Заміна личинки замку дверей Priora

Table of Contents

Заміна всіх замків дверей, тяг та личинки на ВАЗ 2113, ВАЗ 2114, ВАЗ 2115

Ласкаво просимо! Двері вона складається з личинки, з тяги, із зовнішнього замку, внутрішнього замку.д., завдяки яким двері у автомобіля і утримуються при цьому на ходу не даючи їй відкритися, згодом замки або сама личинка приходить в непридатність і при вставленні ключа в личинку, провертаючи його в ній двері можуть не відчинитися або ж не зачинитися, це і буде говорити про тому що або личинка, або тяга, або внутрішній замок прийшов у непридатність і їх пора міняти, робиться це не дуже те і складно і впоратися з цим може навіть звичайний автолюбитель якщо буде все робити акуратно і дотримуватися інструкції, яку ми описали в цій статті.

Примітка! Щоб зробити заміну замка на двері автомобіля, з інструментів вам доведеться взяти: Ударно-поворотну викрутку, а також звичайну викрутку, консистентне мастило ще знадобиться, та й самі нові деталі!

Де знаходяться всі замки двері, тяги та личинка? Як ви вже зрозуміли замків всього два, один з них внутрішній який знаходиться всередині дверей і його приховує обшивка, а інший зовнішній, його ви бачите постійно коли відчиняєте двері і для наочності на фото нижче він ще стрілкою вказаний, крім цього ще й личинка присутня завдяки якою і відбувається відкриття внутрішнього замку і ще тяга присутня яка йде від личинки до даного замку, до речі якщо тяга раптом з личинки зіскочить то двері ви вже не відчините і тому доведеться знімати обшивку з тих дверей на яких личинка несправна або ж змінювати її на нову (Якщо стара деформована) або ж або просто тягу на личинку одягнути як вона була одягнена до цього (робиться це за допомогою рук) і все у вас знову буде працювати.

Коли потрібно міняти всі замки двері, тяги та личинку? Якщо щось із перерахованого в самому питанні прийде в непридатність, то двері у вас або перестане відчинятися (Це може через несправність замків бути), або вона відкриватиметься але вставляючи ключ в личинку, автомобіль ви вже зможете закрити і відкрити теж (Це або тяга зіскочила з личинки, або сама личинка зносилася), ще може бути таке що ключ просто не провертається (У цьому однозначно винна сама личинка замку і вона підлягає заміні).

Заміна дверного замка на ВАЗ 2107. як відрегулювати дверний замок

Мало замінити личинку, необхідно переконатися, що серцевина працює. Для цього слід налаштувати механізм до того, як буде зібрано дверну конструкцію. Рекомендації:

 • Вставляється ключ для перевірки роботи личинки. Замок відкривається та закривається кілька разів. Якщо рух утруднений, то потрібне мастило або регулювання штифтів.
 • Фіксуються спеціальні розпірки, які дозволяє зубцям деформуватися чи відходити убік.
 • Іноді потрібно поміняти пружину, яка ускладнює роботу системи.

Щоб відрегулювати новий зразок, проводиться зачистка або шліфування передньої частини замку. Ця робота дозволить полагодити пошкоджений механізм, якщо була спроба злому. Попередньо слід переконатися, що відмичка не пошкодила нутрощі.

Як замінити личинку замку двері на Ладі Priora

Насамперед необхідно виконати таку процедуру — зняти обшивку дверей. Після цього з внутрішнього боку необхідно підчепити викруткою тягу, яка йде до личинки. Наочно це показано на фото нижче:

В результаті отримуємо наступний результат.

Тепер личинка кріпиться тільки за допомогою однієї металевої скоби, яка піддягає і виймається за допомогою плоскогубців.

Потім виймаємо личинку в зборі зі зворотного боку, що показано на фото.

Тепер можна встановлювати нову личинку на колишнє місце та чіпляти на своє місце тягу блокування замка дверей. Варто врахувати, що при заміні однієї личинки доведеться користуватися постійно іншим ключем, якщо відчиняти двері вручну без брелка. Але, оскільки таким методом практично ніхто не користується, то особливих проблем навряд чи у когось виникне.

Як поміняти личинку замку водійських дверей у пріорі

Заміна замка дверей 2110. Зняття та встановлення личинки замку

Заміна дверного замку автомобіля передбачає розбір обшивки дверей та заміну внутрішньої личинки. Замок може бути пошкоджений внаслідок спроби зламування Вашого автомобіля.

Підказка: Від прикладзання замку взимку відмінно підходить такий засіб як вазелін. Використовуйте його для мастила і ваші двері завжди будуть легко відчинятися від ключа.

Нижче слідує інструкція щодо заміни дверного замку (личинки) на автомобілі ВАЗ-2110.

 • Акуратно знімаємо обшивку дверей. Викруткою відвертаємо три гвинти кріплення внутрішньої дверної ручки.
 • Від’єднавши ручку від тяги, знімаємо її з дверей.
 • Від’єднуємо тягу викруткою від вимикача замка.
 • Акуратно підчепивши викруткою, знімаємо скобу з личинки замку.
 • Тепер виймаємо замок із дверного отвору.
 • Щоб зняти зовнішню ручку дверей, від’єднуємо тягу, як на ілюстрації.
 • Відвертає головкою на 8 дві гайки.
 • Обережно знімаємо ручку.
 • Відгорнувши два гвинти кріплення зовнішнього замку, знімаємо внутрішній.
 • Після цього можна виймати внутрішній замок разом з тягами.
 • З замку знімаємо тягу.
 • Знімаємо тягу кнопки вимкнення. Для цього акуратно відстібніть пластмасовий фіксатор.
 • Зніміть стопорну шайбу, щоб зняти тягу внутрішнього приводу.
 • Положення закритих дверей регулюється за допомогою фіксатора замка, розташованого на стійці дверей. Щоб відрегулювати механізм, за допомогою потужної ударної хрестоподібної викрутки послаблюємо три гвинти кріплення фіксатора, проводимо регулювання та затягуємо гвинти.
 • Для зняття фіксатора відверніть спеціальний гвинт.
 • Зніміть його.
 • Відверніть болти, що залишилися, і зніміть фіксатор з дверної стійки.
 • Установку замку виготовляють у зворотному порядку.

Заміна замку дверей LADA Priora

Роботу проводимо для очищення та змащування зовнішнього замка дверей, його заміни при виході з ладу, а також при знятті внутрішнього замка дверей. Гвинти кріплення зовнішнього замка затягнуті великим моментом, тому їх слід відвертати міцним інструментом.

READ  Заміна радіатора кондиціонера Chevrolet Cruze

Ключем Torx T-40 відчиняємо два гвинти кріплення зовнішнього замка дверей

…і знімаємо зовнішній замок дверей. Встановлюємо зовнішній замок у зворотній послідовності.

Роботу проводимо при заміні замку, його циліндрового механізму та зовнішньої ручки дверей. Знімаємо оббивку передніх дверей (див. Зняття оббивки передніх дверей).

Шлицевою викруткою від’єднуємо тягу від циліндрового механізму замку.

Шлицевою викруткою підтягуємо вгору скобу кріплення циліндрового механізму замку

Виймаємо циліндровий механізм замку разом з гумовим кільцем ущільнювача. Від’єднуємо тягу замка від зовнішньої ручки дверей.

Головкою на 10, відчиняємо дві гайки кріплення зовнішньої ручки дверей

Шлицевою викруткою розстібаємо хомут кріплення джгута проводів електроприводу блокування замку.

Натиснувши на фіксатор… …роз’єднуємо колодки джгутів проводів електроприводу блокування замку.

Хрестоподібною викруткою відвертаємо три гвинти кріплення основи внутрішньої ручки

Виймаємо внутрішній замок передніх дверей з тягами та електроприводом блокування замка через технологічний проріз внутрішньої панелі дверей.

Замок передніх дверей з електроприводом блокування, зовнішньої та внутрішньої ручками дверей

Шлицевою викруткою від’єднуємо наконечник тяги зовнішньої ручки від важеля замку.

Таким же способом від’єднуємо тягу циліндрового механізму замку.

Шлицевою викруткою розтискаємо пружинну скобу, що фіксує тягу внутрішньої ручки

…і знімаємо скобу. Під скобою знаходиться пружинна шайба, знімаємо її, а потім і тягу.

Шлицевою викруткою віджимаємо пластмасовий фіксатор тяги кнопки блокування замка, повертаючи фіксатор навколо осі.

Таким же способом знімаємо тягу електроприводу блокування замку.

Хрестоподібною викруткою відвертаємо два саморізи кріплення електроприводу до кронштейна замка та знімаємо електропривод.

Виймаємо тягу з отвору штока електроприводу блокування замка.

Механізм внутрішнього замку передніх дверей Установку внутрішнього замка дверей, циліндрового механізму замку та зовнішньої ручки дверей проводимо у зворотній послідовності.

Всім привіт, хочу поділитися своїм досвідом.Симптоми були такі:1.Двері зачиниш, через хвилину самі відчиняються.2.Двері зачинив, більше вони не відчинилися.3.Ну ще багато всяких глюків.Тут підказали потрібно змінити привід замку водійських дверей (активатора) Потрібен з 5 проводів. Зазвичай Зелений, синій, білий, коричневий, чорний.Поїхав купив ключ зірочкою, щоб зняти сам замок. Активатор купив якийсь за 150р, краще і дорожче не було.Найсумніше, у мене віброю все було проклеєно, довелося віддерти.Усередині ми бачимо 4 тяги. Тяга ручки зовні, тяга личинки замку, тяга ручки всередині, та тяга блокування дверей. Спочатку думав як усе зняти. Тяга ручки, яка зовні просто виштовхується і так само назад вставляється, а з самої пластмаски її можна відкрутити. Тяга личинки (там колечко зі стопором) знімається легко. Решта теж начебто просто.Висунув замок, стандартний активатор ось такий:

Новий звичайно ж активатор не підійшов за кріпленнями.

Т.до. влом було йти за стандартним замком, довелося мудрувати своїми руками.У комплекті були пластина перехідна і довга тяга.Пластину відрізав, як загнув, посадив до замку на болт з гайкою, інший кінець до активатора.Але тут ще одна проблема, стандартна тяга не підійшла, поміряла нову, зламала, зігнула, вставила все ок.

Тепер залишилося підключити до дротів, знайшов методом тику.І так, білий провід відрізаємо одразу та ізолюємо, він нам не потрібен.Чорний. з чорним Коричневий з коричневим.Жовтий. із зеленимЧервоний із синім. Якщо робити все рівно перевірте, можуть бути і по-різному.

Частина II Обшивки дверей.до. обшивки довелося зняти та й кліпси треба було поміняти.Прийшов на ринок, тут писали, що ставлять кліпси від газелі. Але чоловік у віці мені запропонував кліпси, як він сказав вони ще з ссср.

Зняв старі, надів нові, але між ними підклав резиночки (гумочки скінчилися, взяв лінолеум, ніби теж нормально)

Відкрутив ще верхню частину і наклеїв туди антискрипу, бо вони набридли скрипіти.

І так, поставив все назад, кліпси дуже туго заходили, ми з другом удвох тиснули, і все одно обшивка мало не до кінця стала на місце, але скажу одне, тримається просто намертво, я навіть не знаю як буду знімати її в разі чого. Ніяких скрипів немає, взагалі чудово. Ще тяга блокування дверей билася об кільце, знаєте напевно цю проблему, я туди термозбіжну трубку надів у кілька шарів і все ок, фоток немає на жаль.Начебто все, дякую за увагу!

Замок призначений для замикання дверей автомобіля, він виконаний за спеціальною конструкцією, що забезпечує надійне зачеплення дверей з кузовом автомобіля.

Коли на вашому автомобілі починає погано зачинятися або відчинятися двері, слід звернути увагу саме на дверний замок.

Заміна даної деталі є не складним процесом, з яким може впоратися навіть людина, яка не має досвіду в ремонті автомобілів.

в залежності від типу. Існує кілька різновидів замок рідні та нестандартні.

Рідні пріорівські замки є «безшумними» т.е. язичок замку покритий пластиковою окантовкою для забезпечення тихішого закривання дверей.

Не стандартні замки мають більш м’який пластик, що забезпечує ще м’якше і приємне заривання дверей. Наприклад, замки марки «Птимаш» досить якісні та недорогі, є дуже гарною альтернативою рідним.

Безшумний замок Птімаш

Заміна личинка замка дверей у ВАЗ 2110 2111 2112, LADA Priora. Відео інструкція

Покажемо як самотужки зробити зняття та заміну личинки дверей в автомобілях ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112, LADA Priora. Насамперед необхідно зняти обшивку дверей у ВАЗ 2110, якщо не знаєте як це зробити, переходьте за поданим посиланням. Через внутрішній верхній отвір бачимо нашу личинку замку, щоб її зняти і від’єднати, беремо викрутку і вставляємо між тягою:

Злегка повертаємо та від’єднуємо. Тепер беремо або плоску викрутку, або проскогубці та піднімаємо вгору фіксатор пластини, який тримає личинку:

І тепер уже зі зворотного боку виймаємо нашу личинку у зборі. Установка відбувається у зворотному порядку.

Ремонт замку багажника

Як правило, замок багажника на ВАЗівських автомашинах служить довше за дверні замки, що викликано меншою кількістю відкривань/закривань за рівний проміжок часу. Але, зважаючи на повне зношування (або втрати ключів) замінювати його все-таки доводиться. Найчастіше сам механізм замку, як і його корпус, залишається цілком справним зношується лише личинка, в яку безпосередньо вставляються ключі. Її то й потрібно замінити на нову.

Виконується заміна личинки замка багажника ВАЗ 2114 наступним чином:

 • Відкрити багажник.
 • Витягти пластикові клепки (їжачки), що утримують пластикову панельку навколо замку, підчепивши їх шліцевою викруткою або спеціальним екстрактором.

Зворотне складання замку та встановлення його на місце виконується точно в такому ж порядку, але у зворотній послідовності.

Нові личинки для замків продаються із вставленими всередину замкової свердловини ключами. Виймати їх до того моменту, як личинка буде встановлена ​​всередину замку, не слід, оскільки це загрожує випаданням її окремих елементів, встановити які на місце буде вкрай складно.

READ  Як змінити ГРМ на Priora

Після того, як заміна личинки замку ВАЗ 2114 була зроблена, а сам замок встановлено на місце слід уважно оглянути його частину у відповідь, звану фіксатором (за нього заходить язичок замку в момент замикання багажника). Замінювати фіксатор у більшості випадків не потрібно, оскільки він не має рухомих деталей і має дуже тривалий термін служби.

Заміна може знадобитися лише в тому випадку, якщо на корпусі фіксатора з’явилася тріщина (виготовлений із силуміну). Сам процес заміни нескладний, і полягає у відкручуванні кріплення старого фіксатора та встановлення нового пристрою.

Як замінити личинку замку? ПРІОРА

Єдине, на що потрібно буде звернути увагу це правильне налаштування замку. Щоб перевірити її якість, потрібно просто закрити кришку багажника та подивитися, як вона зафіксувалася. Якщо замикання не відбувається, воно занадто туге або, навпаки, відчувається помітний люфт, то замок не налаштований.

 • послабити пару кріпильних болтів фіксатора;
 • закрити багажник (у цей момент фіксатор сам підлаштовується під розташування язичка замка);
 • відкрити багажник;
 • затягнути кріпильні болти фіксатора.

Якщо після процедури налаштування багажник став замикатися ще гірше, то, швидше за все, частина фіксуючого елемента у відповідь перекосилася. Достатньо відкрутити кріплення, поставити його прямо, не зміщуючи при цьому сам фіксатор, затягнути болти і багажник стане легко замикатися.

Заміна личинки замка дверей на ВАЗ 2110-2112, Лада Пріора

Заміна личинки замку дверей

На автомобілях LADA Priora личинки замків дверей змінюються у виняткових випадках, так як більшість власників практично ніколи не користуються замиканням дверей. способом. У 99% випадків водії користуються штатним брелком, який блокує та розблокує дверні замки. Але бувають випадки, коли брелок не працює, або він просто втрачений, і тоді доводиться користуватися саме личинкою у двері. У разі виходу її з ладу для виконання заміни даної деталі знадобиться такий інструмент як:

Як замінити дверний замок на класиці ВАЗ

Δ Питання як поміняти замок на дверях чи багажнику автомобіля, рано чи пізно приходить до кожного водія. Причин такої потреби може бути багато. Зламали, розколупали, або просто настав час за віком.

Розглянемо приклад заміни дверного замка бічних передніх дверей. Не вірте письменникам з інтернету, що це справа п’яти хвилин. Повозитися доведеться, особливо вперше.

Необхідні деталі та інструменти. Купуйте комплект личинок з ключами. Поштучно вони не продаються. І про всяк випадок ремкомплект для замків. До нього входять два повідці, пружини та шплінти.

З інструменту нам потрібно • викрутка хрестова, • дві плоскі викрутки, • шило або дюбель, • молоток, • гнучка голівка на вісім.

личинка, замок, двери, priora

Без зняття дверної ручки. демонтаж та заміна личинки буде дуже проблематичним. • Знімаємо дверну оббивку. • Знімаємо тягу з повідця личинки. • Відкручуємо головкою праву гайку кріплення дверної ручки. • З лівою гайкою буде складніше. Вона знаходиться за напрямною скла. • Відкручуємо в торці дверей два болти кріплення цієї напрямної та підгинаємо її вгору, до скла. Тепер за допомогою ліхтарика можна побачити цю ліву гайку. Чому для відкручування її нам потрібна гнучка головка? Тому що прямий туди ніяк не дістатися. • Відкручуємо гайку і виймаємо замок із ручкою. Тепер вам буде простіше замінити личинку. • Шилом вибиваємо штифт, знімаємо пружину, виймаємо стару личинку із замку. ⇑ Складання робимо у зворотному порядку. ⇑

Як проводиться заміна личинки замку дверей у Priora

Личинка замку дістається для заміни або ремонту дверей (фарбування, рихтування).

 • Насамперед знадобиться зробити маніпуляцію: витягти обшивку дверцят.
 • Потім з внутрішнього боку потрібно акуратно хрестовою викруткою підчепити тягу, що спрямована до личинки. Зараз личинка прикріплена тільки за допомогою єдиної металевої скоби, що підтягує і плоскогубцями, що виймається.
 • Після цього необхідно дістати личинку (у зборі) з іншого боку.
 • Час зайнятися монтажем нової личинки. Її потрібно поставити на те саме місце і причепити на колишню ділянку тягу блокування замка дверцят. Необхідно врахувати, що під час заміни однієї личинки можна використовувати інший ключ. Останнім вдасться відчинити двері без допомоги брелока вручну.

Поломка личинки замку в автомобілі здебільшого не трапляється раптово. Головним фактором, що призвело до пошкодження, вважається тривале невикористання замку через наявність пульта. Внаслідок такого простою сам замок починає іржавіти і окислюватися, або ж, навпаки, автовласник використовує замок регулярно, і, як кожна запчастина автомобіля, він піддається зносу. До того ж, може статися поломка деяких деталей. Важливо періодично перевіряти замок на працездатність, адже це зовсім не довга і не складна маніпуляція. Однак така виявлена ​​турбота у певній ситуації допоможемо вам заощадити і гроші, і дорогоцінний час.

Бувають такі моменти, коли у автомобіліста інші плани чи ні потрібних навичок, у такому разі не варто зламувати двері чи розбивати скло. Тоді є сенс звернутися до фахівців, які швидко та якісно відкриють ваше авто без пошкоджень та відновлять роботу замку.

Як відрегулювати замок дверей на Priora

Регулювання положення зворотної частини замку передніх дверей на автомобілі LADA Priora виконують у випадку, якщо після закриття дверей є люфт, вона туго закривається або навпаки веде вгору або вниз. Для проведення ремонтних робіт підготуйте ударний хрестовий викрутку та виконайте наступну послідовність дій:

 • Ударною викруткою послаблюємо затягування трьох гвинтів фіксатора дверного замка.
 • Тепер переміщуємо фіксатор назовні якщо двері зачиняються туго і всередину, якщо після закриття є люфт.
 • Переміщуємо фіксатор вниз, якщо двері при зачиненні піднімаються вгору і навпаки переміщуємо його вгору, якщо двері ведуть до низу.
 • Після регулювання затягуємо гвинти кріплення обратки.

Операції, що виконуються при знятті та встановленні а також регулюванні тяги замка передніх дверей на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

Далі наведена конструкція замку встановленого на дверях в автомобілі LADA Priora, рекомендації щодо зняття та встановлення замку.

Інструменти, необхідні для зняття тяги замка на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora.

Вам потрібні викрутки з плоским та хрестоподібним лезом.

Замок, тяги його приводу та ручки передніх дверей LADA Priora показані на рис. нижче

Замок, тяги приводу та ручки передніх дверей LADA Priora (Lada Priora): 1 – тяга вимикача замка; 2 – вимикач замку; 3 – тяга кнопки блокування; 4 – тяга зовнішньої ручки; 5 – зовнішня ручка; 6 – LADA Priora (Lada Priora) тяга внутрішньої ручки; 7 – внутрішня ручка; 8 – внутрішній замок; 9 – зовнішній замок; 10 – накладка зовнішнього замка

Послідовність зняття установки та регулювання тяги замка на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora.

…і роз’єднайте колодку джгута проводів моторедуктора блокування замка дверей.

Виверніть три гвинти кріплення внутрішньої ручки дверей.

Підтягніть викруткою і від’єднайте тягу зовнішньої ручки дверей від замку.

READ  Заміна прокладки ГБЦ DAEWOO Nexia 8 клапанів

Підсуньте викруткою та від’єднайте тягу від вимикача замка.

Викруткою з хрестоподібним лезом виверніть два гвинти кріплення зовнішнього замка

Викрутіть гвинт кріплення внутрішнього замка.

Зніміть внутрішній замок разом із внутрішньою ручкою дверей та тягами.

Зніміть з тяги блокування замка пластмасовий утримувач і від’єднайте її від важеля.

Зніміть стопорну скобу та від’єднайте тягу внутрішньої ручки від важеля.

Довжину тяг на автомобілі LADA Priora (Lada Priora) регулюють відвертанням або загортанням пластмасових наконечників. При заміні наконечника тяги відверніть його з тяги, підрахувавши кількість обертів. Загорніть новий наконечник на таку кількість оборотів, це дозволить зберегти необхідну довжину тяги.

Зніміть стопорну скобу вимикача замка.

Встановіть замок у порядку, зворотному зняттю, попередньо змастивши всі деталі, що труться, консистентним мастилом.

Як відрегулювати двері на Priora відео

Чим російські машини відрізняються від безлічі автомобілів зарубіжного виробництва? Для того, щоб наш автомобіль можна було нормально надалі лагодити, відразу після його придбання слід займатися доробкою. АвтоВазу все-таки вдалося створити звичайний комфортний автомобіль. Priora, та й ця модель не змогла уникнути цієї долі. Зараз розмова піде про двері, а саме про їх регулювання та маленький доробок. Інакше вам доведеться стежити, як між самими дверима і кузовом починає рости зазор, як саме видається великий гуркіт при самому закриванні і т.д. П.

Роботу давайте почнемо із замку двері. Вся зараз справа в тому, що їх конструкція зроблена дуже невдало, всі металеві елементи деренчать. Щоб повністю позбавитися цих звуків, нам зараз доведеться повністю зняти замок дверей, а також надіти на їх важелі стандартні гумові трубки.

На перший погляд, здається те, що тут просто нічого робити, зате ефект виходить приголомшливий, майже всі звуки зникають відразу. Тепер при самому закриванні чути тільки приємну заглушену бавовну. Необхідно звернути свій погляд на зовнішні ручки дверей, що мають надто невдалий зовнішній вигляд. Їх варто поміняти на більш красиві ручки. На наступній стадії необхідно поміняти внутрішню обшивку, а також розмістити у внутрішню порожнину спеціальний шумоізоляційний матеріал, а також другий ущільнювач.

[BR-GAVS] РЕГУЛЮВАННЯ ДВЕРЕЙ НА Priora.

brgavs rel=0;controls=0;showinfo=0;iv_load_policy=3; frameborder = 187; 0 allowfullscreen

Priora погано відчиняються двері

Priora Granta і т.д погане відчинення дверей.

Також можна вмонтувати додаткові колонки. Знову слід повернутися до замків, їх слід відрегулювати, в іншому випадку, закриватися вони будуть дуже погано, а потім взагалі почнуть бовтатися і скрипіти. Необхідно трохи послабити натяг усіх кріпильних гвинтів фіксатора замка.

Його необхідно зрушити назовні, якщо двері зачинятимуться дуже туго. Якщо йдеться про погану щільність, то фіксатор слід засунути всередину. Якщо ви відчуватимете ефект піднімання дверей авто під час закриття, то в такому випадку можна сміливо рухати фіксатор вниз. Якщо автомобіль має кузов хетчбек або універсал, то доведеться регулювати ще й двері багажника. Для цього необхідно знайти скобу, в яку замикається язичок замку.

Слід ретельно змастити замок спеціальним силіконовим мастилом. Якщо болти замку будуть затягнуті як слід, а замок все одно працюватиме неправильно, то необхідно закрутити гумові упори, але закручувати їх не варто сильно, оскільки двері почне бовтатися, а також завжди деренчити під час їзди. Під дверима є протиковзна прокладка. Нам слід перевірити, в якому вона стані, якщо вона є дуже тонкою або на ній є пошкодження, то її необхідно замінити. В результаті зайві звуки в салоні повністю зникнуть. Якщо заміните двері, то вам доведеться точно заміряти відстані на вашому кузові, тому що просто придбані двері від Пріори може вам і не підійти.

личинка, замок, двери, priora

Знову звернемося до огляду «За кермом», у якому розглядається, як у «Kalina» ВАЗ-1118 зняти дверні замки. Якщо обшивка була демонтована – це непогано. Далі, згідно з рекомендаціями, відкручують гвинт кріплення внутрішньої ручки:

До механізму замку йдуть дві тяги, виготовлені у вигляді стрижнів. Їх обидві демонтують, від’єднуючи пластикові фіксатори:

Щоб фіксатор вивести із зачеплення, на пластиковий язичок натискають викруткою.

На останньому кроці, як ви здогадуєтеся, залишиться відкрутити гвинти, що тримають механізм нерухомо.

Але попередньо потрібно демонтувати зовнішню ручку. Для чого, відкручують два болтики, забезпечені шестигранним капелюшком «на 8».

До речі, якщо на модулі механізму закріплено роз’єм ЦЗ, його також відключають.

Джгут із проводами приводу ЦЗ нехай залишиться у дверях.

Зрозуміло, всі замки у дверях повинні відмикатися одним ключем, який і передбачається використати у майбутньому.

Вказані тут роботи проводяться над кожним з чотирьох дверей. До того ж дуже бажано, щоб ключ від замку запалювання теж відмикав двері. Однак замінити личинку на рульовій колонці буде не так просто. Чи впораєтеся ви з обсягом робіт, які необхідно виконати у сумі? Вирішуйте самі.

Личинка замку дверей

Личинку замку знімаємо для його заміни, а також при ремонті дверей (рихтування, фарбування).

Хрестовою викруткою відвертаємо два гвинти кріплення пластмасового кронштейна кріплення оббивки.

Знімаємо поліетиленову плівку із дверей.

Шлицевою викруткою від’єднуємо наконечник тяги вимикача від важеля замка.

Плоскогубцями виймаємо пружинну скобу, що фіксує, з паза корпусу вимикача.

Виймаємо вимикач у зборі з тягою та кільцем ущільнювача.

Встановлюємо вмикач у зворотній послідовності. Пошкоджене або потріскане кільце ущільнювача замінюємо. Поліетиленову плівку приклеюємо на двосторонній скотч або герметик.

Як підібрати найкращу личинку для замку?

Купити личинку можна практично у будь-якому спеціалізованому магазині. Проте насамперед варто вивчити низку аспектів, на які важливо звернути увагу. Ідеальна та надійна личинка замку обов’язково має відповідати підвищеним вимогам, серед яких такі моменти:

 • Максимальний рівень таємності.
 • Безвідмовна робота, у тому числі при інтенсивній експлуатації вхідних дверей.
 • Найкращий, найвищий ступінь зломостійкості личинки.
 • Простота експлуатації замку.
 • Довговічність.
 • Стійкість до інтелектуального та силового впливу.
 • Зносостійкість та надійність.

Звичайно, є й інші моменти, які заслуговують на розгляд. У більшості випадків виробники вхідних металевих дверей встановлюють у замки не найкращі личинки. Як правило, це елементи середньої та нижчої секретності. Якщо ж личинка або циліндр – це слабка ланка замку, то навіть складна ригельна система буде розкрита за кілька хвилин злодіями та іншими зловмисниками.

Надійність і якість личинки визначається ще й тим, чи здатна вона протистояти силовим варіантам злому, у тому числі висвердлюванню, вибиванню, переламуванню. Звичайно, найкраще купувати циліндр зарубіжного виробника, тому що він буде якіснішим.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS