Заміна паливного фільтра Hyundai Solaris. Де паливний фільтр на Solaris

Заміна паливного фільтра Hyundai Solaris

На Hyundai Solaris правила технічного обслуговування передбачають заміну паливного фільтра один раз на 60 тис. Кілометрів пробігу. Окрім паливного фільтра, доцільно змінювати сітку фільтра в паливний бак щоразу.

У цій статті ми проаналізуємо процес заміни паливного фільтра Hyundai Solaris двигуном 1.6, а також говорити про вибір фільтра та необхідні інструменти для роботи.

Ознаки несправності

Залишений паливний фільтр пропускає менше палива, ніж потрібно для стабільної роботи двигуна в різних режимах. Основні особливості засміченого фільтра наведені нижче:

 • Бідні запускають двигун, як холодний, так і гарячий;
 • Автомобіль смикається на ходу і при перемиканні передачі;
 • Потужність зменшилася (повільно набирає обертів);
 • Несправність різким пресом на педалі газу;
 • Кіоски на холостому або під навантаженням.

Інструменти та матеріали для роботи:

Спочатку скинути тиск у резервуар, відкрутивши кришку.

Відсунувши задню диванну подушку, відкрутіть болт під головою на дванадцять.

Потягніть задню диванну подушку з двох кріплень ближче до передніх сидінь і вийміть її.

Нагрійте кришку бензинового насоса за допомогою будівельного фени, а потім охайно, вийміть його. Вам потрібно розігрітися, щоб пом’якшити герметик, а не зламати кришку.

Стисніть замки з обох боків і вимкніть роз’єм живлення до бензинового насоса.

Подуйте паливний модуль з пилу та бруду стисненим повітрям.

Від’єднайте труби для подачі та поверніться з паливного модуля. Для того, щоб відключити трубу, вичавити засувки з боків і відійдіть убік. Зверніть увагу на відключення труб, паливо розлиться.

За допомогою поперечного леза навколо периметра відкрутіть усі гвинти затискаючої пластини паливного модуля.

Вийміть затискаючу пластину і вийміть паливний модуль з бака.

Використовуючи щілинну викрутку, вийміть два пружинні затискачі у вигляді кронштейна в нижче місцях.

паливного, фільтра, hyundai, solaris, паливний, фільтр

Викрутка Schlothevnoy, натисніть на себе в сценах гвинтівки стрижнів внизу та вийміть верхню кришку паливного модуля.

Зрізаючи замок, вийміть роз’єм безпосередньо з самого газового насоса.

Відкрийте три засувки і вийміть паливний модуль з тіла.

Відключіть роз’єм заземлення та вийміть його в бік з з’єднувачем на бензиновому насосі.

Використовуючи прорізну викрутку, вичавіть два замки бензинового насоса і вийміть його з паливного модуля.

Поставте зупинку шайбу і вийміть фільтрувальну сітку з бензинового насоса.

Під час збирання зверніть увагу на кілька нюансів:

 • Герметичні еластичні смуги насадок, придатні для фільтра. Далі вам потрібно надіти труби та виправити весняними дужками;
 • Від старого фільтра до нового, вам потрібно переставити клапан пластиковою частиною, придатною для нього. Під час перевстановлення зверніть увагу на те, що є ціла маленька і велика ущільнювальна гумка. Крім того, під час встановлення пластикової частини спочатку вийміть ущільнювальну гумку і поставте її на вихід;
 • Переставити пластикову вставку з пружиною. Вона на засувках.
 • На замітку! Після завершення роботи перед запуском двигуна накачайте систему з повітря вмикання/вимкнення запалювання 4-5 разів. Крім того, після запуску двигуна, управління є, тому витоки палива біля форсунок живлення та повернення, а потім вже встановіть задній диван.

  Чітко процес заміни паливного фільтра Hyundai Solaris в цьому

  Де паливний фільтр на Hyundai Solaris

  паливного, фільтра, hyundai, solaris, паливний, фільтр

  Паливний фільтр. це невелика, але важлива частина автомобіля. Справа в тому, що незалежно від того, яке паливо затоплене в машину, воно не завжди відрізняється чистотою. І бензин, і дизельне паливо проходять досить довгий шлях у резервуарах, а потім стоїть у бункерах на АЗС. Сітчаста підкладка може бути збережена лише від великого сміття. Саме тоді на допомогу приходить фільтр тонкого очищення.

  Під час експлуатації за допомогою цього елемента весь бензин надходить у машину. Поступово фільтруючі забивають і гірше проходять бензин. Це призводить до падіння тиску, навантаження на бензиновий насос збільшується, “тяга до автомобіля” падає. Тому технічне регулювання призначає його змінювати кожні 50. 60 тисяч кілометрів пробігу.

  Однак ця цифра є приблизною. Слід мати на увазі, що якщо водіння здійснюється у складних дорожніх умовах, і часто доводиться заправлятись у незнайомій частині, то період заміни неухильно скорочується і становить близько 30 тис. км. І навпаки, з акуратним водінням та використанням перевіреного бензину, ви можете залишити цей вузол без заміни, якщо немає тривожних симптомів.

  паливного, фільтра, hyundai, solaris, паливний, фільтр

  Паливний фільтр на Solaris блокується з бензиновим насосом. Щоб дістатися до останнього, вам потрібно демонтувати заднє сидіння. Він там, під спеціальною кришкою є газовий насос, з блоку якого витягується паливний фільтр.

  Як часто потрібно змінювати?

  Очевидно, що період заміни, встановлений виробником. Низька якість палива, погані дороги та інші моменти негативно впливають на ресурс запасних частин. На Hyundai Solaris фільтр не є окремою деталізацією, він встановлений у універсальному модулі, що складається з декількох компонентів. Тому кожного разу для видалення та перевірки паливного елемента нераціональний.

  Насправді ознаки засміченого фільтра помітні неозброєним оком, щоб визначити їх не буде складно:

  • Вживання палива збільшується;
  • Потяг двигуна різко падає;
  • У режимі холостого режиму двигун нестабільний, збої спостерігаються при збільшенні швидкості;
  • Двигун погано запущений вранці, “на холод”;
  • Машина тягне під час руху, спонтанно уповільнюється.

  Ці симптоми можуть вказувати на поломки інших компонентів автомобілів, але найчастіше проблема полягає в засміченому фільтрі. Його потрібно замінити, вилучивши раніше з модуля, який знаходиться в резервуарі для автомобіля. Як правило, елемент очищення палива забруднюється, коли пробіг машини становить 20-30 тис. кілометри.

  Коли вам потрібно змінити

  паливного, фільтра, hyundai, solaris, паливний, фільтр

  Незалежно від пробігу, заміна паливного фільтра може знадобитися в таких випадках:

  • Автомобіль втрачає динаміку, педаль газу “провалиться”, не викликаючи відчутного збільшення тяги.
  • Працюючи в холостому ходу, двигун може зупинятися.
  • Чим вище швидкість, тим нестабільніша робота двигуна. Можуть статися збої потужності, особливо коли стрілка тахометра перевищує середину шкали.
  • Коли перетворює ключ у замок запалювання, звук бензинового насоса змінюється. Існують проблеми з запуском двигуна.
  • Споживання палива незрозуміло зростає, зберігаючи звичайний режим водіння.

  Процес заміни

  Проводячи процедуру заміни фільтруючого елемента в автомобілі Hyundai Creta, вам потрібно озброїти себе: плоскогубці, хрест і плоский викрутка, трубка з герметиком і 12.головним головним головою.

  паливного, фільтра, hyundai, solaris, паливний, фільтр

  Процедура заміни палива:

  • Щоб витягнути задній ряд сидінь, необхідно скрутити голову на 12 двох кріпленнях.
  • Після цього вийміть захисний пластиковий кожух. Варто пам’ятати, що він закріплений на герметику, тому, щоб уникнути його деформації, обводячи його викруткою. Почнемо замінювати, але спочатку вам потрібно дістатися до нього. Він знаходиться під заднім сидінням. Голова на “12” з подовжувачем. Зніміть і вийміть подушку з кабіни. Ми розігріваємо герметик з конструкційним феном, оскільки кришка паливної станції не накручена, але приклеєна.
  • Тепер перед вами “відкрив” люк на чотирьох самостійних гвинтах. Після розігріву просто натисніть пластикову кришку і вийміть її. Клацніть на засувку та видаліть роз’єм. Необхідно промити кришку зверху, щоб бруд не потрапив у танк.
  • Тепер вам потрібно знизити тиск у системі. Для цього запустіть двигун і відключіть засувку від роз’єму живлення паливного насоса. Витягнувши або посипаючи від бруду та піску, кришка сміливо підключила паливні шланги. Ми стискаємо з плоскогубиками Кінці затискача шланга подачі палива в адсорбер, переміщуємо затискач уздовж шланга. Потім вийміть шланг із встановлення кришки модуля палива. Ми відображаємо тримач труби подачі пари палива до електромагнітного клапана очищення адсорбера з отвору в дужці модуля. Клацніть затискачі наконечників трубки подачі палива на пандус, вийміть наконечник із встановлення кришки модуля.
  • На початку видаліть обидва шланги для подачі палива, для цього плоскогубці стане в нагоді. Стисніть їх фіксуючими засувками та видаліть шланг. Пам’ятайте, що в системі залишається бензин, що залишився. Голова на “8” Ми вимикаємо вісім болтів кріплення затискача пластини кришки модуля. Зніміть тарілку. Ми беремо попередньо підготовлений контейнер, виносимо паливний модуль з паливного отвору та його ліжко.
  • Відкрутіть кріплення паливного насоса. Свердіть бензин з паливного фільтра. Ми розбираємо паливний модуль, щоб отримати корпус із самим фільтром з тонким очищенням. Ми видаляємо металеві кронштейни (пружинні затискачі) резервуара трубки подачі палива з фільтра до кришки модуля, вони видаляються викруткою, їх є лише два (спереду і ззаду). Покладіть із викруткою задньою пружинною затискачем.
  • Після цього вийміть кільце і надзвичайно ретельно витягніть фільтр із самого тіла. Стисніть з щілиною викруткою на корпусі решітки двох направляючих паличок кришки модуля палива. Розчарування кришки та склянки паливного модуля. Зніміть з’єднувач газового насоса. Покладіть з ігровим гвинтом три затискачі на корпус паливного фільтра.
  • Намагайтеся не пролити паливо, що залишилося у фільтрі, і не забудьте виправити положення поплавця, що визначає рівень палива. Ми виймаємо модуль з бензиновим насосом. Ми відключаємо дріт. Ми підсилюємо два замки на насосі, витягуємо газовий насос з модуля.
  • Взявши плоску викрутку, підберіть металеві затискачі та вийміть обидві трубки, а потім вийміть два з’єднувачі. Видаліть стару валову сітку, візьміть нову сітку та замініть. Ми ставимо його на бензиновий насос і фіксуємо його за допомогою замикання шайби. Але для того, щоб змінити паливний фільтр тонкого очищення, потрібно продовжувати процедуру з пластиковим корпусом, в якому був встановлений насос. Ми беремо новий модуль, вставляємо в нього насос і виправляємо його. Потім ми переставляємо всі відсутні елементи зі старого фільтра. Витягніть ущільнювальну гумку з кінчика.
  • Ретельно відводячи пластикову засувку вбік, звільнить путівники. Цей крок допоможе отримати їх разом із кришкою. Ми надягаємо на герметичне кільце, якщо цього не буде зроблено, то еластична смуга може стати кривою і передаватимемо бензин. Ми фіксуємо замок. Ми знімаємо знизу, тим самим фіксуючи насос. Потім ми видалимо решту запасних частин зі старого модуля палива. Потягніть пружину.
  • Витягніть елемент фільтра разом із насосом зі скла, ви можете вмістити лише пластикові засувки. Потягніть клапан. Ми вставляємо клапан у новий паливний фільтр. Ми тягнемо за ущільнювальне кільце.
  • Від’єднайте дріт від мінус.каналу. Вставте викрутку між засувками двигуна та фільтруванням, тим самим ви можете відключити його. Ми фіксуємо пружину, вона повинна натиснути. Ми збираємо все у зворотному порядку, ставимо модуль в таке положення, що він збігається з фіксаторами, які потрібно бути оснащені. Перемішування з’єднувача насоса та встановіть модуль.
  • Після зроблених кроків залишається витягнути металевий клапан. Витягніть гумку з ковпачка і покладіть її на модуль. Ми фіксуємо трубу подачі палива за допомогою залізної засувки. Ми переходимо до встановлення. Акуратно опустіть модуль у паливний бак.
  • Потім вийміть усі ущільнювальні кільця зі старого фільтра, перевірте їх цілісність та встановіть клапан на новий фільтр.
  • Щоб зняти пластикову частину, вам доведеться послабити засувки, наступний крок, який ми встановили ущільнювальні кільця на новому фільтрі. На цьому етапі ви можете розпочати процес складання.
  • По.перше, встановіть двигун назад на фільтр і підберіть обидва паливні шланги з металевими засувками.
  • Після встановлення двигуна встановіть фільтр назад у корпус, він увійде туди лише в єдиному ретельному положенні.
  • Встановіть люк з путівниками, затягніть кріплення та підключіть силову колонку на місці.

  Чи можливо взагалі не змінюватися

  Думки про те, як часто потрібно змінити паливний фільтр, розходячись серед власників автомобілів. Якщо деякі зменшують інтервал закупівлі нової частини, то інші спокійно бігають близько сотень тисяч кілометрів, не скаржаться ні на що. Однак рано чи пізно засмічення елементів відчує себе.

  У машині є багато компонентів та зборів, і з певною поведінкою автомобіля досить важко обчислити, де це несправність. Коли машина починається погано або зупиняється раптово при переході на “нейтральний” (і це може бути прямо посередині вулиці), перше, що гріхати на засміченому паливному фільтрі.

  Критичне падіння прискорених якостей автомобіля говорить про те, що двигун не може витягнути двигун із збільшенням споживання палива. Нам доведеться піднятися на заднє сидіння. І хоча критичні поломки при ігноруванні регуляторної заміни не повинні відбуватися, але сам паливний насос рано чи пізно вийде з ладу.

  Який фільтр краще надіти Hyundai Solaris?

  2 фільтри розміщуються на автомобілях Solaris: тонке та грубі прибирання. Обидва знаходяться в одному модулі палива, розміщеного в баку. Виробник радить поставити оригінальні продукти, оснащені елементами фільтрації високої якості:

  • для тонкого очищення горючих деталей з гірськолижним номером 311121R000 або S311121R000 (приблизний);
  • Для грубого очищення сітка під номером 311841r000

  Продукція наступних виробників також підходить:

  • Корейський AMD;
  • Голландські Nipparts;
  • Швейцарський Finwhale;
  • Південнокорейський Кросс.

  Популярні бренди: Hyundai Solaris

  Старе очищення або заміна

  паливного, фільтра, hyundai, solaris, паливний, фільтр

  Паливний фільтр. одна частина часу, що належить до категорії витратних матеріалів. Його конструкція має пористу мембрану, яка затримує сміття, смоли, парафін. Неможливо його мити. Більше того, тіло фільтрів є байдужим, тому спроба очистити і покласти назад, перетвориться на головний біль.

  Але фільтрувальна сітка грубого очищення, яка знаходиться на виході з газового бака, дозволяється промити-це найкраще в ацетоні, а потім видуває потік повітря з компресора.

  Фільтр палива. одна з тих частин автомобілів, яка має досить багато аналогів і вважає правильну просту. Отже, Hyundai Solaris має ряд аналогів оригінальних деталей.

  Оригінальний

  Орієнтовні ціни на фільтр для автомобіля Hyundai Solaris із задоволенням їх демократичних цін. Оригінальний номер фільтра палива. 3191125000. Середня вартість. 1200R. Офіційних аналогів немає, але ви можете вибрати за моделлю.

  Аналоги

  Можливий список аналогів:

  Виробник Код постачальника Ціна в рублі
  Невський фільтр NF-2116 150
  SCT ST 393 300
  Японські машини B30513PR 300
  Стелок 21-00517-SX 300
  Корестар KFFH-004 300
  Ніппарти J1330508 300
  Zekkert KF-5312 400
  Мейл 37-14 323 0003 400
  Фінансовий PF716 500
  Синій друк ADG02327 600
  Якопарти J1330508 600
  Фільтрування Pp876/4 800
  Манн-фільтр WK 55/1 1000
  Шум WF8359 1000
  Фаам FT6053 1200

  Можливі проблеми після заміни паливного фільтра

  Більшість автомобілістів після заміни паливного елемента на багато автомобілів, включаючи Hyundai Solaris, виявляються із загальною проблемою. двигун або не хоче починати, або не вперше. Причина цієї несправності найчастіше стає ущільнювальним кільцем. Якщо, оглянувши старий фільтр, ви знайшли на ньому герметичне кільце, то накачаний бензин буде текти назад, і насос повинен буде знову котитися. За відсутності або механічного пошкодження ущільнювального кільця необхідно замінити його новим. Без цієї частини паливна система не буде функціонувати в належному режимі.

  72-6-

  Коли запалювання вимкнено, стисніть затискачі проводів проводів і від’єднайте блок від кришки кришки модуля палива.

  Якщо незадовго до запуску операцій з демонтажу паливного модуля, запалювання увімкнено, то необхідно скинути тиск палива в електростанції. Для цього давайте почнемо двигун, і якщо він запуститься, дозвольте йому працювати в холостому ходу до виробництва палива в системі. Потім ми вмикаємо стартер на 2-3 с. Після цього тиск палива в енергосистемі буде скинуто.

  Натиснувши затискачі наконечника трубки подачі палива на пандус, вийміть наконечник із встановлення кришки модуля.

  Ми відображаємо тримач труби подачі пари палива до електромагнітного клапана очищення адсорбера з отвору в дужці модуля.

  Стисніть з щілиною викруткою на склянку склянки затискачів двох направляючих паличок кришки модуля палива.

  Розчарування кришки та склянки паливного модуля.

  Від’єднайте блок від паливного насоса.

  Вийміть гумове ущільнювальне кільце з кінчика паливної сливи і відключіть кінчик дроту «маси» від виходу корпусу паливного фільтра.

  Подаючи щілиною викруткою Два вуха регулятора тиску палива та труба зливного палива.

  72-6-

  Паливний фільтр із ущільнювальними кільцями на вхідній та вихідній арматурі.

  Замінивши паливний фільтр, збірка та встановлення модуля проводяться у зворотному порядку.

  Перед встановленням сітчастого фільтра його потрібно промивати та очистити від забруднення. Ми випрямимо деформовану шайбу замок сітчастого фільтра або замінюють нове.

  Після встановлення паливного модуля в резервуар необхідно перевірити герметичність стиків, увімкнувши запалювання.

  Кількість блоків: 47 | Загальна кількість символів: 8025 Колія використовуваних донорів: 3інформація для кожного донора:

  • https: // www.ZR.ru/вміст/статті/779256-Zamena-toplivnogo-filtra-hyundai-solaris/: 43 блоки з 44, кількість символів 4464 (56%)
  • https: // відновлення відео.Інформація/Zamena-toplivnogo-filtra-xendaj-solyaris/: використовується 1 блоки з 2, кількість символів 1345 (17%)
  • https: // coreanautoreview.com/hyundai/solaris/zamena-toplivnogo-filtra-solyaris.HTML: Використовується 3 блоки з 4, кількість символів 2216 (28%)

  Заміна фільтра палива Hyundai Solaris

  Крок.by.step Посібник з заміни:

  • Розмістіть транспортний засіб над спостережною ямою.
  • Мужність мотора, вимкніть запалювання.
  • Відкрийте капюшон.
  • Зніміть клеми живлення з акумулятора.
  • Відкрийте задні двері. Ми натискаємо на кріплення, знімаємо заднє сидіння.
  • Ключ до “12”. це горіхи діагностичного люка.
  • Відключіть прокладки з проводами від модуля бензинового насоса.
  • Ми запускаємо двигун, нехай він працює на холостому ходу в режимі очікування, поки він не зупиниться.
  • Вимкніть запалювання.
  • Ми витягуємо модуль газового насоса з порожнини паливного бака. Для зручності роботи необхідно, щоб рівень палива не перевищував середину.
  • Зніміть гумове ущільнювальне кільце.
  • Покладіть нижню частину модуля, вийміть крупний фільтр.
  • Ми здійснюємо дефект у рухомі елементи, замінюємо нові при виявленні недоліків, пошкодження.
  • Встановіть новий очисний елемент.
  • Зберіть деталі та механізми у зворотному порядку.

  Заміна паливного фільтра на Hyundai Solaris завершена своїми руками. Подальша профілактика після 15 000 км.