Заміна лобового скла ВАЗ 2109

Table of Contents

ВАЗ 2108/2109/21099(ВІС1705/2347-10/2347-12) Самара

Ми пропонуємо автоскло та аксесуари високої якості від найкращих світових виробників автомобільного скла: Pilkington, Sekurit, Splintex, AGC, Autover, PGW та багатьох інших! Докладніше ознайомитися можна за посиланням: http://markakachestva.ru/best-brands/1167-luchshie-proizvoditeli-lobovyh-stekol.html

Знайти та купити Скло лобове на ВАЗ 2108/2109/21099(ВИС1705/2347-10/2347-12) у нашому інтернет-магазині зручно та просто, перейшовши в каталог.

Купивши автоскло на Lada-ВАЗ (ВАЗ 2108/2109/21099(ВИС1705/2347-10/2347-12)) у нас — Ви купуєте високу якість автоскла, якісний сервіс та швидке вирішення своєї проблеми!

У нашому інтернет-магазині великий вибір автоскла для ВАЗ 2108/2109/21099(ВИС1705/2347-10/2347-12): лобове, бічне, заднє скло, а також безліч аксесуарів для якісної установки скла, таких як: молдинги, ущільнювачі, кліпси та багато іншого.

У нас Ви зможете швидко знайти потрібне скло на свій автомобіль ВАЗ 2108/2109/21099. Зв’яжіться з нами за телефоном або вайбером за номером 38 (098) 692 13 49 або електронною поштою autoglasshouse20@gmail.com. Також Ви можете замовити зворотній дзвінок, і ми Вам передзвонимо протягом 15 хвилин. Ми гарантуємо, що Ви зможете знайти, купити, та встановити потрібне автоскло!

Ми надаємо послуги продажу, доставки та встановлення автоскла ВАЗ 2108/2109/21099(ВІС1705/2347-10/2347-12)! Продаж та встановлення із заміною можливе у місті Київ. В інших регіонах у нас є партнери, які зроблять якісну заміну автоскла, будь-якої складності.

Заміна, встановлення автоскла на ВАЗ 2108/2109/21099(ВІС1705/2347-10/2347-12) (ВАЗ 2108/2109/21099(ВІС1705/2347-10/2347-12)).Київ можливий на нашому СТО, а також на виїзді у клієнта за певних умов.

ПРОЦЕС І ТОНКОСТІ ЗАМІНИ ЛОБОВОГО СКЛА ВАЗ 2109

Зазвичай заміна лобового скла ВАЗ 2109 не передбачає будь-якого вторинного використання цього прозорого щитка. Якщо від термічного розтріскування допомагає поліпшення обдування, то ризик зловити дорожній камінчик неминучий, чи стоять у вас подвійне скло з полімерним прошарком або одношаровий загартований сталініт. Буває також, що з тих чи інших причин необхідна заміна заднього скла ВАЗ 2109.

Заміна заднього скла ВАЗ (Lada) 2109

Заміна заднього скла ВАЗ (Lada) 2109 можете знадобитися навіть найакуратнішому власнику такої машини. Найчастіше заміна заднього скла відбувається через його поломку недоброзичливцями. На більшості автомобілів заднє скло. це сталініт (скло гартоване), тому воно на відміну від триплексу (лобового скла) не утворює тріщину, а розсипається на дрібні уламки. Якщо Ви хочете впевненості в результаті, компанія «CARBOYS» рекомендує не намагатись робити заміну самостійно, а замінити заднє скло на LADA 2109.

Фахівці справляються із цим завданням за 1,5 години. Заміна заднього скла ВАЗ (Lada) 2109 в загальних рисах схожа із заміною лобового, основні відмінності полягають у тому, що необхідний розбір обшивки дверей або бічних стійок, для того щоб пропилососити від осколків салон, багажник, або п’яті двері (якщо це хетчбек та універсал) ), а також для підключення електрообігріву. Старий клей очищається із залишками скла, фінішно пилососиться салон від уламків, знежирюється рамка, ґрунтується високоякісним ґрунтом. У цей час готується скло (виробляються знежирення, грунтовка, нанесення клею). Складання після вклеювання займе ще хвилин 15, і можна їхати.

Обмеження в експлуатації автомобіля індивідуальні, але в більшості випадків необхідно дотримуватись двох умов: добу не мити автомобіль за допомогою обладнання високого тиску і не відкривати бічні вікна на швидкості вище 20 км/год також протягом доби. Ціни на заміну заднього автоскла ВАЗ (Lada) 2109 демократичні та залежать від обраного виробу та його характеристик.

Якщо Вам потрібно встановити заднє скло у ВАЗ (Lada) 2109 з виїздом по Москві, зверніться до майстрів «CARBOYS». Наші телефони: 7 (495) 665-81-87 та 7 (929) 557-74-77. Також запрошуємо Вас до нас. Наша адреса: вул. Шляхова д. 21.

Монтаж лобового скла

Монтаж підготовленого настановного комплекту в корпус автомобіля краще здійснювати вдвох із помічником і робити це в наступному порядку.

 • Прикладіть комплект із ущільнювачем до рамки зовні. Пропустіть вільні кінці монтажного шнура до салону автомобіля.
 • Починайте монтаж із середини нижнього контуру рамки. У той час як ваш помічник притримує комплект в нижньому притиснутому краю до рамки стані, ви починаєте обережно витягувати монтажний шнур в салон.
 • Шнур тягне за собою внутрішню ніжку літери Н. За рахунок деформації та перевалює через бортик рамки та в міру витягування шнура займає штатне положення з боку салону. При цьому зовнішня ніжка залишається зовні, а борт рамки, як і належить, поміщається між ними.
 • Здійснюйте монтаж симетрично, дрібними рухами, по черзі витягуючи то один, то інший кінець монтажного шнура. Помічник легкими ударами долоні повинен постійно осаджувати скло, що встановлюється.

Остаточно видаліть останню ділянку монтажного шнура із середньої частини верхнього краю зовнішнього паза ущільнювача. По завершенні монтажу дуже корисно постукати по склу з обох боків, натискати пальцями на ущільнювач зовні та зсередини у різних точках контуру.

Заведіть двигун, поїздіть з крутими поворотами не дуже гладкою дорогою. Дрібні деформації та вібрація сприятимуть належному усадці скла у рамці. Монтажна напруга зникне, відбудеться автоматичне регулювання посадки, і герметик затвердіє через кілька днів.

Заміна лобового скла на ВАЗ-2114, 2108-2115

Поверніть склоочисники на місце і насолоджуйтесь чудовими видами на навколишній світ, що відкриваються через нове лобове скло.

Щоб вийняти пошкоджене вітрове скло, зніміть важелі склоочисників, заправте край ущільнювача вгорі за фланець отвору кузова і, натискаючи на верхні кути скла, видавіть його назовні. При цьому помічник має підтримувати скло зовні.

При заправці ущільнювача потрібно користуватися тупою шліцевою викруткою, намагаючись не пошкодити ущільнювач.

Перед тим як встановлювати нове скло, потрібно прикласти його до отвору скла без ущільнювача та подивитися зазори.

Між склом і прорізом має бути зазор 3 – 4 мм, інакше скло не встане, як належить.

Якщо зазору немає, то може бути або скло зі шлюбом або отвір отримав деформацію.

Деформацію отвору скла видаляють витяжкою за допомогою домкратів, дотримуючись розмірів отворів.

Установку вітрового скла виконуйте таким чином:

– промийте водою пази ущільнювача 1 та продуйте стисненим повітрям;

Якщо ущільнювач став жорстким, можна на кілька хвилин завантажити його в бензин. Після цього він стане еластичним.

– у паз за допомогою викрутки покладіть шнур 1;

– встановіть скло в отвір кузова і потім, натягуючи кінці шнура 1 із ущільнювача всередину кузова, домогіться, щоб скло з ущільнювачем 2 села на місце. При цьому помічник повинен трохи натискати на скло зовні.

Установку скла починають знизу із середини. У верхній частині ущільнювач заправляють за верхню оббивку стелі, за допомогою шліцевої викрутки підправляючи.

READ  Як виставляти запалювання на ВАЗ 2109

Якщо скло не встановлюється, перевірте розміри отвору кузова, використовуючи скло без ущільнювача. Відхилення розмірів отвору усуньте рихтуванням.

Заміну скла заднього вікна та боковин виконуйте аналогічно заміні вітрового скла.

При встановленні нового вітрового скла необхідно заздалегідь приклеїти пластину кріплення дзеркала заднього виду.

Для забезпечення надійного приклеювання роботи рекомендується виконувати на станції технічного обслуговування автомобілів.

Очистіть лезом або загостреним ножем скло в місці приклеювання пластини.

Пластина повинна розташовуватись по осі автомобіля, низ її повинен бути на відстані 105 мм від верхньої кромки скла.

Знежиріть місце приклеювання етиловим або ізопропіловим спиртом.

Нанесіть пензлем на скло в місце приклеювання активатор ЛТ-736, а на поверхню пластини 1-2 краплі клею ЛТ-317 і притисніть пластину до скла на 1-1,5 хв.

Через 24 години після приклеювання поставте дзеркало заднього виду на місце.

При контролі міцності приклеювання пластина не повинна відриватися під дією навантаження 300 Н (30,6 кгс), прикладеної перпендикулярно поверхні скла протягом 15 с.

скла, 2109

Як правило, на ВАЗ 2109 заміна лобового скла проводиться після аварії або пошкодження старого. На ВАЗ 2109 лобове скло може бути легко замінено самотужки.

Ласкаво просимо! У більшості людей, які періодично користуються своїм автомобілем, час від часу деформується лобове скло, найчастіше це відбувається: від попадання в нього каменю, що пролітав повз пташку або від аварії. Лобове скло у автомобіля відіграє дуже важливу роль, він створює додаткову жорсткість кузова автомобіля, що дуже позитивно позначається при зіткненні.

Примітка! Залишати автомобіль без знятого скла на дуже тривалий час не рекомендується, тому що при довгому відсутності лобового скла кузов автомобіля може перекосити, звичайно ж на око ви нічого не побачите, зате це дасть про себе знати при встановленні нового скла!

Які ще можна замінити стекла користуючись цією інструкцією? Користуючись цією статтею, ви зможете так само замінити й інші нерухомі стекла на автомобілі «Самарського» сімейства, оскільки їх заміна здійснюється аналогічно, до нерухомого скла відносять:

Як замінити лобове скло, воно ж вітрове скло на ВАЗ 2108-ВАЗ 21099?

Примітка! Скло на автомобілі сімейства «Самара» кріпитися за допомогою гумового ущільнювача і тому його набагато простіше зняти, на відміну від більш сучасних автомобілів, наприклад «ВАЗ 2110», на яких вітрове скло безпосередньо вклеєно в кузов!

1) Спочатку для того щоб успішно зняти старе лобове скло, зніміть двірники з автомобіля. (Як зняти двірники, читайте у статті: «Заміна склоочисників»)

2) Тепер з обох боків відверніть за допомогою викрутки гвинти, які кріплять бічні накладки.

4) Тепер заправте край гумового ущільнювача скла за кузов.

Примітка! Після того, як кромки будуть заправлені, із салону натиснувши на верхні кути скла, акуратно видавіть його назовні. Видавлене вітрове скло, нехай прийме помічник, що стоїть ззовні!

1) На початку операції, водою промийте пази гумового ущільнювача і після чого продуйте його стисненим повітрям, тим самим повністю просушивши його від води.

2) Після цього одягніть гумовий ущільнювач на лобове скло.

Примітка! Після того як ущільнювач встановиться, змастіть паз ущільнювача мастилом «WD-40» або щось на зразок її, або мильним розчином!

3) Потім скористайтеся міцним шнуром або мотузкою, і внаслідок чого рукою або за допомогою викрутки, вставте її до упору строго в перший паз ущільнювача, який знаходиться ближче до внутрішньої частини скла. (Якщо ви не зрозуміли про який паз йде мова, то в такому випадку відтворіть відеоролик який знаходиться нижче, і в ньому ви все докладно дізнаєтесь)

Примітка! Коли мотузка буде повністю втоплена в перший паз, обов’язково зімкніть її таким чином щоб кінці мотузки лягли внахлест у нижній частині скла!

4) Потім встановіть скло разом з гумовим ущільнювачем у проріз на місце. При установці слідкуйте за тим, щоб кінці мотузки опинилися всередині салону.

5) Далі попросіть помічника злегка притискати скло із зовнішнього боку до отвору, а ви в цей час з внутрішнього боку потроху витягуйте мотузку з ущільнювача.

Примітка! Коли почнете витягувати мотузку, слідкуйте за тим, щоб край ущільнювача перетягнувся через ребро отвору. Для більшої впевненості слід із зовнішнього боку притискати рукою те місце, де ви з внутрішньої витягуєте мотузку!

Додаткові відео-матеріали: Зняти вітрове скло з автомобіля не складе величезних труднощів, а ось для того щоб встановити нове скло на це місце потрібно докласти зусиль. Нижче ми підготували відео, в якому описується весь процес установки нового скла.

Важливо! У разі уникнення різних травм, лобове скло найкраще знімати разом із помічником!

Установка лобового скла

 • окантовка вітрового вікна верхня 21700 21700-5206070-00
 • окантовка вітрового скла 21700 21700-5606065-00 ліва
 • окантовка вітрового скла 21700 21700-5606064-00 права

Установка окантовки (водостоків) вітрового скла Пріори на ВАЗ 2110

 • Знімаємо бічні штатні гумові ущільнювачі вітрового скла
 • Підрізати під кутом частину водостоку, яка заходить під скло (якщо відрізати прямо, то установка буде утруднена).
 • Наносимо силіконовий герметик на внутрішню частину водостоку, що заходить у скло.
 • Замикаємо пріорівські водостоки

Установка гумового ущільнювача вітрового скла Пріори на ВАЗ 2110

 • Знімаємо верхню гумку лобового скла (у більшості випадків після зняття старого ущільнювача всередині скла залишиться герметик, який неможливо витягти без зняття скла)
 • Встановлюємо новий ущільнювач від Пріори (для легшої установки можна скористатися мильним розчином та пластиковою карткою)
 • Підрізаємо нову гумку у тих місцях, де залишився старий герметик під лобовим склом
 • Перевіряємо на герметичність, для впевненості наносимо герметик.

Висновок

Ласкаво просимо! Лобове скло. дуже важлива складова автомобіля, без нього по суті на машині не можна буде їздити, вити при великій швидкості все в салон летітиме, а в дощову погоду і бруд зовсім, практично не одні автомобілі не випускаються без лобового скла, навіть кабріолети їх мають. по суті це добре але через ті навантаження які витримують лобове скло і їх на довго не вистачає і тому лобове скло, особливо якщо ви часто їздите за містом, згодом приходить у непридатність і підлягає заміні на нове і якщо так вийшло що воно у вас тріснуло, то тягнути із заміною не варто (видно погано через тріщину буде, а якщо зачеплений внутрішній шар скла, тоді воно взагалі через деякий час зможе розколотися).

Примітка! Щоб зробити заміну лобового скла на нове, з інструментів знадобиться: Викрутка, а також ковдра для нового скла, щоб скло покласти на нього, а то воно може деформуватися якщо лежатиме чисто на землі і відрізок капронового шнура буде потрібен, товщиною 3.5-4 мм і приблизно довжиною на 5 метрів!

Коли потрібно міняти лобове скло? Якщо скло все в тріщинах то воно підлягає заміні, тому що через тріщини погано видно дорогу, а сонячну погоду вони взагалі відсвічують і промінь сонця через це в очі водієві бити може, у зв’язку з чим зліпити його дуже сильно, крім цього якщо є одна, але коротка тріщина, але при цьому вона наскрізна або просто дуже товста (зачеплена внутрішній шар), то скло негайно потрібно міняти, так як воно може просто розсипатися при їзді по сильних купин або при їзді на занадто великій швидкості і є ще й третій варіант, це коли тріщина невелика і коли зачеплена тільки верхній шар лобового скла, в цьому випадку його можна і не змінювати навіть, просто якщо тріщина ще не розійшлася, акуратно просвердліть отвір в кінці цієї тріщини (щоб вона не пішла далі, тільки отвір має бути не наскрізним, а тільки верхній шар просвердлений повинен бути, як ми вже сказали, якщо буде зачеплений внутрішній шар скла, то воно відразу підлягає заміні) і можете далі їздити або спробуйте повністю прибрати цю тріщину.

READ  Як зняти плівку зі скла автомобіля

Як замінити лобове скло на ВАЗ 2101-ВАЗ 2107?

Примітка! Коли будете купувати нове скло, дивіться уважно щоб маркування зійшлося на старому і на новому лобовому склі, а то навіть можна не те скло купити і ви просто не зможете встановити його на свій автомобіль і до речі якщо скло фірмове, то маркування яке на ньому нанесене, нанесена дуже добре і не чим не зітреться на відміну від підробки, для даної перевірки, візьміть розчинник і їм спробуйте на новому склі відтерти маркування, якщо вона з легкістю зітреться, то лобове скло підробка, на фірмовому ж це маркування як ми вже сказали раніше, нанесена дуже добре і як правило роками не стирається!

Зняття: 1) Спочатку двірники підніміть і після цього виведіть з паза хромовану окантовку (Вказана червоною стрілкою на великому фото) яка навколо ущільнювача скла розташована і її повністю зніміть, але для цього, посуньте накладку як це показано на маленькому фото закриває, щоб до країв хромованої окантовки був доступ.

Примітка! Коли скло буде знято з машини, якщо воно вам більше не знадобиться, то можете його на траву або ще куди не кинути, якщо він ще знадобиться, тоді ковдру або на що не будь інше м’яке і чисте покладіть, після, зніміть з нього гумовий ущільнювач та перенесіть його на нове скло (Починати ущільнювач починайте з нижньої середини скла)!

Установка: 1. Перед тим як поставити скло, очистіть отвір у якому він стоїть від бруду та іржі та встановіть ущільнювач на скло, для цього очистіть пази ущільнювача від бруду та прочистіть у нього два дренажні отвори (Одно для наочності на фото нижче стрілкою вказано), через них вода витікає і тим самим кузов не гниє, тому зверніть на них особливу увагу і до речі, якщо раптом ущільнювач сильно потрісканий або старіння у гуми буде відчуватися, тоді замініть його відразу ж на новий.

Далі на нове скло одягніть ущільнювач, починати при цьому потрібно буде з нижніх кутів і хромовану окантовку скла, яка раніше знімалася, теж встановіть на своє місце, тепер в паз ущільнювача вставте невеликий товщини шнур. щоб він у середині, внизу скла, зійшовся і ви там його хрест на хрест покладете і після цього можна встановлювати скло на своє місце і враховуйте той факт, що скло на своє місце найкраще ставити з помічником, а не одному, тож нове скло до отвору піднесіть а кінці шнура в салон засуньте і виберіть якийсь один кінець шнура і почніть його витягувати (Тягнути на себе), при цьому помічник застосувавши велику силу, повинен буде давати на скло з зовнішнього боку (З вулиці), де ви шнур витягуєте, операцію продовжуйте доти, поки скло на місце не буде встановлено і обов’язково дивіться за тим, щоб його кромка, усередину заправилася і лобове скло чітко стало на своє рідне місце.

Примітка! Обидва кінці ущільнювача, потрібно буде витягувати не повністю, а лише до середини у верху скла, тобто тягнути спочатку один кінець на верх до середини, потім братися за інший і так само тягнути його, повністю мотузку витягувати не в жодному разі не потрібно тягнувши. за ущільнювач тільки з одного боку, а то скло заново встановлювати доведеться!

Додатковий відеоролик: Більш детально побачити процес заміни скла на нове, ви можете переглянувши для цього відеоролик трохи нижче:

Примітка! Хто ще ми б хотіли додати, по-перше заднє скло знімається так само як і переднє, та й по-друге після установки нового скла, вирівніть ущільнювальну гумку, постукуючи для цього по ній рубанню долоні і перевірте, чи чітко вставлене скло на своє штатне місце чи ні, якщо раптом хитається, то повторіть установку знову!

Ласкаво просимо! У більшості людей, які періодично користуються своїм автомобілем, час від часу деформується лобове скло, найчастіше це відбувається: від попадання в нього каменю, що пролітав повз пташку або від аварії. Лобове скло у автомобіля відіграє дуже важливу роль, він створює додаткову жорсткість кузова автомобіля, що дуже позитивно позначається при зіткненні.

Примітка! Залишати автомобіль без знятого скла на дуже тривалий час не рекомендується, тому що при довгому відсутності лобового скла кузов автомобіля може перекосити, звичайно ж на око ви нічого не побачите, зате це дасть про себе знати при встановленні нового скла!

Які ще можна замінити стекла користуючись цією інструкцією? Користуючись цією статтею, ви зможете точно так само замінити й інші нерухомі стекла на автомобілі «Самарського» сімейства, так як їх заміна здійснюється аналогічно, до нерухомого скла відносять:

Заміна лобового скла ВАЗ (Lada) 2109

Заміна лобового скла ВАЗ (Lada) 2109 може знадобитися навіть обережному водію, адже опади, перепади температур, сильні удари можуть пошкодити найнадійніший автомобіль. Якщо Ви побачили тріщину, важливо якнайшвидше звернутися до фахівців, адже поганий огляд цілком може призвести до сумних наслідків. Здається, що найпростіше знайти спосіб усунути скол, але бажано замінити лобове скло на LADA 2109. Новий виріб переважно тому, що пошкоджена поверхня стає крихкою. У CARBOYS Ви знайдете лобове скло для цієї моделі та досвідчених майстрів, готових виконати його встановлення швидко та недорого.

Як встановлюються лобове скло

Якщо для Вас важливо, щоб система підігріву продовжила працювати справно, Ви не хочете виявити в салоні уламки та залишки клею, то заміна лобового скла ВАЗ (Lada) 2109 повинна виконуватись фахівцями. Демонтажні роботи у CARBOYS виконуються за допомогою струни. Нове скло надійно фіксується завдяки попередньому очищенню рамки та застосуванню ґрунту-праймера. Ціни на заміну вітрового автоскла ВАЗ (Lada) 2109 в CARBOYS. одні з найдоступніших.

Якщо Вам необхідно терміново встановити лобове скло у ВАЗ (Lada) 2109 з виїздом по Москві, викличте майстрів CARBOYS за телефоном 7 (495) 665-81-87 або 7 (929) 557-74-77. Також Ви можете приїхати до нас: наша адреса вул. Шляховська, буд. 21

Зняття та заміна лобового скла ВАЗ-2109

Щоб вийняти пошкоджене вітрове скло, знімаємо повідки склоочисників та накладки передніх стійок. заправляємо кромки ущільнювача за фланець отвору кузова і, натискаючи на верхні кути скла, видавлюємо його назовні. При цьому помічник має підтримувати скло зовні. Оглядаємо і, при необхідності, замінюємо ущільнювач на новий. Встановлюючи вітрове скло, промиваємо водою пази ущільнювача та продуємо стисненим повітрям.

Надягаємо ущільнювач на вітрове скло.

Змащуємо паз ущільнювача мильним розчином або змащенням типу WD-40.

Вставляємо в паз ущільнювача перший зсередини, шнур так,

Як зняти і як встановити лобове скло на ВАЗ 2109(2108-21099)

…щоб кінці шнура лягали внахлест у нижній частині скла.

Вкладаємо скло в отвір так, щоб кінці шнура опинилися всередині салону. Помічник злегка притискає скло до отвору.

…перетягуємо край ущільнювача через ребро отвору.

Заміна лобового скла на ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 21099

Ласкаво просимо! У більшості людей, які періодично користуються своїм автомобілем, час від часу деформується лобове скло, найчастіше це відбувається: від попадання в нього каменю, що пролітав повз пташку або від аварії. Лобове скло у автомобіля відіграє дуже важливу роль, він створює додаткову жорсткість кузова автомобіля, що дуже позитивно позначається при зіткненні.

READ  Як встановити час на сигналізації Starline

Примітка! Залишати автомобіль без знятого скла на дуже тривалий час не рекомендується, тому що при довгому відсутності лобового скла кузов автомобіля може перекосити, звичайно ж на око ви нічого не побачите, зате це дасть про себе знати при встановленні нового скла!

Які ще можна замінити стекла користуючись цією інструкцією? Користуючись цією статтею, ви зможете так само замінити й інші нерухомі стекла на автомобілі «Самарського» сімейства, оскільки їх заміна здійснюється аналогічно, до нерухомого скла відносять:

Як поміняти лобове скло на ваз 2109

Потрапляючи у тріщину, вода при замерзанні розширюється. Тим самим відбувається розклинювання тріщини та її подальше зростання. Повторення циклів може за короткий термін провести невелику тріщину через скло.

Також негативно впливають температури. Якщо відбувається різкий перепад температур (наприклад, при включенні обдування лобового скла в зимовий час на повністю прогрітому двигуні), це спровокує збільшення внутрішньої напруги та зростання тріщини.

Нерівності дороги, вібрація від трансмісії та двигуна впливають на швидкість збільшення тріщин. Також різке закриття з ударом дверей або багажника вплине.

Вартість скла та робіт. Процес встановлення

, рідко доходячи до 4000, роботи ж з його встановлення в автосервісах типу «будка» обійдуться у 700, дорожче цей процес відбуватиметься в нормальному автосервісі, але хто ремонтуватиме таку стару та дешеву машину, як 2109 у просунутому техцентрі? Скло легко можна замінити самому, заощадивши на установці.

 • Встановлюються молдинги, буває, що вони укріплені за допомогою кліпсів, тоді цей крок можна відкласти до кінця робіт.
 • Нове скло укладається в отвір, краще його ставити за допомогою спеціальних присосок, хоча зазвичай це не робиться. Контролюється цілісність шару клею.
 • Конструкція вирівнюється у площинах. Зазори між склом та кузовом залишаються рівномірними по всіх боках.
 • Деталь закріплюється, попередньо вона утримується, наприклад, скотчем, поки клей, протягом декількох годин не застигне. Смуги скотчу перешкоджають сповзанню конструкції під своєю вагою. Клей не можна висушити швидше, ніж він сохне сам, інакше кріплення буде неміцним.
 • Після півдоби сушіння видаляються смуги скотчу і скло миється.
 • Установка завершена.

Автомобіль можна почати експлуатувати в повному обсязі тільки через дві-три доби після установки, потім тиждень його не можна ганяти по колдобинах, не можна щоб він сильно трясся. Мити автомобіль протягом цього терміну теж не рекомендується.

Заміна рамки лобового скла ВАЗ 2109

Інструкції та посібники щодо запиту заміна рамки лобового скла на ВАЗ 2109 – пропонуємо зайти до нас. Статті, порад та рекомендацій з ремонту та обслуговування автомобіля своїми руками. Як своїми руками відремонтувати автомобіль у домашніх умовах. Допоможемо собі у ремонті та відремонтуємо авто самі. Ми знаємо як відновити автомобіль з мінімальними вкладеннями. Відео інструкцію докладаю.

Сміх у темі: Мій кіт взяв на себе роль чоловіка в будинку: приходжу з роботи він насамперед вимагає пожерти, потім його треба вислухати, потім вимагає ласки (незалежно втомилася я чи ні) і нарешті, отримавши все, чого хотів, лягає спати розвалившись на півдивана та ще й хропе.

Критика автовласника: Чудова керованість і надійність, машини тих років ще відрізнялися справжньою німецькою якістю.Також невисока вартість обслуговування.

Зняття старого скла

Подальші дії залежать від того, чи є у вас два вакуумні склотримачі. Склотримачі. це пара вакуумних присосок та ручка між ними. Купувати цей пристрій, зрозуміло, не варто, тому що зняти скло треба один раз. Але якщо власники ви взяли у позику, то настав час їх застосувати і попросити друзів про допомогу. Вибирайтеся із салону, паралельно з товаришем встановлюйте тримачі з боків лобового скла, «присмоктуйтесь» до його поверхні і, одночасно з помічником, тягніть тримачі вгору та назовні. Так само демонтують заднє скло ВАЗ 2109.

Якщо вакуумних тримачів у вас немає, і ви маєте в своєму розпорядженні тільки шліцеву викрутку, залишайтеся всередині автомобіля. Спокійно продовжуйте роботу.

 • Дюйм за дюймом виштовхуйте ущільнювач назовні.
 • Коли дійдете до середини стійок, попросіть помічника притримати скло від випадання.
 • Якщо у вас немає помічника, попередньо покладіть на капот Plaid або інший пом’якшувальний удар матеріал.
 • Звільнивши ущільнювач до нижніх кутів, м’яко виштовхніть скло назовні.

Якщо ви плануєте встановити нове скло на колишній ущільнювач, зніміть його з демонтованого. Ретельно очистіть від пилу та бруду, протріть знежирюючим розчинником та висушіть. Якщо ж він вам не потрібен, сміливо викидайте його.

Майте на увазі, що вплив температури, вологи, ультрафіолету не пройде даремно: все це знижує експлуатаційні властивості полімеру ущільнювача. Повторне використання цього елемента пов’язане з ризиками розтріскування, проникнення вологи в салон та повного виходу елемента з ладу.

Демонтаж ущільнювача

Перед тим як поставити нове, старе лобове скло ВАЗ 2109 потрібно акуратно демонтувати. Щоб виконати заміну своїми руками, знадобиться шліцева викрутка із шириною шліци 10–12 мм. Якщо ви плануєте використовувати ущільнювач повторно, нехай викрутка буде порівняно тупою, щоб не травмувати його полотно. Перед тим як поміняти лобове скло, рекомендується зняти склоочисники. Навіть відігнуті, вони створюють перешкоди.

Починайте демонтаж вітрового скла на ВАЗ 2109 зсередини салону, із середини верхнього краю. У профіль ущільнювач нагадує літеру «Н». Між нижніми половинками ніжок цієї літери розташовується край лобового скла, а між верхніми половинами ніжок — край рамки, що плавно переходить у дах корпусу. Ви повинні акуратно підібгати ближню до вас верхню ніжку літери «Н» і виштовхнути її назовні корпусу. Обидві ніжки верхньої частини профілю ущільнювача виявляться по зовнішній бік рамки, а ви побачите оголений метал краю цієї рамки.

Виштовхнувши першу ділянку ущільнювача, крок за кроком розширюйте зону. Найважчий крок. перший, далі ущільнювач йде назовні майже без опору. При невеликому везінні вдається проштовхнути край ущільнювача назовні без ушкоджень. Розширюйте зону демонтажу поступово в обидва боки від центру, доки не звільніть верхні кути вітрового скла.

Якщо відбувається заміна бокового скла ВАЗ 2109, розташованого за задніми дверима, починайте з середини довгої сторони.

Лобове скло на ВАЗ 2109 / зі смугою / БОР оригінал

Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

Терміни повернення

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Для початку потрібно вибрати нове полотно. Майстри рекомендують зупинятися на подвійному склі з полімерним прошарком або одношаровим загартованим сталінітом. Необхідний інвентар, супутні матеріали:

 • капроновий шнурок – близько 5 метрів;
 • молоток із гуми;
 • шліць-викрутка;
 • герметик;
 • антикорозійна речовина та ґрунтовка.

Підготовка має на увазі вибір комфортного приміщення для роботи, також необхідно підібрати інвентар, придбати нове скло та демонтувати старий фрагмент.

Старий ущільнювач можна надіти на скло або придбати новий елемент для полегшення роботи.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS