Як заправити дизель Тігуан з каністра. Дизайн

“Volkswagen Tiguan”, Diesel: Опис моделі, технічні характеристики, обладнання, потужність двигуна, споживання палива та огляди авторів

У Росії клас кросоверів дуже популярний. Такі машини відрізняються економічними та водночас потужними двигунами, але найголовніше. у багатьох є всі колеса та високий дозвіл на дорогу. Серед хороших кросоверів приблизно. Але що робити, якщо не вистачає бюджету, щоб придбати його? Завжди є вихід. У цьому випадку ви можете розглянути можливість придбання його “молодшого брата”. Це дизель “Volkswagen Tiguan”. Огляди власників, особливостей та характеристик автомобіля. далі в нашій статті.

Зовні цей автомобіль, звичайно, відрізняється від Туарега. Це більш пасажирський автомобіль, з приємними і гладкими формами, позбавленими жорстокості. Попереду. фірмова хромована решітка радіатора та нахили галогенних фар. На даху. люк і рейки. Поява цього автомобіля є універсальним. Це повинно відповідати чоловічій, і жіночій частині населення. Це великий плюс цього кросовера.

Але що ви говорите про якість оглядів тіла? Власники зазначають, що машина не має найкращої якості картини. Цей недолік переслідує Volkswagen від Passat. Чіпки на нижній і передній частині тіла для Тігуана не рідкість. Власники також скаржаться на здуття живота. Це часто трапляється на дверях багажника і біля краю задніх вогнів. Але я мушу сказати, що захист від корозій. Під набряком немає вогнищ іржі.

Смачного!

Дизелі апріорі є більш економічними, ніж бензинові двигуни, питання полягає в тому, скільки в нашому конкретному випадку? Ми їхали тигуанами по цільових маршрутах по кілька сотень кілометрів кожен. Імітують міські, приміські та змішані цикли. Ми не поставили завдання досягти мінімального споживання, але намагалися обчислити реальний апетит у абсолютно рівних умовах. Ми намагалися передбачити все, включаючи людський фактор: водії змінили машини в середині кожного сегмента. Споживання оцінювали не згідно з потрійними комп’ютерами, які часто хитаються, а методом клапанів: вони були складені банками, виміряними чашками та терпіння.

Результати вимірювань на динамометричній підставці можуть змінюватися залежно від розміру коліс. І хоча на предметах були різні шини (235/50 R19 та 235/55 R18), це практично не вплинуло на результати: у зовнішньому діаметрі коліс вони відрізняються лише на пару міліметрів.

Результати вимірювань на динамометричній підставці можуть змінюватися залежно від розміру коліс. І хоча на предметах були різні шини (235/50 R19 та 235/55 R18), це практично не вплинуло на результати: у зовнішньому діаметрі коліс вони відрізняються лише на пару міліметрів.

Volkswagen Tiguan 2.0 Bitdi. частина знань про Adblue

Настав час додати Adblue вперше до перевіреного Tiguan 2.0 Бітді. Хоча ця міра вже використовується в більшості дизельних автомобілів, для багатьох вона все ще залишається загадкою. Що таке adblue і що вам потрібно знати про це?

Оскільки ми зібрали Volkswagen Tiguan, додатковий танк Adblue не особливо турбував нас. Як тільки повідомлення про майбутню заправку з’явилося на екрані комп’ютера ON.BOARD. у нас повинно бути достатньо щонайменше 2400 км. Таким чином, навіть якби ми були в Барселоні в цей момент, ми могли б повернутися до Польщі і придбати Adblue для польської Zliva.

Однак не слід бути легковажним щодо цього. Більшість автомобілів після руйнування танка Adblue переходять у екстрений режим, і якщо нас заглунемо двигун, контролер не дозволить нам перезапустити його, поки ми не залимо засоби. Стільки для використання, але що є adblue і чому він зазвичай використовується?

Дизельні плівки кидають більше оксидів азоту

Дизельні двигуни вивільняють більше оксидів азоту, ніж бензинові двигуни. Хоча ми підозрюємо, що вуглекислий газ як щось погане, і влада постійно прагне зменшити свої викиди, оксиди азоту набагато небезпечніші. в десять разів небезпечніше, ніж вуглекислий газ. Вони, зокрема, відповідають за утворення смогу або дихальних захворювань. Вони також є однією з причин астми.

Тому не дивно, що порівняно зі стандартом Euro 5, стандарт Euro 6 знизив допустимий вивільнення цих оксидів на 100 г/км. Відповідно до поточного законодавства, двигуни можуть кинути лише 0,080 г/км NOX.

Не всі дизельні двигуни здатні дотримуватися цього стандарту з “традиційними” методами. Менше, наприклад, з ємністю 1.6, часто оснащений пасткою оксидів азоту, і це вирішує проблему. Більші двигуни, включаючи 2-літрові, вже потребують селективних каталітичних систем відновлення (SCR). Комп’ютер постачає 32,5% рішення сечовини у вихлопну систему. це adblue. Adblue перетворюється на аміак і реагує з оксидами азоту в каталітичному нейтралізаторі SCR з утворенням молекулярного азоту та водяної пари.

Часто виникає питання про те, як швидко споживається Adblue. Це суттєво не збільшує витрати, t.до. Очікується, що споживання не більше 5% спаленого дизельного палива. Вони взяли Тігуана без пробігу, ймовірно, з повним танком Adblue. Достатньо для 5797 км, після чого мені довелося додати 5 літрів. Volkswagen заявляє, що ми повинні заправити щонайменше 3,5 літра і максимум 5 літрів.

Після ретельних розрахунків виявляється, що споживання Adblue в Tiguan 2.0 Bitdi. 0,086 л/100 км. Це менше 1% від середнього споживання палива, що становить 9,31 л/100 км у змішаному циклі. Ціна на 10 літрів препарату становить близько 30 Zlotys, тому тариф збільшується на 25 Zlotys на 100 км.

Коли настає час додати Adblue, треба запам’ятати одне. розчин викликає корозію алюмінію, сталі та інших металів. Тому ми повинні бути дуже обережними, щоб не пролити його на частини автомобіля або на фарби. Більшість виробників пропонують у комплекті спеціальні воронки, тому з мінімальною зупинкою наша машина повинна вийти з такої операції без будь.яких пошкоджень.

Однак не тільки автомобіль під загрозою. Adblue також може пошкодити шкіру та дихальну систему. Якщо ви будь.яким чином, згідно з інструкціями Volkswagen, ви повинні промити очі принаймні 15 хвилин і якнайшвидше проконсультуватися з лікарем. Те саме стосується, якщо шкіра стає роздратованою.

Варто також прочитати посібник з експлуатації для автомобіля. Більшість виробників пропонують додати відразу кілька літрів. інакше електроніка може просто не помітити цього, і, незважаючи на заповнення просторів, іммобілізує наш автомобіль. Крім того, слід вилити занадто багато рідини.

Через те, що це досить шкідливо для матеріалів, ми не повинні носити пляшку Adblue у багажнику. У разі пошкодження резервуара ви можете замінити підлогу багажника або килимки для підлоги.

Чи можуть автомобілі з каталітичними нейтралізаторами SCR будуть чимось неприємним? Не обов’язково. Якщо одного танка Adblue в Тігуані достатньо майже 6 км, то будь.яка заправка не буде проблемою. Це те саме, що сказати, що заправка автомобіля певною мірою викликає клопіт, але щось для чогось.

Якщо не для Adblue, про керування автомобілями з двигунами 2 типу.0 Бітді з перевіреного Тігуана не міг бути питанням. Якщо ми зрозуміємо, що таке Adblue і який вплив впливає на навколишнє середовище, ми, безумовно, оцінимо зусилля виробників автомобілів, завдяки яким ми можемо використовувати дизельні двигуни в епоху все більш жорстких обмежень на викиди.

VW TIGUAN 5N Газовий пістолет вимикається занадто рано, паливо витікає з шиї

Тільки автомобілі з дизельними двигунами підлягають цій несправності!

Заправка на автомобілі неможлива. Газовий пістолет негайно вимкнено, або паливо з хвилею розливається з шиї паливного бака.

Автомобільна заправка можлива з труднощами. Газовий пістолет вимикається після подачі двох.трьох літрів палива, або паливо з хвилею виплюнуть з шиї паливного бака.

Несправність, оголошена клієнтом, відтворюється.

Аналіз несправних деталей показав, що система вентиляції паливного резервуара була забита (див. Хворий. 1-4). Це засмічення було викликано залишками комах/павуків гнізд-ці комахи/павуки все ще можуть бути деталізацією.

Pos. один. Корпус повітряного клапана паливного резервуара, засмічуючи залишками гнізд комах

Повітряний клапан паливного бака засмічується

Повітряний клапан паливного бака засмічується

Повітряний клапан в паливному баку (кожух видаляється)

Використання оптимізованого вентиляційного клапана.

(Завод Вольфсбург, конвейер 1 = VIN: с 000001 по 500000)

(Завод Вольфсбург, конвейер 2 = VIN: с 500001 по 999999)

Вийміть паливний бак і перевірте вентиляційну систему наявність засмічення; Замініть деталі, якщо це необхідно.

УВАГА!

Поскольку в снимаемых деталях могут находиться насекомые/пауки, обязательно необходимо носить индивидуальные средства защиты (рабочую одежду с длинными рукавами и подходящие защитные перчатки)!

Зніміть резервуар для палива відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Видаліть кожух (див. Хворий. 5, POS. 1) з повітряного клапана паливного бака. Сам повітряний клапан (див. Хворий. 3) Приварений до паливного бака і не видалено.

Якщо кожух закритий (див. Хворий. 6), його потрібно замінити відповідно до ⇒ каталог оригінальних деталей.

Перевірте повітряний клапан та з’єднувальний шланг для засмічення:

Якщо повітряний клапан (див. Хворий. 7) Захищений (див. Хворий. 3) паливний бак повинен бути замінений відповідно до ⇒ посібник з ремонту/каталогу оригінальних деталей.

Якщо підключений шланг (див. Хворий. 8) Захищений, паливний бак також повинен бути замінений відповідно до ⇒ Посібник з ремонту/каталогу оригінальних деталей.

Ілюстрація 7. Повітряний клапан (нова частина)

Ілюстрація 8. Шланг підключення (нова частина)

Встановіть бак для палива відповідно до ⇒ посібник з ремонту.

Якщо ви не знайшли інформацію про свій автомобіль. Подивіться на її автомобілі, побудовані на платформі вашого автомобіля. З високим ступенем ймовірності, інформація про ремонт та обслуговування підходить для вашого автомобіля.

План евакуації

Зворотна ситуація: дизельне паливо в резервуарі бензинового автомобіля. що робити? Ціна помилок у цьому випадку не така висока. Система палива не постраждає, але для насадок вона повинна бути важкою (при спалюванні, дизельне паливо залишить на них сажу) та турбіну (якщо під капотом турбо двигуна відповідно). Автомобіль почне “артилерія”, і якщо суміш дизельного палива та бензину у великих пропорціях, то вона просто перестане працювати. Але все.таки повернення бензинової машини до життя коштуватиме в кілька разів дешевше, ніж дизель.

Механік рекомендує, і в цьому випадку не заощадити на евакуаторі. Так, бензиновий атмосферний двигун на дизельній суміші буде дуже основним. Але чому так мучити свою машину? Це мудріше в найближчій службі, щоб накачати систему та налити свіжий бензин. Пізніше паливний фільтр можна змінити на вашій улюбленій службі. Вискакування платить двічі, а скупований ентузіаст автомобілів. частіше.

Реальні приклади

Гроші були неминучими для власника Ford Galaxy. Він затопив трохи більше третини бензину та проїхав значним шляхом. близько 300 кілометрів. Весь шлях машина, посмикуючись, підказав, і після палаючого “перевірки” на приладовій панелі відкрито оголошено: я почуваюся погано! Однак власник вперто ігнорував ці сигнали. Утоплений, почав і їхав далі. Зрештою, Форд зупинився і більше не завершив.

“Після діагнозу автомобіля ми дійшли невтішного висновку. паливній системі потрібна була повна заміна. Власник купив свої компоненти у використаному стані: паливний насос, форсунки, регулятори, дозатори та трубки. І рампу з високим тиском довелося замовити новий. Вона дуже точно налаштована і не відповідала “розбою”. Власник Ford витратив близько 3000 доларів на заміну всіх деталей “. йдеться у службі.

Колекціонер Ford в нещастях. Fresh Audi Q7. Власник машини відчув, що машина смикається, і негайно перестав рухатися. Компоненти паливної системи не впливали, а хуліган, утворений в одному з циліндрів.

“Ми просочили паливо, змінили фільтр”. згадує Пол Змінили форсунки та відновили паливний насос. Двигун працював безперебійно, але спідниця поршня постукала на слух. Двигун регулярно працюватиме кілька десятків тисяч кілометрів пробігу, а потім він втратить стиснення в циліндрі з дрімотою. Дорогий ремонт повинен бути покритий власником, швидше за все, вже новим “.

“З тестовим драйвом мені не сподобалось, що Тигуан упакований у Тігуані, і це працює голосно”

Все пізнається в порівнянні. Якщо ви використовуєте Fabia як стандарт, Tiguan. це зразок гладкості. І на тлі бригадира або CR-V, призупинення Тігуана, безумовно, жорсткіше -, а шум його роботи більший.

З листопада минулого року Tiguan змінив заводську кількість амортизаторів та мовчазних блоків. Я сподіваюся, що деталі були модернізовані, а не просто оновлювали каталог. Принаймні той рев хати, який був виявлений на автомобілях з перших партій, на моїй машині немає машини.

“І що, на вашу думку?”

Для більш високого розташування центру маси та зайвої ваги неминуче доводиться платити - або комфорт, як у випадку з тигуаном, або керованості, як і у більшості інших кросоверів. Тігуань багато втрачає в гладкість уривку. Про акустику вони близькі, хоча тут, на мою думку, седан трохи кращий.

Дизель Тігуан. Шостий запис: масло, колеса та екологічний режим

Юрі Ветров

Аналіз нового генезису нафти Armortech vn 5W-30 в лабораторії мікрофона та надзвичайних ситуацій показав, що він буквально старший за те, що вони наливають на конвеєрі. Кінематична в’язкість Lukoil. 10,35 мм 2 /при 100 ° С проти 11,13 мм 2 /с у початковій олії, яка працювала 125 годин і 7300 км. Однак вимоги класу в’язкості SAE 30 обидва “двигун” виконують. Пакет добавок також відрізняється: у Lukoil є більше цинку, фосфору та бору, а кальцій, навпаки, менший. Резерв для лужної кількості Genesis Armortech VN має невеликий. 5,9 мг кон/г. Але це, як правило, норма для низьких Zest Oils низьких SAPS - 9-10 мг CON/G має лише повноцінні олії, які заборонені Volkswagen для використання в двигунах з фільтрами для сажі.

Висновок однозначний: на конвеєрі в дизельному DBG не виливається, але, швидше за все, Кастрол. І це, безумовно, 5 Вт-30, а не “вода” 5W-20. Ви все одно можете точно сказати, що після бігу.в “конвеєрі” нафта не потрібно змінювати. А також немає потреби в проміжному технічному обслуговуванні при використанні високоякісного низькосудного дизельного палива та виробництва двигуна для 7300 км лише 125 мото-години. Залоза, алюміній та мідь, які служать індикаторами зносу, у відходному маслі було менше критичних 30 мг/кг. Лужний число становить 5,52 мг CON/G з кислотним числом 2,66 мг CON/G. Ця конвеєрна повені.масла все ще може працювати і працювати. Зрештою, заміна зазвичай потрібна, коли число кислоти порівнюється з лужним.

Що стосується зимових шин. Континентальний Скіповки прекрасно працював над двома фабриками, і я вирішив, що вони не шукають доброго з добра. Я знайшов шини ContiiceContAct 2 не в магазині, а з друзями. Nenovo, але з чесним пробігом менше 2000 км, мінімальний знос, повний набір склеєних шипів та ціна. лише 16 тисяч за набір (чотири тисячі за шину). половина дешевшої, ніж найбільш сприятливі пропозиції щодо продажів.

Ціни на 17-дюймові колеса Re-OutPOB, і навіть з «бонусом» за перехресну лінійну, далеко не привабливість: 4800 в одній із відомих московських мереж. Тому я вирішив, що було б вигідніше мати другий набір колісних зборів. Для того, щоб здійснити сезонну зміну зміни самостійно, користь від хорошого джека, і я ще не забув, як скрутити горіхи. За п’ять сезонів (середній ресурс шин у моєму темпі) я заощаджу 48 тисяч на шині. за такі гроші ви можете придбати не лише недорогі домашні колеса, але й оригінальний імпортний!

Вивчення ринку на спеціалізованих форумах, випадково натрапив на цікаву тему. Виявляється, що досить багато наборів оригінальних коліс офіційних дилерів залишаються не виробленими. Їх на деякий час зберігають на складі, а потім “зливають”. На яких каналах і де. залишається за дужками. Але тоді всі ці колеса з’являються на приватних оголошеннях та на автомобілях. звичайно, з зовсім іншими, аж ніяк не торгових тегів дилерів.

Я сам ніколи б не повірив у ці історії, якби на ринку автомобілів Кунцевського я не тримав у руках абсолютно нове 17-дюймове колесо з Audi Q3/Q5 за шість тисяч. Комплект. 24 тис. І це була не китайська підробка, а оригінал! Більше того, він не був проданий з підлоги: вони дали мені звичайний касир.

Volkswagen Q5, чому б і ні? Tiguan з колесами Audi виглядає гармонійно

Цікаво, що не найкрасивіші оригінальні колеса для міського обладнання, яке постачає Ronal Volkswagen, оцінюють власники тигуанів вище. Люди готові платити 30 тисяч за набір, або 7500 за колесо. Як результат, я взяв більше одного набору коліс Audi, але два відразу - на зиму (ширина сім дюймів) і на літо (з восьми.дюймовим кільцем).

Вигода була не лише в грошах. Колеса Audi помітно простіші: 9,78 проти 12,18 кг на рональних колесах того ж виміру. Або насправді однакова вага з шириною обода на дюйм більша. Бонус також більш збалансований дизайн. Тож тепер мій тигуан виглядає трохи міцніше і гармонійно.

А Volkswagen зараз витрачає менше палива. Як? Майже місяць я використовую Eco Mode. Економія досягається через три компоненти. Перший. це більш млява реакція на педаль прискорювача: інерційні втрати зменшуються через згладжування піків прискорень. Друге. попереднє використання найвищих передач: нижче швидкості двигуна. менше споживання. І третє. це функція переміщення рулону, коли DSG відкриває обидва зчеплення.

Це рулон для відчуттів, які дають найбільші заощадження в дизельному автомобілі. Через велику ступінь стиснення, уповільнення при гальмуванні двигуна є чудовим -, а подальше прискорення витрачається набагато більше палива, ніж дизель споживає в режимі холостого ходу під час вільного прокатки. Шкода, адаптивний круїз.контроль не використовує його навіть у екологічному режимі. Тому я практично перестав використовувати “круїз”.

Еко.режим є адаптивним і через деякий час налаштовується на рух руху. Адаптація, до речі, тривала курси. Я швидко звик до “гуми” еко.чоловіка газу. І тигуан адаптувався до того, що я регулярно його стимулюю. Селектор у спорті повинен бути спотворений лише в найбільш напружених ситуаціях.

Хоча найбільшою проблемою в режимі ECO є необхідність його активувати після кожного перезапуску двигуна. Volkswagen, на жаль, видалив режими запам’ятовування з Тігуана з модельного року 2018 року. Більше того, секвестрація була зроблена неправильно: Eco напису залишається на дисплеї, хоча насправді всі налаштування скидаються у звичайний режим.

Вимірювання витрат на комп’ютері на дошці показали, що в нашому циклі ARDC, що імітує московську їзду, ECO.режим дає значну економію: 7,6 проти 8,3 л/100 км у звичайному режимі або 8,4%.

Але гонки вздовж швидкості дороги тренувального майданчика Дмитровського, де я моделював рух на шосе на круїз.контролі зі швидкістю 130 км/год (вздовж спідометра), що ECO дозволяє втратити лише 0,2 л/100 км. А потім лише завдяки наявності 14-кілометрового кільця спуску та підйому: в режимі Еко Тігуань “Круїз” прискорюється більше плавця. На більш.менш горизонтальному шосе, користь буде пов’язано лише з більш економічним використанням кондиціонера: 130 км/год, незалежно від режиму, використовується найвища сьома передача.

Як заправити дизель Тігуан з каністра

Volkswagen Tiguan (2010). Як злити бензин з бака

Найчастіше сітка в танку відсутня в російських автомобілях зборів. Для осушення палива слід використовувати спеціальну трубку, це найпримітивніший, найпоширеніший спосіб.

Що знадобиться:.шланг;.Ємність, в якій ми будемо зливати бензин.

Перш за все, необхідно відкрити газовий резервуар з кришкою з наповнювальною шиєю. Далі, один кінець шланга втягується в резервуар, а другий опускається в контейнер, в який бензин потрібно буде злити в майбутньому. Для того, щоб бензин протікав, необхідно створити тиск, і достатньо зробити це просто повітрям. Вам просто потрібно трохи дихати повітрям через трубку. Після цього слід опустити вільний кінець у посуд і чекати моменту, коли тече бензин.

Ви також можете використовувати спеціальний ручний насос для перекачування палива для викачування горючих рідин, таких як бензин або дизельне паливо. Ви можете придбати цей насос у автомобільному магазині. Зверніть увагу, що не всі ручні насоси, які продаються в магазині, підходять для накачування палива. Тому перед придбанням насоса переконайтеся, що він має допуску до накачування паливних рідин.

Зверніть увагу, що коли ви просочили все паливо, ні в якому разі не витягніть шланг, щоб витягнути його з бака. По.перше, ви не можете отримати шланг таким чином, по.друге, ви можете пошкодити шланг.

Справа в тому, що в паливному резервуарі є спеціальний невеликий клапан, який утримує паливо в резервуарі та запобігає обприскуванню та потраплянню палива на кришку бака. Ось чому, вставляючи шланг у танк, так важко його витягнути. Цей клапан тримає шланг. Для того, щоб витягнути шланг з паливної шиї (з резервуара), натисніть на клапан, розблокуючи шланг. Для цього клапан повинен бути трохи штовханий у внутрішній стороні паливної шиї, і утримувати його в цьому положенні, без проблем витягніть гумовий шланг з бака. Потягнувши шланг, відпустіть клапан і закрийте резервуар кришкою.

Увага! Якщо ви тримаєте клапан у баку з металевою викруткою, то обов’язково заземляйте його, перш ніж торкнутися його до клапана. Справа в тому, що якщо ви не заземлите металеву викрутку, то при контакті з автомобілем може утворюватися мікророзра, яка може легко запалити пари палива в резервуарі. Примітно, що стік повністю паливо з газового бака, пари палива в ньому буде достатньо, щоб ваш автомобіль освітлив

Якщо в резервуар встановлено сітку

Перший метод підходить лише для тих автомобілів, які не мають сітки на бензобазі. Якщо він доступний, але він доступний майже на всіх сучасних японських автомобілях, то вам потрібно зробити трохи інакше. Цей метод порівняно з першим є швидшим і безпечнішим, оскільки в першому варіанті існує велика ймовірність вдихання пари бензину, що може призвести до отруєння парами.

-набір інструментів;.полотно, яке можна покласти на землю;.рукавички;.Ємність, в якій ми будемо зливати бензин.

Для другого варіанту вам просто потрібно відкрити кришку, розташовану внизу газового бака. Це не так просто, як здається на перший погляд, тому що для цього вам доведеться потрапити в достатньо недоступне місце. до нижньої частини паливного бака, і лише після цього необхідно відкрутити кришку. Після цих маніпуляцій ви можете перейти до стоку бензину.

Абсолютно неможливо повністю звільнити паливну систему інжектора за допомогою шланга. Тому для того, щоб злити бензин з інжектора, вам потрібно йти іншим шляхом. Спочатку слід відкрити сам бензобак (шия), після чого алгоритм дій буде приблизно таким:.Знайдіть трубку, розташовану знизу двигуна, що веде паливо до пандусу;.Знявши затискач у неї, щоб відключитися від труби;.повернути ключ запалювання;.У блоці реле визначте, що відповідає за паливний насос;.Після його вилучення необхідно змінити його, для якого зручно використовувати стандартний офісний папір;.Увімкнути запалювання автомобіля;.Злийте тече паливо в попередньо підготовленому контейнері, а потім поверніть шланги та реле на своє місце. Важливий! Використовуючи цей метод звільнення паливної системи, слід ретельно стежити. Як тільки з’являється його “бульбашки”, запалювання слід негайно вимкнути, що уникне пошкодження насоса.

Який бензин для заповнення Volkswagen Tiguan 2

Враховуючи стиснення заводського двигуна, рекомендується використовувати бензин з октановим числом 95 класів AI-95 для тигуанського (2 генерації) для отримання обчисленої специфічної потужності двигуна.

Кути запалювання двигуна попереду також дозволяють їздити на найбільш прийнятному бензині AI-98, у випадках, коли двигун повинен розкрити потенціал у крутному моменті та кінських сил.

Двигун цієї моделі Volkswagen не потребує високого октанового бензину, він фізично не в змозі реалізувати весь його потенціал. Таке паливо буде спалити в ньому спокійніше і гірше, часто ігноруючи іскру свічок. У той же час помітні руйнівні та руйнівні процеси, двигун зазнає двигуна.У цьому питанні варто звернути увагу на якість вилитого палива, а не збільшити номер октанового. Доцільно використовувати спортивне паливо лише на гоночних двигунах, із збільшенням ступеня стиснення, раннього запалювання та іншими крижаними завданнями.

Навмисно або помилково затокою разом 95 та 98 бензину в танк.тигуанському танку ви отримаєте суміш із середнім октановим числом, але не тривалий час. Спочатку вони опиняться в змішаному баку, загрозі для двигуна з такого палива, теоретично. ні. Крім того, обхід дифузії внаслідок різної щільності речовин, бензин з нижчим октаном буде нижче та з більш високим наверху. Як результат, ціла речовина не спрацює. спочатку паливний насос завантажить бензин гірше, а потім краще.

Автомобіль у задній частині Тігуана (2 покоління) вважається майже новим. Середній пробіг таких моделей становить лише 40 000 км. Споживання палива на таких машинах не змінилося і відповідає заводським показникам.

Інші покоління Volkswagen Tiguan

Щоб почати економити паливо, вам потрібно зрозуміти причини його збільшення споживання. Таблиця містить практичні поради та рекомендації, отримані з відкритих джерел.

Споживання Спричинити Опис та рішення
#9660 10% Рух за вантажівкою Хороший спосіб врятувати бензин під час руху на доріжці. Рух позаду великих автомобілів на відстані 3-5 метрів, допомагає машині не відчувати стійкість до повітря, тим самим споживання бензину значно знижується. У той же час вам доведеться адаптуватися до швидкості вантажівки, важливо плавно рухатися, що також позитивно впливає на витрати.
#9660 10% Круїз контроль Використовуючи круїз.контроль, економить паливо під час руху на великих відстанях. Автомобіль буде плавно рухатися, не смикаючись на педалі газу.
#9660 10% Вимкнення другої вісь Повний.привід на колесах зазвичай витрачає більше палива. На асфальті є сенс перекладати передачу в режим 2WD. таким чином система не використовуватиме вузли, які передають тягу до другої осі, і витрачатимуть на них енергію. На позашляховику або взимку режим 4WD є більш кращим як для безпеки, так і для заощадження спалаху через відсутність тапочок.
#9660 10% Зайвий вантаж Навіщо носити щось непотрібне в багажнику. Надлишок ваги завжди призводить до збільшення споживання бензину. Очищивши бункери в машині, ви можете заощадити до 10 відсотків палива.
#9660 5% Посвітлені диски Використання легких коліс з довговічними та легкими дисками, що клініки можна досягти, заощадивши споживання палива.
#9660 5% Вузький протектор шин Ширина протектора шин впливає на споживання палива. Вже протектор, тим менше буде споживання бензину.
#9660 1% Плавний старт Плавний початок руху. Необхідно почати рухатися з місця спокійно і впевнено, уникаючи різкого розгортання, оскільки при швидкому прискорення.
#9660 1% Парковка в гаражі Потеплити машину непросто, і поки вона прогрівається, дорогоцінний бензин опік. Гараж, що нагрівається, вирішує цю проблему, особливо помітну взимку.
#9650 1% 1 см диска радіус Диски більшого радіуса збільшують споживання, наприклад: R19 замість R17. Збільшення відбувається з етапом 1 см радіуса 1% до споживання.
#9650 1% Обладнання в салоні Використання електронного обладнання в машині машини, коли воно рухається. Будь.яке обладнання для кріплення: радіо, відеореєстратор, навігатор, зарядний пристрій у запальничці для сигарет. Все це збільшує навантаження на генератор і збільшує споживання палива.
#9650 1% занурені фари Рух машини з близьким світлом фар.
#9650 5% Далеке світло фари Рух машини з далеким світлом на фарах. Не використовуйте фари фари без потреби, дотримуйтесь вимикача світла вдень.
#9650 5% Довга зупинка Експлуатація двигуна більше 5 хвилин після зупинки збільшує споживання бензину.
#9650 5% Температура антифриз Температура теплоносія нижче розрахункового збільшує споживання. Дотримуйтесь якості затопленого антифриз та його споживання.
#9650 5% Кути камері Не скоригований збір зборів під час тривалої роботи. Періодично закликайте службу та регулюйте колапс конвергенції, розтягнувши стрижні та кінчики. Монітор гумового зносу, нерівномірний знос може вказувати на погану обстановку. Побиття в кермі з великою швидкістю також може вказувати на це.
#9650 5% Зустрічний вітер Керування у вітряній погоді, коли рух відбувається проти зустрічного вітру.
#9650 5% Низький тиск у шинах Рух машини при зниженому тиску в шинах. (на кожні 0,5 кг/см2.). Дотримуйтесь рекомендованого тиску в шинах на передній та задній шині вашого автомобіля. Накачайте колеса вчасно.
#9650 5% Не сезонні шини Їздити з шинами не за сезон. Якщо машина буде просочена взимку в травні-червні, то його обжерливість буде в багато разів вище, ніж якщо водій знову вкладає його в літні шини в часі.
#9650 10% 100 кг вантажу Кожні 100 кг вантажу, розміщені в тілі або причепі машини, збільшує споживання на 10%. Не транспортуйте зайвий вантаж без потреби.
#9650 10% Використання автоматичної коробки передач Тигуанські моделі (2 покоління) з автоматичною коробкою передач потребують більше палива, ніж за допомогою ручної коробки передач. Окрім роботи самої коробки, споживання збільшується та пов’язані з ним несправності. Наприклад, з частими рухами в низькій передачі, коли коробка є баггі і не переходить на збільшення передач, де це можливо.
#9650 10% Використання кондиціонера Споживання значно збільшується при використанні кондиціонера в салоні під час руху автомобіля.
#9650 10% Поганий рулон Скручені підшипники колісних маточиків. Під час заміни підшипників маточини головне. не тягнути після встановлення їх на маточини. Краще замінити в хорошій службі, де я знаю про те, яке зміцнення необхідно затягувати кріплення.
#9650 10% Проблеми зчеплення Зношена адгезія або погано робочий механізм зчеплення в машині. Перевірте службу, відрегулюйте або замініть зчеплення.
#9650 10% Поганий повітряний фільтр Несвоєчасна заміна повітряного фільтра або невідповідний фільтр збільшує споживання бензину.
#9650 15% Холодний водіння двигуна Початок руху на машині з непосильним двигуном. Завжди розігрівайте двигун, навіть у теплий літній сезон.
#9650 25% Причіп Водіння причепа.
#9650 30% Багажник на даху з вантажу Коли багажник, розміщений на даху автомобіля, завантажується якомога більше. Потрібно завантажити такий багажник до мінімуму, якщо можливо, буде більш економічно перенести частину речей на задній багажник.

Технічні характеристики Volkswagen Tiguan 2021

заправити, дизель, тігуан, каністра

Тегуанські дизельні специфікації повністю відповідають потребам та вимогам сучасного автомобільного ринку. За словами виробників, шасі позашляховика пристосоване до комфортної їзди на плоскому покритті, але у випадку подорожей за містом, де виявляються праймери та різні порушення, модель поводиться досить добре. На повній дорозі постачання дорожнього дозволу здасться невеликим.

Ще до початку початку продажів виробники розслабилися всі специфікації двигунів, з якими буде вироблений автомобіль.

Загалом, доступні кілька варіантів бензинових одиниць з різним ступенем сили, а також дизельними двигунами:

  • один.4-літровий бензин TSI двигун потужністю 150 кінських сил з 6-ступінчастою ручною коробкою передач. Двигун оснащений системою прямого живлення палива, має обертальний потенціал 250 нм і доступний на передньому колесному приводі. Прискорення від 0 до 100 км/год займає 9,2 секунди, а споживання палива. 7 літрів на 100 км у місті, 5,1 літра на 100 км на шосе та 5,8 літрів у змішаному циклі. Максимальна швидкість. 202 км/год. За додаткову плату ви можете вибрати робототехнічну коробку передач з однаковими динамічними характеристиками, але збільшення споживання палива.
  • 2-літровий бензиновий двигун на 180 кінських сил з 7-діапазонною робототехнічною пропускною точкою та крутний момент 320 нм. Цей двигун встановлений на всіх версіях приводу на колесах і забезпечує максимальну швидкість машини до 208 км/год. Прискорення від 0 до 100 км/год відбувається за 7,7 секунди. Споживання палива в змішаному циклі становить 7,4 л/100 км, у місті. 9,1 л/100 км, а на шосе. 6,4 літри на “Сто”. Примусовий варіант із джерелом живлення 220 літрів.З. і крутний момент 350 нм прискорюється до 220 км/год. Для досягнення перших 100 км/год потрібно не більше 6,5 секунд. У місті автомобіль споживає 9,7 л/100 км, на шосе. 6,8 л/100 км, а в змішаному циклі. 7,8 літрів бензинового палива.
  • Tiguan Diesel представлений дволітровим TDI з макетом 150 або 190 кінських сил. Двигуни оснащені 7-діапазонним “роботом”, системою прямого постачання горючої загальної рейки. “Наймолодша” версія набирає прискорення від 0 до 100 км/год за 9,3 секунди і вимушено. за 7,9 секунди. Споживання палива в двигуні 150 кінських сил становить 6,8 літрів на 100 км у місті, 5,1 літра/100 км на шосе та 5,7 літрів на 100 км змішаного циклу. Двигун 190 кінських сил вимагає 6,5 літрів палива на 100 км міського циклу, 5,2 л/100 км на шосе та 5,7 літрів у змішаних умовах експлуатації.