Заміна підшипника компресора компресора Polo Sedan Compressor. Причини та особливості заміни ременя

Половий кондиціонер підшипник компресора 2013 року

Регулюючий інтервал для заміни підшипника в зчепленні компресора кондиціонера становить близько 100 000 км. Але ніхто не змінить підшипника, якщо він цього не вимагає. Часто підшипник може «відступати» без заміни 150, 200 та 250 000 км. Але як тільки підшипник не вдасться, він негайно дасть йому знати це з шумом від моторного відділення. Коли є сторонній шум, гуркоту не варто тягнути з діагнозом та заміною.

 • Необхідно перевірити, чи залежить шум підшипника від режиму роботи компресора, чи змінюється характер шуму, якщо кондиціонер вимкнено. Якщо так, то з великою впевненістю можна точно врахувати шум компресора
 • Ви також можете перевірити реакцію в шківі, потиснути його рукою, не повинно бути зворотного зв’язку, якщо принаймні мінімальна гра, тоді підшипник повинен бути замінений
 • Якщо компресор кондиціонера розташований на двигуні в доступному місці, то ви точно можете почути джерело шуму

Видаліть з’єднання компресора

Отже, ми визначили джерело шуму. це підшипник кондиціонера компресора, і його потрібно замінити.

Щоб замінити підшипник, достатньо видалити лише з’єднання компресора, в цьому випадку розгрівання системи не відбудеться, і система не потребуватиме перенаправлення. Але, часто, компресор розташований у такому місці, що він не повзає до нього з звагою, в цьому випадку вам доведеться зняти колесо, бампер або сам компресор, він вже зручніший на вашу думку або який дешевше з точки зору вартості роботи. Після зняття компресора вийміть муфту:

Заміна конденсатора

Щоб замінити конденсатор на седан Volkswagen Polo, вам знадобиться ключ TORX T50.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Вийміть холодоагент із системи кондиціонування (див. Видалення холодоагенту з системи кондиціонування).

Виверніть болти кріплення фланців трубопроводів живлення та виходу на фланги конденсатора та відключіть трубопроводи від конденсатора.

Відразу після відключення заглушіть відкриті кінці трубопроводів, щоб уникнути потрапляння в систему бруду та вологи.

Зверніть увагу на ущільнювальні кільця фланцевих суглобів трубопроводів. Під час ремонту системи, коли трубопроводи відокремлюються, ущільнювальні кільця підлягають обов’язковій заміні.

і вийміть подачу повітря з повітря.

Виверніть два гвинти впуску повітря.

Вичавити клаттер джгута проводів вентилятора електродвигуна і відключіть блок.

Стисніть замки вентилятора на радіаторі.

і вийміть збірку вентилятора за допомогою кожуха.

Стисніть вільні кінці затискача, перемістіть затискач уздовж шланга.

і відключіть шланг вентиляційної системи двигуна картера від радіатора.

і абревіальні шланги системи охолодження.

Переверніть чотири гвинти радіатора на тіло.

Покладіть конденсатор трохи вгору і вийміть його нижні опори від власників.

Встановіть конденсатор у спосіб видалення.

Відкрийте технологічні пробки фланців нового конденсатора лише безпосередньо перед підключенням трубопроводів.

Встановлюючи нові ущільнювальні кільця трубопроводів, не забудьте змащувати маслом для компресора кондиціонера.

Закріпіть систему кондиціонування в спеціалізованому центрі для обслуговування автомобільних кондиціонерів.

Вилийте рідину в систему охолодження двигуна (див. Заміна охолоджуючої рідини).

Заміна підшипника компресора Volkswagen Polo

Популярні організації

Nailya про компанію. 13 липня 13:55

Був спрямований на ремонт автомобілів Hyundai Santafe на Каско, мені дуже сподобалось, дуже уважні приймачі. Автомобіль був відремонтований: замінюючи та фарбуючи передній бампер і крило, все було ідеально відремонтовано. Дякую!

Дмитро про компанію. 08 червня, 21:00

Високо.класо професіоналів. Трубу спалили між резонатором і глушником. Вони зробили все за 5 хвилин. Ціна адекватна. Дав гарантію на 1 рік. Я дуже задоволений.

Роман про компанію. 04 травня, 16:21

ES-SHKA 212 White Rest, машина в 2013 році використовується лише влітку, пробіг становить 70 000 км, я приїхав на це вдруге в цій службі (востаннє була такою ж процедурою) нафта. Фільтр, питань не було, плюс рекомендовано було.

Питання в категорії Заміна підшипника кондиціонера

Наталія задає питання компанії. 10 серпня, 12:31 ранку

Доброго дня. На Toyota Camry V40, 2006 р. Замок багажника не закритий. Коли ручка відкривається з кабіни, звук чується- привід працює. Сам замок не фіксується у закритому положенні. Скільки буде ремонт вартості замку? Або проростати.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:44

Привіт, у мене спина 2012 року G пробіг 78 т. км. 109 л. З. Проблема. Задня швидкість і стук у рульовій зоні не вмикається.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:39

Привіт, у мене проблема з контрольною точкою для виду 2012 року G 109 літрів. З. Задня швидкість не вмикається, стукає в рульову зону

Борис задає питання компанії. 13 травня 09:26

Скільки часу потрібно, щоб замінити килимок та задню частину нагріву на сидінні

Заміна підшипників компресора кондиціонера Volkswagen Polo: телефони та адреси автомобільних послуг, оглядів та рейтингів компаній, можливість задавати питання представникам технічних центрів.

Змініть підшипник у зчепленні

Перш ніж зняти сам підшипник, вам потрібен новий, щоб замінити. Підшипник вибирається в розмірах, загалом 3 розміри видаляються: зовнішній діаметр, внутрішній діаметр та його товщина. Ви можете вибрати підшипник на нашому сайті в підшипниках секції. Розмір підшипника пишеться на пилях з кінця, але перед вилученням важко прочитати ці розміри, а до моменту видалення його слід купувати. Щоб вибрати новий підшипник, ви також можете зателефонувати нам, і ми спробуємо сказати його розмір.

Ми гаснемо старий підшипник

Існує кілька способів натиснути на підшипник. Існує спеціалізована преса в автомобільних послугах, яка докладає хороших зусиль і легко вичавляє старий підшипник і натискає на нове. У гаражних умовах, за відсутності спеціального преси, це цілком можливо з знімачем або навіть звичайним болтом. Як це зробити, ми показуємо

Тиск на новий підшипник

Для того, щоб не докладати зусиль на новий підшипник і не пошкодити його, його потрібно натиснути спеціальним кліпом. Замість кліпу ви можете використовувати старий підшипник. Процес пресування схожий на гасіння, лише у зворотному порядку. Перш ніж встановити новий підшипник, вам потрібно трохи змащувати його.

Посібник з седана Volkswagen

Вам знадобиться: ключ “на 13”, ключ TORX T50.

Вийміть холодоагент із системи кондиціонування (див. Видалення холодоагенту з системи кондиціонування). Встановіть машину на спостереження.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Клацніть на клатері проводів проводів електромагнітного з’єднання компресора на джгуті проводів 4. і відключіть блок.

Перевірте умову приводного ременя.

Замініть ремінь, якщо при огляді ви знайдете:. Сліди зносу поверхні передачі, тріщини, порізи, складки або відшарування тканини з гуми;. тріщини, складки, поглиблення або опуклі на зовнішній поверхні пояса;. розгублена або стратифікація на кінцевих поверхнях пояса;. Сліди олії на поверхні ременя.

Ремінь із слідами моторного масла на будь.якій поверхні необхідно замінити, оскільки масло швидко руйнує гуму. Причина нафти потрапляє в пояс (як правило, через порушення герметичності валів двигуна) повинна бути негайно усунена.

Виверніть болти кріплення фланців трубопроводів високого та низького тиску до корпусу компресора та відключіть трубопроводи.

Відразу після відключення заглушіть отвори компресора та трубопроводів, щоб запобігти вологості та бруду в систему кондиціонування.

Поверніть три кріпильні болти, вийміть їх з кріпильних отворів Примітка.

Так само і болти монтажу компресора кондиціонера.

При необхідності (наприклад, якщо різьбові отвори для прикріплення компресора пошкоджені), вийміть три болти кронштейна компресора до блоку циліндрів двигуна.

Встановіть компресор і всі видалені деталі в порядку, у зворотному зняті, з урахуванням наступного:. Затягування компресора кондиціонера до двигуна, затягніть момент 25–29 н м;.Настіть нові ущільнювальні кільця на трубопроводах і змастіть їх компресорним маслом Atmos Gu-10;. Прикріпіть трубопроводи до компресора і затягніть болти кріплення фланців трубопроводів на мить 7–9 н м.

Відкрийте технологічні пробки фланців нового компресора лише перед підключенням трубопроводів.

Встановлюючи нові ущільнювальні кільця фланців трубопроводів, обов’язково змащуйте їх маслом для кондиціонера компресора кондиціонера.

Переконайтесь, що при встановленні приводного ременя шляхи клину збіглися з потоками шківів, і натяг ременя відповідає нормі (див. Видалення та встановлення ременя допоміжних одиниць).

Закріпіть систему кондиціонування в спеціалізованому центрі для обслуговування автомобільних кондиціонерів.

Купуючи новий компресор, зверніться до продавця номер та тип олії, заповненого новим компресором. Ця інформація може бути корисною для механіки, яка згодом заправлятиме систему з холодоагентом.

Незалежне демонтаж компресора та його типові несправності

На чолі всього комплексу. традиційний компресор. Основне його завдання. змусити холодоагент із системи. Пристрій розташований на блок циліндрів. Коли автомобіль запускається, клінічний пояс приводить у рух компресор, вал якого знаходиться на підшипнику на верхній кришці корпусу. Використовуючи затискач зчеплення, коефіцієнт потужності надходить від постійно прядильного шківа до валу компресора. Якщо все нормально з кондиціонером, то, коли функція увімкнено, буде почути клацання. Це означає, що диска зчеплення вступив у контакт з шківом, який передав імпульс до ротора компресора.

 • Якщо з’єднання почало скрипнути або з’явилися вібрації, то в більшості випадків симптоми означають розрив підшипника під димом. У найсучасніших ситуаціях потрібно буде відремонтувати та замінити саму зчеплення або її компоненти.
 • Якщо ви не почули клацання, то тут можливі параметри: холодоагент “втік” від системи, датчик тиску зламався, електричний ланцюг не вистачає двигуна або електронної одиниці двигуна за власною ініціативою, вирішила заблокувати Включення компресора (наприклад, через перегрів).
 • Якщо з’єднання працює на Херланді, але система містить неприємні звуки шліфування або вібрації, то, на жаль, сам компресор винні. Ремонт виключається. пристрій повинен буде знайти гідну заміну.
 • Найсумніший сценарій: все в порядку з з’єднанням, клацання спрацьовує, і вібрацій немає, але холодне повітря не потрапляє в салон через дефлекторів. Тут залишається лише шукати спеціалізованої допомоги експертам, щоб визначити причину зриву.
 • Ми видаляємо холодоагент із системи і проводимо седан до спостережної ями.
 • Вийміть “мінус” з акумулятора.
 • Відключіть блок проводами, які керують зчепленням.
 • Ми знімаємо приводний ремінь кондиціонера (якщо ремінь досить зношений, то ми замінюємо стрічку).

Для компресора на седані поло надається аварійний клапан, який зі значним збільшенням тиску або відмови від датчика “вибухає” та демонструє холодоагент назовні. Тому, після усунення несправностей у вузлі клапана, необхідно змінити.

Конденсатор багатогрівача займає почесне місце в системі кондиціонування автомобіля або в загальному радіаторі. Він встановлюється на кронштейнах, прикріплених до головного “акумулятора” системи охолодження. Радіатор конденсує пари холодоагенту, який пройшов стадію підготовки в компресорі, і позбавляється від тепла, що утворюється внаслідок реакції.

Заміна радіатора кондиціонера

Радіатор SOT потребує постійного очищення, яке рекомендується проводити хоча б раз на рік. Слід промивати обережно, щоб не пошкодити тонкі ребра пристрою. Однак, витримавши всі випробування води, радіатор не зможе протиставити неминучу корозію, яка почне руйнувати метал на третьому році роботи седана поло. Не можна говорити про ремонт: виливши крихітні отвори у цій справі, через деякий час вам доведеться зіткнутися з новими отворами. І зварювання сьогодні недешеве. Крім того, частина фінансів перейде, щоб видалити/встановити радіатор та заправити його. Купувати свіжу одиницю: Аналоги. більш ніж достатньо.

 • Вийміть “мінус” з акумулятора.
 • Злити антифриз.
 • Ми демонтуємо резервуар для розширення.
 • Ми позбаємося від холодоагенту в системі.
 • Ми повертаємо болти і відключаємо трубопроводи від конденсатора.
 • Зніміть передній бампер.

“Подорож” холодоагенту продовжується в алюмінієвій трубі випарника. Фреон активно поглинає тепло, яке падає на зовнішні ребра труб. Він охолоджує повітря, і вентилятор поширює його на внутрішній автомобіль. Весь конденсат витікає під дном автомобіля. Тому, якщо у вологу погоду в цілому калюжу під машиною раптом виявляється, то ми можемо впевнено сказати, що кондиціонер регулярно виконує свої обов’язки.

Однак висока вологість відіграє негативну роль у роботі пристрою. Грязьові осідання на поверхні випарника та мікробів множте, які потім потрапляють у салон. Щоб запобігти небажаному процесу, власники поло повинні періодично очистити випарник спеціальними хімічними рішеннями, а також частіше змінювати фільтр кабіни.

Екапоратор також має тепло.регуляторний клапан. Основна його мета. відкинути надмірний тиск від киплячого холодоагенту. Клапан допомагає спеціальний регулятор, який змінює поперечний переріз отвору залежно від тиску та температури рідини.

Особливості пристрою системного кондиціонування

На автомобілях Volkswagen Polo Sedan встановлюється система кондиціонування типу компресора. Вузли нагрівача та теплообмінник випарника кондиціонера розташовані в одному блоці. Системи повітряного кондиціонування розташовані на панелі, поширені з контролем нагрівача.

підшипника, компресора, polo, sedan

комбінований датчик тиску; 2. секція трубопроводу високого тиску; 3-приймач-приймач; 4. Службовий клапан високого тиску; 5. конденсатор (радіатор кондиціонування); 6. вентилятор конденсатора та радіатор системи охолодження; 7. Кондиціонер компресор; 8. секція трубопроводу низького тиску; 9. Службовий клапан низького тиску; 10. вентилятор обігрівача; 11. випарник; 12. терморегулюючий клапан

Схематична схема холодоагенту в системі кондиціонування показана в рисі. один.

Компресор встановлюється на блоці циліндрів двигуна і обертається клінічним поясом. Компресор забезпечує компресор холодоагенту в системі. Вал компресора встановлюється в передній кришці алюмінію корпусу на підшипниках і ущільнюється збоку від приводу легеневого.

Шків приводу компресора встановлюється на дворазовому кульовому підшипнику, і двигун постійно крутиться. Крутний момент передається з шківа до валу компресора через керований диск.

Якщо система справна, клацання чути під час включення кондиціонера. це відсікання диска зчеплення під впливом електромагніту, що входить у гачок з шківом приводу, і ротор компресора починає обертатися.

Але під час роботи кондиціонера можуть виникнути наступні несправності компресора.

Якщо, коли кондиціонер кондиціонування вимикається під час обертання, сторонні люди розгортаються, запах Гері прогрівається або з’являється, то його підшипник, ймовірно, почав руйнуватися. У цьому випадку необхідно замінити підшипник. У деяких вдосконалених випадках може знадобитися замінити вузол зчеплення компресора або його компоненти.

Якщо після включення кондиціонера клацання не чути, то можливі наступні проблеми:

 • Відбувся витік холодоагенту, і система управління блокує включення компресора;
 • Датчик тиску в системі не вдався;
 • несправності в електричних ланцюгах системи управління;
 • Обмотка котушки електромагніту зчеплення вигоріла;
 • Блок управління двигуном з будь.якої причини (висока температура теплоносія двигуна, висока швидкість двигуна) заблокувала включення компресора.

Якщо з’єднання обертається легко та вільно, але коли кондиціонер увімкнено, сторонні шуми чітко чутні або навіть кіоски двигуна, то, швидше за все, компресор заклинив. Внутрішня насосна частина компресора не підлягає ремонту. У цьому випадку компресора доведеться замінити.

І останній, найнеприємніший варіант. Клацання почута, з’єднання легко обертає вал компресора, а повітряне охолодження в салоні не відбувається. У цьому випадку компресор працює простою, не накачаючи нічого. Лише досвідчений фахівець за наявності спеціального контролю та діагностичного обладнання може визначити цю несправність.

Ви можете найбільш точно визначити причину несправності після повного діагнозу в спеціалізованому сервісному центрі для ремонту автомобільних кондиціонерів.

У нижній частині задньої кришки компресора встановлюється клапан аварійного тиску. У випадку тиску в системі, коли датчик тиску відмовляється або інші надзвичайні ситуації, якщо максимальна мембрана клапана перевищена, а частина холодоагенту викидається на вулицю. Як правило, після цього аварійний клапан не має достатньої напруги. Тому після усунення причин, які спричинили зростання тиску та скидання холодоагенту, клапан повинен бути обов’язковим для заміни.

Коли клапан спрацьовує, холодоагент несподівано викидається сильними струменями в усіх напрямках. Щоб запобігти травмуванню людям, його закрили шапкою.

Конденсатор (радіатор кондиціонування) розташований перед радіатором системи охолодження двигуна. Він прикріплюється за допомогою дужок до радіатора системи охолодження. Соти конденсатора виготовлені з плоских тонких алюмінієвих труб з внутрішніми поздовжніми перегородками для жорсткості та харчування на свіжому повітрі для поліпшення теплообміну. Алюмінієві резервуари, з фланцями для підключення трубопроводів та приймача. З висотою, танки поділяються на секції, отже, проходячи через конденсатор, потік холодоагенту кілька разів змінює напрямок. Конденсатор конденсує пари, стиснуті компресором холодоагенту та видалення тепла, що виділяється в навколишньому повітрі.

Коли кондиціонер увімкнено, блок управління двигуном включає ланцюг живлення радіатора охолодження двигуна, що покращує передачу тепла в конденсаторі та зменшує тиск у системі кондиціонера.

Принаймні один раз на рік краще перед початком літньої роботи, промийте конденсатора в конденсаторі від прикладання бруду, пилу та антигранних реагентів B. Це покращить передачу тепла, зменшить тиск у системі та збільшить термін служби системи системи.

Не використовуйте миючі засоби з потоком води під високим тиском для карботувань конденсатора. Це може призвести до пошкодження тонких конічних плит.

Навіть при регулярному миттях необхідність заміни конденсатора виникає набагато частіше, ніж я хотів би. Справа в тому, що він перший, хто взяв на себе потік анти.реагентів, бруду та гальки з дороги. А стінки труб тонкі У більшості випадків конденсатор пошкоджується корозією на третій чи четвертий рік роботи.

Якщо жорсткість конденсатора порушується внаслідок корозії, то ремонт його дорожче. Навіть якщо майстер зваренню аргону вдається закріпити отвір, то потік витоків в іншому місці незабаром можливий. До речі, тиск у системі в спекотні дні може досягти до 25–28 бар.

Зніміть компресор седана кондиціонера

Компресор кондиціонера. Досить складний, високий.технологічний блок. Деякі вузли компресора виготовляються за допомогою селективної збірки, тому фірми, що виробляють компоненти, деталі для ремонту насосної частини компресорів не постачаються до роздрібної торгівлі. Єдиним живленням ремонту в гаражних умовах є вузол компресора. це електромагнітна муфта приводу.

Під час роботи автомобіля відмова зчеплення компресора. Дуже поширена несправність. Як правило, спочатку підшипник шківа починає руйнуватися. Причиною може бути неправильне напруження приводного пояса, вхід води під час проходження глибокої калюжі, ковзання затискаючого диска і, отже, перегрівання підшипника тощо. Коли підшипник знищується, п’єса шківа починає з’являтися. Когда Нюфт Достезиг.Крістішогоген, Нантрняя.

В результаті тертя деталі нагріваються, і вигорання ізоляції обмотки котушки починається. Відбувається електричний ланцюг, внаслідок чого електромагніт виходить з ладу. У найсучасніших випадках підшипник застрягає і повертає внутрішню клітку підшипника на посадковій шиї кришки компресора. Після цього компресор повинен бути замінений на спеціалізовану послугу, що дуже дорого.

Для того, щоб не виставляти собі непотрібних витрат, під час обстеження автомобіля зверніть увагу на нехарактерний шум під час роботи компресора кондиціонера. Якщо ви підозрюєте про виникнення проблем із підшипником шківа, вийміть привідний ремінь і подайте шків рукою. Шків повинен обертатися рівномірно, мовчки, без заклинання. Не повинно бути осьового та радіального зворотного зв’язку

При необхідності замініть підшипник, не чекаючи його повного знищення.

Компресор кондиціонування.це складний підрозділ високої точки зору, для ремонту яких потрібні спеціальні навички підрядника та відповідного обладнання. Крім того, запасні частини не доставляються до компресора до роздрібної торгівлі, їх можна знайти лише на складах сервісних центрів, що спеціалізуються на ремонті систем кондиціонування автомобілів. У зв’язку з цим цей підрозділ описує лише видалення та встановлення компресора кондиціонера, щоб замінити його. Щоб відремонтувати його, зверніться до спеціалізованої послуги.

Вам знадобиться: ключ “для 13”, ключ torxt50.

Вийміть холодоагент із системи кондиціонування. Встановіть машину на спостереження.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Клацніть на клатері джгута проводів електромагнітного зчеплення компресора на компресорі.

Перевірте умову приводного ременя.

Ремінь із слідами моторного масла на будь.якій поверхні необхідно замінити, оскільки масло швидко руйнує гуму. Причина нафти потрапляє в пояс (як правило, через порушення герметичності валів двигуна) повинна бути негайно усунена.

Виверніть болти кріплення фланців трубопроводів високого та низького тиску до корпусу компресора та відключіть трубопроводи.

Поверніть три кріплення болти, вийміть їх з кріпильних отворів.

При необхідності (наприклад, якщо різьбові отвори для кріплення компресора пошкоджені), вийміть три болти кронштейна компресора в блок циліндрів двигуна. 11 і вийміть кронштейн.

Встановіть компресор і всі видалені деталі в порядку, знімання зворотного залучення, з урахуванням наступного:

Відкрийте технологічні пробки фланців нового компресора лише перед підключенням трубопроводів. Встановлюючи нові ущільнювальні кільця фланців трубопроводів, обов’язково змащуйте їх маслом для кондиціонера компресора кондиціонера.

Переконайтесь, що при встановленні приводного ременя шляхи клину збіглися з потоками шківів, і натяжка ременя відповідає нормі

Закріпіть систему кондиціонування в спеціалізованому центрі для обслуговування автомобільних кондиціонерів

Купуючи новий компресор, зверніться до продавця номер та тип олії, заповненого новим компресором. Ця інформація може бути корисною для механіки, яка згодом заправлятиме систему з холодоагентом.

Видалення та встановлення компресора кондиціонера

Вам знадобиться вам потрібно зняти компресор кондиціонера з автомобіля седана Volkswagen Polo: клавіша “на 13”, ключ Torx T50.

Вийміть холодоагент із системи кондиціонування (див. Видалення холодоагенту з системи кондиціонування). Встановіть машину на спостереження.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Клацніть на клатері проводів проводів електромагнітного зчеплення компресора.

Перевірте умову приводного ременя.

Замініть ремінь, якщо, досліджуючи, ви знайдете:

 • сліди зносу зубчастої поверхні, тріщин, шматочків, складок або загону тканин з гуми;
 • тріщини, складки, поглиблення або опуклі на зовнішній поверхні пояса;
 • гниття або стратифікація на кінцевих поверхнях пояса;
 • Сліди олії на поверхні ременя.

Ремінь із слідами моторного масла на будь.якій поверхні необхідно замінити, оскільки масло швидко руйнує гуму. Причина нафти потрапляє в пояс (як правило, через порушення герметичності валів двигуна) повинна бути негайно усунена.

Виверніть болти кріплення фланців трубопроводів високого та низького тиску до корпусу компресора та відключіть трубопроводи.

Відразу після відключення заглушіть отвори компресора та трубопроводів, щоб запобігти вологості та бруду в систему кондиціонування.

Виверніть три кріплення болтів, вийміть їх з кріпильних отворів.

Так само і болти монтажу компресора кондиціонера.

При необхідності (наприклад, якщо різьбові отвори для прикріплення компресора пошкоджені), вийміть три болти кронштейна компресора до блоку циліндрів двигуна.

Встановіть компресор і всі видалені деталі в порядку, знімання зворотного залучення, з урахуванням наступного:

 • Затягніть болти повітряного компресора до інженера до двигуна з моментом 25–29 н м;
 • Встановіть нові ущільнювальні кільця на трубопроводи та змастіть їх компресорним маслом Atmos Gu-10;
 • Підключіть трубопроводи до компресора і затягніть болти кріплення фланців трубопроводів на мить 7–9 н м.

Відкрийте технологічні пробки фланців нового компресора лише перед підключенням трубопроводів. Встановлюючи нові ущільнювальні кільця фланців трубопроводів, обов’язково змащуйте їх маслом для кондиціонера компресора кондиціонера.

Переконайтесь, що при встановленні приводного ременя шляхи клину збіглися з потоками шківів, і натяг ременя відповідає нормі (див. Видалення та встановлення ременя допоміжних одиниць).

Закріпіть систему кондиціонування в спеціалізованому центрі для обслуговування автомобільних кондиціонерів.

Купуючи новий компресор, зверніться до продавця номер та тип олії, заповненого новим компресором. Ця інформація може бути корисною для механіки, яка згодом заправлятиме систему з холодоагентом.

Посібник з встановлення системи кондиціонування

Взагалі, на даний момент все обладнання потрібно буде надати не менше 60 000 плюс: якщо ви все ще не наважуєтесь зібрати пристрій своїми руками, то кілька тисяч залишить гаманець у кишеню майстра. Звичайно, є альтернативний варіант. оригінальні замінники з Китаю. Набір неорінальних запасних частин для седана Volkswagen Polo коштуватиме майже в два рази дешевше. І повірте, на ринку такі пропозиції давно користуються попитом.

Як тільки всі необхідні компоненти доступні, ви можете почати підготовчу роботу. Встановлення кондиціонування. дуже трудомісткий процес. Якщо ви вирішите встановити своїми руками, тоді підготуйтеся до того, що вам доведеться розібрати півмісяця:

Схема та часті проблеми з кондиціонуванням

Для того, щоб не плутатись у проводці, важливо вивчити електричний ланцюг усіх елементів системи перед тим, як складати кондиціонер, а також розташування основного реле. Загалом пристрій використовує три реле:

Невдача естафети є загальною проблемою фабричних кондиціонерів автомобілів. Не тільки на седані поло. Постійне включення системи спровокує потужне «кидає» напруги, яка «вбиває» основні естафети.

Ще однією поширеною причиною поломки кондиціонування на поло. це знос компресора електромагнітна муфта та його підшипник. Перший удар вживається підшипником шківа. Руйнування може бути спричинене різними причинами: волога потрапила на частину, або вільне пристосування затискаючого диска. Так, навіть банальне погане напруження пояса може спровокувати перегрівання підшипника та його деформації. Як тільки підшипник починає шліфувати, у шківі утворюватиметься люфт.

КОГДАХ ЛЕЙФТ ПРИСТЕТЕТ чERESчUR БЛОЛЯМІМ, ТО КИКІВ НАХНЕТОНТАХАХОРАВАТАТ. Обмотка котушки може вигоріти з тертя, а ланцюг закрито. Гірше лише заклинання підшипника, завдяки якому його можна витратити на обкладинку компресора. В обох випадках результат. це один: компресор зламаний, а інший варіант, як придбати новий підрозділ, не має власника седана поло.

Для того, щоб не кидати величезні фінансові ресурси для придбання нового пристрою, необхідно періодично діагностувати та підтримувати кондиціонер. Ну, або принаймні слухайте підозрілі шуми, які виникають після натискання кнопки управління системою. Якщо тривожні свистячі звуки почали з’являтися десь під панеллю управління, тоді не будьте занадто лінивими, щоб підніматися під капот і перевіряти імпульс шківа.

Досить зняти ремінь приводу допоміжного блоку і вручну вивернути шків. Якщо є люфт, заклинання чи скрип, вам слід подумати про заміну нещасного несучого, поки він нарешті не обвалиться. В іншому випадку ремонт цілого вузла може полетіти до власника копійки.