Volkswagen Sharan не починається з застуди. Чому дизель важко запустити “на холод”

не починається. корисні поради

Ваше технічне обладнання повинно бути бездоганним. адже час, який у вас є. це ті самі гроші, що ми сподіваємось, ви також маєте. Не втрачайте ні одного, ні іншого. Якщо краватка з підв’язкою або заморожена кицька може спричинити ділову зустріч, яка потім розповідає про автомобіль, який не хоче починати годину до призначених переговорів.

Раннім ранком, щойно бомбардував і сповнений чудових планів (дитина. до школи, його дружина. перукаря та себе. підробляйте лейбористську копійку), ви стрибаєте в машину, «ключ від початку» і. Що це в біса. Ще раз. Більше. Нервові маніпуляції з ключовими та педалями не приносять успіху. День зіпсований з самого початку. Плани та настрій. кішка під хвостом.

Заспокойся. Не потрібно поспішати під капотом в англійському костюмі і, змазаючи олійну грязь із краваткою, намагайтеся діагностувати. Через 5 хвилин, швидше за все, не вилікуйте. Візьміть ще одну машину і залиште лікування нарізаного друга до вечора. І краще довіряти його лікарів з хорошою репутацією, особливо якщо у вас дорогий автомобіль, і ви не особливі. Це буде дешевше. Ну, якщо ваш друг добре знайомий з вами, і ви вважаєте себе цілителем. ну, спробуйте, якщо ви не занадто ліниві, щоб забруднитись або немає іншого виходу.

Діагноз слід приймати спокійно

Подумки вивчайте симптоми. По.перше. чи закручує стартер? І якщо так, то наскільки весело? Ви вже знаєте відповідь. пам’ятайте, що сталося при перших спробах запустити машину. Якщо ви не пам’ятаєте. спробуйте ще раз.

Якщо стартер зовсім не крутиться і навіть не натискає на реле тяги, коли запалювання увімкнено, то воно або несправне (ви можете закрити капюшон і дотримуватися поради: “Візьміть іншу машину.”) або проблеми з акумулятором. вимкнено або села. Тільки в рідкісних моделях ланцюг потужності стартера може бути захищений запобіжником. амперером. 300. його легко знайти, особливо якщо ви заздалегідь знаєте, де він знаходиться. Якщо акумулятор винен, то, як правило, все електричне обладнання не працює. Найпростіший і найпростіший випадок. один із клем пролетів або забруднений, але акумулятор в порядку. Потягніть на нього кріплення танка та на стартер (якщо такі є). Якщо виявиться, що акумулятор повністю сів (вони забули вимкнути фари на ніч), ви все одно можете піти. Але з сторонньою допомогою. Тут, як кажуть, можливі варіанти. Ви можете спробувати отримати шок, від слайда або з буксиратора. Не намагайтеся обійти підводні камені: автомобіль з автоматичною коробкою або електронним впорскуванням палива (якщо є електричний газовий насос), ви не можете запустити ці шляхи. Доведеться запалити сусіда. Правда, у деяких автомобілях це може призвести до пошкодження комп’ютера (прочитайте інструкцію до машини). Якщо стартер крутиться, але млявий (це трапляється влітку, взимку це об’єкт окремої розмови), швидше за все, акумулятор майже повністю розряджається. Це буде помічено у слабкому світлі фар або кволого сигналу. У цьому випадку набувають чинності вищезазначені зовнішні варіанти довідки.

Якщо стартер весело крутиться, а двигун не реагує на спроби його запустити, сміливо виключайте з подальшого роздумів все, що стосується акумулятора. Звинувачуйте систему запалювання або живлення палива, ви не помилитесь. При постановці діагнозу та лікування кожного з них потрібен систематичний підхід. Краще почати з запалювання. там є проблеми частіше. Особливо у вологу погоду.

Отже, ми повинні шукати іскру. Ваша машина може бути обладнана класичною (простим) системою контактного запалювання, досить складною електронною безконтактною або деякою комбінованою опцією. У будь.якому випадку система складається з трьох частин. Частина перша. низька напруга (контакти переривання в класичній системі або спеціальний датчик в електронному, плюс коробка з електронною начинкою, утворюючи іскру). Частина друга. зростаючий трансформатор, який називається котушкою запалювання у світі. Частина третя. висока напруга (механічний або електронний дистриб’ютор та дроти, уздовж яких до свічок приносять струм високої напруги). І, природно, самі свічки. Перевірка всієї цієї ферми повинна проводитися на етапах, і краще почати з кінця.

Стиг. Частина системи високої напруги. Перевірте, чи є іскра на центральному дроті. це та, яка з’єднує котушку з дистриб’ютором. Кінчик дроту повинен бути вилучений з кришки дистриб’ютора, наближається до будь.якої частини, яка має хороший контакт з масою автомобіля (вона пофарбована чи ні, це не має значення), і виправте, щоб зазор був 5–7 мм залишається між кінчиком та вибраною частиною.

Якщо ваше запалювання вашого автомобіля є електронним, вам потрібно виправити дріт особливо надійно. якщо він впаде на масу, електроніка миттєво наказує жити довго. З тієї ж причини ви не можете вразити дріт на тілі. Ми також не радимо утримувати його рукою, навіть не власним. це вдарить у чудовий електричний удар.

Сцена другий. Поверніть двигун із стартером. У той же час подивіться, що відбувається на кінчику дроту. Можливі два варіанти. Сприятливіше. є іскра. Потужний, супроводжується гучним клацанням. Це суттєво звужує поле подальших пошуків.

Перш за все, необхідно видалити кришку розповсюджувача. Під ним може бути вологим і брудним. Відповідно до такого “диригента”, іскра охоче проскакує в будь.якому місці, але не там, де це потрібно. Витріть, чисті і сухі. У той же час, щоб очистити контакти дистриб’ютора, наприклад, з невеликою шкірою, з невеликою шкірою є неушкодженим, наприклад, з невеликою шкірою. Огляньте так.каталого “бігуна”. Якщо ви знайдете темний слід електричного зриву на ньому або на кришці дистриб’ютора, частину доведеться змінити.

Найбільш пільговим способом перевірте дроти, що переходять від дистриб’ютора до свічок. Дроти та їх поради повинні бути сухими та чистими. Якщо, на вашу думку, все в порядку з ними, ви можете поставити кришку на місце, відновити зв’язок і спробувати запустити двигун. Якщо несправність ховається під кришкою, двигун почнеться або, в гіршому випадку, принаймні почне чхати. Симптом також сприятливий. ви на правильному шляху. Правда, вам доведеться повернути, очистити і висушити свічки. намагаючись запустити двигун, ви наповнили їх бензином. Якщо двигун навіть не чхає, свічки все одно повинні вийти, очистити і перевірити. Простіше, якщо є запасний комплект.

Якщо ви вже дійшли до етапу виведення свічок, ви можете досить ефективно (і вражаюче) перевірити всю систему запалювання взагалі. Підключивши дроти високої напруги до закручених свічок, збирайте свічки в пучок, як морква. Переконайтесь, що провід має контакт з кожною свічкою, але не застосовується до центральних електродів. З’єднайте вільний кінець дроту з масою. Розмістивши пакет свічок у місці, зручному для спостереження з кабіни, скрутіть двигун за допомогою стартера. Більше того, між електродами свічок по черзі (відповідно до процедури роботи циліндрів) смішні іскри повинні пропустити. Якщо так, то вся система запалювання в порядку. Звук двигуна буде дуже незвичним. не будьте настороженими, тому що він крутиться з вимкненнями. Не крутяться надовго. Гірше, якщо на другому етапі чека є інший варіант: між центральним дротом немає іскри та “корпусом”. Отже, справа не в ланцюгах високої напруги. Подальші пошуки будуть складнішими, оцінити свій час та бажання. Якщо обидва доступні, перейдіть до третього етапу. Перевірте, чи напруга подається до котушки запалювання. Це легко зробити тестер, а якщо його немає, ви можете використовувати лампочку батуту. Правда, вам знадобиться пара проводів, щоб підключити його до котушки. У класичній системі запалювання підключіть лампочку між масою та входом первинної обмотки.

Двигун не запуститься

Проблеми з початком двигуна автомобіля можна розділити на дві основні групи залежно від ступеня опалення двигуна.

З моменту вимкнення двигуна, щонайменше 6 годин пройшло при зовнішній температурі повітря 20 ° С і щонайменше 3 години при –20 ° C, температура масла в двигуні збігається з температурою навколишнього середовища. Методи запуску двигуна за допомогою системи вприскування палива однакові при будь.якій зовнішній температурі.

Ретельно огляньте двигун та осадовий простір. Зверніть увагу на протоки бензину, нафти, гальмування та охолодження рідин. Переконайтесь, що цілісність проводки. Перевірте посадку високопостійних проводів у модулі запалювання, на свічках.

Увімкніть запалювання, повернувши ключ у перемикачі запалювання в положення “i”. У цьому випадку електробензосо ввімкнеться. Не закривши капюшон (у випадку дощу чи снігопаду, накрийте капот), сідайте за кермо. Нехай двигун.

Краще закрити капюшон після того, як двигун почне працювати. До цього доцільно ще раз оглянути двигун, переконатися, що в його роботі немає палива, масла, масла охолоджуючої рідини, а також сторонні звуки.

Для початку просто увімкніть стартер, не торкаючись педалі прискорювача. Система управління двигуном незалежно встановлює параметри для подачі палива та запалювання, необхідних для запуску.

Якщо з будь.якої причини під час невдалої спроби розпочати свічки запалювання, використовуйте режим «очищення» циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до зупинки і увімкніть стартер у цьому режимі подачі палива відсутня, а надлишок бензину видаляється з циліндрів із потоком свіжого повітря, а свічки запалювання висушуються. Після очищення повторіть спробу почати у звичайному порядку.

Несправності в системі старту проявляються в ненормальній роботі стартера. Можна виділити п’ять основних несправностей для початківців:

один. Стартер не вмикається. Причина. це порушення контактних сполук, скелі або короткого замикання в ланцюгах включення стартера, несправність тягової естафети.

Коли стартер увімкнено, почути кілька кліків. Причина полягає в несправності утримання тягнення реле, акумулятор сильно розряджається, контактні з’єднання в ланцюзі стартера ослаблені.

Стартер вмикається, але його якір або не обертається, і не обертається повільно. Причина полягає в тому, що акумулятор, порушення контактних сполук, спалювання тягового реле контактів, забруднення колектора або зношених пензлів, інтердимотерних або коротких замикань у обмотках викидається.

чотири. Стартер вмикається, його якір обертається, але маховик залишається нерухомим. Причина полягає в ослабленні кріплення стартера до картки зчеплення, пошкодження зубів маховика або передачі приводу, ковзання зчеплення вільного приводу приводу, зриву важеля, повідку або буферна пружина стартера.

Стартер не вимикається після запуску двигуна. Причина. це несправність вільного інсульту стартера, спікання тягових естафетних контактів. У разі такої несправності негайно зупиніть двигун!

Ці несправності потребують кваліфікованого втручання на автомобільну службу або після прибуття в гараж (див. Розділ. 9 “Електричне обладнання”). Раніше ви можете перевірити ступінь розряду акумулятора за допомогою вольтметра в комбінації пристроїв та затягування контактних з’єднань у ланцюзі стартера.

На вашому автомобілі встановлюється система мікропроцесора (MPSZ) високої енергетичної системи запалювання. Напруга близько 40 000 В подається до високопостійних проводів, і хоча з низьким струмом це не загрожує життю, можливий ураження електроенергії при перевірці системи запалювання може призвести до серйозних наслідків. Тому, якщо зайнятись високопостійним дротом із запалюванням, використовуйте густу гумову рукавичку або, як в крайньому випадку, ділянки з ізольованими ручками.

Перш ніж перевірити систему запалювання, встановіть важіль передачі в нейтральне положення і залиште паркувальне гальмо

3 та перевірте тестер, включений у режим вимірювання невеликих струмів (MA), ланцюг низької напруги модуля на скелі, з’єднуючи зонди тестера до контактів С та в колодки.

чотири. Якщо ланцюг низької напруги модуля запалювання є справним, для перевірки справності високої напруги модуля та проводів високої напруги, перевірте наявність іскрів на свічки запалювання. Вийміть провід високої напруги з будь.якої свічки запалювання. Вставте запасне світло запалювання в кінчик дроту і притисніть його металевою частиною до “маси” автомобіля. Вийміть вал двигуна за допомогою стартера.

Якщо іскри немає, замініть дроти високої напруги новими. Спочатку ви можете спробувати встановити не нове, але перевірили: “З робочої машини”.

Свічки розжарювання вийшли з ладу

Екчеряві свічки сприяють запуску дизельного льоду, вицвітаючим дизельним паливом у циліндрах. Свічки подаються через реле, а блок управління керує ними, враховуючи вказаний час, після чого реле перестає переносити напругу до світильників свічок.

Визначити несправність свічок свічок непросто: навіть коли 1 або 2 свічки виходять з ладу, двигун навряд чи може, але почати, навіть якщо на вулиці.5.

Бідні якісні свічки виходять з ладу буквально за один сезон, тому ви не можете заощадити на якості свічок.

Перевірте свічки світильників, скручуючи та вимірюваний опір. Той факт, що проблема зі свічками світиться, скаже власнику затримку під час розуміння мотора. І холодний лід “спрацьовує” під час запуску та вимагати підтримки стартером.

Ознакою несправності реле або блоку управління є відсутність характерного звуку (тихо клацання) під час повороту ключа в запалювання перед запуском дизельного двигуна.

несправний TNVD, форсунки

Насадки дизельного двигуна з часом забиваються з відкладенням домішок палива, частинок іржі та металевих транспортних засобів.

Зношені та забруднені форсунки не можуть накачати і розпорошувати паливо, як правило, у камеру згоряння. Як результат, дизель втрачає владу, Hudel Troit, працює нестабільним і зупиняється.

Якщо дизельна інженерія зазвичай починається з холоду, але після потепління та досягнення робочої температури він відмовляється починати “гаряче”, проблему слід шукати в парі плунжера. Рішення. Ремонт або заміна паливного обладнання.

Щоб допомогти встановити причину, чому дизельний двигун погано запущений на холоді і працює нестабільним, колір вихлопу також допоможе. Ми детально писали про те, як встановити проблеми з дизельним двигуном у кольорі вихлопу, ми написали тут.

Загальний

Як бачите, причини, чому дизельний двигун не починається на морозі, є багато.

Для того, щоб успішно запустити дизель у холодний сезон, вам потрібно підготуватися до настання холодної погоди:

  • Підзарядьте акумулятор (замініть на новий), переконайтеся, що генератор хороший для
  • Змініть моторне масло та фільтр
  • Перевірте справність свічок розжарювання
  • Змініть фільтр палива
  • Перейдіть до “зимового” дизельного палива
  • Ідіть з повним танком

У більшості випадків, які вже підлягають цим заходам, проблеми з запуском дизельного двигуна не виникнуть.

Але якщо двигун не починається з холоду, спробуйте додати тепле паливо до резервуара або розігріти DT на шосе, спрямовуючи будівництво (домогосподарки) кілограмів до паливного фільтра та бака газу. Потім розігріть дизель на 10-15 хвилин, поки тепле паливо не стікає назад у бак і вирушайте в дорогу.

Якщо проблема полягає в виписаному акумуляторі, спробуйте «запалити» двигун або краще. Вийміть, зігрівайте і заряджайте акумулятор.

Паливні насоси, HDVD для дизельного двигуна буде знайдено в нашому каталозі

Покоління Volkswagen Sharan 1 не запущено

Volkswagen Sharan (1 покоління) 1995-2003.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності, в яких двигун Sharan (1 покоління) може не починатися, враховуючи середній вік автомобіля на 23 роки причини цього.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Sharan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається утвореним витоком, шланг сепаратора вирвався або відлетів, прокладка газового насоса була зношена або паливна лінія була пошкоджена, подивіться на датчик рівня палива, огляньте машину під ним та калюжі та калюжі.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Невдача в роботі побудованої системи анти.крадіжки, яка блокує механізми двигуна. Якщо це встановлено, подумайте, що може піти не так, можливо, ви просто забули активувати приховану кнопку/опцію запустити двигун або бензиновий насос.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Де напруга зникла?

Після цього була ще одна спроба запустити двигун, використовуючи аналог “швидкого старту”, і це було успіхом. Оскільки все в порядку з механікою, що тоді не так?

Була ідея запустити зовнішній паливний двигун і в режимі реального часу за допомогою сканера, щоб побачити корекцію на форсунках. Виявилося, що корекції немає. Перегляд інших груп свідчень виявив “дивацтво”: у стовпці “напруга потужності. Клем 30 “напруга становила лише 10,79 вольт. Саме через цю риболовну лінію ланцюги блоків двигуна живиться. Зважаючи на те, що показання були видалені за допомогою підключеного пристрою, що підключено, напруга повинна була бути набагато більше.

volkswagen, sharan, почин, чому, дизель, важко

При ретельному вивченні ситуації вийшло наступне: блок управління двигуном зв’язується і дозволяє «читати», однак, після кожного невдалих запусків, напруга в ній знижується до 7,14 вольт, блок перестає спілкуватися в принцип. Потім помилки починають з’являтися в інших пов’язаних блоках.

Виявляється, пропущену напругу потрібно шукати. Сам блок знаходиться в дренажному коробці, візуальний огляд не виявив пошкодження ні блоку, ні роз’ємів. Під час перевірки напруги читання співпали з результатами читання блоку сканер.

volkswagen, sharan, почин, чому, дизель, важко

volkswagen, sharan, почин, чому, дизель, важко

Відповідно до схеми електропроводки, джерело живлення до блоку надходить від запобіжника SB13 у монтажному блоці. Схема чітко позначає її місцезнаходження: вона повинна бути третьою нижче.

volkswagen, sharan, почин, чому, дизель, важко

volkswagen, sharan, почин, чому, дизель, важко

Насправді запобіжник був вставлений у другий роз’єм. Можливо, власник самостійно намагався перевірити запобіжники, після чого він заплутав роз’єми. І це саме так, коли підписи з’єднувачів недостатньо очевидні. Місця запобіжників підписуються між самими роз’ємами, які можуть ввести в оману.

volkswagen, sharan, почин, чому, дизель, важко

Після повернення запобіжників у відповідне місце напруга на джерело живлення була нормальною, двигун запущений з половини обороту. Заключним етапом ремонту була заміна свічок на новий набір.

volkswagen, sharan, почин, чому, дизель, важко

Тепер важко сказати, як і в якій послідовності, перш ніж приїхати на сто машину, намагався “відродити”. Зрештою, запобіжник був вирішальним фактором, до якого було не так просто. На жаль, саме в таких випадках недобросовісні майстри іноді “зварені”, “кажуть” блоки або інші вузли для заміни.

Ми дякуємо сто Новатека (Vitebsk) за допомогу в підготовці матеріалу

Любов перевірені рішення? Шукайте вживаний автомобіль у наших оголошеннях!

Volkswagen Sharan не починається з застуди

Новий автоматизований у присутності офіційних дилерів.-

1 rob привіт усім. Шаран 1.9tdi-1997. 1z. Це погано розпочинається на застуду. Коли датчик вимкнено. рідина. Він починається нормально. Датчик теж змінив світиться свічки.

Привіт всім. Шаран 1.9tdi-1997. 1z. Це погано розпочинається на застуду. Коли датчик вимкнено. рідина. Він починається нормально. Датчик також змінив свічки свічки, проблеми залишалися однаковими

У Шарана є кілька датчиків (рідина, масло тощо.D.) Перевірте передачу колінчастого вала, можливо, гризло, етикетка змістилася, і запалювання втратило.

Арно друзі скажи мені.Купив сидіння Alhambra 2007.Дизель 2 літри BRT двигун.140 коней.Перед ремонтом голови були збільшені революції 900-950. І після ремонту так.

Michas Привіт усім і святами! Проблема такого Volkswagen Sharan 1.9 TDIS NOSOS Насадка Коли запалювання увімкнено, N75 не є клапаном Turbo Swing і при включенні.

Сергій Доброго дня Шаран 2003 1 1.9 д. Проблема полягає в наступному, коли запалювання повернеться на насос, трясе дизеля, але не досягає форсунок. Я намагався запустити.

Радж спалює датчик АК на Понелі, заряд дає відмінно. Датчик не виходить, скажіть мені, який напрямок думати

Привіт, скажи мені, Шаран 1.9tdi19999999, він зупинився на ходу і не показує тахометр, не почав, знову змінив реле, знову ту саму дурницю, в якій вони можуть.

Дмитри Привіт усім, кран на торпеді на вершині з боку пасажира зламався, скажи мені, як зняти кришку рукавички.

Річат усі Шараністи Привіт ! Під час останньої їзди виникло збільшення швидкості на Sharana 1.9 TDI 2003 року, був на холостому ході 650-700, а не з нічим з 900.

1 Серджога весь гарний час доби у мене була така проблема з головою, що лежала під головою. Я загнав гази в розширювальний бак, загнав службу, замінив прокладку.

На склоочисниках немає мас.Киньте прямий провід на мінус двірника, ви все зрозумієте самостійно. Усі несправності у розмірах, світлі, навіть магнітофон із камерою заднього виду. Коли не.

2 Vitaly.це подібна проблема

Майкл все це було, Інтернет був Лопал, на Ходовці потрапив на станцію, потім вони сказали, що він змінив працівника на новий.Виявилося, що на вершині насоса є механічний насос.

3 Pavel Доброго дня Альгамбра 2.0 АДІ Базоновий комп’ютер показує помилку датчика HOL, а іноді ви отримаєте скорочення на 4500 o, а іноді 6000, але навіть коли скорочення.6000.

2 Павло Скажи мені Шаран 2.0 Бензиновий розріз.4500, але при революціях ви вимикаєте запалювання і негайно увімкніть все нормально, і різання 6500 комп’ютер дає помилку.

1704197040 Намагайтеся ще не змінюватися, вийміть клен акумулятора, зніміть кришку за допомогою проводів, мікросхема постійного струму з топлета, струсіть контакти очищення, витерте все, збирайте.

2 Привіт Шаран BRT 2008 ГВ, коли починає холодно протягом півхвилини. це вібрація та незрозумілий звук у двигуні внутрішнього згоряння. Чим холодніше, тим голосніше. Влітку це було маленьке.

2 Привіт, у мене м’яч 1999. 1,8 турбо, ijh двигун. 150 л. Допоможіть розібратися. Глушеш.автомобіль відкрив скляну електрику.

Олексій. Оточений скорчем для всього, кричавши двері ключем, заклинюючи замок у стартовому vidkrito.Perevir chi всі двері.

2 Паша Доброго дня Під час руху, машина починає погану ситуацію, ви пройдете трохи трафіку, все буде нарцисичним автомобілем Folsvagen Sharan 1996gv 2.0 бензин, скажи мені, що може.

Олексій Доброго дня.Скажи мені, чому задня плита не дує, у мене є Volkswagen Sharan 1996. 2.8.Їжа потрапляє на неї, закрив чіп, що дме на Чакаловському, але від Klim не.

1 Шаран 2002. Шаран 2002. один.8 турбо. Щось крани з правого боку. Скажи мені, що може бути. А також покладіть генератор 90Amp. Потім він зняв своє, і є 120 ампер. ВООЗ…

Віктор Акомулятор не буде якомога більше, а не смертельним.Перевірте шасі, діагноз.Причин є багато.Потрібно відчути

1 Олексій, будь ласка, скажи мені. Як видалити акумулятор на Webasto (під пасажирським сидінням) на Sharan, 2003.

Зняти сидіння для пасажирів. Для зірочки є 4 кріплення. І під килимком, який тримає на кліпах, ви побачите кришку. Під ним акумулятор

Саша очистив фільтр сажі, і через кілька годин чек загорівся. Свічка, фільтр, автомобіль Troit, не тягне, скільки ви можете їздити? Шаран 2013.

Volkswagen Sharan не починається з застуди

Новий автоматизований у присутності офіційних дилерів.-

72 Volodya повинна стояти на всіх, праворуч біля заднього колеса, дивитися під машину і побачити невеликий вихлоп.

69 Сатар Так, є як перевірити наявність справності? Температура лише трохи піднімається під час руху

65 Volodya Я вже відповів, вам потрібно видалити помилки фахівцям 1) і може працювати, 2) замінити сітку та або свічку, 3) перевірити водяний насос, який рухає антифриз.

21 сатар Привіт усім. Хох поділиться своєю проблемою! Я сьогодні пішов до гаража і зняв додатковий обігрівач, я думаю, що справа в ньому, оскільки це не багато, термостат і.

20 Наталія привітання всім! Скажи мені, в чому проблема: у мене Шаран 99г. Afn/ Коли він стоїть і охолоджується, тоді почати проблематично, вам доведеться довго змалювати. Такий.

1 Санек Т-4 причин може бути багато.Якщо він їсть нормально, то це не паливний фільтр, можливо, стартер стає слабко або слабким акумулятором, якщо все в порядку, то це можливо для паливного насоса.

Наталія і подорожують нормально, і стартер з акумулятором нового. Через пару днів електрик прийде побачити, я сподіваюся, що не насос. Дякую

5 Санек Т-4, якщо на вулиці ні.5 АБО.10, тоді це нормально.Свічки можна насильно закрити, на голові з передньої частини двигуна в ньому є трійник системи охолодження, якщо з.

4 Наталія вчора мала електрик, причина була дійсно датчиком, від нього не було командування на іскрових пробках, і машина почалася лише через тиск, і це в сусідньому.

2 Сергій добрий вечір. VW Sharan 1.9 TDI 2002 2003.у. Скажіть, будь ласка, зняв голову (клапани, компенсатори, нафтові ущільнювачі, три свічки, прокладки під.

1 Іван Сюзанін люди вранці не запускають автомобіль Sharan 2000 Harcunka Pump Це трапляється раз на тиждень??Скажи мені, що це може бути??А з чим їсти??.

Ніколая Де є датчики швидкості колінчастого валу28 та колінчастого колінчастого вала на шарані 2l ady, якщо це можливо!будь ласка

Serik, де і на скільки ви можете придбати автоматичну коробку передач на м’ячі 1996.у. Обсяг 2.8 Майстер сказав, що необхідно змінити планету, однак, як я її розумію, вона не продається окремо.

5 Олександр, будь ласка, скажіть мені, де бути салонним фільтром на WV Sharan і як його змінити!! Дякую

2 Фільтр салону Олексій знаходиться в підрозділі простору під правою склоочисником. Необхідно зняти пластиковий кожух (прикріплений з 3 болтами на 10 уздовж країв і.

Ірина, чому коробка. задня частина тилу і їде, але не торкається вперед?? у чому може бути причина? Шаран 97 років, TDI

42 Сатар Володія, Хох, щоб запитати, куди варта ця сітка ?Я не запустив чето, і як дизельне паливо потрапляє на обігрівач?Я підірвав у трубі, аркуш глухий, немає клапана?.

Сатар, і про трубу на Катора Саліар не можна нічого розповідати? І як вмикається плита, як її контролювати? Вона ніколи не працювала на мене.Він стоїть на машині.

28 сатар і як цей нагрівач вмикається? Він ніколи не працював на мене, і в його книзі нічого не є

17 Сатар Дякуємо всім за інформацію, Артиф. Потрібно поставити та перевірити на місці. Якщо хтось перевірив без машини. Скажи мені, як це робиться?.

16 сатар поставити обігрівач, все здається добре, і це не працює. На вулиці.5 градусів повинно вмикатися. Хтось може сказати мені, якою може бути проблема?.

1 Андрі, якщо Ебер, то я скажу відразу; Вони надягаються на персонал, але це не буде працювати нормально, спробуйте розібрати Audi або BMW знайти Webasto з насосом/ термінотопом з 5 кВт/.

Мабус. За допомогою сигналу виїжджайте в безкоштовний вихід у 200 мА, повісьте на нього Reeluam. За допомогою реле ми контролюємо запуск Webasto, коли хочемо. Якщо сигналізація з “посиланням”, то запуск.

10 Сатар за рахунок солярів, в камбриці є прозора трубка (як я розумію, до повернення паливного насоса через електричний клапан) видно, що в ньому є бульбашки повітря. Нам потрібен клапан.

4 Сатар на стандартній гвинтівці, з якою подається сигнал ? Можливо, це. Мій двигун навіть не починає крутитися (его можна побачити, якщо ви знімаєте повітряну трубу) або.

3 Андрій Керуючий сигнал постачається з мозку машини, і у вас, мабуть, є мозок Ebera. Я ще раз кажу: знайдіть webasto. І я надішлю вам схему з’єднання

1 сатара всіх з новим роком,!Справа вставав до тегу, його мізки були впевнені, нові замовлення 10 тис., Аналіз таких машин, на яких є обігрівач.

Мабус. вітаю всіх. Зробіть посібник без таймерів та запуску автоматизації. Як на “tatra” або “ikarus”. От і все. І ти боявся

4 Андрі Саліар легко накачати: Візьміть плюс з мінусом. Якщо моя пам’ять служить мені, він постійно постачається до насоса. і легкі дотики до годинника паливного насоса.

3 Сатар.Нашул. одна з причин несправності, дріт на клапані подачі (швидше за все, це насос).Тому Саляара знаходиться на гербі і ні.До обігрівача.

1 Sanek T-4, ви також знаєте вчора, я також відремонтував цей клапан.Обидва дроти були скручені.Якісь керовані дроти ледь виступають контактами.Тоді весь корпус з.

Сатар і я занадто затримувався, я також ледве відкинув, ну, принаймні, лише один, а також покритий герметиком.Я вже зняв обігрівач, хочу перевірити без машини.

Мабус. вітаю всіх. У процесі прямої та зворотної трубки насоси “обрізані”, він подає дизельне паливо в Вевасто. Протягом багатьох років її “папки” гнили і не дозволяйте струму.

5 Саша У мене є м’яч кінця 2000 року.у. Скажіть, будь ласка: коли автомобіль працює, датчик t.на нуль, і коли ви їсте і їдете його вгору.Якщо воно падає

2 Євген Шаран 1.9 TDI 2003 Існує дві додаткові кнопки поруч із регулюванням фари від керма, друге, як на старому Уазі, світла світла в тому ж місці.

Рус, який скаже вам, в теплу погоду вище 10, 1,9 TDI (AUY) Генератор спочатку вмикається, протягом 2 хвилин, він підірваний, запускається паливний насос, а потім.

1 Колія Шаран 1997.у. один.9 TDI 90L.З.- На гарячому двигуні потрібно тривалий час закрутити стартер (5-7 секунд), щоб запустити двигун. TNVD

Віктор Привіт усім! У мене є дизель 98.річний, я почав текти печі, неприємний запах має неприємний запах у салоні.Скажи мені, як зняти передній поно і дістатися до радіатора печі.

3 Федор У мене є двигун Sharan 2004 1.9tdi ASZ.Проблема: Педаль зчеплення не завжди повертається до свого первісного положення, як результат. Перша передача не працює гладко