Помилка ABS Volkswagen після перекачування гальм. Накачання стандартних систем ABS

Після перекачування гальм. Самопопускаючі гальма на машині з ABS: Крок.By.step Інструкції. Опис гальмівної системи з ABS

Я ніколи не був чимось дуже важким і проблематичним для автомобілістів, продуктивність цієї роботи зайняла в середньому 1,5-2 години. Однак, з появою автомобілів із системою, завдання стало значно складнішим, і до питання про те, як накачати гальма з абс, більшість водіїв не зможуть відповісти.

Процес накачування гальмівної системи з ABS не можна називати часом, споживаючи або через складний чур, вся проблема полягає в тому, що вам потрібно знати послідовність цієї роботи, і тоді все вийде. Сьогодні я розповім вам, як накачати гальмо з системою ABS вдома без будь.якої допомоги.

Як накачати гальма з абс. покрокова інструкція

Існують два типи систем ABS, які накачають по.різному. Їх відмінності. це розташування вузлів та принцип дії.

Перший тип ABS включає: насос, вуглеводний блок та акумулятор. Ця схема ABS вважається найпростішою, тому вона накачує майже як звичайна гальмівна система.

Для того, щоб накачати гальмівну систему ABS, дотримуйтесь наступних моментів:

 • Зробити візуальний огляд основної одиниці системи.
 • Знайдіть запобіжник, який відповідає за роботу всієї системи ABS та вийміть його з гнізда. Таким чином, ви повністю вимкнете систему.
 • Знайдіть пристосування та накачування RTC. Відкрутіть його і почніть накачувати.
 • Гальма з ABS накачуються з педалі, що стискається, щоб перевірити дію Увімкнення запалювання, індикатор несправності ABS освітлюється на панелі приладів.
 • Увімкніть насос і зачекайте, поки повітря не повністю вийде з системи.
 • Коли лампочка згасає. Це означатиме, що система накачана правильно.

Гальма з ABS другого типу, в яких основні вузли (насос, гідравлічний акумулятор та гідроклапан) розташовані в різних місцях, накачані по.різному.

Для того, щоб накачати гальма з ABS такого типу, вам потрібно мати спеціальний сканер, який читає комп’ютерні дані, що надходять з блоку ABS. Враховуючи вартість цього пристрою, навряд чи буде дешевше виконувати цю роботу вдома, ймовірно, буде вигідніше перейти на сто. Крім того, такі системи часто мають додаткові. Модулі (esp, SBC), які так чи інакше потрібно буде перевірити, і це можна зробити лише в службі.

Причини появи помилки ABS

Чому спалює лампа ABS? Операція цього показника відбувається з кількох причин:

 • Неправильна робота датчиків у колесах автомобілів;
 • Проблеми з одиницею управління антиклокованою гальмівною системою;
 • несправність кабелів, відповідальних за передачу сигналу;
 • Корона на концентраторі (спереду або ззаду), з якої зчитує інформацію, погіршилася.

Сигнал може увімкнути як під час руху, так і перед рухом, коли двигун почав починатися. Проблеми характерні для тих, хто любить виїжджати з дороги. датчики брудні з пилом, брудом, вологою, сильним струшуванням відривається з проводів. Блок управління прийме такі порушення, знак освітлюється миттєво.

Іноді неправильні дії власника автомобіля призводять до зриву. Часто неправильна заміна деталей (підшипник концентратора, сарай, колодки тощо) призводить до того, що система починає блимати. Одночасно з ним на щиті показники ручних гальм, Асра, анти.Заноса та інших “анти” можуть виблискувати. У цьому випадку необхідно перевірити, чи була замінена правильно та чи існували проблеми із зворотним встановленням деталей.

Що робити, якщо цибулина абс загорілася?

помилка, volkswagen, після, перекачування, гальм

Система гальмівного антиклоку була створена для усунення можливих проблем під час руху, а не для помилок від водія під час роботи з педаль. При різкому гальмуванні ABS не дозволить повністю блокувати колеса, виключаючи ковзання, наприклад, на слизьких ділянках дороги. машина обережно зменшить швидкість. Ми побачили, що ABS горить на торпеді. зменшуйте тиск на педаль гальма. Далі машина зробить усе для вас.

Важливий! Наявність такої системи в машині. це не привід кинути на лід і швидко їздити на мокрому дорозі. Пам’ятайте, що показники, кнопки та сигнали не працюють, якщо водій поводиться неправильно.

Невдача ABS загрожує тим, що в потрібний час система не буде працювати належним чином. У найкращому випадку машина постукає на перешкоду, в найгіршому. результат буде смертельним.

З яких причин є індикатор “ABS” на інформаційній панелі, якщо датчики та блоки управління з проводами систем ABS працюють?

Якщо після тестування ви виявите, що всі електронні частини системи ABS знаходяться в хорошому стані, а «піктограма Abs-Simproum» на приладовій панелі все ще горить, то, швидше за все, сама проблема пов’язана з гідравлічною системою “ABS” клапани, які, на жаль, не підлягають частковому ремонту.

У цьому випадку вам потрібно зв’язатися з технічним центром для діагностики гідравлічних гальм вашого автомобіля та можливого подальшого ремонту в технічному центрі. Ми також радимо зняти гідравлічний «блок ABS» та протестувати його самостійно за допомогою спеціального обладнання, використовуючи спеціалізовану літературу. Удачі друзі!

Індикатор ABS на панелі приладів загорівся. причини

Сучасні транспортні засоби оснащені системами ABS, які мають великий вплив на управління. Автомобілісти неодноразово помічали, як індикатор ABS освітлюється на приладовій панелі. Недосвідчений водій почне звучати тривогу і шукати поломку в машині. Поміркуйте, чому світло може освітлити і як його зняти.

Якщо під час руху блокується одне з коліс, система послаблює зчеплення гальма і повертає колесо до дії

Система ABS в транспортному засобі запобігає замковій колеса під час гальмування. Буквально це може бути перекладено як антиклокована система. Якщо під час руху блокується одне з коліс, система послаблює зчеплення гальма і повертає колесо до дії. Це необхідно для безпечного маневрування в умовах поганих доріг. Під час різкого гальмування саме ABS допомагає підтримувати управління. У той час, коли система ще не використовувалася в транспорті, колеса можна було б заблокувати в будь.який час, що призвело до дрейфу.

Якщо індикатор з назвою системи загорівся на приладовій панелі, це може вказувати на її несправність.

Лампочка. Якщо індикатор з назвою системи загорівся на приладовій панелі, це може вказувати на її несправність. Будь.яка електроніка в транспорті після запалювання перебуває на незалежній діагностиці. ABS. це та сама процедура точно та сама процедура. Якщо проблеми виявляються в процесі, на панелі приладів з’являється лампочка і не виходить через певний час. Якщо індикатор загорівся лише на кілька секунд, це говорить про те, що діагноз розпочався. Розглянемо основні причини несправності анти.блоку:

1) Датчики ABS забруднені, бо вони не можуть передавати дані, а електроніка приймає помилкову інформацію; 2) датчик обертання колеса зламався; 3) з’єднання між датчиками та блоком управління; 4) модуль зламався.

помилка, volkswagen, після, перекачування, гальм

Можливо, на якомусь колесі датчик був просто пошкоджений, що призводить до появи індикатора на панелі приладів

Що робити. Перш за все, водій повинен діагностувати, щоб точно виявити проблему. Ви можете вирішити це кількома способами. Перший передбачає відключення клеми акумулятора на 20-30 хвилин, щоб скинути налаштування електроніки та відновити після підключення. Дуже часто ця процедура допомагає усунути проблеми та помилки. У другому методі ви можете змусити АБС працювати вручну. Для цього вам потрібно прискорити порожню дорогу до 40 км/год і різко натиснути гальмо. Якщо цибулина не перестає горіти після цього, то краще відвідати послугу.

Не буде зайвим проводити перевірку датчиків та блоків, перевірити цілісність. Можливо, на якомусь колесі датчик був просто пошкоджений, що призводить до появи індикатора на панелі приладів. Щоб переконатися, що вся електроніка працює належним чином, ви можете перевірити стан проводів та контактів. Якщо індикатор ABS з’являється і зникає під час руху, то проблема полягає точно в проводці. Найсерйозніша проблема полягає в тому, коли індикатор освітлюється через поломку модуля або блоку. Це сильні елементи, але навіть вони можуть зазнати невдачі. Не рекомендується самостійно зняти значок з приладової панелі та здійснювати складний ремонт. Тільки спеціаліст може точно встановити проблему та вирішити її. Важливо своєчасно усунути дефект, оскільки керованість транспортного засобу залежить від продуктивності системи.

Результат. Система ABS виконує важливу функцію в автомобілі. Якщо індикатор з 3 літерами освітлюється на панелі приладів, це може говорити не лише про звичайне забруднення датчиків, але й про серйозні зриви.

Як накачати гальма за допомогою системи ABS

Гальмівна система накачування в машині. Обов’язкова процедура, яка проводиться для більш стабільної роботи вузла. Багато власників автомобілів вважають, що це час, що споживає та складний, особливо якщо система оснащена ABS. Щоб видалити повітря, спочатку слід розібратися з принципом роботи гальмівної системи в певному автомобілі, оскільки залежно від моделі схема насосів може бути серйозно іншою різною. Існує 2 типи систем ABS. Перший у конструкції забезпечує блок гідроклапанів, гідравлічний акумулятор та насос. В іншому випадку всі вищезазначені елементи розташовані в різних вузлах. Така гальмівна система має не тільки модуль ABS, але й ESP та SBC. Ви можете здійснити незалежну накачування лише у випадку першого типу.

У кожному окремому випадку це можуть бути різні рекомендації, але ви можете розрізнити загальну процедуру насосів гальма з ABS

Щоб проводити процедуру з високою якістю, найкраще заручитися на допомогу. Схема проста. Спочатку передня, потім задні колеса. Тиск у системі може бути в межах 180 атм, тому перше, що потрібно зробити. опустити. Це слід зробити шляхом розряду акумулятора тиску. Процедура проста. Вимкніть запалювання та натисніть на педаль гальма 20 разів. Щоб перейти на наступний етап накачування, потрібно відключити роз’єми на баку, де розташована гальмівна рідина.

У кожному окремому випадку це можуть бути різні рекомендації, але ви можете розрізнити загальну процедуру насосів гальма з ABS. Перш за все, вам слід знайти запобіжник і витягнути той, який відповідає за функціонування системи ABS. Після цього колесо знімається, а під ним потрібно знайти пристосування RTC. Потрібно накачати систему, коли педаль стискається. Після цього до роботи повинен бути приведений гідравлічний насос. Увімкніть запалювання і зачекайте, поки на приладовій панелі з’явиться лампа ABS. У цей час все повітря з системи почне виходити. Після цього ви можете затягнути пристосування та звільнити педаль гальма. Якщо лампочка на приладовій панелі більше не з’являється, то процедура проводиться правильно.

Процедура проводиться із вимкненням запалювання

Потрібно накачати його з правого, а потім ліве переднє колесо. Процедура проводиться із вимкненням запалювання. Перед цим клемам на резервуарі повинен спочатку зняти. Процедура така:

 • Покладіть шланг на пристосування і відкрийте його. Краще вибрати прозорий шланг типу, щоб ви могли розглянути бульбашки повітря. Ще один кінець його поміщають у ємність з рідиною.
 • Натисніть на педаль і тримайте її в цьому положенні, поки повітря не вийде в повному обсязі.
 • Скрутити пристосування та відпустіть педаль.

Колеса на задній осі накачуються з запалюванням. У положенні 2. Перша дія повторюється. Покладіть шланг на пристосування. Після цього потрібно повністю вичавити педаль, повернути ключ запалювання, щоб гідравлічний насос продовжував працювати. Залишається лише для моніторингу виходу повітря та контролю рівня гальмівної рідини. Щоб запобігти зносу насоса, потрібно стежити за рівнем ЦГ. Як тільки всі бульбашки повітря вийдуть, вам потрібно заблокувати пристосування, вимкнути насос і відпустити гальмо.

Під час перекачування заднього лівого колеса ви не можете відкрутити пристосування повністю. лише 1 оборот. Педаль гальма також не стиснута. Крім того, процедура схожа, але якщо повітря повністю виходить із системи, вам потрібно стиснути педаль гальма до половини і затягнути пристосування.

Результат. Накачання гальмівної системи з ABS передбачає певну процедуру. Не всі автомобілісти знають, як правильно виконати процедуру, тому вони відправляються на службу.

Цілісність запобіжників

Отже, перше, на що потрібно звернути увагу, коли виникають проблеми. це цілісність запобіжників.

Після візуального огляду вставки ви можете забути про існуючі проблеми.

Головне. оглянути місця сполук та з’єднувачів на предмет пошкоджень та окислів.

Дуже часто навіть невеликі пошкодження контактів та потертостей призводять до невдачі у роботі всієї системи.

Якщо було виявлено спалений запобіжник, його потрібно замінити.

Датчики та маса автомобіля

Особливу увагу слід приділяти датчиком. Перевірте, чи є механічні пошкодження на сенсорних датчиках.

Щоб зрозуміти, чи дають датчики точну інформацію, необхідно перевірити підшипник колеса на факт відсутності п’єси, а також на виконання гальм, цілісність прокладок, герметичність GTC тощо на.

Усі необхідні випробування повинні проводитися на спеціальних стендах. Це єдиний спосіб розраховувати на найбільш точні результати огляду та вимірювань.

Не забудьте переконатися, що маса автомобіля має нормальний контакт.

Прочитайте також. Ознаки несправності повітряного датчика.

Сервіс на Volkswagen Passat B5 / Passat B5 варіант з 1996 року

Накачання гальмівної системи за допомогою пристрою для заповнення та перекачування гальмівної системи

Головний

Примітка: суворо дотримуйтесь процедури накачування гальмівної системи.

Підключіть пристрій для заповнення та перекачування гальмівної системи (VAS5234) або пристрою для заповнення та перекачування гальмівної системи (v.G1869).

Відкрийте рухомості фурнітури у встановленій послідовності та насосних гальмівних супортах:

Використовуйте відповідний шланг для накачування. Він повинен щільно сидіти на рухомі фурнітури, щоб повітря не потрапив у гальмівну систему.

Згорнута пристосування гальмівного супорта з прикріпленим шлангом контейнера повинна залишатися відкритим, поки рідина без бульбашок не витікає.

Додатковий

При підключенні для перекачування знову накачайте. Для виконання цієї роботи потрібен другий механік:

 • Сильно натисніть і не випускати педаль гальма.
 • Відкрийте гальмівний супорт.
 • Клацніть на педаль гальма на всьому протязі.
 • Закрийте пристосування, не відпускаючи педаль гальма, притиснуту до зупинки.
 • Повільно відпустіть педаль гальма.

Цей процес насосів слід повторити 5 разів для кожного гальмівного супорта.

Після перекачування вам слід здійснити пробну поїздку, хоча принаймні один раз сповільнюється, щоб АБС працює!

Накачання гальмівної системи без використання пристрою для заповнення та перекачування гальмівної системи

Створіть тиск у гальмівній системі, що накачує педаль гальма.

Відкрийте пристосування для накачування, коли прикріплений шланг з резервуара для накачування.

Закрийте пристосування, не відпускаючи педаль гальма, притиснуту до зупинки.

Повторіть процедуру, поки повітря не закінчиться.

Заміна гальмівної рідини

Увага:. Необхідно виключити можливість домішок, що містять мінеральні масла (нафта, бензин, миючі засоби). Мінеральні олії призводять до пошкодження ущільнювачів та гумових кущів гальмівної системи, гальмівна рідина отруйна. Крім того, через кородувальну дію її не слід робити з фарбою гальмівної рідини гігроскопічної, t.Е. Він поглинає вологу з навколишнього повітря, тому його завжди слід зберігати в герметично закритих контейнерах, просочена гальмівна рідина повинна бути змитою великою кількістю води, заборонено використовувати накачану (колишню використання) гальмівну рідину для наслідування використання інструкції.

Відкрутіть кришку (1) резервуар для гальмівної рідини.

Використовуючи пристрій для заповнення та перекачування гальмівної системи (VAS 5234) (1). Або накачати ємність для перекачування максимальної кількості гальмівної рідини з набором сітчастого фільтра.

Примітка.

Встановіть розпір (v.G1869/2) між сидінням водія та педалі гальма та стисніть педаль.

Закінте адаптер (1) на бак гальмівної рідини.

Підключіть шланг (1) з пристрою для заправки та перекачування гальмівної системи (VAS 5234) до адаптера.

Автомобілі з ручною коробкою передач:

Вийміть ковпачок із рукоподібного встановлення клатч.робочого циліндра.

Прикріпіть шланг (a), з’єднаний з ємністю гальмівної рідини, до рухомого пристосування циліндра зчеплення (стрілка), відкрутіть котячу підготовку і злийте приблизно 0,1 літра рідини. Закрийте котячу підгонку і надягайте на шапку.

Натисніть педаль зчеплення кілька разів.

Продовження опису роботи для всіх автомобілів:

Вийміть ковпачки з рулонних фурнітури гальмівних супортів.

Підключіть шланг (1) контейнера для прокатки до рухомого пристосування заднього правого колеса, відкрийте коктейльну встановлення та злийте відповідну кількість гальмівної рідини (див. таблиця нижче). Закрийте котячу підгонку.

Повторіть вищевказані операції на задньому колесі з протилежної сторони.

Підключіть шланг (1) контейнера для прокатки до рухомого пристосування правого переднього колеса, відкрутіть встановлення та злийте відповідну кількість рідини (див. таблиця нижче). Закрийте котячу підгонку.

Повторіть вищевказані операції на передньому колесі з протилежного боку.

Послідовність операцій/обсяги гальмівної рідини:

Послідовність операцій: гальмівні супорти Об’єм рідини, яка повинна бути злита з відповідної підгонки
Ззаду праворуч 0,4 0,5 л
Задній лівий 0,4 0,5 л
Спереду праворуч 0,4 0,5 л
Спереду ліворуч 0,4 0,5 л
Загальна кількість гальмівної рідини (враховуючи гальмівну рідину, викинуту з резервуара, та газова ємність гідравлічного приводу зчеплення) 2 л

Одягніть на шапки на рулонні фурнітури штангенциркулях.

Важіль для заповнення пристрою для заправки та перекачування гальмівної системи (VAS 5234), передачі в положення (b) (см. Інструкція з експлуатації).

Від’єднайте шланг живлення від адаптера.

Вийміть адаптер з бака гальмівної рідини.

Перевірте і, якщо необхідно, піднесіть рівень гальмівної рідини до норми.

Скрутіть кришку (1) бака гальмівної рідини.

Перевірте силу клацання та безкоштовний удар педалі гальма. Вільний хід: максимум 1/3 педалі.

Регулювання паркувального гальма

Примітка. Нове коригування потрібно лише при заміні кабелів для паркування, гальмівних супортів та гальмівних дисків.

Сильно натисніть на педаль гальма кілька разів.

Вийміть задню попелясту (центральну консоль).

Витягніть доступні пластикові деталі на кронштейні, знову для їх встановлення не потрібно.

Наморинг пам’яті

У випадку, якщо змінився датчик ABS, помилка не пішла або не виходить, ви можете спробувати скинути пам’ять електронного блоку управління, де.енергірує його на деякий час. Наші дії в цьому випадку:

 • Для роботи нам потрібен ключ третини або звичайний розмір душі, як правило, для “10”.
 • Ми проводимо роботу, коли запалювання вимкнено.
 • Відкрийте капюшон, виправте його у відкритому положенні.
 • Послабити кріплення бака на акумуляторі і вийміть їх на 5-10 хвилин. Як правило, цього разу достатньо для всіх помилок, щоб залишити пам’ять блок управління, а індикація гасла.

помилка, volkswagen, після, перекачування, гальм

Недоліком цього методу є те, що після нього доведеться повернути багато параметрів. Принаймні час на інформаційній панелі та налаштуваннях стрічки.

Вимкнення системи

Існує ситуація, коли після заміни датчика АБС система не працює в цілому. в цьому випадку перевіряйте, ви не вимкнули систему антилока насильно. Справа в тому, що на деяких моделях виробничий завод у салоні автомобіля на панелі управління забезпечує кнопку ввімкнення/вимкнення ABS. Якщо він знаходиться в положенні “вимкнено”, то відповідно ми переходимо на позицію “on”.

Перевірте індикації: загострювати чи ні. І щоб нарешті переконатися, що антиклокована система повністю повернулася до робочого стану, ми завершимо тестування. Для цього на плоскій сухому, бажано асфальтовій дорозі без наявності інших транспортних засобів на даний момент, ми прискорюємо на машині на швидкість 60-80 км/год і використовуємо аварійне гальмування, різко натискаючи на педаль гальма різко. Якщо в той же час колеса не заблоковані, а вібрація відчувається на педалях, ABS працює як завжди. І помилка виходить сам по собі.

Як видалити повітря з гальмівної системи

З самостійним обслуговуванням автомобіля важливо знати, як накачати гальма. Почніть перекачувати з переднього правого колеса, потім накачайте передню ліву. Зазвичай вам потрібно почати від дальнього колеса до сусіда щодо головного гальмівного циліндра.

Накачання переднього ланцюга виконується при вимкненому запаковій.

 • Прозорий шланг кладуть на пристосування, інший кінець шланга повністю опускається в невелику ємність, наповнену рідиною.
 • Далі підгонка відкрита з відкритим ключем. Через прозорий шланг під час насосів чітко видно бульбашки повітря.
 • Педаль гальма вичавлять і зберігається, поки повітря не вийде повністю. Потім пристосування скручується в той момент, коли рідина без повітря йде. Тепер педаль можна звільнити.

Накачання задніх коліс

Що стосується перекачування ланцюга задніх коліс, то їх потрібно накачати з запалюванням. Натиснувши педаль, слід звернути клавішу, щоб активувати гідравлічний насос. Тоді вам потрібно контролювати процес виходу повітря.

Вам також потрібно стежити за рівнем гальмівної рідини в резервуарі. Якщо необхідно, рідину потрібно додати. Зверніть увагу, насос не може працювати без рідини! Не дозволяйте знизити рівень гальмівної рідини в резервуарі. Неможливо, щоб насос постійно працював більше 90 секунд!

Щоб накачати гальма з абс на задньому лівому колесі, слід звернути увагу на такі нюанси:

 • Надягаючи шланг до придатності, сама підгонка не повністю відкручена (достатньо, щоб відкрутити на 1 оборот);
 • Педаль гальма не слід вичавити;
 • Актививши гідравлічний насос, після виходу повітря педаль натиснута до половини;
 • Потім ви можете затягнути пристосування, відпустити педаль гальма і чекати, коли насос зупиниться;
 • Тепер запалювання вимкнено, після чого ви можете підключити роз’єм танка;

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, які гальмівні колодки краще вибирають. З цієї статті ви дізнаєтесь про особливості обраних гальмівних прокладок для автомобіля, а також на що звернути увагу при виборі гальмівних прокладок для автомобіля.

Після завершення накачування гальм з ABS необхідно окремо перевірити жорсткість гальмівної системи. Наявність гальмівних рідин, збоїв у педалі гальма, сильна жорсткість педалі тощо не дозволяється.D. Вам також потрібно додатково перевірити рівень гальмівної рідини в резервуарі, при необхідності регулюючи його.

Як накачати гальма наодинці

Як правило, накачування гальм набагато зручніше разом. З цією можливістю краще негайно запросити помічника, оскільки процес помітно спрощується. Якщо немає помічника, перекачування гальм може здійснюватися самостійно.

Для цього використовується газовий акцент (наприклад, газовий акцент), а також основні правила, як накачати гальма.

 • Гальмівна рідина додається до резервуара основного гальмівного циліндра до “максимального” рівня, педаль гальма кілька разів стискається до зупинки.
 • Далі, газовий акцент розміщується між сидінням та педалі гальма.
 • Тепер ви можете перемогти гальмівну рідину з бульбашками повітря з циліндрів на колесах відповідно до стандартної схеми.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як перевірити датчик ABS на машині. З цієї статті ви дізнаєтесь про ознаки несправності, а також про доступні методи перевірки датчиків АБС.

У той же час, газовий акцент постійно натискає на педаль, що дозволяє вам обійтися без помічника. Головне, накачування гальмівних циліндрів на кожному колесі, повинно постійно стежити за рівнем гальмівної рідини в резервуарі. Якщо рівень зменшується, необхідно виконати клапан.