Volkswagen Tiguan спалює лампу тиску масла. Sn1per

Лампа тиску масла загорілася. Не панікуйте читайте статтю

Доброго дня, друзі, з тобою Андрі Кульпанов! Ми вже проводили діалог про те, коли і як часто потрібно оновлювати нафту в двигунах різних марок автомобілів. Одним із показників цього є наступний факт. лампа тиску масла загоряється, і це може статися як на холоді, так і на гарячому двигуні. У яких випадках це може статися, ми спробуємо з’ясувати сьогоднішню тему.

Основні причини засмаги контрольної лампи тиску масла

Отже, сигнальна лампа зазвичай освітлюється після запуску двигуна або коли він працює в режимі очікування. Для цього явища може бути кілька причин, але головне. зрозуміти і прийняти для себе, що це має бути сигнал про наявність будь.яких несправностей. Тому вам потрібно вжити відповідних заходів, щоб не посилити ситуацію. У будь.якому випадку, якщо лампа блимає, це означає, що вам потрібно визначити несправність і зробити все, щоб усунути її в найближчому майбутньому.

Серед основних причин освітлення індикатора можна виділити наступне:

  Це одна з найпоширеніших причин, але навіть сьогодні є власники, які вперто не помічають слідів витоку нафти або не заглядають у підводний простір. Чому тиск падає. запитайте вас? Тому що масло поступово залишає систему. Тому вам слід звернути увагу на будь.які місця на двигуні або під машиною на місці його паркування. Не забувайте, що, просто додавши до системи масляни.

 • Ще одна причина моргання контрольної лампи пов’язана з використанням низькоякісних масляних фільтрів. Деяка частина мастила залишається в них, навіть якщо ви зупинили роботу двигуна. Якщо фільтр сумнівної якості, він не затримує масло, і він безпосередньо втікає в картер. Таким чином, відбувається періодичне падіння тиску.
 • Відсутність змащування може бути пов’язана з відмовою відновлення клапана. Він повинен бути у закритому положенні, якщо рівень тиску в системі недостатньо. Однак, коли клапан виходить з ладу або забиває його, створеного тиску недостатньо, що призводить до засмаги контрольної лампи.
 • Ще одна причина. це несправний датчик тиску. Він безпосередньо пов’язаний з роботою індикатора управління, оскільки він підключений до нього з тим самим дротом. Як тільки тиск повернеться до норми, слід відкрити контакти, в результаті чого індикатор повинен вийти. Це так само і не відбувається, якщо сам датчик став несправним.
 • Сигналізаційний пристрій також починає блимати, якщо масляний насос засмітиться. Вона відіграє роль перешкоди для частинок бруду, металу, пилу та будь.яких інших небажаних елементів, які призводять до зносу насоса. Якщо олія не брудна, а звичайна якість, то воно вільно проникає через мережу. З його забрудненням система не створює необхідного тиску, що призводить до засмаги контрольної лампи. Найчастіше ця причина виявляється на холодному двигуні, оскільки, коли він його прогріває, мастило стає більш рідкою і проходить через сітку набагато простіше.
 • Масляний насос також може вийти з ладу. Саме він створює прийнятний рівень тиску у всій системі. Якщо цього не відбудеться, то контакти датчиків закриті, що призводить до появи індикатора сигналу на панелі. Тому в цьому випадку вам доведеться демонтувати масляний піддон і накачати, щоб усунути несправність.

Чому світиться лампа тиску масла

Сьогодні ми дізнаємось, чому деякі власники автомобілів освітлюються на приладовій панелі лампи тиску масла в двигуні. Крім того, ми розглянемо, що робити у випадку вищезазначеного індикатора на панелі приладів автомобілів, а також причин та основних несправностей, через що значок у вигляді «червоного масла» загоряється

Чому світиться лампа тиску масла. Причини та основні несправності

Доброго дня, сьогодні ми дізнаємось, чому деякі власники автомобілів освітлюють на інформаційній панелі лампи тиску масла в двигуні

Також подумайте, що робити у випадку вищезазначеного індикатора на панелі приладів автомобілів, а також причину несправностей IOEAL. Через яку ікону у вигляді “червоної олії”. Крім того, ми дізнаємось, у яких випадках тиск масла може помилково освітлити та як точно встановити той чи інший розрив двигуна у випадку несправності.

Будь.який транспортний засіб має багато іноктерів або світильників. Як їх називають у народі, які вказують на нас у нашій роботі, несправність автомобіля.Показники, що мають значення, поділяються на упаковані (червоні) та жовтий (жовтий). Наше завдання сьогодні. розглянути одну з найважливіших світильників машини, яка називається маслом. Коли для панелі входу загоряється “Червоне масло”. Коли він з’явився, стає зрозуміло, що чітка ознака певної несправності і в той же час високого рівня складності, першорядне значення з’явилося в автомобілі. Давайте детальніше розглянемо, що робити, коли тиск масла в двигуні є лампою на панелі двигуна автомобіля та як вирішити проблему Iline Isaign.

.Що означає неперевершений світлий тиск масла на приладовій панелі автомобіля, коли індикація освітлюється на панелі приладів

у Червоному Відемані. Тоді це в першу чергу означає, що тиск масла в двигуні недостатній. У більшості випадків така лампа з’являється лише на кілька секунд і не становить загрози для двигуна та його основних вузлів. Як правило, лампочка у вигляді «червоного масла» з’являється, коли ключ запалювання обертається і негайно зникає. Крім того, такий показник може бути в присутності сильного рулону автомобіля в вигині, а також коли проводиться холодний запуск двигуна взимку.

У вигляді “червоного масла” спочатку необхідно перевірити наявність та рівень рівня забруднювача за допомогою огляду. Якщо масло знаходиться на позначці нижче мінімально прийнятного значення, то в цьому випадку допускається поява такого вражаючого інструменту інструменту. Така проблема досить проста. необхідно здійснити долівмоторну олію до оптимального рівня на стрічку. Якщо тиск нафти вийде, то нічого страшного не сталося, ми усунули проблему. У цьому випадку ми просто зійшли з легким переляком, і вам просто не потрібно забувати моторне масло в двигуні. а також час від часу перевіряти його за допомогою спеціального зонда та рівня на ньому. Нагадаємо, що оптимальний показник рівня двигуна двигуна. це знак, який знаходиться. їде “хв” та “Макс”. Крім того, при ігноруванні олії оливкової та індикатора у вигляді «червоного масла» нападів автомобільних пристроїв ми ризикуємо отримати серйозні проблеми в майбутньому з Резелі та його вузлами.

Зауважте, що в деяких випадках лампочка у вигляді «червоного масла» може змогти потрапити в старе підготувальне масло до нового, а потім після першої інженерії двигуна, індикатор з’являється на кілька секунд і зникає. У випадку, якщо високоякісна олія буде замінена та замінена, товендіст повинен вийти в середину 15 секунд. Якщо гуси не виходять після цього часу, то можлива причина полягає в низькій якості масла, масляний фільтр заміни оргату. У цьому випадку ifilter повинен бути замінений на новий, кращий. Крім того, заміна повинна бути зроблена відповідно до правил або технічної документації, яка переходить до певного автомобіля.

.Датчик тиску масла. Чому це не завжди точно сигналізує на робочому двигуні

Хіттер переміщення AT750. 950 швидкості в хвилину тиск масла не повинен перевищувати 0,5 технічних атмосфер на квадратний сантиметр. Різні моделі автомобілів встановлюються штампами. які вимірюють масло з різним діапазоном роботи, як правило, від 0,3 до 0,9 технічної атмосфери на квадратний сантиметр. У випадку, якщо інсталятор на транспортному засобі. який починає працювати з розміром технічної атмосфери на сантиметрний квадрат, зазначимо, що навіть із показником B0.6 технічної атмосфери на сантиметр квадрата входитиме індіагратор тиску на масла (контрольна лампа) на панель приладів). Як ми описали вище, цей індикатор полягає в тому, що рівень аварійного масла тиску масла стався так, ніби.

Як працює система аварійного тиску масла у Volkswagen

Схема цієї системи принципово однакова у всіх моделях Volkswagen, вироблених з початку 1980 року. Оброблені сигнали надходять із двох датчиків тиску, поточна швидкість двигуна також враховується.

Обидва датчики спрацьовують при досягненні певного тиску в масляній системі, в результаті чого цибулина сигналу починає спалювати.

 • Датчик нижнього порогу в нормальному стані закривається. Відкриття відбувається, як тільки тиск у системі досягне 0,3 бар. Цей елемент розташований збоку від головки циліндра від щита двигуна Volkswagen. Відповідно до стандарту, коричневого.
 • Датчик верхнього порогу нормальний. Закриття відбувається, коли тиск перевищує рівень 1,8 бар. Датчик пофарбований у білий колір і розміщується в кронштейні масляного фільтра.

Нижні та верхні пороги операції мають технологічні допуски, рівні ± 0,15 бар та ± 0,2 бар.

В окремих моделях Volkswagen регуляторні показники верхнього порогу можуть змінюватися. Наприклад, деякі двигуни, встановлені в нових модифікаціях автомобілів, містять чорні датчики, які працюють після досягнення тиску 1,4 бар.

Як працює система аварійного тиску масла у Volkswagen

Схема цієї системи принципово однакова у всіх моделях Volkswagen, вироблених з початку 1980 року. Оброблені сигнали надходять із двох датчиків тиску, поточна швидкість двигуна також враховується.

Обидва датчики спрацьовують при досягненні певного тиску в масляній системі, в результаті чого цибулина сигналу починає спалювати.

 • Датчик нижнього порогу в нормальному стані закривається. Відкриття відбувається, як тільки тиск у системі досягне 0,3 бар. Цей елемент розташований збоку від головки циліндра від щита двигуна Volkswagen. Відповідно до стандарту, коричневого.
 • Датчик верхнього порогу нормальний. Закриття відбувається, коли тиск перевищує рівень 1,8 бар. Датчик пофарбований у білий колір і розміщується в кронштейні масляного фільтра.

Нижні та верхні пороги операції мають технологічні допуски, рівні ± 0,15 бар та ± 0,2 бар.

В окремих моделях Volkswagen регуляторні показники верхнього порогу можуть змінюватися. Наприклад, деякі двигуни, встановлені в нових модифікаціях автомобілів, містять чорні датчики, які працюють після досягнення тиску 1,4 бар.

Що робити, якщо вогні тиску на масла Volkswagen

Аварійне світло подається для попередження водія про можливе нафтове голодування двигуна. Якщо індикатор з якихось причини не спалює, а також у випадку ігнорування водія лампочки, можуть виникнути негативні ситуації:

 • Вольксваген.колінчасті вали через недостатнє змащування підлягають значному зносу. У той же час ковзаючі підшипники можуть повернутися і в кінцевому рахунку заклинати.
 • Існує ризик перегріву поршневих спідниць, що в результаті збільшується об’єм і починає дряпати стінки циліндрів.
 • Підшипники розподільного вала, розташовані у найвищій точці двигуна Volkswagen, загрожують відмовою.
 • Решта елементів розтирання швидко втрачають свій оперативний ресурс.

Відсутність мастила або повної відсутності в системі завжди призводить до відмови і, як наслідок, до дорогого ремонту елементів двигуна. Своєчасна лампочка допомагає водієві уникнути неприємних наслідків.

Індикатор масла спалює лише в тому випадку, якщо тиск виходить з допустимими межами. Якщо рівень масла знижується в цих межах, вогні світла не виникають винятком, коли два.третини мастила втрачаються, коли дві третини. У той же час гази та повітря картера починають потрапляти в насос Volkswagen, що неминуче призводить до падіння тиску в системі. Датчик реагує на це, і лампочка, як результат, починає горіти.

Когда уровень смазки в поддоне снижается до критически низкого, маслонасос начинает работать с разной интенсивностью из-за возникающих вибраций в процессе езды. Це виражається у блискучій цибулині масла, яка з подальшим падінням тиску вже вчасно.

Система аварійного сигналізації включає деталі, які з часом також виходять з ладу. Тому, якщо масляна цибулина горить у Volkswagen, це не завжди означає критичну несправність двигуна.

Коли з’являється сигнал, необхідно виконати наступну процедуру:

 • Зупиніть машину.
 • Розріжте двигун.
 • Перевірте рівень масла. При необхідності поділіться ним до нормального.
 • Якщо світло продовжує горіти, зателефонуйте на буксирування або буксирування та перегони Volkswagen до гаража або на наступну сотню.
 • Ви можете потрапити туди з низькою швидкістю, за умови, що індикатор спалахує і постійно не спалює. У цьому випадку необхідно контролювати температуру теплоносія та світла тиску масла. Як тільки світло починає світитися постійно, терміново поверніть двигун і чекайте допомоги.

Вже на місці можна буде знайти причину включення індикатора та вжити подальших дій для усунення несправності.

Що робити, якщо вогні тиску на масла Volkswagen

Аварійне світло подається для попередження водія про можливе нафтове голодування двигуна. Якщо індикатор з якихось причини не спалює, а також у випадку ігнорування водія лампочки, можуть виникнути негативні ситуації:

 • Вольксваген.колінчасті вали через недостатнє змащування підлягають значному зносу. У той же час ковзаючі підшипники можуть повернутися і в кінцевому рахунку заклинати.
 • Існує ризик перегріву поршневих спідниць, що в результаті збільшується об’єм і починає дряпати стінки циліндрів.
 • Підшипники розподільного вала, розташовані у найвищій точці двигуна Volkswagen, загрожують відмовою.
 • Решта елементів розтирання швидко втрачають свій оперативний ресурс.

Відсутність мастила або повної відсутності в системі завжди призводить до відмови і, як наслідок, до дорогого ремонту елементів двигуна. Своєчасна лампочка допомагає водієві уникнути неприємних наслідків.

Індикатор масла спалює лише в тому випадку, якщо тиск виходить з допустимими межами. Якщо рівень масла знижується в цих межах, вогні світла не виникають винятком, коли два.третини мастила втрачаються, коли дві третини. У той же час гази та повітря картера починають потрапляти в насос Volkswagen, що неминуче призводить до падіння тиску в системі. Датчик реагує на це, і лампочка, як результат, починає горіти.

Когда уровень смазки в поддоне снижается до критически низкого, маслонасос начинает работать с разной интенсивностью из-за возникающих вибраций в процессе езды. Це виражається у блискучій цибулині масла, яка з подальшим падінням тиску вже вчасно.

Система аварійного сигналізації включає деталі, які з часом також виходять з ладу. Тому, якщо масляна цибулина горить у Volkswagen, це не завжди означає критичну несправність двигуна.

Коли з’являється сигнал, необхідно виконати наступну процедуру:

 • Зупиніть машину.
 • Розріжте двигун.
 • Перевірте рівень масла. При необхідності поділіться ним до нормального.
 • Якщо світло продовжує горіти, зателефонуйте на буксирування або буксирування та перегони Volkswagen до гаража або на наступну сотню.
 • Ви можете потрапити туди з низькою швидкістю, за умови, що індикатор спалахує і постійно не спалює. У цьому випадку необхідно контролювати температуру теплоносія та світла тиску масла. Як тільки світло починає світитися постійно, терміново поверніть двигун і чекайте допомоги.

Вже на місці можна буде знайти причину включення індикатора та вжити подальших дій для усунення несправності.

причини активації масляної цибулини у Volkswagen

Причини, чому червона цибулина у формі жирного горить, їх багато. Ми згадали про один із них. витік значної кількості нафти. Це відбувається, наприклад, через пошкодження піддону картера. Змащення також може протікати через необережність або недбалість власника автомобіля, який не помічав і не ігнорував масло.опитку або знос групи поршня в циліндрах.

Чому Volkswagen спалює світло тиску масла? Ми відповімо на це запитання, послідовно демонтували тринадцять основних причин у порядку збільшення складності.

volkswagen, tiguan, лампа, тиску

Власники автомобілів найчастіше стикаються з цією проблемою. Усуньте його навіть початківця без необхідності звертатися до служби автомобіля. Але тут важливо переконатися, що немає витоку.

У будь.якому, навіть старих автомобілях карбюраторів, є датчик тиску мастила. Якщо значення опускається нижче певного рівня, воно дає сигнал електронному блоку управління, а потім на лампочку, яка починає постійно спалюватись, не моргаючи. У сучасних автомобілях Volkswagen, замість індикатора, рівень моторного масла написується (перевірте рівень масла в картері). Лампочка може вмикатися незалежно від способу роботи двигуна: при холостому ходу під час переміщення під навантаженням, під час паркування, з холодним або попередньо нагрітою двигуном тощо. D.

Коли запалювання увімкнено, а двигун не працює (положення ключа ON або II), всі індикатори та лампочки зазвичай спалюють на приладовій панелі автомобіля, включаючи “масло”. Після запуску двигуна масляна лампочка та більшість інших сигналів повинні згасати.

Іноді виникає ситуація, коли індикатор аварійного мастила спалює протягом декількох секунд, а потім виходить. Це може статися, коли рухається на крутих підйомом і спуску, коли масло мерехтить з однієї ємності картера до іншої. І якщо датчик сигналу Volkswagen буде розміщений на протилежному кінці картера, він відповість на такі передачі, даючи сигнал спалювати лампочку. Це ж явище можна спостерігати при русі з бічним рулоном або під час різкого гальмування. Якщо після того, як автомобіль повернеться в горизонтальне положення, світло припинило спалювання, причина з’ясована: у Volkswagen Crang не достатній рівень масла.

Для олії низької температури в’язкість особливо важлива. Якщо він буде обраний неправильно, рідина на холоді почне загустувати, що створить збільшення навантаження на масляний насос. Як результат, в системі не буде надано достатній тиск. Датчик буде реагувати на це, і світло почне горіти. Крім того, під час роботи Volkswagen масло має здатність змінювати свою в’язкість через поступове забруднення, що також може впливати на датчик та включення індикатора.

У якості продукції певний запас моторного масла завжди зберігається для запобігання голодування нафти під час початку двигуна Volkswagen. Ця властивість реалізується шляхом включення до проектування шайби.оффу або зворотного клапана. Ці елементи блокують решту масла після вимкнення двигуна. У низькоякісних клапанах фільтрів і шайб можуть бути відсутні, і якщо на складі, недостатньо, щоб повністю виконати своє завдання. Це причина для того, щоб масло, що стікає назад у піддон, саме тому двигун після запуску повинен набрати кілька секунд на кілька секунд. У цей період часу Volkswagen несподівані деталі зношуються швидше, їх ресурс зменшується. У процесі встановлення тиску спалюється лампочка, яка потім виходить.

Фільтр, засмічений частинками сміття, не проходить рідину погано. Як результат, тиск у системі знижується і створюється додаткове навантаження на насос, що з цієї причини іноді не вдається. Датчик реагує на низький тиск і, відповідно, сигнал горить. У той же час, на деяких багатофункціональних екранах, оснащених сучасними автомобілями Volkswagen, напис “Перевірте масло тиску” може згоріти. Таким чином, якщо сигнал з’являється з невеликими або холостими швидкостями, ймовірно, в системі тиск впав через засмічений масляний фільтр. Хоча причина може бути в іншій.

Цей клапан служить регуляторним елементом системи, який не дозволяє рівню нафти значно відхилятися від норми. І занадто високе, і занадто низьке змащування негативно впливає на роботу блоку живлення Volkswagen. Пружина клапана найбільш схильна до поломки. Зазвичай він розтягується через знос або низьку якість матеріалу. Ще одна несправність відновного клапана пов’язана з засміченням його просвіту, який особливо проявляється при використанні забрудненого масла або засміченого масляного фільтра Volkswagen. Невдалий клапан призводить до різкого збільшення тиску мастила при досягненні високих швидкостей, коли “Масленк” починає горіти.

Існує два варіанти відмови детектора поза порядку. Перший випадок проявляється в тому, що тиск масла Volkswagen постійно горить. Це означає, що пробка повзунка датчика, “потонув” у мастилі. Або, залежно від дизайнерських особливостей елемента, сталася інша поломка. Постійний індикатор світла буде служити тут прямою несправністю сигналу.

Ще один варіант розбиття виражається в тому, що датчик не реагує на рівень рідини (відповідно, лампа не спалює). У той же час, водій не зможе з’ясувати, що рівень змащування в піддоні впав до критичної позначки, якщо він не відкриє капот і не перевіряє існуючу кількість масла. Хоча для автомобілів Volkswagen, цей варіант не має значення, варто зазначити, що у випадку такої ситуації є ризик сильного зносу двигуна або навіть його відмови. На щастя, датчик рівня масла. це досить надійний елемент, який рідко ламається.

Взимку ситуація може виникати в сильному морозі: після запуску неопалюваного двигуна Volkswagen датчик «пробивається» і неправильно визначає тиск, змушуючи лампочку спалювати. Тому є лише одна порада: перед тим, як почати в морозну погоду, зігрійте мотор, незважаючи на те, що деякі виробники заявляють про додаткову процедуру в сучасних автомобілях.

Ми вивчили подібну ситуацію вище. Засміка сітки запобігає потік олії в потребах об’ємів, внаслідок чого тиск у системі та рівень змащення в колінг Volkswagen падає, і індикатор починає спалювати. У той же час масляний насос працює з перевантаженням, що негативно впливає на його ресурс.

причини активації масляної цибулини у Volkswagen

Причини, чому червона цибулина у формі жирного горить, їх багато. Ми згадали про один із них. витік значної кількості нафти. Це відбувається, наприклад, через пошкодження піддону картера. Змащення також може протікати через необережність або недбалість власника автомобіля, який не помічав і не ігнорував масло.опитку або знос групи поршня в циліндрах.

Чому Volkswagen спалює світло тиску масла? Ми відповімо на це запитання, послідовно демонтували тринадцять основних причин у порядку збільшення складності.

volkswagen, tiguan, лампа, тиску

Власники автомобілів найчастіше стикаються з цією проблемою. Усуньте його навіть початківця без необхідності звертатися до служби автомобіля. Але тут важливо переконатися, що немає витоку.

У будь.якому, навіть старих автомобілях карбюраторів, є датчик тиску мастила. Якщо значення опускається нижче певного рівня, воно дає сигнал електронному блоку управління, а потім на лампочку, яка починає постійно спалюватись, не моргаючи. У сучасних автомобілях Volkswagen, замість індикатора, рівень моторного масла написується (перевірте рівень масла в картері). Лампочка може вмикатися незалежно від способу роботи двигуна: при холостому ходу під час переміщення під навантаженням, під час паркування, з холодним або попередньо нагрітою двигуном тощо. D.

Коли запалювання увімкнено, а двигун не працює (положення ключа ON або II), всі індикатори та лампочки зазвичай спалюють на приладовій панелі автомобіля, включаючи “масло”. Після запуску двигуна масляна лампочка та більшість інших сигналів повинні згасати.

Іноді виникає ситуація, коли індикатор аварійного мастила спалює протягом декількох секунд, а потім виходить. Це може статися, коли рухається на крутих підйомом і спуску, коли масло мерехтить з однієї ємності картера до іншої. І якщо датчик сигналу Volkswagen буде розміщений на протилежному кінці картера, він відповість на такі передачі, даючи сигнал спалювати лампочку. Це ж явище можна спостерігати при русі з бічним рулоном або під час різкого гальмування. Якщо після того, як автомобіль повернеться в горизонтальне положення, світло припинило спалювання, причина з’ясована: у Volkswagen Crang не достатній рівень масла.

Для олії низької температури в’язкість особливо важлива. Якщо він буде обраний неправильно, рідина на холоді почне загустувати, що створить збільшення навантаження на масляний насос. Як результат, в системі не буде надано достатній тиск. Датчик буде реагувати на це, і світло почне горіти. Крім того, під час роботи Volkswagen масло має здатність змінювати свою в’язкість через поступове забруднення, що також може впливати на датчик та включення індикатора.

У якості продукції певний запас моторного масла завжди зберігається для запобігання голодування нафти під час початку двигуна Volkswagen. Ця властивість реалізується шляхом включення до проектування шайби.оффу або зворотного клапана. Ці елементи блокують решту масла після вимкнення двигуна. У низькоякісних клапанах фільтрів і шайб можуть бути відсутні, і якщо на складі, недостатньо, щоб повністю виконати своє завдання. Це причина для того, щоб масло, що стікає назад у піддон, саме тому двигун після запуску повинен набрати кілька секунд на кілька секунд. У цей період часу Volkswagen несподівані деталі зношуються швидше, їх ресурс зменшується. У процесі встановлення тиску спалюється лампочка, яка потім виходить.

Фільтр, засмічений частинками сміття, не проходить рідину погано. Як результат, тиск у системі знижується і створюється додаткове навантаження на насос, що з цієї причини іноді не вдається. Датчик реагує на низький тиск і, відповідно, сигнал горить. У той же час, на деяких багатофункціональних екранах, оснащених сучасними автомобілями Volkswagen, напис “Перевірте масло тиску” може згоріти. Таким чином, якщо сигнал з’являється з невеликими або холостими швидкостями, ймовірно, в системі тиск впав через засмічений масляний фільтр. Хоча причина може бути в іншій.

Цей клапан служить регуляторним елементом системи, який не дозволяє рівню нафти значно відхилятися від норми. І занадто високе, і занадто низьке змащування негативно впливає на роботу блоку живлення Volkswagen. Пружина клапана найбільш схильна до поломки. Зазвичай він розтягується через знос або низьку якість матеріалу. Ще одна несправність відновного клапана пов’язана з засміченням його просвіту, який особливо проявляється при використанні забрудненого масла або засміченого масляного фільтра Volkswagen. Невдалий клапан призводить до різкого збільшення тиску мастила при досягненні високих швидкостей, коли “Масленк” починає горіти.

Існує два варіанти відмови детектора поза порядку. Перший випадок проявляється в тому, що тиск масла Volkswagen постійно горить. Це означає, що пробка повзунка датчика, “потонув” у мастилі. Або, залежно від дизайнерських особливостей елемента, сталася інша поломка. Постійний індикатор світла буде служити тут прямою несправністю сигналу.

Ще один варіант розбиття виражається в тому, що датчик не реагує на рівень рідини (відповідно, лампа не спалює). У той же час, водій не зможе з’ясувати, що рівень змащування в піддоні впав до критичної позначки, якщо він не відкриє капот і не перевіряє існуючу кількість масла. Хоча для автомобілів Volkswagen, цей варіант не має значення, варто зазначити, що у випадку такої ситуації є ризик сильного зносу двигуна або навіть його відмови. На щастя, датчик рівня масла. це досить надійний елемент, який рідко ламається.

Взимку ситуація може виникати в сильному морозі: після запуску неопалюваного двигуна Volkswagen датчик «пробивається» і неправильно визначає тиск, змушуючи лампочку спалювати. Тому є лише одна порада: перед тим, як почати в морозну погоду, зігрійте мотор, незважаючи на те, що деякі виробники заявляють про додаткову процедуру в сучасних автомобілях.

Ми вивчили подібну ситуацію вище. Засміка сітки запобігає потік олії в потребах об’ємів, внаслідок чого тиск у системі та рівень змащення в колінг Volkswagen падає, і індикатор починає спалювати. У той же час масляний насос працює з перевантаженням, що негативно впливає на його ресурс.

Що думають любителі автомобілів про світло тиску масла

«Я постійно спалював цибулину на двох автомобілях: Volkswagen Passat та G-2 EZ. На холостому режимі T-90 тиск в обох двигунах становив 2,9 бар. Зі збільшенням обертів до 3000 він підскочив до 3,9 у першому випадку та 4,2 у другому. Потім я спочатку змінив корінні вкладиші колінчастого вала, а через місяць. і з’єднавши стрижень. Однак проблема знову відчула себе. Наступне супроводжувалося заміною датчиків тиску, проміжних валів валів. Після чого я намагався відкалібрувати вал Racline з гідравлічними компенсаторами, а також змінив їх. Ці дії не дали результату. “Масленка” все ще спалив. Тоді я звернув увагу на масляний насос. Замінив його, і проблема нарешті зникла. Тиск у системі більше не вимірював, але індикатор не спалював. Пізніше я запитав власників Volkswagen з пробігом понад 300 тисяч км, з повагою до цієї проблеми. Хоч і пізно, але всі вони явно пояснили мені “.

«Лампочка періодично палала, і система писала, коли я давав газ. Тиск нормальний. Я подивився на датчик, підірвав його. сигнали зникли. Як мені сказали, датчики Volkswagen час від часу забиваються “.

«Досить часто, після заміни змащення та фільтра, світло тиску увімкнено і Zummer вискакує. Проблема актуальна, зокрема, для фільтрів Bosch 719/5, в яких внутрішній обхід клапан має можливість замерзати. Як результат, масло надходить відповідно до перехідного варіанту. Якщо ви видалите датчик Volkswagen на 1,8 бар і покладете на замість цього манометр, він покаже тиск 1 бар на холостому ходу та 1,5 бар на швидкості 2000 року, почнеться до 2 бар зі збільшенням обертів до 3000. Тому я вважаю єдине розумне рішення для заміни масляного фільтра “.

“Якщо лампа під тиском спалює, спочатку перевірте електричну частину:

 • Від’єднайте дріт від коричневого датчика на 0,3 бар і тимчасово підключіть його до маси;
 • Переконайтесь, що світло спалахує в режимі XX;
 • Підключіть дріт до датчика;
 • Від’єднайте дріт від білого датчика на 1,8 бар
 • Збільшити кількість обертів до 8000. через секунду світло повинно починати блимати;
 • Підтримуйте вказаний оборот протягом 3-4 секунд, поки не з’явиться звуковий сигнал;
 • Дріт тимчасово підключається до маси, як результат, світло повинно вийти;
 • Поверніть дріт до датчика.

Якщо після цієї перевірки не спостерігаються дефекти. Нормальний вимірюваний тиск скаже, що датчики Volkswagen несправні “.

“До того моменту, як я зіткнувся з подібною проблемою, мені вже вдалося вдарити 1500 км у Motul 8100 X-CESS 5W40. У спекотну погоду цибулина сигналу в режимі xx періодично спалили. Я вирішив замінити масло на оболонку, і проблема зникла. У цьому випадку стара мастила текла, як вода. Мабуть, його в’язкість при високих температурах знизилася до мінімуму “.

Skoda Karoq (Nu7) C 11.Випуск 2018 року, Skoda Kodiaq (NS7) з 10.Випуск 2016 року, Skoda Kodiaq (NS7) з 07.Випуск 2018 року, Skoda Superb III (3V3, 3V5) від 11.Випуск 2018 року. Двигуни 2.0/132 та 2.0/140 кВт TSI Двигун Позначення листа двигунів: CZPA, CZPB, DKZA

Ці двигуни також розміщуються на: Tiguan 2 (AD1, BT1), VW Arteon (3H7), VW T-ROC (A11), Audi Q2 (GAB), Audi A3 (8VK, 8VF, 8ve, 8Vm), Sitea KH7).

Огляд місця встановлення. Двигун 2.0 TSI (CZPA, CZPB, DKZA) зверху

volkswagen, tiguan, лампа, тиску

Котушка запалювання 1 з етапом вихідної потужності N70 2. Котушка запалювання 2 з етапом вихідної потужності N127 3. Котушка запалювання 3 з етапом виходу потужності N291 4. Котушка запалювання 4 з етапом вихідної потужності N292 5. Відправник залу 3 G300 6. Контрольний клапан для тиску палива N276 7. Інжектор 2, циліндр 4 N535 MPI ін’єкція 8. Інжектор 2, циліндр 3 N534 MPI ін’єкція 9. Відправник тиску палива для низького тиску G410 10. Відправник температури впускного повітря G42 з відправником тиску в колекторі G71 11 11. Інжектор 2, циліндр 2 N533 MPI Ін’єкція 12. Інжектор 2, циліндр 1 N532 MPI ін’єкція 13. Потенціометр для впускного колектора клапоть G336 14. Активований соленоїдний клапан фільтра вугілля 1 N80

Огляд установки. Двигун 2.0 TSI (CZPA, CZPB, DKZA) спереду

volkswagen, tiguan, лампа, тиску

Рівень масла та відправник температури масла G266 2. Привід для контролю температури двигуна N493 3. Ін’єкційний клапан для циліндра 2 N31 FSI Ін’єкція 4. Ін’єкційний клапан для циліндра 1 N30 FSI ін’єкція 5. Відправник тиску палива G247 6. Блок управління дросельним клапаном GX3 7. Елемент позиціонування 1 для регулювання розподільного вала F366 8. Елемент позиціонування 2 для регулювання розподільного вала F367 9. Елемент позиціонування 3 для регулювання розподільного вала F368 10. Елемент позиціонування 4 для регулювання розподільного вала F369 11. Елемент позиціонування 5 для регулювання розподільного вала F370 12. Елемент позиціонування 6 для регулювання розподільного вала F371 13. Елемент позиціонування 7 для регулювання розподільного вала F372 14. Елемент позиціонування 8 для регулювання розподільного вала F373 15. Відправник залу G40 16. Клапан для впускного колектора клаптів N316 17. Ін’єкційний клапан для циліндра 4 N33 FSI ін’єкція 18. Ін’єкційний клапан для циліндра 3 N32 FSI Ін’єкція 19. Перемикач тиску масла, стадія 3 F447 20. Відправник швидкості двигуна G28 21. Датчик стука 1 G61

Огляд місця встановлення. Двигун 2.0 TSI (CZPA, CZPB, DKZA)

volkswagen, tiguan, лампа, тиску

Рівень масла та відправник температури масла G266 2. Клапан регулювання розподільного вала 1 у Outlet N318 3. Клапан управління розподільним валом 1 N205 4. Перемикач тиску масла F1 5. Перемикач тиску масла для зниження тиску масла F378 6. Керуючий клапан для поршневих насадок N522 7. Контрольний клапан тиску масла N428

Що думають любителі автомобілів про світло тиску масла

«Я постійно спалював цибулину на двох автомобілях: Volkswagen Passat та G-2 EZ. На холостому режимі T-90 тиск в обох двигунах становив 2,9 бар. Зі збільшенням обертів до 3000 він підскочив до 3,9 у першому випадку та 4,2 у другому. Потім я спочатку змінив корінні вкладиші колінчастого вала, а через місяць. і з’єднавши стрижень. Однак проблема знову відчула себе. Наступне супроводжувалося заміною датчиків тиску, проміжних валів валів. Після чого я намагався відкалібрувати вал Racline з гідравлічними компенсаторами, а також змінив їх. Ці дії не дали результату. “Масленка” все ще спалив. Тоді я звернув увагу на масляний насос. Замінив його, і проблема нарешті зникла. Тиск у системі більше не вимірював, але індикатор не спалював. Пізніше я запитав власників Volkswagen з пробігом понад 300 тисяч км, з повагою до цієї проблеми. Хоч і пізно, але всі вони явно пояснили мені “.

«Лампочка періодично палала, і система писала, коли я давав газ. Тиск нормальний. Я подивився на датчик, підірвав його. сигнали зникли. Як мені сказали, датчики Volkswagen час від часу забиваються “.

«Досить часто, після заміни змащення та фільтра, світло тиску увімкнено і Zummer вискакує. Проблема актуальна, зокрема, для фільтрів Bosch 719/5, в яких внутрішній обхід клапан має можливість замерзати. Як результат, масло надходить відповідно до перехідного варіанту. Якщо ви видалите датчик Volkswagen на 1,8 бар і покладете на замість цього манометр, він покаже тиск 1 бар на холостому ходу та 1,5 бар на швидкості 2000 року, почнеться до 2 бар зі збільшенням обертів до 3000. Тому я вважаю єдине розумне рішення для заміни масляного фільтра “.

“Якщо лампа під тиском спалює, спочатку перевірте електричну частину:

 • Від’єднайте дріт від коричневого датчика на 0,3 бар і тимчасово підключіть його до маси;
 • Переконайтесь, що світло спалахує в режимі XX;
 • Підключіть дріт до датчика;
 • Від’єднайте дріт від білого датчика на 1,8 бар
 • Збільшити кількість обертів до 8000. через секунду світло повинно починати блимати;
 • Підтримуйте вказаний оборот протягом 3-4 секунд, поки не з’явиться звуковий сигнал;
 • Дріт тимчасово підключається до маси, як результат, світло повинно вийти;
 • Поверніть дріт до датчика.

Якщо після цієї перевірки не спостерігаються дефекти. Нормальний вимірюваний тиск скаже, що датчики Volkswagen несправні “.

“До того моменту, як я зіткнувся з подібною проблемою, мені вже вдалося вдарити 1500 км у Motul 8100 X-CESS 5W40. У спекотну погоду цибулина сигналу в режимі xx періодично спалили. Я вирішив замінити масло на оболонку, і проблема зникла. У цьому випадку стара мастила текла, як вода. Мабуть, його в’язкість при високих температурах знизилася до мінімуму “.

Skoda Karoq (Nu7) C 11.Випуск 2018 року, Skoda Kodiaq (NS7) з 10.Випуск 2016 року, Skoda Kodiaq (NS7) з 07.Випуск 2018 року, Skoda Superb III (3V3, 3V5) від 11.Випуск 2018 року. Двигуни 2.0/132 та 2.0/140 кВт TSI Двигун Позначення листа двигунів: CZPA, CZPB, DKZA

Ці двигуни також розміщуються на: Tiguan 2 (AD1, BT1), VW Arteon (3H7), VW T-ROC (A11), Audi Q2 (GAB), Audi A3 (8VK, 8VF, 8ve, 8Vm), Sitea KH7).

Огляд місця встановлення. Двигун 2.0 TSI (CZPA, CZPB, DKZA) зверху

volkswagen, tiguan, лампа, тиску

Котушка запалювання 1 з етапом вихідної потужності N70 2. Котушка запалювання 2 з етапом вихідної потужності N127 3. Котушка запалювання 3 з етапом виходу потужності N291 4. Котушка запалювання 4 з етапом вихідної потужності N292 5. Відправник залу 3 G300 6. Контрольний клапан для тиску палива N276 7. Інжектор 2, циліндр 4 N535 MPI ін’єкція 8. Інжектор 2, циліндр 3 N534 MPI ін’єкція 9. Відправник тиску палива для низького тиску G410 10. Відправник температури впускного повітря G42 з відправником тиску в колекторі G71 11 11. Інжектор 2, циліндр 2 N533 MPI Ін’єкція 12. Інжектор 2, циліндр 1 N532 MPI ін’єкція 13. Потенціометр для впускного колектора клапоть G336 14. Активований соленоїдний клапан фільтра вугілля 1 N80

Огляд установки. Двигун 2.0 TSI (CZPA, CZPB, DKZA) спереду

volkswagen, tiguan, лампа, тиску

Рівень масла та відправник температури масла G266 2. Привід для контролю температури двигуна N493 3. Ін’єкційний клапан для циліндра 2 N31 FSI Ін’єкція 4. Ін’єкційний клапан для циліндра 1 N30 FSI ін’єкція 5. Відправник тиску палива G247 6. Блок управління дросельним клапаном GX3 7. Елемент позиціонування 1 для регулювання розподільного вала F366 8. Елемент позиціонування 2 для регулювання розподільного вала F367 9. Елемент позиціонування 3 для регулювання розподільного вала F368 10. Елемент позиціонування 4 для регулювання розподільного вала F369 11. Елемент позиціонування 5 для регулювання розподільного вала F370 12. Елемент позиціонування 6 для регулювання розподільного вала F371 13. Елемент позиціонування 7 для регулювання розподільного вала F372 14. Елемент позиціонування 8 для регулювання розподільного вала F373 15. Відправник залу G40 16. Клапан для впускного колектора клаптів N316 17. Ін’єкційний клапан для циліндра 4 N33 FSI ін’єкція 18. Ін’єкційний клапан для циліндра 3 N32 FSI Ін’єкція 19. Перемикач тиску масла, стадія 3 F447 20. Відправник швидкості двигуна G28 21. Датчик стука 1 G61

Огляд місця встановлення. Двигун 2.0 TSI (CZPA, CZPB, DKZA)

volkswagen, tiguan, лампа, тиску

Рівень масла та відправник температури масла G266 2. Клапан регулювання розподільного вала 1 у Outlet N318 3. Клапан управління розподільним валом 1 N205 4. Перемикач тиску масла F1 5. Перемикач тиску масла для зниження тиску масла F378 6. Керуючий клапан для поршневих насадок N522 7. Контрольний клапан тиску масла N428

Що станеться, якщо датчик не вдасться

Водій, а в деяких вдосконалених моделях автомобілів, які контролюють електроніку, не отримають інформації про критично низький рівень масла або його тиск. Наприклад, мастило нахилився через пошкодження картера, прокладки або просто «полетів» у вихлопну трубу в результаті. Може провалити масляний насос, або канали забиті з родовищами. Не отримуючи достатнього змащування, деталі розтирання будуть перегрітись, знущаються, а двигун внутрішнього згоряння просто заклине.

Тому датчик вимагає постійного контролю, принаймні під час регуляторної служби.

Несправності датчиків

Палування лампочки на панелі приладів може бути спричинене зривом датчика рівня масла. Це трапляється, коли його повзунок застряг або впав. Набагато гірше, якщо цей датчик перестає реагувати повністю.

Тоді ви можете дізнатися про зниження рівня мастила занадто пізно, коли деталі вже отримали значний знос, і лише “капітал” допоможе відновити мотор. Треба одразу сказати, що зрив цього датчика є надзвичайно рідкісним випадком. Але ваш найнадійніший датчик. це зонд, не забудьте перевірити кількість жиру в двигуні.

Частіше не вдається датчика тиску масла. Він може погіршитися в холодний сезон, коли важко розігріти мотор, мастило руйнує датчик, і він може навіть просочитися. Щоб уникнути цієї неприємності, перед поїздкою зігрійте мотор взимку. Незважаючи на поради “професіоналів” та деяких виробників, які стверджують, що сучасний двигун не потребує опалення.

Розлад з деталями мотора

Залишені канали мастильної системи також відчують лампу блискучого тиску. Це трапляється тому, що в сучасних каналах змащення двигунів є досить вузькими. Щоб уникнути засмічення каналів, потрібно використовувати лише високоякісну олію та хороший бензин, щоб він не давав опадів, відходів згоряння, і ці канали не засмічуються.

Низький тиск може бути зумовлений сильним зносом CPH двигуна, потім розливання масла через збільшення прогалин, тиск зменшується. Така причина трапляється в старих зношених двигунах, які давно прийшли час зробити капітальний ремонт.

Низький тиск масла в Audi, Volkswagen, Skoda, Seat 1.8, 2.0 TSI, TFSI. Міфи, винаходи та реальність.

Увага! Технічний центр Bismarck-Auto пропонує одну з найнижчих цін на усунення збільшення споживання нафти (нафтового ґрунту) на 1,2, 1,4, 1,6, 1,8, 2,0 TSI, TFSI Volkswagen, Audi, Skoda, Seat.

Фактичні ціни без додаткових допитів та прихованих платежів після позначки. акції. акції у ліквідації Oilzhora на Volkswagen, Audi, Skoda, Site

Підпишіться на безкоштовну діагностику двигуна та задайте будь.яке запитання, яке вас цікавить, ви можете по телефону. 8 (499) 394-51-05, 8-926-271-08-30

Часто власники автомобілів звертаються до нас, які свого часу стали щасливими власниками автомобілів Vagovsky з двигунами 1.8, 2.0 TSI, TFSI і вперше в своєму житті стикалися з проблемою низького тиску масла, коли значок червоного маслона раптом запалює на платі пристрою, і тривожний напис “Утопив двигун”, з’являється значок контрольного кінця освітлюється, а похибка блоку призначається в блоці низького тиску масла.

Ця стаття присвячена проблемі низького тиску масла на двигуни 1.8, 2.0 TSI, TFSI, причини низького тиску та способи вирішення цієї проблеми.

Для початку з невеликої історії: засновник величезної кількості різних модифікацій двигунів 1.8, 2.0 TSI, TFSI Series EA888 був двигуном BZB з робочим обсягом 1,8 літра, він мав торговельне позначення 1.8 TSI.

Вихід двигуна BZB на ринок вперше відбувся у 2007 році, і це сталося в автомобілі Volkswagen Passat B6. Свого часу це був справді шедевр інженерного мистецтва, і це не просто красиві слова.

Отже, яким був двигун BZB таким незвичним? Що відрізняло його від наступних, не завжди успішних і, як правило, досить проблематичних модифікацій двигуна BZB?

По.перше, у нього було дуже хороше, можна сказати, класична група поршневих поршнеїв, створена відповідно до всіх канонів сучасної моторної конструкції, що дозволяє їй повністю працювати, не відчуваючи проблем із збільшенням споживання нафти.

По.друге, двигун BZB мав дуже хороший і продуктивний масляний насос, і тому рідко страждав від низького (низького) тиску масла.

Це те, як виглядає хороший продуктивний масляний насос 1,8 TSI BZB, він повністю ідентичний насосі, встановленому на двигуні 2,0 TSI Cawa, про який буде обговорено трохи нижче.

Все було добре, щасливі власники Volkswagen Passat B6 насолоджувались їхнім двигуном, не знаючи жодних особливих проблем, зробили лише те, що, як виявлено помилки, вони відремонтували шасі. і це майже всі, жодних серйозних технічних проблем на двигуні BZB були практично розкрито,

Однак, інженери з групами груп, згадуючи, що найкращий ворог доброго, серйозно думки і чомусь почав терміново оновлювати вже хороший мотор,

В основному це вплинуло на групу поршня та масляний насос, все інше залишалося практично незмінним.

За даними групи поршня, було вирішено поставити більш вузькі поршневі кілець і мотивувати це з зворушливою турботою про екологію, споживання палива та інше.

Як результат, багато двигунів, що виробляються на основі двигуна BZB, збільшили споживання масла (масло), на думку багатьох власників автомобілів, спочатку були з заводу, або почалися, як правило, після 80 тис. км бігу.

Але зараз це не в цьому, оскільки фахівці Bismarck-Auto досить успішно вирішують цю проблему, замінивши поршневу групу новою німецькою компанією Kolbenschmidt.

На нових двигунах, випущених на основі двигуна BZB, зміни, крім заміни поршневих кілець на вузькі, також вплинули на системи змащення двигуна:

Вони представили новий масляний насос із електрогідравлічною системою розряду надлишок, за словами інженерів-дизайнерів, тиску масла, цей новий насос не мав продуктивності та, у разі загального незначного зносу двигуна внутрішнього згоряння. більше не міг забезпечити належний тиск нафти на холостому ходу.

Варто зазначити, що на цих двигунах є дуже розгалужена мастильна система, яка потребує постійного хорошого постачання масла, інакше, якщо тиск на масла хронічно не вистачає, прискорене зношування DIS відбудеться і в якийсь момент у холостому ходу при повністю нагріваному двигуні, з якою піктограма Червоне масло освітлюється, що означає низький тиск масла в двигуні, або загалом його відсутність.

Однак є один двигун, він належить до другого покоління двигуна EA888, який, за деяким дивом. Цей двигун. два літри 2.0 TSI був встановлений на автомобілі Volkswagen Tiguan і мав позначення CAWA.

Отже, на цьому двигуні 2,0 TSI Cawa, а також BZB, практично немає проблем з тиском масла: нормальний тиск на холостому ходу має півтора бар! Інші двигуни, на жаль, не мріли! Існує навіть власний датчик аварійного тиску чорної олії, і він призначений для порогу роботи 1.4 бар, звичайно, власникам цих двигунів дуже пощастило з масляним насосом і, відповідно, тиском масла в двигуні.

На різних форумах розбито багато примірників: хтось пропонує змінити масляний насос, вали балансира розподілу, колінчасті вали та вставки, тощо і так далі, інколи фахівці з серйозними пропонують своїм клієнтам зі зниженим тиском нафти в двигуні, щоб змінити таке Віддалені від цієї проблеми, запасна частина як каталізатор, VKG.клапан, масляні форсунки та багато інших цікавих деталей.

Багато власників автомобілів зробили всі маніпуляції, на яких наполягав той чи той технічний центр, але проблема не змогла повністю вирішити проблему. Тиск може піднятися на 0,1-0,2 бару в холостому ходу, і все, як правило, обмежувалося цим, деякі видатні технічні центри пропонували і все ще пропонують власникам автомобілів не брати участь у нісенітницях: нібито нічого не допоможе, але просто потрібно негайно змінити двигун.

Чому періодично освітлюють низький тиск моторного масла Volkswagen Tiguan ?

Датчик затримується або просто змінюється на новий. Що стосується витоків масляних ущільнювачів, у цьому випадку вам знадобиться наявність часу, інструментів та навичок.

У той же час, ви можете замінити передню або задню ущільнювальну масляну ущільнювач на власні руки в гаражі на спостереження. Потік нафти з.під кришки клапана або в піддоні може бути усунений шляхом затягування кріплення, замінюючи прокладки для ущільнення гуми, використовуючи спеціальні герметики для двигуна.

Якщо охолоджуюча рідина потрапляє в двигун спалаху тиску масла на Volkswagen Tiguan, то ви можете зняти GBC самостійно та замінити блокування головки блоку, дотримуючись усіх рекомендацій щодо видалення та подальшого затягування головки блок циліндрів.

Tsi tiguan. олія вниз. Допоможіть розібратися!

Додаткова перевірка площин обчислення вказує, чи необхідно подрібнити головку головки блоку. Якщо тріщини блоку циліндра або головка знайдені, ремонт також можливий. Що стосується масляного насоса, то цей елемент у разі зносу краще негайно замінити новим. Також не рекомендується очистити приймач нафти, тобто частина повністю змінюється.

volkswagen, tiguan, лампа, тиску

У випадку, коли проблема в системі мастила не така очевидна, тоді як ремонт автомобіля повинна бути незалежно, тоді на самому початку тиск масла в двигуні слід здійснювати. Щоб вирішити проблему, а також з урахуванням точного уявлення про те, що вимірюється тиск масла в двигуні та як це робиться, додаткове обладнання повинно бути підготовлено заздалегідь.