Volvo P1800 Cyan Racing Prentument-це рестомод вуглецевого волокна

У цьому класичному тілі розміщено сучасний турбо-чотири на 420 к.с., а радіо сумісне.

volvo, p1800, cyan, racing, prentument-це

volvo, p1800, cyan, racing, prentument-це

З випуску автомобіля та водія в жовтні 2022 року.

Що робити в довгу холодну шведську зиму після сяйва перемоги в чемпіонаті Кубка світу з чемпіонату автомобілів 2017 року 2017 року, але до початку наступного сезону? Дехто може забитий собаками під північним сяйвом або сюжетами в цьому році козячого підпалу, але команда блакитних гоночних у Мелндал, Швеція, мала інший план міжсезонних розваг: історія переписування. Що робити, якщо класичний Volvo P1800 мав продуктивність, щоб відповідати його дизайну? Люди в блакитному (колишньому поліварному виконанні до того, як Volvo придбав ім’я) були лише тими, хто приймає завдання зробити P1800 так само швидко, як і досить. Робота зайняла більше трьох років, але блакит врешті.решт запровадив готовий продукт на тлі пандемії. Тепер блакитний P1800 нарешті потрапив до Штатів. Тож ми взяли це на наші підстави для проведення пустелі, щоб отримати номери. Скласти!

Як це робиться

Volvo побудував оригінальний P1800 з 1961 по 1973 рік, з мало косметичними змінами під час його бігу. Будь.який рік класичного купе може скласти основу P1800 Cyan. “Тому що так мало оригінального автомобіля використовується, ми можемо почати з донорського автомобіля поза тим, що зазвичай вважатиметься відновлювальним”. каже Ганс Белет, генеральний менеджер Cyan Racing.

Блакитні смужки та пісковики для донорського автомобіля, а потім замінює всі зовнішні панелі кузова вуглецевим волокном. Лише невелика частина шасі оригіналу та тунель передачі залишається. Кожна поверхня була злегка підроблена з запасів. Весь автомобіль виглядає гладше і нижче. Кабіна повертається назад, а точніше, колонки переміщуються вперед, капот витягнута, а задні крила скорочуються для меншого навісу та більшої позиції.

Кінцевий продукт важить 2424 фунта (новий P1800 важив близько 2320 фунтів), лише 47.8 відсотків цієї маси на її передній осі-ідеально підходить для дрейфу в Гетеборзі або, як ми це робили, вирушаючи в бурхливу 200-мильну подорож над горами Каліфорнії в пошуках шведських млинців.

Крок

Необов’язкова клітка рулону. титан. Це досить ненав’язливо, якщо вам не потрібно витягнути ручне гальмо, яке притиснуто до нижньої смуги. Гоночні відра виглядають запаморочливими з п’ятибальною джгутом, але доступні з більшою кількістю прокладок, якщо вам подобається бути комфортним.

Відображаючи занижений дизайн Scandinavia славиться, інтер’єр P1800 Cyan. це м’який сірий фетар і чорна шкіра. Прекрасно модернізований кластер датчиків виявляється старовинним, а радіо сумісне.

Аделанте, Аделанте

З більшості сучасних силових інстанцій, прихованих під пластиковими обкладинками, не очікує краси, коли більше вискакує. Це робить елегантно відображений турбонаддув 2 блакит.0-літер, який набагато приголомшливіший. На основі гоночного двигуна з автомобіля Volvo S60 TC1 він складає 420 кінських сил і 336 фунтів-футів крутного моменту. Заголовок Enconel акуратно піднімається нижче блоку, а титано-алюмінідно-алюмінідне колесо з низькою масою швидко крутиться на керамічних кулькових підшипниках. Пік підвищення тиску. 24.7 фунт / кв.дюйм. Передача-це п’ятиступінчаста п’ятиступінчаста.

Обробник

Корпус P1800 може бути класичним, але оновлюючи його, Cyan звернувся до останнього програмного забезпечення для дизайну для 3-D моделювання та друку. Команда також розробляла геометрію шасі з тими ж програмами моделювання, які він використовує для своїх виграшних гоночних автомобілів.

Блакитна підсилює унісло сталевим та вуглецевим волокном. Регульована підвіска, з неоднаковою довжиною управління передньою і ззаду,-це власний дизайн Cyan. Спеціальні демпфери Öhlins, регульовані для стиснення та відскоку, забезпечують напрочуд плавну їзду. До побачення, жива задня вісь; Задні колеса рухаються незалежно один від одного і отримують крутний момент через вуглецевий волокнистий вал, підключений до диференціалу з обмеженим ковзанням Холлінгера. Трубчасті анти-рольні бруски допомагають блакитному куточку (на відміну від білого P1800 Роджера Мура на святі).

Електрично допоміжні зусилля рульового рульового руху-це світло. Гальмування не отримує силової допомоги, але AP Racing чотирипоршневі супорти легко приносять легкий шведський коня на зупинку. Вісімнадцять дюймових кованих колісних колеса обгорнуті Zeros Pirelli P, 245/40R-18 та 265/35R-18 ззаду. Відкритий спека дизайн руйнує будь-який шанс у спальмах, але блакитний налаштовує що завгодно, щоб ви могли вибрати для запасів ’64 Hubcaps.

Гроші, гроші, гроші

Приємний немодифікований P1800 може запустити вас від 20 000 до 60 000. Якщо ви хочете, щоб відновлений Volvo Cyan, вам знадобиться значно більше. для того, щоб поставити цю шведську річ, потрібно 700 000.

Швед додому Каліфорнія

Дорога до Швеції піднімається на гори Техачапі і перетинає сухі золоті рівнини центральної долини Каліфорнії. На південь від Фресно, на шосе 99. “Välkommen to Kingsburg”. йдеться у повідомленні.

Заснований як залізнична зупинка наприкінці 19 століття, Кінгсбург перетворився на сільськогосподарське місто з найбільшою кількістю шведських іммігрантів у 1920.х роках. У 1960.х роках, коли розширення автостради направило мандрівників, проїжджаючи повз невеликі міста, Кінгсбург вирішив спробувати скористатися своєю спадщиною, підкресливши шведську архітектуру та проводячи тематичні фестивалі.

Це було ідеальним напрямком для Volvo, пофарбованого в кольори шведського прапора, а пустеля та гірська подорож були гарним випробуванням комфорту, продуктивності та кондиціонера P1800 P1800. Автомобіль зробив довгий привід без гикавки і отримав привітання героя в місті. Навіть мер Лора Норт з’явився в традиційному одязі, щоб привітати нас. Ми з’їли шведські млинці на кадрі кухні Каді, і Ганс Байф блакитства дав їм печатку схвалення: “Моя власна бабуся не могла зробити краще.Що

Специфікація

Специфікація

1964 р. Тип транспортного засобу Cyan Volvo P1800: передній двигун, задній привід, 2-пасажир, 2-дверний купе

База цін: 700 000

Двигун з турбонаддувом та перехопленим DOHC 16-клапаном 2.0-літровий вбудований-4, пряме впорскування палива: 120 в 3. 1969 см 3 потужність: 420 HPTORQUE: 336 фунтів-фут

5-ступінчастий посібник

Підвіска шасі, f/r: гальмо управління зброєю/керуванням, f/r: 14.3-дюймовий вентильований, перехресний диск/13.0 Вентильовані, перехресніми дискові шини: Pirelli P Zero F: 245/40R-18 97y MO R: 265/35R-18 97y Mo

Розміри колісна база: 96.3 в довжину: 165.5 в ширину: 68.8 висотою: 48.0 у вазі бордюру: 2424 фунт

Результати тесту C/D60 миль/год: 4.1 SEC100 миль / год: 10.1 сек 1/4 милі: 12.6 сек @ 113 MPH130 миль / год: 16.2 сек.3 сек. Початок прокатки, 5–60 миль / год: 6.8 SEC максимальна швидкість (претензія MFR): гальмування 170 миль / год, 70–0 миль / год: 192 фути гальмування, 100–0 миль / год: 388 футів дорожнього покриття, 300 футів Skidpad: 0.94 г

Цей вміст імпортується з OpenWeb. Можливо, ви зможете знайти той самий вміст в іншому форматі, або ви можете знайти більше інформації, на їхньому веб.сайті.

Источник

Image:www.caranddriver.com