Яким бензином заправляти Kia RIO

Переваги та недоліки Аі-92

Свої сильні та слабкі сторони є і у 92-го. Скрупульозні форумчани всебічно досліджують, яка марка бензин у «Kia RIO» краща: 92 або 95. Так, економію палива на 95-му багато користувачів та експерти вважають сумнівною.

Якщо ви заправите повний бак високооктановим паливом, то переплатіть дві-три сотні. У міських пробках різниця буде практично непомітна. На хорошій трасі, в динамічному русі вигода становитиме 5-7%. Небагато, але для деяких автовласників важлива і така економія.

ЗАПРАВИВ KIA RIO 92-М БЕНЗИНОМ І ТРОХИ ПРОЛИВ((((

Пункт про динаміку має на увазі, що розгінні якості автотранспорту непогані, але дещо нижчі, ніж на 95-му. Октанове число не додає кінських сил: жвавість двигуна залежить від конструктивних особливостей ходової частини, а паливо має протистояти детонації.

Мінуси бензину Аі-92 пов’язані з підвищеною витратою палива та зносом двигуна. Останній показник можна назвати несуттєвим – настільки він малий. Але прискіпливі завсідники форумів враховують і це, трохи більш раннє зношування.

У рамках гарантійного періоду це, напевно, значення не має, але загалом для машини з бюджетного народного сегмента зсув характеристик у вказану сторону корисно. Цікаво, що в соплатформенному Solaris після оновлення таку градацію вводити не стали там вибір у покупця більше, але і ціни на машини подібного обладнання чомусь вищі.

Які проблеми можуть підстерігати власників Kia RIO X-Line? Вже в базовій версії Comfort крос-хетчбек володіє гідним набором опцій є кондиціонер, підігрів сидінь, кермо та дзеркал, рейлінги на даху та аудіосистема. Крім цього, корейські інженери оснастили своє дітище дефорсованими силовими установками, що дозволяють заправляти автомобіль Kia RIO 92 бензином, що дуже актуально в російських умовах.
Особливості всіх плюсів та мінусів Kia RIO Х-Лайн Ділери відкрили продажу, інформації багато, але, щоб правильно її проаналізувати, краще звертатися не до рекламних тез і гасел, а до відгуків тих, хто вже побував за кермом. Машина для своєї ціни цілком збалансована, керується з адекватним зворотним зв’язком, підвіска знаходиться в балансі між комфортом і керованістю, помірно даючи того й іншого.

Яким бензином заправляти Kia RIO

Вітаються відгуки реальних власників цього автомобіля, а також тих, хто знає про нього не з чуток.

Схожі новини:

На 92-му пропадає тяга, починає «тупити». Проблема, коли заправляти бензином з меншим октановим числом, збільшується зношування двигуна через зростання ударних навантажень на поршні, клапани, кільця. Якщо використовувати бензин із підвищеним октановим числом, теж збільшується зношування двигуна, але вже внаслідок підвищених температур. Думаю, треба дивитися по машині, слухати як працює двигун, якщо рівно і тихо значить порядок.

1.6 МКПП. заливаю лише 92-й. накатал 125000. діагностика показала відмінний стан двигуна. експериментувати з паливом навіть не тягне. схоже що ще пару разів по стільки ж відкатає.

Хтось пробував ставити газо-балонне обладнання? на інших машинах витрата газу як палива збільшується на 20 відсотків. але при різниці в ціні вигода все авно досить суттєва. поки що жодної інформації не знайшов(

взяв уживану RIO. колишній господар настійно рекомендував заправляти 95-м. вже відкотив 72000км. але все ж таки збираюся після капітального ремонту перейти на 92-й.

Якщо постійно в роз’їздах, то краще вибирати заправки великих мереж, оборот бензину великий, розбавляти ніколи, та й раді директорів сьогодні вигідніше торгувати якісним товаром через велику конкуренцію. Доводиться тримати марку. Висновок-95.

Пробував 80-й від русойлу. двигун 1.4 можна сміливо підштовхувати ззаду. особливо на підйом. тяги немає взагалі. заправив 95-й на тнк. земля та небо. особливо для втомленого двигуна. зараз тільки їм і заправляю.

як сімейна машина для міста, дуже навіть не погана. та й витрата на 92-му. не настільки відчутним у порівнянні з колишнім тазом. але 80-й з метою економії лити все-таки не раджу. детонація та відсутність тяги буде забезпечено. проведено на власному досвіді.

Раджу дотримуватись рекомендацій виробника. Завод брехати не буде, хоча, з іншого боку, може і буде, щоб після закінчення гарантії починалися проблеми з двигуном, сьогодні нікому вірити не можна.

З витратою палива виробники таки злукавили. швидше за все при вимірі не враховувалися додаткові витрати через клімат контролю. а треба було б.

RIO 1.6 MT Luxe 2011р.в. пробував і 92-й і 95-й із лукойла. жодної суттєвої різниці не помітив. правда, разок на трасі довелося заправлятися на випадковій заправці і вирішив не скупитися. влив 95-й. по трасі норм. а по місту почавтроїти.

у нас в основному тнк і лукойл. у місті якість палива та ціна на 92-й однакові. у передмісті все-таки якісніший лукойл.

У МЕНЕ Kia RIO Comfort MT 2008г.в. заливав як належить 92-й. спробував 95-й. з двигуном 1,4 різниця відразу помітна. їжджу так другий рік. проблем поки що немає

змінив 1.4 MT Comfort 2011р.в. на 1.6 MT Prestige 2013р.в. машина молодша, свіжа і потужніша. різниця між 92-м та 95-м на нормальних заправках помітна тільки в ціні. на минулій машині звичайно на 95-му поводилася помітно швидше.

Господи, знавці. Kia RIO і швидше їде на 95. порівняли як RIO і камаро. дет сад-это К І О Р І О, там 107-123 лс, яке швидше.

А тебе, що Камаро?! А різниця в роботі двигуна дійсно залежить від бензину, та й ресурс звичайно.

Сьогодні вперше залила 95, до цього 2.5 роки на 92, і думала мені здалося що машина швидша стала, зайшла сюди у вас, тепер розумію що не здалося, так який тепер лити то? При цьому з огляду на те, що різниця невелика в ціні.

Що на колишній RIO JB що на цій ллю тільки 95й. На колишній від 92-го при включенні клімату ставала просто овочом! Економія з великою витратою на 92м? Зараз дв 1.6 тільки 95й, витрати з постійно включеним кліматом 6.5л влітку по пробках на М4 Дон за 4т км на коло, і з гарним прохопленням при вільній трасі.(СР швидкість 41 км.ч) Будинки у більш спокійному режимі падає і до 6,2 л.Взимку за середньої 30 км.год 7.5л.

1.6 автомат RIO хетчбек. Взяв 3 мк місяці тому.тиждень змушую 95.скажу вам витрата менша по місту і відчутна різниця.двигун як коктейль через трубочку п’є бензин.раджу

Який бензин заливати в Kia RIO: 92 чи 95

Наші співвітчизники часто купують цю модель автомобіля, більшість із них задоволені якістю, динамічними характеристиками та надійністю транспортного засобу. За останні кілька років продаж значно зріс, за кількістю розпроданих автомобілів, ця модель знаходиться на третьому місці.

яким, бензин, заправляти

Як і більшість іномарок, ця модель заправляється бензином гарної якості. Паспорт на транспортний засіб визначає, що автомобіль здатний їздити на бензині марки АІ. 92 і вище. Користувачі зіткнулися з питанням: заливати це паливо або спробувати 95? Головним критерієм, про який можна дізнатися з документації на пальне, вважається етиловий спирт. Його кількісне має перевищувати 10% від загальної маси. Інакше таке паливо краще не використовувати, щоб не зіпсувати двигун.

READ  Як правильно заправляти кондиціонер автомобіля

Статистичні показники використання різних типів пального:

Вибір виправданий нижчою ціною на АІ-92.

Нижче ми розглянемо який бензин вигідніше і практичніше заливати, якщо їздити на Kia RIO 92 або 95?

Якщо ви досі сумніваєтеся, який бензин заливати, ще раз проаналізуйте всі плюси та мінуси 92-го та 95-го пального. Визначте, які показники для вас є важливими, а якими можна пожертвувати.

Більшість власників Kia RIO роблять вибір на користь економії та вибирають дешевше паливо з маркуванням АІ92, заплющуючи очі на зменшення тяги двигуна. Цей вид рекомендується виробником, однак навряд чи хтось підраховує реальну економію, враховуючи підвищену витрату. АІ95 дорожче, але дає більш жваву динаміку.

Заправляти машину потрібно тільки на ліцензійних заправних станціях, оскільки сумнівне паливо з неперевірених «бочок» здатне вивести з ладу двигун автомобіля.

Який бензин заливати в Kia RIO 92 чи 95 – роз’яснюємо питання

Популярність автомобіля Kia RIO на російських дорогах вже давно перевищила всі мислимі та немислимі межі. Така народна любов до даного автомобіля викликана відмінною ціною та високою надійністю.

Крім цього, корейські інженери оснастили своє дітище дефорсованими силовими установками, що дозволяють заправляти автомобіль Kia RIO 92 бензином, що дуже актуально в російських умовах.

Ця стаття розповість, який бензин заливати в Kia RIO: і які переваги у кожного виду палива.

Який бензин найактуальніший для RIO?

Згідно з інформацією від корейського виробника, у транспортний засіб Kia RIO можна заливати як 92, так і 95 марку палива. На багатьох форумах вже давно порушується питання, який бензин – найбільш прийнятний для цього транспортного засобу.

Заправка автомобіля паливом марки 92 має такі переваги:

Який бензин заправляти 92 або 95 у Solaris Rio Spectra ВАЗ

Часто трапляється, що на автозаправних станціях бензин марки АІ92 виконаний більш якісно, ​​ніж дорожчий.

Серед недоліків заправки бензином АІ92 можна виділити більш високу витрату пального і трохи більший знос двигуна.

Заливка досконалішого бензину марки АІ95 забезпечує:

Єдиним, але істотним недоліком 95-го бензину є його вартість. Він істотно дорожчий за 92, тому користується меншим попитом у власників автомобіля Kia.

Опитування власників ТС Kia RIO показало наступні результати використання палива:

Такі показники легко пояснюються значно нижчою ціною 92 бензину.

Який використовуємо бензин для RIO Автор теми: Rohit

Я став заливати 95 різниця в ціні з 92 мізерна та й бензин у нас не найкращої якості хоча в салоні мені сказали можна і 92 але головне не чергувати та заливати що те одне.І заправлятися вирішив тільки на несті стільки історій чув про неякісний бензин як люди подали на ремонт через неякісне паливо.

Natalya (Dingane) 92 Roman (Cozamalotl) 95 лукойл) Fedor (Manalani) 92 лукоїл, якщо немає різниці, навіщо платити більше (це я про 95). Pavel (Jeanice) Хрін знає не хочеться заощаджувати на новій тачці та й у принципі для іномарок передбачений 95 Svetlana (Weird Beard) для іномарок передбачено від 92 92 лукал (Acelin) 95 92 BP Pasha (Pershing) 95 лукоїл Alexey (Tapasi) 95 ТНК, 95 Кіріші та 95 Shel саме в такий рейтинг Igor (Akihito) 95 Екто Yan (Langston) спробував 95 спочатку, потім 92.

різниці немає. Anastasia (Cintia) 92 ЛУКОЙЛ, КИРИШІ Oleg (Benton) 92. нормальний 95 у Росії тільки в Пітері. Скрізь 92 з присадками, які невідомо що творять з двигуном. я вже зробив капремонт на старій машині після 95-го бензину Alexey (Tapasi) 95 БТК Dmitry (Octavie) 95 Sergey (Shahram) 95 wog Nikolay (Zemar) Anton (Tamako) 95 тнк

Tags: Який бензин краще заливати у Kia RIO

Оптимальні олії для Kia RIO

Для правильної роботи ходових систем машини слід подбати про покупку правильної олії. Завдяки вдосконаленню технологій та щорічному покращенню показників паливно-мастильних матеріалів вимоги до олій збільшуються.

На сьогоднішній момент концерн Kia рекомендує використовувати такі мастильні матеріали:

 • Для автомобілів до 2000 року випуску рекомендується використовувати мастильні матеріали не нижче класу SL API або GF-3 ILSAC.
 • Пізніші версії машин, починаючи з двохтисячного і закінчуючи 2005 роком випуску, рекомендується постачати маслами SM і SN за класифікацією API або GF-4 та GF-5 за класифікацією ILSAC.
 • Друге покоління автомобілів RIO, що випускається з 2005 по 2009 роки, слід підгодовувати мастильними продуктами SM, SN за API або GF-4, GF-5 за ILSAC.
 • Моделі третього покоління RIO, що пішло з конвейєра з 2011 до 2015 року, слід заправляти оліями класу SN за API або GF-5 за ILSAC.

Вибираючи між оліями, які планується лити у Kia RIO, слід звернути увагу на таких виробників:

Дані олії мають хороші характеристики і можуть функціонувати в широкому інтервалі температури навколишнього середовища.

Важливо знати, що в різні пори року олії мають різний ступінь в’язкості. Найбільш вдалими мастильними речовинами для автомобіля марки Kia RIO є олії типу 5W20-30.

На багатьох профільних форумах рекомендують використовувати мастила типу 5W40-50. Даний підвид масел відрізняється підвищеною в’язкістю.

У літню погоду мастильні продукти такого виду будуть дійсно оптимальні, але з настанням холодів відбудеться їхнє загусання, яке може зіграти злий жарт з маслонасосом автомобіля.

Окремої згадки стоять суперечки автолюбителів щодо вибору виду мастильних матеріалів.

Деякі досвідчені водії виступають за синтетичні масла, інші схильні вважати, що найкращим варіантом для автомобілів марки Kia RIO будуть напівсинтетичні мастила. Обидва варіанти мастил чудово підходять для Kia RIO.

Головне пам’ятати, що змішувати синтетику та напівсинтетику в жодному разі не можна.

Переваги АІ-95

Водії, які вже пробували й те й інше пальне, можуть з повною впевненістю заявити, що різниця є і відчути її може навіть недосвідчений водій. На 95 бензині транспортний засіб швидше розганяється і це вже підтверджено науковими даними, робочі агрегати менше зношуються, машина стає більш маневреною.

Не тільки час розгону на 95-му бензині скорочується, але й швидкість автомобіль може набрати більше.

Економні автолюбителі схильні вибирати пальне марки АІ92. Такий варіант оптимально підходить для щоденного використання, проте 92й бензин незначно збільшує загальну витрату пального і несуттєво зменшує тягу силової установки.

Найкращих показників можна досягти, якщо налити 95-го бензину в бензобак. Слід пам’ятати, що заправку потрібно проводити лише на відомих АЗС. Інакше можна залити неякісний бензин і скоротити термін роботи двигуна.

Який бензин заливати в Kia RIO: 92 чи 95

Октанове число бензину відіграє важливу роль, коли йдеться про заправку автомобіля. У кожної моделі машини в мануалі прописані не тільки технічні характеристики, а й марка палива, яку слід використовувати автовласнику. Однак кожен з нас хоча б раз у житті експериментував із паливом і заливав у бак зовсім не той бензин, який призначений для конкретної моделі автомобіля.

Питання про те, яким бензином заправляти Kia RIO, часто порушується на спеціалізованих форумах. Єдиної думки немає, бо кожен учасник дискусії спирається не так на мануал, як на власні відчуття. Звичайно, всі автовласники знають, що Kia RIO 3 слід заправляти паливом марки 95, а для Kia RIO 1,6 ідеально підходить паливо з октановим числом 92. Але практика показує, що не все так однозначно, як говорить автомобільна інструкція.

Економні автолюбителі схильні вибирати пальне марки АІ92. Такий варіант оптимально підходить для щоденного використання, проте 92й бензин незначно збільшує загальну витрату пального і несуттєво зменшує тягу силової установки.

READ  Як замінити ремінь ГРМ на ВАЗ 2115

Найкращих показників можна досягти, якщо налити 95-го бензину в бензобак. Слід пам’ятати, що заправку потрібно проводити лише на відомих АЗС. Інакше можна залити неякісний бензин і скоротити термін роботи двигуна.

Який бензин заливати у Kia RIO

Нехай зовні автомобіль Kia RIO і не змінився, зате внутрішні зміни сильно вплинули як на динамічні властивості, так і на характер машини та його апетит у плані бензину. За останні три роки модель останнього покоління показала відмінні результати з продажу у Росії. Ви знали, що RIO знаходиться на третьому місці за кількістю проданих авто? З січня по вересень було продано близько 66 тисяч екземплярів RIO.

Попит у порівнянні з попереднім роком звичайно менший через валютні проблеми, але зниження продажів мінімальне. Щоб купити нову машину, необхідно добре вивчити всі тонкощі. Сьогодні ми хочемо розповісти про те, якою варто заливати бензин у Kia RIO. Ми постараємось доступною мовою пояснити принцип вибору марки пального та зробимо відповідні рекомендації.

Відразу варто сказати, що «переваги» у останнього покоління автомобіля змінилися.до. силові установки були перероблені та модернізовані. Наприклад, у 2014 році для RIO з 1.6-літрового агрегату з’явився вибір із нових коробок передач: автоматична трансмісія або механіка. Робота моторів теж була змінена, як наслідок – парочка додаткових конячок. Але ми відходимо від теми. Основне питання, яке ми маємо вирішити – це який бензин варто заливати паливний бак?

Вибір між 92 і 95-им

Якщо ви відкриєте мануал цим автомобілем (та й не тільки по останньому поколінню), то ви побачите, що Kia RIO може харчуватися 92-м бензином і вище. Ось тут постає питання, залити рекомендований сорт або все ж таки витратитися на 95-й і отримати найкращий результат. До речі, часто обговорюється, що 95-й у Росії за якістю дорівнює 92-му в країнах Європи та США. Так, з цим посперечатися важко – наше паливо поступається закордонному. Але паспорт пишеться для російських водіїв, тому якість повинна враховуватися. І дев’яносто другий бензин. це дев’яносто другий, як би безглуздо це не звучало.

Отже, знаємо, який бензин заливати можна. Сорти нижчої якості краще не використовуватися з двох причин:

 • Автомобіль не буде здатний видати повну потужність.
 • Знос двигуна та паливних систем буде протікати набагато швидше, ніж вам би хотілося.

А як справи з 95-им? На це питання допоможе експеримент одного власника Kia RIO 2014. Він полягає в тому, що людина в один бік їхала з 95-м паливом, а у зворотний шлях заправила 92 марку. Вочевидь, що змішування був і дозаправка проходило з допомогою каністри, як у паливному баку нічого не залишилося. Стиль їзди, трафік, дорожнє покриття та сама траса не змінювалися.

Особисто для нас результат вийшов несподіваним. При поїздці до точки «А» витрата пального становить 8.3 літри на 100 кілометрів. Дорога назад супроводжувалася такими цифрами: 8.1 літр на 100 км. За відгуками випробувача, жодних змін у роботі двигуна він не помітив. Тяга залишалася такою ж, як і з 95-им, розгін був рівним, детонації чути не було. Загалом, вигідніше і раціональніше використовувати бюджетніший бензин.

Такий результат свідчить, що корейські інженери спочатку налаштовували роботу двигуна споживання бюджетного палива. І не дивно, адже автомобіль і сам є бюджетним. Логічно припустити, що якщо ви захочете перейти на 95 євро, то жодних змін не станеться. Що стосується 98-го, то ця пекельна суміш призначена для потужних агрегатів, тому як варіант для Kia Ріа цю марку розглядати не варто. Завдяки цьому досвіду ми знаємо, який бензин необхідно заливати в Kia RIO.

Але для впевненості рекомендуємо провести подібний тест самостійно.до. на деяких форумах зустрічаються повідомлення про те, що автомобіль, що працює, на 92-му втрачає тягу і починає повільніше реагувати на педаль газу. Наша думка: проблеми з двигуном або з його системами. Можливо варто звернутися до сервісного центру, перевірити впускні клапани, форсунку тощо.д. Адже не даремно корейці написали в паспорті цифру «92», та й вищеописаний досвід підтверджує це.

Цікава інформація

Головне, щоб паливо не мало у своєму складі більше 10% етилового спирту. Якщо цього елемента більше за норму, то краще не заливати його в свій автомобіль. Якщо ви не впевнені в наявності чи відсутності етилового спирту, то завжди можна зайти на сайт заправки, де ви заправляєтесь та прочитати характеристики кожної марки бензину.

Популярність автомобіля Kia RIO на російських дорогах вже давно перевищила всі мислимі та немислимі межі. Така народна любов до даного автомобіля викликана відмінною ціною та високою надійністю.

Крім цього, корейські інженери оснастили своє дітище дефорсованими силовими установками, що дозволяють заправляти автомобіль Kia RIO 92 бензином, що дуже актуально в російських умовах.

Ця стаття розповість, який бензин заливати в Kia RIO: 92 або 95 та які переваги у кожного з видів палива.

І все-таки який бензин лити 92 (як заявлено від заводу), або 95? | Kia RIO клуб | ВКонтакті

У кожної моделі машини в мануалі прописані не тільки технічні характеристики, а й марка палива, яку слід використовувати автовласнику. Kia RIO який бензин краще кожен з нас хоча б раз у житті експериментував з паливом і заливав у бак зовсім не той бензин, який призначений для конкретної моделі автомобіля.

Якому ж паливу віддати перевагу Питання про те, яким бензином заправляти Kia RIO, часто піднімається на спеціалізованих форумах. Єдиної думки немає, бо кожен учасник дискусії спирається не так на мануал, як на власні відчуття.

Тривалий тест Kia RIO. Який бензин лити? Який кузов вибрати?

Звичайно, всі автовласники знають, що Kia RIO 3 слід заправляти паливом марки 95, а для Kia RIO 1,6 ідеально підходить паливо з октановим числом.

Який заливати бензин в авто 92 чи 95

У пробках. все одно, який бензин палити, що 92, що Поїхав назад, залив Вилітає джеки чан! У паніці шукаю ЕЛМ у друзів, знаходжу, сканую — помилка 1, 2 лямбди P Змінюю лямди на бошевські, закінчення кодуобнуляю помилки, заливаю Газпромнефть 95 G-drive.

Політ нормальний, Kia RIO який бензин кращий.

Проїздив на ньому км, немає помилок. Залив 92 лукойл. знову помилка. Інтер’єр топового RIO. це коктейль із жорсткого пластику різної фактури, тканинних та шкіряних вставок.

Так якому ж паливу віддати перевагу

Безумовно, потрібно орієнтуватися на те октанове число бензину, яке вказано в технічних документах вашого автомобіля. Але це не означає повну відмову від експериментів. Якщо ви переконані, що паливо марки 95 краще, і ваш автомобіль поводиться як у міському циклі, так і на трасі бездоганно, то можна сміливо використовувати такий варіант заправки. Не забуваючи при цьому регулярно навідувати СТО та обстежувати двигун машини.

Набагато складніше, якщо вирішуючи, який бензин заливати в Kia RIO, ви граєте на зниження і замість 95-ї марки віддаєте перевагу 92-й.

У цьому випадку вам час від часу все ж таки доведеться переходити на бензин з вищим октановим числом хоча б для того, щоб очистити двигун від гару, що накопичилася. В іншому випадку він вийде з ладу за кілька місяців, і немає гарантії, що вдасться відбутися капітальним ремонтом.

У будь-якому випадку, визначаючись з тим, чим заправляти Kia RIO, керуйтеся технічними характеристиками, здоровим глуздом та своїми відчуттями під час їзди. Якщо вам за кермом легко і комфортно, не дратують незрозумілі стуки та неадекватна поведінка автомобіля, то паливо, швидше за все, вибрано правильно.

READ  Яку олію заливати у ВАЗ 2107 карбюратор

Оптимальні олії для Kia RIO

Для правильної роботи ходових систем машини слід подбати про покупку правильної олії. Завдяки вдосконаленню технологій та щорічному покращенню показників паливно-мастильних матеріалів вимоги до олій збільшуються.

На сьогоднішній момент концерн Kia рекомендує використовувати такі мастильні матеріали:

 • Для автомобілів до 2000 року випуску рекомендується використовувати мастильні матеріали не нижче класу SL API або GF-3 ILSAC.
 • Пізніші версії машин, починаючи з двохтисячного і закінчуючи 2005 роком випуску, рекомендується постачати маслами SM і SN за класифікацією API або GF-4 та GF-5 за класифікацією ILSAC.
 • Друге покоління автомобілів RIO, що випускається з 2005 по 2009 роки, слід підгодовувати мастильними продуктами SM, SN за API або GF-4, GF-5 за ILSAC.
 • Моделі третього покоління RIO, що пішло з конвейєра з 2011 до 2015 року, слід заправляти оліями класу SN за API або GF-5 за ILSAC.

Вибираючи між оліями, які планується лити у Kia RIO, слід звернути увагу на таких виробників:

Дані олії мають хороші характеристики і можуть функціонувати в широкому інтервалі температури навколишнього середовища.

Важливо знати, що в різні пори року олії мають різний ступінь в’язкості. Найбільш вдалими мастильними речовинами для автомобіля марки Kia RIO є олії типу 5W20-30.

На багатьох профільних форумах рекомендують використовувати мастила типу 5W40-50. Даний підвид масел відрізняється підвищеною в’язкістю.

У літню погоду мастильні продукти такого виду будуть дійсно оптимальні, але з настанням холодів відбудеться їхнє загусання, яке може зіграти злий жарт з маслонасосом автомобіля.

Окремої згадки стоять суперечки автолюбителів щодо вибору виду мастильних матеріалів.

Деякі досвідчені водії виступають за синтетичні масла, інші схильні вважати, що найкращим варіантом для автомобілів марки Kia RIO будуть напівсинтетичні мастила. Обидва варіанти мастил чудово підходять для Kia RIO.

Головне пам’ятати, що змішувати синтетику та напівсинтетику в жодному разі не можна.

Кия RIO який бензин заливати

З першого дня покупки, спантеличив цим питанням. Поки було не зрозуміло і не зрозуміло (мануали ми не читаємо, на форумах рідко сидимо), вирішив заливати Лукойл 95 (не екто, а регуляр, т.е. звичайний, без миючих присадок). Чому Лукойл? Так тому що я в FORD 1 лив Лукойл, 92, проблем не було. А якщо зовсім заглибитися в причини, то завжди заправлявся Газпромнефтью 92.

Помінявши бензиновий фільтр на новий, від’їздив 2 роки, і вирішив подивитись на нього знову, побачив, що фільтр кольору як дуже міцна заварка в кухлі з чаєм, присутні частки чорні, машина жерла, підколбашувало на ХХ. Форсунки чисті. З того часу було вирішено, що на Газпромнафту — я більше ні ногою. Бонуси списали, залив у каністру, їздив заправлявся Лукойлом 92.

Машину так і продав, скочив, щоб заливали Лукойл 92, з рештою — як пощастить, на свій страх і ризик.

Тепер означає, заливаю в Kia RIO Лукойл 95, машина мало того, що жере як кінь, у місті до 14.5л, траса. 8-9, так став відчуватися «підковбас» авто. Гаразд, може «здалося». Поїхав 100 км до Єкатеринбурга, залив Лукойл 98 (спробувати). витрати трохи впали, воно і зрозуміло.

У пробках — не має значення, який бензин палити, що 92, що 98. Поїхав назад, залив 95. Вилітає джеки чан! У паніці шукаю ЕЛМ у друзів, знаходжу, сканую — помилка 1, 2 лямбди (P0420). Міняю лямди на бошевські, закінчення коду 537, обнуляю помилки, заливаю Газпромнефть 95 G-drive. Політ нормальний, помилок немає.

Проїздив на ньому 200 км, немає помилок. Залив 92 лукойл. знову помилка.

Подумавши, якщо лямби нові, зачитає винний чи каталізатор, чи бензин. Дізнався ціни на прошивку Євро 2 (2 лямбди відлючено) від 10 тирів. Жерсть. А ще треба вибити каталізатор, встромити полум’ягасник, ще якісь роботи. Забив. Почитав інтернет, ставлять обманки на 2 лямбду. Механічна, електронана. Механічні теж бувають різні: з каталізатором, і прості, з дірочкою.

Найцікавіше, так це те, що з джекичаном, тяга не пропадає, витрата навіть менше стає! Жодних проблем немає, тільки лампа на приладку напружує. Замовив обманку, з каталізатором. 600р.Мої думки такі: що вихлоп після каталізатора йтиме до другої лямбди через ще один міні каталізатор. І обманка по довжині така, що сам датчик знаходиться на 3 см далі, від порожнини вихлопної труби. Т.е. показання повинні бути кращими, стабільними.

Вирішено. поставив. Проїхався на газпромі 92 1000 км. жодних проблем.

Залив у Челябінській області на Зюраткулі 95 (за ціною дешевшою ніж 92 на Луці, ДПНе.). Через 300км просканував. знову помилка в мозку 0420. Джекі не горів.

Почитав інструкцію — заливайте 95. На кришці бака. 91.

Вибір між та 95-им

Якщо ви відкриєте мануал цим автомобілем (та й не тільки по останньому поколінню), то ви побачите, що Kia RIO може харчуватися 92-м бензином і вище. Ось тут постає питання, залити рекомендований сорт або все ж таки витратитися на 95-й і отримати найкращий результат. До речі, часто обговорюється, що 95-й у Росії за якістю дорівнює 92-му в країнах Європи та США. Так, з цим посперечатися важко – наше паливо поступається закордонному. Але паспорт пишеться для російських водіїв, тому якість повинна враховуватися. І дев’яносто другий бензин. це дев’яносто другий, як би безглуздо це не звучало.

Отже, знаємо, який бензин заливати можна. Сорти нижчої якості краще не використовуватися з двох причин:

 • Автомобіль не буде здатний видати повну потужність.
 • Знос двигуна та паливних систем буде протікати набагато швидше, ніж вам би хотілося.

А як справи з 95-им? На це питання допоможе експеримент одного власника Kia RIO 2014. Він полягає в тому, що людина в один бік їхала з 95-м паливом, а у зворотний шлях заправила 92 марку. Вочевидь, що змішування був і дозаправка проходило з допомогою каністри, як у паливному баку нічого не залишилося. Стиль їзди, трафік, дорожнє покриття та сама траса не змінювалися.

Особисто для нас результат вийшов несподіваним. При поїздці до точки «А» витрата пального становить 8.3 літри на 100 кілометрів. Дорога назад супроводжувалася такими цифрами: 8.1 літр на 100 км. За відгуками випробувача, жодних змін у роботі двигуна він не помітив. Тяга залишалася такою ж, як і з 95-им, розгін був рівним, детонації чути не було. Загалом, вигідніше і раціональніше використовувати бюджетніший бензин.

Такий результат свідчить, що корейські інженери спочатку налаштовували роботу двигуна споживання бюджетного палива. І не дивно, адже автомобіль і сам є бюджетним. Логічно припустити, що якщо ви захочете перейти на 95 євро, то жодних змін не станеться. Що стосується 98-го, то ця пекельна суміш призначена для потужних агрегатів, тому як варіант для Kia Ріа цю марку розглядати не варто. Завдяки цьому досвіду ми знаємо, який бензин необхідно заливати в Kia RIO.

Цікава інформація

Головне, щоб паливо не мало у своєму складі більше 10% етилового спирту. Якщо цього елемента більше за норму, то краще не заливати його в свій автомобіль. Якщо ви не впевнені в наявності чи відсутності етилового спирту, то завжди можна зайти на сайт заправки, де ви заправляєтесь та прочитати характеристики кожної марки бензину.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS