Volkswagen Tiguan Burns EPC Starter не крутиться.

Запалювання не вмикається в Тігуані

При низьких температурах навколишнього середовища акумулятор був виписаний, мені довелося зняти зарядку, після зарядки та встановлення автомобіля не запущений назад, приладна панель увімкнена, коли запалювання, стартер не крутиться. Якщо вам потрібна додаткова інформація про проблему, я прошу вас задати додаткові запитання. Я розповім вам усі фотографії, які я скину.

Hlop_top

Новачок

Ромінгуд

Новачок

-Кува-

Volkswagen Tiguan II Car Engine 2.0 л / 180 л.З. / Зоряна лінія сигналізації бензину A93

Ніхто не натрапив на таку проблему

При низьких температурах навколишнього середовища акумулятор був виписаний, мені довелося зняти зарядку, після зарядки та встановлення автомобіля не запущений назад, приладна панель увімкнена, коли запалювання, стартер не крутиться. Якщо вам потрібна додаткова інформація про проблему, я прошу вас задати додаткові запитання. Я розповім вам усі фотографії, які я скину.

Немає потужності при повороті ключа запалювання, акумулятор завантажується нормально

Новачок

60 км, повертаючись через годину, автомобіль нормально виділявся від тривоги і відкрився. Охайність, як завжди, показала відкриті двері читання одометра. Я вставив ключ, увімкнув запалювання (я не приношу його на рослину), охайність не вмикається, радіо тощо. Електроніка теж. Я знову видаляю ключ, увімкніть запалювання. те саме. Він кинув надзвичайну ситуацію і спостерігав дуже цікаву поведінку охайності та самої невідкладної допомоги. На момент звернення до аварійної лампи було щебетання, і охайний обрав для удару цих щебетань (ефект типу строби), швидка допомога не вимикала кнопку при повторному натисканні і продовжував чинути. Я не відповів на сигналізацію та закриття дверей з ключа. Як рішення я кинув акумулятор в акумулятор, скрутив котушки в модулі поруч із акумулятором, я ще раз пробую запалювання. те саме. Повторюється з кидком клеми з акумулятора знову довше. проблема була усунена. Що це може бути в якому напрямку копати? Підозра на rlyushka, яка, поки я не розумію.

Акумулятор. це дуже свіжі проблеми з нею. Змінив її т.до. Старий більше не тримав 3 зимові ночі. Чисті клеми щільно щільні. контакт відмінний. Масові контакти в точках з’єднання з тілом та двигуном чисті, а норми залучаються. Я помічаю, що коли двигун буде добре видно, мерехтіння лампочок всередині кабіни та зовні. Він залишився на старій батареї та на новій. Може подивитися на генератор (пензлик, перетворювач генератора)? Крім того, час періодично скидається на охайність, навіть з новим акумулятором. Я, безумовно, не виявив, коли відбувається розряд, після зупинки двигуна або на момент заводу.

Автомобіль не починається, ABS горить: чому і що робити?

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, які причини позначки оклику на панелі приладів автомобілів спалюють. З цієї статті ви дізнаєтесь, чому позначення оклику на інформаційній панелі загоряється, як вказує цей індикатор, а також як виконати діагноз несправностей.

Це означає, що система працює нормально, але якщо вона постійно з цієї причини звертається до служби. Значок акумулятора освітлюється, якщо напруга падає в мережі ON.дошці, часто така проблема пов’язана з відсутністю заряду акумулятора від генератора, тому значок генератора також може бути названа піктограмою.

Swift 2004-2011 не починається, стартер крутиться, EPS | Сузукі Клуб Росія

Так, в принципі, я також думаю, що сигналізація для таких танків не потрібна, але, мабуть, перший власник вважав це по.різному, навіть встановив замок для капота, або в кабіні, компетентний продавець, ми спробуємо позбутися від Сигналізація від тривоги, що грошей вже багато. Вони попросили вас відповіді. Якщо цей індикатор горить, система подушок безпеки або ремені безпеки несправна.

Світло акумулятора загорівся: причини, діагностика та ремонт, тому лампа акумулятора найчастіше освітлюється, коли акумулятор не переходить до акумулятора від генератора. Виявляється, водій запустив машину з акумулятора, двигун почав працювати, але піктограма акумулятора спалює (лампа акумулятора не виходить). Далі ми розглянемо з яких причин увімкнено перевірку акумулятора, а також те, що потрібно перевірити в рамках пошуку певної несправності. Майстер чудово розуміє, що означає EPC на панелі приладів, розуміє сигнали та на їх основі, може швидко встановити несправність.

Як обчислити вартість Осаго самостійно? Вибір найвигіднішого страхування:

Чек мить і троїтський двигун: причини, чому автомобіль трясе, що робити

Я закінчу цю історію на цьому, машина після ремонту вже пройшла кілька тисяч кілометрів, все працює чудово. Помилка супроводжується індикатором контрольного двигуна і вказує несправність процесора блоку контрольної точки.

 • Споживання палива з невідомих причин майже подвоїлося;
 • Двигун почав торкатися, у своїй роботі були помітні збої як під час швидкості, так і на холостому ходу;
 • Різні запобіжники, датчики тощо часто почали провалюватися. П.

Вони означають, що проблема полягає відповідно, у подушці водія, фільтру сажі, розподілу або датчику колінчастого вала, системи напруги живлення та датчика обертання керма. Помилка EPC та двигун перевіряйте тему Vag Cars цього відео.

Помилка EPC на Volkswagen. флот журналу причини, що автомобіль триває і посмикується, перевірка може багато спалювати. Інжектори оснащені спеціальними пристроями для очищення вихлопних газів. каталізаторів. Каталітичний нейтралізатор досить вразливий, хоча він дорогий. Будь.які несправності у функціонуванні двигуна призводять до появи ризиків пристрою. Слід розуміти, що, крім високої ефективності стабілізуючого пристрою, він не виключає повністю аварійних ситуацій. Мене мучили, помилки постійно відлітали, допустили хмарну помилку, помилку в положенні дроселя, короткі схеми.

Як обчислити вартість Осаго самостійно? Вибір найвигіднішого страхування:

У яких випадках він загоряється

Індикатор EPC освітлюється, коли будь.яка проблема, пов’язана з дошкою електроніки та реакцією датчиків на несправність механічного характеру. Часто контрольна лампа свідчить про:

 • Несправності всіх видів датчиків (тиск і герметичність впускного колектора, охолодження, температура, круїз, клімат, світло, дощ, коліно тощо.);
 • проблеми з обходом;
 • несправності блоку дросельної заслінки;
 • наявність “проходів” в циліндрах;
 • згоряння клапана;
 • проблеми з обертанням колінчастого вала;
 • відмова від сервісного приводу дросельної заслінки;
 • низький/високий сигнал педалі Gase або гальма;
 • Пасивні системи безпеки та t.D.

Визначте проблему за очей, не спрацює. Коли ви підключите комп’ютер або смартфон, система покаже сам номер помилки. Тоді залишається побачити, що вона означає.

Немає стандартних ситуацій. Наприклад, помилка EPC на Audi показує несправність датчика тиску в картері. Але насправді все в порядку з ним. Виявилося, що кришка шиї була погано скручена після шматка олії (це необхідно перед клацанням). У системі спостерігався витік повітря, а тиск у картері був нижчим за норму, що призвело до роботи контрольної лампи. Але це винятковий випадок.

Мій транмарк з двигуном BSE дуже сильно курив у пробках, коли рух на секунду. це детонація, а товстий чорний, смердючий дим, то якщо ви прискорюєте і підете з великою швидкістю, все гаразд, до наступного пробки.

Машина не починається, стартер не крутиться. 1,4 ТСІ

Невелика історія для користувачів форуму, з цікавою причиною поломки. Я ділюсь досвідом. Touran 1.4 TSI Cavc DSG пробіг 65 000 км їхав пізнім вечором у Кашірці з робочого будинку, ніщо не передбачило неприємності. Починаючи з наступного світлофора, помітили дивні звуки двигуна та незвичайний темп прискорення. Спостереження за природою проблем стояв на наступному червоному: Революції на XX плили з 1,2 до 2 тисяч., Сама машина була зігнута. Я потрапив у кулуар, щоб подивитися під капот, але там нічого не бачив. Двигун працював з перебоями та запаленнями, але чек не загорівся на охайному. Я вирішив заглушити, з думкою зняти клеми з акумулятора або принаймні просто перезапустити двигун. Тоді був шок. Двигун просто не почав, стартер не крутився, хоча весь електрик працював із запалюванням. Перевернувши ключ на початок, клацала реле, бензиновий насос гудів. Взагалі вони взяли машину на евакуатор до чиновників. Засмучений, що кохана машина була такою вниз. Добре, що це сталося не десь в 1000 км від Москви, на глухій шосе, на морозі, з двома дітьми в салоні. Наступного дня вони шукали причину півдня, перевіривши всіх електриків, усі можливі датчики, ланцюги стартера та генераторів і навіть дійшли до ланцюга. І причина була банальною:

Болт кріплення дроту маси двигуна. Звідси глюки всіх видів датчиків та відмова від стартера, що залишився без мінус. І болт, швидше за все, порушується через гасіння тих самих військовослужбовців, оскільки під гарантією вони змінили маховик та адгезію під час пробігу близько 30 тисяч. Також для профілактики вони змінили всі болти, прикріплення DSG до двигуна. І зламаний болт давали як подарунок)))))

Болт, швидше за все, порушується через гніздо тих самих військовослужбовців, оскільки під гарантією вони змінили маховик та адгезію

Доброго дня, дорогі користувачі форуму. Я пишу в цій темі, наскільки проблема дуже схожа, але я ще не можу отримати свою. Можливо, хтось може допомогти, Auto Touran 2004. 2.0 TDI, DSG 103KW/140 L.З., Автоматична коробка передач не починається і не закручує стартер! Ситуація така: я купив машину, проїхав 2 місяці, почав застуду вранці з 2-3 сувоїв, і тоді все ідеально протягом дня, лише трохи трохи піддається під час заводу, поки не зігріється і так Кожен день, і час від часу помилка освітлюється у вигляді спіралі з різким прискоренням зі швидкістю понад 100 км / годину, вона просто перестала розсіюватися і їздити більше 100. Як результат, він приїхав із відрядження, поставив її на стоянку біля будинку (вся справа в сезоні дощів), прийшов до машини вранці, але не вдалося розпочати роботу. Коли фабрика намагається, стартер не вивертає лише тупий тук або гарбуз, і все, панель приладів і все інше працює і горить без будь.яких змін. Перше, що я змінив акумулятор, купуючи на сто, вони сказали, що це слабке, але проблема не вирішила. Я також перевірив запобіжники і знайшов перегрівання Standheizung на F30 (20A). Як я це розумію, я намагався змінити це, і новий спалений прямо перед очима. Далі, на тлі дощів, він піднявся під килими, щоб відчути вологу, підняту шумку та килим, і там все було у воді (з боку водія), потім помітив, що стопи закриті, і вони просто горять, коли запалювання було. Він піднявся, щоб перевірити окуляри, виявилося, що всі дренажні отвори були забиті, починаючи шланги з люка, що закінчується штангами під сажею та на стелажах. З боку пасажирського сидіння поблизу Шумки, все здається сухим, але є сині сни, наскільки я розумію від миття. Вони також порадили перевірити блок комфорту, вони кажуть, що він може бути налито, це дісталось до нього, все виявилося сухим і не торкається. На даний момент я займаюся висиханням підлоги, і я навіть не знаю, куди зв’язатися і що робити далі. Можливо, хтось із вас зіткнувся з подібною проблемою, і, можливо, ви або радите, до якої сторони взагалі підходити і як вирішити проблему ? Дякую за вашу увагу, я заздалегідь вдячний!

Перше, що спадає на думку. Це взяти інтерв’ю з Vaga! 2.Далі спробуйте закрити стартер безпосередньо. Що це призведе до того, що я не знаю. Ви можете переконатися, що стартер живий. 3. По дорозі перевірте масу на стартер та поточну рідину на бендікс. На парковці немає нічого більше.

Щиро дякую за вашу увагу, я спробую перевірити. Єдине, що я боюся закрити стартер, щоб будь.які додаткові проблеми не додавали, як вся електропроводка у воді та ноги закрита.

Я хотів би поділитися результатами виконаної роботи:. На тему автомобільної фабрики, несправність була фіксована, і вся причина виявилася тим, що проблеми були з стартером, очевидно, затопленими або щітками, або вона була закрита, і вона не скрутив масу на всіх проводах на початку початку. На даний момент машина починається з половиною повороту про шланг шайби, також вдалося вирішити проблему, в рукавичці був батько.в рукавичках. Було лише видалення рукавички та 1 роз’єм шланга.

Проблема, яка залишається, а точніше, проявляється сама полягає в тому, що постійно палаючі ноги. Я трохи опишу ситуацію, можливо, хтось натрапив на це і може допомогти:. Ситуація така. Ноги горять, коли запалювання триває як довірений автомобіль, а ні, вони виходять лише в тому випадку, якщо вимкнути запалювання. Дуже цікава деталь полягає в тому, що коли запалювання вимкнено, функції гальмівної педалі працюють належним чином, тобто при натисканні на педалі стопи вони загоряються, не натискаючи весь корпус на постійній основі на панелі приладів, спалахує спіраль. Я також не працюю на додаток до круїз.контролю запобіжників усього, видутого лише на F30 (20а). Standheizung (автономний обігрівач). Як я розумію це на веб.сайті ? Усі ці проблеми були з’їдені в одне, як мені здається, між усіма ними є якийсь зв’язок.

Що вдалося зробити:. Перш за все, кнопка під гальмівною педаль (жаба) була замінена оригінальним купленим у офісах (15 євро). Спроба шукати “положення педалі зчеплення” була зроблена після вивчення одного з нашого форуму (http: // vwts.RU/Форум/Індекс.PHP?Showtopic = 151584Hl =), але ця спроба не закінчилася успіхом, скільки датчика я просто не знайшов і, як я розумію, це рішення для автомобіля з ручною коробкою передач, яку я пішов до чиновників, тим самим сказав. що в 99% випадків запобіжник висвітлюється і що після заміни все повинно заробити, у моєму випадку виникають проблеми з запобіжником, і він згасає момент, але, як говорить про службова книга, це зовсім не з цієї опери F30 (20а). Standheizung (автономний обігрівач). Я також підключив комп’ютер, він дає помилку 16955 (ланцюг перемикача круїзу / гальма)

Volkswagen Tiguan 1 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (1 покоління) 2007-2011.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (1 покоління), в яких двигун не запускається взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Tiguan з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2007-2011. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Volkswagen Tiguan 1 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (1 покоління) 2012-2017.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (1 покоління), в яких двигун не запускається взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2012-2017. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Охайність загорілася, почутий газовий насос, стартер крутиться активно, напередодні була машина чи миття двигуна

Volkswagen Tiguan 2 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (2 покоління) 2016-2022.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (2 покоління), в яких двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2016-2022. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос. Паливо постачальника насоса не вдалося, воно може перегрітися від тривалої роботи із засміченим паливним фільтром тонкого очищення, через низьку якість (брудне) паливо.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Помилка EPC на панелі приладів: що це таке?

volkswagen, tiguan, starter, крутить

На панелі машин може відображатися різні типи повідомлень про неправильну роботу одного з компонентів або несправностей автомобіля. Одним із них є індикатор EPC. електронний контроль потужності. Але в яких випадках помилка EPC може вискочити на приладовій панелі?

Електронне управління потужністю (EPC). це комп’ютеризована система управління двигуном та двигуном, яка використовується у автомобілях VAG (більш відома як Volkswagen Group).

Багато власників автомобілів, побачивши індикатор на панелі приладів, плутають його з помилкою системи ABS або ESP, останній з яких відповідає за систему стабілізації автомобіля на дорозі (система контролю стабільності автомобіля). ABS та ESP належать до систем анти.слизу, які захищають транспортний засіб від втрати зчеплення під час руху та гальмування. Що стосується лампи сигналу ERS, для багатьох це абревіатура на охайному залишається загадкою. Насправді, це спалювання попередження говорить про проблеми в автомобілі, пов’язані з джерелом живлення.

volkswagen, tiguan, starter, крутить

На жаль, помилка ERC може означати майже все, включаючи значні несправності, починаючи з неправильних значень, отриманих від датчиків двигуна, і закінчуючи відмовою стоп-сигналу або похибкою датчика температури теплоносія. Як правило, для того, щоб визначити причину відмови, необхідно використовувати діагностичний комп’ютер або спеціальний діагностичний додаток, встановлений на смартфоні, який повинен бути підключений до діагностичного роз’єму автомобіля.

Примітно, що індикатор EPC знаходиться в основному на автомобілях Volkswagen або автомобілях, вироблених VW Group. До речі, саме в цих автомобілях індикація ERC не залежить від індикатора “перевірки двигуна”. Що це означає?

Наприклад, непрацюючі стоп-сигнали у автомобілях Volkswagen не призводять до появи індикації “перевірки двигуна”, значок ERS з’явиться на приладовій панелі, оскільки світильники в стоп-сигналі не пов’язані з Система управління двигуном. І це правильно, оскільки лампочки не впливають на роботу двигуна. На жаль, такий окремий показник у Volkswagen Cars не є у всіх автомобілях. У багатьох автомобілях індикатор ШОЕ може означати як невелику проблему з лампочкою, так і проблемою з датчиками двигуна.

Чи безпечно йти з помилкою EPC?

volkswagen, tiguan, starter, крутить

Все залежить від того, які інші помилки є на приладовій панелі. Якщо індикатор “контрольного двигуна” знаходиться на охайному разом із лампою EPC, автомобіль повинен бути перевірений якнайшвидше, щоб запобігти значному пошкодженню двигуна. Увага: Не панікуйте, коли з’являється «перевірка двигуна». як правило, в цьому випадку двигун контролюється в режимі аварійного режиму (система обмежує положення дросельної заслінки, запобігаючи руху високої швидкості). Зазвичай в режимі аварійного режиму ви відчуєте, що потужність зникла в машині.

Оскільки система EPC використовується у багатьох інших групових системах VW, ймовірно, що після похибки ERC з’явиться на охайному. Наприклад, якщо чомусь система контролю стабільності автомобіля (ESP) несправна або круїз-контроль вийде з ладу, то значок ESP або попередження про значок про непрацюючу круїзну систему з’явиться на охайному.

Вони хотіли б ще раз зазначити, що поява помилки EPC у будь.якому випадку розповідає про якусь несправність чи проблему. Отже, навіть якщо ви більше не бачите з цією помилкою на приладовій панелі інших індикаторів попередження, ми все ж рекомендуємо перевірити не лише всі освітлювальні світильники в машині (у тому числі в стоп.сигналах та поворотних сигналах), але й проходять спеціалізовану діагностику з a фахівець.

Volkswagen Passat не починається. Стартер не крутиться.

Авто: Повідомлення: 4437 Зареєстровано: 29 травня 2012, 17:54 Дякую: 1 раз. Репутація: 0

Погана маса. Коли я під’їхав під будинок, все гуде, а потім через пару годин їхати, і це все. Болт був сповільнений (маса на двигуні), ймовірно, з реєстру мосту. Або рухайтеся на всі контакти під капюшоном.

Авто: Повідомлення: 4448 Зареєстровано: 15 квітня 2012, 23:32:32: Москва подякувала: 1 раз. Репутація: 1

Була подібна ситуація. Повернув ключ запалювання, лампочки та гнилі негайно. Банки в батареї дощу, закриті в собі. Спробуйте поставити інший акумулятор (100% працівника з іншою машиною), якщо ви починаєте без проблем, тоді змініть акумулятор, а якщо ні, ви дійсно шукаєте погану масу під капотом або контактами хрону.

Авто: Повідомлення: 4398 Зареєстровано: 01 жовтня 2012, 18:30 Дякуємо: 0 разів. Репутація: 0

Меса на коробці доброго виглядало нещодавно змінила стартера, можливо, проблема полягає в цьому?

Авто: Повідомлення: 4448 Зареєстровано: 15 квітня 2012, 23:32:32: Москва подякувала: 1 раз. Репутація: 1

батарея.up у кабіні ввімкнено, я вмикаю ключову цибулину, не виходить

Авто: Повідомлення: 4345 Зареєстровано: 01 жовтня 2012, 18:32: 0 разів. Репутація: 0

Можливо, якась котушка? Я вмикаю запалювання, я навіть не закручую стартер, і масла та лампочка Akum буде гнили, а світло температури блимає далі?

Авто: Повідомлення: 4345 Зареєстровано: 01 жовтня 2012, 18:32: 0 разів. Репутація: 0

Шукайте неконтакт або закриття стартера спочатку, а потім. далі

Авто: Повідомлення: 4398 Зареєстровано: 01 жовтня 2012, 18:30 Дякуємо: 0 разів. Репутація: 0

Я не можу зрозуміти, чому лампочка Туїна, якщо я просто вмикаю запалювання?

Авто: Повідомлення: 4345 Зареєстровано: 01 жовтня 2012, 18:32: 0 разів. Репутація: 0

Напруги лампочки Vistarchy! Але для стартера зовсім не! Перекинувши Акуму, і ви точно дізнаєтесь)

Авто: Повідомлення: 4448 Зареєстровано: 15 квітня 2012, 23:32:32: Москва подякувала: 1 раз. Репутація: 1

Спочатку: ваші лампочки виходять, коли ви вмикаєте запалювання або стартер? У мене була подібна ситуація, коли вони стріляли і поставили стартера. Тож вони зірвали нитку на одному болті, і стартер став перекосом і кличем. Всі пристрої також вийшли. Але в моєму випадку вони вийшли, коли я увімкнув стартер, а не запалювання.

Якщо все виходить, коли ви вмикаєте запалювання, то подивіться на контакти на акумуляторі. І ви можете подвоїти перевірку або у вас є час для початківців, щоб не бути не так

Авто: Повідомлення: 4430 Зареєстровано: 01 жовтня 2012, 18:27: 0 разів. Репутація: 0

Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 5DV. Позашляховик, 150 л.S, 6MKPP, 2015.у стартер обертається, але двигун не починається

Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче. Ми розділили їх на дві категорії. Для початку ми розберемо ті, з якими може впоратися будь.який новачок:

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки. У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний. Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса. Корона маховика обертається. Це іноді траплялося на автомобілях попередніх років виробництва, аж до VAZ-2109. Чується, що Бендікс стиснувся з короною, а корона з писком повертається на маховику. Заміна маховика надходить.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала. Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні. Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так. Як результат, зловмисники покопилися, щось зламали і з соромом зникли. Тут, без діагностики, не можна вирішити проблему на сто.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Якщо в інжекторному автомобілі немає іскрів, то проблема полягає в модулі запалювання.

Якщо в двигуні карбюратора немає іскрів, то слід перевірити котушку запалювання. Витягніть центральний дріт з кришки Tummer, покладіть його на кінець 5 мм від металевої частини двигуна (без торкання) і попросіть помічника прокрутити двигун із стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.