Як видалити обшивку задніх дверних дверима Volkswagen Polo. Що представляє двері, його призначення

Інструкції з видалення дверної шкіри на седані Volkswagen Polo

Підкладка встановлена ​​трьома гвинтами та секретними пластиковими замками.

Гвинти з кріплення обшивки розташовані. два під підкладкою ручки, один під динамік.

 • Тонка прорізна викрутка або ніж, бажано з тупим лезом; якщо ви готуєте пластикові шпателі замість ножа, буде менше шансів пошкодити пластик.
 • Голова або клавіша TORX T30 мають конфігурацію робочої частини у вигляді шестизіркової зірки.Щоб скрутити гвинти, вам потрібен Torx на 30.
 • Clipsoder, щоб видалити пластикову гравюру з капота з корпусом дверей; зручно використовувати такий пластиковий шпатель. Великий гачок чудово підходить для реанімації кліпу, невеликого. для натискання на шкіру.
 • плоскогубці.

За відсутності ключа Torx T30 не намагайтеся повернути гвинти з іншим інструментом. Навряд чи можна буде відкрутити гвинт, але зірвати краї голови та створити додаткові проблеми для себе.

Алгоритм видалення

Перед початком роботи над правилами безпеки необхідно зняти мінус термінал з акумулятора.

 • Щоб забезпечити доступ до двох кріплення гвинтів, спочатку слід зняти декоративну накладку на ручці дверей. Для цього вам слід обережно, щоб не пошкодити шкіру, щоб вставити викрутку або лезо ножа в зазор між ручкою і накладкою і потягнути її. На деяких моделях на декоративній підкладці є блок управління, що регулює зовнішнє дзеркало, з якого необхідно відключити роз’єм з проводами. Покладіть з одним шпателем вгорі. Вставте друге, рухайтеся вниз по зазору вниз і натисніть. Ми усуваємо проводку з джойстика регулювання дзеркала.
 • Ключ Torx T30, вимкніть два гвинти, розташовані у верхній та нижній частині ручки. У нижній частині обшивки під захисною решіткою динаміків є третій гвинт, який також повинен бути виведений. Третій болт під оратором.
 • Використовуючи Clipsoder, вийміть усі засувки з затискача та піднімаючи шкіру, щоб відокремитись від дверей. Звичайно, ви можете обійтися без кліпсодера, стискаючи обшивку руками, докладаючи значних зусиль, починаючи з області місця розташування динаміки. Але є ризик зриву фіксаторів.

Після натискання на кліп карту потрібно витягнути, щоб витягнути ще один замок із канавки. Ви можете це побачити, злегка зігнув шкіру.

Ми усуваємо частину, зазначену червоною стрілкою. Протилежна частина (жовта стрілка) просто виводиться з заручини.

Після демонтажу ви можете перевірити якість оцинкованого тіла.

Встановлення шкіри

Перед початком встановлення слід переконатися, що цілісність пластикових засувок.

При вилученні обшивки без кліпсодера затискачі залишаються у дверях у положенні. Якщо замки не пошкоджені, перед встановленням шкіри вони повинні бути «повіслені» лопаткою, спочатку вставляючи його між мембраною та шайбою, а потім штовхали вгору.

Затискачі для підпарку або дефекти повинні бути замінені на нові.

Встановлення шкіри здійснюється в наступній послідовності:

Підключіть двері замка для дверей. Зафіксуйте джгути електричної проводки та підключіть усі роз’єми, роз’єднані раніше до контрольних блоків центрального замка, скляного підйомника та дзеркало. Підключіть динамік. Підключивши підводний клем акумулятора, щоб перевірити продуктивність усіх електричних механізмів. Попередня перевірка дозволить вам виправити проблеми, які виникли вчасно, поки двері не будуть повністю зібрані. Встановіть кожух на місці і переконайтесь, що засувки збігаються з місцем посадки

Виправити затискачі легкими ударами або натисканням вручну. При встановленні обшивки варто звернути увагу на це виступу, що входить у канавку дверей біля скла. Пластик тут дуже м’який, часто вигинається і піднімається нерівномірним.

Оберніть три гвинти за допомогою ключа Torx T30. Встановіть декоративну колодку на місці.

Всі роботи слід проводити ретельно без використання валової сили.

І це дуже хворі кліпи, два зламані праворуч. результат видалення без кліпсодура.

Часто виникають невеликі проблеми при вилученні електричних роз’ємів, які слід витягнути, коливається з боку в бік з повним розблокуванням засувки.

Волксваген Поло

Щоб вирішити ряд завдань з ремонту, вам часто потрібно зняти шкіру дверей на Volkswagen Polo. Механічний знос пластику, пошкодження обличчям до матеріалу або інших проблем із дверима призводить до заміни обробки або необхідності її демонтажу. Операція досить проста. Але деякі моменти повинні бути відомі заздалегідь. Також перед тим, як демонтувати, необхідно підготувати відповідні інструменти.

Необхідні інструменти

Щоб правильно виконати підкладку дверного поло водія, потрібні такі інструменти:

 • Пластикові леза, вони не пошкодять матеріал обшивки. Якщо їх немає, то ви можете використовувати ніж з тупим лезом або тонкою викруткою (прорізано).
 • Ключ Torx або голова з шестизірковою зіркою на 30, щоб демонтувати гвинти.
 • Пластикове лезо з великими і маленькими гачками. Їй легко смикати засувку, не пошкоджуючи деталей.
 • Плоскогубці.

Обшивка кріпиться трьома гвинтами, а також використовуються пластикові засувки. Гвинтові кріплення розташовані внизу під динаміком (1) та на ручці під накладкою (2). Щоб не зламати головки гвинтів, ми не рекомендуємо використовувати інші типи інструментів, за винятком ключа.

Видалення підкладки на поло

Перед тим, як розпочати демонтаж, вам потрібно вимкнути запалювання, скинути мінус дріт з акумулятора. Тоді ви можете перейти безпосередньо до видалення оболонки дверцята водія:

Пластикову підкладку видаляється з ручки. лопатка вставляється в зазор, а декоративний бар ретельно видаляється.

Якщо на підкладці розташований блок регулювання дзеркала, то проводка повинна бути відключена.

Ключ або голова скручується в ручці, розташованій у ручці.

Гвинт під динаміком також скручений.

Використовуючи Clipsoder, пластикові засувки ретельно демонтують. Почніть цю процедуру краще знизу. Фіксатори на передній картці лише сім штук. 6 однакового розміру і на один менший. На задніх дверях засувки однакові. Обшивка трохи витягнута вниз, щоб зняти останній фіксуючий елемент з канавки, і повністю видалено.

Проводка вікон, центральний замок, зовнішні дзеркала відключається. Для цього вичавіть замок і зніміть блок

Якщо роз’єм виходить щільно, то рекомендуємо стиснути замок і обережно витягнути блок, переміщуючи його з боку. Динова вилка вимкнена. Передач ручки дверей і спалювання дроту знімається. При необхідності, то демонтрує пробку технологічного отвору.

Зворотна установка обшивки

Після ремонтних робіт обшивки необхідно правильно поставити на місце. Якщо будь.яка з засувок не підлягає реставрації, то нові елементи слід придбати заздалегідь.

 • Кабель замок приєднується.
 • Поля проводів фіксуються.
 • Роз’єми блоків управління підключені до центрального блокування, дзеркала, вікон, динаміки. Тут необхідно належним чином розмістити направляючу тягу вікон. Троянки точно в пазі між обмежувачем направляючого кліпу та пелюсткою.
 • Мінусовий термінал підключений до акумулятора, продуктивність усіх систем перевіряється.
 • Обшивка встановлена ​​на дверях. переконайтеся, що засувки впали на місце.
 • Затискачі фіксуються натисканням або не підходячи.
 • За допомогою голови або клавіші гвинти скручуються.
 • Декоративна підкладка ручки встановлюється на місці.

Типові несправності вхідних дверей

Найпоширеніший дефект дверей у поло. це знос ущільнювачів. Гумові ущільнення втрачають еластичність з часом, внаслідок чого волога починає потрапляти в проміжок тіла, а двері часто виникають при мінус температурі.

Звук закритих вхідних дверей змінюється, подальша робота з зношеною ущільненням призводить до поломки замка, підняття кріплення та провисаючі двері. Причиною швидкого зносу тюленів є дорожні реагенти та мінус температури.

Щоб уникнути таких проблем, експерти рекомендують герметизацію ущільнювачів з силіконовим мастилом на новому автомобілі та у випадку повного зносу. повна заміна оригіналом.

Ще одна слабка точка вхідних дверей на поло. це фіксатор головного замка. Проявляється стуком, брязкаючи під час руху по нерівній дорозі. Струк виникає через порушення роботи “злоскока” в механізмі замикання, що закриває, воно не падає на місце, послаблюючи саму засувку.

Проблема вирішується за допомогою зйомки пружини зворотного фіксації та її регулювання: “Крекер” засувки повинен вільно рухатися у відкритому положенні для всієї робочої довжини. Така несправність найчастіше виникає з дверима водія, тому якщо під час руху чується приглушений стукіт у салоні, причина, швидше за все, в засуві.

Порушення засувки також може спричинити погане замикання вхідних дверей, коли потрібно поштовх або сила до повного закриття. Це пов’язано з тим, що під час операції засувка зміщується відносно кріплення на 1-2 мм, коли замикаючий штовхач кулаки замку неповна. Вони просто усувають цей дефект: замки затягування кріплення послаблюються, переміщуючи його на відстані 2 мм, і знову затягніть.

Провисання вхідних дверей на Volkswagen Polo спостерігається на п’ятому.шостому році безперервної роботи. Швидкі суглоби зношуються, порушують (слабшають) застібки на тілі

Неможливо запобігти такому захворюванню, тому, купуючи автомобіль з пробігом, увага приділяється геометрії зазорів дверей, стан вузлів навісної структури та кріплення петлі

Провисання дверей можна легко визначити внутрішніми суглобами на ущільнювачах. є сліди дорожньої грязі, ці місця часто піддаються корозії.

Порив механізму підйому скла призводить до розпущеного закриття скла, яке починає вібрувати під час руху, або до відмови від електричного приводу механізму підйому.

Можлива причина відмови може бути пластиковими направляючими кліпами (один або кілька відразу), які підлягають заміні. Якщо механічні частини лобового скла неушкоджені, без видимих ​​пошкоджень, то сам електричний привід зламається або проводка в ланцюзі зламається.

Це цікаво: Volkswagen Polo Video

Заміна задніх дверей Volkswagen Polo

Враховуючи складність роботи з фарбування та ремонту, технічне обслуговування проводиться в сертифікованому СТО з наданням гарантії якості. Незалежне непрофесійне втручання призводить до негативних наслідків.

 • Volkswagen Polo Sedan У транспортному положенні безперешкодний доступ забезпечується задньою частиною, двері кабіни відкриті;
 • Ми знімаємо обидва акумулятори, щоб уникнути короткого замикання в мережі;
 • Ми обережно натискаємо пластикові пробки викруткою, відкручуємо два кріпильні болти в центрі та один знизу. Видалити шкіру;
 • Відключіть дві контактні дошки, візьміть його в бік;
 • Ми витягуємо звичайні гумові пробки. Вони служать додатковою звукоізоляцією;
 • Вийміть гумові ущільнювачі, що керують подвійними склянками, вийміть склянку з звичайного місця;
 • Заключний етап: скручування фіксаторів петлі, зняття дверей для запланованої роботи.

Далі, майстер вирішує встановити нові елементи або відновлення пошкоджених.

Після демонтажу дверей проводиться зорова діагностика петлі. Якщо необхідно, профілактика, заміна проводиться.

Кріплення

На Volkswagen кліп використовується як кріплення. Універсальний елемент легко встановлюється та створюється зі спеціальним зняттям. Ринкова ціна. 200 кліпів мають різні поради:

Нитки кріплення використовуються для з’єднання фрагментів тіла, а ялинки підходять для прикріплення шкіри. Якщо вам доведеться розібрати карту дверей, то ці елементи зламаються, а це означає, що їм потрібно буде замінити їх на наступну збірку.

Заміна також пов’язана з тим, що старі кріплення забезпечать вільну придатність, саме тому сторонні звуки з’являться, коли автомобіль рухається.

Встановлення нового кожуха на дверях

Коли стара оббивка знімається, залишається вирізати фрагмент у виробництві вставки у дверях. Деталі складають позначки: лінії обрізки, місця для звичайних отворів для ручки, кріплення, музичних динаміків.

Якщо обшивка не потребує заміни, то виріз нової частини на візерунку не надається.

Інструкції щодо встановлення панелі на двері водія:

 • З’єднаний кабель фрагмента дверей.
 • Збірки електричної проводки фіксуються.
 • Підключіть з’єднувачі до панелі управління, вікна та дзеркала.
 • Клем акумулятора підключений.
 • Продуктивність усіх електромеханізмів перевіряється.

Під час встановлення панелі важливо переконатися, що засувки збігаються з сидінням. Затискачі наповнені простим пресом на їх середині. В кінці рукоятка двох гвинтів знизу та зверху встановлена.

Встановлення нового кожуха на дверях

Коли стара оббивка знімається, залишається вирізати фрагмент у виробництві вставки у дверях. Деталі складають позначки: лінії обрізки, місця для звичайних отворів для ручки, кріплення, музичних динаміків.

Якщо обшивка не потребує заміни, то виріз нової частини на візерунку не надається.

Інструкції щодо встановлення панелі на двері водія:

 • З’єднаний кабель фрагмента дверей.
 • Збірки електричної проводки фіксуються.
 • Підключіть з’єднувачі до панелі управління, вікна та дзеркала.
 • Клем акумулятора підключений.
 • Продуктивність усіх електромеханізмів перевіряється.

Під час встановлення панелі важливо переконатися, що засувки збігаються з сидінням. Затискачі наповнені простим пресом на їх середині. В кінці рукоятка двох гвинтів знизу та зверху встановлена.

Типові несправності вхідних дверей

Найпоширеніший дефект дверей у поло. це знос ущільнювачів. Гумові ущільнення втрачають еластичність з часом, внаслідок чого волога починає потрапляти в проміжок тіла, а двері часто виникають при мінус температурі.

Звук закритих вхідних дверей змінюється, подальша робота з зношеною ущільненням призводить до поломки замка, підняття кріплення та провисаючі двері. Причиною швидкого зносу тюленів є дорожні реагенти та мінус температури.

Щоб уникнути таких проблем, експерти рекомендують герметизацію ущільнювачів з силіконовим мастилом на новому автомобілі та у випадку повного зносу. повна заміна оригіналом.

Ще одна слабка точка вхідних дверей на поло. це фіксатор головного замка. Проявляється стуком, брязкаючи під час руху по нерівній дорозі. Струк виникає через порушення роботи “злоскока” в механізмі замикання, що закриває, воно не падає на місце, послаблюючи саму засувку.

Проблема вирішується за допомогою зйомки пружини зворотного фіксації та її регулювання: “Крекер” засувки повинен вільно рухатися у відкритому положенні для всієї робочої довжини. Така несправність найчастіше виникає з дверима водія, тому якщо під час руху чується приглушений стукіт у салоні, причина, швидше за все, в засуві.

Порушення засувки також може спричинити погане замикання вхідних дверей, коли потрібно поштовх або сила до повного закриття. Це пов’язано з тим, що під час операції засувка зміщується відносно кріплення на 1-2 мм, коли замикаючий штовхач кулаки замку неповна. Вони просто усувають цей дефект: замки затягування кріплення послаблюються, переміщуючи його на відстані 2 мм, і знову затягніть.

Провисання вхідних дверей на Volkswagen Polo спостерігається на п’ятому.шостому році безперервної роботи. Швидкі суглоби зношуються, порушують (слабшають) застібки на тілі. Неможливо запобігти такому захворюванню, тому, купуючи автомобіль з пробігом, увага приділяється геометрії зазорів дверей, стан вузлів навісної структури та кріплення петлі.

Провисання дверей можна легко визначити внутрішніми суглобами на ущільнювачах. є сліди дорожньої грязі, ці місця часто піддаються корозії.

Порив механізму підйому скла призводить до розпущеного закриття скла, яке починає вібрувати під час руху, або до відмови від електричного приводу механізму підйому.

Можлива причина відмови може бути пластиковими направляючими кліпами (один або кілька відразу), які підлягають заміні. Якщо механічні частини лобового скла неушкоджені, без видимих ​​пошкоджень, то сам електричний привід зламається або проводка в ланцюзі зламається.

Кріплення

На Volkswagen кліп використовується як кріплення. Універсальний елемент легко встановлюється та створюється зі спеціальним зняттям. Ринкова ціна. 200 кліпів мають різні поради:

Нитки кріплення використовуються для з’єднання фрагментів тіла, а ялинки підходять для прикріплення шкіри. Якщо вам доведеться розібрати карту дверей, то ці елементи зламаються, а це означає, що їм потрібно буде замінити їх на наступну збірку.

Заміна також пов’язана з тим, що старі кріплення забезпечать вільну придатність, саме тому сторонні звуки з’являться, коли автомобіль рухається.

Як видалити кожух сучасних автомобілів

Якщо електричні вікна встановлені у дверях машини, є вбудовані динаміки, збоку є загальний заочний, то в цьому випадку шкіра легше демонтувати, але вам доведеться видалити зовнішні накладки.

Процедура зняття підкладки передніх і задніх дверей автомобіля:

 • Опустіть склянку вниз.
 • Натяка динаміка повинна бути перенесена до петлі та витягнути з канавок.
 • Плоска викрутка або кліпадер, щоб розділити розмірний розмір у центрі та вийняти його.
 • Вийміть захисну оболонку з вікна та дзеркала управління (BU).
 • Вийміть 90 градусів і вийміть всю панель.
 • Ми витягуємо 3 кліпи внизу і тягнемо кожух вниз. Приховані самостійні гвинти та інші пристрої, що тримають у цій конструкції.
 • Обшивка видаляється.

Ви не можете самостійно турбуватися з паяльним залізом та викруткою, але замовити зміну замка. у будь.якому автомобільному механіці визначатиме причину відмови та замінити замок.

Ви можете замовити ремонт за гарантією або акцією, яку має автоцерт для седана Volkswagen Polo певні конфігурації.

Питання: Скільки коштуватиме замінити багажник седана з багажника?

Відповідь: В середньому слід розраховувати на суму в області 2500.

Де ви можете придбати запасні частини для седана замкового поло?

Відповідь: Компоненти замків не продаються окремо в магазинах. Для запасних частин ви можете придбати старі зламані замки. вони зазвичай коштують набагато дешевше і, демонструючи їх, отримайте бажану частину. Окремі частини, наприклад, передача, можна надрукувати на 3D.принтері. Під час самої роботи важливо гарантувати, що компоненти не розсіюються по підлозі, не ламаються і не потрапляють у прогалину.

Пошкодження замка багажника в седані поло. це не така проста неприємність, як це може здатися.

Ви можете взяти на себе це самостійно, лише якщо у вас є певний досвід та навички. Якщо є сумніви, краще негайно звернутися до майстерні.

Необхідні інструменти

Щоб правильно виконати підкладку дверного поло водія, потрібні такі інструменти:

 • Пластикові леза, вони не пошкодять матеріал обшивки. Якщо їх немає, то ви можете використовувати ніж з тупим лезом або тонкою викруткою (прорізано).

Обшивка кріпиться трьома гвинтами, а також використовуються пластикові засувки. Гвинтові кріплення розташовані внизу під динаміком (1) та на ручці під накладкою (2). Щоб не зламати головки гвинтів, ми не рекомендуємо використовувати інші типи інструментів, за винятком ключа.

Видалення підкладки на поло

Перед тим, як розпочати демонтаж, вам потрібно вимкнути запалювання, скинути мінус дріт з акумулятора. Тоді ви можете перейти безпосередньо до видалення оболонки дверцята водія:

  Пластикову підкладку видаляється з ручки. лопатка вставляється в зазор, а декоративний бар ретельно видаляється.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Як видалити шкіру дверей VW Polo

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Задні двері Volkswagen Polo

Скільки ви можете продати сидіння з послаблення верхньої, показаної у верхній засувці латихів, вивільняють нижню частину ручки.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Крок.By.Step, Детальне вказівки, як розібрати двері VW Polo V, вийміть шкіру дверей на седані поло

Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Видалення обшивки дверей Volkswagen Polo V. Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg. VASILIY BOLDYREV 77 Перегляд.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Я вирішив Ottyuningovat маленькі двері на його Полке. Для кнопки кнопки для вікон шістрає гвинтова кнопка, яка повинна від’їжджати від гнізда з тонкою викруткою 6, вийміть ручку з їхніх будинків.

Ми розстебаємо контакти контактів центрального замка, позначені стрілкою на фотографії. Айрат Кадірмаєв любовні машини, особливо мій канал, який негайно попереджає, влада повинна була нормально боялася розірвати типки як тепліший, але не, незважаючи на їхній хліпенкі. Сильний Млін!

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Як розібрати задні двері Volkswagen Polo. Як видалити скло на Volkswagen Polo

Почуття були так від голим пластиковим горошком назад, а не комфортом і нудьгою. Як видалити обробку дверей на Volkswagen Polo Ви використовуєте застарілий браузер.

Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому неправильно. Клуб Volkswagen Polo Sedan.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Як видалити дверну шкіру? Як видаляються підкладка передньої та задньої дверей? Шев і Шелк. Duc Я вже розмістив фотографії обшивки в темі настройки.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Інформація для всіх зацікавлених. Заради інтересу, який я замовив, і тепер я розміщую фотографію обох разом. вони відрізняються.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

У мене є ця кнопка самозаймання. Ось як поставити його на місце, щоб він не тусувався. Він повинен бути ущільнений у чомусь у гнізді для дверей, наприклад, двостороння стрічка.

Супер-Дюпер клей, трохи нанесений і склеєний. Ви повинні ввести або зареєструватися, щоб відповісти.

Кріплення

На Volkswagen кліп використовується як кріплення. Універсальний елемент легко встановлюється та створюється зі спеціальним зняттям. Ринкова ціна. 200 кліпів мають різні поради:

Нитки кріплення використовуються для з’єднання фрагментів тіла, а ялинки підходять для прикріплення шкіри. Якщо вам доведеться розібрати карту дверей, то ці елементи зламаються, а це означає, що їм потрібно буде замінити їх на наступну збірку.

Заміна також пов’язана з тим, що старі кріплення забезпечать вільну придатність, саме тому сторонні звуки з’являться, коли автомобіль рухається.

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З Авто.звук

Так, приклеєний до супер клею 65 г 0.5 товстих куточків.

Злочинці в передній частині обшивки (язик)

Опис. 50х50, весь подарунок полягає в тому, що маленька річ, вставлена ​​під пластиком в передній частині картки!, Тоді в майбутньому не буде скрипки під час руху, це не зрозуміло, де.

Про який елемент ми говоримо. ви можете більш докладно?

вітання. Питання в тому. Якби я потягнув картки руками на шкіру зняти, Обшивка трохи не нахилилася? Коли вони зробили відтінок, я побачив, як я потягнув шкіру. І тепер це не зовсім підходить до дверей, тієї частини, що ближче до замка біля скла. Сьогодні я його демонтував і всі кліпи на місці. Але сама обшивка не підходить до дверей. Це можна якось виправити?

Хто скаже номер кліпу дверей

Автомобіль важчий для одного пасажира 10 аркушів вібрів на моїх відчуттях важать кг 20. І їх, мабуть, буде мало.

Все дуже зрозуміло щодо дверей! Дякую! Ми просимо продовження! Як розібрати стелю та стелажі? в мене не виходить…

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Аналогічно, він зламав хрін, який вставляється під пластиком дзеркала коли він фіксує виступаючу обшивку в цьому місці? ?

Так, те саме сміття з пластиком під дзеркалами. Скажіть, будь ласка, кліпи на дверях. все одно і скільки з них там. Я хочу запастися перед Шумкою. Зазделегідь дякую.

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Мене зламали, коли кожух був зламаний на фабриці, я не нахилився, зламав, згинувши цю рукотворну))))))

У мене немає гаразд, я думаю, що є розрив, щоб стиснути. Можливо, хтось знайшов рішення, як позбутися розриву?

Якщо ви не знаєте, то зазор не вражає. Огляньте периметр кожуха. не буде достатньо гвинтів ?

Хороший пост) я взяв записку, я також хочу зробити це влітку, інакше в районі верхньої лівої частини підкладки водія з’явився якийсь незрозумілий звук)

Парадний вхід

Підкладка встановлена ​​трьома гвинтами та секретними пластиковими замками.

Гвинти з кріплення обшивки розташовані. два під підкладкою ручки, один під динамік.

  Тонкий багажник або ніж, бажано з тупим лезом;

Якщо ви готуєте пластикові шпателі замість ножа, буде менше шансів пошкодити пластик.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Щоб скрутити гвинти, вам потрібен Torx на 30.

Зручно використовувати такий пластиковий шпатель. Великий гачок чудово підходить для реанімації кліпу, невеликого. для натискання на шкіру.

За відсутності ключа Torx T30 не намагайтеся повернути гвинти з іншим інструментом. Навряд чи можна буде відкрутити гвинт, але зірвати краї голови та створити додаткові проблеми для себе.

Видалення підкладки вхідних дверей VW Polo Sedan

З фільтром я це зробив на першому. І я подумав про цей варіант, але з іншого боку, сенс. це те, що? У травні машина закінчиться, і гарантія закінчиться, перш ніж двері двері седана Volkswagen Polo становлять 4 тисячі, але я хочу зробити їх мінімум принаймні в моїх поїздках раніше.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Ви можете самостійно змінити масло, головне. придбати його в звичайному магазині та з товаром перевірки! Швидше за все, вам потрібно регулювати замок.

Спробуйте натиснути двері і потягнути ручку, якщо вона легко відкривається, а потім відрегулюйте як опцію, ви можете спробувати обробити таку бродячу. Регулював замок дверей, і він почав ідеально відкриватися. Були також двері водія.

Як видалити шкіру дверей VW Polo

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Задні двері Volkswagen Polo

Скільки ви можете продати сидіння з послаблення верхньої, показаної у верхній засувці латихів, вивільняють нижню частину ручки.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Крок.By.Step, Детальне вказівки, як розібрати двері VW Polo V, вийміть шкіру дверей на седані поло

Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Видалення обшивки дверей Volkswagen Polo V. Заміна олій та фільтрів Volkswagen Touareg. VASILIY BOLDYREV 77 Перегляд.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Я вирішив Ottyuningovat маленькі двері на його Полке. Для кнопки кнопки для вікон шістрає гвинтова кнопка, яка повинна від’їжджати від гнізда з тонкою викруткою 6, вийміть ручку з їхніх будинків.

Ми розстебаємо контакти контактів центрального замка, позначені стрілкою на фотографії. Айрат Кадірмаєв любовні машини, особливо мій канал, який негайно попереджає, влада повинна була нормально боялася розірвати типки як тепліший, але не, незважаючи на їхній хліпенкі. Сильний Млін!

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Як розібрати задні двері Volkswagen Polo. Як видалити скло на Volkswagen Polo

Почуття були так від голим пластиковим горошком назад, а не комфортом і нудьгою. Як видалити обробку дверей на Volkswagen Polo Ви використовуєте застарілий браузер.

Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому неправильно. Клуб Volkswagen Polo Sedan.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Як видалити дверну шкіру? Як видаляються підкладка передньої та задньої дверей? Шев і Шелк. Duc Я вже розмістив фотографії обшивки в темі настройки.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

Інформація для всіх зацікавлених. Заради інтересу, який я замовив, і тепер я розміщую фотографію обох разом. вони відрізняються.

видалити, обшивка, задніх, дверима, volkswagen

У мене є ця кнопка самозаймання. Ось як поставити його на місце, щоб він не тусувався. Він повинен бути ущільнений у чомусь у гнізді для дверей, наприклад, двостороння стрічка.

Супер-Дюпер клей, трохи нанесений і склеєний. Ви повинні ввести або зареєструватися, щоб відповісти.