Volkswagen Polo не працює. EPC на Volkswagen Polo Tily – що це таке

Постійне підсвічування приладової панелі VW Polo Sedan [Сторінка 1 з 1]

42 (15 А). Сигаретна запальничка. Зазвичай працює лише тоді, коли запалювання вмикається. Якщо ви перестали працювати після підключення пристрою, швидше за все, коротке замикання, щоб підключити пристрої, скористайтеся додатковою розеткою або гілкою. Якщо заміна запобіжника не допомагає, перевірте сам роз’єм, контакти, з’єднувач з’єднання та проводка.

6 (5 а). приладна панель. Якщо стрілки, датчики або відображення комп’ютера на дошці на приладовій панелі перестали працювати, перевірте, крім того, запобіжники 18, 20, 38. Також перевірте роз’єм з проводами на задній панелі приладної панелі.

7 (5 а). освітлювальні світильники, кутовий коректор фар.

9 (5 а). Антибулярна гальма ABS. Якщо система ABS перестала працювати, а однойменна лампа загорілася на приладовій панелі, перевірте під кришкою потужність 1, 4 та SA5, а також датчики, розташовані на колесах. Швидше за все, їхні дроти розбиваються, відірвались або вільно підключені з’єднувачем.

10 (5 а). ланцюг реле стартера, управління електричним обладнанням, датчик швидкості. Якщо стартер не працює, перевіряйте, крім того, запобіжник 19, силовий запобіжник SA3 під капотом та реле R3. Якщо машину нещодавно купували з кабіни, а на морозі вона перестала скрутити стартер (клацання), швидше за все, масло замерзло в ньому, вам потрібно зігріти машину.

12 (5 а). Електрогуляція бічних дзеркал. Якщо дзеркала перестали налаштовані, перевірте проводку між кузовами та передніми дверима та всередині самих дзеркал. Щоб увімкнути нагрівання дзеркал, поверніть джойстик дзеркального регулювання 180 градусів.

14 (5 а). подушки безпеки. Коли двигун запущений, лампа подушки безпеки на приладовій панелі повинна загорітися приблизно на 5 секунд і вийти на вулицю. Якщо вона продовжує спалювати, то виникає несправність або збережена помилка аварії в пам’яті. Для встановлення точної причини потрібна діагностика.

15 (5 а). нагрівання балів скляних шахтарів. Опалення насадок працює, коли нагрівання дзеркал увімкнено (черга джойстика становить 180 градусів). Якщо це не працює, перевірте суглоби та стан проводів під капотом на місці з’єднання на насадки.

18 (5 а). задня туманна світло, приладова панель.

19 (5 а). Передня передня загальна світильниця, аудіосистема, блок електричного управління, сигнал позиції “запуск двигуна” у блоці запалювання.

20 (5 а). вимикачі керма, приладова панель. См. до. 6.

21 (10 а). Світло в салоні та багажнику. Якщо стеля освітлення не працює в жодному положенні, перевірте в ній лампи, переключення та проводка. Якщо світло не загоряється лише тоді, коли двері відкриваються, перевірте кінцеві вимикачі у дверях, їх з’єднувачі та проводка з них до блоку управління.

22 (5 а).Кліматовий контроль, блокуючи ключ у блоці запалювання. Якщо, коли плита увімкнено і гаряча температура, холодне повітря дме, швидше за все, у вас є низький рівень антифризу в резервуарі або повітря потрапляє в систему охолодження.

Як обчислити вартість Осаго самостійно? Вибір найвигіднішого страхування:

Якщо раптом якесь обладнання, наприклад, запобіжники та реле Volkswagen Polo не вдасться, необхідні запобіжники, реле та схеми вказані у списках, а в коментарях ви знайдете способи вирішення загальних проблем.

Заміна седана задньої розмірної лампочки. ремонт автомобілів власними руками

На завершальній стадії процедури зняття ламп повороту сигналу повороту приймається новий тип освітлювача PY21W та встановлюється у зворотному порядку.

Якщо обидва ближнього світла все одно не працюють, перевірте вимикач світла на приладовій панелі зліва від керма, його контактів та перемикача керма, проводка. Для них також використовуються два запобіжники сьомого.

Його переважаючі особливості

Деякі новачки.автомобілісти вважають, що додаткове зміцнення рульового управління не є такою важливою характеристикою, яка може вплинути на безпечне водіння, але це далеко не справа.

Наявність системи EPS в транспортних гарантіях:

 • заощадження середнього споживання палива. Це пов’язано з специфікою запуску системи, що передбачає споживання енергії виключно в ситуаціях, коли в поточному напрямку або повороті є зміна. Ця особливість є однією з головних переваг пристроїв EPS порівняно з гідравлічним підсилювачем, який постійно працює в робочому стані;
 • Можливість регулювання та налаштувань. Система регулюється відносно встановлених параметрів, тобто можна зменшити чутливість до маневрів. Існує також можливість повного відключення;
 • Комфортний та безпечний привід для транспортного засобу. Програма дозволяє контролювати рульовий комплекс механізмів і, незалежно від набутої швидкості;
 • Профілактика ряду надзвичайних ситуацій, що виникають через низьку якість дорожньої поверхні. Більше 30%система EPS допомагає виключити серйозні аварії через дефекти на проїжджій частині. Ці дані були отримані експериментально, коли автомобілі, оснащені потужністю рульового колеса, пройшли тестовий привід у умовах, близьких до крайнього;
 • Використовуйте в різних модифікаціях автомобілів. Незважаючи на те, що популярність системи EPS в Росії все ще набуває своєї позиції, більшість європейських проблем активно використовують пристрій у складі. Природно, без такого стабілізатора рульового управління не тільки транспортні засоби, що працюють на паливі, але й електромобілі не завершені.

Чи безпечно йти з помилкою EPC?

Все залежить від того, які інші помилки є на приладовій панелі. Якщо індикатор “контрольного двигуна” знаходиться на охайному разом із лампою EPC, автомобіль повинен бути перевірений якнайшвидше, щоб запобігти значному пошкодженню двигуна. Увага: Не панікуйте, коли з’являється «перевірка двигуна». як правило, в цьому випадку двигун контролюється в режимі аварійного режиму (система обмежує положення дросельної заслінки, запобігаючи руху високої швидкості). Зазвичай в режимі аварійного режиму ви відчуєте, що потужність зникла в машині.

Оскільки система EPC використовується у багатьох інших групових системах VW, ймовірно, що після похибки ERC з’явиться на охайному. Наприклад, якщо чомусь система контролю стабільності автомобіля (ESP) несправна або круїз-контроль вийде з ладу, то значок ESP або попередження про значок про непрацюючу круїзну систему з’явиться на охайному.

Вони хотіли б ще раз зазначити, що поява помилки EPC у будь.якому випадку розповідає про якусь несправність чи проблему. Отже, навіть якщо ви більше не бачите з цією помилкою на приладовій панелі інших індикаторів попередження, ми все ж рекомендуємо перевірити не лише всі освітлювальні світильники в машині (у тому числі в стоп.сигналах та поворотних сигналах), але й проходять спеціалізовану діагностику з a фахівець.

Блок під капотом

Монтажна одиниця запобіжників і плавних вставок встановлюється на пластиковий тримач над акумулятором у моторному відділенні.

На цьому все. Ми сподіваємось, що цей матеріал вам корисний. І якщо у вас є щось додати або є питання, задайте їх у коментарях.

Можливі причини вказівки на перевірку двигуна

Нарешті, остання сигнальна лампа, яка часто порушує не лише “полведов”, але й власників інших автомобілів. це перевірка двигуна (у звичайних людей “перевірка двигуна”)))). Причини появи напису на табло можуть бути багато причин, оскільки сигнал надходить з комп’ютера в ON.борту, який керує всю електроніку автомобіля. “Перевірка” може запалити через використання палива поганого якості. У цьому випадку рекомендується стікати поганий бензин для усунення проблеми.

Неправильний проміжок або зламаний ізолятор на свічках також може бути причиною появи “перевірки” на комп’ютерній платі. Також слід вивчити котушку запалювання. для вимірювання опору або хоча б перевірити, чи є іскра. Несправна лямбда.онд часто стає проблемою. Перевірте датчик і, якщо є пошкодження, ми змінюємо його на новий.

Щоб усунути помилку “перевірки”, деякі автомобілісти повинні змінити каталізатор або очистити форсунки двигуна.

Низький тиск у паливній пандусі (менше 3 атмосфери) може бути спричинений засміченням бензинового насоса, в результаті чого з’явиться попередження про “перевірку”. Щоб усунути проблему, варто очистити паливний фільтр і сітку в резервуарі. У занедбаному випадку вам доведеться придбати новий бензиновий насос.

Останній варіант.це дроти високої напруги, які викликають помилку “перевірки” на комп’ютері ON.BOARD. Якщо метометр показує опір нижче 500 KOHM, то провід повинен бути замінений.

Усі вищезазначені проблеми є найпоширенішими серед автомобілістів. Якщо жоден метод рішення не допоміг вирішити дилему, то ми підписуємось на наступну сотню і несемо автомобіль для діагностики.

Нарешті, варто зазначити, що сигнальні світильники на Калузі “Державний працівник” не завжди може працювати вчасно. В інших випадках вони взагалі не освітлюються на інформаційній панелі. Тож відчайдушний водій, чий автомобіль несподівано втратив силу або зупинився, не в змозі зрозуміти, що таке улов. Як результат, проблема часто виливається в дорогий ремонт. Тому, якщо ви приділите якомога більше часу своєму “залізному коні” і належним чином, то, можливо, в майбутньому кількість неприємностей з основними вузлами автомобіля буде зменшена.

Інформаційна панель Volkswagen Polo

Автомобілі Volkswagen Polo завжди відрізнялися детальною інформаційною панеллю, яка стала своєрідною родзинкою моделі. Детальна та ергономічна панель забезпечує зручність роботи транспортного засобу, що дозволяє отримати всю необхідну інформацію, не відволікаючись від спостереження за дорогою, тому комфорт та безпека контролю збільшуються.

Розшифровка позначення: “Хто” горить і що це означає?

З останнім поколінням Volkswagen Polo, автомобілі отримали нову інтерактивну інформаційну панель та детальний спідометр. Модернізація щита збільшила потік активної інформації, представленої водієм, який може заплутати звичку, але насправді все просто. достатньо, щоб зрозуміти цінність ікон.

Інформаційна панель поло. це компактно розташований спідометр і тахометр, між яким встановлено цифровий дисплей, який випускає поточну інформацію про:

 • Щоденний та загальний пробіг транспортного засобу;
 • Рівень палива в баку для газу;
 • Температури теплоносія;
 • Швидкість автомобіля;
 • Дата і час.

На дисплеї також показані активовані функції та сигнальні пристрої автомобіля: положення ручного гальма, поворотних сигналів та обертання, а також дані про системи безпеки та системи клімату.

volkswagen, polo, працює, таке

Окрім індикаторів на дисплеї, частина інформації відображається на спідометрі та панелі тахометра. дублення активних поворотних сигналів, піктограми акумулятора, запалювання двигуна та стан збільшення споживання масла. На нижній частині пристроїв вимірювання обчислення-два клавіші “0.0 “та” SET “, за допомогою якого ви можете налаштувати дані та скинути дані на щоденному запуску машини.

Вийміть приладову панель на Volkswagen Polo власними руками

Комплекс обчислювальних інструментів на автомобілі поєднується один з одним, тому, коли з’являється несправність у будь-якій одиниці зв’язку-це доведеться видалити всю адаптацію. Процес демонтажу щита не є складною процедурою, але він вимагає надзвичайної точності, щоб після складання не було тріщин і «цвіркунів». Весь пластик щита потребує щільного спалювання. інакше торпеда почне вібрувати під час роботи автомобіля, що призведе до швидкого вигляду мікросхем і тріщин.

Щоб зняти приладову панель, достатньо однієї пари рук, а інструменти потребуватимуть стандартного набору вовни, пари різних розмірів прорізних гвинтів та ключа T20. Для того, щоб відключити щит від автомобіля, вам потрібно:

 • Відключіть акумулятор транспортного засобу, кинувши клем за «мінус»;
 • Потім демонтувати верхню частину корпусу рульового стовпця, після чого слід відкрутити фіксуючі болти комбінації пристроїв до підсилювача інформаційної панелі;
 • В кінці підготовчої роботи нижня частина охайності витягується щілинною викруткою і акуратно витягується рухом на себе, після чого панель потрібно розширити. Важливо працювати тут обережно, щоб не пошкодити пластикові елементи кріплення або не відірвати проводку з вимірювальних пристроїв;
 • Після повороту, на задній частині щита, стисніть кладок колодки з джгутом проводів і підніміть задній кронштейн;
 • Тепер блок з Tans і Shields можна безпечно відключити та витягнути приладову панель.
 • Процедура складання відбувається за протилежним алгоритмом. Після підключення всієї електропроводки рекомендується викликати всі контакти електричного хлопця, перевіряючи робочу ємність охайності і лише потім збирати компоненти.

Незалежний ремонт приладної панелі: Коли вона доречна?

Електронні пристрої укладені в герметичний корпус, який при розібранні потребує ретельного склеювання. Ремонт електроніки приладової панелі вимагає спеціалізованого обладнання та практичних навичок.

Вимірювальні пристрої та цифровий дисплей на автомобілі-це ціла конструкція, і випадок відмови функціонального елемента-вам доведеться змінити весь щит. Демонтаж охайного буде доречним лише з метою відновлення комунікаційних одиниць: провідників, запобіжників та естафети. За наявності більш серйозних несправностей, краще звернутися за допомогою до дилера сто.

Варто запам’ятати! Незалежна розбирання головного пристрою або приладної панелі може порушити умови гарантійної угоди, яка вилучить право на безкоштовну послугу. Сама інформаційна панель встановлюється на клеї, а також посилюється по периметру пластиковими поршнями. з незалежним аналізом щита, сліди ремонту буде важко приховати.

Що врешті.решт: які переваги інформаційної панелі Volkswagen Polo?

На панелі з вимірюючими пристроями показано, що водію всю необхідну інформацію про технічний стан транспортного засобу. Зручне розташування, компактні розміри та дублювання важливої ​​інформації полегшує роботу автомобіля і не відволікає ситуацію по дорозі. Поло охайно. яскравий показник того, яким повинен бути сімейний автомобіль.

Заміна підсвічування в комбінації пристроїв. Volkswagen Polo Sedan, L., Рік на Drive2

Ми не видаляємо акумулятор, ні. Для спрощеного зняття комбінації пристрою послаблюйте регулювання керма, потягніть кермо на нас і вниз, вийміть нижню комбіновану кришку, потягнувши кришку.

На задній частині охайності за допомогою викрутки покладіть замок і зніміть роз’єм. Ми виймаємо охайність і беремо його додому для операції. Вийміть задню чорну кришку охайного прибирання засувки з кількома викрутками, у мене було три плоскі викрутки.

Вид з.за 3. Зніміть рамку дисплея з сторони друку, зігнувши чотири кріплення, вийміть дисплей провідні еластичні смуги, акуратно!

Чи можливо регулювати яскравість приладної панелі седана VW?

Плата за друк пристроїв 4. Ми копаємо: і круїз може бути заповнений. Я зробив те саме. Все в моєму BJ. Перевірити не важко і навряд чи несправна комбіна.

Пристрої підсвітку Volkswagen Polo також є головним чином, з робочими машинами і в чому проблема і призначите цей пристрій, і якщо ви не підбираєте правильних діодів опамами різного та відбудови. Ви не можете сказати мені, яке правильне місце розташування діодів, інакше я маю одне зараз все це все крапелька і які діоди, щоб придбати заздалегідь, дякую, і ви просто знімаєте власну, щоб перевірити підсвічування Volkswagen Polo просто не почнеться На його панелі, коли я стояв з червоним дисплеєм.

Отже, перш ніж відновити щит, потрібно підтримувати кодування блоку ABS.

Ford Focus Wagon “Urban”. Раніше замінює лобове скло. Не намагайтеся збирати одного з двох.

Volkswagen Polo

В основному там, з робочими автомобілями OD буде дорогим.

Питання в тому, де ви можете призначити? Так, ви просто знімаєте власну, ви ставите його на перевірку, автомобіль просто не запуститься на панелі, коли пристрої Volkswagen Polo стояли з червоним дисплеєм, що перевозили, також наполовину не спалили діоди, зняті з діодна стрічка.

Покажчики повороту вмикаються при переміщенні важеля перемикача вгору або вниз до зупинки, коли запалювання увімкнено. У верхньому положенні важіль. Після того, як маневр обертання та повернення керма пристроїв Volkswagen Polo в нейтральному положенні керма вимикач автоматично переносять у його первісне положення, а покажчики повороту вимикаються.

Для короткого терміну, що включає індикатори обертання, важіль Volkswagen Polo вгору або вниз, поки вони не ввімкнуться. Після звільнення важіль автоматично повертається в нейтральну позицію. Важіль лівого.перемикач. Якщо одна з ламп індикаторів обертання вигоріть, то сигнальний пристрій лівого або правого повороту в комбінації пристроїв спалахує з подвійною частотою.

Для короткотермінового включення фари фари, незалежно від положення вимикача освітлення та ключа в блоці запалювання, ми переносимо важіль перемикача на себе і тримаємо. Коли важіль буде звільнений, він автоматично повернеться до початкового положення. Щоб увімкнути фари фари, ми переносимо вимикач освітлення в крайнє праве положення із запалюванням запалювання та переміщенням важеля перемикача керма з підсвічування Volkswagen Polo у фіксоване положення. Щоб вимкнути фари фари, ми повертаємо важіль у його первісне положення.

Права людина керма керує роботою очищувача та шайбою лобового скла, а також комп’ютеру маршруту. Очищувач і шайба працюють лише з запалюванням та закритим капюшоном. Правий.Важіль пароплава. Щоб увімкнути різні режими роботи очищувача лобового скла, ми перекладаємо важіль перемикача з положення вимкнення, вимкнено в одне з наступних положень: для швидкої підсвітки Volkswagen Polo слід зберігати рух щітків з найвищою швидкістю за важелем у цьому положенні;. Переривчастий режим роботи очищувача.

Тривалість паузи регулюється перемикачем та підсвічуванням важеля Volkswagen Polo без датчика дощу.

Проблеми зі світлом приладової панелі (лампочки не освітлюються, але виконується оскарження)

Датчик дощу активується і незалежно регулює частоту очищувача, залежно від інтенсивності опадів. У цьому випадку перемикач A на важіль регулює чутливість датчика дощу при поверненні перемикача A праворуч. підсвічування чутливості до вольксвагена, ліворуч. низький.

Низький. постійний спосіб роботи очищувача з низькою швидкістю; Високий. постійний спосіб роботи очищувача з високою швидкістю.

Розташування реле в блоці “B

Після того, як слюсар працює з передньою підвіскою під час складання, вузли можуть забути встановити датчики датчиків у спеціальних тримачах, через це вони зазвичай потирали. Якщо ширина скелі не дуже велика приблизно один міліметр автомобілта, може допомогти різним пастам та клеям, які є темрявою в магазинах.

Ми допоможемо вам дізнатися витрати та видати політику без переплати з урахуванням знижок для KBM! Вибір найкращої ціни. 50% знижка. Офіційна політика. Економія часу. Дізнайтеся про страхову ціну. Заощадження до 3500 ₽.

Запобіжники та естафета в кабіні седана Volkswagen

Піктограма відкритих дверей використовується для того, щоб побачити палаючу, коли відкрита якась кришка дверей або багажник контакти контактів проводів контактів. Так, і в сервісному центрі для дилера жоден Volkswagen Polo не працює нагрівання заднього вікна.

Блок “B” та блок реле панелі інструментів 12. Спідометр. Показує, як швидко рухається автомобіль. Шкала трахкається від 0 до 240 км/год, ціна дивізії становить 5 км/год. 2 г коричневого білого дроту, вихід. від нахилу фар до коректора, який контролює коректор. Детальніше огляд Ford Ranger 2014, характеристики, огляд цін на автомобілі, огляди, характеристики, ціни.

Постійне підсвічування приладової панелі VW Polo Sedan Page 1 з 1 | Volkswagen New

2 (10 а). вимикачі керма, скляний навідник. Якщо шайба з лобового скла не працює, перевірте рівень рідини в бикі для пральної машини, перевірте, чи рідина замерзла в системних трубах і форсунках. Подавайте джерело живлення до насосного насосів, якщо він не працює, замініть його новим. Якщо він працює, перевірте проводку, з’єднувачі, клеми та правильний перемикач керма.

3 (5 а). газовий насос, блок управління двигуном. Якщо паливний насос припиняє перекачування бензину і не створює потрібного тиску в паливній системі для роботи двигуна, перевіряйте, крім того, 36 запобіжник, SA3 та реле, R4, R8 запобіжник. Якщо газовий насос не працює безпосередньо до акумулятора, він не працює і не працює з перебоями, замініть його новим.

Кнопки не спалюються, коли фари увімкнено

Сама EUR розташована на валу в рульовій колонці. Якщо ви перестанете спалювати сигнали зупинки, перегляньте, крім того, запобіжник 43, а також світильники, їхні роз’єми та перемикач на педалі гальма, проводка. Якщо це не працює, перевірте лампу. Якщо обидві фари не спалюють, перевірте їхні світильники та перемикач керма.

Якщо одне з передніх сидінь перестав грітися, перевірте роз’єм та дроти під сидінням. Перевірте, чи напруга надходить до цього роз’єму. Якщо є напруга, швидше за все, контакт втрачається всередині сидіння, або перерва не спалювала підсвітку на опаленням Volkswagen Polo не спалює.

Якщо напруги немає, перевірте проводку та кнопку. Якщо це не працює, перевірте, окрім цього, реле SA3, а також світильники не спалює пристрої на контактах Volkswagen Polo у фарах. Якщо обидва ближнього світла все одно не працюють, перевірте вимикач світла на приладовій панелі зліва від керма, його контактів та перемикача керма, проводка.

Якщо поворотні сигнали почали спалахнути швидше або повільніше, перевірте всі роз’єми на наявність ламп на відсутність короткого замикання, а також проводка. Це може бути в перемикачі керма поворотів. Для того, щоб завжди працювати, ви можете переробляти блок управління.

volkswagen, polo, працює, таке

Якщо шайба теж не працює, спробуйте спочатку усунути несправність шайби, то очищувачі. Якщо замки дверей не закриваються, перевірте кінцеві вимикачі дверей, один з них може вийти з ладу або контакт у проводах між тілом і одним із дверей зник.

Також перевірте механізми замків дверей та їх приводів, проводка. Лампа поодинці, розташована праворуч. Якщо це не працює, перевірте його справність та контакти в з’єднувачі. Також перевірте перемикач на коробці передач на автоматичному перемикачі передач у селекторі.

Сьогодні я йду на послугу. Як результат, я списую. Додається через 3 хвилини, і тому машина трохи дратує.

Немає схеми запобіжників. Майстер воїна сказав, що щороку вона нова в TIG. Можливо, тому вони розгублені місцями на заводі. Я спробую отримати схему для автомобілів року.

Усі компоненти кріпляться до спеціального металевого блоку, який містить гвинт із засувкою, розташованою всередині багажу.

Volkswagen Polo Sedan, що замінює задню лампу. При визначенні справності запобіжників, використовуйте тестер, це виключає помилки, швидко дзвонить необхідні схеми або вимірять напругу в з’єднувачах. Запитайте, я на зв’язку!

Наближення часу

00048 Проблеми функціонування лівого контролера температури теплообмінника G306 00135 Лівий лівий контролер колеса прискорення колеса 00142 Регулювання феєричного клапана демпфування переднього лівого колеса 00229 Неправильний тиск у системі охолодження двигуна, можливі причини проблеми. Автомобільний двигун може нестабільний на холостому ходу.

Несправності датчиків Коли наближається період, коли вмикається запалювання автомобіля Volkswagen Polo. У той же час, на дисплеї інструменту, ви можете побачити гайковий ключ і пробіг, вказаний у КМ. P0069 Блок управління зафіксував неправильне співвідношення в показаннях тиску повітря на впускному коді P0087 P0087 вказує на зниження тиску в паливній системі. Блок, розміщений у моторному відсіку.

Вийміть приладову панель на Volkswagen Polo власними руками

Комплекс обчислювальних інструментів на автомобілі поєднується один з одним, тому, коли з’являється несправність у будь-якій одиниці зв’язку-це доведеться видалити всю адаптацію. Процес демонтажу щита не є складною процедурою, але він вимагає надзвичайної точності, щоб після складання не було тріщин і «цвіркунів». Весь пластик щита потребує щільного спалювання. інакше торпеда почне вібрувати під час роботи автомобіля, що призведе до швидкого вигляду мікросхем і тріщин.

Щоб зняти приладову панель, достатньо однієї пари рук, а інструменти потребуватимуть стандартного набору вовни, пари різних розмірів прорізних гвинтів та ключа T20. Для того, щоб відключити щит від автомобіля, вам потрібно:

 • Відключіть акумулятор транспортного засобу, кинувши клем за «мінус»;
 • Потім демонтувати верхню частину корпусу рульового стовпця, після чого слід відкрутити фіксуючі болти комбінації пристроїв до підсилювача інформаційної панелі;
 • В кінці підготовчої роботи нижня частина охайності витягується щілинною викруткою і акуратно витягується рухом на себе, після чого панель потрібно розширити. Важливо працювати тут обережно, щоб не пошкодити пластикові елементи кріплення або не відірвати проводку з вимірювальних пристроїв;
 • Після повороту, на задній частині щита, стисніть кладок колодки з джгутом проводів і підніміть задній кронштейн;
 • Тепер блок з Tans і Shields можна безпечно відключити та витягнути приладову панель.
 • Процедура складання відбувається за протилежним алгоритмом. Після підключення всієї електропроводки рекомендується викликати всі контакти електричного хлопця, перевіряючи робочу ємність охайності і лише потім збирати компоненти.

Незалежний ремонт приладної панелі: Коли вона доречна?

Електронні пристрої укладені в герметичний корпус, який при розібранні потребує ретельного склеювання. Ремонт електроніки приладової панелі вимагає спеціалізованого обладнання та практичних навичок.

Вимірювальні пристрої та цифровий дисплей на автомобілі-це ціла конструкція, і випадок відмови функціонального елемента-вам доведеться змінити весь щит. Демонтаж охайного буде доречним лише з метою відновлення комунікаційних одиниць: провідників, запобіжників та естафети. За наявності більш серйозних несправностей, краще звернутися за допомогою до дилера сто.

Варто запам’ятати! Незалежна розбирання головного пристрою або приладної панелі може порушити умови гарантійної угоди, яка вилучить право на безкоштовну послугу. Сама інформаційна панель встановлюється на клеї, а також посилюється по периметру пластиковими поршнями. з незалежним аналізом щита, сліди ремонту буде важко приховати.