Заміна стелажів та втулків стабілізатора седана. Заміна втулків стабілізатора…

Змініть стійки стабілізатора на седан Volkswagen Polo

Volkswagen Polo лінійки, починаючи з 2009 року. Зручна та зручна машина. Як і багато моделей, розроблених у Німеччині, має точний контроль та відмінну стабільність на дорозі. Однак з часом ці властивості можуть помітно погіршитися.

Стабілізатор рептилії автомобіля зменшує рулон тіла під час повороту, допомагає підтримувати стабільність обмінного курсу в прямих ділянках доріжки. Дозволяє вам зручніше подолати порушення дороги, наприклад, під час подорожі “лежачи поліцейські. Разом з амортизаційними стелажами підвіски видаляє розмаху машини при гальмуванні.

Ознаками несправностей системи стабілізації Перетальної стабільності є:

 • Великі рулони автомобіля з різкими поворотами;
 • Стукати і скрипіти в передній підвісці при проходженні нерівностей;
 • Розмахуючи машиною на рулоні під час гальмування;
 • Від’їзд автомобіля від прямолінійного руху, коли кермо звільняється.

Усі ці знаки сигналізують власнику машини, що необхідно швидко діагностувати та відремонтувати передню підвіску.

Загальний вигляд передніх підвісних одиниць із стабілізатором стільника:

Верхня петля стійки кріпиться до краю ударної стійки, нижній до важеля стабілізатора.

Якщо діагноз показав, що в петлях однієї або обох стелажів стабілізатора стабільності рептилії з’явився, що призводить до скрипки та стуку, необхідно терміново замінити несправні деталі.

Як правило, стелажі оригінального виробника. щонайменше 80 тис. км. Але бувають випадки, коли ресурс деталей закінчується 50. 60 тис. км. пробігати. Коли ви не зможете навіть одну стійку, як праворуч, так і лівий бік необхідно змінити. Збереження тут невідповідно.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Виробники стелажів та ціни на них

Вибір стійок стабілізаторів у автомобільних магазинах для седана Volkswagen Polo досить великий. Хтось вибере запасну частину для свого автомобіля-оригінал, хтось із продуктів видатного та досить гідного виробника авто компонентів і економить від 30 до 50% вартості деталей. У будь.якому випадку, необхідно придбати високоякісні автозапчастини.

Виробничі заходи,

Потрібно розуміти, що купівля високоякісної стійки для стабілізатора дешевше 500 низька. Це буде підробкою низької якості, яку незабаром доведеться знову змінити.

Краще купувати запасні частини в добре відомих «просуваних» мережах автомобільних магазинів або у перевірених спеціалізованих Інтернет.компаній. Не слід купувати відповідальні дані, що безпосередньо впливають на безпеку, на ринках, на лавках, з рук. Як би не було спокусливо, ціна там не пропонується, для покупця це буде без виграшної лотереї.

Стаття та вартість оригінальних втулок стабілізаторів на Volkswagen Polo та їх аналоги

Оригінальні кущі стабілізатора Volkswagen Polo мають суглобове число Vag 6Q0 411 314 P. Їх

Існують втулки стабілізатора для седана Volkswagen Polo у третьих партійних виробників. Найкращі компанії наведені в таблиці нижче.

Витрати на нумерацію виробника компанії,

Визначення необхідності заміни

Кущі стабілізатора Volkswagen Polo Stabilizer, оскільки їх ресурс безпосередньо залежить від якості дорожньої поверхні, по якій автомобіль їздить.

Наявність надмірного зносу, деформацій, розривів та інших пошкоджень можна знайти візуально, вивчаючи втулки. Наступні симптоми також допоможуть визначити необхідність заміни:

 • Прискорення супроводжується сторонніми шумами при суспензії;
 • Автомобіль виходить збоку;
 • Рада про перешкоду супроводжується характерним звуком від підвіски;
 • Машина стала менш контрольованою, що особливо помітно при введенні повороту;
 • На кермі є вібрація;
 • Клацання спостерігаються в рулоні;
 • Вібрація надмірно передається в організм під час руху.

Змініть втулки стабілізатора седана Volkswagen

Переважно їздити на камзах на наших дорогах або ще краще. на танках. Якщо є додаткові гроші, то ви можете придбати дорогий позашляховик з величезним дозволом. Однак є місця, де навіть 4 × 4 безсилі. Ви не тільки впадете в яму, тож ви розбили собі всю підвіску.

Були німецькими виробниками хоча б раз у російському поза межами. залишається питанням. Тому що розроблений індивідуально для наших доріг Volkswagen Polo в задній частині седана ще далеко від ідеалу.

“Slooded” в салоні корисної електроніки для боротьби з лютими морозами, встановив сильну підвіску міцних матеріалів, підняв дно, збільшуючи зазор дороги. це те, що турботливі німці.

Усі ці нововведення, звичайно, заощаджують певною мірою драйвери від нескінченних подорожей до послуг, але не завжди.

Найчастіше власники седана Поло скаржаться на неправильну роботу підвіски та його різних елементів. Незважаючи на запевнення німецького автомобіля, що стосується того, що нова суспензія седанів поло є безумовним гарантом надійності, аналіз зовнішнього стану підрозділу не має чіткого висновку.

На передній частині стоїть незалежна підвіска Макферсона, яка сьогодні встановлена ​​на більшості сучасних моделей. Високоякісна, відносно нереактивна установка, але сильні рулони на кутах та стандартний вигляд пристрою взагалі не гарантують довговічну роботу. Позаду. напівзалежна підвіска: дешеві матеріали та жахлива звукова ізоляція, але навіть початківець може відремонтувати.

В основному, власники автомобілів асоціюють проблеми з підвіскою з неправильною поведінкою стабілізатора стабільності рептилії, а також стелажами та гумовими втулками.

Особливості та дизайн стабілізатора

Стабілізатор з’явився в районах інженерії негайно з виробництвом автомобілів, які могли б розвинути швидкість понад 20 км/год. Необхідність встановлення компонента була викликана великими рулонами, що виникли в кутах.

Детальніше: Пристрій підвіски Volkswagen Polo Sedan

Стабілізатор захищає автомобіль від перекидання, оскільки при повороті навантаження на внутрішні колеса зменшується, а на зовнішній, навпаки, він збільшується. У зв’язку з цим автомобіль починає котитися і розмахувати. Пристрій тримає машину в дорозі, заважаючи йому перекинутися.

Стабілізатор встановлений на всіх підвісках сучасних автомобілів, як попереду, так і ззаду. Якщо ззаду встановлюється промінь кручення, то стабілізатор не потрібен: його функції виконуються самою підвіскою.

Дизайн стабілізатора на седані поло представлений звичайним стрижнем круглої секції у вигляді букви “p”. Матеріал, що використовується у виробництві. пружинна сталь. Пристрій кріпиться по всьому тілу з втулками та затискачами, які дозволяють йому обертатися.

Втулки, які все вдув від коліс та інших елементів підвіски, також збільшують еластичність стабілізатора, що робить автомобіль більш стійкою при повороті на великій швидкості. Більшість усіх втулків зношується від надмірного тертя стабілізатора про тіло автомобіля.

У більшості сучасних моделей виробники розміщують гумові втулки, які мають високий ступінь зносу. Виняток. це не в встановлені також фабричні зразки гуми. Як правило, багато автомобілістів із погіршенням втулки замінюють копії поліуретану.

Ви можете діагностувати знос втулків стабілізатора по.різному:

 • Сторонні шуми з’являлися в підвісці, коли вдарили про перешкоду або на прискорення.
 • Автомобіль “веде” вбік.
 • “Тремтять” на кермі під час руху.
 • Підвіска починає вібрувати.
 • У рулоні тіла є клацання.

Перелічені причини можуть вказувати на утворення тріщин на поверхні втулків або їх деформації. Якщо виникає несправність, вам слід замінити частину якомога швидше, інакше пошкоджений компонент може значно погіршити роботу стабілізатора стабільності рептилії, що призведе до незворотних наслідків.

Посібник для самостійного переміщення

Експерти рекомендують замінювати втулки кожні 30 000 км або при виявленні ознак поломки.

Необхідно змінити обидва втулки, щоб автомобіль не «посмикувався» з боку в бік. Під час перегляду важливим моментом є очищення компонентів бруду. Це може значно збільшити термін служби втулків.

Заміна кущів седана з стабілізатором автомобіля не потребує певних навичок. Процес з належним дотриманням технологій займає не більше півгодини.

Наступні інструменти вимагають процедури:

 • Ключі з головами на “10”, “13”, “15”, “17”, “24”, “27”;
 • Кріплення або будь.який залізний промінь довжиною 1 м;
 • Гвинт;
 • Змащування WD-40 для обробки кріплень;
 • Графітова мастила;
 • Пара металевих затискачів.

Послідовність дій при заміні втулків на седан поло:

 • Ми піднімемо передню частину з гніздом.
 • Вийміть передні колеса.

Важлива порада: Для ефективної роботи під час встановлення зволовіть новий рукав у мильному розчині, щоб механізм міг «приживатися» у стабілізаторі.

Високоякісна заміна стабілізатора Stabilizer Polo Sedan Volkswagen, тяга та втулки

Стабілізаторні стелажі є важливим елементом шасі будь.якого автомобіля.

Вони стабілізують стабільність транспортного засобу при вході на поворот, з сильними спотвореннями тіла та нахилами, а також під час гострих маневрів.

Стійки стабілізаторів поло, як і будь.який інший автомобіль.

Важливий! Своєчасне відновлення або заміна стійки стабілізатора з седаном Polo є ключем до ефективності та довговічності підвіски та шасі автомобіля, отже, при найменшій несправності слід звернутися до майстерні служби автомобіля.

Наші послуги, коли необхідно замінити стабілізатор стабілізатора поло, седан

Стабілізатор рептилії зменшує горизонтальний рулон тіла, з найменшим відхиленням від заданої площини. І самі стелажі виконують функцію кріплення стабілізатора до частини тіла, забезпечуючи рухливість з’єднання, завдяки наявності петлі в дизайні.

Зверніть увагу! Залежно від конструкції підвіски, стійка може бути різною. На седані Volkswagen Polo встановлено лише стабілізатори стабільності передньої лінії.

Наша майстерня для обслуговування автомобілів пропонує повний спектр робіт щодо заміни та ремонту стабілізаторів, а також проводить усі види підвіски ремонтних робіт поло. Ми пропонуємо лише послуги професійного рівня, якість яких гарантується такими показниками, як:

 • Професійне обладнання та інструменти для ремонту та діагностики.
 • Високий рівень професіоналізму кожного працівника.
 • Використання високоякісних витратних матеріалів.
 • Відповідність технологічному процесу.
 • Оптимальний вибір замінених запасних частин з урахуванням рекомендацій виробника.
 • Листування рівня ціни та якості, а також тривала гарантія для всіх виконаних робіт.

Стабілізаторні стелажі, хоча вони відрізняються не у складній конструкції, однак розуміють, що проблема неефективної роботи в них полягає в тому. Лише висока кваліфікація та спеціалізоване обладнання можуть допомогти в цьому немазовому бізнесі.

Причини та ознаки розбиття стабілізаторів, діагностики поло

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

 • Стукає і скрипить, коли вдариться про порушення, або під час руху по поганій дорожній поверхні.
 • Люфт у навісних суглобах.
 • Відсутність стабільності, особливо при введенні повороту.
 • Розмахуючи тілом під час повороту керма.
 • Коли кермо звільняється, воно відводить.

Якщо є щонайменше одна з ознак несправності стійок, то вам слід звернутися до семінару служби автомобілів, не діагностував стан призупинення седана поло.

Важливий! Виробник встановлює досить тривалий період роботи стелажів поперечної стабільності, що становить 120 тис. Км пробігу. Але на внутрішніх дорогах це значення можна зменшити кілька разів, а перевірити стан стелажів слід проводити щонайменше кожні 50 тис. Км. Причини відмови цього елемента підвіски в більшості випадків:

Своєчасна діагностика з підозрою на несправність стійок стабілізаторів. це впевнений крок до підтримки автомобільної суспензії в оптимальному стані.

Серед основних проблем, з якими пов’язані зламані або неправильно працюючі стійки стабілізатора, ми можемо виділити:

 • Порушення напруженості пильність, що призводить до проникнення механізму грязі та пилу всередині, забезпечуючи збільшення зносу деталі.
 • Стирання тканини кулі кулі, в результаті якого з’являється стук, що призводить до поломки шарніру.

У більшості випадків частина шасі, відповідального за рулон автомобіля.

Спеціалісти нашого семінару обслуговування, крім ремонтних робіт.

Порада! Досвідчена автоматична механіка рекомендує змінити другий елемент, коли одна з стелажів.

VW Polo: Заміна стійки стабілізатора та не менш важлива заміна кущів седана стабілізатора

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Вину рукава можна судити за такими знаками, як:

 • Задня частина керма, особливо біля входу на повороти.
 • Характерні клацання підвіски при повороті.
 • Сторонні шуми.
 • Приношення автомобіля при русі.

Технологія заміни втулків передбачає підняття автомобіля на підйомник, видалення коліс та розбирання стабілізатора. Це неможливо для кожного звичайного власника автомобіля. Тому рекомендується замінити втулки лише в семінар з перевіреною часом обслуговування автомобілів.

Зверніть увагу! Відповідно до рекомендацій виробника, заміну кущів стабілізатора седана Volkswagen Polo слід виконувати не пізніше, ніж кожні 30 тис. Км пробігу.

Несправність тяги стабілізатора, яка також може супроводжувати шум та скрипи, повинна бути своєчасно відремонтована. Для цього наша семінар з обслуговування автомобілів використовує лише спеціалізований інструмент, який дозволяє виконувати роботу з великим рівнем точності та точності.

Діагностика несправності

Як правило, ресурс втулків стабілізатора на седані Volkswagen Polo 15000-30000 кілометрів, залежно від стилю водіння та місцевості. Основна ознака невдачі втулків. це скрип, коли лежачи поліцейські проходять з низькою швидкістю. При подальшій експлуатації крик збільшується і проявляється на будь.яку нерівність. Якщо втулки не будуть замінені в часі, то розпочнеться знос штанги, на якому встановлено рукав.

Оригінальні втулки стабілізатора перейдіть до статті 6Q0 411 314 P. З замінників зверніть увагу на втулки від виробників lemforder, fag, skf.

На замітку! Окрім втулкових автомобілів, крім втулків, це може знадобитися болти кріплення кронштейнів відповідно до статті N 101 389 02, а також самих дужок 6Q0 411 333 A (ліворуч) та 6Q0 411 334 A (праворуч).

Інструменти та матеріали для роботи:

Послабте кріплення передніх коліс. Далі відкладіть і встановіть підставки під машиною з обох боків, а потім повністю відкрутіть болти і вийміть колеса. Далі показано, де краще відпочивати на тілі.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Очистіть бруд і обробіть кріплення рукава WD-40. Далі відкрутіть два кріплення з ключем до тринадцяти. Розташування болтів було відмічено на фотографії нижче.

Візьміть пагорб над важелем кріплення і вийміть кронштейн з рукава. Як правило, кронштейн відрізає і для того, щоб її видалити, потрібно спробувати добре.

Вийміть рукав з стрижня вручну, він розділений. Нижче. новий рукав на фотографії зліва, старий.

Очистіть сидіння на стрижні під новим рукавом від бруду і надіньте його.

Очистіть кронштейн бруду та болтів, а потім покладіть на кронштейн на рукав і зробіть кріплення болтів. Скрутіть кріплення по черзі, щоб кронштейн щільно сидів на рукаві і стояв без спотворень.

На замітку! Кріплення болтів перед скручуванням доцільно лікувати мідною мастилом. Також не буде зайвим лікувати площину кон’югації гальмівного диска та колеса, щоб уникнути тремтіння мідною мастилом.

Явно процес заміни стабілізаторів втулки на седан Volkswagen Polo у цьому відео:

Порядок роботи

Під час видалення штанги передні колеса спочатку знімають, а стійки стабілізатора відключаються. Потім болти рульової стійки вимикають до перехресного елемента, знімають додатковий глушник, задня подушка і кульові опори знімають, передній підвісний хрест.член опускається вниз, після чого втулкові болти нанизуються. Після встановлення нових деталей підвіска збирається.

Краще довіряти цю роботу для досвідчених майстрів автосалону Volkswagen нашої мережі. Ми гарантуємо, що справні частини суспензій не будуть пошкоджені невмілим ремонтом, а несправні замінені суворо відповідно до заводських інструкцій.

Ціни на заміну стелажів та втулків Volkswagen Polo Stabilizer

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Ознаки несправності стабілізаторів

Якщо ви ніколи не замінили стелажі і не знаєте, як визначити, чи потрібна їх заміна, нижче ми вказуємо характерні ознаки їх відмови.

 • Під час їзди нерівномірно, помешканню міліціонера, в передній частині машини буде почутий глухий стук.
 • Коли повертає кермо, рулон може з’явитися з правого або лівого боку
 • Після промивання на початку руху чується чітке брязкання на передній підвісці.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Якщо ви виявите, що під час повороту з’явився рулон, або стук у передній підвісці, ви повинні або звернутися до служби автомобіля та діагностувати передню підвіску самостійно.

Як перевірити передні стелажні стійки

Перше, що потрібно зробити. це візуально вивчити стійку стабілізатора та його пильовики візуально. Якщо ви знайдете стабілізатор на пильнах верхніх або нижніх петель, пил або волога, швидше за все, вже потрапили в нього, внаслідок цього підставка вийде з ладу.

Якщо пил цілий, вам слід взяти однією рукою за самий шарнір, і струсити стійку стабілізатора іншою рукою. Якщо люфт буде відчувати себе у верхніх або нижніх петлях, таку стійку слід замінити.

Натисніть на руку на шарнірі стійки стабілізатора і спробуйте її струсити. Якщо гра також відчувається, така підставка вимагає заміни.

Як мають стійки для стабілізаторів Volkswagen

Ці частини вузла передачі, а точніше передня підвіска, забезпечують стабільність корпусу автомобіля при русі. Вони тримають його в рівновазі під час поворотів і поворотів, під час маневрів. Самі стійки мають простий дизайн. Вони є гладким сталевим важелем з діаметром 19 мм і ниткою M10x1.5 з кожного боку. На його кінцях наводні кріплення. Вони, як правило, викликають несправність механізму.

Німецькі виробники, Volkswagen AG стурбованість, заявляють 120 тисяч за ці частини. Рух запустіть.клак. Однак поганий стан вітчизняних доріг, неправильні рушій змушують власників автомобілів замінити їх достроково.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Поява стійки стабілізатора на седані Volkswagen Polo (1.6)

Ознаки несправності

Неможливо затримати при впровадженні їх ремонту. Під час руху з великою швидкістю та подальшим входом у поворот, можливі найбільш негативні наслідки. машина може перекинутися. Недовго заміна цих компонентів передачі також загрожує швидким зносом та пошкодженням решти частин шасі.

Давайте назвемо симптоми несправної роботи стабілізатора Volkswagen Polo Sedan:

 • Автомобіль втрачає стабільність курсу під час прискорення;
 • Публікації стуків, почуті з нижньої частини машини, з’являються під час переміщення;
 • Тіло гойдається під час гальмування;
 • Під час в’їзду на поворот виникає сильний рулон автомобільного корпусу.

Якщо ці ознаки виявлені, підвісний блок повинен бути відремонтований.

Вузол також можна перевірити наступним чином. Поверніть кермо праворуч праворуч або ліворуч. У звільненому просторі, в арочну нішу, потрібно покласти руку, подрібнити стабілізатор і енергійно потягнути її. Люфт при переміщенні механізму поява стороннього шуму вказує на несправність деталі. Якщо є відповідні навички та інструменти, ви можете виконати заміну самостійно. у цьому немає великих труднощів. Ми порадимо решті автомобілістів звернутися до служби автомобіля до кваліфікованих фахівців. Наявність контрольного обладнання, інструменти допоможуть швидко визначити причину дефекту та усунути його.

Розташування стійки стабілізатора у Volkswagen Polo

Крок.by.step Заміна амортизатора

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Передні стійки завжди замінюються кожухами, бамперами, гайками та болтами.

Щоб замінити амортизатор, вам знадобиться набір інструментів:

Під час виконання роботи потрібна безпека. Для цього покладіть машину на ручний хід. Далі потрібно встановити ковзаючі взуття. За допомогою Джека передня частина піднімається до зупинок. На початковому етапі ремонту колесо знімається. Це робиться щоразу, коли вам потрібно змінити ситуацію.

Алгоритм

 • Капот відкривається і вимагає ремонту. Далі видаляється блок склоочисника. На наступному етапі знімається коробка з впускною решіткою.
 • Верхні стелажі розташовані під рюшами.
 • Щоб зняти привід склоочисника, необхідно відкрутити фіксуючу гайку, яка розташована на кронштейні стійки для амортизатора. Зафіксуйте штифт стабілізатора рептилії. Далі потрібно зняти штифт стабілізатора з отвору під гайкою.

Після розібрання пластику відкриється вільний доступ до кріплення.

Volkswagen Polo Sedan. Заміна амортизаторів

Взагалі я прийшов на службу, щоб змінити амортизаторів (як мені сказали, вбито задню частину)

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Для того, щоб не мати непотрібних питань, я відразу кажу: Kayaba 339763 Передній амортизатор “Ексель-G” Kayaba 344357 Засновник, газовий амортизатор поглинач

Для всіх було дуже цікаво розповісти, які амортизатори я купив, щоб вкрасти свою машину, адже є дуже різні думки та відгуки про ці японські запчастини. Мій огляд нижче.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Колеса видаляли, амортизатори видаляли зі спини дуже швидко та прості. Старі були повністю вбиті, коли я запитав, як це вийшло (що вони були вбиті), вони показали мені, як вони міцно залишаються в одному положенні, коли їх розчавляли і розчавляли. Ви зрозуміли))

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Після деяких маніпуляцій з майстром стійка збирали.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Що мені дуже сподобалось: перед тим, як поставити колесо на місце, барабани обробляли мідним жиром, щоб нічого не прилипало.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Крім того, якби ви знали про мідний змащення, тобто гель (вони сказали мені, що це корпоративний гель, але це не зовсім правда)))), що обробляє болти.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Динамометричний ключ для мене завжди є показником якості обслуговування: всі болти потрібно затягувати за необхідності, а не випадково))

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Трохи більше було пошкоджено з передніми амортизаторами: мені довелося відкрутити своєрідну чашку, де є підтримка, тому що без цього амортизатора просто не видаляти.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

При вставленому (або видаленому? Як і обидва) весна, щоб вставити там новий амортизатор, вони принесли такого сволота.

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Номери каталогів (статті) Запчастини

Оригінали

стелажів, втулків, стабілізатора, седана

Аналоги

Середня ціна виробника,

Які стійки стабілізатора краще

Ресурс оригінальних деталей під час роботи на російських дорогах приблизно дорівнює амортизатом. 40-50 тисяч кілометрів, що приблизно відповідає ресурсу дорогих замінників. Але в той же час вони знаходяться в 1.5-2 рази дешевше, ніж оригінал, за винятком BAW 04110010. Це оригінал із серії BMW 3 (E46). Комплект коштує 1100-1200 проти 3000-4000 від VAG.

Щоб замінити стійки стабілізатора на автомобілі Volkswagen Polo V, потрібні такі інструменти:

 • Джек;
 • автомобільна підставка;
 • анти.розривні зупинки;
 • ключ циліндра;
 • 16 мм одиниця;
 • Torx t30 біт;
 • “Літол-24”.

Цей елемент підвіски потрібно змінити пару.

Процес заміни

 • Покладіть машину на плоску платформу і заблокуйте задні колеса ручним гальмом.
 • Покладіть під задні колеса зупинки проти стимул і послабіть болти на передні колеса.
 • Підніміть одну з сторін на гнізді, встановіть підставку, вийміть гніздо. Зніміть колесо.
 • Відкрутіть 16 гайок з верхнього пальця кульового суглоба, тримаючи його від прокрутки з бойовим Torx T30.
 • Стисніть пружину, піднявши поперечний важіль підвіски гніздом і потягніть палець з ока на амортизатор.
 • Повторіть крок 5 нижнім пальцем.
 • Вийміть деталь і встановіть нову, змащуючи нитку «Літол-24» і затягуючи гайку з моментом 40 N ∙ M.
 • Повторіть кроки 3-7 з іншого боку.