Як видалити стельовий седан Volkswagen Polo. Додаткова звукова ізоляція Volkswagen Polo

Шум ізоляція Volkswagen Polo

До максимуму: Включає капюшон, стелю, 4 двері, арки підлоги та колеса в кабіні, багажник, задні крила, кришка багажника. Шум ізоляція торпедо та моторного щита, а також колісні арки ззовні. За доплату.

Звукова ізоляція Volkswagen Ми робимо досить часто. Це і Амарок, і Тігуань, як найпопулярніший, а також Джетта, Пасат і Туарег. Абсолютно всі моделі Volkswagen отримують високоякісну звукоізоляцію салону, використовуючи найсучаснішу технологію. Один з найпопулярніших у пошуках мовчання та комфорту в машині в лінійці VW.ми.Volkswagen Polo Cars. Седан бюджету поло в звуковій ізоляції є одним із російських бестселерів протягом багатьох років і потребує вдосконалення акустичного комфорту в салоні, оскільки Volkswagen версія фольклорного автомобіля дуже галаслива зі швидкістю вище середнього. Ми будемо працювати лише відповідно до найпопулярнішого варіанту, ми не маємо і не матимемо економіки та стандартів. Ми твердо переконані, що якщо ви збираєтеся розібрати салон, не шкодуйте про гроші, щоб зробити все відразу, як слід, щоб не кусати лікті з думками. І це може бути краще.

Ми заздалегідь підготувались до приїзду автомобіля. За 1 годину до прибуття автомобіля ми вирізали весь шум.друкуючий матеріал на наших власних візерунках і помістили в спеціальну плиту до температури 55 градусів, щоб ми не витрачали час і не відволікалися на нагрівання кожного аркуша на Час установки на тілі. Майстри озброєні чистими специфікаціями та чистими рукавичками, і ми починаємо роботу в присутності власника автомобіля. Наш досвід дозволяє продемонструвати всі чудеса високої якості розбирання та складання салону у вашій присутності. Ви будете розташовані в затишних диванах прямо навпроти вашого автомобіля, і вся вистава займе не більше 9-11 годин, а можливість звукоізоляції, яку ми пропонуємо найвищі, дорогі та преміальні матеріали, не озираючись на економіку та стандарт. Отже, підемо!

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Шум ізоляція капота Volkswagen Polo. Кришка капюшона. Голий метал, інакше. Однак слід розуміти, що капюшон. Це півтора квадратних метрів металу, який вібрує на ходу і видає звуки, які ми, очевидно, не чуємо. Тому кришку капота не слід нехтувати. І ми приклеюємо його за допомогою комфорту Mat Dark D3 Premium Vibration ізолятор, ретельно котячи капюшон на металі. І на стандартній термічній ізоляції на зворотному боці ми ізолюємо Vision Red 6.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Шум ізоляція даху Volkswagen Polo. На стелі нового Volkswagen Polo оригінальний шум.абсорбер та вібро.ізолятор склеєні в одній пляшці, схожа на картон. Ми ретельно відшаровуємо цей матеріал, готуючи дах для вібраційної ізоляції та поглинання шуму.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Ми наносимо товсту до металу на даху (3 мм.), Світло (не більше 1500 г. на аркуші) і тепла ізоляція комфортного килима Dark D3 Premium, ретельно котячи його металевими валиками, щоб досягти максимальної адгезії до металу.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Як поглинач шуму на стелі, ми використовуємо шум.абсубінг пірамід комфортного килима м’якої хвилі 15 експерта.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Звукова ізоляція Volkswagen Polo. Ми склеюємо двері відповідно до власної технології в чотирьох шарах. Після розбирання кожуха дверей ми очищаємо та знежираємо дверних порожнин.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Перший шар у дверях. Преміум та ефективний вібродемопферний комфорт Mat Dark D3, 3 мм товщиною. Це сучасний, легкий та ефективний матеріал, який ми широко використовуємо на всіх літаках, крім підлоги.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Як ізоляція, ми використовуємо звукоізоляцію легкої мембрани Comfort Mat Integra 6. Цей матеріал світлий, розроблений спеціально для дверей, а також 100% вологої води.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Внутрішній кадр дверей VW Polo також потребує вібраційної ізоляції, і ми робимо це все однакове світло і ефективно (кмп 0,41) комфорт Mat Dark D3 Premium. У той же час, обшивка дверей обробляється найкращим поглиначем шуму в лінії Comfortmat. Експерт з м’якою хвилею 15.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Щодня в нашому боксі, ізоляція шуму декількох автомобілів ізолюється, власники яких можуть бути раді обміняти враження не лише про нашу роботу, але й про свої машини.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Шум ізоляція підлоги, дуги та стовбура Volkswagen Polo. У багажнику та на підлозі в салоні видно сліди стандартної вібраційної ізоляції, але це нічого порівняно з тим, що ми будемо робити зараз. На даний момент робота на стелі та двері закінчується, і близько 4 годин пройшло на нашому годиннику.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Будь ласка, подивіться на наші інші твори

Команда працює самовіддано! За 12 годин, щоб зробити такий обсяг! Видно, що вони знають свою справу та добре ставляться до автомобілів. Дорожній будинок. 40 км. Нічний. Я слухав різницю. Вона є! Дякую від серця!

Auto-Logger Відповідь: Олександр, Велика вдячність вам за очікування їх черги та вибрав нас! Гладкі дороги до вас!

Доброго дня. Я давно хотів зробити політику, яка знає «рев» старого мотора (CFNA), вони зрозуміють мене, але все ніколи не може виділити фінанси для цього, але цей день настав. Я не спостерігав за цим процесом, живу поруч, займався ділою вдома, і довіряю хлопцям. Я взяв машину, поїхав на шосе Шчелкова, і я не розумів чи ні, це стало набагато тихіше і комфортніше, звичайно, це не дуже тихо, я почув дорогу, двигун, але ледве, і це Добре, що це буде почуто, інакше це було б тоді відчуття, що вуха поклали. Я на 100%задоволений результатом, дуже приємно їхати зараз, двері просто закривають шарм, навіть трохи памм. Звичайно, ви можете почути двигун, шум від дороги, але зараз він приємно, і ви можете почути шум ледь. Це було дуже комфортно керувати автомобілем, як у капсулі таке почуття, передавати нерівності, яму, лежачи поліцейські, відчувається, що вони змінили підвіску, на Московській кільцевій дорозі на 120 км/год, просто казка, казка, І якщо вже чесніше, що автомобіль став класом вище. Щиро дякую команді авто-логгера, я рекомендую ваш ательє всім моїм друзям та знайомим, і, звичайно, я сам знову прийду до вас, лише на іншій машині. Удачі та подальшої просування у вашій непростій роботі.

Auto-Logger Відповідь: Артем, ось гідна нагорода за наші зусилля. Ваш задоволений огляд. Наш підхід запропонувати лише одну (максимальну) версію звукової ізоляції ніколи не провалив нас! Гладко дорогий вам і дякую за те, що ви вибрали нашу команду!

Зробив повну звукоізоляцію автомобіля. Лайнери і дуже задоволені 🙂 Я покращив управління автомобілями через зменшення центру ваги. Крім того, з проходженням постільних поліцейських, задня підвіска проходить набагато м’якше.

Auto-Logger Відповідь: Олександр, ви все правильно помітили. Дякуємо за вибір на користь автоматичного блокування.

Ну, звіту не буде) Днями вони зробили шум ізоляції мого поло. Я хочу сказати спасибі всім хлопцям, які намагалися виконати таке складне завдання. наприклад. розпочав роботу одночасно на двох машинах. На той час, коли Поло розібрало, Outlander вже був наполовину розпущений.

Результат справді дивовижний. Звичайно, не розраховуйте на щось жвавість, але результат обов’язково буде будь ласка. Я зробив вимірювання. Було 85 дБ до SHVI, а зараз 79 дБ. Різниця величезна. Звук двигуна став набагато тихішим і приємнішим. При 3000 об / хв не відчувається, що ви збираєтеся зняти. До речі, споживання палива Тінцена зросло з цим. Я не хочу перемикатися. Звук двигуна не дратує) навіть приємний. Шум дороги кілька разів зменшився на ударів, немає відчуття, що ви сидите в барабані. Все глухе і тихо.

Музика повного часу радує слухання) Бас у будь.якому обсязі та потужності зрозуміло, нічого не тріщин, і почуття того варте. Двері приємно навантажують, дах не дзвонить, задні колеса не чути, і коли він прибуває до ями, в салоні не чути оглушливий вибух.

Вчора мені пощастило потрапити під тропічний дощ) я практично не міг почути дощ. Музика тихо грала в салоні, двигун ледь помітно грубився, поза вікном блискавки, я перебуваю у фари в басейні, але в кабіні тихо і сухе, пряме почуття надійності з’явилося. До речі, все незручно), двигун не затопив. Поло впорається. Але воду виливали у фари. Взагалі, варто зробити саме саме!! І Торпедо теж. Я вже планую зареєструватися.

Але не все так чудово, як ми хотіли б. Автомобіль поло невеликий, тому під Шумкою мало місця. Деталі погано розбираються, вони взагалі не хочуть збиратися разом. Пол неминуче прокоментує, але, як вони обіцяли з часом сісти, а маленькі косяки погодилися виправити це з торпедою Шві та Щит. Пластик висіть місцями, місцями щось на внутрішніх частинах розривів. Мені справді не сподобалось, що майже весь один шафка склеював прямо на вершину пилу та бруду. BibiTon у багажнику, сьогодні я або склеював на місце t.до. Очищений, Фельтс закінчив t.до. Вони не натискали. Швидше за все, другий варіант. Розрив у ногах передніх пасажирів дійсно робить найвищий можливий. Наприклад, праворуч від безладу вони склеювали. Загалом, були маленькі косяки, але я все ще думаю, що це того варте. Більше того, я думаю, що хлопці врахували всі помилки, і вони навряд чи повторить їх. Тож ви не повинні боятися, і якщо щось зламається, все виправить все без проблем. Не думайте, що вони їдуть туди, і вони переслідують все з молотками. Просто поло такого автомобіля. Дякую всім ще раз, я задоволений) чекати 2 місяці було нестерпним! Але навіть беручи до уваги всі неприємні моменти, це того варте. Я піду прямо, і я не задоволений звуками музики та глухотою зовнішнього шуму. Раді.стрічка зараз більше 1/4 гучності, зараз я навіть не хочу вмикати. Раніше наполовину і все ще ледве переривав шум. Як ви просили чесно. Я бажаю вам менших клієнтів на седанах поло, машина справді проблематична, починаючи з пластикових болтів, розташованих не на їх місці, а на магніті, динаміках та інших дверях та закінчуючи якістю всієї збірки та додатковими обладнання. Вибачте, що погладив нерви. З Mitsubishi, звичайно, ви ставитесь до кращого, як годинник) чекайте остаточних вимірювань. Тільки на три.не йдуть до суглобів. Тим часом, замість 85, він став 79, а двигун вимкнувся замість 43, 40 стали 40. тобто двічі, але при русі ще більше.

Auto-Logger Відповідь: Євген, з усього автоматичного блокування, ми висловлюємо подяку вам за вибір нашої команди, а також для такого детального звіту про результати відвідування нашого центру. Ми вважаємо, що це буде корисно для багатьох потенційних клієнтів, що думають про Volkswagen Polo Shoin.ізоляцію,

У автоматичному блоці друг подружився на подрузі поло.Все добре, лише чомусь вони не надали великого значення моторного щита, на мою думку, це одне з найпотужніших джерел шуму двигуна.Вони незалежно трохи повзали від Skoda Fabia, злегка доопрацював її.Стало краще.Подумай над цим.

Авто-логгер Відповідь: Торпеда була знята повністю? Потрібно подумати. Ми знімаємо головним чином на японських торпедах, ми ще не взялися за німців!

Як витягнути стелю з седана поло

Навігація

На сторінку.
Технічний форум Folkswagen Polo Sedan Club Technical Forum Як витягнути з кабіни зняту стелю

Теоретично, якщо передні сидіння розкладаються якомога більше або один з них, щоб спрямовувати його вбік, тоді він повинен піднятися в задню двері, і таким чином вийміть його через лобове скло або сидіння

Вийміть вхідні двері та на праве сидіння.

Як витягнути стелю з седана поло

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ми більше не рекомендуємо вам подібний вміст.

Ви відзначили максимальну кількість друзів (64) на цій фотографії.

На даний момент ви не можете зазначити людину на фотографії. Будь ласка, спробуйте пізніше.

Щоб відзначити людину, пориньте курсор на нього і натисніть ліву кнопку миші. Щоб зазначити на фотографії, пориньте курсор і натисніть кнопку лівої миші.

Своїми руками. Ремонт м’ясної шліфувальної машини Kenwood MG450. Заміна шести.

Як зробити дешеве ліжко своїми руками! Меблі для горища, з sis.

Домашня їжа в домашніх умовах

Mitsubishi Colt. Заміна фільтра салону ваших рук.

Своїми руками встановлення стелі, виготовленого з гіпсокартону 1

З власними руками модульно орігамі павич відео урок

“Вирішив.Справжній герой “| Новий сезон | 20 вересня о 21:30.

Острів Балчуг став новою визначною пам’яткою для громадян. Мо.

Як це виходить просто для того, щоб співати нормальні, чудові пісні!

Молодий чоловік із дивовижними навичками

Volkswagen polo розбирає стелю кабіни своїми руками

Законодавство на Volkswagen Polo своїми руками. Навіть на цьому каналі ви можете знайти багато цікавих речей, пов’язаних з автомобілями, вилученням вм’ятин, викладанням відео, розбиттям стельової обшивки, корисними порадами для догляду за автомобілем, розбиранням інтер’єру автомобіля, як видалити кожух (карту) двері своїми руками. Полірування автомобіля, ніж і як припаяти пластиковий, як видалити стару наклейку. Полодування пар та цвілі.

Як видалити стельний седан Volkswagen Polo через двері | Експрес.перегляд, рік

Потягніть хребет з обох боків і в той же час витягніть. Вийміть обшивку задніх стелажів, ви можете побачити тут, щоб зняти обшивку середніх стелажів, зібрати їх назад, мене катували, щоб просунути три прядили рукою стелею, я не витягнув, я не хотів Щоб зняти місця, я зроблю підлогу пізніше. Я вирізав усі піни, приклеєні до шкіри.

SHVI вилучив і збирав ціну питання у зворотній послідовності: З інструменту вам знадобиться: Відкрутіть ручки. Попередньо збоку від вилки. Деякі пробки можуть лежати в ручках, не втрачати, їх можна поставити на місці. Видаліть козирки сонця.

У самому кріпленні є невелика штепсельна вилка, зісковзнуть з гачка з невеликою викруткою: ви все одно можете спробувати обережно вставити викрутку в гніздо пружини, а підняття рамки вийміть її. Вийміть та від’єднайте ліхтарики козирка. Вони пружинисті, притисніть пружину невеликою викруткою і витягніть ліхтарик.

Як видалити стельовий седан Volkswagen Polo через двері

Я не знаю, чи восьмий рік. це машина, зрештою, для км, пробігу або просто конструктивна вада, але шпилька в отворі сидить з відчутною проміжком. Рух шпильки в отворі на шишках викликав дратівливий вентилятор, який особливо привернув увагу після Мазди-3, в якому салон був тихим, без цвіркунів.

Боротьба з цим миготінням я спробував декількома способами, але останній варіант був ефективним.

Його суть така: це кільце покладається на кріплення, а петлі гумового кільця запускаються в отвори для шпильки. Поверніть спину в місце, відрегулюйте нахил, стукає. З стуком у задню двері було складніше.

Шлях до усунення цього стуку був тернистим: виявилося, що механізм люка, заблокований під обшивкою стелі. Лука електричний двигун був видалений для ремонту, а деталі механізму без цього блоку були опубліковані на ударах гучних стукіт. Вилікував цей стук, заклавши тканину між брязкальними деталями механізму.

Колісні арки та багажник

Седан. надзвичайно незручний автомобіль з точки зору звукової ізоляції. Особливо важко встановити в ній акустичну систему. Якщо є бажання підвищити рівень звуку, то багажник, де сабвуфер часто знаходить місце, повинен бути ретельно звуконепроникним.

Як і у всіх інших випадках, з салоном для багажу SHVI повинен дотримуватися стандартних правил ізоляції. Ізоляція вібрації палички з першим шаром, другий. звукоізоляція. Краще, щоб поглинач вібрації був з фольгою покриттям. Це дозволить матеріалу краще відбирати тепло. Вібраційна ізоляція обробляється приблизно на 60-70% площі стовбура.

Професіонали з центру настройки рекомендують виділити зони ізоляції шуму багажника.

 • Колісні арки. їх внутрішні частини повинні бути покриті ізоляцією безвідмовно, оскільки звідси частка лева проникає. Вібрі та шумоізоляція арки поло повинні проводитись не тільки в багажнику, але і в кабіні автомобіля. Доцільно приклеїти матеріал на 80-90 відсотків області арки.
 • Кришка багажника.
 • Крила.
 • Місце для запасного.
 • Дно багажу. Передбачає обов’язкове використання картонних візерунків, які допомагають якісно вирізати матеріали для складних форм.

Грамотно проведений Shvi Trunk дасть багато переваг.

 • Салон отримає хорошу теплоізоляцію.
 • Буде зменшуватися в багато разів вібрація металу при переміщенні машини.
 • Рівень шуму від тертя шин зменшиться.
 • Надійне захист від шуму глушника буде забезпечений.
 • Децибели звуків від гравію, гальки та піску зменшаться.

Колісні арки також можна обробити шумофлексом.

Задній полк

Його також називають акустичною полицею, тому що саме тут створені оратори, як правило. Багато хто називає задню полицю SHVI вимушеною мірою, оскільки здебільшого вона регулярно виготовляється з брязкальцем і з вібраціями.

Матеріали для обробки полиці. це стандартні аркуші з ізоляційними властивостями. Полиця згортається спочатку в один, потім до іншого шару. Експерти рекомендують використовувати STP 3 мм. Це як перший шар, а другий повинен бути 4-мм інсоло. Таким чином, паразитарні звуки та шуми мінімізовані, заважаючи нормальному прослуховуванню акустики та підрозділу.

Задній полк

Його також називають акустичною полицею, тому що саме тут створені оратори, як правило. Багато хто називає задню полицю SHVI вимушеною мірою, оскільки здебільшого вона регулярно виготовляється з брязкальцем і з вібраціями.

Матеріали для обробки полиці. це стандартні аркуші з ізоляційними властивостями. Полиця згортається спочатку в один, потім до іншого шару. Експерти рекомендують використовувати STP 3 мм. Це як перший шар, а другий повинен бути 4-мм інсоло. Таким чином, паразитарні звуки та шуми мінімізовані, заважаючи нормальному прослуховуванню акустики та підрозділу.

Шумним ізоляцією Volkswagen Polo

Шумна ізоляція автомобіля, як седан, це переробка не лише матеріалів для тіла, але й кожух, накладки та інші ділянки. Для цього використовуються спеціальні матеріали. Результати стануть відчутним зменшенням шуму всередині автомобіля. Як правило, експерти дзвонять номери від 3 до 6 дБ.

Сучасні матеріали поділяються на наступне:

 • Vibrodemopferent. вони легко поглинають різні коливання тіла, перетворюючи їх на тепло;
 • Шумна ізоляція. вони не пропускають звукові хвилі;
 • Тепло.друкулювання. вони не пропускають тепло.

Бренди, які забезпечують високоякісні матеріали сьогодні не так мало. Найвідоміших можна назвати StandardPlast, STP та ін. Продукція цих брендів можна знайти майже в будь.якому магазині.

Стандартним SHVI є обробка поверхонь з матеріалами з високою ефективністю. У той же час ми можемо говорити про часткову або повну звукоізоляцію. Як правило, якщо проводиться додаткова обробка, то на такі ділянки впливають: підлога, двері, багажник, дах.

Слід розуміти, що повну якість SHVI не може бути здійснено через кілька годин. Залишив щонайменше 2-3 дні. Що стосується технології, то деякі експерти рекомендують економити на матеріалах, не повністю обробляти організм, працюйте в деяких інших сценаріях. Розглянемо кожен із варіантів детальніше.

 • Ви можете заощадити на матеріалах, але лише розумно. Наприклад, в деяких областях тіла можна поставити дешевший проміжок. Деякі сучасні матеріали з маленькими відомими брендами виготовляються ідеально, тим самим, виробник прагне конкурувати з Giants.
 • Часткова обробка також дає можливість зберегти, з одного боку, і поступово залучати до цього процесу. Однак цей метод має свої недоліки. Справа в тому, що неповна обробка рідко дозволяє відчути ефект, оскільки Шумка слід піддавати всім основним зонам, всебічно. Самі виробники наполягають на тому, що понад 60% панелі обробляються з шумовими матеріалами.
 • Обробка відповідно до оригінальних технологій. часто це робиться з незнання. Не кожен інсталятор розуміє, які матеріали слід використовувати, в яких місцях їх потрібно поставити. Наприклад, це часто згрішить службами придорожніх автомобілів, де багато любителів працюють з точки зору звукової ізоляції. Хлопці добре розбираються у вузлах та механізмах, відновлюють та змінюють їх, але в процесі Шві роблять непрощені помилки.

Важко уявити, що кілька років тому шумозахисна обробка автомобіля розглядалася з категорії еліти. Сьогодні найпростіший SHVI може витратити кожного власника іноземного автомобіля, включаючи Volkswagen Polo.

Один з найкращих рекордерів радіоприймачів у його сегменті. Це недисциплінарний приймач, в якому досягаються досягнення виробника в галузі цифрової обробки звуку. Це повноцінний процесорний апарат, розроблений з урахуванням потреб сучасних автомобілістів. Детальніше за посиланням.

Парадний вхід

Підкладка встановлена ​​трьома гвинтами та секретними пластиковими замками.

Гвинти з кріплення обшивки розташовані. два під підкладкою ручки, один під динамік.

  Тонкий багажник або ніж, бажано з тупим лезом;

Якщо ви готуєте пластикові шпателі замість ножа, буде менше шансів пошкодити пластик.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Щоб скрутити гвинти, вам потрібен Torx на 30.

Зручно використовувати такий пластиковий шпатель. Великий гачок чудово підходить для реанімації кліпу, невеликого. для натискання на шкіру.

За відсутності ключа Torx T30 не намагайтеся повернути гвинти з іншим інструментом. Навряд чи можна буде відкрутити гвинт, але зірвати краї голови та створити додаткові проблеми для себе.

Алгоритм видалення

Перед початком роботи над правилами безпеки необхідно зняти мінус термінал з акумулятора.

 • Щоб забезпечити доступ до двох кріплення гвинтів, спочатку слід зняти декоративну накладку на ручці дверей. Для цього вам слід обережно, щоб не пошкодити шкіру, щоб вставити викрутку або лезо ножа в зазор між ручкою і накладкою і потягнути її. На деяких моделях на декоративній підкладці є блок управління, що регулює зовнішнє дзеркало, з якого необхідно відключити роз’єм з проводами.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

Після натискання на кліп карту потрібно витягнути, щоб витягнути ще один замок із канавки. Ви можете це побачити, злегка зігнув шкіру.

Ми усуваємо частину, зазначену червоною стрілкою. Протилежна частина (жовта стрілка) просто виводиться з заручини.

Встановлення шкіри

Перед початком встановлення слід переконатися, що цілісність пластикових засувок.

При вилученні обшивки без кліпсодера затискачі залишаються у дверях у положенні. Якщо замки не пошкоджені, перед встановленням шкіри вони повинні бути «повіслені» лопаткою, спочатку вставляючи його між мембраною та шайбою, а потім штовхали вгору.

Затискачі для підпарку або дефекти повинні бути замінені на нові.

Встановлення шкіри здійснюється в наступній послідовності:

 • Підключіть двері замка для дверей.
 • Зафіксуйте джгути електричної проводки та підключіть усі роз’єми, роз’єднані раніше до контрольних блоків центрального замка, скляного підйомника та дзеркало.
 • Підключіть динамік.
 • Підключивши підводний клем акумулятора, щоб перевірити продуктивність усіх електричних механізмів. Попередня перевірка дозволить вам виправити проблеми, які виникли вчасно, поки двері не будуть повністю зібрані.
 • Встановіть кожух на місці і переконайтесь, що засувки збігаються з місцем посадки. Виправити затискачі легкими ударами або натисканням вручну.

видалити, стельовий, седан, volkswagen, polo

При встановленні обшивки варто звернути увагу на це виступу, що входить у канавку дверей біля скла. Пластик тут дуже м’який, часто вигинається і піднімається нерівномірним.

Видалення стельового седана Volkswagen Polo

Я зіткнувся з проблемою пошуку запасних частин на подачі, скажіть, будь ласка, чи можу я піти до кулака (тарілки) з подачі (дуже схожий) або я ? Яка різниця в них, крім коробки передач передач?

Усі відео чекали, коли Гандон злетить і полетить по гаражу. І чоловік подобається, що дівчина клацає в гаражі з полуничними гандонами??

Салам! Priz для холодної перевірки та вчасно Skok, щоб двигун працював. Проблема двох радіаторів зламалася (. Звернувшись до гарячого, він перемкнувся трохи більше, ніж номенальний об’єм під час Погазовки. Дякую за Vidos?

Як правило, добре зроблено! Скажіть, будь ласка, і після того, як зчеплення буде замінено, педаль стала легшою? І чи почала передача?

Привіт, вчора я розібрав свій лід. Те саме сміття з прокладкою між 2 і 3 циліндром. Тільки ця муфта не взяла цю муфту. Як взяти її на місце?

Про класику інжектора з двигуном 21067 (1.6) Я можу з упевненістю сказати, що до 90 км, коли прискорюється з місця спокійно залишає 16 клапанів десятка, попередньо, залишений особисто з мого Kia Cerato 1.6 в (130 л.В), і від Chevrolet Cruise 1.вісім. (140 л.c) Обидва автомобілі в моїй родині, машина абсолютно стандартна, вона пройшла 70 000 км, у друга є інжектор п’ять (1.5) Я починаю відірватися від нього лише в 3 передачі, класика має величезний потенціал у світлофорі через невелику вагу, задній привід та досить коротке співвідношення передач пункту пропуску

І позитив з такого відео. Очевидно! І це все ще однакова зміна олії та догляду (очищення) впускного колектора та EGR клапана! Тож дякую за таку роботу та цього відео, хлопці! І “як” природно!

Видалення стельового седана Volkswagen Polo

Друг із стелею на Volkswagen має без проблем! Я прошу пацифістів, щоб зробити слово у наступних відеороликах.

Було кілька десятків, що з обурення, що вони не перші, хто зробив для цього Відоса і поставить дезлай)

Що потрібно зробити так, щоб машина не кричала, якщо хтось вийде зсередини? (Єдина цікава функція цього відео та. не зрозуміло). Поговоріть про якийсь важіль, який самі не міг зрозуміти, як тягнути, але. Незрозуміло, про який важіль говорить і де його потягнути в кінці! Проблеми з стельовою обшивкою все ще є чимось))

Кілька секунд пройде, і ви можете пропустити рекламу. Ви також можете зайти на рекламний сайт і закрити його.

Золоті слова сказали в кінці відео! Непогано, якщо порекомендую більш ретельно за допомогою шкіри.

відмінна робота. У друга був альфа. 156.й. Він добре впав приблизно на ту саму роботу. дуже добре. Тільки вона також була чорною.

Ну, чому чому ідіоти все видалили все нормально 🙂 Мій друг має Volkswagen і без прошивки стелі багато речей зламалося)))

Здаров Алекс! На сегменті 3-54 відео є центральною позицією, можливо, знає, чи є там стелі світла. А на 5-18 це як чіп з’єднання дзеркала заднього виду. У складних версіях, де є пам’ять про сидіння, автоматичні дзеркала з автоматичною роботою синхронно з сидіннями. У мене те саме дзеркало, але від нього мало користі без пам’яті)

Про підкладку стелі купу інформації в Інтернеті;) Привіт. Але чи ви так закрили таку проблему? На кермі кнопок управління гучністю та комутаційних доріжках або радіостанціях вони змінили своє призначення. У мене є коротше лайно невідомо. Демони переїхали на кермо. Тепер пшениця вгору зменшиться звук, вона вимикається вниз по доріжках вперед. Стрілки-один, нарешті, не реагує, і стрілка вгору повертається назад назад. Мене це не дуже турбує, я можу використовувати папіфон і первинний контроль, але млинець також не працює. І нарешті, мені це не подобається, коли він не працює в машині.

Побиття, безумовно. Місяць тому я взяв з аукціону 15 років, спад, Муген. привід, 35000 пробіг- 1530000rub.

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Видалення стельового Volkswagen Polo. VW Polo Sedan. Як видалити дверну шкіру

Професійна робота! Але редактор відео. Вбивця мозку. Такі переходи між персоналом не дозволяють нормально переглядати відео!

Денис, і якщо ваша дружина покине вас, ви зробите відгук? І наприкінці я знову одружусь, звичайно, і три очки.

Фанатик!) Кожен так любив би і виконував свою роботу! Судячи з малювання, деталі подаються з інфузією, t.Е. Виготовляли матриці, а потім волокно після лиття було приклеєно до деталей, правда? Я сам трохи, трохи трохи, тепер я це знаю точно) я займаюся ламінуванням, інфузія, звичайно! Можливо, з часом я належним чином буду питання про питання, якщо можливо) ціль смоли надасть ефект під час ламінування, або якщо тоді бульбашки все одно з’являться з пензлем пензлем? Дякую! П.С. Якість виконання не гірша за фабрику, а навіть краще! Краще, пояснило б щось специфічне в потопанні стелі на підлозі))

Мені подобається. Я пройшов через стелю і додав клітковини для світиться. Друзі дуже люблять сидіти, як у лімузині.

Скажи мені, де можна побачити, як у вас є малюнок цього будинку? З усіма розмірами. Ви можете опублікувати принаймні фотографії в Instagram. Я хочу побудувати такий будинок з вами вже з вами.? Періодичні геморой з стельовою обшивкою. це щось інше))))

Доброго часу доби. Яка нитка для шиття ромбігів, нитка для декоративних швів або нитків, з якими деталі зшиваються? Заздалегідь дякую.

Я зняв місце і злякався) Так, судячи за фотографією, ви просто опустили голову і злякалися, ще до зняття) і за метод дякую!! У мого найкращого друга є повний час і без вишикування стелі

Цей канал. Це те, що я довго шукав (я думаю, що багато хто теж). Я з нетерпінням чекаю кожного з ваших питань, тому що так приємно бачити, як повільно відновлюється легенда про радянську автомобільну промисловість! Я вірю, що незабаром ваш канал стане своєрідним притулком для шанувальників бренду. Ваші відео зняті дуже якісні, з цікавих ракурсів, і вони також мають атмосферу трубки. Вони також будуть корисні для тих, хто планує стати власником москвиту (включаючи мене). Тому я хотів би побажати вам терпіння та сил у цій складній справі, а також зростання популярності та кількості абонентів. Я зачекаю наступного твого) дякую!

Це непогано, якби я більш ретельно пояснив стелю на поло))) на Restyla все точно те саме?

хуй. nya, якась смугаста і що там. Чому цей темний матеріал, на якому залишаються відбитки?

Молодці, продовжуйте в одному дусі, ви даєте по.справжньому корисну інформацію;) Постійні труднощі зі стельовою обшивкою повністю вийняли,

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок