Заміна Volkswagen Jetta запущеної лампочки. Щоб переглянути Інтернет, натисніть на відео ⤵

Volkswagen Jetta 6 Лампочка сигналу Як змінити

Загалом, я вирішив поділитися своїми маленькими перемогами та поразками.Я почну в порядку: 1. Заміна світильників у DRO не робляться тривалий час, але незручно піднятися в нижню частину фари під опуклою частиною відбивача, потрібно злегка і відняти плоску пластику З фари, поверніть все на дотик)), ось кілька картин: Кількі фотографії:

Замінивши передні світильники по черзі сигнали, була невелика засідка. Лампи, які я замовив через інтернет.магазин, не відповідали звичайним картриджам. Вони витягуються як світильники Dro, з правого боку простий, але зліва я зняв мікросхему, який йде на фари:

Пізніше на Moza (якщо ви поїдете з регіону) за сто метрів від UL. Ryabinovaya купив Vizant 0087 світильників за ціною 280 R/PCS. Трохи більше Sekas, і вони були встановлені. Скасувати підписку на те, що щось різко зміниться, але вони почали блимати більш чітко без плавної інтенсивності, як старі світильники, все нормальний помаранчевий колір. Ловить миготіння світильників на фотографії)) не було часу турбуватися з відео. Кому буде цікаво зробити пізніше.

Я вирішив покласти світлодіодні цибулини в розміри, я не одразу вступив у той факт, що вони спалюють лише з належним дотриманням полярності /- на початку він поспішно намагався замінити їх і не загорівся)) засмучував. Після спілкування з користувачами форуму я спробував їх перевернути, і все працювало на диво))

Далі, оскільки я періодично використовую розміри та PTF замість DRO, було вирішено змінити світильники та там. Як довго змінитися, я не опишу, на форумі це так, я опублікую невеликі фотографії:

Оскільки раніше були куплені світильники, куплені на передніх тюрмах, які не підходили, я вирішив покласти їх у задні повороти)) не зникають добре)) мені не потрібно щось розібрати там, в районі Задні фари в кожусі, якщо ви подивитесь із багажника, ми знімаємо, знімаємо і знімаємо і знімаємо, ми бачимо пластиковий білий гвинт (ягням), ось він проти Sentry і скрутять його, вони ступили щільно. Потім обережно потягніть на себе фари:

Не потрібно зняти фари, щоб замінити світильники, тому не потрібні інструменти. За винятком плоскої викрутки акцій для зняття захисних ковпачків. Лампи змінюються відповідно до загального принципу: дістатися до картриджа, поверніть його проти Sentry, вийміть картридж із фари, змініть лампу, встановіть його назад.

Ви не можете доторкнутися до голих рук склянки галогенних/ксенонових світильників, оскільки сліди, що залишилися на них, призведуть до раннього спалювання лампи. Ви можете очистити склянку світильника за допомогою серветки, зволоженого спиртом.

Заміна ближньої легкої лампи Jetta 6

Лампа сусіда розташована поруч із розміром, біля центру блоку фари. Відкрутіть пластикову захисну кришку лампи, повернувши її на чверть повороту проти годинникової стрілки. Потім поверніть картридж лампи на чверть проти Sentry і дістаньте картридж із лампи. Витягніть стару лампу з картриджа і встановіть нову, а потім вставте картридж і поверніть його на чверть за годинниковою роботою.

Краще зняти кришку, яка захищає близьке світло від пилу і для того, щоб зробити її зручнішою для зміни розмірів або ламп DHO.

Заміна передніх розмірів Jetta 6

Необхідно повернути картридж лампи проти годинника, витягнути картридж і зняти лампу. Встановіть в картридж і вставте її в гніздо фари, повернувши годинник картриджа.

Заміна лампи бігових вогнів Jetta 6

В принципі, заміна може бути застосована до нових ламп розжарювання, якщо старі вийшли з ладу. Але нічого не заважає вам використовувати світлодіодні світильники. Зверніть увагу лише на базу, яка повинна відповідати роз’єму, наданого в машині.

Вимоги до встановлення

Основним недоліком денних пропущених вогнів є те, що вони не юридично фіксуються як стандартні освітлювальні пристрої. Тому між власниками транспортних засобів та державними службовцями може бути багато конфліктів.

Спеціальні типи світильників повинні бути створені відповідно до національних стандартів. Тому, якщо була проведена незалежна заміна, нові світильники повинні відповідати розширеним стандартам відповідно до їх специфікацій.

Наприклад, для автомобіля Grant Lada денні бігові вогні повинні бути щонайменше двадцять п’яти дюймів від землі.

Процес заміни ламп DHO

Корпус повітряного фільтра необхідно видалити (перенести)

 • Щоб отримати необхідний доступ до лівого блоку фари, необхідно перемістити корпус у напрямку, який знаходиться повітряний фільтр. Для цього ми демонтуємо всі кріплення тіла, спалювання дроту та датчик. Потім ви можете перемістити корпус фільтра.
 • Але щоб отримати доступ до пристрою правої фари, вам потрібно зняти кришку живлення. Для цього відкрутіть кришку на шиї наповнювача, а потім обережно відкрийте кришку. Це робиться впевненим висхідним рухом. Головне. не забути загорнути кришку на ваше місце, щоб виключити удар суцільних предметів, включаючи бруд, в горло, який може бути досить великим під кришкою.

Що стосується картриджа лампи такого розміру, він розташований ближче до нижнього кута фари. Тому картридж повинен бути видалений. Це робиться шляхом повороту картриджа проти годинникової стрілки. Тепер у вас буде доступ до дуже простого заміни лампи.

Нова лампа встановлена ​​у зворотному порядку. Головне. вставити картридж у відповідну канавку на фарі, але повернути його за годинниковою стрілкою.

Запобіжні заходи

Для того, щоб не розчаруватися в результаті, необхідно запам’ятати ще кілька правил, за якими слід дотримуватися заміни світильників у фари VW Jetta.

 • Після встановлення нового освітлювального елемента особливо необхідно зафіксувати задню частину фари Volkswagen від Jetta, оскільки з крихким контактом кришки з фари, волога може впасти в неї, що згодом призведе до несправності стелі та лампа.
 • Заміна елемента освітлення, якщо можливо, повинна виконуватися на точному аналозі лампи, встановленого в Jette Volkswagen Farah.
 • Якщо VW Jetta використовує тип типу H 7, то ми говоримо про підвищений тиск всередині лампи, тому замінюючи її, часто супроводжується його клаптям, і для цього використовуйте рукавички та спеціальні захисні окуляри для цілей особистої безпеки.

Таким чином, дотримуючись вищезазначених правил та запобіжних заходів під час роботи, ви можете безстрашно, швидко і просто виконати заміну самостійно, економлячи свій час, зусилля та засоби, забезпечуючи при цьому ваша безпека на дорозі.

Недоліки світлодіодних світильників

Ще один приклад діодної лампи денного світла

Якщо ви вирішили встановити світлодіодні світильники, тоді будьте готові до деяких проблем з їх операцією.

Головне, що датчик на приладовій панелі постійно сигналізує про проблеми в роботі. Причиною цього є зменшення споживання електроенергії такими лампами. Це зазначає реле управління, яка постійно контролює нормальну роботу ламп. Тому, побачивши зменшений струм, драйвер покаже відповідне повідомлення про те, що лампа стала непридатною для використання.

Заміна світильників у повороті Volkswagen Jetta. Заміна DHU Lamp Jetta 6

Правий ланцюг розмірів неминучий, переглянув відео, замінив лампочку в рукавичці, все працювало на АТФ) через 3 дні, тобто він перестав спалювати передню праворуч, вийняв на вигляд, а заднє спалювання, і спалювання заднього, і лампочка горить у рукавичці

Друг із лампою в свою чергу сигнали на Jetta все ще отримують рясне)) Помилки P0011 з’явилися.P0021 Ну, тяга зникла на прискоренні, всі служби кажуть, що вам потрібно змінити ланцюги, страждати, мучити і вирішили їх змінити.Вони підтягнули коробку і кинулися. змінив набір оцінок, натягувач, на розпірці. Крім того, клапан фазового регулятора був замінений, а правильний фаза впускного фази, вони зробили все, покладали коробку. Prpoe HAL 40 км, і були помилки 0011 та P 0021, що впали помилки, після 30-40 км однакові. Audi A6C6 2.4, бензин 2005 177 л.З. Че робиться неправильно. Помилки вийшли. Машина почала йти краще після заміни ланцюгів, але помилки хворіли.

Доброго вечора, будь ласка, зробіть відео про Chevrolet Lanos, його вічна проблема смикається на ходу, коли заздалегідь натискає на газ

Ротонери реле не працюють належним чином, якщо ви робите пряму лінію, всі лампочки горить! Переважно в деталях у лампі, по черзі, я б порадив)))))

Я не розумію Vidos для повних ідіотів, а на обкладинці блоку запобіжників, яке зображення X’i, або хто ставить блондинку, і не розумію елементарних ієрогліфів, і вони вже досягли, тепер налити бензин в газовий резервуар для блондинки.Це рідина, на якій рухається ваш автомобіль, вам потрібно не виглядати

Покладіть нову лампочку генератора, не горить, і немає зарядки, скажи мені, будь ласка. Дякую. Про лампу в свою чергу, і в Інтернеті так багато інформації 🙂

Так, це трапляється в самий непропортний момент і не знаю, як і що ще не відбувається, але потім я дивився відео!

Мій друг із лампою в повороті взуття на Volkswagen все ще виходить), де шукати причину

У мого брата такий гемор незабаром витягнув стрічковий рекорд, покладіть його назад, а також екстрену передачу та обертання автомобіля 99, батько також поставив 99 коротше, а робоча кнопка та реле, а запобігання не дихає і не дихає і не дихає і не робить навіть дайте надію

На лампі в поворотних сигналах ви можете говорити нескінченно)) я погоджуюся з коментарем вище. блискають потужно, але з межами проблеми. Вони недорогі, я легко знайшов це в Avito, ви можете спробувати самостійно, якщо хочете. До речі, вони навіть довговічні, міцні, ніж галог, але вони сліпі. Хоча галоген не кращий. Когда еще сцарая дамаїна бряль, люто, з и делоу, а вккумулятора.

Заміна високої легкої лампи Jetta 6

Лампа з легкої їжі розташована поруч із внутрішнім кутом корпусу фари. Спочатку вам потрібно зняти захисну кришку, а потім повернути основу лампи на пункт пропуску проти Sentry і витягніть лампу. Відключіть стару лампу, встановіть нову, не торкаючись скла або працюючи в рукавичках. Встановіть ламповий картридж назад.

Світлова лампа для паркування (стоянкові вогні, парковка) розташована поруч із внутрішнім кутом кузова фари. Щоб вийняти лампу, слід скрутити невелику чорну основу на межі обороту. Потім від’єднайте стару лампу, підключіть нову та встановіть у зворотному порядку.

Заміна лампи 6 повороту Jetta 6

Лампа обертання розташована в нижньому внутрішньому куті корпусу фари. Необхідно повернути великий чорний язик лампи проти Сентрі на поворот повороту і дістати лампу з фари. Потім натисніть і поверніть лампу, витягуючи її з картриджа. Установка у зворотному порядку.

Розташування світильників у передній лівій фарі VW Jetta 2012.

Налаштування прихованих функцій, настройка мікросхеми, оновлення блоків блоків, навігації, діагностики Volkswagen Jetta (Volkswagen Jetta)

Volkswagen Jetta

Блок прошивки, а не стандартні функції:

 • Оновлення стандартних (заводських) блоків блоків. Group VAG виробляє офіційні оновлення для всіх контрольних блоків, встановлених у Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Bentley Cars, в яких модель ідентифікована протягом життєвого циклу, виключає проблеми.У деяких випадках існує TPI (рекомендація щодо усунення проблем) для оновлення, але часто ми (як і офіційні дилери Volkswagen) не можемо сказати, які саме зміни будуть при оновленні певного блоку. З нашого досвіду, найбільш помітні зміни при оновленні наступних блоків: 01 двигун, 02 автоматична коробка передач або DSG, 03 гальма, 44 рульова стійка.Для того, щоб перевірити можливість оновлення, ми повинні знати номер блоку та поточну версію програмного забезпечення, після чого ми розглядаємо базу даних офіційної прошивки VAG, чи є оновлення для цього блоку. На одній моделі автомобіля, залежно від конфігурації, можна встановити різні блоки.
 • Офіційне оновлення прошивки двигуна Caxa 1.4 TSI, CDA 1.8 tsi, cawa 2.0 TSI, а також CFNA, CFNB, CGGA 1 двигун.6 FSI. Наприклад, після оновлення двигуна Caxa 1.4 TSI Існує такі помітні зміни:. Немає збоїв після входу в ручне поле, а саме перехід від першого до другого, а потім до третього на 2,5. 3 тис. Революції стають більш плавними, як при переході з п’ятого на шосту передачу;. Більш навіть працюйте в холостому ходу.
 • Оновлення прошивки автоматичної коробки передач (6 автоматичної коробки передач) AISIN 09G, щоб визначити необхідність оновлення, ви можете зателефонувати нам та номером імені 02 блоку, або просто провести та провести безкоштовну діагностику з нами для необхідності оновлення Прошивка 6-AKPP! На деяких з Volkswagen Skoda AS, сидіння з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач AISIN має проблему жорсткого перемикання від 3-ї передачі до 2-го, коли уповільнюється пресована педаль гальма з холодною коробкою передач. Нова офіційна версія прошивки 6-AISIN (09G) виключає цю проблему!
 • Оновлення рульового прошивки та зміна параметрів рульової стійки (характеристика керування на більш комфортні або спортивні варіанти для, наприклад, від Audi TT-RS, Passat R-Line, Audi Q3 Rs).
 • Активація системи розпізнавання втоми водія mke
 • Оновлення прошивки, картки навігації, розблокування відео в русі RNS 510
 • Активація задніх розмірів разом з DRO, відключення опитування помилок будь.яких світильників та налаштування інших не стандартних варіантів.
 • Активація задніх розмірів DHO
 • Електричні дзеркала / укладання дзеркал з брелок
 • Прошивка настройки чіпів для атмосферних двигунів CFNA, CFNB, BSA, BSE, BSF та інших, вона забезпечує стабільне збільшення моменту з 1500 до 4500 обертів, а також значне збільшення потужності! Динаміка з низькою швидкістю особливо вдосконалюється, «зазор» педалі газу повністю залишається.

Налаштування стандартних прихованих функцій:

 • Транкодування AISIN (вдосконалення динаміки за рахунок зміни алгоритму операції 6-ступінчастої автоматичної коробки передач, таких як динамічне кодування з Audi TT, гладка від Tiguan R-Line, економічний від Golf Plus).
 • Відключення попередження про невиявлені ремені
 • Вільний простір у резервуарі (додаткове меню на панелі приладів, що показує, скільки палива можна залити в бак).
 • Функція випробування стрільця тахометра та спідометра, коли запалювання увімкнено.
 • Активація помічника, що піднімається в гору
 • Активація системи XDS (електронне диференціальне блокування). Імітація диференціального блокування служить для поліпшення динаміки при повороті, використовуючи розширене диференціальне блокування
 • Активація функції DSR
 • Активація функції інвалідів ESP
 • Зміна налаштувань гальмування підсилювача (допомога гальм)
 • Відключення функції “Стабілізація причепа” (так що A/M повинен краще їздити і економив паливо)
 • Активація непрямого контролю тиску в шинах (лише якщо є esp, а не для всіх блоків ABS).
 • Активація (заклинання) Встановити кнопку в блоці ABS для правильної роботи системи управління тиском непрямої шин.
 • Функція нагрівання сидінь водія та пасажира.
 • Автоматичне зменшення нагрівання сидіння після повного нагрівання.
 • Зміна звуку сигнальної сирени.
 • Візуальне підтвердження функцій комфорту.
 • Активація/дезактивація функції “денне світло” через меню BC.
 • Активація денного світла через туман
 • Автоматичне перемикання з DHO на майже світло
 • Регулювання яскравості сяйва світильників, відповідальних за функцію “денне світло”
 • Регулювання яскравості голови фар/задніх вогнів
 • Вимкнення “dfl/tfl), коли вимикач ввімкнено

Volkswagen Jetta 2012, бензиновий двигун 1.4 л., 122 л. З., Передній привід, механічна коробка передач. електроніка

Автомобілі в продажу

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

Volkswagen Jetta, 2015

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

Volkswagen Jetta, 2012

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

Volkswagen Jetta, 2014

Як би це не вийшло, я не зміг зняти лампу Dro на правому фарі (вона вийшла більш-менш швидко на лівій частині півгодини приблизно) Я вийшов з положення, знявши колесо і притулок))) гарні розробники блоку-фари!

Розгублено, однак! Мабуть, руки великі!) Я знімаю цю лампу закритою очима

Моя рука не піднімається)))) Я вже зняв фари, я просто не можу її накрутити

Як би це не вийшло, я не зміг зняти лампу Dro на правому фарі (вона вийшла більш-менш швидко на лівій частині півгодини приблизно) Я вийшов з положення, знявши колесо і притулок))) гарні розробники блоку-фари!

Те саме сміття, я не можу відкрутити жодним чином праворуч, без притулку, як це нормально, виходить? Змінено на інші світильники?

Покладіть світлодіоди в Dro, Koreis з гарантією світильники горять, але іноді виходить помилка, що ліва сторона Дро не спалює. Я все.таки змінив світильники місцями, ця помилка виходить на ліві польоти фари не зникає навіть коли ви увімкнете фари і вимкніть DHL. що це може бути?

Справа в самих лампах. У мене є ті, хто вперше вигоріла, змінився на інших, помилка також вийшла, я так далеко їду з цим)

Зареєструйте діоди тут у коментарях Infa (www.Drive2.RU/L/1575689/)

Скажи мені plis, експерти, я не накрутив картридж дро правильно, я не можу його повернути назад. Він обертається, але не виходить. Що робити, щоб зняти його. Скручений на місці, стоїть у гнізді, як і очікувалося.

Фара, мабуть, краще повністю зняти і обережно витягнути картридж, щоб нічого не зламати

Сьогодні я витягнув картридж із Божою допомогою.Дякую за пораду!

Протягом трьох днів він здійснював час до цього картриджа.Скручений силою, згинаючи картридж вниз.

Дякую!У мене було три підходи, 30 хвилин, а це означає ще три. Я вже намагався з плоскогубцями, я взяв верхню лампу.

Дякую!У мене було три підходи, 30 хвилин, а це означає ще три. Я вже намагався з плоскогубцями, я взяв верхню лампу.

Дякую!У мене було три підходи, 30 хвилин, а це означає ще три. Я вже намагався з плоскогубцями, я взяв верхню лампу.

Ні, я цього не вийшов. Він заклинив картридж. Для своїх друзів я змінюю “за часом”

Jetta Volkswagen

Volkswagen Jetta має шість поколінь, але офіційні продажі в нашій країні були лише останніми. Цей автомобіль був побудований на платформі Golf Volkswagen, але на відміну від гольфу, Jetta мав лише седан. Автомобіль не можна було назвати популярним, але попит на нього був чудовим. На жаль, в Росії Джетта була обладнана лише двома двигунами турбонаддув 1.4 потужністю 122 кінських сил і 1.6 потужністю 105 кінських сил. Але є набагато більший за кордоном відбір двигунів, три типу атмосферний бензин, два бензин із прискоренням та трьома дизельними двигунами. Крім того, на деяких рівнях оздоблення талія була оснащена фарами ксенона, що було великим плюсом, оскільки хороше світло безпосередньо впливає на безпеку. У нашій статті ми розглянемо галогенні світильники та звичайні лампи розжарювання.

Типи ламп на Jetta 6

1 лампа далекого і біля світла. Галінська лампа H7 з силою 55 Вт. Циліндрична форма, з двома контактами.

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

H7 галогенна лампа

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

2 лампа переднього туманного світла. галогенна лампа HB4 потужністю 55 Вт. Лампа образної форми з пластиковою основою.Лампа в фарі туману Логан

3 передня поворотна лампа. одноконтактна лампа розжарювання PY21W, 21 Вт помаранчевого кольору.

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

PY21W

4 лампа заднього індикатора фари туманів, зворотного та заднього повороту. одноконтактна лампа розжарювання p21w, 21 Вт.P21w лампа

5 лампа заднього сигналу та розмірів. подвійна лампа розжарювання з металевою основою p21/5 Вт. потужність 21/5 Вт. P21/5W

6 лампи переднього розміру та підсвічування номерних знаків. невелика лампа для одномісної контракту W5W з ємністю 5 Вт.W5W

Заміна середнього світла VW Jetta 6

Щоб замінити ближній світлий світильник, не потрібно зняти блок фари. Але перед початком роботи для цілей безпеки необхідно вимкнути запалювання та витягнути ключ запалювання.

1 Потрібно зняти пластикову захисну кришку лампи, перевіряючи її проти годинникової стрілки.

Заміна Volkswagen Jetta Lapel Lamp Volkswagen Jetta

2 Далі, необхідно скрутити ланцюг лампи проти годинникової стрілки та зняти лампу фари.

Заміна Volkswagen Jetta Lapel Lamp Volkswagen Jetta

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

3 Після того, як вам потрібно зняти стару лампу з картриджа.Заміна лампи Volkswagen Jetta

Збірка здійснюється у зворотному порядку.

Стаття на нашому веб.сайті розмір склоочисників на VW Jetta 6 також буде корисною

Volkswagen Jetta 2016 на Drive2

Салют! Протягом декількох тижнів очі вказівки заблокованої лампочки. ліве близьке світло вийшло до мене. Я злякався вчора, я, як правило, дивився на те, які світильники краще поставити у відповідь, і вибір впав на нічний вимикач Osram Unlimited, я знайшов магазин ближче до роботи, щоб він був на складі та цілодобово. Після роботи він кинувся змінювати світильники, тоді як 2-а цибулина приїхала занадто добре, відмінно, не було б шкода викинути її-я подумав.

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

Суть публікації полягає в тому, що: я замінив праву лампу за хвилину, але ліворуч я ебать lsy більше години. це не крутяться і все, що все, і все. 10 разів скрутив право бачити принцип заміни, сфотографував нутрощі гнізда. але нічого не сталося. Я вже хотів забити і повернутися додому, але відсутність можливості відвідати послугу для заміни та самостійної роботи перемогла. Він зібрав волю в кулак і вуаля-лампа піддався моєму тиску, як курка один раз))

Виявилося, що в правій фарі (збоку стовбура шайби) пластиковий тримач картриджа повинен бути вставлений горизонтально, а потім повернув, як результат, це було б оброблено. Але в лівій фарі, навпаки, тримач повинен бути вставлений під кутом, так що врешті.решт, після повороту, він буде в горизонті. Здається, все просто, але завдяки цій дрібниці, мабуть, я провів більше години на свої криві руки.

У світлі фари я можу лише сказати, що 2 фари світять краще, ніж одна (с) шапка. Куди б вони не пишуть, що термін служби цих цибулин від шести місяців до року. ми перевіримо, тим більше, що я знаємо, як їх змінити, і якщо забуду, я прочитаю ці рядки.

Як змінити DRO на Jetta 6?

Якщо вам потрібно було замінити світильники на ваш автомобіль, і ви ніколи раніше цього не робили, то сьогодні ми поговоримо про заміну автомобіля. Ми зрозуміємо приклад Volkswagen Jetta 2012. Процедура проводиться досить просто і не вимагає додаткових інструментів.

Для початку тут є список та номери автомобілів Volkswagen Jetta 6:

 • Середня світлова лампа (вам потрібно шукати її поруч із розміром, недалеко від центру блоку фари). H7;
 • Невдала легка лампа (вона розташована біля внутрішнього кута кузова фари). H7;
 • Лампа обертання (вам потрібно шукати цю лапу в нижній частині кузова фари, а саме в кутку). PY21W;
 • Dro лампа (розташована трохи нижче лампи для закритого світла). p21w;
 • Розміри лампа. W5W або 2825;
 • Лампа для паркування (шукає її на внутрішній стороні корпусу. А саме в кутку). W5W або 2825.

Особлива подяка виробнику Volkswagen за те, що заміну лампочок можна здійснити, не знімаючи фари з бампера.

З чимось плоским або мінусом викруткою обережно підніміть і потягніть захисні ковпачки.

Поверніть проти годинникової стрілки і вийміть його з фари.

Увага: Не торкайтесь нової лампи пальцями, це загрожує його швидким вигоранням. Якщо раптом це сталося, обережно видаліть сліди тканиною.

Пам’ятайте, що ми завжди настійно рекомендуємо використовувати якісні матеріали. Не китайський. Як кажуть, Степінг платить двічі. І щоб не виконувати похмуру роботу двічі, не переслідуйте заощадження. Успіх у ремонті! Любіть і слідкуйте за своїми автомобілями.

Згідно з офіційними даними, оновлений китайський.кросовер Changan CS55 буде представлений у Росії в чотирьох рівнях обробки.

Машина буде продана з одним варіантом двигуна. Отже, 1,5-літровий пристрій живлення, потужність якого становить 143 кінські сили під капотом. Пара. механічна або автоматична коробка передач. Привід у всіх рівнях обрізки виключно спереду.

Основною особливістю оновленого кросовера є ключ запалювання, який здатний шукати автомобіль на стоянці. Салон має багатофункціональне кермо з великою кількістю кнопок, які значно полегшують процес роботи для водія, що робить його безпечним.

Мультимедійна система з цифровим екраном, системою ABS, двозонним кліматичним контролем та підсвічуванням, яка навіть знаходиться в багажнику. Виробники впевнені, що кросовер буде користується попитом на російському ринку. Продаж моделей розпочнеться до кінця цього року. Вартість кросовера буде оголошена лише після появи автомобіля у дилерів бренду.

Лідери японської автомобільної турботи Nissan видав офіційний патент на новий седан Sentra.

Отримані документи допоможуть виробникам розпочати продаж автомобіля на російському ринку. Враховуючи фотографії в патентних документах, ми можемо сказати, що ми говоримо про оновлену модель Nissan Sentra, яка була представлена ​​навесні цього року в рамках автосалону в Лос.Анджелесі.

Нові сидіння, сучасний мультимедійний кермо та повноцінний цифровий комплекс буде встановлений у машині, що дозволяє водієві з комфортною та зручністю керувати автомобілем. Седан буде обладнаний 2,0-літровим живленням, потужністю 149 кінських сил, працюючи в парі з варіатором.

Продаж автомобіля на ринку США розпочнеться в першому кварталі наступного року. У той же час, седан з’явиться в Росії не раніше 2021 року. Вартість автомобіля навіть для американського ринку ще не озвучена.

У соціальних мережах, фотографії оновленої моделі газелі Далі, створеної в 2006 році дизайнером Геннаді Рябовим, який відповідав за дизайн та макет автомобіля.

Незалежні дизайнери скористалися цими фотографіями та уявляли, якою може бути сучасна модель газеля, починаючи з цих ескізів.

Представлена ​​версія виявилася нереальною, оскільки її відрізняли кутовим фронтом радіатора. Відмітною особливістю цієї моделі може бути дзеркала заднього виду, розташовані на одній нозі, а також видатні дверні ручки. Зауважте, що фотографії представлені у двох версіях, а другий з них близький до серійних.

Нагадаємо, що автомобіль доступний для клієнтів з двома двигунами. Основне обладнання оснащене 2,7-літровим двигуном, потужність якого становить 107 кінських сил. Ви можете придбати автомобіль з ціною з 1400 000.

Також клієнтам пропонували дизельний двигун, оснащений 2,8-літровим блоком, потужність якого становить 150 кінських сил, поєднана з ручною коробкою передач. Ви можете придбати автомобіль, починаючи з 1540 000.

Детальніше: Заміна задньої підставки Ніссан Приклад 12

габаритні вогні

Встановлення цих світильників у Volkswagen Jetta 6 P21/5W або світлодіодів здійснюється так само, як і попередні пристрої. Місце їх заміни в передній частині блоку-фон-це ліхтар.

Ціна такої настройки варіюється від марки виробника та типу лампи. MTF LED Products з тривалим терміном обслуговування коштуватиме 950, набір з 2.х ламп розжарювання коштує 95, Bosch. 150

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

Заміна DRO на Jetta 6 зроблена відповідно до подібного сценарію роботи з сусідньою лампою. Ці освітлювальні пристрої розташовані в блок.апараті, нижче основних ламп H7. Вам слід повернути пластикове замок проти годинникової стрілки, а потім виконати ту саму операцію з самою лампою і вийняти з гнізда.

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

Щоб замінити туман на Jetta 6, знадобиться трохи більше часу. Процедура проводиться так:

 • Обережно вийміть накладку, піднімаючи край пластиковим шпателем і звільнивши її від засувки.
 • Відкрутіть кріпильний гвинт.
 • Принесіть до себе фари PTF і трохи до дна.
 • Відключіть роз’єм з проводами, натиснувши фіксатор для цього.
 • Розгорніть пристрій проти ходу годинника, витягніть його.
 • Покладіть нову лампочку туману в Jetta 6.
 • Виконайте встановлення у зворотному порядку.

Лампочки в Jetta 6. витратні матеріали, їх слід змінити при невдачі. Вони допомагають водієві оцінити ситуацію доріг, розповісти решті водіїв про маневри їх автомобіля.

Заміна поблизу ламп на Volkswagen Jetta 6 показано у відео нижче:

Незалежна заміна Dro Volkswagen Jetta 6. Тема цього відео:

Денні бігові вогні: вибір очевидний

Денні бігові вогні (DRO) були винайдені в країнах Скандинавії. Справа в тому, що через їхню позицію, навіть протягом дня це дуже темно, тому місцеві власники автомобіля повинні були тримати фари цілий день. Однак, як відомо, ця операція фари не закінчується дуже добре. Тому вони вирішили шукати альтернативу і, звичайно, знайдені. вогні шасі. Сьогодні їх можна побачити на всіх сучасних моделях автомобілів. Версія для прогулянок у версії налаштування зараз вважається основною прикрасою будь.якого автомобіля, в тому числі на Volkswagen Model Jetta.

Денні бігові вогні. це тип спеціальних фар, які були створені для того, щоб зробити машину більш помітною як для пішоходів, так і для інших учасників у дорозі. Не буде зайвим згадати, що зараз ДАІ зобов’язує абсолютно всі транспортні засоби постійно тримати ці фари в державі. І всі автомобілі повинні мати подібний дизайн.

Ну, якщо ваш автомобіль Volkswagen Jetta був випущений до 2011 року, і у вас немає таких вогнів, оскільки цей пристрій на автомобілях просто не був до 2011 року. Це все одно буде недостатнім приводом для вас працівникам ДАІ. Як результат, ви можете легко зіткнутися з покараннями з їхнього боку.

У цьому випадку ви постійно включите фари поруч, що призведе до дуже сильного збільшення споживання палива під час вашого руху. За приблизними оцінками, близько 0,3 літра на годину, протягом року ця цифра наближається до рівня 95 літрів. Крім того, багато водіїв, залишаючи машину, забудьте вимкнути ці фари, що призводить до категорії батарей.

Порада

Якщо ви помітили, що ваші навігаційні вогні вигоріть занадто часто, може виникнути помилка заміни. Справа в тому, що ви не можете торкнутися колби галогенних ламп голими руками. Найкраще працювати в нових бавовняних рукавичках без бруду та інших недоліків. Справа в тому, що жирний відпочинок, що залишився на лампі, може кілька разів зменшити термін служби обслуговування. І для того, щоб видалити забруднення, достатньо просто витерти колбу тканиною, змоченою в спиртному розчині.

І, звичайно, не забувайте, що після заміни світильників може знадобитися коригування фари.

Як змінити передні світильники Jetta 6

Не потрібно зняти фари, щоб замінити світильники, тому не потрібні інструменти. За винятком плоскої викрутки акцій для зняття захисних ковпачків. Лампи змінюються відповідно до загального принципу: дістатися до картриджа, поверніть його проти Sentry, вийміть картридж із фари, змініть лампу, встановіть його назад.

Ви не можете доторкнутися до голих рук склянки галогенних/ксенонових світильників, оскільки сліди, що залишилися на них, призведуть до раннього спалювання лампи. Ви можете очистити склянку світильника за допомогою серветки, зволоженого спиртом.

Заміна ближньої легкої лампи Jetta 6

Лампа сусіда розташована поруч із розміром, біля центру блоку фари. Відкрутіть пластикову захисну кришку лампи, повернувши її на чверть повороту проти годинникової стрілки. Потім поверніть картридж лампи на чверть проти Sentry і дістаньте картридж із лампи. Витягніть стару лампу з картриджа і встановіть нову, а потім вставте картридж і поверніть його на чверть за годинниковою роботою.

Краще зняти кришку, яка захищає близьке світло від пилу і для того, щоб зробити її зручнішою для зміни розмірів або ламп DHO.

Заміна передніх розмірів Jetta 6

Необхідно повернути картридж лампи проти годинника, витягнути картридж і зняти лампу. Встановіть в картридж і вставте її в гніздо фари, повернувши годинник картриджа.

Заміна DHU Lamp Jetta 6

Лампа денних бігових вогнів трохи нижче лампи ближнього світла. Вам слід перетворити чорний пластиковий язик на чверть повернення проти Сентрі, перш ніж витягнути лампу з фари. Потім натисніть і поверніть на чверть повороту проти Sentry, щоб витягнути лампу з картриджа. Установка у зворотному порядку.

Заміна високої легкої лампи Jetta 6

Лампа з легкої їжі розташована поруч із внутрішнім кутом корпусу фари. Спочатку вам потрібно зняти захисну шапку, а потім повернути основу світильника на чверть повернення проти Sentry і витягніть лампу. Відключіть стару лампу, встановіть нову, не торкаючись скла або працюючи в рукавичках. Встановіть ламповий картридж назад.

Заміна паркувальних вогнів Jetta 6

Світлова лампа для паркування (стоянкові вогні, парковка) розташована поруч із внутрішнім кутом кузова фари. Щоб зняти лампу, слід скрутити невелику чорну основу на чверть повороту. Потім від’єднайте стару лампу, підключіть нову та встановіть у зворотному порядку.

Заміна лампи 6 повороту Jetta 6

Лампа обертання розташована в нижньому внутрішньому куті корпусу фари. Необхідно повернути великий чорний язик лампи проти щогодини на чверть повороту і дістати лампу з фари. Потім натисніть і поверніть лампу, витягуючи її з картриджа. Установка у зворотному порядку.

При заміні світильників на Jetta 6 може виникнути такі питання:

один

Розташування світильників у передній лівій фарі VW Jetta 2012.

2

3

чотири

Поверніть кришку 1/4 повороту проти годинникової стрілки.

5

Поверніть картридж 1/4 проти Sentry.

Середня світла лампа, що позначає Philips H7 12V 55W

Поверніть картридж проти Sentry 1/4.

Від’єднайте лампу. Установка у зворотному порядку.

Від’єднайте лампу Dro. Установка у зворотному порядку.

Поверніть лампу на 1/4 обороту проти Sentry.

Laque Light Lamp Osram H7 12V 55W.

Поверніть язик 1/4 проти Sentry і дістаньте лампу.

Натисніть і поверніть лампу 1/4 проти Sentry, щоб відключитися від картриджа.

Вирушаючи в довгу поїздку, яка може зайняти кілька годин, а то й дні, дуже важливим моментом є питання про те, щоб забезпечити чудову видимість на дорозі, незалежно від часу доби. Якщо автомобіль має проблему з освітленням, то необхідна термінова заміна сусідньої лампи з Volkswagen Model Jetta. Не потрібно говорити, що погана видимість на дорозі є небезпечним фактором, якого слід уникати якомога більше.

Варто сказати, що завдяки німецьким розробникам навіть незалежна заміна сусідньої лампи автомобілем Volkswagen Jetta відбувається за лічені хвилини, оскільки сама фара не потрібно зняти. Перш ніж розпочати заміну, необхідно відключити дріт маси від акумулятора, а також перевірити електричний ланцюг та відповідний запобіжник. Не забувайте, що якщо джерело світла вигоріло кілька хвилин тому, то може бути гарячим, тож не слід торкатися його голими руками.

Заміна загальних вогнів VW Jetta v 2010

Обернувся і все спрацювало. Однозначно є різниця від рідного світла. І на шосе я завжди вмикаю звичайний білий відтінок. Я їхав, звичайно, я зробив це безкоштовно і провів вихідний день з вигодою. Наведені вище креслення показує заміну лампи лівого загального вогню.M1- в лівій фарі.

Ви можете очистити склянку світильника за допомогою серветки, зволоженого спиртом. Заміна ближньої легкої лампи Jetta 6 сусіда розташована поруч із розміром, біля центру блоку фар.

Відкрутіть пластикову захисну кришку лампи, перетворивши її на поворот.швидкість годинника. Потім поверніть картридж лампи на чек проти Sentry і дістаньте картридж із лампи.

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

Витягніть стару лампу з картриджа і встановіть новий, а потім вставте картридж і поверніть його на чек за годинником. Краще зняти кришку, яка захищає близьке світло від пилу і для того, щоб зробити її зручнішою для зміни розмірів або ламп DHO.

Заміна Volkswagen Jetta 6 світильників

І він виявив, що доступ до лівої фари майже заблокований коробкою повітряного фільтра, зазор між ними від сили. Побачивши таку жалюгідну картину. я вирішив не обдурити, а робити все через дилера. Для заміни лампочок вони порахували мене, за умови, що лампочки будуть моїми, я вважаю, що така ж сума пішла б самі цибулини.

volkswagen, jetta, лампочка, інтернет, натисніть

Наступного дня підписався на 14 годин. Ранок вечора мудріший. з другом вони вирішили виграти ліву феру. Перш за все, вони оглянули місце передбачуваного доступу до фар. На задані креслення показано заміну лівої лампи для руху в денний час.L Як змінити розміри на Volkswagen Jetta 5 даних малюнків показує заміну лампи лівого загального вогню.M1- в лівій фарі.

Заміна передньої сторони сторони заднього лампи 1 для заміни ламп фари не для видалення.