Заміна седана паливного фільтра CWVA. Запобіжні заходи під час…

Паливний насос Volkswagen Polo

Проблеми з паливним насосом у 5.му поколінні Volkswagen Polo Cars з’являються після п’яти.семи років роботи. У більшості випадків, щоб усунути несправність паливного насоса, його сукупна заміна потрібна за винятком ситуацій, коли насос відмовляється через погані контакти роз’єму.

Паливний насос з низьким тиском розташований у резервуарі з газом Volkswagen Polo. Він найбільш захищений від кліматичних та механічних впливів. Основні причини несправності паливного насоса:

 • заправка з бідним якості палива;
 • природній знос;
 • втрата продуктивності насоса;
 • засмічення фільтра паливного насоса;
 • звичка подорожувати «на останній краплі» палива (насос погано охолоджується, твердий осад накопичується внизу);
 • Вода потрапляє в паливну систему.

Як правило, повна несправність паливного насоса передує момент, коли він проявляється фрагментально. Тобто, якщо автомобіль не починається через відсутність подачі палива, ви можете стукати в резервуар з газом з нижньої сторони, і насос починає працювати. У цьому випадку характер несправності слід негайно визначити, і при першій можливості замінити насос.

Причиною відмови подачі палива може бути несправність запобіжника газового насоса, основної реле та реле газового насоса, а також проблеми з електронним блоком управління двигуном. У цьому випадку найнадійнішим способом визначення несправності є комп’ютерна та схема діагностика.

Сприятливість електричної проводки паливного насоса можна перевірити, викликаючи його з реле.блоку та запобіжників. Ви можете викликати насос за допомогою мультиметра безпосередньо з роз’єму. Опір хорошого насоса. кілька десятків ом.

Однією з головних ознак, що вказує на несправність насоса, є кадр двигуна під час руху автомобіля. У той же час, через деякий час він може почати знову і через деякий час знову зупинятися. Експлуатація автомобіля з такою несправністю неможлива.

Послідовність демонтажу паливного модуля Volkswagen Polo Sedan

Паливний модуль включає безпосередньо паливний насос, паливний фільтр, датчик рівня палива та роз’єм, що з’єднує модуль з електричним обладнанням автомобіля. Доступ до паливного модуля бензинових автомобілів надається з інтер’єру через спеціальну «шахту», розташовану під заднім сидінням.

седана, паливного, фільтра, cwva

Після цього ми переходимо до розбирання модуля палива.

Конструкція насоса показана на малюнку:

При демонтажі паливного фільтра та насоса ви повинні бути надзвичайно обережними, щоб не пошкодити датчик рівня палива. При регуляторній роботі паливного насоса фільтр підлягає обов’язковій заміні.

Після ремонту складання та встановлення насоса проводяться у зворотному порядку.

Де паливний фільтр?

У Volkswagen Polo Sedan 2011, 2012, 2013 та інших років виробництва виробник машин вирішив мати фільтр під нижньою частиною транспортного засобу, позаду в районі паливного бака. Ви можете побачити очищувач прямо під правим заднім колесом.

Тепер давайте розглянемо, скільки кілометрів запуску вам потрібно змінити пристрій для чищення. Відповідно до офіційних технічних норм у седані Volkswagen Polo, частота фільтруючого елемента змінюється кожні 30 тис. Км пробігу. Цей період слід спостерігати за умовою, що ви заповнюєте хороше паливо в машину. Коли використовується бензин низької якості, пристрій фільтрації змінюється кожні 20 тис. Км. Якщо вам часто доводиться змінювати TF, вам потрібно подумати про вибір іншої АЗС.

Згідно з правилами обслуговування, заміна паливного фільтра на седані поло з такими несправностями здійснюється:

 • Двигун автомобіля почав «спрацювати», водій відчуває вібрації під час руху та паркування, якщо двигун автомобіля працює на холостому ходу;
 • “Тривал” живлення зменшився, автомобіль потребує більше часу для прискорення;
 • Помилка з’являється, коли водій натиснув на педаль газу;
 • Двигун машини може бути довільно стійкою;
 • Двигун не починається.

Користувач Андрій Любочанінов зняв відео, в якому він показав процедуру незалежної заміни пристрою фільтру у седані Volkswagen Polo.

Як замінити паливний фільтр самостійно?

Ви можете видалити та змінити пристрій для чищення як власними руками, так і за допомогою фахівців за сотню. Нижче ми проаналізуємо, як замінити частину самостійно.

Інструменти та матеріали

Перш ніж зняти та замінити фільтр, підготуйте наступне:

 • Новий TF. Для того, щоб потрібний пристрій якісно фільтрував систему паливного палива, ви повинні надати перевагу початковим деталям. У седані Volkswagen Polo або хетчбеку ви можете використовувати пристрої для очищення Mann. Оригінальна стаття. WK692. Важливо, щоб фільтр був оснащений регулятором тиску.
 • Викрутка з плоским наконечником. Потрібно буде послабити та зняти затискачі, що фіксують TF.
 • Викрутка з хрестом.
 • Чисті ганчірки.
 • Виріжте пляшку або іншу невелику ємність. Вам потрібно буде зібрати залишки палива з пристрою очищення при демонтажі.

Користувач Shlepanovan зняв відео, яке чітко продемонструвало процедуру заміни пристрою для очищення в автомобілі Volkswagen Polo.

Етапи заміни

Якщо з’явився період ремонту, використовуйте інструкції з фотографією та описом усіх нюансів процесу заміни паливного фільтра.

Процедура зміни очищувача палива буде виглядати так:

 • Затягніть свою машину в гараж з ямою або на проліт.
 • Процедуру заміни слід проводити за відсутності тиску в паливній пандусі. Щоб зменшити його, вам потрібно знайти запобіжник, встановлений у машині автомобіля під кермом. Двигун повинен бути заглушений. Відкрийте пластикову кришку блоку запобіжника та вийміть пристрій з сидіння, який відповідає за роботу паливного насоса. У автомобілях Volkswagen Polo ця частина позначена як BS 32.
 • Отримайте двигун машини. Вам не потрібно натискати на педаль газу, увімкнути нейтральну швидкість. Тож двигун буде працювати деякий час, поки він не зупиниться.
 • Коли живлення висихає, увімкніть запалювання на 5 секунд, більше немає. За цей час тиск у паливній системі зменшиться.
 • Візьміть викрутку з плоским наконечником. Піднімайтеся внизу вашого Volkswagen Polo і знайдіть місце встановлення пристрою очищення. За допомогою викрутки натисніть на зливну трубу палива. Від’єднайте лінію багажника, підключеного до фільтра. Аналогічно, вимкніть два шланги, підключені до деталей. постачання та вихід для шосе.
 • Ретельно від’єднайте кабель для паркування від засувки.
 • За допомогою викрутки з поперечним наконечником відкрутіть кріплення колгонь та затискачів очисного пристрою. Якщо затискачі зношені, після встановлення нового TF їх потрібно замінити.
 • Демонтувати пристрій для очищення з сидіння. Під час зняття використовуйте ганчірку, тому що трохи палива може вийти з фільтра. Візьміть розрізану пляшку і, встановивши її під очищувачем, обережно демонтуйте її. Близько сотень паливних грамів буде вивільнено з фільтра.
 • Встановіть на сидіння новий очищувач. Налийте в нього приблизно 50-100 грам свіжого палива (той, що вийшов із демонтажу фільтра, краще не використовувати). Процедура установки проводиться у зворотному порядку. При встановленні майте на увазі, що стрілка, розташована на більш чистому корпусі. Поради на шосе повинні бути встановлені на фурнітурі очисного пристрою, поки вони не стануть. На завершальній стадії встановити елемент безпеки на місці. Поверніть ключ у замок запалювання та запустіть двигун. При перших спробах він може не почати, це пов’язано з відсутністю тиску в пандусі. Після кількох спроб живлення розпочнеться. Переконайтесь, що всі сполуки герметичні, а будь.які витоки відсутні.

Висмикайте кришку блоку запобіжників і вийміть частину, яка відповідає за насос, послаблюйте кріплення та вимкніть шосе, підключені до пристрою очищення, демонтуйте елемент фільтра і змініть його, заповнюючи трохи свіжого палива всередині

В середньому ви можете знайти дешевший варіант Але все залежить від продавця та магазину, а також якостей придбаної частини.

Заміна седана паливного фільтра

Заміна седана з паливним фільтром не є складною.

Для початку ми зменшуємо тиск у паливній системі, для цього ми видаляємо запобіжник паливного насоса з блоку запобіжників, раніше видаляючи клеми з акумулятора.

На новому паливному фільтрі є стрілка, що показує напрямок бензину, від бака до двигуна.

Ви можете замовити паливний фільтр для седана поло в інтернет-магазині http: // sbl-auto.ru. “Автозапчастини.RU “. найширший діапазон частин тіла та оптики, понад 25 000 предметів. “Автозапчастини.ru “Продайте лише сертифіковані та має юридичне походження автозапчастин. Недорогі ціни та доступність знижок та акцій, ви будете приємно здивовані. Інтернет.магазин дає гарантію придбаних товарів та обміну товарами недостатньої якості.

Ми заїжджаємо на машину до спостережної ями, нам потрібна перехресна викрутка та пара рук, щоб замінити фільтр. Фільтр знаходиться на дні автомобіля, праворуч від бензобака. Заміна седана паливного фільтра

Для того, щоб зняти паливний фільтр, необхідно видалити 3 фурнітури. По.перше, очистіть бруд від підгонки. Шланги видаляються, натиснувши кнопку на кріпленні шланга, t.Е. Натисніть кнопку і перетягніть шланг із фільтра. Заміна седана паливного фільтра

Тепер перехресна викрутка стане в нагоді. Будьте обережні, можливий витік бензину, краще одягатися гірше. Тепер відкрутіть болт хрестом з хрестом, який утримує фільтр

Тепер вийміть вилки з нового паливного фільтра і вставте їх на місце, покладіть шланги (клацнути) і скрутити гвинт, що наносить самостійно. На всякий випадок, чи слід перевірити, чи фільтрує тече, запустіть машину і дивіться знизу, на перехресті фільтра немає витоків. Вся заміна седана з паливного фільтра.

Я замінюю седан з паливного фільтра, досягнувши пробігу в 60 тисяч кілометрів або 4.й рік роботи автомобіля. Прочитайте статтю “Положення тоді”. Коли їхати на технічне обслуговування?

Заміна фільтра палива Volkswagen Polo

Як відомо, справність паливної системи визначає ефективність двигуна автомобіля, а також динамічні та швидкі властивості машини в цілому. І поступове зниження важливих технічних характеристик автомобіля впливає не тільки на якість водіння, але й на поломки. У цій статті ми поговоримо про те, як часто паливний фільтр замінюється на седан Volkswagen Polo та як це робиться.

Німецький виробник не дає чітких інструкцій на інтервалі заміни паливного фільтра. Зокрема, Volkswagen стверджує, що життя цього компонента дорівнює життю всього автомобіля. Однак вітчизняні водії довели, що на практиці все інакше. На цю частину в першу чергу впливає якість заправлення бензину та різного бруду, який потрапляє в паливну систему через нього, незважаючи на всі запобіжні заходи проблеми, які приймають інженери.

Як показує практика, найкраще замінювати фільтр бензину кожні 20-30 тис. Км пробігу. Пам’ятайте, що такі цифри дають не виробник, але вітчизняні автомобілісти, тому заміна елемента очищення палива може здійснюватися раніше у випадку засмічення. Якщо під час руху двигун машини починає періодично трубувати або зупинятися, то, ймовірно, експлуатація фільтра у вашому автомобілі закінчилася.

Новий фільтр KL 756 для седана VW Polo

На ранніх стадіях засмічення компонента несправність може бути невидимою для недосвідченого водія, але досвідчений автомобіліст зможе виявити поломку вчасно. Що стосується ознак поломки елемента в автомобіль Volkswagen, вони такі:

 • Як було сказано вище, насамперед, це нерівномірна робота двигуна.
 • Також власники моделей Polo Sedan O (потужність) автомобіль.
 • Іншою особливістю є збільшення споживання бензину в результаті засмічення компонента, порівняно зі стандартними показниками, спеціально для вашої машинної моделі.
 • Якщо ви не можете почати, і до цього вашого автомобіля був торжеством і «чхнути», то, ймовірно, паливний фільтр досяг крайнього рівня забруднення.

Що таке паливний фільтр

Частина паливної лінії палива, ви, мабуть, помічали її раніше. Тобто він розташований на шляху до палива до двигуна і потрібно для його очищення. Оскільки неможливо, щоб речовина падала частинками бруду та сторонніми домішками. Очевидно, з переливанням та рухом палива, пилу, сміття та просто води, яка не повинна бути разом з речовиною, інакше механізм буде працювати несправно функціонувати. Чомусь, особливо серед росіян, є високий принцип, який говорить про те, що фільтр повинен не тільки працювати належним чином, але й бути якісним, оскільки наше паливо дуже брудне і має домішки. У будь.якому випадку, паливний фільтр і, однак, вам потрібно стежити і завжди звертати увагу на його хорошу роботу, оскільки робота вашого двигуна залежатиме від цього. Якщо домішки все.таки потрапляють у двигун, то не очікуйте, що це буде тривалий час працювати. І якщо ви почали закливати двигун, то вам слід негайно перевірити систему очищення.

Поліровані окуляри на машині. засоби та технології

Говорячи про Volkswagen, варто зазначити, що їх фільтр працює дуже належним чином. Рекламна кампанія дуже впевнено обслуговує свій продукт, і каже, що паливний фільтр, як і вся моторна система, буде працювати тривалий час і регулярно. І навіть така деталь, як очищення, не потребуватиме заміни протягом усього часу автомобіля. Чи не буде говорити про те, чи це в Європі, але в використанні внутрішніх доріг та паливного фільтра в поло все.таки потрібно замінити і не раз. Запитайте, як часто варто замінити його, щоб не турбуватися про двигун, рекомендується кожні 20-30 тис.км. Але якщо ви помічали несправність, що двигун втрачає свою потужність, витрачає більше палива або повністю в’яне, то вам слід негайно замінити фільтр, навіть якщо це сталося через 5-7 тисяч.км., Не скупіться і не піклуйтеся про таку деталь.

седана, паливного, фільтра, cwva

Схема фільтра палива

Ознаки поломки

Якщо паливний фільтр засмічений у машині, водій може визначити це, враховуючи:

 • нерівномірна робота двигуна;
 • падіння ємності автомобіля;
 • збільшення споживання палива порівняно зі стандартом для цієї моделі;
 • Труднощі в запуску двигуна.

Фільтр.засмічення на ранніх стадіях невидимі. Однак ви не можете приховати це від досвідченого водія. Він негайно визначить несправність і усуне її.

Заміна елемента фільтра

Для проведення заміни знадобиться дві викрутки з плоским і поперечним вирізом, а також контейнер для палива, який знаходиться у фільтрі. І, звичайно, новий очищувач палива.

Елемент паливного фільтру в вагонах розташований з правого боку бензинового резервуара. Фільтр оснащений регулятором додавання палива, тому, купуючи, вам доведеться врахувати цей компонент. Для зручності роботи транспортний засіб краще заїхати в отвір або шляхопроводу.

Якщо автомобіль знаходиться на ямі, вам потрібно сповільнити тиск палива в системі, відключіть кришку, під яку розміщується блок запобіжників, і відключіть запобіжник. Розташований блок під кермом у машині автомобіля.

  Ми заклинюємо двигун нашого поло, видаляємо запобіжник BS 32, а потім почнемо знову, покладемо нейтральну передачу і без газу чекати, поки він зупиниться.

Варто пам’ятати, що після закінчення процедури заміни фільтра потрібно встановити запобіжник паливного насоса. Якщо цього не буде зроблено, машина не зможе почати.

Під час маніпуляцій із паливною системою варто запам’ятати техніку пожежної безпеки. Якщо заміна здійснюється в гаражі, неприпустимо палити або приносити відкритий вогонь до транспортного засобу. Крім того, не рекомендується замінювати фільтр у приміщеннях, де встановлюються пристрої, які працюють на природному газі.

Якщо автомобіль повинен працювати на високому рівні пилу, а бензин низької якості виливається в резервуар, то паливний фільтр повинен змінюватися частіше, ніж на 30 тис. км бігу. Якщо цього не зроблено, з часом транспортний засіб починає працювати погано, а потім повністю відмовляється запускати.

Відповіді на часті запитання

Чи варто йому звернутися до службової станції для заміни фільтра?

Якщо автомобіль не є гарантією, то краще прийти до офіційного дилера. В іншому випадку, у випадку зривів, вам буде відмовляться підтримувати. Вам потрібно звернутися до служби автомобіля, якщо ви хочете додатково перевірити стан автомобіля. Майстри підключать діагностичне обладнання та проведуть необхідні випробування та основні системи.

Що станеться, якщо ви не заміните елемент фільтра вчасно?

Окрім проблем із запуском потужності та збільшенням споживання бензину, можуть виникнути інші проблеми. Деталі паливної системи, наприклад, насоси не вдасться. Подальший ремонт коштуватиме десятки тисяч.

Скільки коштує заміна фільтра за сотню?

Це залежить від місця розташування послуги. Середнє значення, виключаючи вартість компонентів. І якщо ви замовляєте складну послугу, то ще менше.

Це цікаво: Mitsubishi Lancer 9 Basholine Pump: де естафета, заміна

Volkswagen Polo Sedan 2011, L. З запланував це

седана, паливного, фільтра, cwva

Volkswagen Polo, 2016

седана, паливного, фільтра, cwva

Volkswagen Polo, 2012

седана, паливного, фільтра, cwva

Volkswagen Polo, 2015

Брати участь в обговореннях можуть лише зареєстровані користувачі.

Яка робота проводиться на седані до-4 VW?

Після пробігу 60 000 км для автомобіля VW Polo Sedan проводяться наступні роботи:

Ні Назва операції
один. Заміна моторного масла
2. Заміна масляного фільтра та зливна пробка
3. Заміна салонного фільтра
чотири. Заміна повітряного фільтра
5. Заміна паливного фільтра
6. Заміна свічок запалювання
7. Заміна клінічного пояса

Які витратні матеріали змінюються на седан до-4 VW?

Проходячи четвертий, тоді на автомобілі VW Polo, седан з двигуном 1,6 MPI (90 або 110 літрів.З.) Відповідно до правил, необхідно замінити такі витратні матеріали:

Ні Назва деталі Стаття Ваг Примітка
один. Фільтр масляний 04e115561h Фотографії та опис
2. Свердловина N90288901
3. Фільтр салону 6R0820367 або вугілля 6R0819653
чотири. Повітряний фільтр 04e129620a
5. Моторне масло G052167M4 Додавання VW 502.00, VW 504.00
6. Фільтр паливний 6Q0201051J
7. Свічки запалювання 04C905616 Фотографії та опис
вісім. Пояс Клінової 04C260849E

Пристрій паливного фільтра

седана, паливного, фільтра, cwva

Структурно, паливний фільтр.це сталевий випадок, що не є підшкірним, циліндричної форми, всередині якого фільтруючий елемент та клапан розряду тиску розміщуються. Оскільки фільтр розташований на дні автомобіля, його випадок покритий спеціальним антикорозійним покриттям. В кінці корпусу є підходяща для підключення газових трубопроводів. Як матеріал фільтру, зазвичай використовується спеціальний папір, який фіксує сторонні частинки розміром від 10 мкм.

седана, паливного, фільтра, cwva

Паливо з газового резервуара виливається в фільтр через бічну підгонку, протікає через поверхню фільтра і подається через паливне шосе до інжектора двигуна. З надлишковим тиском у системі спрацьовує клапан, а бензин зливається назад у паливний бак.

Широкий вибір паливних фільтрів для Volkswagen Polo від різних виробників представлений у продажу:

Число брендингу середнє значення

Процедура фільтра очищення палива

Фільтр фіксується на дні вольксвагенського поло поблизу паливного бака, тому рекомендується виконувати замінні роботи на шляхопроводі, підняти або покласти машину на спостережувальну яму, яка полегшить доступ до вузла, що обслуговується.

Перед початком роботи потрібно скинути тиск у паливній системі автомобіля. Для цього потрібно зняти паливний насос з кріпильного блоку (седан поло. це запобіжник 6 на 15 а), а потім запустити двигун. Коли двигун зупиняється, ви можете вимкнути запалювання і почати замінювати деталь.

Перед гнилкою паливної системи рекомендується очистити корпус фільтру та прикріплювати газові трубопроводи з пилу та бруду, якщо це необхідно, промивати елементи водою і витирати сухі.

седана, паливного, фільтра, cwva

Щоб відключити паливні шланги, потрібно обережно натиснути засувку з плоскою викруткою та витягнути газові трубопроводи з фільтрувальної фітинги. Після цього потрібно відкрутити гвинт на затискач, який тримає фільтр на корпусі автомобіля.

Новий фільтр.елемент встановлений у зворотній послідовності, паливні лінії з’єднані, запобіжник бензинового насоса встановлюється в монтажному блоці.

Перед запуском двигуна необхідно перетворити ключ 2 на 3 рази в першому положенні і чекати, коли буде спрацьовувати паливний насос. це дозволить порушити систему подачі бензину. Після цього ви можете запустити машину. Після завершення роботи настійно рекомендується перевірити місця з’єднання паливного фільтра за допомогою газових трубопроводів, щоб переконатися, що система є щільною.

Інструкції щодо заміни паливного фільтра на седан Polo

Запитайте в коментарях. Ми відповімо обов’язково!

Аналогічно, ми відключаємо подачі та відволікаючі трубки від фурнітури паливного фільтра.

Наслідки зриву фільтра палива

Вищезазначені причини, що відключити паливний фільтр на Volkswagen Polo, призводять до ряду наслідків. Давайте перерахуємо їх:

 • Споживання палива, споживаного автомобілем, збільшується на півтора, а іноді і подвоюється;
 • Автомобільний двигун працює з перебоями та ривками, що особливо помітно при тривалому сходженнях;
 • Двигун перестає своєчасно реагувати на натискання на педаль газу, у своїй роботі виникають відчутні збої в енергії;
 • Автомобіль раптом зупиняється, навіть на холостому ходу;
 • Існує «дотик» двигуна, що особливо чітко видно під час набору.

Якщо водій спостерігає за перерахованими вище однією або кількома знаками, це означає лише одне: час змінити паливний фільтр.

На ремонт паливних фільтрів

Фільтри палива Volkswagen Polo.це пристрої одного часу використання і не підлягають ремонту. Це прямий наслідок їх дизайну: сьогодні немає перевірених способів очищення засмічених елементів фільтра. Варіант із заміною засміченого елемента також не можна розглядати серйозно, оскільки корпус фільтра палива. Тому елемент фільтрації не може бути видалений без розриву корпусу. Таким чином, засмічений фільтр можна замінити лише новим.

Ми знімаємо кабель для паркування з власника.

За допомогою викрутки з поперечною у формі ми послаблюємо затягування затискач паливного фільтра.

Ми виймаємо паливний фільтр із затискача, взявши штифт фільтра з тримача на затискач.

Оскільки паливо залишається у фільтрі, ми зливаємо його в попередньо підготовлений контейнер.

Встановіть фільтр у зворотному порядку.

У цьому випадку стрілка на корпусі фільтра повинна бути спрямована в напрямку руху палива (на передню частину автомобіля).

Поява паливного фільтра з стрілками, що застосовуються до нього, застосовується.

Ми ставимо підказки паливних труб на фільтрувальній фітингу, перш ніж натиснути на засувку.

Наконечник трубки синьою засувкою (труба палива з паливного фільтра), яку ми надягаємо на встановлення середнього паливного фільтра.

Вставте шпильку в тримач на затискач. Встановлюючи запобіжник паливного насоса, увімкніть запалювання та перевірте герметичність стиків.

Помилка в тексті? Виділіть це за допомогою миші! І натисніть: ctrl Enter

Кількість блоків: 21 | Загальна кількість символів: 9844 Колія вживаних донорів: 6інформація для кожного донора: