Заміна салонного фільтра Astra h

Чи часто треба міняти?

Зрозуміле питання автолюбителя-новачка часто звучить в автомайстерні в рамках першої діагностики. У кожного автомобіля є інструкція, в якій виробник чітко прописує правила замін важливих вузлів, механізмів, а також їх ресурс. Міняти салонний фільтр Opel Astra h рекомендується через 40 тисяч кілометрів шляху. Залежно від забрудненості району, де доводиться експлуатувати авто, цей проміжок може бути значно скороченим.

Експерти радять купувати продукцію Bosch, Делфі, Фільтрон. Придбання якісних аналогів цілком виправдане за частої зміни фільтрів з метою економії.

Заміна салонного фільтра на Opel Astra H 1.6

Якщо салонний фільтр перестане виконувати покладені на нього функції, всі люди, які знаходяться в автомобілі під час руху, будуть змушені вдихати забруднене повітря. Звичайно, цього хочеться уникнути. Для цього достатньо замінити несправний елемент на новий виріб, тим більше що зробити це досить просто.

Нижче запропоновано інструкцію, яка дозволяє виконати своїми руками заміну салонного фільтра на Opel Astra Н 1.6:

 • Відкручуються чотири шурупи і демонтується бардачок на Opel Astra 1.6 Twinport.
 • Перед зняттям панелі, розташованої під раніше демонтованим бардачком, необхідно спочатку провести від’єднання кабелю підсвічування.
 • Сама панель на Opel Astra H 1.6 тримається на двох фіксаторах, які легко забираються руками.
 • Щоб здійснити заміну пошкодженого салонного фільтра, потрібно зняти кришку – її тримати три самонарізи. Отже, знадобиться хрестова викрутка на 5.5 міліметрів. Слід знати, що в цьому елементі є додаткове кріплення – спеціальні засувки – дві штуки у верхній частині, одна – у нижній. Доведеться трохи постаратися, щоб дістатися потрібного відсіку.
 • За допомогою звичайного шматка картону відбувається встановлення нового виробу. Звичайно ж, спочатку необхідно демонтувати старий, але це зробити найлегше. Під час монтажу рекомендується відрізати картонний шматок за розміром фільтра для Opel Astra Н, поєднати два елементи, трохи нахилити на себе та поставити на місце призначення. Після цього картонка легко виймається.

Звичайно, після проведення перевірки працездатності системи (за допомогою включення подачі повітря в салон), залишається тільки зібрати все раніше знятою повністю у зворотному порядку.

Заміна олії з фільтром на Opel Astra h

Заміна моторного масла в двигуні Opel Astra h, які особливості на вас чекають? По-перше, розташування масляного фільтра Opel Astra відрізняється від більшості моделей. По-друге, для того щоб відкрутити зливну пробку з піддону двигуна знадобиться спеціальний ключ у вигляді зірочки TORX T45. Все це для наочності ми забезпечимо фотографіями для більшого розуміння. Для того, щоб злити мало необхідно прогріти двигун Opel Astra. Потім знімаємо піддон і шукаємо зливний затор. Місце розташування пробки на фото далі.

Після того, як масло повністю злите (зазвичай це займає 5-10 хвилин) вам необхідно загорнути пробку назад. Зливна пробка на Opel Astra має гумове кільце ущільнювача, яке необхідно замінити новим.

Тепер нам необхідно змінити масляний фільтр Opel Astra. Він розташований досить зручно і дістатися до нього не складе труднощів. Але в більшості випадків декоративну кришку з двигуна доведеться зняти. У нашому випадку кришка масляного фільтра розташована поблизу маслозаливної горловини.

Для того, щоб відкрутити пластикову кришку корпусу масляного фільтра і поміняти картридж потрібна головка на 24 і більше. Як тільки кришка відкручена, можна міняти елемент, що фільтрує, головне не забудьте правильне розташування фільтра. Не варто плутати гору з низом. При заміні фільтра його бажано занурити у свіжу олію. І, пам’ятайте гумова прокладка на кришці корпусу фільтра має бути замінена на нову. Зазвичай вона продається у комплекті з новим картриджем.

Кришку корпусу закручуємо від руки, але на фінальному етапі потрібно трохи підтягнути головкою на 24, тільки не сильно. Тепер доливаємо масло до потрібного рівня, заводимо двигун, дивимося на датчик тиску. Якщо все гаразд уважно оглядаємо всі проблемні місця на предмет патьоків (при необхідності підтягуємо пробку або кришку масляного фільтра).

За офіційним технічним регламентом заміна олії з фільтром для Opel Astra H передбачена раз на 15 000 кілометрів. Залежно від моделі двигуна для заміни потрібно від 3.5 до 5 літрів свіжої моторної олії.

Заміна салонного фільтра Opel Astra H покрокова інструкція з відео

Іноді власники Opel Astra H стикаються з тим, що грубка починає погано працювати. Для того, щоб визначити причину цього не потрібно їхати в автосервіс. Як правило, проблеми у функціонуванні клімат-контролю виникають через забруднення салонного фільтра. Щоб переконатися в цьому, потрібно оцінити стан фільтруючого елемента. І якщо воно не є задовільним, то слід замінити салонний фільтр Opel Astra H на новий. Згідно з офіційними рекомендаціями зміну фільтра необхідно проводити після кожних 30 000-40 000 кілометрів пробігу.

Провести заміну фільтра для салону цілком під силу автоаматору самостійно. Тим більше, що часу на це йде трохи. Для того щоб зняти та замінити салонний фільтр Opel Astar H, знадобиться набір головок та викрутка хрестового типу.

Демонтаж фільтруючого елемента

Фільтруючий елемент розташований з лівого боку за бардачком, щоб отримати доступ до нього, в першу чергу потрібно демонтувати речовий скриньку. Його кріплення складається з чотирьох кутових шурупів, їх відкручуємо викруткою. Крім того, всередині бардачку є підсвічування, яке не дозволяє витягнути ящик, а тому необхідно відвести у бік клямки, на які кріпиться плафон. Це можна зробити викруткою або пальцями. Далі від’єднуємо штекер із проводом від лампи підсвічування. Після цього можна вийняти бардачок, потягнувши на себе. Крім того, для більшої зручності та повного доступу до кришки фільтра необхідно прибрати декоративну панель, яка встановлена ​​на повітроводи обдува переднього пасажирського крісла. Вона розташована під бардачком та закріплена двома поворотними кліпсами.

READ  Установка ремкомплекта важеля КПП ВАЗ 2107

Після вилучення речового ящика за допомогою 5.5-мм головки на кришці фільтра відвертаються три саморізи, а також знімаються два верхні і одне нижні накидні кріплення. Знявши кришку можна побачити забруднений торець фільтруючого елемента. Акуратно виймаємо фільтр, трохи вигинаючи. Звичайно, виймати незручно, проте якщо докласти трохи більше зусиль, все пройде гладко. Просто потім потрібно не забути витерти пил, який потрапив з фільтра всередину корпусу.

Встановлення нового фільтра

Встановлювати фільтр назад ще незручніше. Головна небезпека – фільтр можна зламати, проте якщо він у рамці із пластику, то це малоймовірно. Для установки підкладаємо праву руку за фільтр і штовхаємо його пальцями у напрямку до салону, одночасно засовуючи всередину. Дійшовши до середини, його потрібно трохи зігнути і засунути до упору. Головне після цього не виявити, що переплутаний бік, яким елемент повинен розташовуватися до повітряного потоку, а то доведеться повторити процедуру його встановлення. Після цього ставимо назад і прикручуємо кришку. Краще переконається, що вона герметично закрита і щільно притиснута, щоб не допустити попадання пилу в салон.

Альтернативний варіант установки фільтруючого елемента:

 • За формою фільтра вирізається смужка з картону трохи довша за розмірами;
 • На місце фільтра вставляється картон;
 • По ній легко вставляється фільтр;
 • Акуратно виймається картонка.

На весь процес заміни салонного фільтра Opel Astra H за наявності відповідного інструменту потрібно близько 10 хвилин.Як варіант можна використовувати вугільний фільтр, його якість трохи вища, ніж у “рідного” паперового елемента. Крім того, він виконаний у твердій пластиковій рамці, що дає можливість практично без зусиль виконати встановлення фільтра.

А ще у нас цікаві e-mail розсилки, підписуйтесь! (1 раз в тиждень)

Цікаві матеріали

Справна робота елемента, що відповідає за очищення повітряного потоку, що заходить в салон, важлива з кількох причин:

 • Робота системи кондиціювання повітря. Ефективне очищення повітря потрібне для запобігання засміченню радіатора кондиціонера, та сприяє коректній роботі кліматичної установки.
 • Очищення повітря, що потрапляє до салону. При русі автомобіля через систему вентиляції прокачуються тисячі літрів повітря. Створення потрібного мікроклімату, відсіювання пилу та шкідливої ​​мікрофлори можливе лише за достатньої пропускної здатності фільтруючого елемента.

При установці в автомобілі системи кондиціонування використовується протипиловий фільтр салону Opel Astra H, він однаковий для всіх модифікацій, включаючи GTC, OPC. На автомобілях без кондиціонера використовується вугільний фільтруючий елемент. При замовленні нової деталі зверніть увагу на каталожний номер виробу, при збігу маркування елемент точно підійде.

Рекомендована періодичність, з якою проводиться заміна фільтра салону Opel Astra H, становить 15 тисяч кілометрів. Якщо автомобіль має малий пробіг, то чергова заміна повинна проводитись після закінчення одного року експлуатації. Діагностувати неефективну роботу системи обдування і кондиціонування повітря можна по запотінню скла салону автомобіля, появі неприємного запаху пилу при включенні системи вентиляції.

Чергова заміна салонного фільтра Opel Astra H не викликає труднощів у наявності хоча б невеликого досвіду роботи з інструментом. На початковому етапі приготуйте змінний елемент та необхідний інвентар. В роботі буде потрібна торцева головка (розмір «5,5») і торцевий ключ для викручування різьбових гвинтів типу TORX T20.

Доступ до спеціального відсіку, де знаходиться салонний фільтр Opel Astra Н, відкривається із салону автомобіля через ящик рукавичок. Розташування змінного елемента важко назвати зручним.

Заміна фільтра салону Opel Astra H проводиться у такому порядку:

 • відкривають «бардачок», і демонтують відкидну кришку – гвинти кріплення розташовані в отворах панелі приладів;
 • демонтують з установочного гнізда плафон освітлення рукавичного відсіку, відкручуючи кріплення та роз’єднуючи електричний роз’єм;
 • витягають пластиковий корпус речового ящика;
 • викручують 3 різьбових гвинти кришки, що закриває фільтр салону Opel Astra H;
 • демонтують кришку відсіку, злегка натягуючи її, щоб подолати притискну силу фіксаторів.

У проріз, що відкрився, витягують відпрацьований елемент. Оцінюють його щодо забрудненості. Сильне забруднення допоможе на майбутнє визначити періодичність заміни. Позначте для себе час і пробіг, при якому було проведено заміну.

Наступна заміна салонного фільтра Opel Astra H вимагає уточнення напрямку фільтрації. Маркування стрілками покаже, як замінити салонний фільтр на Opel Astra H і встановити його в корпус необхідною стороною. Подальші роботи зі збирання проводять у зворотній послідовності.

Пропонуємо вам кілька відео, які допоможуть розібратися та самому побачити, як відбувається процедура заміни салонного фільтру Opel Astra Н.

Викручуємо 4 гвинти всередині бардачку. Розташування гвинтів дивіться нижче.

Викруткою піднімаємо край світильника та виймаємо. Також знімаємо роз’єм живлення.

Демонтуємо бардачок різким рухом на себе.

Демонтуємо кришку фільтра, кріпитися на двох гвинтах.

Проводимо заміну фільтруючого елемента на новий. Перед зняттям запам’ятовуємо бік установки.

Різноманітне сміття у старому фільтрі.

Ми встановили дуже якісний замінник. Це Mann Filter, артикул CU 3054.

Підводимо бардачок і вставляємо в отвір для плафона кабель живлення.

Заміна салонного фільтра Opel Astra Н (з фото)

Наступна заміна салонного фільтра Opel Astra H вимагає уточнення напрямку фільтрації. Маркування стрілками покаже, як поміняти салонний фільтр на Opel Astra H та Opel Astra h заміна салонного фільтра відео його в корпус потрібною стороною. Подальші роботи зі збирання проводять у зворотній послідовності. Для більш ознайомлення з процедурою, рекомендуємо також ознайомитися з інструкцією на фото і переглянути тематичне відео, як змінити салонний фільтр на Opel Astra Н, наприкінці статті.

READ  Як перевірити датчик холу на ВАЗ 2109

Інструкція на фото Вийняти речову скриньку Вивернути три болта кріплення кришки салонного фільтра Зняти кришку Розташування фіксаторів кришки Вийняти фільтр Встановлюючи новий елемент, дотримуйтесь його орієнтації Ефективне очищення повітря буде відновлено після встановлення нової касети.

При виборі змінного елемента не кожен власник автомобіля погоджується на придбання оригінальної запчастини. Вирішивши придбати аналог, рекомендуємо купувати фільтруючий елемент відомого бренду.

Заміна салонного фільтра Opel Astra H

Тоді модно бути впевненим у його належній якості та функціонуванні. Підбірка відео, як поміняти салонний фільтр на Opel Astra H Пропонуємо вам кілька відео, які допоможуть розібратися та самому побачити, як відбувається процедура заміни салонного фільтра Opel Astra Н.

При необхідності очистити. Акуратно витягуємо ящик рукавички на. У верхній частині бардачок виходить із зусиллям.

Він чіпляється за декоративну накладку. З лівого боку від’єднуємо шлейф проводів, що йдуть на підсвічування.

Провід досить довгий. Знімаємо пластикову панель, що знаходиться під бардачком. Можна і не знімати, але виникнуть складності при від’єднанні кришки ніші повітряного фільтра.

Пластикова панель тримається на 2 кліпсах. Їхнє розташування видно на фото нижче.

Усередині корпусу пилу теж чимало, тому не забудьте протерти. Вставляємо новий фільтр, робити це ще незручніше. Засовувати елемент треба обережно, акуратно вигинаючи. Спочатку рекомендується засунути фільтр салону наполовину, після чого злегка зігнути його та засунути вже до кінця.

Заміна салонного фільтра Opel Astra н відео

Рекомендуємо також допомогти фільтру зайняти своє місце рукою, притисніть його у напрямку салону авто. При установці не переплутайте, якою стороною він повинен бути розташований до повітряного потоку.

Тепер можна встановити назад кришку та зібрати все у зворотній послідовності. По суті, замінити салонний фільтр Opel Astra Н під силу кожному автовласнику, необхідно лише трохи зусиль та кілька хвилин часу.

Якщо у вас залишилися будь-які питання, радимо переглянути відео щодо заміни фільтра салону на Opel Astra H.

Фільтруючий елемент розташований з лівого боку за бардачком, щоб отримати доступ до нього, в першу чергу потрібно демонтувати речовий скриньку. Його кріплення складається з чотирьох кутових шурупів, їх відкручуємо викруткою. Крім того, всередині бардачку є підсвічування, яке не дозволяє витягнути ящик, а тому необхідно відвести у бік клямки, на які кріпиться плафон. Це можна зробити викруткою або пальцями. Далі від’єднуємо штекер із проводом від лампи підсвічування. Після цього можна вийняти бардачок, потягнувши на себе. Крім того, для більшої зручності та повного доступу до кришки фільтра необхідно прибрати декоративну панель, яка встановлена ​​на повітроводи обдува переднього пасажирського крісла. Вона розташована під бардачком та закріплена двома поворотними кліпсами.

Після вилучення речового ящика за допомогою 5.5-мм головки на кришці фільтра відвертаються три саморізи, а також знімаються два верхні і одне нижні накидні кріплення. Знявши кришку можна побачити забруднений торець фільтруючого елемента. Акуратно виймаємо фільтр, трохи вигинаючи. Звичайно, виймати незручно, проте якщо докласти трохи більше зусиль, все пройде гладко. Просто потім потрібно не забути витерти пил, який потрапив з фільтра всередину корпусу.

Процес заміни салонного фільтра

Для заміни фільтруючого елемента знадобляться наступні інструменти та матеріали:

 • Шлицева та хрестоподібна викрутка;
 • Набір голівок;
 • Салонний фільтр із артикулом 1987432040;
 • Чиста ганчір’я;
 • Пилосос чи компресор.

Opel Astra H Заміна салонного фільтра

В Опелі Astra H заміна салонного фільтра здійснюється за інструкцією, наведеною нижче.

ЗАМІНА САЛОННОГО ФІЛЬТРУ НА OPEL ASTRA H

Після заміни можна перевірити грубку. Вона має працювати як нова. У салон має потрапляти чисте повітря.

Періодичність заміни салонного фільтра

Від правильно роботи СФ залежить ефективність кондиціонера та кліматичного обладнання. Засмічення або вихід їх ладу змушує працювати обслуговуючі системи на знос, що призводить до їх швидкого ремонту.

У зв’язку з цим, не варто чекати, поки фільтр остаточно зламається і припинить роботу. Тому, за нормальних умов необхідно міняти його кожні 15 тисяч кілометрів. За звичайного режиму ця відстань автомобіль проїжджає за рік.

В умовах ж курного міста або навіть сільської місцевості без доріг, заміну фільтра салону Opel Astra H потрібно проводити частіше.

Бажано через кожні 10 тисяч кілометрів або 9 місяців (-).

Але якщо ви помітили такі ознаки виходу з ладу, заміна необхідна терміново:

 • інтенсивність повітряного потоку з дефлекторів впала (іноді стає ледь відчутною);
 • помітні залишки листя та трави;
 • відчувається дивний запах при включеному кондиціонері;
 • всі стекла в автомобілі починають запітніти, якщо на вулиці йде дощ;
 • на пластикових частинах панелі приладів з’являється пил.

Ознаки не повинні бути відразу скопом. Навіть один з них говорить про те, що потрібна заміна салонного фільтра на Opel Astra Н.

Демонтаж фільтруючого елемента

Фільтруючий елемент розташований з лівого боку за бардачком, щоб отримати доступ до нього, в першу чергу потрібно демонтувати речовий скриньку. Його кріплення складається з чотирьох кутових шурупів, їх відкручуємо викруткою. Крім того, всередині бардачку є підсвічування, яке не дозволяє витягнути ящик, а тому необхідно відвести у бік клямки, на які кріпиться плафон. Це можна зробити викруткою або пальцями. Далі від’єднуємо штекер із проводом від лампи підсвічування. Після цього можна вийняти бардачок, потягнувши на себе. Крім того, для більшої зручності та повного доступу до кришки фільтра необхідно прибрати декоративну панель, яка встановлена ​​на повітроводи обдува переднього пасажирського крісла. Вона розташована під бардачком та закріплена двома поворотними кліпсами.

Після вилучення речового ящика за допомогою 5.5-мм головки на кришці фільтра відвертаються три саморізи, а також знімаються два верхні і одне нижні накидні кріплення. Знявши кришку можна побачити забруднений торець фільтруючого елемента. Акуратно виймаємо фільтр, трохи вигинаючи. Звичайно, виймати незручно, проте якщо докласти трохи більше зусиль, все пройде гладко. Просто потім потрібно не забути витерти пил, який потрапив з фільтра всередину корпусу.

READ  Opel Astra заміна лампи ближнього світла

ЯК ЗМІНИТИ САЛОННИЙ ФІЛЬТР Opel Astra H

Фільтр знаходиться за речовим ящиком з лівого боку. Крім того, необхідно зняти декоративну накладку на повітропроводи обдування ніг переднього пасажира. Вона знаходиться під речовим ящиком і кріпиться на двох поворотних кліпсах. Після вилучення речової скриньки.

Opel Astra H заміна салонного фільтра

фільтра, astra

Заміна повітряного фільтра / Opel Astra H

Заміна салонного фільтра Opel Astra H (Opel Astra H)

ЗАМІНА САЛОННОГО ФІЛЬТРУ НА Opel Astra H

ЗАМІНА ОЛІЇ Opel Astra Н/ПОВІТРЯНОГО ФІЛЬТРУ

Заміна салонного фільтра / Opel Astra H

Opel Astra H заміна салонного фільтра

Як замінити та зняти салонний фільтр у Opel Astra H. Щоб поміняти салонний фільтр Opel Astra Н достатньо зняти кришку бардачка. Для повного розуміння черговості ремонту та заміни, перегляньте нашу відео-інструкцію, щоб самостійно. Наступна заміна салонного фільтра Opel Astra H вимагає уточнення напрямку фільтрації. Маркування стрілками покаже, як замінити салонний фільтр на Opel Astra H і встановити його в корпус необхідною стороною. Подальші роботи зі збирання проводять у.

Салонний фільтр Opel Astra Н розташований за ящиком рукавички (бардачком), тому для зняття фільтра і його заміни доведеться спочатку витягнути бардачок. Витягуємо старий салонний фільтр і міняємо його на новий. Весь процес зі зняття та заміни салонного фільтра на Opel Astra H, зайняв у нас близько 10 хвилин. Після цього грубка стала працювати як.

Тривалість: Відгук власника Opel Astra H — розхідники. Отже автомобілів, тому це і наштовхнуло на думки, що із салонним фільтром явний непорядок.

Вибір фільтру салону для Opel Astra

Тут вибір за автовласником. Оригінал для автомобіля Opel має свій номер GM 93182436. Він рідко зустрічається у роздрібному продажу та доводиться замовляти у дилерів компанії-виробника. Тому багато водіїв купують неоригінальну запчастину, яка непогано справляється зі своєю функцією, та й вартість її нижча за оригінальний фільтр. До таких салонних очисників відносяться вироби провідних фірм TSN, Bosch, Filtron, Delphi, Champion, Mahle, MANN.

Звичайно, краще ставити вугільний фільтр, він трохи дорожчий за звичайний, але має значні переваги. Конструкція виробу дозволяє більш ефективно очищати повітря, що входить, усуває неприємні запахи, що надходять зовні автомобіля, видаляє шкідливі бактерії

Якщо замовляєте нову деталь, звертайте увагу на артикул. Збіг означає, що придбаний фільтр повністю підійде до вашого автомобіля.

Opel Astra H. зняття та заміна салонного фільтра

Opel Astra H досить надійна машина та ремонтується досить просто. Але з повітряним фільтром трохи перестаралися, він знаходиться в такій дірі з якої його складно висунути, а якщо навіть і вийшло висунути, то не поспішайте радіти, бо засунути його назад ще складніше завдання. Але ми не шукаємо легких шляхів, тому витягуватимемо цей розхідник, тим більше нам не потрібний пил у салоні.

Оригінальний номер запчастини: 1 987 432 040 Аналоги Bosch 0 986 BF0 511 Champion CCF0013

Покрокова інструкція. зняття та заміна фільтра салону на Opel Astra H.

Салонний фільтр на Астрі H знаходиться в салоні за бардачком, тому насамперед нам треба зняти бардачок. Його кріплять чотири шурупи по кутах.

Усередині є підсвічування бардачка, яке заважатиме витягнути саму шухляду, треба витягнути плафон. він кріпиться на клямках, просто відведіть їх убік, можна пальцями, можна викруткою підчепити.

Тепер від’єднуємо провід від лампочки підсвічування – там звичайний апелівський штекер.

Тепер можна виймати бардачок; тягніть на себе, його ніщо вже не тримає.

Салонний фільтр захований під пластиковою кришкою, збоку. Прикручена на три болти під ключ на 10.

Витягуємо фільтр. тут німці намудрили, фільтр доводиться вигинати, щоб просунути по траєкторії, але це не біда якщо його потягнути трохи сильніше, головне потім не забути протерти пил всередині корпусу фільтра.

Ось скільки бруду зібрав фільтр. всередині корпусу бруду і пилу не менше, так що якщо боротися за чистоту повітря, так на повну.

Тепер треба засунути новий фільтр, і тут витягування старого може здатися дитячою забавою! Спочатку треба просунути фільтр наполовину, потім скрутити його приблизно по центру, щоб він міг пролізти далі. Але далі на певному етапі він перестає залазити-він просто уперся, треба залізти за нього рукою і трохи направити, підібгати в бік салону. Коли фільтр направиться в посадковий отвір, треба продовжувати впихати невпихуемое. Зрештою, він залазить.

Тепер ставимо кришку і прикручуємо. Переконайтеся, що вона щільно та герметично притиснута до корпусу. На цій фотці краще видно корпус фільтра разом із болтами.

Загалом, заміна салонного фільтра на Астрі H-геморой ще той, але якщо зайнятися більше нема чим, то цілком посильне завдання.

фільтра, astra

Салонний фільтр Opel Astra H

У кожному сучасному автомобілі є елемент під назвою салонний фільтр. Неважко здогадатися, що фільтр використовується для очищення повітря у салоні під час експлуатації транспортного засобу.

Таким чином, з його допомогою вдається уникнути проникнення пилу, бруду або інших дрібних частинок усередину салону і нашкодити легеневій системі людей, що знаходяться в машині.

opel astra h як замінити салонний фільтр, процес

Незалежно від того, який фільтр використовується в автомобілі, цю деталь необхідно поміняти, тому що всередині неї накопичується бруд. Тому варто докладніше розібратися з тим, які салонні фільтри можуть бути використані в автомобілі Opel Astra H і як здійснюється їхня заміна.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS