Заміна салонного фільтра Astra j

Як влаштований салонний фільтр?

Салонний фільтр, залежно від його типу, складається з кількох шарів:

 • 1 шар. Очищає повітря від великих частинок «сміття».
 • 2 шар. Складається із синтетичного волокна, яке притягує до себе частинки бруду. Помітно покращує повітря в інтер’єрі автомобіля.
 • 3 шар. Матеріал, просочений активованим вугіллям. Допомагає запобігти попаданню в салон шкідливих домішок, які містяться у вихлопних газах інших автомобілів.

В Opel Astra H салонний фільтр знаходиться за бардачком. Заміна салонного фільтра Opel Astra H проводиться кожні 15-20 тисяч км пробігу.

Основні ознаки необхідності заміни:

 • Якщо на вулиці чисте повітря, а в машині є додатковий неприємний запах;
 • При включенні системи вентиляції на максимальну швидкість потужності недостатньо для якісного обдування;
 • Скло в салоні потіє, якщо на вулиці підвищена вологість.

Якщо хоча б одна з вищеописаних ознак у салоні присутня, потрібно замінити салонний фільтр на Опелі Astra. Процедура здійснюється своїми руками з мінімальним набором інструментів.

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J

Для заміни салонного фільтра Вам знадобляться плоска викрутка, головка на 7 мм та тріскачка на 1/4″. Салонний фільтр знаходиться під бордочком. Для початку відкриваємо передні пасажирські двері, підтягуємо гумовий ущільнювач і знімаємо бічну кришку торпеди (просто тягнемо кришку убік).

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J

Тепер відкручуємо 4 болти, один з них під знятою кришкою.

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J

Після того як відкрутили бордочок вільно тягнеться на себе. Тепер можна побачити корпус салонного фільтра. Кришка корпусу тримається на двох клямках по краях та 2-х болтах на верху.

фільтра, astra

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J

Після того як зняли кришку виймаємо салонний фільтр, можна підчепити викруткою, головне запам’ятайте напрямок стрілки на фільтрі, щоб встановити новий фільтр правильно.

Тепер збираємо все у зворотній послідовності.

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J

Для заміни салонного фільтра Вам знадобляться плоска викрутка, головка на 7 мм і тріска на 1/4. Салонний фільтр знаходиться під бордочком. Для початку відкриваємо передні пасажирські двері, підтягуємо гумовий ущільнювач і знімаємо бічну кришку торпеди (просто тягнемо кришку убік).

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J

Тепер відкручуємо 4 болти, один з них під знятою кришкою.

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J

Після того як відкрутили бордочок вільно тягнеться на себе. Тепер можна побачити корпус салонного фільтра. Кришка корпусу тримається на двох клямках по краях та 2-х болтах на верху.

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J

Після того як зняли кришку виймаємо салонний фільтр, можна підчепити викруткою, головне запам’ятайте напрямок стрілки на фільтрі, щоб встановити новий фільтр правильно.

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J

Заміна салонного фільтра Opel Astra J

Деякі власники Opel Astra J не знають, де знаходиться салонний фільтруючий елемент та як його замінити. Тим часом, фільтр виконує важливу функцію, і його своєчасна заміна позбавить багатьох неприємностей.

Перш, ніж задаватися питанням, як поміняти фільтр салону Opel Astra J, потрібно мати хоча б мінімальну інформацію про нього. Салонний фільтр. це деталь системи опалення/кондиціонування, який покликаний очищати повітря, що надходить ззовні в салон автомобіля, при цьому потік заходить всередину за допомогою повітродувів.

Насамперед, фільтруючий елемент оберігає легкі водія та пасажирів від вихлопних газів. Доведено, що якщо фільтра в салоні немає, то концентрація газів усередині салону в порівнянні з вулицею більша у шість разів. Крім шкідливих викидів від автомобілів фільтруючий елемент також захищає від пари склоочисника, дорожніх реагентів, сажі, пилу, диму та навіть вірусних бактерій. Тому, ця запчастина системи кондиціонування незамінна при міській експлуатації з щільним трафіком і пробками, на дорогах з реагентами або при їзді по пиловому путівцевому покриттю.

Фільтруючий елемент Opel Astra J може мати кілька різновидів:

Обов’язково подивіться:

Помилки Opel Astra H з бензиновим двигуном Z18XER: розшифровка кодів несправностей Де знаходиться і як відбувається заміна паливного фільтра Opel Astra H: модифікація конструкції alt=Проблеми холостого ходу Opel Astra Н 187; width = 150 height = 92 / Проблеми холостого ходу Opel Astra Н і способи їх усунення: плавають обороти, вібрація, машина глухне Датчик холостого ходу Opel Astra (H, J): проблеми, симптоми, чищення та ремонт width = 150 height = 86 / Датчик холостого ходу Opel Astra (H, J): проблеми, симптоми, чищення та ремонт

 • Пиловий. Найбільш поширений тип. Застосовується на більшості сучасних авто навіть високої цінової категорії. Очищення повітря відбувається за допомогою целюлозних або синтетичних волокон. Має вигляд паперу з гофри, який складений рядами з осередками. загальний вигляд у вигляді прямокутної конструкції. Виконує примітивні, але важливі функції – оберігає від проникнення всередину пилу, крупинок піску, сажевих частинок, комах та пилку рослин.
 • Вугільний. Такий різновид можна зустріти на автомобілях представницького класу та преміум-сегменту, або ж придбати самостійно. Разом із папером із гофри є додатковий шар, що складається з активованого вугілля. Це підвищує ефективність фільтрації, внаслідок чого вловлюються навіть найдрібніші частинки фенольних, бензольних та оксидних елементів. Коли прошарок з вугілля забивається і перестає виконувати свої функції, то фільтр стає просто пиловим. Має вигляд прямокутного блоку із ребристими частинами. Регламент
READ  Suzuki Grand Vitara заміна паливного фільтра

Заміна салонного фільтра Opel Astra J проводиться згідно з приписом регламенту з технічного обслуговування через кожні 10000-15000 кілометрів. Однак, при експлуатації в складних умовах фільтруючий елемент може засмічуватися раніше.

Ознаки забитого фільтра Opel Astra J

 • Неприємний запах усередині салону. Він не вивітрюється і зберігається постійно.
 • Слабкий потік повітря, що надходить через дефлектори. Забитий фільтруючий елемент втрачає свою пропускну здатність і утворюється своєрідна пробка, що перешкоджає надходженню повітря.
 • Підвищення витрати пального. Зважаючи на те, що кліматична установка не може забезпечити необхідне надходження повітря в салон, її доводиться включати на більш високу потужність, що негативно позначається на споживанні палива.
 • Утворення пилу (за умови їзди із закритими вікнами) на внутрішніх панелях. Також може говорити, що потрібна заміна салонного фільтра Opel Astra J.
 • Наліт і бруд на очисному фільтрі. Може мати різне походження (забруднення добре видно на тематичних фото та відео).

Заміна салонного фільтра Opel Astra J

Як поміняти фільтр салону Opel Astra J:

 • Відсунути максимально назад крісло переднього пасажира.
 • Підчепити ущільнювач (з гуми) та демонтувати бічну кришку (торпедо).
 • Відвернути чотири гвинти.
 • Потягнути бардачок на себе, тим самим знявши його.
 • Відкрити заглушку-двері фільтра.
 • Поддеть фільтр за допомогою викрутки та витягнути.
 • Вставити в гніздо новий та зібрати все у зворотному порядку.

Докладніше про те, як поміняти фільтр салону Opel Astra J (GTC), можна переглянути на відео нижче.

Демонтувати речову скриньку Віджати фіксатори кришки Відкинути кришку alt=Заміна салонного фільтра Opel Astra J width = 150 height = 88 / Вийняти старий фільтруючий елемент Замінити салонний фільтр Напрямок стрілки на фільтрі повинен відповідати напряму руху повітря

Процес зміни очисного пристрою простий, проте ознаки його забруднення знають не всі. Якщо не здійснювати своєчасне обслуговування, то можна отримати проблеми із системою вентиляції та зі здоров’ям. Тому заміна салонного фільтра Opel Astra J повинна бути своєчасною.

Опель Astra J заміна салонного фільтра.

Заміна салонного фільтра Opel Astra j

Заміна салонного фільтра в Opel Astra j – рішення, завдяки якому може піти неприємний запах, підвищена вологість та запотівання вікон усередині автомобіля.

Його завдання – очищення повітря від пилу, пуху, газу, сажі та інших шкідливих речовин, які проникають у салон. Варто додати, що, оскільки розхідник знаходиться в підкапотному просторі, він збирає в себе всі хвороботворні бактерії і не дає їм потрапити усередину, що також є однією з важливих функцій.

Якщо ви проживаєте у великому місті, то серед пробок та забрудненого міського середовища салонний фільтр забивається в рази швидше. Його несправність позначається на роботі системи кондиціювання та печі: це проявляється в тому, що прогрів та охолодження салону утруднюються та збільшуються за часом. Багато хто вважає, що цей фільтр заважає прогріву машини і знімає його на зимовий період, чого категорично не можна робити, інакше всі пасажири дихають не найчистішим повітрям.

З несприятливих наслідків, забитий салонний фільтр може призвести до захворювань дихальної системи, а якщо у вас або у кого-небудь з пасажирів алергія на пил, то ймовірність загострення хвороби дуже велика. Не виключено виникнення головного болю від нестачі свіжого повітря.

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я ваших близьких, зробивши заміну вчасно. Після цієї процедури ви відчуєте, наскільки приємніше перебувати в автомобілі завдяки чистому повітрі.

Заміна салонного фільтра Opel Astra j рекомендується 1 раз на 15000 км пробігу.

Заміна салонного фільтра Opel Astra

Автомобілі рекомендують власникам Opel Astra замінювати салонний фільтр через певний кілометраж пробігу. Однак, дата заміни повітряного фільтра в салоні може бути перенесена. У разі несприятливої ​​екологічної обстановки, при експлуатації вашого автомобіля в умовах великої кількості шкідливих вихлопів, бруду та пилу, наприклад, в умовах великого мегаполісу – в салонному фільтрі може початися процес десорбції.

Таке явище відбувається тоді, коли поглинаючий матеріал салонного фільтра стає не здатним накопичувати шкідливі речовини. Крім того, що він починає просто пропускати забруднене повітря – він починає і віддавати в атмосферу салону накопичений бруд. Явище це може розвиватися лавиноподібно. Частина шкідливих речовин, мікроорганізмів і бактерій, як і раніше, може утримуватися салонним фільтром, але значна їхня частка за порівняно короткий час виявляється в салоні вашого автомобіля, а, отже, і у ваших легенях. Підвищена концентрація хворих домішок може шкідливо позначитися на здоров’ї осіб із ослабленим імунітетом.

різкого викиду накопиченого бруду в салон можна тільки за умови своєчасної заміни фільтра! При цьому такий піковий момент може настати задовго до призначеного часу проведення регламентних робіт. Щоб запобігти шкідливому впливу пилу та бруду необхідно вміти самостійно замінювати салонний фільтр, не чекаючи регламентного обслуговування.

Процес заміни салонного фільтра на автомобілях моделі OpelAstra не потребує надзвичайних зусиль. Його цілком можна провести, якщо у вас видасться вільна година. Не забувайте, що брудний фільтр також погіршує роботу опалювальної системи. Для зняття салонного фільтра запасіться хрестовою викруткою та ключем з накидними головками.

Заміна фільтра салону на Opel Astra J (Opel Astra Джей)

Заміна салонного фільтра на Opel Astra J повинна бути регулярною, точні умови обслуговування залежатимуть від характеру експлуатації транспортного засобу. Якщо траси запилені, керування здійснюється переважно в міських умовах, засмічення відбудеться швидше. Загалом ресурс служби вузла обмежений, після закінчення зазначених виробником термінів потрібно буде встановлювати нову деталь. Продування робити не рекомендовано, реально допоможе вирішити питання тільки заміна салонного фільтра Opel Astra J.

Відновлюємо чорний колір джинсів

Як показує практика, повернути чорним джинсам колишній красивий та насичений колір не так просто. Проте, використовуючи народні засоби, спробувати зробити це можна навіть у домашніх умовах. Способи повернення кольору чорним джинсам:

 • За допомогою сигаретного тютюну. Для цього потрібно столову ложку тютюну залити окропом і залишити, щоб розчин настоявся. Чисті джинси протерти губкою, просоченою розчином. Після завершення процедури тютюновий засіб не змивається, а висушується.
 • Полоскання джинсів у розчині води та оцту (їдальня ложка 9%-ого оцту на літр води). Також можна залишити джинси в розчині на півгодини, а потім прополоскати під холодною водою та висушити.
 • Випрати джинси з іншим чорним одягом. Буде добре, якщо ці вироби сильно забарвлені. Поліпшити ефект можна, якщо поставити прання на паузу та залишити пральну машину на півгодини, після чого завершити прання. Після цього можна сполоснути джинси у слабкому оцтовому розчині.
READ  Заміна олії в АКПП Hyundai

Як замінити салонний фільтр Opel Astra J?

Виробник Opel Astra J рекомендує міняти повітряний фільтр у салоні не рідше 10 000 – 15 000 (км). Якщо авто експлуатується в регіоні з підвищеним рівнем запиленості, то заміна салонного фільтра Opel Astra J повинна здійснюватися через кожні 5000 (км).

Ознаки зносу та засмічення

Встановлені терміни заміни СФ – середнє значення, створене з урахуванням досвіду використання конкретної кількості машин цієї моделі. Але все залежить від певних умов їзди. Зазвичай необхідність заміни виявляється не за пройденими кілометрами, а за іншими ознаками або оцінкою зовнішнього стану. Про необхідність заміни СФ свідчать такі ознаки:

 • скла потіють дуже часто;
 • брудне і сперте повітря в салоні;
 • системи обігріву та кондиціювання працюють неефективно, оскільки засмічений фільтр не дає їм нормально забирати повітря.

Салонні фільтри бувають оригінальні та аналоги. Цінова різниця є навіть серед аналогів. Якість розхідника безпосередньо залежить від якості застосовуваного паперу. Низька якість паперу або недостатня її площа і СФ вже не відтворює своїх функцій або різко скорочується його термін служби. Якщо волокно оброблено хлором, фільтр може боротися з окремими типами мікробів. Штучне волокно ще притягує дрібні частинки за допомогою електростатичної напруги. Ми радимо вибрати фільтр відомого бренду.

Важлива інформація! До речі, багато неоригінальних розхідників не відповідають розміру, через що доводиться його підрізати. Неоригінальний розхідник може бути дуже щільним, що призведе до швидкої поломки системи вентиляції. Тому вибору салонного фільтра потрібно приділяти особливу увагу.

Де знаходиться фільтр

Знаходиться салонний фільтр за бардачком. Бардачок, у свою чергу, розташований навпроти пасажирського сидіння у передній частині автомобіля. Відшукати деталь в цьому випадку не складе особливих труднощів, якщо демонтувати бардачок.

, елемент артикул — id32087. Також є аналоги, які можна використовувати при проведенні заміни салонного фільтра. Вони випускаються іншими виробниками, проте чудово справляються з поставленим завданням.

Змінюємо салонний фільтр на автомобілі Opel Astra j своїми руками

У таблиці представлені основні моделі аналогів, які можна використовувати у Opel Astra J.

АналогАртикулВартість, в рублях
Lynx LAC1515 500
Behr AFW-1054 250
Ks 50013959 300
MANN-FILTER CU2757 650
AMD 1808 300
SAT ST6808611 150
DENSO DCF011P 250

Таким чином, власник автомобіля може самостійно вибрати, який салонний фільтр використовувати у разі проведення заміни.

Проте варто зазначити, що чим нижча вартість деталі, тим менший термін її експлуатації. Цей момент необхідно враховувати, щоб вчасно замінити салонний фільтр.

Як поміняти салонний фільтр Opel Astra j?

Деякі власники Opel Astra J не знають, де знаходиться салонний фільтруючий елемент та як його замінити. Тим часом, фільтр виконує важливу функцію, і його своєчасна заміна позбавить багатьох неприємностей.

Перш, ніж задаватися питанням, як поміняти фільтр салону Opel Astra J, потрібно мати хоча б мінімальну інформацію про нього. Салонний фільтр. це деталь системи опалення/кондиціонування, який покликаний очищати повітря, що надходить ззовні в салон автомобіля, при цьому потік заходить всередину за допомогою повітродувів.

Насамперед, фільтруючий елемент оберігає легкі водія та пасажирів від вихлопних газів. Доведено, що якщо фільтра в салоні немає, то концентрація газів усередині салону в порівнянні з вулицею більша у шість разів. Крім шкідливих викидів від автомобілів фільтруючий елемент також захищає від пари склоочисника, дорожніх реагентів, сажі, пилу, диму та навіть вірусних бактерій. Тому, ця запчастина системи кондиціонування незамінна при міській експлуатації з щільним трафіком і пробками, на дорогах з реагентами або при їзді по пиловому путівцевому покриттю.

Фільтруючий елемент Opel Astra J може мати кілька різновидів:

 • Пиловий. Найбільш поширений тип. Застосовується на більшості сучасних авто навіть високої цінової категорії. Очищення повітря відбувається за допомогою целюлозних або синтетичних волокон. Має вигляд паперу з гофри, який складений рядами з осередками. загальний вигляд у вигляді прямокутної конструкції. Виконує примітивні, але важливі функції – оберігає від проникнення всередину пилу, крупинок піску, сажевих частинок, комах та пилку рослин.
 • Вугільний. Такий різновид можна зустріти на автомобілях представницького класу та преміум-сегменту, або ж придбати самостійно. Разом із папером із гофри є додатковий шар, що складається з активованого вугілля. Це підвищує ефективність фільтрації, внаслідок чого вловлюються навіть найдрібніші частинки фенольних, бензольних та оксидних елементів. Коли прошарок з вугілля забивається і перестає виконувати свої функції, то фільтр стає просто пиловим. Має вигляд прямокутного блоку із ребристими частинами. Регламент

Заміна салонного фільтра Opel Astra J проводиться згідно з приписом регламенту з технічного обслуговування через кожні 10000-15000 кілометрів. Однак, при експлуатації в складних умовах фільтруючий елемент може засмічуватися раніше.

Ознаки забитого фільтра Opel Astra J

 • Неприємний запах усередині салону. Він не вивітрюється і зберігається постійно.
 • Слабкий потік повітря, що надходить через дефлектори. Забитий фільтруючий елемент втрачає свою пропускну здатність і утворюється своєрідна пробка, що перешкоджає надходженню повітря.
 • Підвищення витрати пального. Зважаючи на те, що кліматична установка не може забезпечити необхідне надходження повітря в салон, її доводиться включати на більш високу потужність, що негативно позначається на споживанні палива.
 • Утворення пилу (за умови їзди із закритими вікнами) на внутрішніх панелях. Також може говорити, що потрібна заміна салонного фільтра Opel Astra J.
 • Наліт і бруд на очисному фільтрі. Може мати різне походження (забруднення добре видно на тематичних фото та відео).

Заміна салонного фільтра Opel Astra J

Як поміняти фільтр салону Opel Astra J:

 • Відсунути максимально назад крісло переднього пасажира.
 • Підчепити ущільнювач (з гуми) та демонтувати бічну кришку (торпедо).
 • Відвернути чотири гвинти.
 • Потягнути бардачок на себе, тим самим знявши його.
 • Відкрити заглушку-двері фільтра.
 • Поддеть фільтр за допомогою викрутки та витягнути.
 • Вставити в гніздо новий та зібрати все у зворотному порядку.
READ  Заміна паливного фільтра Kia RIO 2

Докладніше про те, як поміняти фільтр салону Opel Astra J (GTC), можна переглянути на відео нижче.

Демонтувати речову скриньку Віджати фіксатори кришки Відкинути кришку Вийняти старий фільтруючий елемент Замінити салонний фільтр Напрямок стрілки на фільтрі повинен відповідати напряму руху повітря

Процес зміни очисного пристрою простий, проте ознаки його забруднення знають не всі. Якщо не здійснювати своєчасне обслуговування, то можна отримати проблеми із системою вентиляції та зі здоров’ям. Тому заміна салонного фільтра Opel Astra J повинна бути своєчасною.

Періодичність заміни салонного фільтра

Пропускаючи через себе близько двохсот літрів повітря, УФ сучасного автомобіля поступово забруднюється. Фільтрувальні елементи, які в новому стані забезпечують пропускання достатнього для функціонування кліматичної системи об’єму повітря, одночасно перешкоджають проникненню в салон забруднювачів, розмір яких залежить від конструкції фільтра. Зокрема, одношарові, найдешевші пристрої, забезпечують очищення тільки від досить великих частинок сміття, двошаровим по плечу пил, тришарові ФС справляються із затримкою газів та мікроорганізмів. Зрозуміло, існує певна залежність між пропускною здатністю та ступенем очищення повітря, але загалом навіть тришарові фільтрувальні елементи здатні забезпечувати нормальне функціонування системи вентиляції. У міру їх забруднення пропускна здатність суттєво знижується, тому рекомендується проводити заміну вчасно. Зокрема, заміна салонного фільтра Opel Astra J, H, G, згідно з рекомендаціями німецького автоконцерну, повинна проводитись через 20-30 тисяч кілометрів. Враховуючи російські реалії, цей період можна скоротити приблизно двоє, якщо ви, звичайно, дбаєте про своє здоров’я.

Процедура заміни салонного фільтра Opel Astra J

Деякі власники Opel Astra J не знають, де знаходиться салонний фільтруючий елемент та як його замінити. Тим часом, фільтр виконує важливу функцію, і його своєчасна заміна позбавить багатьох неприємностей.

/Перш ніж задаватися питанням, як поміняти фільтр салону Opel Astra J, потрібно мати хоча б мінімальну інформацію про нього. Салонний фільтр. це деталь системи опалення/кондиціонування, який покликаний очищати повітря, що надходить ззовні в салон автомобіля, при цьому потік заходить всередину за допомогою повітродувів.

Насамперед, фільтруючий елемент оберігає легкі водія та пасажирів від вихлопних газів. Доведено, що якщо фільтра в салоні немає, то концентрація газів усередині салону в порівнянні з вулицею більша у шість разів. Крім шкідливих викидів від автомобілів фільтруючий елемент також захищає від пари склоочисника, дорожніх реагентів, сажі, пилу, диму та навіть вірусних бактерій. Тому, ця запчастина системи кондиціонування незамінна при міській експлуатації з щільним трафіком і пробками, на дорогах з реагентами або при їзді по пиловому путівцевому покриттю.

/Фільтруючий елемент Opel Astra J може мати кілька різновидів:

Обов’язково подивіться:

 • Пиловий. Найбільш поширений тип. Застосовується на більшості сучасних авто навіть високої цінової категорії. Очищення повітря відбувається за допомогою целюлозних або синтетичних волокон. Має вигляд паперу з гофри, який складений рядами з осередками. загальний вигляд у вигляді прямокутної конструкції. Виконує примітивні, але важливі функції – оберігає від проникнення всередину пилу, крупинок піску, сажевих частинок, комах та пилку рослин.
 • Вугільний. Такий різновид можна зустріти на автомобілях представницького класу та преміум-сегменту, або ж придбати самостійно. Разом із папером із гофри є додатковий шар, що складається з активованого вугілля. Це підвищує ефективність фільтрації, внаслідок чого вловлюються навіть найдрібніші частинки фенольних, бензольних та оксидних елементів. Коли прошарок з вугілля забивається і перестає виконувати свої функції, то фільтр стає просто пиловим. Має вигляд прямокутного блоку із ребристими частинами. Регламент

Заміна салонного фільтра Opel Astra J проводиться згідно з приписом регламенту з технічного обслуговування через кожні 10000-15000 кілометрів. Однак, при експлуатації в складних умовах фільтруючий елемент може засмічуватися раніше.

Салонний фільтр поглинає величезну кількість повітря, тому йому властиво засмічуватися. Нові очисні деталі, які пропускають достатньо для роботи кліматичної системи повітря, одночасно блокують попадання в салон бруду та пилу. Одношарові розхідники — найдешевші та менш якісні, вони очищають повітря від великих частинок пилу. А двошарові та тришарові деталі затримують гази та мікроорганізми.

Звичайно, є конкретна залежність між швидкістю передачі та рівнем фільтрації повітря, але, в цілому, навіть тришарові вироби забезпечують стабільну роботу вентиляційної системи. За ступенем їх засмічення швидкість передачі скорочується, тому дуже важливо робити заміну вчасно. Заміна за регламентом виконується через 20-30 тис. км. Але на практиці показано, що міняти розхідник потрібно двічі на рік.

Де знаходиться фільтр

Знаходиться салонний фільтр за бардачком. Бардачок, у свою чергу, розташований навпроти пасажирського сидіння у передній частині автомобіля. Відшукати деталь в цьому випадку не складе особливих труднощів, якщо демонтувати бардачок.

Opel Astra j заміна фільтра салону

, елемент елемента id32087. Також є аналоги, які можна використовувати при проведенні заміни салонного фільтра. Вони випускаються іншими виробниками, проте чудово справляються з поставленим завданням.

У таблиці представлені основні моделі аналогів, які можна використовувати у Opel Astra J.

АналогАртикулВартість, в рублях
Lynx LAC1515 500
Behr AFW-1054 250
Ks 50013959 300
MANN-FILTER CU2757 650
AMD 1808 300
SAT ST6808611 150
DENSO DCF011P 250

Таким чином, власник автомобіля може самостійно вибрати, який салонний фільтр використовувати у разі проведення заміни.

Проте варто зазначити, що чим нижча вартість деталі, тим менший термін її експлуатації. Цей момент необхідно враховувати, щоб вчасно замінити салонний фільтр.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS