Заміна маслос’емних ковпачків Kia Spectra

Заміна маслос’емних ковпачків Kia Spectra

Kia Spectra. Підвищений шум газорозподільного механізму двигуна

Знижений тиск масла в системі змащення несправною
Попадання повітря в гидрокомпенсатори зазорів в механізмі приводу клапанів внаслідок занадто низького (захоплення повітря насосом) або занадто високого (спінювання масла) рівня масла в двигуні Збезповітріть гидрокомпенсаторов
Забруднення порожнин гидрокомпенсаторов зазорів в механізмі приводу клапанів внаслідок застосування низькоякісного масла або пошкодження масляного фільтра Промийте гидрокомпенсатори, замініть масло і фільтр
Знос робочих поверхонь гидрокомпенсаторов зазорів в механізмі приводу каналів, викликаний застосуванням низькоякісного масла або несвоєчасної його заміною замініть гидрокомпенсатори
Поломка клапанної пружини замініть пружину
Надмірний зазор між стержнем клапана і направляючою втулкою, викликаний їх зносом Замініть направляючу втулку на втулку наступного ремонтного розміру
Знос кулачків розподільного вала Замініть розподільний вал

Стуки в газорозподільному механізмі з’являються унаслідок збільшених зазорів в клапанному механізм, зносі підшипників або кулачків розподільного вала, важелів, а також з-за поломки пружин клапанів.
Для усунення стукотів необхідно відрегулювати тепловий зазор, а зношені деталі і вузли слід замінити.

Підвищений шум ланцюга приводу розподільного валу з’являється внаслідок зносу шарнірних з’єднань ланок ланцюга і її подовження.
Слід відрегулювати натяг ланцюга, а при надмірному її зносі. замінити на нову.

Досить неприємне явище. це стукіт клапана, цокати клапана можуть як в моторах з гідрокомпенсаторами, так і в ДВС з механічним приводом клапанів. Якщо гідрокомпенсатор перестав тримати тиск масла, можна спробувати його зняти і промити, але допомагає промивка не завжди, і в багатьох випадках легше і простіше замінити гідравлічні штовхачі, ніж мучитися з їх ремонтом.
При який з’явився стукіт клапанів в двигуні з механічним клапанним приводом в першу чергу необхідно відрегулювати клапана. регулювання може здійснюватися різними способами, в залежності від особливостей конструкції механізму.

Клапанний стукіт виникати може не тільки через неврегульованою зазорів в клапанах, є й інші причини:
зношений кулачок распредвала;
присутній зазор між штовхачем і його посадковим місцем;
є знос торця клапана (одного або декількох);
зношені регулювальні шайби.

Також в газорозподільному механізмі може шуміти:

На холодну, якщо масло не відповідає нормам, навіть новий «натяжітель» не зможе ефективно закачати його в себе. Буває це ще при дуже сильних холодах, коли мастило стає густою. Тоді ланцюг буде гриміти якийсь час і далі заспокоїться. НА «гарячу» справу вже в зносі, вся справа в тому, що він вже не може тримати тиск, або ланцюгової привід витягнувся на критичну величину.

Ланцюг. Власне тут говорити нема про що, з часом вона досить сильно витягується. Справа ще в тому, що зараз майже всі виробники використовують так звані «пластинчасті варіанти», а раніше були «роликові». Так ось «пластинчасті» на деяких турбированних силових агрегатах не ходять і по 60-70 000 км, а на звичайних «атмосферник» їх змінюють вже при 120-150000 км. Але навіть якщо у вас є міцний роликовий тип, від часу він може витягнутися на 1.1,5 сантиметра що вже критично! Може перестрибнути через зуб або два (на шестерні або зірочки), зіб’ється запалювання, а також знову є ймовірність того що можуть погнутися клапана.

У будь-якому випадку якщо відчуваєте, що з’явилися не нормальні звуки з під капота, потрібно терміново їхати і дивитися систему ГРМ.

Як визначити, що стукає ланцюговий привід

Власне це легко звук досить сильний, металевий і цокаються. Багато хто називає цей звук схожим на роботу дизельного мотора, тобто свого роду буде присутній. «дізеленіе». Звичайно все буде у мене в відео версії внизу

-Гримить на «холодну»
-Стукає на «гарячу»
-Звук при навантаженні. Наприклад, газує. немає, а при скиданні газу є
-Постійний металевий шум

Отже, почав міняти маслос’емниє ковпачки. Робота велика, так що буду писати окремі звіти по кожному етапу. Закупівлю описував в попередній частині: закупівля

Роботу я роблю в самих мінімалістичний умовах. у дворі, без ями, без підйомника, машину не домкрачу. Шків коленвала не знімаю. Так що думаю користь від звіту буде. Постараюся писати у всіх подробицях.

Насамперед викрутив свічки для того щоб простіше було обертати коленвал. Машина на нейтралці. Зняв клапанну кришку. Після цього колінвал можна провернути за межі на распредвалах ключем на 25 (там криві розміри, десь 24 підходить, але краще 25). Виставив ГРМ по мітках. Після чого закріпив ремінь на шківах хомутами і рясно завдав свої додаткові мітки всюди де тільки можна:

Навіщо стільки міток? Оскільки шків коленвала я не знімаю, то виставити ГРМ назад так, як це зазвичай робиться, я не зможу. Так що треба буде натягнути шківи відразу з ременем назад да так щоб все встало як раніше. Так що мітки знадобляться.

Отже, мітки виставлені, тепер пора скидати шківи распредвалов. І тут перша невелика складність. Притягнуті вони дуже сильно (і як потім виявилося, у мене ще і посаджені на фіксатор різьби). Так що тримаючи правою рукою ключ, а лівої комірець, болти зірвати не вдалося. А робити наголос ключ в ліжко розподілвалів не можна. можна поламати її. Так що я упер ключ точно в болт на ліжку і довгим комірчиком зірвав болти розподілвалів. Постіль ціла, нічого не зламалося:

Далі в якомусь звіті я читав що шпонки на распредвалах легко втратити. У моєму випадку це виявилося не так. шпонки сидять намертво. Ось видно залишки фіксатора різьби:

Далі несподівана складність. Зняти задню кришку ГРМ не вийшло через одного болта. Вона кріпиться за допомогою 4 гвинтів на 10 і одним на 14. Так ось, голівкою під квадрат 1/2 до нього не підлізти. головка з воротком впирається в опору двигуна. Пробував через кардан. теж ніяк. А ріжковим ключем не виходить. облизує межі. Ось він цей болт:

І до речі поки пишу цей звіт згадав що у мене начебто були накидні ключі, треба подивитися чи є потрібний розмір і вийде ними відкрутити. Якщо немає. то поїду шукати головку на 14 під квадрат 1/4, вона повинна бути трохи менше розміром ніж під квадрат 1/2.

Проте, ця кришка не заважає подальшому демонтажу. Так що далі я відкрутив болти, що кріплять ліжко розподілвалів, їх 27 штук. Для того щоб підняти ліжко спочатку пробував підколупнути її ножем, але це дохлий номер. Зате вона легко піднялася за допомогою балонного ключа. На ГБЦ є місце куди його опереть а на ліжку є виступ, за який підчепити. Ось так його розташував і ліжко легко відірвав:

Далі я перевірив всі гидрокомпенсатори, прожімая їх. Жоден з них не протискуєте, що означає справну роботу. Тому я вирішив їх не розбирати і не мити, бо надто вже це клопітно. А так як кожен з них правильно “налаштований” на свій конкретний клапан, то я їх підписав щоб при складанні встановити кожен на своє місце. Тоді зазори в клапанах відразу будуть правильні:

Далі я рассухаріл один клапан, природно забувши попередньо підняти відповідний поршень нагору! Але пощастило і клапан не впав в циліндр. Напевно тримався на маслос’емниє ковпачки. Поршень я акуратно підняв, обертаючи коленвал за болт на шківі насоса гідропідсилювача ріжковим ключем (на 17 або на 19 не пам’ятаю). При знятих распредвалах і викручених свічках він дуже легко обертається. Можна навіть від руки обертати за ремінь гідропідсилювача. Але ключем легше і простіше і позиціонувати.

Власне, через що і був трохи розпатрали двигун, так це це заміна маслос’емних ковпачків або як по-науковому. сальник клапана &

Всі інші роботи. промивка пастелі розподілвалів і картера були лише доповненням, хоча і допомогли зробити певні висновки & Досвід, як то кажуть. безцінний! &

Після того, як витягнуті гидрокомпенсатори. www.drive2.ru/l/7752225/, необхідно рассухаріть клапана, вийняти чашку з пружиною і, власне, провести заміну МСК.

Але скоро казка мовиться, та не скоро діло робиться & Рассухарівать і засухарівать клапана. це справа досить тонка, а тому терпіння потрібно вагон і маленький візок.

Сам процес руссухарівая / засухаріванія не знімав, і хто проводив подібну процедуру скажуть, що це просто неможливо зробити, тому як задіяні обидві руки та ще й пози для того, щоб розглянути і підлізти такі, що камасутра відпочиває. Я навіть майже з ногами заліз на двиг. спину звело коли діставав до 4-го циліндра 🙂 Та й до того ж я все роботи проводжу один і знімати процес було нікому Але все по порядку &

Продовжуємо відмивати двиг & Ось від такого стану

Дивлячись з яких циліндрів почнеться робота, ті і виставляємо в верхню мертву точку.
Для чого? А для того, щоб рассухаренний клапан не впав в циліндр, і не довелося знімати ГБЦ цілком & Я починав з першого. Значить порядок буде такий: 1. 4 і 2.3. Чому так? Тому що ВМТ для 1 і 4 співпадають, і для 2 і 3. Як виставити ВМТ 1-го циліндра? На зубчастому шківа є виїмка. її треба поєднати з міткою на блоці. Але тут ясно, а як бути з 2-м і 3-м? Просто повернути коленвал на 180 гр., Щоб мітка виявилася на протилежному боці

Потім необхідно рассухаріть клапан, вийняти пружинку з чашкою.

маслос, емних, ковпачків, spectra

Спеціальними щипцями витягнути МСК і поставити новий.

При установці робоча область нового МСК зсередини обмазується моторним маслом. приблизно однієї краплі досить.
Я ще додатково завдавав масло на стрижень клапана. Все це зручно робити шприцом. Потім тими ж щипцями надягаємо ковпачок на клапан і рухаємо його до направляючої клапана. Все робимо дуууже акуратно, МСК дуже тендітні. порвати сальнічек робочої області простіше простого!

При напресування треба бути ооооочень акуратним! І краще використовувати для напрессовки звичайну довгу головку на 10. Я спочатку напресовують обоймою з комплекту, але при роботі з нею зовсім не відчувається момент, коли МСК сіл на місце, а від того його можна пошкодити (результат на фото нижче)!

А відчуття приблизно такі: дзвінкий звук (ковпачок починає заходити на направляючу клапана). глухий звук (ковпачок починає сідати). рух вниз є, хід приблизно 4-5 мм. дзвінкий звук (ковпачок сіл). пара контрольних ударів. Розмахувати молотком не треба! Удари дуууже легкі!

Далі проробляємо для решти клапанів 1-го циліндра і всіх клапанів 4-го. Прокручуємо колінвал на 180 гр. і міняємо ковпачки на 2 і 3 циліндрах.

Ставимо назад відмиті у другій частині (www.drive2.ru/l/7752225/) гидрокомпенсатори і розподільні вали.

Попередньо рясно змащуємо сам гідрік і посадочне місце моторним малому.

Повертаємо на місце розподілвали. Головне їх не переплутати, але зробити цього не вийде. вони різні на впускному є маятник для датчика положення розподілвалів &

маслос, емних, ковпачків, spectra

Попередньо необхідно виставити поршні всіх циліндрів в середнє положення, для цього повертаємо вал виїмкою на 90 гр. від мітки. Зробити це необхідно, щоб при закручуванні пастелі розподілвали змогли натиснути на клапани, а ті не вперлися в дно поршня. Або, хто добре знайомий з роботою і циклами 4-тактного ДВС, може сам підібрати положення распредвалов. Я робив і так і так: вирівняв поршні, а й підбирав положення розподілвалів від ВМТ 1-го циліндра &

Також необхідно посадочні місця розподілвалів рясно змастити маслом.
Фото на жаль немає Захопився процесом.

Займаємося пастеллю розподілвалів. Або як вона по-науковому називається. корпус підшипників розподільних валів &

Вона вже відмита в першій частині. www.drive2.ru/l/7752225/, тому треба тільки замінити ущільнювальні кільця свічкових колодязів

знежирити привалочних поверхні і нанести герметик.

Герметик спеціальний анаеробний. не можна користуватися звичайним силіконовим!
Боятися, що заб’ються канали не варто. за заявою виробника надлишки повинні змиватися маслом. Але і так жирно наносити, як завдав його я, теж не варто &

Репредвали будуть трохи чинити опір під тиском гідровиків і пружин клапанів, але все добре закручується.

Закручуємо всі болти поступово “хрест-навхрест”, починаючи від середини. Сильно затягувати не треба! Ключем крутимо тільки до моменту початку видавлювання герметика! Потім динамометричним ключем простягаємо всі болти також “хрест-навхрест” зусиллям 11-14 Нм

запресовуються нові сальники распредвалов і прикручуємо зубчасті шківи (шестерні).

Робочу область сальника перед установкою треба змастити моторним маслом.

Запресовуються через старий сальник. оправлення підходящої не було.

Не забуваємо поставити назад задню кришку ременя ГРМ.

Тягнути болтики не треба, вони дуже крихкі. я один зірвав. послизнувся і натиснув всією масою на ключ & Але не ходова частина
Потім навішуємо шківи, ​​не забуваючи, куди і які мітки повинні дивитися. А як повинні? Дивимося на фото &

При затягуванні шківів тягнути болт до розв’язання пупка теж не треба! Досить затягнути його моментом 80-100 Нм, а такий момент легко створюється динамометричним ключем.

Ну ось і все, далі будемо ставити новий ремінь ГРМ &

Що знадобилося:
1. Ковпачок маслос’емного Hyundai / Kia (арт. 0K30E 10 155). 16 шт (по 77,73 р. За штуку). 1 243,68 р.
2. Сальник распредвала Hyundai / Kia (арт. 0K30E 10 602). 2 шт (по 312,94 р. За штуку). 625,88 р.
3. Герметик. Ущільнювач для жорстких фланців “574”, 50мл Loctite (арт. 1326790). 1 754,03 р.
4. Прокладка клапанної кришки Hyundai / Kia (арт. 22441-2X001). 1 шт 641,07 р.
5. Кільце стопорне клапана (сухар) Hyundai / Kia (арт. 0K30E 12 114). 30 шт. (По 38,20 р. За штуку). 1 146,00 р. Брав на всякий пожежний, але не одного рідного не втратила, тому нові не знадобилися &

інструмент:
1. Рассухариватель для двигунів ВАЗ 21124 (16 кл.). 200 р.
2. Набір для зняття / установки МСК. 1200 р.
3. Пінцет.
4. Динамометрический ключ стрілочний. 690 р., Але в загальну вартість включати не буду, я багато чого їм покрутив, крім болтів пастелі розподілвалів & До речі, для затягування болтів із зусиллям до 20Н їм крутити дуууже незручно. дуже велика похибка вимірювань, тому по більшою мірою крутив по відчуттях &

Заміна маслос’емних ковпачків Kia Spectra

Kia Spectra. Підвищений шум газорозподільного механізму двигуна

Знижений тиск масла в системі змащення несправною
Попадання повітря в гидрокомпенсатори зазорів в механізмі приводу клапанів внаслідок занадто низького (захоплення повітря насосом) або занадто високого (спінювання масла) рівня масла в двигуні Збезповітріть гидрокомпенсаторов
Забруднення порожнин гидрокомпенсаторов зазорів в механізмі приводу клапанів внаслідок застосування низькоякісного масла або пошкодження масляного фільтра Промийте гидрокомпенсатори, замініть масло і фільтр
Знос робочих поверхонь гидрокомпенсаторов зазорів в механізмі приводу каналів, викликаний застосуванням низькоякісного масла або несвоєчасної його заміною замініть гидрокомпенсатори
Поломка клапанної пружини замініть пружину
Надмірний зазор між стержнем клапана і направляючою втулкою, викликаний їх зносом Замініть направляючу втулку на втулку наступного ремонтного розміру
Знос кулачків розподільного вала Замініть розподільний вал

Стуки в газорозподільному механізмі з’являються унаслідок збільшених зазорів в клапанному механізм, зносі підшипників або кулачків розподільного вала, важелів, а також з-за поломки пружин клапанів. Для усунення стукотів необхідно відрегулювати тепловий зазор, а зношені деталі і вузли слід замінити.

Підвищений шум ланцюга приводу розподільного валу з’являється внаслідок зносу шарнірних з’єднань ланок ланцюга і її подовження. Слід відрегулювати натяг ланцюга, а при надмірному її зносі. замінити на нову.

Досить неприємне явище. це стукіт клапана, цокати клапана можуть як в моторах з гідрокомпенсаторами, так і в ДВС з механічним приводом клапанів. Якщо гідрокомпенсатор перестав тримати тиск масла, можна спробувати його зняти і промити, але допомагає промивка не завжди, і в багатьох випадках легше і простіше замінити гідравлічні штовхачі, ніж мучитися з їх ремонтом. При який з’явився стукіт клапанів в двигуні з механічним клапанним приводом в першу чергу необхідно відрегулювати клапана. регулювання може здійснюватися різними способами, в залежності від особливостей конструкції механізму.

Клапанний стукіт виникати може не тільки через неврегульованою зазорів в клапанах, є й інші причини: зношений кулачок распредвала; присутній зазор між штовхачем і його посадковим місцем; є знос торця клапана (одного або декількох); зношені регулювальні шайби.

Також в газорозподільному механізмі може шуміти:

На холодну, якщо масло не відповідає нормам, навіть новий «натяжітель» не зможе ефективно закачати його в себе. Буває це ще при дуже сильних холодах, коли мастило стає густою. Тоді ланцюг буде гриміти якийсь час і далі заспокоїться. НА «гарячу» справу вже в зносі, вся справа в тому, що він вже не може тримати тиск, або ланцюгової привід витягнувся на критичну величину.

Ланцюг. Власне тут говорити нема про що, з часом вона досить сильно витягується. Справа ще в тому, що зараз майже всі виробники використовують так звані «пластинчасті варіанти», а раніше були «роликові». Так ось «пластинчасті» на деяких турбированних силових агрегатах не ходять і по 60-70 000 км, а на звичайних «атмосферник» їх змінюють вже при 120-150000 км. Але навіть якщо у вас є міцний роликовий тип, від часу він може витягнутися на 1.1,5 сантиметра що вже критично! Може перестрибнути через зуб або два (на шестерні або зірочки), зіб’ється запалювання, а також знову є ймовірність того що можуть погнутися клапана.

У будь-якому випадку якщо відчуваєте, що з’явилися не нормальні звуки з під капота, потрібно терміново їхати і дивитися систему ГРМ.

Як визначити, що стукає ланцюговий привід

Власне це легко звук досить сильний, металевий і цокаються. Багато хто називає цей звук схожим на роботу дизельного мотора, тобто свого роду буде присутній. «дізеленіе». Звичайно все буде у мене в відео версії внизу

-Гримить на «холодну».Стучіт на «гарячу».Звук при навантаженні. Наприклад, газує. немає, а при скиданні газу есть.Постоянний металевий шум

Отже, почав міняти маслос’емниє ковпачки. Робота велика, так що буду писати окремі звіти по кожному етапу. Закупівлю описував в попередній частині: закупівля

Роботу я роблю в самих мінімалістичний умовах. у дворі, без ями, без підйомника, машину не домкрачу. Шків коленвала не знімаю. Так що думаю користь від звіту буде. Постараюся писати у всіх подробицях.

Насамперед викрутив свічки для того щоб простіше було обертати коленвал. Машина на нейтралці. Зняв клапанну кришку. Після цього колінвал можна провернути за межі на распредвалах ключем на 25 (там криві розміри, десь 24 підходить, але краще 25). Виставив ГРМ по мітках. Після чого закріпив ремінь на шківах хомутами і рясно завдав свої додаткові мітки всюди де тільки можна:

Навіщо стільки міток? Оскільки шків коленвала я не знімаю, то виставити ГРМ назад так, як це зазвичай робиться, я не зможу. Так що треба буде натягнути шківи відразу з ременем назад да так щоб все встало як раніше. Так що мітки знадобляться.

Отже, мітки виставлені, тепер пора скидати шківи распредвалов. І тут перша невелика складність. Притягнуті вони дуже сильно (і як потім виявилося, у мене ще і посаджені на фіксатор різьби). Так що тримаючи правою рукою ключ, а лівої комірець, болти зірвати не вдалося. А робити наголос ключ в ліжко розподілвалів не можна. можна поламати її. Так що я упер ключ точно в болт на ліжку і довгим комірчиком зірвав болти розподілвалів. Постіль ціла, нічого не зламалося:

Далі в якомусь звіті я читав що шпонки на распредвалах легко втратити. У моєму випадку це виявилося не так. шпонки сидять намертво. Ось видно залишки фіксатора різьби:

Далі несподівана складність. Зняти задню кришку ГРМ не вийшло через одного болта. Вона кріпиться за допомогою 4 гвинтів на 10 і одним на 14. Так ось, голівкою під квадрат 1/2 до нього не підлізти. головка з воротком впирається в опору двигуна. Пробував через кардан. теж ніяк. А ріжковим ключем не виходить. облизує межі. Ось він цей болт:

І до речі поки пишу цей звіт згадав що у мене начебто були накидні ключі, треба подивитися чи є потрібний розмір і вийде ними відкрутити. Якщо немає. то поїду шукати головку на 14 під квадрат 1/4, вона повинна бути трохи менше розміром ніж під квадрат 1/2.

Проте, ця кришка не заважає подальшому демонтажу. Так що далі я відкрутив болти, що кріплять ліжко розподілвалів, їх 27 штук. Для того щоб підняти ліжко спочатку пробував підколупнути її ножем, але це дохлий номер. Зате вона легко піднялася за допомогою балонного ключа. На ГБЦ є місце куди його опереть а на ліжку є виступ, за який підчепити. Ось так його розташував і ліжко легко відірвав:

Далі я перевірив всі гидрокомпенсатори, прожімая їх. Жоден з них не протискуєте, що означає справну роботу. Тому я вирішив їх не розбирати і не мити, бо надто вже це клопітно. А так як кожен з них правильно “налаштований” на свій конкретний клапан, то я їх підписав щоб при складанні встановити кожен на своє місце. Тоді зазори в клапанах відразу будуть правильні:

Далі я рассухаріл один клапан, природно забувши попередньо підняти відповідний поршень нагору! Але пощастило і клапан не впав в циліндр. Напевно тримався на маслос’емниє ковпачки. Поршень я акуратно підняв, обертаючи коленвал за болт на шківі насоса гідропідсилювача ріжковим ключем (на 17 або на 19 не пам’ятаю). При знятих распредвалах і викручених свічках він дуже легко обертається. Можна навіть від руки обертати за ремінь гідропідсилювача. Але ключем легше і простіше і позиціонувати.

Власне, через що і був трохи розпатрали двигун, так це це заміна маслос’емних ковпачків або як по-науковому. сальник клапана

Всі інші роботи. промивка пастелі розподілвалів і картера були лише доповненням, хоча і допомогли зробити певні висновки Досвід, як то кажуть. безцінний!

Після того, як витягнуті гидрокомпенсатори. www.drive2.ru/l/7752225/, необхідно рассухаріть клапана, вийняти чашку з пружиною і, власне, провести заміну МСК.

Але скоро казка мовиться, та не скоро діло робиться Рассухарівать і засухарівать клапана. це справа досить тонка, а тому терпіння потрібно вагон і маленький візок.

Чистка гидрокомпенсаторов и замена маслосъёмных колпачков KIA Spectra 1,6 Часть 2

Сам процес руссухарівая / засухаріванія не знімав, і хто проводив подібну процедуру скажуть, що це просто неможливо зробити, тому як задіяні обидві руки та ще й пози для того, щоб розглянути і підлізти такі, що камасутра відпочиває. Я навіть майже з ногами заліз на двиг. спину звело коли діставав до 4-го циліндра 🙂 Та й до того ж я все роботи проводжу один і знімати процес було нікому Але все по порядку

Продовжуємо відмивати двиг Ось від такого стану

Дивлячись з яких циліндрів почнеться робота, ті і виставляємо в верхню мертву точку.Для чого? А для того, щоб рассухаренний клапан не впав в циліндр, і не довелося знімати ГБЦ цілком Я починав з першого. Значить порядок буде такий: 1. 4 і 2.3. Чому так? Тому що ВМТ для 1 і 4 співпадають, і для 2 і 3. Як виставити ВМТ 1-го циліндра? На зубчастому шківа є виїмка. її треба поєднати з міткою на блоці. Але тут ясно, а як бути з 2-м і 3-м? Просто повернути коленвал на 180 гр., Щоб мітка виявилася на протилежному боці

Потім необхідно рассухаріть клапан, вийняти пружинку з чашкою.

Спеціальними щипцями витягнути МСК і поставити новий.

При установці робоча область нового МСК зсередини обмазується моторним маслом. приблизно однієї краплі достаточно.Я ще додатково завдавав масло на стрижень клапана. Все це зручно робити шприцом. Потім тими ж щипцями надягаємо ковпачок на клапан і рухаємо його до направляючої клапана. Все робимо дуууже акуратно, МСК дуже тендітні. порвати сальнічек робочої області простіше простого!

При напресування треба бути ооооочень акуратним! І краще використовувати для напрессовки звичайну довгу головку на 10. Я спочатку напресовують обоймою з комплекту, але при роботі з нею зовсім не відчувається момент, коли МСК сіл на місце, а від того його можна пошкодити (результат на фото нижче)!

А відчуття приблизно такі: дзвінкий звук (ковпачок починає заходити на направляючу клапана). глухий звук (ковпачок починає сідати). рух вниз є, хід приблизно 4-5 мм. дзвінкий звук (ковпачок сіл). пара контрольних ударів. Розмахувати молотком не треба! Удари дуууже легкі!

Далі проробляємо для решти клапанів 1-го циліндра і всіх клапанів 4-го. Прокручуємо колінвал на 180 гр. і міняємо ковпачки на 2 і 3 циліндрах.

Ставимо назад відмиті у другій частині (www.drive2.ru/l/7752225/) гидрокомпенсатори і розподільні вали.

Попередньо рясно змащуємо сам гідрік і посадочне місце моторним малому.

Повертаємо на місце розподілвали. Головне їх не переплутати, але зробити цього не вийде. вони різні на впускному є маятник для датчика положення розподілвалів

Попередньо необхідно виставити поршні всіх циліндрів в середнє положення, для цього повертаємо вал виїмкою на 90 гр. від мітки. Зробити це необхідно, щоб при закручуванні пастелі розподілвали змогли натиснути на клапани, а ті не вперлися в дно поршня. Або, хто добре знайомий з роботою і циклами 4-тактного ДВС, може сам підібрати положення распредвалов. Я робив і так і так: вирівняв поршні, а й підбирав положення розподілвалів від ВМТ 1-го циліндра

Також необхідно посадочні місця розподілвалів рясно змастити маслом.Фото на жаль немає Захопився процесом.

Займаємося пастеллю розподілвалів. Або як вона по-науковому називається. корпус підшипників розподільних валів

Вона вже відмита в першій частині. www.drive2.ru/l/7752225/, тому треба тільки замінити ущільнювальні кільця свічкових колодязів

знежирити привалочних поверхні і нанести герметик.

Герметик спеціальний анаеробний. не можна користуватися звичайним силіконовим! Боятися, що заб’ються канали не варто. за заявою виробника надлишки повинні змиватися маслом. Але і так жирно наносити, як завдав його я, теж не варто

Репредвали будуть трохи чинити опір під тиском гідровиків і пружин клапанів, але все добре закручується.

Закручуємо всі болти поступово “хрест-навхрест”, починаючи від середини. Сильно затягувати не треба! Ключем крутимо тільки до моменту початку видавлювання герметика! Потім динамометричним ключем простягаємо всі болти також “хрест-навхрест” зусиллям 11-14 Нм

запресовуються нові сальники распредвалов і прикручуємо зубчасті шківи (шестерні).

Робочу область сальника перед установкою треба змастити моторним маслом.

Запресовуються через старий сальник. оправлення підходящої не було.

Не забуваємо поставити назад задню кришку ременя ГРМ.

Тягнути болтики не треба, вони дуже крихкі. я один зірвав. послизнувся і натиснув всією масою на ключ Але не ходова частина Потім навішуємо шківи, ​​не забуваючи, куди і які мітки повинні дивитися. А як повинні? Дивимося на фото

При затягуванні шківів тягнути болт до розв’язання пупка теж не треба! Досить затягнути його моментом 80-100 Нм, а такий момент легко створюється динамометричним ключем.

Ну ось і все, далі будемо ставити новий ремінь ГРМ

Що знадобилося: 1. Ковпачок маслос’емного Hyundai / Kia (арт. 0K30E 10 155). 16 шт (по 77,73 р. За штуку). 1 243,68 р.2. Сальник распредвала Hyundai / Kia (арт. 0K30E 10 602). 2 шт (по 312,94 р. За штуку). 625,88 р.3. Герметик. Ущільнювач для жорстких фланців “574”, 50мл Loctite (арт. 1326790). 1 754,03 р.4. Прокладка клапанної кришки Hyundai / Kia (арт. 22441-2X001). 1 шт 641,07 р.5. Кільце стопорне клапана (сухар) Hyundai / Kia (арт. 0K30E 12 114). 30 шт. (По 38,20 р. За штуку). 1 146,00 р. Брав на всякий пожежний, але не одного рідного не втратила, тому нові не знадобилися

Інструмент: 1. Рассухариватель для двигунів ВАЗ 21124 (16 кл.). 200 р.2. Набір для зняття / установки МСК. 1200 р.3. Пінцет.4. Динамометрический ключ стрілочний. 690 р., Але в загальну вартість включати не буду, я багато чого їм покрутив, крім болтів пастелі розподілвалів До речі, для затягування болтів із зусиллям до 20Н їм крутити дуууже незручно. дуже велика похибка вимірювань, тому по більшою мірою крутив по відчуттях

Велике ТО. Маслозйомні ковпачки.

Власне, через що і був трохи розпатрали двигун, так це це заміна маслос’емних ковпачків або як по-науковому. сальник клапана 🙂

Всі інші роботи. промивка пастелі розподілвалів і картера були лише доповненням, хоча і допомогли зробити певні висновки 🙂 Досвід, як то кажуть. безцінний! 🙂

Після того, як витягнуті гидрокомпенсатори. www.drive2.ru/l/7752225/, необхідно рассухаріть клапана, вийняти чашку з пружиною і, власне, провести заміну МСК.

Але скоро казка мовиться, та не скоро діло робиться 🙂 Рассухарівать і засухарівать клапана. це справа досить тонка, а тому терпіння потрібно вагон і маленький візок.

Сам процес руссухарівая / засухаріванія не знімав, і хто проводив подібну процедуру скажуть, що це просто неможливо зробити, тому як задіяні обидві руки та ще й пози для того, щоб розглянути і підлізти такі, що камасутра відпочиває. Я навіть майже з ногами заліз на двиг. спину звело коли діставав до 4-го циліндра 🙂 Та й до того ж я все роботи проводжу один і знімати процес було нікому Але все по порядку 🙂

Продовжуємо відмивати двиг 🙂 Ось від такого стану

Дивлячись з яких циліндрів почнеться робота, ті і виставляємо в верхню мертву точку.Для чого? А для того, щоб рассухаренний клапан не впав в циліндр, і не довелося знімати ГБЦ цілком 🙂 Я починав з першого. Значить порядок буде такий: 1. 4 і 2.3. Чому так? Тому що ВМТ для 1 і 4 співпадають, і для 2 і 3. Як виставити ВМТ 1-го циліндра? На зубчастому шківа є виїмка. її треба поєднати з міткою на блоці. Але тут ясно, а як бути з 2-м і 3-м? Просто повернути коленвал на 180 гр., Щоб мітка виявилася на протилежному боці

Потім необхідно рассухаріть клапан, вийняти пружинку з чашкою.

Спеціальними щипцями витягнути МСК і поставити новий.

При установці робоча область нового МСК зсередини обмазується моторним маслом. приблизно однієї краплі достаточно.Я ще додатково завдавав масло на стрижень клапана. Все це зручно робити шприцом. Потім тими ж щипцями надягаємо ковпачок на клапан і рухаємо його до направляючої клапана. Все робимо дуууже акуратно, МСК дуже тендітні. порвати сальнічек робочої області простіше простого!

При напресування треба бути ооооочень акуратним! І краще використовувати для напрессовки звичайну довгу головку на 10. Я спочатку напресовують обоймою з комплекту, але при роботі з нею зовсім не відчувається момент, коли МСК сіл на місце, а від того його можна пошкодити (результат на фото нижче)!

А відчуття приблизно такі: дзвінкий звук (ковпачок починає заходити на направляючу клапана). глухий звук (ковпачок починає сідати). рух вниз є, хід приблизно 4-5 мм. дзвінкий звук (ковпачок сіл). пара контрольних ударів. Розмахувати молотком не треба! Удари дуууже легкі!

Далі проробляємо для решти клапанів 1-го циліндра і всіх клапанів 4-го. Прокручуємо колінвал на 180 гр. і міняємо ковпачки на 2 і 3 циліндрах.

Ставимо назад відмиті у другій частині (www.drive2.ru/l/7752225/) гидрокомпенсатори і розподільні вали.

Попередньо рясно змащуємо сам гідрік і посадочне місце моторним малому.

Повертаємо на місце розподілвали. Головне їх не переплутати, але зробити цього не вийде. вони різні на впускному є маятник для датчика положення розподілвалів 🙂

Попередньо необхідно виставити поршні всіх циліндрів в середнє положення, для цього повертаємо вал виїмкою на 90 гр. від мітки. Зробити це необхідно, щоб при закручуванні пастелі розподілвали змогли натиснути на клапани, а ті не вперлися в дно поршня. Або, хто добре знайомий з роботою і циклами 4-тактного ДВС, може сам підібрати положення распредвалов. Я робив і так і так: вирівняв поршні, а й підбирав положення розподілвалів від ВМТ 1-го циліндра 🙂

Також необхідно посадочні місця розподілвалів рясно змастити маслом.Фото на жаль немає Захопився процесом.

Займаємося пастеллю розподілвалів. Або як вона по-науковому називається. корпус підшипників розподільних валів 🙂

Вона вже відмита в першій частині. www.drive2.ru/l/7752225/, тому треба тільки замінити ущільнювальні кільця свічкових колодязів

знежирити привалочних поверхні і нанести герметик.

Герметик спеціальний анаеробний. не можна користуватися звичайним силіконовим! Боятися, що заб’ються канали не варто. за заявою виробника надлишки повинні змиватися маслом. Але і так жирно наносити, як завдав його я, теж не варто 🙂

Репредвали будуть трохи чинити опір під тиском гідровиків і пружин клапанів, але все добре закручується.

Закручуємо всі болти поступово “хрест-навхрест”, починаючи від середини. Сильно затягувати не треба! Ключем крутимо тільки до моменту початку видавлювання герметика! Потім динамометричним ключем простягаємо всі болти також “хрест-навхрест” зусиллям 11-14 Нм

Чистка гидрокомпенсаторов и замена маслосъёмных колпачков KIA Spectra 1,6 Часть 1

запресовуються нові сальники распредвалов і прикручуємо зубчасті шківи (шестерні).

Робочу область сальника перед установкою треба змастити моторним маслом.

Запресовуються через старий сальник. оправлення підходящої не було.

Не забуваємо поставити назад задню кришку ременя ГРМ.

Тягнути болтики не треба, вони дуже крихкі. я один зірвав. послизнувся і натиснув всією масою на ключ 🙁 Але не ходова частина Потім навішуємо шківи, ​​не забуваючи, куди і які мітки повинні дивитися. А як повинні? Дивимося на фото 🙂

При затягуванні шківів тягнути болт до розв’язання пупка теж не треба! Досить затягнути його моментом 80-100 Нм, а такий момент легко створюється динамометричним ключем.

Ну ось і все, далі будемо ставити новий ремінь ГРМ 🙂

Що знадобилося: 1. Ковпачок маслос‘емного Hyundai / Kia (арт. 0K30E 10 155). 16 шт (по 77,73 р. За штуку). 1 243,68 р.2. Сальник распредвала Hyundai / Kia (арт. 0K30E 10 602). 2 шт (по 312,94 р. За штуку). 625,88 р.3. Герметик. Ущільнювач для жорстких фланців “574”, 50мл Loctite (арт. 1326790). 1 754,03 р.4. Прокладка клапанної кришки Hyundai / Kia (арт. 22441-2X001). 1 шт 641,07 р.5. Кільце стопорне клапана (сухар) Hyundai / Kia (арт. 0K30E 12 114). 30 шт. (По 38,20 р. За штуку). 1 146,00 р. Брав на всякий пожежний, але не одного рідного не втратила, тому нові не знадобилися 🙂

Інструмент: 1. Рассухариватель для двигунів ВАЗ 21124 (16 кл.). 200 р.2. Набір для зняття / установки МСК. 1200 р.3. Пінцет.4. Динамометрический ключ стрілочний. 690 р., Але в загальну вартість включати не буду, я багато чого їм покрутив, крім болтів пастелі розподілвалів 🙂 До речі, для затягування болтів із зусиллям до 20Н їм крутити дуууже незручно. дуже велика похибка вимірювань, тому по більшій ступеня крутив по відчуттях 🙂

Професійно, швидко, якісно виконали технічне обслуговування автомобіля. Ставлення до автомобілісту культурне, ввічливе. Дякую за роботу.

Більше 10 років обслуговуюся на даному автосервісі, ніяких нарікань за весь час не можу висловити, все завжди чітко, розумно і не дорого, Дякую їм усім велике! Відправляла туди і своїх знайомих, результат той же))))

Обслуговуюся тут кілька років, завжди шанобливо ставляться до клієнтів, дають грамотні поради. Ціни приємні і озвучуються відразу, без підводних каменів. За ходом робіт можна спостерігати особисто або відпочити в клієнтській зоні на дивані.

Чудовий сервіс. Окреме спасибі за якісну роботу в дуже короткі терміни.

Заміна маслос’емних ковпачків Kia

 • знижки
 • Питання та відповіді
 • Наші роботи
 • статті
 • Відгуки
 • ТО
 • Kia
 • Kia Sorento
 • Kia Sportage
 • Kia Optima / Magentis
 • Kia Picanto
 • Kia Cerato
 • Kia Ceed
 • Kia RIO
 • Hyundai
 • Hyundai Tucson
 • Hyundai I30
 • Hyundai IX35
 • Hyundai I40
 • Hyundai Sonata NF
 • Hyundai Solaris
 • Hyundai Santa Fe
 • Hyundai Matrix
 • Hyundai Elantra
 • Hyundai Accent
 • Hyundai Getz
 • Chevrolet
 • Chevrolet Cruze
 • Chevrolet Lacetti
 • Chevrolet Aveo
 • Chevrolet Lanos
 • Suzuki
 • Suzuki SX-4
 • Suzuki Grand Vitara
 • Ford
 • Ford Focus
 • Ford Mondeo
 • Mitsubishi
 • Mitsubishi Outlander XL
 • Mitsubishi Lancer 9
 • Mitsubishi Lancer 10
 • Nissan
 • Nissan X-Trail
 • Nissan Tiida
 • Nissan Teana
 • Nissan Note
 • Nissan Qashqai
 • Nissan Almera
 • ремонт
 • Hyundai
 • Kia
 • Chevrolet
 • Suzuki
 • Ford
 • Mitsubishi
 • Nissan
 • Ремонт двигуна
 • Заміна масла
 • Ремонт гальмівної системи
 • ремонт підвіски
 • кузовна електрика
 • Інші види робіт
 • Запасні частини для автомобіля
 • Контакти
 • Відмінний тех. центр, займаються корейцями та японцями. Приїхав щоб оцінити вартість ремонту задньої підвіски, провели діагностику, зорієнтованими по вартості робіт. Діагностику зробили безкоштовно. Відмінний сервіс, рекомендую!

  Заміна маслос’емних ковпачків Kia. завдання для справжніх професіоналів і кваліфікованих механіків. Сервісний центр «Берс-Авто» запрошує всіх власників автомобілів скористатися послугами відмінної якості, які включають в себе професійну діагностику, проведення ремонту та регулювання роботи двигуна. Заміна маслос’емних ковпачків Kia може знадобитися при виявленні таких ознак несправності даного елемента двигуна:

  • При гальмуванні після підвищених навантажень, при запуску двигуна з вихлопної труби з’являється блакитний димок.
  • Збільшення витрати масла на тлі повної відсутності ознак витоку.
  • Замаслені електродів на свічках запалювання.

  Уважний автомобіліст може визначити несправність при звичайному візуальному огляді підкапотного простору. При виявленні найменших ознак поломки слід звернутися в професійний сервіс, фахівці якого виконають повну діагностику. У разі виявлення несправностей буде проведена заміна маслос’емних ковпачків Kia, для здійснення якої наші механіки застосовують якісні оригінальні запчастини.

  Для якісного виконання всіх робіт необхідно спеціалізоване обладнання, яке є далеко не у кожного автомобіліста. Звернення в сервісний центр дозволяє швидко вирішити проблему, при цьому заміна маслос’емних ковпачків Kia виконується швидко і дотриманням стандартів технічного обслуговування і ремонту. Це гарантує безпеку і надійність здійснення ремонтних процедур, що дуже важливо для власників транспортних засобів, які цінують якісне обслуговування. Заміна маслос’емних ковпачків Kia в умовах нашого сервісу. запорука безпечної експлуатації вашого автомобіля в подальшому.

  Заміна маслос‘емних ковпачків Kia

  Своєчасна заміна маслос’емних ковпачків Kia дозволяє знизити навантаження на двигун, зробити пересування на транспорті безпечним і комфортабельним. Будь-які роботи, пов’язані з двигуном і його ремонтом, повинні бути виконані в професійному сервісі. У «Берс-Авто» працюють досвідчені фахівці, які володіють діагностичним і ремонтним обладнанням, завдяки чому заміна маслос’емних ковпачків Kia виконується відповідно до встановленого порядку проведення робіт.

  Будь-які види ремонтних робіт в умовах нашого сервісу виконуються з використанням якісних комплектуючих оригінального виробництва. Вони мають високу стійкість до підвищених навантажень і мають збільшеним терміном експлуатації. Заміна маслос’емних ковпачків Kia проводиться згідно з встановленим порядком робіт, який закріплений і прописаний в регламенті виробника. Відповідно до нього, встановлена ​​періодичність проведення перевірок становить 9-12 місяців, що дозволяє повністю контролювати роботу двигуна і своєчасно визначати ймовірні несправності. З огляду на умови експлуатації транспорту в нашій країні, механіки рекомендують виконувати діагностику частіше, ніж прописано в інструкції і керівництві користувача. Щоб знизити ризик виходу двигуна з ладу і запобігти поломку маслоз’ємних колпачковую інших важливих елементів, рекомендується використовувати масла високої якості, які мають мінімальне шкідливих домішок і присадок.

  Заміна маслос’емних ковпачків Kia проводиться в разі виходу даного елемента двигуна з ладу. Залежно від особливостей комплектації моделі наші механіки підберуть запчастини оригінального виробництва, виконають їх установку відповідно до алгоритму дій.

  Заміна маслос’емних ковпачків Kia Spectra

  Заміна маслос’емних ковпачків Оточуючим ознакою зношування маслос’емних ковпачків є короткочасне поява блакитного диму з вихлопної труби після запуску двигуна і при гальмуванні двигуном після тривалого пересування під навантаженням. При цьому постійного димленія не спостерігається. Непрямі симптоми. підвищена витрата масла при відсутності зовнішніх течі і замаслені електроди свічок запалювання. Змінити маслос’емниє ковпачки можна без демонтажу головки блоку циліндрів з мотора. Вам знадобляться: всі інструменти, необхідні для демонтажу кришки головки блоку циліндрів (див. «Заміна прокладки кришки головки блоку циліндрів»), ключ «на 12», пінцет (або намагнічена викрутка) для витягування сухарів з тарілок пружин клапанів.

  пристосувань. для стиснення пружин клапанів.

  інерційні. знімач маслос’емних ковпачків. З протилежного боку показаного знімача є оправлення для напрессовки ковпачків.

  При відсутності такого знімача знадобляться пасатижі для демонтажу ковпачків і оправлення належного діаметру для їх напрессовки на орієнтують втулки клапанів. 1. Щоб зняти кабель від клеми «-» акумуляторної батареї. 2. Відкрутіть всі свічки запалювання (див. «Заміна та обслуговування свічок запалювання»). 3. Поставте поршень 1-го циліндра в розташування ВМТ такту стиснення (див. «Установка поршня першого циліндра в розташування ВМТ такту стиснення»). Kia Spectra заміна маслоотражательних ковпачків Зауваження При такому позиціонуванні колінчастого вала в ВМТ знаходяться поршні 1-го і 4-го циліндрів. Це дає здатність «рассухаріть» клапани запропонованих циліндрів без ризику впустити їх в циліндр.

  Демонтувати кришку головки блоку циліндрів (див. «Заміна прокладки кришки головки блоку циліндрів»). 5. Зніміть підставу підшипників розподільних валів.

  6 вийміть з опор в голівці блоку циліндрів двигуна розподільні вали впускних і випускних клапанів (див. «Зняття, дефектовка і монтаж розподільних валів двигуна»). 7. Вийміть гідрокомпенсатор з гнізда головки блоку циліндрів (див. «Заміна гидрокомпенсаторов двигуна»).

  Поставте знаряддя для стиснення пружин клапанів, ввернувши в один з отворів головки блоку болт фіксації підстави підшипників розподільних валів і зачепивши знаряддя за цей болт. 9. Стисніть інструментом пружину клапана. 10 вийміть з тарілки пружини пінцетом або намагніченою викруткою 2 сухаря. Далі демонтуйте пристосування. 11. Зніміть тарілкупружини.

  12 пружину клапана. Kia Spectra заміна маслоотражательних ковпачків Зауваження Опорну шайбу пружини клапана можна не знімати, так як вона не заважає заміщення маслос’емного ковпачка.

  Спресуйте Маслос’емниє ковпачок з направляючої втулки клапана. Для цього поставте на ковпачок цангу механізму для демонтажу маслос‘емних ковпачків і сильно вдарте бойком по втулці цанги. Далі так само сильно вдарте бойком по ручці пристосування, спресувавши тим самим ковпачок з втулки.

  При відсутності механізму для демонтажу ковпачків демонтуйте ковпачок особливими пассатижами. У цьому випадку напруга треба прикладати строго вгору і не перекручувати ковпачок, щоб не пошкодити направляючу втулку клапана.

  Застереження Не знімайте ковпачок, піддягаючи його з двох сторін викрутками. Орієнтує втулка, на яку надітий ковпачок, зроблена з металокераміки, і її край вільно відколюється.

  Перед монтажем нових маслос’емних ковпачків рекомендуємо демонтувати з них пружини, інакше ковпачки можна пошкодити, коли вони будуть проходити через проточки під сухарі на клапанах. Якщо в набір нових ковпачків входить пластмасова установча втулка, пружини годі й стягувати. В цьому випадку насадите втулку на вал клапана. 16. промажьте внутрішню площину маслос’емного ковпачка моторним маслом і просуньте ковпачок по стрижні клапана до направляючої втулки. 17. Поставте оправлення для запресовування ковпачка. Легкими ударами бойка по оправці запресуйте ковпачок до обмеження. При відсутності особливого механізму можна вибрати циліндричну оправку належного діаметру і через неї напресовують ковпачок легкими ударами молотка по оправці.

  Корисний Рекомендація Як оправлення можна застосовувати довгу головку з добірки пристосувань. Треба вибрати головку з 12 гранями і фаскою всередині отвору, щоб головка контактувала з ковпачком по суцільній окружності. Kia Spectra заміна маслоотражательних ковпачків 18. Зніміть напрямну втулку зі вала клапана або насадити на ковпачок пружину, якщо її знімали. 19. Поставте пружину і тарілку клапана в порядку, зворотному зняттю. Поставте сухарі з участю механізму так, щоб вони встали в проточки вала клапана. Після установки сухарів вдарте молотком через металевий вал по торця клапана, щоб сухарі сіли на місце.

  Застереження Якщо розміщені з перекосом сухарі залишаться незафіксованими, під час пуску двигуна «рассухаренний» клапан провалиться в циліндр, що призведе до серйозної аварії мотора.

  Точно також підмінити маслос’емниє ковпачки інших трьох клапанів 1-го циліндра і чотирьох клапанів 4-го циліндра. 21. Прокрутіть колінчастий вал на півоберта, щоб в ВМТ встановилися поршні 2-го і 3-го циліндрів, і підмінити маслос’емниє ковпачки інших клапанів. 22. Поставте частини в порядку, зворотному зняттю. Kia Spectra заміна маслоотражательних ковпачків Наступна сторінка »» »» »»

   1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48.49.50. 51.52.53.54.55.56.57.58.59.60.61.62.63.64.65.66.67.68.69.70.71.72.73.74.75.76.77.78.79.80.81.82.83.84.85.86.87.88.89.90.91.92.93.94.95.96.

  Є легкий, але небезпечний спосіб визначення місця підсосу повітря. Якщо датчик вмирає, то він може впливати на часті спрацьовування вентилятора?

  Кузовний ремонт Kia Spectra

  Процедура заміни проста, відключив акб, відкрутив кришку радіатора, злив через краник рідина, зняв нижній патрубок радіатора і злив залишки, відкрутив ключем на 19 сам датчик і поставив новий!

  Що стосується обсягу, то при заміні витратного матеріалу необхідно придбати не менше 7 літрів антифризу. Будь-яких повідомлень про несправності на рухомому рядку бортового комп’ютера, не.

  Мораль: Мої юні друзі, не повторюйте моїх помилок, починайте відразу з повною чищення дросельної заслінки!

  Датчик не показував рівень палива, після зняття бензонасоса і розбирання датчика з’ясувалося що робочі поверхні в місцях контактів були стерті, після різних спроб вилікувати проблему вдалося вирішити проблему підняттям контактної плати вгору на 1 мм. Ознаки несправності датчика ДМРВ.

  Двигун прогрітий, а стрілка не піднімається, але іноді піднімається майже до першого поділу. В якомусь місці істотно погіршилася маса, спотворилися показання датчика температури, мізки порахували, що двигун перегрівається і підняли обороти ХХ для поліпшення продувки циліндрів, намагаючись тим самим охолодити двигун. Довелося міняти датчик помер неожідонно.

  Заміна маслос’емних ковпачків. чистка гидрокомпенсаторов в Kia Spectra (Kia Spectra)

  За твердженням виробника, цей холодоагент надійно і ефективно захищає охолоджуючу систему автомобіля від корозії. Сьогодні докладну статтю про датчик температури охолоджуючої рідини.

  Постійне посилання на статтю. Датчик поміняв, температура піднялася і не опускається на приборке. Також розглядалася заміна моторчика холостого ходу і його подальше “навчання”.

  Як замінити краби на ВАЗ

  Якщо вищевикладене не є причиною несправності, то може бути несправний клапан регулювання подачі повітря на холостому ходу. Був зроблений висновок що ентот самий датчик накрився мідним тазом!

  Також вдалося підключити сканер саме в момент високих обертів двигуна. Якщо ви вирішили своїми руками замінити охолоджуючу речовину в своїй Kia, то врахуйте, що використання неякісного антифризу може спричинити виникнення подальших проблем в експлуатації.

  Заміна прокладки клапанної кришки кия Spectra

  Оригінальна відео людини, який розповідає на початку ролика ДТОЖ Якщо датчик вмирає то двигун відразу падає в аварійний режим і вентилятор херачіт постійно. Замір температури грубки Kia Spectra Інтереснокакая ж температура повітря виходить з дефлекторів грубки автом Міняв датчик спідометра і виявив, що дроти що йдуть на штекер зовсім пошарпався! Довелося припаювати Датчик температури на Kia Spectra заміна. Посилання на гайковерт

  Kia Spectra заміна маслос’емних ковпачків без зняття ГБЦ. форум Kia Spectra

  Але пощастило і клапан не впав в циліндр. Напевно тримався на маслос’емниє ковпачки.

  Поршень я акуратно підняв, обертаючи коленвал за болт на шківі насоса гідропідсилювача ріжковим ключем на 17 або на 19 не пам’ятаю. При знятих распредвалах і викручених свічках він дуже легко обертається.

  Можна навіть від руки обертати за ремінь гідропідсилювача. Але ключем легше і простіше і позиціонувати.

  маслос, емних, ковпачків, spectra

  Заміна маслос’емних ковпачків. чистка гидрокомпенсаторов в Kia Spectra (Kia Spectra)

  Увечері приїхав. сказали пробило прокладку ГБЦ. Ну я не став вдаватися в подробиці, забрав машину і додому поїхав.

  І ось тепер. сизий дим і скажений жор. Мабуть був перегрів і залягли кільця.

  Заміна маслос’емних ковпачків Kia Spectra в Нижньому Новгороді, список автосервісів

  Якщо заміна буде зі зняттям ГБЦ, то і прокладку головки блоку. При наявності люфту змінюються і втулки клапанів. Якщо цього не зробити, нагар поточного масла покриє і клапани, і поршні.

  Двигун закоксуется. При відсутності пристосування для зняття ковпачків зніміть ковпачок спеціальними пасатижами.

  У цьому випадку зусилля потрібно прикладати строго вгору і не провертати ковпачок, щоб не пошкодити направляючу втулку клапана. Чи не знімайте ковпачок, піддягаючи його з двох сторін викрутками.

  Напрямна втулка, на яку надітий ковпачок, виготовлена ​​з металокераміки, і її кромка легко відколюється.

  Перед установкою нових маслосемних ковпачків рекомендуємо зняти з них пружини, інакше ковпачки можна пошкодити, коли вони будуть проходити через проточки під сухарі на клапанах.

  Маслозйомні ковпачки. Всі інші роботи. промивка пастелі розподілвалів і картера були лише доповненням, хоча і допомогли зробити певні висновки: Досвід, як то кажуть. безцінний!

  Після того, як витягнуті гидрокомпенсатори. www. Але скоро казка мовиться, та не скоро діло робиться: Рассухарівать і засухарівать клапана. це справа досить тонка, а тому терпіння потрібно вагон і маленький візок.

  Я навіть майже з ногами заліз на двиг. спину звело коли діставав до 4-го циліндра: Та й до того ж я все роботи проводжу один і знімати процес було нікому Але все по порядку: Продовжуємо відмивати двиг: Ось від такого стану Грязіщщщщаааа :

  Задня підвіска:

  • Заміна заднього амортизатора 900
  • Заміна підшипника задньої маточини 1400
  • Заміна заднього важеля від 750
  • Заміна стійки заднього стабілізатора 350
  • Заміна втулки заднього стабілізатора 350

  Електрообладнання

  • Діагностика комп’ютерна 1000
  • Ремонт електропроводки від 300
  • Заміна лампочки 200
  • Регулювання фар 600
  • Заміна стартера 1600
  • Заміна генератора 1500

  Кожен авто власник прекрасно знає, що для хорошої роботи автомобіля потрібна регулярна ремонтна профілактика, яка включає в себе безліч аспектів, в тому числі і слюсарний ремонт. Про яку безпеку на дорозі може йти мова, якщо не дбати про машину? Робота вашого двигуна буде прямо залежати від стану фільтрів, мастил та інших технічних рідин. Рекомендовано проводити технічний огляд автомобіля кожні 10 тис. Пройдених кілометрів. Ви можете подивитися прайс лист на наші послуги і переконатися, що у нас хороші ціни.

  Ціни на ремонт Kia Spectra. Прайс-лист Kia Spectra

  Передня підвіска:

  • Діагностика передньої і задньої підвіски 600
  • Заміна переднього амортизатора 1600
  • Заміна кульової опори 450
  • Заміна приводу в зборі 2100
  • Заміна зовнішнього ШРУСа 1500
  • Заміна внутрішнього ШРУСа 2100
  • Заміна переднього важеля 1 350
  • Заміна підшипника передньої маточини 1600
  • Заміна стійки стабілізатора 350
  • Заміна втулки переднього стабілізатора 350

  Гальмівна система:

  • Заміна передніх гальмівних колодок 700
  • Заміна задніх гальмівних колодок 700
  • Заміна переднього гальмівного супорта 1450
  • Заміна заднього гальмівного циліндра 1150
  • Заміна головного гальмівного циліндра 1750
  • Заміна переднього або заднього датчика ABS 450
  • Прокачування гальмівної системи 800
  • Заміна гальмівного барабана 1400

  Ремонт двигуна:

  • Діагностика двигуна (механічна) від 600 руб.
  • Комп’ютерна діагностика двигуна 800 руб.
  • Заміна ДВС двигуна від 10000 руб.
  • Заміна ГБЦ головки блоку циліндрів Kia Spectra 9000 руб.
  • Ремонт ГБЦ (в залежності від складності) від 2000 руб.
  • Опресовування ГБЦ головки блоку циліндрів 2500 руб.
  • Заміна прокладки головки блоку циліндрів 9000 руб.
  • Заміна маслос’емних ковпачків 5000 руб.
  • Заміна ГРМ ремінь і ролики Kia Spectra 3500 руб.
  • Заміна прокладки клапанної кришки 1200 руб.
  • Заміна свічок запалювання 300 руб.
  • Заміна прокладки впускного колектора 1800 руб.
  • Заміна прокладки випускного колектора 1600 руб.
  • Заміна масляного насоса 3500 руб.
  • Заміна поршневої групи 12800 руб.
  • Заміна клонували Kia Spectra 12300 руб.

  Система охолодження:

  • Заміна радіатора охолодження 1500
  • Заміна радіатора кондиціонера 2100
  • Опресовування системи охолодження 800
  • Заміна термостата 700
  • Заміна охолоджуючої рідини (антифризу) 800
  • Заміна патрубка радіатора 600
  • Заміна водяного насоса (помпа) 3500
  • Заміна вентилятора системи охолодження 1500
  • Заправка кондиціонера Kia Spectra 1700