Де термостат на Volkswagen Polo. Заміна термостата на Volkswagen…

Термостат на Volkswagen Polo

Термостат на Volkswagen Polo. Це адаптер клапана, відповідальний за розподіл тепла до механізованої частини автомобіля.

Принцип роботи пристрою полягає в тому. Закрите положення клапана дозволяє двигуну швидше досягати робочої температури, що забезпечує менший витрата палива, а також продовжує термін експлуатації компонентів. ВІДЧИНЕНО. покращує якість охолодження функціональних частин двигуна з антифризом, що допомагає зняти тепло з деталей та підтримувати робочу температуру.

Вибір термостата для Volkswagen Polo: огляд аналогів та оригінальних компонентів

Правильно функціонуючий термостат забезпечує надійну та тривалу роботу двигуна: активна регулювання температури мінімізує вплив теплових вібрацій, зменшуючи як знос деталей, так і збільшення споживання нафти або охолоджуючої рідини.

Директор Країна випуску сумісності коду продавця з температурою об’єму двигуна товщини клапана,
Топ Данія 104529 1,4, 1.6 дев’яносто два 3,65 230
Ніппарти Німеччина J1530900 1,4, 1.6 88 3,65 265
Асам Швеція 30654 1,4, 1.6 87 3,65 170
Лицар Швеція Редакція.1517489887 1,6, 1,8 95 4.37 210
Глобус КНР 36-2412 1.8 дев’яносто два 4.37 200
Належність Бельгія 160028110 1,8, 2,0 95 4.37 310
Лицар Швеція Редакція.1517141087 2.0 дев’яносто два 4.37 280

Примітка! Для стабільної роботи системи охолодження рекомендується вибрати термостат за допомогою вин-номер автомобіля або перевірки сумісності частин частин на офіційному веб-сайті VAG.

В іншому випадку є шанс неправильної роботи пристрою на транспортному засобі: клапан може відкритись до або після досягнення оптимальної температури двигуна.

Під час тривалої роботи неправильно відібраний термостат значно зменшує експлуатаційний термін експлуатації двигуна, який загрожує регулярним перегрівом, падінням потужності двигуна, потребою в ранній заміні нафти або основного ремонту.

.2. Volkswagen Polo. Система охолодження. Слива та заправка теплоносія. Перевірка та заміна термостатів.

Ми зливаємо рідину з системи охолодження, коли демонтуємо термостат або їх корпус, датчик температури теплоносія, насос теплоносія, радіатори системи охолодження та обігрівача, шланги системи, а також при ремонті двигуна. Ми проводимо роботу над спостережною канавою або шляхопроводом. Вийміть каламутну панель моторного відділення (див. “Видалення каламутної панелі моторного відсіку”). Якщо двигун гарячий, необхідно дозволити йому охолонути і втратити зайвий тиск у системі охолодження.

відвертаючи пробку танка розширення. Ми замінюємо широку ємність об’ємом щонайменше 6,0 літрів для збору рідини під нижньою трубою радіатора. Щоб знизити інтенсивність стренду рідини в початковий момент, ми обгортаємо пробку.

Стисніть кінці кріплення затискача шланга до нижньої труби радіатора і, переміщуючи затискач уздовж шланга.

Зніміть шланг з труби радіатора і злийте рідину в заміну ємності. Щоб прискорити стік рідини, поверніть пробку розширювального резервуара. Після осушення рідини ми покладемо шланг на радіаторну трубу і фіксуємо його затискачем. Вилийте рідину в резервуар для розширення до максимальної позначки. Повторне використання виснаженого теплоносія заборонено. Нехай двигун і дозвольте йому працювати з простою швидкістю, поки двигун не зігріться. Під час роботи двигуна ми контролюємо рівень рідини в резервуарі для розширення і, якщо необхідно, додаємо рідину. Після включення вентилятора радіатора зупиніть двигун і знову перевірте рівень рідини в баку. При необхідності додайте рідину до розширювального резервуара і оберніть пробку.

Перевірка та заміна термостатів

Ми проводимо перевірку термостатів з порушенням термічного режиму роботи двигуна, коли двигун перегрівається або температура теплоносія не досягає стандартних значень. Експлуатація основного термостата може бути оцінена автомобілем. Після запуску холодного двигуна нижній шланг, який дозволяє від радіатора, повинен залишатися холодним на деякий час. У той же час клапан термостата закрито, а рідина циркулює невелике коло головки блоку циліндрів, обходячи радіатор. Після того, як температура теплоносія досягає 87 ° С, нижній шланг радіатора повинен почати швидко нагріватися, що вказує на початок циркуляції рідини у великому колі. Продуктивність додаткового термостата можна оцінити лише після його демонтажу. Щоб перевірити та замінити термостати, ми витікаємо рідину з системи охолодження двигуна (див. “Сливова та заправка охолоджуючої рідини”). Від’єднайте блок проводів проводів від роз’єму датчика температури теплоносія (див. “Видалення датчика температури теплоносія”).

TORX T-25, поверніть три гвинти з самостійним поступовом (один самостійний гвинт у фотографії не видно шлангом), що кріплять кришку додаткового термостата.

і, не відключаючи шланг від кришки труби, ми беремо кришку з клапаном та пружиною термостата від розповсюджувача теплоносія.

Ми виймаємо пружину та клапан термостата з кришки.

Підключення кришки фланцем розподільника ущільнюється гумовим кільцем.

Ми видаляємо пробку з перемикача термостата з ділянки розповсюджувача.

Елементи додаткового термостата: 1. циліндр; 2. клапан з герметичним кільцем; 3. весна; 4. Обкладинка.

Торкс-гвинти TORX T-25 TORX вилучаються з кришкою основного термостата до дистриб’ютора.

і візьміть кришку з клапаном та пружиною від дистриб’ютора.

Ми виймаємо циліндр головного термостата з гнізда дистриб’ютора.

Елементи основного термостата: 1. циліндр; 2. клапан з гумовим кільцем; 3. весна; 4. Обкладинка. Щоб перевірити термостат, опустіть його циліндр у прозору посудину з охолоджуючою рідиною. Ми нагріваємо посудину, одночасно перемішуючи рідину і контролюючи термометр на початку руху стрижня циліндра. У справному термостаті повітряний стрижень повинен починати просуватися при температурі 87 ° С (основний термостат) або 103 ° С (додатковий термостат). При температурі рідини 102 ° С (основний термостат) або 120 ° С (додатковий термостат) циліндровий стрижень повинен бути повністю розширений. стрижень стрижня становить щонайменше 8 мм. Встановіть термостат у зворотному порядку. Герметичні кільця клапанів та кришка термостатів повинні бути замінені новими. При встановленні не плутайте циліндри основних та додаткових термостатів. Незважаючи на однаковий розмір, циліндри не відповідають температурі відкриття.

Заміна вентилятора електродвигуна та перевірка радіатора

Набагато гірше, якщо сіль проблеми є виною вентилятора або подачі повітря. У цьому випадку вам доведеться змінити електродвигун, який дорого на автомобільному ринку.

Послідовність дій для заміни електродвигуна вентилятора:

 • Вийміть “мінус” з клеми акумулятора.
 • Ми демонтуємо коробку для одягу та його звукоізоляцію: відкрутіть три гвинти та виймають накладку на приладовій панелі з плоскою викруткою, а потім виймають звукопроникну завісу і, нарешті, переміщуємо кришку коробки осейами.

Якщо, замінивши інженерний двигун, радіатор все ще погано потепліє, то проблему проблеми потрібно шукати в самій системі. Найбільш жахливим діагнозом є “смерть” радіатора. Слабка передача тепла та перегрів двигуна є основними критеріями несправності.

Причиною їх виникнення є безвідповідальний підхід до роботи нагрівача. Як і будь.який інший життєво важливий вузол автомобіля, радіатор потребує ретельного догляду. Періодичне промивання “акумулятора”. це один із важливих кроків, які повинен зробити кожен автомобіліст. Однак, якщо будь.яка видовищна людина може визначити зовнішній бруд, то не кожен автомобіліст здогадується про внутрішні “сюрпризи”. Саме блокування внутрішніх поверхонь автомобільного радіатора найчастіше стає спотиканням у хорошій роботі плитки.

Зовнішній бруд від “акумулятора” полоа поло, можна змити звичайною водою під незначним тиском. При використанні спеціального обладнання “Karcher” важливо спостерігати за відстані. щонайменше 15 см від поверхні радіатора та слабкий тиск води. Ще один варіант. це стандартне замочування у воді з очисним розчином. Цей метод є більш ефективним, оскільки не тільки зовнішні родовища, але й внутрішній бруд змиваються з пристрою.

Два основні джерела забруднення «нутроща» обігрівача. іржі та відпрацьовували моторне масло, яке може проникнути в систему внаслідок пошкодження живлення.

Перевірте внутрішні частини радіатора седанів Polo. Сайти, куди не входить опалення, залишатимуться холодними. Важлива рекомендація. в такому перевірі ні в якому разі не торкаються деталей радіатора після тривалої поїздки, оскільки ви можете отримати серйозні опіки. Процедура повинна здійснюватися відразу після включення двигуна.

Найбільш помітним показником наявності забруднень у системі є каламутний колір теплоносія. Якщо антифриз “погіршувався”, його слід змінити якнайшвидше. Під час процедури заміни ви не повинні бути надмірно ревними: як тільки колір приймає його первісний відтінок, це означає, що в систему виливається чистий антифриз. Часте «промивання» шляхом промивання може порушити захисну плівку, створену антикорозійними добавками охолоджуючої рідини.

Класифікація поверхні може спричинити їдку соду, яка часто використовується в промисловості та для домашніх потреб. Осад з лугу роз’єднує внутрішні «органи» радіатора, що спричинить за собою дорогий ремонт.

Нарешті, якщо плита не зігріває і не працює погано після всіх процедур, то можливий лише найсумніший результат подій для власника “німецького”. тіло радіатора пошкоджено. Основним симптомом “хвороби” є витік антифризу з системи.

У цьому випадку ремонт охолоджуючого елемента влетить у власника седана поло в копійку. Незалежна робота, звичайно, заощадить фінансові ресурси, але процес є досить споживаючим: вам потрібно розібрати передню частину автомобіля. зняти бампер і голову, демонтувати вхід повітря та вентилятор системи охолодження. Робота займе більше однієї години вільного часу.

Седан

Заміна несправного термостата та перевірка антифризу причин може бути багато. Одним з головних винуватців є несправний термостат полова Поло. Наприклад, під час руху з низькою швидкістю в пробці, плита все ще може видавати певну кількість тепла, але, виїжджаючи з доріжки, зустрічний вітер охолоне радіатор, і весь позитивний ефект плитки піде на нікче.

На вольксвагенському поло в тілі седана в корпусі розповсюджувача води є два термостати. Процедура заміни пристрою не спричинить великих ускладнень навіть у початківців. Злийте робочу рідину з системи. Ми піднімаємось під капот і знаходимо термостат.

термостат, volkswagen, polo

На його кришці знаходиться вихід шланга радіатора, який необхідно вивезти в бік, попередньо натисаючи вільні кінці затискача. Ми відкрутимо три болти на обкладинці термостата.

термостат, volkswagen, polo

Ми виносимо весну та спеціальний клапан від розповсюджувача води. Ми виймаємо термостат із справи. Обов’язково змініть кільце щільності термостата. Ми робимо ті самі маніпуляції з додатковим термостатом.

Ми перевіряємо, чи працюють пристрої: ми контролюємо зміни в індикаторах пристрою. Основні умови, з якими повинен відповідати робочий термостат: якщо один із пристроїв або обидва не відповідає індикаторам, він повинен бути замінений. Ми збираємо все у зворотному порядку і перевіряємо, чи працює плита належним чином. Якщо проблема збережена, а система нагріву не зігрівається, то слід продовжувати перевіряти радіатор.

Як самостійно змінити термостат?

Сучасні термостати не вдається досить рідко. Причиною цього є, по.перше, простота його проектування, а не часто працюю в ньому мобільних механізмів. Однак іноді він також руйнується, і в цьому випадку його потрібно змінити (на жаль, термостат не відновлюється автомобілем).

Ми вже знаємо, як знайти місце, де знаходиться термостат; Крім того, ми знаємо, що це всередині нашого власного корпусу, який нам потрібно буде розібратися, щоб змінити його. Давайте розпочнемо!

 • Новий термостат з подібними характеристиками, а також укладанням.
 • Клавіші відповідних розмірів та викруток для відкручення стоку радіатора, послаблюючи затискач на шланзі радіатора, відкручуючи випадок термостата.
 • Герметик.
 • Чистий контейнер для осушення антифриз (з об’ємом щонайменше 2-3 літра).
 • Шматок марлі або антифризу для заміни дренованого.
 • Ганчір’я.
 • Можливо, вам знадобиться кіянка.
 • Скребок.
 • Затисніть розмір шланга радіатора.

Перш за все, необхідно частково злити рідину з системи охолодження (загалом вам все одно потрібно придбати новий термостат для заміни, і ви повинні це зробити). При нормальній верхній установці термостата вам потрібно буде стікати лише частину системи охолодження. Не злити його в той час, коли двигун гарячий. ви можете ошпарювати. Зачекайте, поки двигун охолоне, і лише тоді перейдіть до заміни термостата.

Злийте теплоносій із спеціального крана радіатора під капотом або з нижнього шланга, поки його рівень не опуститься нижче рівня термостата. Якщо у вас немає заміни об’єднаного антифриз, то ви можете знову використовувати об’єднаний антифриз. Для цього злийте його в чисту ємність, а потім відфільтруйте через марлю, перш ніж виливати назад.

 • Відключіть верхній шланг від корпусу термостата, послаблюючи затискач і обережно витягуючи шланг з труби. Доцільно підключити відкритий кінець шланга ганчіркою для захисту системи від бруду та сміття. Принаймні, знайдіть відключений кінець шланга вертикально вниз і тримайте його подалі від місця вашої роботи.
 • Відкрутіть гайки або болти, що кріплять корпус термостата, щоб змінити його. Якщо справу неможливо легко підняти після того, як ви його відкрутили, не бійтеся. це часто турбує. Обережно торкніться його шматочком дерева. Якщо можливо, не натискайте і не вибирайте його за допомогою викрутки. щоб ви могли пошкодити її, що згодом ви можете призвести до витоку антифризу.
 • Після зняття тіла вийміть замінений термостат, а також підключіть отвір ганчіркою, щоб запобігти бруду та сміття від системи охолодження. Якщо двигун зараз холодний, але термостат (точніше, його клапан) відкритий, це означає, що він застряг, і його потрібно змінити. В іншому випадку перевірте його в сковороді з окропом.
 • Перш ніж встановити новий термостат за допомогою скрепера, видаліть усі сліди старої прокладки на стику термостата. Пам’ятайте, що отвір у випадку термостата повинен бути клацанням.
 • Вийміть ганчірку і вставте новий термостат та нову прокладку. доцільно змазати його герметиком. Багато термостатів оснащені певним чином, і це має значення, яку сторону ви встановлюєте. найчастіше, з одного боку. Температура відкриття зазвичай відзначається на ободі термостата.

термостат, volkswagen, polo

Що це за послуга?

Термостат є частиною системи охолодження, він регулює температуру теплоносія в двигуні. Термостат.це металевий клапан з вбудованим тепловим елементом. Він може бути відкритим або закритим. Коли термостат закривається, він утримує теплоносій у двигуні. Коли температура двигуна досягає певного значення, термостат відкривається, що дозволяє циркуляції охолоджуюч. Циркуляція рідини циркулії запобігає перегріву двигуна. Якщо термостат не відкриється через свою несправність, двигун перегрівається. Якщо термостат не закривається через його несправність, двигун ніколи не може нагріватися до оптимальної температури (~ 95 ° С). Під час роботи двигуна термостат відкривається і закривається багато разів. Відмова цього конкретного компонента системи охолодження найчастіше призводить до перегріву двигуна.

Автомобілі. це складні системи, які мають багато функціональних вузлів, які дозволяють йому працювати як єдиний механізм, це включає трубку EGR, яка допомагає очистити вихлоп.Термостат підтримує постійну температуру. У двигуні він розміщується безпосередньо в системі охолодження для регулювання потоку теплоносія. Заміна термостата потрібна, коли швидкий перегрів двигуна або його погане опалення.Вам ще потрібно замінити шків колінчастого вала.

Розташування елемента

Заміна термостата, ціна якого сьогодні цілком доступна для всіх власників автомобілів, повинна бути вчасно здійснена. Розташування цього пристрою буде залежати від дизайнерських особливостей машини, моделі та макета. Рекомендується змінити термостат для профілактики на 100-150 тисяч. км.

Особливості процедури

У деяких випадках корпус термостата може бути замінено. На початку процедури переконайтеся, що пристрій повністю охолонув після закінчення його робочого циклу. Продуктивність пристрою перевіряється досить просто. Для цього потрібно запустити машинний двигун і торкнутися нижнього шланга радіатора. Він повинен бути холодним і нагріватися лише після того, як охолоджуюча рідина досягає 900. У будь.якому випадку, цей процес є досить складним, тому, якщо немає досвіду, доцільно звернутися до майстрів на станції технічного обслуговування.

Заміна термостата на Volkswagen Polo на двигун 1.6 AEE

Інформація застосовна для автомобілів з двигунами AEE:

Volkswagen Polo 3 / Volkswagen Polo 3 (6N1) 1995. 2000 Volkswagen Polo Classic / Volkswagen Polo Classic (6V2) 1996. 2002 Volkswagen Polo Variant / Volkswagen Polo Option (6V5) 1994. 2002

Volkswagen Golf 3 / Volkswagen Golf 3 (1H1, 1H5) 1992. 1998 Volkswagen Vento / Volkswagen Vento (1H2) 1992. 1998

Skoda Octavia A4 / Skoda Octavia A4 (1U2) 1997. 2010 Skoda Octavia Combi A4 / Skoda Octavia Combi A4 (1U5) 1998. 2010 рік

Skoda Felicia / Skoda Felicia (6U1) 1995. 2001 Skoda Felicia Combi / Skoda Felicia Combi (6U5) 1997. 2001

Сидіння Ibiza 2 / Sesat Ibiza 2 (6K1) 1993. 2002 Seat Cordoba / Cordoba Sesat (6K2) 1993. 2002 Seat Cordoba Vario / Cordoba Corda Cordi (6K5) 1997. 2002 р. Інка / сидіння (6K9) 1996. 2003

Термостат відмовився працювати. Двигун прогріється до максимум 70 градусів. Я вирішив змінити це на вулиці. Термостат був обраний у магазині каталогу: VW Polo 1.6 1997 р. Але чомусь інша річ написана на коробці. (Я беру стоянку)

На вечерю температура за борт.23. Ми починаємо, тепло.

І поки ми не охолонемо негайно працюючи. Ми замінюємо під радіатором (чашка, басейн). Зніміть нижню трубу радіатора.

У той час як антифриз зливається, аналогічно вийміть верхню трубу (3) до термостата, знявши шланг (4) з резервуара (заважає).

І ми отримуємо термостат. (Старий показує сильно наклеююче стебло (яке право) застрягло)

Покладіть новий з новим ущільнювальним кільцем і зібрати у зворотному порядку.

Ми починаємо трохи чекати, і ось результат. (Фото можна побачити). Піч 3 положення, мороз.22.

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль. Подивіться на її автомобілі, побудовані на платформі вашого автомобіля. З високим ступенем ймовірності, інформація про ремонт та обслуговування підходить для вашого автомобіля.

Заміна седана термостата

Необхідність видалення термостата може виникнути, щоб замінити його на нестабільний температурний режим двигуна. Перегрівання або недостатнє нагрівання.

Щоб перевірити термостат на машині, дайте холодному двигуну і торкнутися нижнього (скидання) шланга радіатора рукою.Він повинен бути холодним. Після того, як температура теплоносія досягає 103-105 ° C, шланг повинен швидко нагріватися. що вказує на початок рідкого кровообігу вздовж великого контуру. Якщо цього не відбудеться, видаліть термостат і перевірте його продуктивність.

На седані Volkswagen Polo у випадку з розповсюдженням води встановлено два термостати, головне та додатково.

Вам знадобиться: ключ Passatigi, Torx T25. один. Злийте рідину з системи охолодження двигуна

Стисніть вільні кінці затискача кріплення вилученого шланга радіатора до кришки термостата, перемістіть затискач уздовж шланга

Переверніть три гвинти для встановлення кришки термостата до корпусу розповсюдження води.

Вийміть пружину з корпусу розповсюдження води.

Зніміть ущільнювальне кільце кришки термостата, замініть пошкоджене кільце новим.

Другий термостат видаляється аналогічно.

Щоб перевірити, опустіть термостат у контейнер з теплоносієм, нагрітим до 78-80 ° C. Поступово нагріваючи воду, стежте за температурою початку термостата (переміщення стрижня означає, що відкриває клапан термостата).

Термостат системи охолодження вважається справним в таких умовах:

Встановіть термостати та всі вилучені деталі в порядку в зворотному видаленні.

Проблема з термостатами добре не зігріває плиту Volkswagen Polo

Причин може бути багато. Одним з головних винуватців є несправний термостат полова Поло. Коли пристрій застрягає, у великому колі спостерігається постійний циркуляція теплоносія, завдяки якому температура нагріву в кабіні різко падає. Наприклад, під час руху з низькою швидкістю (наприклад, у пробці), плита все ще може видавати певну кількість тепла, але під час подорожі на шосе, зустрічний вітер охолоне радіатор, а весь позитивний ефект плитки піде до нічого. Несправність термостата лікується лише одним способом. його заміна.

На вольксвагенському поло в тілі седана в корпусі розповсюджувача води є два термостати. Один з них. головний, другий. додатковий.

Процедура заміни пристрою не спричинить великих ускладнень навіть у початківців. Для роботи вам потрібні ключі з головами та парою викруток. плоскими та перехресними.

 • Злийте робочу рідину з системи.
 • Ми піднімаємось під капот і знаходимо термостат.
 • На його кришці знаходиться вихід шланга радіатора, який необхідно вивезти в бік, попередньо натисаючи вільні кінці затискача.

Ми відкрутимо три болти на обкладинці термостата.Зніміть кришку.Ми виносимо весну та спеціальний клапан від розповсюджувача води.

Обов’язково змініть кільце щільності термостата.Ми робимо ті самі маніпуляції з додатковим термостатом.Ми перевіряємо, чи працюють пристрої: нагрійте теплоносія до температури 80 ° С і опустіть у нього термостат. Ми контролюємо зміни в індикаторах пристрою. Основні умови, з якими робочий термостат повинен відповідати: при 87 ° С, клапан основного пристрою повинен почати відкриватися. На позначці 102 ° C клапан повинен бути повністю відкритим. Початок відкриття додаткового термостата відноситься до 103 ° C, а повне відкриття його клапана. 120 ° C.

Якщо один із пристроїв (або обох) не відповідає цим показникам, то його потрібно замінити.Ми збираємо все у зворотному порядку і перевіряємо, чи працює плита належним чином.

Якщо проблема збережена, а система нагріву не зігрівається, то слід продовжувати перевіряти радіатор.

Найпопулярнішою проблемою у нагрівачі седанів Поло є утворення повітряної пробки. Це може статися з різних причин: з банальною заміною антифризу, виконаною погано, а також внаслідок порушення герметичності насоса або кришки розширення резервуара.

Найчастіше звичайне промивання системи охолодження стає основною гидотою нагрівача. Перш ніж почати знімати пробку, слід перевірити, чи працює сигнальна лампа над “охайним”, який відповідає за моніторинг температури охолоджуючого рідкого рідкого.

Якщо це працює, то ми слухаємо вентилятора. Його неправильна робота вказує на наявність несправності в радіаторі. Тепле повітря, що надходить з нагрівача. вентилятор зламаний, холодно. в системі утворилася пробкова пробка.

Повітря видаляється просто: вимкніть двигун, дайте йому охолонути, вести кришку з резервуара для розширення і знову запустіть двигун. Через п’ять хвилин кришку можна поставити на місце. пробку знімають. Загалом, при заміні антифризу на седані поло, іноді рекомендується «зондувати» шланги радіатора рукою, щоб рідина краще розподілена через систему.

Дизельний двигун 1.4-/1.9-I-PD-TDI

Термостат розташований спереду в блоці циліндрів, поруч із зондом.

Видалення

Злити охолоджуючу рідину, см. Попередній розділ.

Дизельний двигун 1.4-I-PD-TDI: Видаліть генератор, CM. З. 65.

Зніміть з з’єднувальної труби.2- У блок циліндра шланг охолоджуючої рідини, для якого перший вивільняє і перемістіть пружинний затискач до шланга.

Переверніть 2 болти.1- кріплення сполучної труби.2- до блоку циліндрів і вийміть трубу за допомогою термостата.

Поверніть термостат.4- на 90 ° (¼ поворот) ліворуч і вийміть з з’єднувальної труби.

Зніміть і замініть ущільнювальне кільце.3-.

Встановлення

Нове ущільнювальне кільце.3- Заміть охолоджуючою рідиною і вставте в сполучну трубу.2-.

Вставте термостат.4- до з’єднувальної труби і поверніть її на 90 ° (1/4 обороту) праворуч.

Вказівка: кронштейн термостата повинен розташовуватися майже вертикально.

Покладіть з’єднувальну трубу з термостатом до блоку циліндрів і затягніть болти на мить 15 нм.

Покладіть на трубу і зафіксуйте шланг теплоносія за затискачем.

Запустіть двигун і залиште його на холостому ходу, поки не відкриється клапан термостата, а нижній шланг охолоджуючої рідини стає теплим. Перевірте герметизацію сполучної труби та розташування шланга охолоджуючої рідини.

Дизельний двигун SDI з робочим об’ємом 1,9 літра

Термостат розташований у трубі теплоносія в передній частині балона циліндра, поруч із корпусом масляного фільтра.

Видалення

Переверніть 2 болти.1- кріплення сполучної труби.2- до блоку циліндрів, збирайте законодавчу охолоджуючу рідину. Підключена труба разом із прикріпленим шлангом відкладіть в бік.

Поверніть термостат.4- на 90 ° (¼ поворот) ліворуч і вийміть з з’єднувальної труби.

Встановлення

Ретельно очистіть поверхні під ущільнювальним кільцем.3-.

Змокніть нове ущільнювальне кільце з охолоджуючою рідиною і вставте в сполучну трубу.

Вставте термостат.4- до з’єднувальної труби і поверніть її на 90 ° (¼ поворот) праворуч. Кронштейн термостата в положенні встановлення повинен розташовуватися майже вертикально.

Покладіть з’єднувальну трубу з термостатом до блоку циліндрів і затягніть болти на мить 15 нм.