Заміна нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Amarok. Як замінити масло в автоматичній коробці передач Volkswagen

Нафта в автоматичній передачі Volkswagen amarok

Середній розмір Volkswagen Amarok, назва якого буквально перекладається як “степовий вовк”, створив сплеск на автомобільному ринку з його зовнішнім виглядом. Справа в тому, що ця модель насправді не мала попередників і була розроблена німецьким автовиробником майже з нуля.

Однак кропітка робота німецьких інженерів, неперевершена якість, відмінний внутрішній простір та оригінальна поява автомобіля відігравали позитивну роль, завдяки якій моделі швидко набула популярності у багатьох країнах світу. А автомобілісти, що вибирають Volkswagen Amarok, все частіше віддають перевагу автоматичній коробці передач, коли їх обслуговування часто цікавить те, яке масло у автоматичній коробці передач Volkswagen Amarok слід вилити, як і в якій кількості.

Олії в коробці Volkswagen Amarok автоматично

Інформація про схвалення, німецький виробник автомобілів оснащує свої автомобілі Volkswagen Amarok за допомогою шестишвидкісної механічної коробки передач та вісім швидкісної гідромеханічної автоматичної коробки передач ZF 8HP45. У той же час автоматичні коробки передач встановлюються на всіх моделях приводу та заднього приводу з більш потужними двигунами.

Вісім.швидкісна гідромеханічна коробка передач ZF 8HP45 присутня на моделях з двигуном:

Виливна трансмісійна рідина може бути оригінальною VAG ATF G 060 162 A2 або аналогом (наприклад, FEBI 39095).

Олії в коробці Volkswagen Amarok автоматично

нафти, автоматичній, коробці, volkswagen, amarok

Гідромеханічна вісім.швидкість коробки передач ZF 8HP45 можна побачити на моделях з двигунами:

 • 2.літровий дизель із силою 180 літрів.З.
 • 3.літровий дизельний двигун з потужністю 242 літра.З.
 • Дизель 3.літровий двигун потужністю 258 літрів.З.

Виливна трансмісійна рідина може бути оригінальною VAG ATF G 060 162 A2, або аналогом (наприклад, FEBI 39095).

Ваг ATF G 060 162 A2. 2500 Rub. FEBI 39095 Нафта. 1400R.

Необхідна кількість масла для заміни в автоматичній коробці передач Volkswagen

Придбайте рідину передач для заміни автоматичної коробки передач Volkswagen, це необхідно лише після того, як ви вирішили тип заміни, оскільки обсяги в обох випадках значно змінюються. Щоб завершити апаратну заміну автоматичної масляної передачі AMAKS, вам знадобиться 9 літрів нафти, тоді як для часткової заміни буде достатньо, щоб придбати лише 4 літри трансмісійної рідини. Крім того, не буде зайвим купувати рептилію масляного фільтра та замінити всі витратні матеріали на статтю 0 см 30 1519.

Теоретично, нафта в автоматичній передачі Amarok наливається німецьким автовиробником протягом усього терміну експлуатації коробки передач. У той же час, прямий виробник ZF Friedrichshafen AG Box наполягає на регулярній заміні один раз на 70-120 тисяч кілометрів пробігу. На практиці заміна газової автоматичної коробки передач потребує кожні 60 000 кілометрів пробігу. Зрештою, ця частота залежить від умов експлуатації автомобіля та стилю водія водія. Найкращий варіант. регулярно перевіряти масло трансмісії на наявність кольору та наявність пальників.

Не забувайте про двигун!

Сучасні двигуни VAG.стурбованість груп досить вимогливі до якості мастильних матеріалів і враховуючи наявність підробки на ринку, а також кількість сумнівних виробників, власник автомобіля повинен приділити особливу увагу на вибір Правий продукт як в бензині (FSI та TSI), так і в дизельних (TDI) одиницях. Докладніше про те, яка олія заповнити двигун Volkswagen Amarok. Як і про інтервали обслуговування та методи незалежної заміни, ви дізнаєтесь про посилання виробником.

Щоб уникнути проблем з несумісністю різних композицій за допомогою методу часткового оновлення, вам потрібно вибрати трансмісійну рідину, подібну до коробки VW Amarok, вже вилито в поле. Ви можете вибрати необхідні компоненти для заміни нафти в автоматичній коробці передач на коді вин.

Якщо розвиток повністю осушений, t. Е. Не тільки з картера, але й з гідротрансформора, бренд передачі може бути змінений.

У “Автоматиї” 0AT (ZF) на заводі, крім олій G055162A2, інші також затопили (відрізняються за кодом, кольором та характеристиками). Вам також знадобиться:

 • Служба прокладка. 0AT321371,
 • Фільтр. 0AT325429,
 • пробки:
 • для сливи. 018321377b (ущільнення в комплекті),
 • Для контролю рівня та затоки. 01V321376 (з ущільнювальним кільцем. 01V321379).

Оригінальне масло для коробки 09D (AISIN). G055025A2.

 • Прокладки Pesse. 09D321371,
 • Maskrofiltra. 09d325435
 • Зливні пробки. WHT000206A та його прокладки. 09D321181B
 • ПЛАТИВНИЙ/КОНТРОЛЬНИЙ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. WHT000323A, плюс ущільнення. 09D321379,
 • Можливо, знадобиться магніти. 09D321368.

Спеціальний насос використовується для завантаження свіжої коробки передач: VAG 1924.

Перевірка рівня нафти в автоматичній коробці передач VW amarok

Машини ZF 8HP45 не є конструктивно, щоб перевірити рівень масла. Відповідно, рівень трансмісійної рідини перевіряється наступним чином:

Якщо нафта текла в невеликий потік, то рівень нормальний. Об’ємні потоки нафти повинні бути дреновані перед зменшенням, оскільки вони вказують на надлишок масла. Але якщо ви не спостерігаєте витоку, то це вказує на те, що нафта голодна автоматичної коробки передач і нафти повинна бути додана.

Як перевірити рівень масла без зонда

Масло в автоматичній коробці передач Amarok потрібно вилити з новим приблизно кожні 50 тис. км бігу або частіше в умовах несприятливих експлуатації. Рідше, якщо якість доріг висока, а рушійний спосіб нейтральний. Зміна може бути повною та частковою, виконувати роботу в гаражі самостійно. Це важче з повним обслуговуванням, але при поганому стані розвитку це буде єдиний доступний варіант.

Нафта в коробці Volkswagen Amarok, виробник теорії летить протягом усього терміну служби, але на практиці час використання мастила обмежений. Якщо вам потрібно підтримувати продуктивність коробки та автомобіля в цілому, потрібні звичайні послуги.

Змащення в автоматичній передачі Amarok вирішує такі проблеми:

Основний вказівник, який не в порядку, масло критично змінилося і вимагає коригування. витоки. Вони з’являються в результаті природного зносу масляних ущільнювачів автоматичної машини, поява зазорів між ущільнювачами, валами. Іноді причину слід шукати в спідометрі Val val або автоматичній ущільнювальній коробці передач.

Термін служби коробки залежить від якості та регулярності обслуговування безпосередньо

З дефіцитом змащування в системі зчеплення починають провалюватися. У випадку надзвичайно низького тиску ці вузли не будуть притиснуті до сталевих дисків і не контактувати один з одним досить добре. Як результат, прокладки будуть перегріватися та руйнуватися, забруднюючи мастило.

Як замінити масло в автоматичній коробці передач Amarok

Ви можете самостійно зробити масло автоматичної коробки передач, дотримуючись поданих нижче інструкцій. Для цього необхідно:

 • Встановіть машину на отвір або підйом
 • Відкрутіть зливну пробку та злив частину масла
 • демонтувати нижній піддон автоматичної передачі та злити залишки роботи
 • Очистіть піддон масла та чіпсів, якщо є
 • Замініть витратні матеріали
 • Встановіть піддон і затягніть зливну пробку
 • Налийте свіже масло для трансмісії

Заміна масла в ZF 8HP45

Заміна масла в автоматичній коробці передач npy amarok

Можливо, хтось буде корисним для автомобіля з автоматичною коробкою передач 60 тис. KM купив нафту відповідно до системи вибору виробника:

Razdatka-Ravenol Transfer Fluid TF-0870 (1L).2 PC. 2. Автоматична коробка передач. рідина Ravenol ATF 8 HP (4L). 2 шт. 3. Передній міст-равенол VSG SAE 75W-90 (1L).1 ПК. чотири. Задній мостовий мот-шестерня 300 75W-90 (1L).2 ПК.

Приблизно 9000 с. Це виходило з того, що оригінал вдвічі завжди, як завжди, і, швидше за все, основа масел базується на гідрокрекінгу, якщо не напів-легкій в деяких, але реденоло-он-онк, мотул-он-естра.

Я буду внести поправки до виливних обсягів:

Рітато з самостійним блоком: 0.65 л 2. Автоматична коробка передач при заміні відповідно до інструкцій, t.Е. Часткова заміна: 4.3 л 3. Передній міст: 0.95 л 4. Задній міст із замком: 2.2 л

Заміна була зроблена на основі зорового стану, дивилася на прозорість краплі, а потім набрав 20 мм шприц. Більшість отримала годинник на задньому мосту. дуже темно, краплі прозоріша, колір простежується, але шприц майже чорний. У руці масло виглядало краще, в автоматичній коробці передач теж нічого, з передньої осі, як нова, змінюється даремно. Момент незрозумілий для обсягу розподілу нафти, скрізь вказано 1.25 л, насправді 0.65 л, однакова кількість каталогів для розповсюдження Audi Ku7. аналог Амароковської. Щоб замінити масло на передньому мосту, не потрібно зняти стандартний захист, але вам доведеться зробити наступне лайно: відзачити 15 мм шматочків з шестикутника, 10, а обладнання готова до зливних та об’ємних пробок. З відключенням/викручуванням у пробці затоплення було багато геморойів, я рекомендую спробувати заповнити масло через сапун.

Всього, наданий самостійно, щоб коштувати дуже бюджет, близько 6 тисяч с. Використання найкращих масел.

Амачи заміни нафти Volkswagen

Amarok.це середньо розміщений вибір, розроблений корпорацією Volkswagen. Модель знаходиться в трьох рівнях обробки. база, тенденція та висока лінія. Переклад з інеїтської мови Ахарок означає “вовк”. Модель була представлена ​​наприкінці 2009 року, і вже в 2010 році “Волк” брав участь у мітингу Дакара і досить успішно отримав 4 зірки на Euro NCAP (Європейський рейтинг безпеки автомобілів), а в 2011 році 5 зірок у ANCAP.

Необхідно обслуговувати таку машину вчасно та ефективно. Щодо своєчасного обслуговування, це період 20 000 км або раз на рік. І за рахунок якості. це краще, ніж ви самі не зробите за гроші. Процес повної зміни масла не складно. Початківець може зробити це без незнайомих людей за годину на задньому дворі. Вам потрібен лише мінімальний набір інструментів, ганчірків для рук, порожніх контейнерів для упаковки та нових витратних матеріалів у вигляді фільтрувального елемента та масла, що підходить для вашого двигуна.

Покрокова інструкція

 • Ми розігріваємо холодний двигун. Нам потрібно очистити картер двигуна старої нафти, тим більше він буде виробляти, тим краще.
 • Для зручного доступу до зливного руху (а в деяких моделях масляний фільтр також кріпиться знизу) та нижню частину автомобіля в цілому потрібно прокинутися або закликати яму спостереження (найкращий варіант). Також у деяких моделях можна встановити «захист» картки двигуна.
 • Відкрутіть і розтягніть масляний зонд та повені. Таким чином, ми дозволимо повітря для найкращого стоку старої роботи з картера.
 • Встановлює велику ємність (дорівнює кількості наливної олії).
 • Відкрутіть зливну пробку з ключем. Іноді зливна пробка виготовляється як зазвичай “болт” під відкритим ключем, а іноді може відкрутити чотири або шестикутник. Не забудьте носити захисні рукавички, олія, швидше за все, прокидається теплою, але вам потрібно обережно обережно.
 • Ми чекаємо близько 10-15 хвилин, поки тренування зливає в тази або вирізати пластикову каністру.
 • Необов’язковий, але дуже ефективний! Промивання двигуна спеціальною рідиною не вписується в регулювання технічного обслуговування і не є обов’язковим. але. Трохи розгублено, ви будете вимити двигун від старого чорного масла, часом краще. У той же час проводиться промивання старого масляного фільтра протягом 5-10 хвилин. Ви будете здивовані, що чорне масло розлиться з цією рідиною. Використовувати цю рідину дуже просто. Детальний опис повинен бути присутній на мітці промивання рідини.
 • Замініть старий фільтр на новий. У деяких моделях фільтр і елемент фільтра (зазвичай жовтого кольору) не змінюються. Вибір з новим фільтрувальним маслом перед встановленням. це обов’язкова процедура. Відсутність масла в новому фільтрі перед запуском двигуна може спричинити голодування масла, що, в свою чергу. Загалом, це не дуже добре. Не забудьте змащувати гумове ущільнювальне кільце перед встановленням.
 • Вилити нове масло. Переконайтесь, що зливна пробка закручена, і встановлений новий фільтр для очищення масла, ми можемо почати заповнювати нове масло, зосередившись на зонді. Рівень повинен бути між мінімальною та максимальною позначкою. Крім того, вам потрібно пам’ятати, що після першого початку двигуна він піде трохи олії та рівного раковини.
 • Виконайте повторну перевірку рівня нафти за допомогою зонда після першого запуску. Нехай двигун працює близько 10 хвилин у холостому ходу.

Цікаве відео, де власник автомобіля Amaroks через придбаний китайський насос проводить масло через отвір масляного зонда. Досить швидко і руки чисті. Не звичайний та цікавий підхід до бізнесу!

Амачи заміни нафти Volkswagen

Амарок. Середньо.розміщений пікупер, розроблений корпорацією Volkswagen. Модель доступна в трьох рівнях обробки: база, тенденція та висока лінія. У перекладі з інуїнської мови Ахакс означає “вовк”. Модель була представлена ​​наприкінці 2009 року, і вже в 2010 році Волк брав участь у мітингу Дакара і успішно отримав 4 зірки відповідно до стандарту Euro NCAP (Європейська оцінка автомобіля) та в 2011 році 5 зірок відповідно до версії ANCAP.

Необхідно вчасно та ефективно відремонтувати таку машину. Що стосується своєчасного обслуговування, то це період 20 000 км або раз на рік. І через якість краще, ніж він сам, і ніхто не заробляє за гроші. Повний процес заміни масла простий. Початківець може зробити це без сторонньої допомоги за годину на задньому дворі. Вам знадобиться лише мінімальний набір інструментів, ручні ганчірки, порожній контейнер для відходів та нові витратні матеріали у вигляді фільтрувального елемента та масла, придатного для вашого двигуна.

Покрокова інструкція

Цікаве відео, в якому власник автомобіля Amarok через придбану китайську насосну масло через отвір у масляному зонді. Досить швидкі та чисті руки. Незвичний та цікавий підхід до бізнесу!

Болт 0736101486

6HP19 / 6HP19X / 6HP21 / 6HP21X / 6HP26 / 6HP26X / 6HP28 / 6HP28X / 6HP32 / 8HP45 / 8HP45X / 8HP50 / 8HP50X / 8HP65A / 8HP70 / 8HP70H / 8HP70X / 8HP75 / 8HP75X / 8P65FLPH / 8P70H / 8P75PH / 8HP65APH / 8HP65AX / 8P70XH / 8p75xph / 8hp51 / 8hp51x / 8hp76 / 8hp76x / 8hp95 / 8hp95xhis / 8hp95a / 8hp95ax / 8hp95x

ZF рекомендує змінювати болти з піддоном. Важливо спостерігати за моментом і послідовністю затягування болтів.

Частота заміни витратних матеріалів та деталей з поколінням Volkswagen Amarok 1

На представленій карті, потім для пікапа Amarok (1 покоління) з 2010 по 2015 рік, випуск роботи було передано для всіх наборів тіла, враховуючи основні норми, що використовуються у Volkswagen.

Volkswagen Amarok (1 покоління) 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть свічки запалювання на моделях бензиновим льодом.

Замініть паливний фільтр тонкого очищення.

Замініть щітки склоочисника (склоочисники).

Перевірка рідини GUR (кермо управління кермом).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть фільтр салону (попередній фактор очищувача повітря).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Перевірка приводного ременя (навісний, генераторний пояс).

Перевірка холодоагенту та його компонентів: масло, компресор, підшипник шківа, приймач.

Перевірка кулонів або компонентів: мовчазні блоки, підставки для м’яча, втулки, пилянки.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть масло в коробці передач (ручна коробка передач/автоматична коробка передач).

Замініть рідину ГУР (рульове керування кермом).

Замініть фільтр коробки передач (ручна коробка передач/автоматична коробка передач).

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть свічки запалювання на моделях бензиновим льодом.

Замініть підвіски або компоненти: мовчазні блоки, підставки для кульок, втулки, пилянки.

Замініть паливний фільтр тонкого очищення.

Замініть фільтр салону (попередній фактор очищувача повітря).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Замініть щітки склоочисника (склоочисники).

керування приводним ременем (навісно, ​​генераторний ремінь).

Перевірка мікроцирку та випадок використовуваних клавіш використання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть фільтр салону (попередній фактор очищувача повітря).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Перевірка холодоагенту та його компонентів: масло, компресор, підшипник шківа, приймач.

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка рідини GUR (кермо управління кермом).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть свічки запалювання на моделях бензиновим льодом.

Замініть паливний фільтр тонкого очищення.

Замініть щітки склоочисника (склоочисники).

Контролюйте матоницю, що підшипник на передній і задній парі коліс.

Контрольний резерв AKB на Volkswagen Amarok 1 Generation з системами Hold та Eco Start-Stop.

Перевірка шашки або їх компоненти: петлі, пильовики, затискачі, мастила.

Перевірка змащування в штрихах, пильнах та затискачах.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Контроль паливного насоса (в конструкції фільтра газового насоса грубого очищення).

Перевірка мікроцирку та випадок використовуваних клавіш використання.

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть свічки світильників на моделях дизельним льодом.

Замініть підшипник колеса на передній і задній парі коліс.

Замініть маточини на передній і задній парі коліс.

Замініть зимовий та літній набір шин, чорносливими.

Замініть паливний насос (у проектному фільтрі газового насоса для грубого очищення).

Замініть масло в коробці передач (ручна коробка передач/автоматична коробка передач).

Замініть рідину ГУР (рульове керування кермом).

Замініть фільтр коробки передач (ручна коробка передач/автоматична коробка передач).

Замініть фільтр салону (попередній фактор очищувача повітря).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Контроль мастила в суглобах, пильних і затискачах.

Перевірка головки блоку циліндра (GBC).

Перевірка водяного насоса на наявність льоду (насоса) або компонентів: підшипники, масляне ущільнення, маточин.

Перевірка термостата системи охолодження двигуна внутрішнього згоряння.

Перевірка кулонів або компонентів: мовчазні блоки, підставки для м’яча, втулки, пилянки.

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Замініть ворони або їх компоненти: петлі, пилянки, затискачі, мастила.

Замініть масло в роздатк (RKPP/4WD).

Перевірка приводного ременя (навісний, генераторний пояс).