Заміна кульового поло -седана своїми руками. Volkswagen Polo Sedan

Заміна підтримки кулі Volkswagen Polo Sedan

Заміна Шарови потрібна у разі стуку або зворотного зв’язку в кульовому суглобі: Якщо такі симптоми виникають, необхідно терміново діагностувати автомобіль та придбати нові запасні частини для ремонту.

Сумісність статті виробника від автомобіля за рік випуску Тип запасних частин приблизні вартість для ПК.
Дельфі TC2321 2001-2017 Лівий 1000
Фрагантний 23209n5fl 2009-2018 Лівий 700
Лемфордер 3390501 2001-2018 Лівий 1300
Оптимальний VOBJ7927 2004-2018 Право 700
Фебі 36051 2009-2018 Лівий 1200
Фенокс BJ11014 2009-2018 Лівий 700
Лемфордер 3390501 2-1-2018 Право 1300

Важливо знати! Вибираючи компоненти на Volkswagen Polo, важливо вибрати деталі для коду VIN транспортного засобу або сумісні за статтями у випуску каталогу на офіційному веб.сайті Volkswagen.

Це запобіжить можливість п’єс частини та забезпечити надійність кріплення: пам’ятайте, підтримка кулі є елементом шасі, під час зриву якого автомобіль може втратити контроль під час руху.

Діагностика та демонтаж шарніру: ми починаємо ремонт правильно!

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Якщо зубні, чіпси або зворотні зв’язки були викриті під час візуального огляду, рекомендується замінити шарнір на нову. інакше ремонт та заміна підтримки кулі буде неефективною процедурою, яка вимагала нових інвестицій найближчим часом.

Як видалити м’яч на Volkswagen Polo?

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

 • Поверніть концентратор колеса разом із підставкою амортизації на сторону до зупинки і зафіксуйте положення дерев’яним променем або трубою, яка діє як зупинка, що фіксує положення амортизатора;
 • Потім ми повертаємо гайки в нижній частині кульового болта, поки кріплення не досягне кінцевої нитки, гайка повинна залишатися болтом;
 • Тоді ми приносимо гніздо під зовнішню струну двигуна і піднімаємо транспортний засіб на пару сантиметрів з землі. За допомогою гнізда і зупинки навантаження на м’яч від ваги автомобіля зменшиться, завдяки якому його легко можна буде видалити кріпленням стійки;
 • В кінці підготовчих процедур ми встановлюємо частини болтів опорних кульок під осі і вичавляємо болт з положення приземлення в обертовому кулаці. Гайка, яка не відкручена до кінця, запобіжить поломці кріплень і захистить цілісність болта. Тепер ви можете почати замінювати компоненти.

Стабілізаторні стелажки відгуки про Акітаки

Процедура установки опорів ідентична обох сторін транспортного засобу. Заміна Шарови здійснюється наступним чином:

 • Після встановлення кульового шарніра в обертовий кулак зробіть нову гайку і затягніть замок шапкою в силі 35 нм;
 • Потім ми витягуємо дерев’яний промінь або трубу і ставимо амортизатор у його первісному положенні. Під час повернення стійки слід ввести половину автомобіля в гачок за допомогою маточини колеса та підключити структурний вузол до фланця коробки передач;
 • Потім ми робимо гайки на решті фіксуючих болтів і закрутаємо їх гайковим ключем до 35 нм, а потім знімаємо привідний вал зсередини і фіксуємо його ключем з моментом живлення 45 нм;
 • Потім обережно опустіть транспортний засіб до землі і затягніть горіхи коліс 110 нм. При правильному завершенні ремонту кульовий шарнір буде відсутній у радіальному та осьовому люфті.

Важливо знати! На шарнірі з кулею буде видно 2 ризики та маркування, що характеризує сторону опори: продукт L3 повинен бути встановлений лише з лівої сторони транспортного засобу, а R3 або L4 праворуч.

Заміна м’яча своїми руками заощадить пару тисяч, щоб підтримувати станцію обслуговування та бути впевненим у надійності структурної одиниці: Пам’ятайте, гарантія якості роботи є ключем до безпеки на дорозі!

Існує кілька варіантів для кріплення колеса автомобіля. Основними з них є шкворні та кульові конструкції. Суперечки на цю тему, яка з них є більш надійною та довговічною, не стихає серед фахівців або серед звичайних власників автомобілів. На цю тему немає консенсусу, і, мабуть, це ніколи не буде.

Переваги та недоліки підтримки м’яча на седані поло

Тим не менш, дизайнери Volkswagen Polo віддавали перевагу кульковій конструкції для прикріплення передніх коліс цього автомобіля. Переваги цього механізму такі:

 • Цей механізм дозволяє переднім колесам вільно перетворюватися на досить великий кут, тим самим забезпечуючи найбільш високу маневреність та керованість автомобіля;
 • Дизайн підтримки кулі набагато простіший, ніж Shkvornivna, що значно полегшує ремонт цього пристрою та заміну всіх його компонентів.

Але цей механізм також має недоліки. інакше він не був би гідною альтернативою. До недоліків цієї конструкції належать:

 • Певні труднощі для обслуговування. Так, наприклад, цей механізм дуже чутливий до якості змащування, а на Volkswagen Polo замінив підтримку кулі за допомогою спеціальних інструментів. Тож не кожен автомобіліст зможе зробити це самостійно;
 • Не настільки високий ресурс, тому заміну цього механізму потрібно робити частіше;
 • Чутливість кулькової одиниці до нерівностей дороги. Часто одного серйозного удару по колесі достатньо, щоб відключити цей механізм. Подальший рух автомобіля стає неможливим;
 • Чутливість до вологи та пилу. Якщо, під час роззявлення захисних пиляторів, його не відразу замінили новий, весь механізм вийде з ладу дуже швидко: люфт, утворений внаслідок його прискореного зносу, просто не дозволить керувати машиною.

Ми замінюємо м’яч на седан поло

Колеса автомобіля прикріплені до декількох варіантів, найпоширенішими з них є кульові або шкворна структури. На сьогоднішній день експерти та власники автомобілів ще не дійшли жодного висновку, яка з цих опор є сильнішими та надійнішими.

Плюси і мінуси седана з підтримки м’яча

Фахівці, що розробляють автомобіль Volkswagen Polo, віддали перевагу кулі кріплення коліс. Розглянемо основні переваги цього дизайну:

 • Великий кут обертання коліс. Через які збільшуються стабільність та маневреність транспортного засобу;
 • Простота дизайну. Що суттєво полегшує ремонтні роботи та заміну робочих елементів.

Окрім гідних переваг, механізм має недоліки, інакше для нього не було альтернативного варіанту. Є набагато більше недоліків:

 • Складність у обслуговуванні. Механізм має чутливість до якості рідини мастила, також заміна кулі передбачає наявність спеціального інструменту. З цих причин не кожен власник автомобіля може здійснити ремонт своїми руками.
 • Структура конструкції не висока, вам доведеться змінюватися набагато частіше.
 • Дизайн чутливий до нерівної дорожньої поверхні. Один серйозний удар по колесу може бути вирішальним моментом, який відключить підтримку м’яча.
 • Механізм досить сприйнятливий до пильності та вологості. Якщо ви не зміните розірвані пильовики вчасно, то механізм швидко стане нікчемним.

Технічне обслуговування поло та заміну кульової структури

З усього вищезазначеного можна зробити висновок, що систематичний ретельний обстеження та доброякісна допомога допоможуть запобігти зносу та раптової несправності. Профілактичні дії включають:

Структурні особливості кульового механізму

Назва структури підтримуючої кулі виходить від її пристрою. підключення до двох елементів, контактні поверхні яких виготовляються в сферичному вигляді.

Підтримка виглядає як стрижень, який суворо з’єднаний з одного кінця з поворотним важелем, а з іншого з сферичним боббі. Другий компонент структури накладається на останнє. Елементи не з’єднані жорсткими, завдяки якому другий може вільно обертатися відносно першого.

Ця конструкція щільно прикріплена до маточини колеса з фланцем з отворами (як правило, п’ять з них), вона з’єднана з важелем ниткою. Для більш надійного кріплення часто використовується лічильник.шоу.

На яких ознаках визначити, що настав час замінити підтримку кулі на седан Polo

Ми проаналізуємо основні ознаки поведінки автомобіля, за допомогою яких ви можете зрозуміти, що настав час замінити структуру кулі:

 • Стук з лівої або правої сторони підвіски, яка виникає, коли автомобіль долає незначні перешкоди, наприклад, вибоїни або удари.
 • Погана стабільність клеми транспортного засобу.
 • Під час обертання керма, в зоні переднього колеса чується скрипучий гуркіт.
 • Колапс краху конвергенції порушений, неможливо проявляти їх з необхідною точністю.
 • На зовнішньому та внутрішньому краю протектора передніх коліс є нерівномірний знос.
 • Під час обертання керма потрібно докласти більше зусиль, ніж зазвичай.

У разі будь.якого з перерахованих вище знаків необхідно негайно діагностувати кожен механізм суспензії передньої частини автомобіля, включаючи обидва кулі. Своєчасна зміна опор з м’ячем значно заощадить гроші власника автомобіля на ремонті бігової конструкції автомобіля.

Зробіть заміну або ремонт кульового механізму на седані поло?

Найкращим варіантом для вирішення цієї проблеми було б повна заміна кульового механізму. Пояснимо, чому. Як правило, ремонтні роботи цієї частини передбачають зміну першої чи другої деталей, які додаються до концентратора. Варто зазначити, що другий елемент зношується і розривається набагато частіше першим.

Довговічність дизайну після ремонту втрачається. Ідеальний варіант для ремонтної роботи передбачає наявність спеціального інструменту, а не зношеного кульового механізму.

Ми замінюємо кульовий механізм на седан Volkswagen Polo

Не замінюйте структуру кулі без досвіду та спеціального обладнання, ви можете значно погіршити ситуацію.

Якщо ви впевнені у своїх здібностях і готові самостійно замінити елементи, дотримуйтесь наступних етапів роботи:

 • Встановіть свій автомобіль на підйомник (спостереження).
 • Відкрутіть гайку приводного валу.
 • Послабити колесний гайок.
 • Послабте 12-річну гайку валу приводу, а потім зробіть відділ вала з вузлової маточини;
 • Відключіть болти, що кріплять фланець валу приводу до контрольної точки, а потім вийміть вал.
 • Зверніть увагу на розташування трьох болтів і виконайте їх скручування.
 • Центр колеса слід вивернути назовні з аналогами амортизатора та консолідувати їх у цьому місці за допомогою штанги.
 • Правда, гайка з болта з кульковою головкою до кінця гайки. це промивання з болтом.
 • Потім встановіть повітряну кулю кульової конструкції і вичавіть болт з області посадки в обертовий кулак.

На кульовому механізмі є дві позначки. Механізм, призначений для лівої області. Загарник з правої області позначений мітками L4 та R3.

Встановлюючи нову структуру кулі, дотримуйтесь подальших інструкцій:

 • Вставте структуру кулі в поворотний кулак.
 • Встановіть нову гайку і затягніть її. Тут варто зазначити, що між кульовим механізмом і поворотним кулаком ви не відповідаєте метричному гайкові. Ми здійснюємо затягування твердим гайковим ключем, момент. 35 нм. Щоб зберегти кремовий болт, використовуйте ключ із внутрішнім шестикутником (5 мм.), який доведеться скоротити, оскільки його зігнутий кінець надмірно довгий.
 • Зніміть планку та натиснувши встановлення амортизатора в правильній області. Потім залучіть половину осередку за допомогою концентратора колеса і зробіть його стикуванням з фланцем пропуску.
 • Накрутіть три болти, передаючи їм пуф. Зсув важіль поперечної підвіски, поки помітні головки болтів не впадуть у ваше положення. Болти слід затягнути на мить 35 нм.
 • Візьміть вал приводу в необхідне положення і затягніть болти на мить 45 нм.
 • Запам’ятайте горіх і зробіть спуск автомобіля. Здійснити підтягування горіхів, які знаходяться на колесах, мить 110 нм.

Діагностика та демонтаж шарніру: ми починаємо ремонт правильно!

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Перед початком демонтажу необхідно проаналізувати поточний стан шарніра кулі, щоб підготуватися до можливих труднощів. Для цього необхідно сприяти фіксаційному гайці шарніра та підняти машину, встановивши дерев’яний промінь або гніздо під рамою як рамку. Потім ми послаблюємо гайку приводу валу транспортного засобу і розділимо його на концентратор автомобіля, після чого знімаємо фланці фіксації приводу з контрольно.пропускної точки та видалимо вал.

Якщо зубні, чіпси або зворотні зв’язки були викриті під час візуального огляду, рекомендується замінити шарнір на нову. інакше ремонт та заміна підтримки кулі буде неефективною процедурою, яка вимагала нових інвестицій найближчим часом.

Як видалити м’яч на Volkswagen Polo?

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Робота з демонтажу Шарови рекомендується поєднуватися з партнером, але ремонт може здійснюватися однією парою рук. Ця процедура потребуватиме набору негідників, набору викруток, молотка, плоскогубців, а також шматок труби або дерев’яного променя. Вам також знадобиться ганчір’я або захисні рукавички, які полегшать ремонтні роботи.

 • Поверніть концентратор колеса разом із підставкою амортизації на сторону до зупинки і зафіксуйте положення дерев’яним променем або трубою, яка діє як зупинка, що фіксує положення амортизатора;
 • Потім ми повертаємо гайки в нижній частині кульового болта, поки кріплення не досягне кінцевої нитки, гайка повинна залишатися болтом;
 • Тоді ми приносимо гніздо під зовнішню струну двигуна і піднімаємо транспортний засіб на пару сантиметрів з землі. За допомогою гнізда і зупинки навантаження на м’яч від ваги автомобіля зменшиться, завдяки якому його легко можна буде видалити кріпленням стійки;
 • В кінці підготовчих процедур ми встановлюємо частини болтів опорних кульок під осі і вичавляємо болт з положення приземлення в обертовому кулаці. Гайка, яка не відкручена до кінця, запобіжить поломці кріплень і захистить цілісність болта. Тепер ви можете почати замінювати компоненти.

Заміна обслуговування кульок на седан поло та встановлення нової підтримки м’ячів Volkswagen з руками професіоналів

Існує кілька варіантів для кріплення колеса автомобіля. Основними з них є шкворні та кульові конструкції. Суперечки на цю тему, яка з них є більш надійною та довговічною, не стихає серед фахівців або серед звичайних власників автомобілів. На цю тему немає консенсусу, і, мабуть, це ніколи не буде.

Переваги та недоліки підтримки м’яча на седані поло

Тим не менш, дизайнери Volkswagen Polo віддавали перевагу кульковій конструкції для прикріплення передніх коліс цього автомобіля. Переваги цього механізму такі:

 • Цей механізм дозволяє переднім колесам вільно перетворюватися на досить великий кут, тим самим забезпечуючи найбільш високу маневреність та керованість автомобіля;
 • Дизайн підтримки кулі набагато простіший, ніж Shkvornivna, що значно полегшує ремонт цього пристрою та заміну всіх його компонентів.

Але цей механізм також має недоліки. інакше він не був би гідною альтернативою. До недоліків цієї конструкції належать:

 • Певні труднощі для обслуговування. Так, наприклад, цей механізм дуже чутливий до якості змащування, а на Volkswagen Polo замінив підтримку кулі за допомогою спеціальних інструментів. Тож не кожен автомобіліст зможе зробити це самостійно;
 • Не настільки високий ресурс, тому заміну цього механізму потрібно робити частіше;
 • Чутливість кулькової одиниці до нерівностей дороги. Часто одного серйозного удару по колесі достатньо, щоб відключити цей механізм. Подальший рух автомобіля стає неможливим;
 • Чутливість до вологи та пилу. Якщо, під час роззявлення захисних пиляторів, його не відразу замінили новий, весь механізм вийде з ладу дуже швидко: люфт, утворений внаслідок його прискореного зносу, просто не дозволить керувати машиною.

Підтримка Volkswagen та заміна куль на седан поло

Звідси висновок: Щоб уникнути прискореного зносу та раптових зривів, ці деталі потребують регулярного ретельного огляду та високої якості догляду, зокрема:

Конструкція цього вузла

Підтримка кулі. це безперервне з’єднання двох частин з контактними поверхнями сферичної форми. звідси назва цього вузла.

Це стрижень, один кінець суворо з’єднаний з поворотним важелем і сферичним босом на іншому кінці. Другий компонент механізму був поставлений на цього начальника. Більше того, їх з’єднання не є жорстким, що дозволяє другому елементу перетворюватися відносно першого.

Цей механізм жорстко прикріплений до маточини колеса через фланець з кількома (у більшості випадків на п’ять) отворів, він з’єднаний з важелем за допомогою різьблення, і так, що ця сполука є максимально надійною, часто використовується зустрічний позов.

Чому це може зайняти седан поло, замінивши підтримку м’яча?

Ознаки, які говорять, що цей механізм знаходиться на межі розробки його ресурсу:

 • Стук у передній підвісці (вліво або вправо), який виникає, коли автомобіль долає навіть незначні перешкоди. наприклад, вибоїни в асфальті чи кордонах;
 • Під час руху по прямій машина зберігає курс погано;
 • скрип або навіть брязкальця, що виникає на передніх колесах при обертанні керма;
 • порушення краху конвергенції та неможливості встановити їх з більш.менш прийнятною ступенем точності;
 • нерівномірний знос зовнішніх та внутрішніх країв протектора передніх коліс;
 • Великі зусилля. Які потрібно наносити на кермо при обертанні (більшою мірою воно виявляється помітним при низькій швидкості).

Коли будь.який із цих симптомів з’являється в лівому або правому колесі, необхідно без відкладення діагностувати весь механізм передньої підвіски, включаючи обидва кулі. Зрештою, можливо, що якщо один з них розробив свій ресурс, то другий також близький до цього стану. Оперативна професійна заміна м’яча на седан поло буде допоможе уникнути подальшої пошкодження системи роботи автомобіля та заощадити багато грошей своєму власнику.

Те саме слід зробити, якщо зрив підтримки м’яча відбулася внаслідок удару по колесу або після подолання автомобілів значної дороги нерівномірна.

Ремонт або заміна підтримки кулі на седан Polo. що краще?

Негайно забронюйте, що найкращим ремонтом опори кулі є заміна кульової опори на седан Polo. Чому? Про це нижче.

Ремонт підтримки кулі в більшості випадків полягає у зміні або першої, або другої деталей, доданих до маточини. Останнє потрібно робити набагато частіше, оскільки саме це більш сприйнятливе для зносу та зриву.

Однак після такого ремонту цей вузол значною мірою втрачає свою довговічність-після того. Для того, щоб ідеально вразити одну частину в іншу, потрібно спеціальне обладнання, а самі елементи не слід зношувати.

Заміна балу підтримки Volkswagen Polo Sedan

Важливий. Без відповідного досвіду та обладнання ви не повинні брати на себе заміну підтримки м’яча на седані поло. ви можете лише погіршити ситуацію.

По.перше, заміна седана Volkswagen Polo зручніша для заміни автомобіля, встановивши машину на підйом. Підйомник забезпечує вільний доступ до коліс з усіх боків, які під час операції, яку ми розглядаємо, є важливим.

По-друге, часто потрібні значні зусилля для створення зламаного механізму з майстра-кріплення болтів під час роботи машини кислі та відкрутити їх для використання спеціальної рідини.

І нарешті, без певних навичок важко встановити нову частину з належним ступенем точності та надійно виправити її. Погодьтеся, що колесо, яке розірвелося під час руху (і це відбувається) навряд чи спричинить приємні відчуття водієві травмованої машини та всіх інших учасників руху.

Порада. На автомобілях поло, замінена куля, найбільш правильна, щоб доручити фахівцям автомобільного обслуговування. Крім того, до речі, можна буде придбати всі необхідні запчастини для цього, і, за ціною, трохи нижчою, ніж роздрібна торгівля. І ще одне правило: цю операцію краще проводити профілактично, не чекаючи, поки підтримка кулі не буде носитись настільки, що вона не в змозі утримувати колесо.

Підтримка м’яча на Volkswagen Polo

Підтримка кулі. це структурний вузол шасі транспортного засобу, функціональна мета якого. забезпечити можливість перетворення маточини, збереження положення колеса в горизонтальній площині з його вертикальним розташуванням. Саме завдяки цій частині автомобіль може безболісно увійти в повороти з різних куточків і з будь.якою швидкістю.

Ми замінюємо м’яч на седан поло

Колеса автомобіля прикріплені до декількох варіантів, найпоширенішими з них є кульові або шкворна структури. На сьогоднішній день експерти та власники автомобілів ще не дійшли жодного висновку, яка з цих опор є сильнішими та надійнішими.

Плюси і мінуси седана з підтримки м’яча

Фахівці, що розробляють автомобіль Volkswagen Polo, віддали перевагу кулі кріплення коліс. Розглянемо основні переваги цього дизайну:

 • Великий кут обертання коліс. Через які збільшуються стабільність та маневреність транспортного засобу;
 • Простота дизайну. Що суттєво полегшує ремонтні роботи та заміну робочих елементів.

Окрім гідних переваг, механізм має недоліки, інакше для нього не було альтернативного варіанту. Є набагато більше недоліків:

 • Складність у обслуговуванні. Механізм має чутливість до якості рідини мастила, також заміна кулі передбачає наявність спеціального інструменту. З цих причин не кожен власник автомобіля може здійснити ремонт своїми руками.
 • Структура конструкції не висока, вам доведеться змінюватися набагато частіше.
 • Дизайн чутливий до нерівної дорожньої поверхні. Один серйозний удар по колесу може бути вирішальним моментом, який відключить підтримку м’яча.
 • Механізм досить сприйнятливий до пильності та вологості. Якщо ви не зміните розірвані пильовики вчасно, то механізм швидко стане нікчемним.

Технічне обслуговування поло та заміну кульової структури

З усього вищезазначеного можна зробити висновок, що систематичний ретельний обстеження та доброякісна допомога допоможуть запобігти зносу та раптової несправності. Профілактичні дії включають:

Структурні особливості кульового механізму

Назва структури підтримуючої кулі виходить від її пристрою. підключення до двох елементів, контактні поверхні яких виготовляються в сферичному вигляді.

Підтримка виглядає як стрижень, який суворо з’єднаний з одного кінця з поворотним важелем, а з іншого з сферичним боббі. Другий компонент структури накладається на останнє. Елементи не з’єднані жорсткими, завдяки якому другий може вільно обертатися відносно першого.

Ця конструкція щільно прикріплена до маточини колеса з фланцем з отворами (як правило, п’ять з них), вона з’єднана з важелем ниткою. Для більш надійного кріплення часто використовується лічильник.шоу.

На яких ознаках визначити, що настав час замінити підтримку кулі на седан Polo

Ми проаналізуємо основні ознаки поведінки автомобіля, за допомогою яких ви можете зрозуміти, що настав час замінити структуру кулі:

 • Стук з лівої або правої сторони підвіски, яка виникає, коли автомобіль долає незначні перешкоди, наприклад, вибоїни або удари.
 • Погана стабільність клеми транспортного засобу.
 • Під час обертання керма, в зоні переднього колеса чується скрипучий гуркіт.
 • Колапс краху конвергенції порушений, неможливо проявляти їх з необхідною точністю.
 • На зовнішньому та внутрішньому краю протектора передніх коліс є нерівномірний знос.
 • Під час обертання керма потрібно докласти більше зусиль, ніж зазвичай.

У разі будь.якого з перерахованих вище знаків необхідно негайно діагностувати кожен механізм суспензії передньої частини автомобіля, включаючи обидва кулі. Своєчасна зміна опор з м’ячем значно заощадить гроші власника автомобіля на ремонті бігової конструкції автомобіля.

Зробіть заміну або ремонт кульового механізму на седані поло?

Найкращим варіантом для вирішення цієї проблеми було б повна заміна кульового механізму. Пояснимо, чому. Як правило, ремонтні роботи цієї частини передбачають зміну першої чи другої деталей, які додаються до концентратора. Варто зазначити, що другий елемент зношується і розривається набагато частіше першим.

Довговічність дизайну після ремонту втрачається. Ідеальний варіант для ремонтної роботи передбачає наявність спеціального інструменту, а не зношеного кульового механізму.

Ми замінюємо кульовий механізм на седан Volkswagen Polo

Не замінюйте структуру кулі без досвіду та спеціального обладнання, ви можете значно погіршити ситуацію.

Якщо ви впевнені у своїх здібностях і готові самостійно замінити елементи, дотримуйтесь наступних етапів роботи:

 • Встановіть свій автомобіль на підйомник (спостереження).
 • Відкрутіть гайку приводного валу.
 • Послабити колесний гайок.
 • Послабте 12-річну гайку валу приводу, а потім зробіть відділ вала з вузлової маточини;
 • Відключіть болти, що кріплять фланець валу приводу до контрольної точки, а потім вийміть вал.
 • Зверніть увагу на розташування трьох болтів і виконайте їх скручування.
 • Центр колеса слід вивернути назовні з аналогами амортизатора та консолідувати їх у цьому місці за допомогою штанги.
 • Правда, гайка з болта з кульковою головкою до кінця гайки. це промивання з болтом.
 • Потім встановіть повітряну кулю кульової конструкції і вичавіть болт з області посадки в обертовий кулак.

На кульовому механізмі є дві позначки. Механізм, призначений для лівої області. Загарник з правої області позначений мітками L4 та R3.

Встановлюючи нову структуру кулі, дотримуйтесь подальших інструкцій:

 • Вставте структуру кулі в поворотний кулак.
 • Встановіть нову гайку і затягніть її. Тут варто зазначити, що між кульовим механізмом і поворотним кулаком ви не відповідаєте метричному гайкові. Ми здійснюємо затягування твердим гайковим ключем, момент. 35 нм. Щоб зберегти кремовий болт, використовуйте ключ із внутрішнім шестикутником (5 мм.), який доведеться скоротити, оскільки його зігнутий кінець надмірно довгий.
 • Зніміть планку та натиснувши встановлення амортизатора в правильній області. Потім залучіть половину осередку за допомогою концентратора колеса і зробіть його стикуванням з фланцем пропуску.
 • Накрутіть три болти, передаючи їм пуф. Зсув важіль поперечної підвіски, поки помітні головки болтів не впадуть у ваше положення. Болти слід затягнути на мить 35 нм.
 • Візьміть вал приводу в необхідне положення і затягніть болти на мить 45 нм.
 • Запам’ятайте горіх і зробіть спуск автомобіля. Здійснити підтягування горіхів, які знаходяться на колесах, мить 110 нм.

Діагностика та демонтаж шарніру: ми починаємо ремонт правильно!

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Перед початком демонтажу необхідно проаналізувати поточний стан шарніра кулі, щоб підготуватися до можливих труднощів. Для цього необхідно сприяти фіксаційному гайці шарніра та підняти машину, встановивши дерев’яний промінь або гніздо під рамою як рамку. Потім ми послаблюємо гайку приводу валу транспортного засобу і розділимо його на концентратор автомобіля, після чого знімаємо фланці фіксації приводу з контрольно.пропускної точки та видалимо вал.

Якщо зубні, чіпси або зворотні зв’язки були викриті під час візуального огляду, рекомендується замінити шарнір на нову. інакше ремонт та заміна підтримки кулі буде неефективною процедурою, яка вимагала нових інвестицій найближчим часом.

Можливі проблеми задньої підвіски

Задня підвіска також може порушити мовчання в салоні седана поло. Автомобіль має сучасну напівзалежну модель важеля з поздовжні важелі.

В основному, вивчаючи задню підвіску, власник автомобіля повинен приділити особливу увагу стану амортизатора та його пружин. Струк або скрип зазвичай асоціюються з несправністю амортизатора або неврівноважуванням його кріплень. Однак глибокий осад пружини або її зриву також може спричинити неприємні стуки. Якщо все нормально з основними компонентами задньої підвіски, то слід вивчити мовчазні блоки важелів та підшипник маточини, які, як правило, досить швидко зношуються.

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Амортизатор і весна

Щоб замінити пошкодженого амортизатора, вам знадобиться набір клавіш та стандартний гніздо:

 • Підніміть задню частину автомобіля та встановіть його на надійну підтримку.
 • Вийміть болти нижнього та верхнього кріплення амортизатора до кронштейнів важеля.
 • Ми демонтуємо амортизатор.
 • Відкрутіть гвинт з стрижня і вийміть верхню опору.
 • Ми вивчаємо гумову прокладку і, якщо необхідно, повністю змінюємо підтримку.
 • Зніміть захисну кришку і вийміть з нього буфер жалю.
 • Перевірте удар стрижня на осі.
 • Якщо він робить стуки, то ми повністю змінюємо амортизатор і збираємо все у зворотному порядку.
 • За аналогією ми проводимо операцію з заміни другого амортизатора.

Розриваюча пружина. одна з найпоширеніших проблем на задній осі. Процедура демонтажу вимагатиме ключа до “16” з тією ж кінцевою головкою та спеціальним пристроєм для стиснення пружин. Потрібно змінити обидва джерела відразу.

 • Встановіть задню частину автомобіля на підтримку та вийміть колеса.
 • Вимкніть датчики частоти обертання обох коліс.
 • Ми відкрутимо болти нижніх кріплень амортизаторів з обох боків.
 • Ми опускаємо пучок підвіски і отримуємо пружини разом з прокладками.
 • При необхідності змініть прокладки.
 • Те саме стосується пружин: деформовані деталі підлягають заміні.
 • Зберіть компоненти у зворотному порядку.

Хаб і стовбури вузлів

Що стосується підшипника концентратора, винуватця підвіски, то деталі не продаються окремо. З незалежним ремонтом вам доведеться придбати підшипник у комплекті з центром. Операція потребуватиме голови на “30”, знімач і плоска викрутка.

 • Підніміть задню частину автомобіля і покладіть її на підтримку.
 • Зніміть заднє колесо.
 • Ми демонтуємо гальмівний барабан.
 • Вгору по викрутці, притуліть кришку, під якою розташований болт маточини.
 • Відкрутіть гайку, покладіть на концент.
 • Той самий метод стискайте підшипник.
 • Змініть кабінки підшипника, сам підшипник і встановіть новий концентратор.
 • Ми збираємо всі деталі у зворотному порядку.

Іноді для лікування скрипу задньої підвіски може знадобитися для заміни маточини. Голови підуть до “16” та “30”, знімачем і плоскою викруткою:

 • Ми піднімаємо задню частину автомобіля, надягаємо на підтримку і демонтували колесо.
 • Усуньте гальмівний барабан та концентратор.
 • Від’єднайте датчик швидкості колеса і вийміть його з канавки поздовжнього важеля.
 • Щоб зняти цапфу, вам доведеться скрутити чотири болти на кронштейні поздовжнього важеля.
 • Вийміть зношений цапфу та встановіть нову частину.
 • Зберіть механізм у зворотному порядку.

Брендинг, до речі, може бути не лише підвіскою калуги. Деякі Палмени знають про маленьку «таємницю» російського представника німецької компанії. Ми говоримо про невелику вставку на лівій підтримці коробки передач. Замість того. Так що автомобіль не брязкає від невеликих ударів, багато власників просто змінюють заводський пластик на гумовий аналог. І в кабіні настає довга очікувана тиша. Але це інша історія.

Підтримка Volkswagen та заміна куль на седан поло

Звідси висновок: Щоб уникнути прискореного зносу та раптових зривів, ці деталі потребують регулярного ретельного огляду та високої якості догляду, зокрема:

Підтримка кулі. це безперервне з’єднання двох частин з контактними поверхнями сферичної форми. звідси назва цього вузла.

Це стрижень, один кінець суворо з’єднаний з поворотним важелем і сферичним босом на іншому кінці. Другий компонент механізму був поставлений на цього начальника. Більше того, їх з’єднання не є жорстким, що дозволяє другому елементу перетворюватися відносно першого.

Цей механізм жорстко прикріплений до маточини колеса через фланець з кількома (у більшості випадків на п’ять) отворів, він з’єднаний з важелем за допомогою різьблення, і так, що ця сполука є максимально надійною, часто використовується зустрічний позов.

Примітки на полях. Останній елемент в оригінальній конструкції кулі седана поло, однак, при ремонті цього вузла деякі майстри встановлюють його для більшої надійності.

Чому це може зайняти седан поло, замінивши підтримку м’яча?

Ознаки, які говорять, що цей механізм знаходиться на межі розробки його ресурсу:

 • Стук у передній підвісці (вліво або вправо), який виникає, коли автомобіль долає навіть незначні перешкоди. наприклад, вибоїни в асфальті чи кордонах;
 • Під час руху по прямій машина зберігає курс погано;
 • скрип або навіть брязкальця, що виникає на передніх колесах при обертанні керма;
 • порушення краху конвергенції та неможливості встановити їх з більш.менш прийнятною ступенем точності;
 • нерівномірний знос зовнішніх та внутрішніх країв протектора передніх коліс;
 • Великі зусилля. Які потрібно наносити на кермо при обертанні (більшою мірою воно виявляється помітним при низькій швидкості).

Коли будь.який із цих симптомів з’являється в лівому або правому колесі, необхідно без відкладення діагностувати весь механізм передньої підвіски, включаючи обидва кулі. Зрештою, можливо, що якщо один з них розробив свій ресурс, то другий також близький до цього стану. Оперативна професійна заміна м’яча на седан поло буде допоможе уникнути подальшої пошкодження системи роботи автомобіля та заощадити багато грошей своєму власнику.

Те саме слід зробити, якщо зрив підтримки м’яча відбулася внаслідок удару по колесу або після подолання автомобілів значної дороги нерівномірна.

Заміна обслуговування кульок на седан поло та встановлення нової підтримки м’ячів Volkswagen з руками професіоналів

Існує кілька варіантів для кріплення колеса автомобіля. Основними з них є шкворні та кульові конструкції. Суперечки на цю тему, яка з них є більш надійною та довговічною, не стихає серед фахівців або серед звичайних власників автомобілів. На цю тему немає консенсусу, і, мабуть, це ніколи не буде.

Переваги та недоліки підтримки м’яча на седані поло

Тим не менш, дизайнери Volkswagen Polo віддавали перевагу кульковій конструкції для прикріплення передніх коліс цього автомобіля. Переваги цього механізму такі:

 • Цей механізм дозволяє переднім колесам вільно перетворюватися на досить великий кут, тим самим забезпечуючи найбільш високу маневреність та керованість автомобіля;
 • Дизайн підтримки кулі набагато простіший, ніж Shkvornivna, що значно полегшує ремонт цього пристрою та заміну всіх його компонентів.

Але цей механізм також має недоліки. інакше він не був би гідною альтернативою. До недоліків цієї конструкції належать:

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

 • Певні труднощі для обслуговування. Так, наприклад, цей механізм дуже чутливий до якості змащування, а на Volkswagen Polo замінив підтримку кулі за допомогою спеціальних інструментів. Тож не кожен автомобіліст зможе зробити це самостійно;
 • Не настільки високий ресурс, тому заміну цього механізму потрібно робити частіше;
 • Чутливість кулькової одиниці до нерівностей дороги. Часто одного серйозного удару по колесі достатньо, щоб відключити цей механізм. Подальший рух автомобіля стає неможливим;
 • Чутливість до вологи та пилу. Якщо, під час роззявлення захисних пиляторів, його не відразу замінили новий, весь механізм вийде з ладу дуже швидко: люфт, утворений внаслідок його прискореного зносу, просто не дозволить керувати машиною.

Підтримка Volkswagen та заміна куль на седан поло

Звідси висновок: Щоб уникнути прискореного зносу та раптових зривів, ці деталі потребують регулярного ретельного огляду та високої якості догляду, зокрема:

Конструкція цього вузла

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Це стрижень, один кінець суворо з’єднаний з поворотним важелем і сферичним босом на іншому кінці. Другий компонент механізму був поставлений на цього начальника. Більше того, їх з’єднання не є жорстким, що дозволяє другому елементу перетворюватися відносно першого.

Цей механізм жорстко прикріплений до маточини колеса через фланець з кількома (у більшості випадків на п’ять) отворів, він з’єднаний з важелем за допомогою різьблення, і так, що ця сполука є максимально надійною, часто використовується зустрічний позов.

Чому це може зайняти седан поло, замінивши підтримку м’яча?

Ознаки, які говорять, що цей механізм знаходиться на межі розробки його ресурсу:

 • Стук у передній підвісці (вліво або вправо), який виникає, коли автомобіль долає навіть незначні перешкоди. наприклад, вибоїни в асфальті чи кордонах;
 • Під час руху по прямій машина зберігає курс погано;
 • скрип або навіть брязкальця, що виникає на передніх колесах при обертанні керма;
 • порушення краху конвергенції та неможливості встановити їх з більш.менш прийнятною ступенем точності;
 • нерівномірний знос зовнішніх та внутрішніх країв протектора передніх коліс;
 • Великі зусилля. Які потрібно наносити на кермо при обертанні (більшою мірою воно виявляється помітним при низькій швидкості).

Коли будь.який із цих симптомів з’являється в лівому або правому колесі, необхідно без відкладення діагностувати весь механізм передньої підвіски, включаючи обидва кулі.

Зрештою, можливо, що якщо один з них розробив свій ресурс, то другий також близький до цього стану.

Оперативна професійна заміна м’яча на седан поло буде допоможе уникнути подальшої пошкодження системи роботи автомобіля та заощадити багато грошей своєму власнику.

Те саме слід зробити, якщо зрив підтримки м’яча відбулася внаслідок удару по колесу або після подолання автомобілів значної дороги нерівномірна.

Ремонт або заміна підтримки кулі на седан Polo. що краще?

Негайно забронюйте, що найкращим ремонтом опори кулі є заміна кульової опори на седан Polo. Чому? Про це нижче.

Ремонт підтримки кулі в більшості випадків полягає у зміні або першої, або другої деталей, доданих до маточини. Останнє потрібно робити набагато частіше, оскільки саме це більш сприйнятливе для зносу та зриву.

Однак після такого ремонту цей вузол значною мірою втрачає свою довговічність-після того. Для того, щоб ідеально вразити одну частину в іншу, потрібно спеціальне обладнання, а самі елементи не слід зношувати.

Заміна балу підтримки Volkswagen Polo Sedan

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Важливий. Без відповідного досвіду та обладнання ви не повинні брати на себе заміну підтримки м’яча на седані поло. ви можете лише погіршити ситуацію.

Підтримка м’яча на Volkswagen Polo

Підтримка кулі. це структурний вузол шасі транспортного засобу, функціональна мета якого. забезпечити можливість перетворення маточини, збереження положення колеса в горизонтальній площині з його вертикальним розташуванням.

Саме завдяки цій частині автомобіль може безболісно увійти в повороти з різних куточків і з будь.якою швидкістю.

Ballion на Volkswagen Polo: статті оригіналів та аналогів компонентів

Заміна Шарови потрібна у разі стуку або зворотного зв’язку в кульовому суглобі: Якщо такі симптоми виникають, необхідно терміново діагностувати автомобіль та придбати нові запасні частини для ремонту.

Виробник з автомобіля на рік випуску запасних частин, наприклад, для ПК.
Дельфі TC2321 2001-2017 Лівий 1000
Фрагантний 23209n5fl 2009-2018 Лівий 700
Лемфордер 3390501 2001-2018 Лівий 1300
Оптимальний VOBJ7927 2004-2018 Право 700
Фебі 36051 2009-2018 Лівий 1200
Фенокс BJ11014 2009-2018 Лівий 700
Лемфордер 3390501 2-1-2018 Право 1300

Важливо знати! Вибираючи компоненти на Volkswagen Polo, важливо вибрати деталі для коду VIN транспортного засобу або сумісні за статтями у випуску каталогу на офіційному веб.сайті Volkswagen.

Це запобіжить можливість п’єс частини та забезпечити надійність кріплення: пам’ятайте, підтримка кулі є елементом шасі, під час зриву якого автомобіль може втратити контроль під час руху.

Діагностика та демонтаж шарніру: ми починаємо ремонт правильно!

Перед початком демонтажу необхідно проаналізувати поточний стан шарніра кулі, щоб підготуватися до можливих труднощів. Для цього необхідно сприяти фіксаційному гайці шарніра та підняти машину, встановивши дерев’яний промінь або гніздо під рамою як рамку.

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Потім ми послаблюємо гайку приводу валу транспортного засобу і розділимо його на концентратор автомобіля, після чого знімаємо фланці фіксації приводу з контрольно.пропускної точки та видалимо вал.

Якщо зубні, чіпси або зворотні зв’язки були викриті під час візуального огляду, рекомендується замінити шарнір на нову. інакше ремонт та заміна підтримки кулі буде неефективною процедурою, яка вимагала нових інвестицій найближчим часом.

Як видалити м’яч на Volkswagen Polo?

Робота з демонтажу Шарови рекомендується поєднуватися з партнером, але ремонт може здійснюватися однією парою рук. Ця процедура потребуватиме набору негідників, набору викруток, молотка, плоскогубців, а також шматок труби або дерев’яного променя. Вам також знадобиться ганчір’я або захисні рукавички, які полегшать ремонтні роботи.

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

 • Поверніть концентратор колеса разом із підставкою амортизації на сторону до зупинки і зафіксуйте положення дерев’яним променем або трубою, яка діє як зупинка, що фіксує положення амортизатора;
 • Потім ми повертаємо гайки в нижній частині кульового болта, поки кріплення не досягне кінцевої нитки, гайка повинна залишатися болтом;
 • Тоді ми приносимо гніздо під зовнішню струну двигуна і піднімаємо транспортний засіб на пару сантиметрів з землі. За допомогою гнізда і зупинки навантаження на м’яч від ваги автомобіля зменшиться, завдяки якому його легко можна буде видалити кріпленням стійки;
 • В кінці підготовчих процедур ми встановлюємо частини болтів опорних кульок під осі і вичавляємо болт з положення приземлення в обертовому кулаці. Гайка, яка не відкручена до кінця, запобіжить поломці кріплень і захистить цілісність болта. Тепер ви можете почати замінювати компоненти.

Встановіть новий м’яч власними руками

Процедура установки опорів ідентична обох сторін транспортного засобу. Заміна Шарови здійснюється наступним чином:

 • Після встановлення кульового шарніра в обертовий кулак зробіть нову гайку і затягніть замок шапкою в силі 35 нм;
 • Потім ми витягуємо дерев’яний промінь або трубу і ставимо амортизатор у його первісному положенні. Під час повернення стійки слід ввести половину автомобіля в гачок за допомогою маточини колеса та підключити структурний вузол до фланця коробки передач;
 • Потім ми робимо гайки на решті фіксуючих болтів і закрутаємо їх гайковим ключем до 35 нм, а потім знімаємо привідний вал зсередини і фіксуємо його ключем з моментом живлення 45 нм;
 • Потім обережно опустіть транспортний засіб до землі і затягніть горіхи коліс 110 нм. При правильному завершенні ремонту кульовий шарнір буде відсутній у радіальному та осьовому люфті.

Важливо знати! На шарнірі з кулею буде видно 2 ризики та марка, що характеризує сторону опори: продукт L3 повинен бути встановлений лише з лівої сторони транспортного засобу, а R3 або L4 праворуч.

Заміна м’яча своїми руками заощадить пару тисяч, щоб підтримувати станцію обслуговування та бути впевненим у надійності структурної одиниці: Пам’ятайте, гарантія якості роботи є ключем до безпеки на дорозі!

Діагностика та демонтаж шарніру: ми починаємо ремонт правильно!

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Перед початком демонтажу необхідно проаналізувати поточний стан шарніра кулі, щоб підготуватися до можливих труднощів. Для цього необхідно сприяти фіксаційному гайці шарніра та підняти машину, встановивши дерев’яний промінь або гніздо під рамою як рамку. Потім ми послаблюємо гайку приводу валу транспортного засобу і розділимо його на концентратор автомобіля, після чого знімаємо фланці фіксації приводу з контрольно.пропускної точки та видалимо вал.

Якщо зубні, чіпси або зворотні зв’язки були викриті під час візуального огляду, рекомендується замінити шарнір на нову. інакше ремонт та заміна підтримки кулі буде неефективною процедурою, яка вимагала нових інвестицій найближчим часом.

Встановіть новий м’яч власними руками

Процедура установки опорів ідентична обох сторін транспортного засобу. Заміна Шарови здійснюється наступним чином:

Після встановлення кульового шарніра в обертовий кулак зробіть нову гайку і затягніть замок шапкою в силі 35 нм; Потім ми витягуємо дерев’яний промінь або трубу і ставимо амортизатор у його первісному положенні

Під час повернення стійки слід ввести половину автомобіля в гачок за допомогою маточини колеса та підключити структурний вузол до фланця коробки передач; Потім ми робимо гайки на решті фіксуючих болтів і закрутаємо їх гайковим ключем до 35 нм, а потім знімаємо привідний вал зсередини і фіксуємо його ключем з моментом живлення 45 нм; Потім обережно опустіть транспортний засіб до землі і затягніть горіхи коліс 110 нм. При правильному завершенні ремонту кульовий шарнір буде відсутній у радіальному та осьовому люфті.

Заміна м’яча своїми руками заощадить пару тисяч, щоб підтримувати станцію обслуговування та бути впевненим у надійності структурної одиниці: Пам’ятайте, гарантія якості роботи є ключем до безпеки на дорозі!

Як видалити м’яч на Volkswagen Polo?

кульового, поло, седана, своїми, рука, volkswagen

Робота з демонтажу Шарови рекомендується поєднуватися з партнером, але ремонт може здійснюватися однією парою рук. Ця процедура потребуватиме набору негідників, набору викруток, молотка, плоскогубців, а також шматок труби або дерев’яного променя. Вам також знадобиться ганчір’я або захисні рукавички, які полегшать ремонтні роботи.

 • Поверніть концентратор колеса разом із підставкою амортизації на сторону до зупинки і зафіксуйте положення дерев’яним променем або трубою, яка діє як зупинка, що фіксує положення амортизатора;
 • Потім ми повертаємо гайки в нижній частині кульового болта, поки кріплення не досягне кінцевої нитки, гайка повинна залишатися болтом;
 • Тоді ми приносимо гніздо під зовнішню струну двигуна і піднімаємо транспортний засіб на пару сантиметрів з землі. За допомогою гнізда і зупинки навантаження на м’яч від ваги автомобіля зменшиться, завдяки якому його легко можна буде видалити кріпленням стійки;
 • В кінці підготовчих процедур ми встановлюємо частини болтів опорних кульок під осі і вичавляємо болт з положення приземлення в обертовому кулаці. Гайка, яка не відкручена до кінця, запобіжить поломці кріплень і захистить цілісність болта. Тепер ви можете почати замінювати компоненти.

Встановіть новий м’яч власними руками

Процедура установки опорів ідентична обох сторін транспортного засобу. Заміна Шарови здійснюється наступним чином:

 • Після встановлення кульового шарніра в обертовий кулак зробіть нову гайку і затягніть замок шапкою в силі 35 нм;
 • Потім ми витягуємо дерев’яний промінь або трубу і ставимо амортизатор у його первісному положенні. Під час повернення стійки слід ввести половину автомобіля в гачок за допомогою маточини колеса та підключити структурний вузол до фланця коробки передач;
 • Потім ми робимо гайки на решті фіксуючих болтів і закрутаємо їх гайковим ключем до 35 нм, а потім знімаємо привідний вал зсередини і фіксуємо його ключем з моментом живлення 45 нм;
 • Потім обережно опустіть транспортний засіб до землі і затягніть горіхи коліс 110 нм. При правильному завершенні ремонту кульовий шарнір буде відсутній у радіальному та осьовому люфті.

Важливо знати! На шарнірі з кулею буде видно 2 ризики та марка, що характеризує сторону опори: продукт L3 повинен бути встановлений лише з лівої сторони транспортного засобу, а R3 або L4 праворуч.

Заміна м’яча своїми руками заощадить пару тисяч, щоб підтримувати станцію обслуговування та бути впевненим у надійності структурної одиниці: Пам’ятайте, гарантія якості роботи є ключем до безпеки на дорозі!