволяє стійкам амортизації розгойдуватися під час руху нерівностей.

Аналоги 6RU413031b

Кількість середньої ціни виробника

Незалежна заміна

Для заміни передньої стійки амортизації на Volkswagen Polo 5 знадобиться такі інструменти:

 • Джек;
 • стояти;
 • анти.розривні зупинки;
 • Клавіші циліндра, 16 мм (Юнайтед), 21 мм (Z-подібна), TORX T30, XZN M14 (12-річна зірка);
 • Кінцеві голови. 13, 18, 36 мм;
 • шестикутник на 5 мм;
 • Пасатігі;
 • кріплення леза;
 • пружини для пружин. 2 шт.;
 • прорізана викрутка;
 • Промісний маркер світлого кольору;
 • vise;
 • молоток.

Процес заміни

 • Покладіть машину на плоску платформу. Блокуйте задні колеса за допомогою паркувального гальма і розпустіть болти на передніх колесах.
 • Відкрийте капюшон і вийміть вдяку коробки літака:
 • Зверніть увагу на положення пензлів склоочисників маркером на склі.
 • Збираючи викрутку, встановлюючи важіль склоочисника до трапеції.
 • Відкрутіть гайку кінцевою головкою 13 і вийміть важіль.
 • Візьміть край гумової ущільнення в ліве крило рукою і вийміть його.
 • Потягніть вдяку коробки до фари і вийміть її.
 • Витягніть пружину стягненнями, щоб вона перестала натискати на опори.
 • Зафіксуйте частину у пороці.
 • Повторіть крок 11.
 • Видаліть усі елементи, що носяться на стійці амортизації.
 • Замініть усі зношені елементи новими, включаючи гайку, яка фіксує всі елементи на стрижні.
 • Зберіть вузол у порядку. Кінці пружин повинні потрапляти в канавки, призначені для них у опорах. Стисніть пружини для зручності складання з екранами.

Задні стелажі амортизатора

Задні амортизатори на Volkswagen Polo 5. телескопічні, двосторонні. Вони надягають на них:

Оригінальний

Кімната випуску автомобіля середня ціна

Аналоги 6RU513025A

Кількість середньої ціни виробника

Незалежна заміна

 • Джек;
 • стояти;
 • анти.розривні зупинки;
 • клавіші. циліндр; 5 мм; на 16 мм (штекер і z-подібна);
 • Паровикова голова на 16 мм;
 • молоток;
 • Викрутка Шловен.

Процес заміни

 • Встановіть автомобіль над спостережною ямою і заблокуйте передні колеса, увімкнувши 1.ту передачу або перенесуючи селектор у положення p. Покладіть під колесами зупинки проти стимул і послабіть болти на колесах.
 • Підніміть одну з сторін задньої частини машини на гнізді, встановіть підставку та вийміть гніздо. Зніміть колесо.
 • Встановіть гніздо під поздовжній важіль задньої підвіски і злегка стисніть пружину.
 • Відкрутіть клавішами до 16 болтів, з’єднуючи важіль і амортизатор.
 • Витягніть або вибивайте болт молотком. Вам потрібно вибити через дерев’яний розпір, щоб не пошкодити нитку.
 • Вийміть гніздо і вийміть нижнє око амортизатора з кронштейна на важелі.
 • Відкрутіть голову 16 болтами розгинання 2, прикріплюючи верхню опору до тіла.
 • Вийміть і розбирайте вузол:
 • Покладіть кришку викрутки верхньої опори та зніміть її.
 • Відкрутіть Z-подібну клавішу з 16 гайок з стрижня, утримуючи його від повороту з ключем на 5.
 • Зніміть верхню опору та вузол кришки за допомогою буфера стиснення.
 • Вийміть буфер з обкладинки.